Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Jaszkowe randewu

Go down 
+20
Aid_than
Klaudyś
Jaszka
Morgan
Adria
Solve
evans.
Lynette
Rołs
Doma112
Vampurr
Stalia
Degrassi
Rashel
being
merllo
KATEE91
Annie
ars_amandi
Black Rebel
24 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next
AutorWiadomość
Kotna
Zaatakowany
Zaatakowany
Kotna


Liczba postów : 284
Punkty : 10
Join date : 25/04/2014
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa: Człowiek

Jaszkowe randewu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 4 Icon_minitime19/8/2014, 20:39

Jaszkowe randewu - Page 4 FBcfJeG - kadr pasuje, oderwany kawałek kojarzy mi się z sercem Dereka. Początkowo zastanawiałam się nad znaczeniem blue, ale sprawdziłam i już wiem, pasuje do kontekstu.

Jaszkowe randewu - Page 4 Q3OJzTc - czerwone D i oczy Dereka fajnie odcinają się od czarno-białej kolorystyki.

Jaszkowe randewu - Page 4 RaCqvKA - Scott jak nie Scott. Podoba mi się umieszczenie księżyca.

Jaszkowe randewu - Page 4 WPTdEON - świetnie zrobiony Stiles.
Powrót do góry Go down
http://stilyds.tumblr.com/
Rołs
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Rołs


Liczba postów : 90
Punkty : 0
Join date : 12/08/2014
Age : 28
Skąd : NYC

Jaszkowe randewu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 4 Icon_minitime19/8/2014, 21:01

Ojej, aż dwie nowe dostawy! <3

Jaszkowe randewu - Page 4 E4WBqEk
Bardzo mi się podoba! Piękna kolorystyka, ładny kadr, świetny napis! *__* Fenomenalna praca, nie mogę się napatrzeć. <3

Jaszkowe randewu - Page 4 PXMpMG2
Świetna Lydia, bardzo mi się podoba pomysł na napis. ♥️

Jaszkowe randewu - Page 4 UI0ueJA
Piękna Stalia! I love you

Jaszkowe randewu - Page 4 Q3OJzTc
Ten Derek to po prostu jest boski! <3333 Zresztą ten pierwszy też jest genialny, ale ten jakoś tak pierwszy rzucił mi się w oczy z tej dostawy. Genialna czerwień i szarości!

Jaszkowe randewu - Page 4 RaCqvKA
Śliczna praca, podoba mi się ten księżyc. I jeszcze napis z jednej z moich ulubionych piosenek z soundtracku TW. <3

Jaszkowe randewu - Page 4 WPTdEON
Jaki słodziutki Stilesik! I love you

Emily i Aidena już widziałam na starym forum, ale raz jeszcze powtórzę, że ślicznie to wyszło. <3

Mogłabym mieć małą prośbę? *_* Jeśli to nie problem, to mogłabyś dla mnie zrobić jakiegoś Stilesa? Nie mam szczególnych życzeń - obojętnie, który sezon, obojętnie czy normalny, czy dark. ;p Chyba, że masz już dużo zamówień, to nie będę zawracać głowy.  Smile 
Powrót do góry Go down
http://rosemariewaldorf.tumblr.com/
Bexy
Ugryziony
Ugryziony
Bexy


Liczba postów : 449
Punkty : 4
Join date : 07/07/2013
Age : 29
Skąd : Bon Temps

Jaszkowe randewu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 4 Icon_minitime19/8/2014, 22:00

Dwie dostawy jednego dnia. Nie wierzę we własne szczęście! Moje oczy są w niebie!!! <3

Jaszkowe randewu - Page 4 Q3OJzTc
Wspaniały Derek. Aż mi szczena opadła! Taki seksiasty, że ja Cię kręcę. Generalnie jestem wielką miłośniczką urody Hoechlina, ale na tej sygnaturce jaram się nią jeszcze bardziej niż zazwyczaj. I love you
Poza tym kocham połączenie czerni i czerwieni u Ciebie. Zawsze uzyskujesz w ten sposób zajebisty efekt. *_____*

Jaszkowe randewu - Page 4 GwbRs30
Obydwie prace ze Scottem mnie oczarowały, a ta powyższa całkowicie zmiotła mnie z nóg. Fenomenalnie oddałaś wilczy wygląd Scotta. Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że podczas przemiany tak imponująco się prezentuje. GENIUSZ! <3

Tak jak zwykle, wszystkie prace bardzo mi się podobają, ale te dwie najbardziej podbiły moje serce. Oby wena nadal Ci dopisywała. <3
Powrót do góry Go down
http://sexybexy19.tumblr.com/
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Jaszkowe randewu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 4 Icon_minitime21/8/2014, 13:34

Ann., dziękuję kochana serdecznie ;* I Twój komplet z tym kadrem pamiętam i bzdur nie gadaj, bo przecież wyszedł Tobie świetnie Wink
Kotna, dziękuję ślicznie  Jaszkowe randewu - Page 4 1844036096 
Rołs, dziękuję baaardzo ;* Jasne, przyjmuję zamówienie Wink
Bexy, wtedy dopisała mi wena, więc wystarczyło mi jej, aż na dwie dostawy Wink I oczywiście dziękuję kochana za komentarz ;*



Parrish dla Adria:

Jaszkowe randewu - Page 4 NYRtRLn Jaszkowe randewu - Page 4 HE39wVz
Jaszkowe randewu - Page 4 GMcmJQP Jaszkowe randewu - Page 4 L7UPXYy
Jaszkowe randewu - Page 4 14UXYNf Jaszkowe randewu - Page 4 98gNmAt
Jaszkowe randewu - Page 4 2lxPaoG Jaszkowe randewu - Page 4 8RiG5NR
Jaszkowe randewu - Page 4 7S63clH Jaszkowe randewu - Page 4 XhMUD4S
Jaszkowe randewu - Page 4 HRy6mKs Jaszkowe randewu - Page 4 HtzJLCE

+lacrosse:

Jaszkowe randewu - Page 4 B4utULI Jaszkowe randewu - Page 4 KQBivWk
Jaszkowe randewu - Page 4 QE2CBHF Jaszkowe randewu - Page 4 OQjBRLd
Jaszkowe randewu - Page 4 ZTBujej Jaszkowe randewu - Page 4 VwWaOho
Jaszkowe randewu - Page 4 QHIuLXT Jaszkowe randewu - Page 4 PVj4I9C
Powrót do góry Go down
Kotna
Zaatakowany
Zaatakowany
Kotna


Liczba postów : 284
Punkty : 10
Join date : 25/04/2014
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa: Człowiek

Jaszkowe randewu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 4 Icon_minitime21/8/2014, 13:56

Jaszkowe randewu - Page 4 NYRtRLn - wygląda jak namalowany. Ryan ma bardzo ładne oczy, więc trudno się nie zgodzić z cytatem.

Jaszkowe randewu - Page 4 GMcmJQP - czerwień z boku kojarzy mi się z ogniem. Feniks to chyba jedna z niewielu istot, która pasuje mi na Parrisha.

Jaszkowe randewu - Page 4 14UXYNf - podoba mi się zastosowanie definicji do słowa.

Jaszkowe randewu - Page 4 2lxPaoG - oj chciałoby się wiedzieć. Świetna kolorystyka.

Jaszkowe randewu - Page 4 7S63clH - cytat ładnie się komponuje z pistoletem, który wymierza. Znowu podoba mi się kolorystyka.

Jaszkowe randewu - Page 4 HRy6mKs - a to jest bardzo ładne.

Lacrossowe trochę ciężej ocenić

Jaszkowe randewu - Page 4 ZTBujej - to mój faworyt
Powrót do góry Go down
http://stilyds.tumblr.com/
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

Jaszkowe randewu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 4 Icon_minitime21/8/2014, 16:49

Tym razem to mnie trochę ominęła, ale już się rekompensuję! 
Jaszkowe randewu - Page 4 TMPX5HUGenialny pomysł i wykonanie. Świetnie się tu sprawdziło nasycenie barw. Jak dla mnie było perełką tamtej dostawy i już na wejści mnie uderzył Wink 
Jaszkowe randewu - Page 4 GMcmJQPParrish! Ach uwielbiam go i żałuję, że to nie ja go zamówiłam xD I ta scena była genialna Smile Łady wybrałaś moment i napis. Cudo. 
Jaszkowe randewu - Page 4 2lxPaoG Świetne kolory i efekt. I znów przyciągają jego oczy, tak jak byś je wyróżniła. Very Happy

Wiem, że nie wymieniłam dużo prac, ale gdyby chciała to mogła bym podać wszystkie! A czy mogła byś mi zrobić jakąś Stydię z ostatniego odcinka? C:
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
Annie
Wilkołak
Wilkołak
Annie


Liczba postów : 1040
Punkty : 7
Join date : 03/07/2012
Age : 27
Skąd : Tajlandia ^^

Jaszkowe randewu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 4 Icon_minitime21/8/2014, 20:18

Jaszkowe randewu - Page 4 PXMpMG2 ładne ujęcie i mega avek *.*
Jaszkowe randewu - Page 4 UI0ueJA kolorystyka przede wszystkim! Przecudny Smile taki klimatyczny! Wink 
Jaszkowe randewu - Page 4 E4WBqEk nie lubię ich, chociaż w sumie nie wiem to jeszcze trzeba przemyśleć, ale praca prześliczna *.*
Jaszkowe randewu - Page 4 WPTdEON omomomo *.*
Jaszkowe randewu - Page 4 B212ky4 śliczna Wink
Jaszkowe randewu - Page 4 TPgGX9s przecudna czcionka!  I love you 
Jaszkowe randewu - Page 4 14UXYNf Jaszkowe randewu - Page 4 7S63clH te są takie najbardziej Parishowe moim zdaniem ;o cudne wszystkie zresztą! Smile 
Jaszkowe randewu - Page 4 ZTBujej najlepsza!  I love you 
Tylko perełki wybrałam, bo wiadomo, że wszystko jest cudne Wink
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Jaszkowe randewu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 4 Icon_minitime21/8/2014, 20:49

Zaklepuję sobie :
Jaszkowe randewu - Page 4 QE2CBHF

Jaszkowe randewu - Page 4 ZTBujej

Cuda i cudeńka <33
Powrót do góry Go down
Ann.
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Ann.


Liczba postów : 189
Punkty : 4
Join date : 05/06/2014
Skąd : Shreveport

Jaszkowe randewu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 4 Icon_minitime21/8/2014, 22:02

Jaszkowe randewu - Page 4 NYRtRLn
Genialne! <3 Parrish wygląda tutaj jak namalowany. Przepiękna koloryzacja, tekstura, napis! Cudeńko po prostu.

Jaszkowe randewu - Page 4 14UXYNf
Świetne, bardzo lubię napis w takim stylu. Wink

Jaszkowe randewu - Page 4 7S63clH
Genialne kolorki! ♥️

Jaszkowe randewu - Page 4 QE2CBHF
Jaszkowe randewu - Page 4 ZTBujej
Z lacrossowych te dwa podobają mi się najbardziej, ale wszystko świetne! <3
Powrót do góry Go down
http://brief-flicker-of-light.tumblr.com
Bexy
Ugryziony
Ugryziony
Bexy


Liczba postów : 449
Punkty : 4
Join date : 07/07/2013
Age : 29
Skąd : Bon Temps

Jaszkowe randewu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 4 Icon_minitime21/8/2014, 23:08

Jaszkowe randewu - Page 4 NYRtRLn

Jaszkowe randewu - Page 4 GMcmJQP

Jaszkowe randewu - Page 4 2lxPaoG

Jaszkowe randewu - Page 4 QHIuLXT

Najpiękniejsze pracki spośród samych perełek. <3
Powrót do góry Go down
http://sexybexy19.tumblr.com/
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Jaszkowe randewu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 4 Icon_minitime22/8/2014, 18:40

Ooo, dziękuję Ci bardzo, wszystkie Parrishiątka są takie śliczne, że się nie mogę zdecydować, od którego zacząć noszenie. ;D Ale chyba od Feniksowego. ;D bo najbardziej mi sie podoba teoria o Feniksie. xD
Dalej, to:
Jaszkowe randewu - Page 4 7S63clH
- czy to jest cytat z piosenki Matta Kearney'a "Nothing left to lose"? Bo jak tak to kolejny raz umieściłaś cytat z jakiejś piosenki, którą lubię od ho-ho, jakiego czasu.
Jaszkowe randewu - Page 4 14UXYNf
Uwielbiam Twoje sygnaturki z definicjami słów. <3
"green eyes" i "who you really are" - fajne tekstury, czy jak to się tam nazywa - chodzi mi o efekty. No śliczne. <3 Dziękuję Ci bardzo-bardzo. ;***

To teraz skomentuję poprzednie dostawy, a nieobecność w Twoim temacie od razu usprawiedliwiam - pojechałam w góry i nie było internetu *kołysze się na wspomnienie traumy*.

Wyróżnię best of the best, bo tyle cudeniek:
Jaszkowe randewu - Page 4 XjLviAK
Lydia! <3
Jaszkowe randewu - Page 4 E4WBqEk
ostatnio ich związek coś mi śmierdzi Dennifer, ale liczę na happy ending. ;D
Jaszkowe randewu - Page 4 TMPX5HU
mistrzowski pomysł i wykonanie <3
Jaszkowe randewu - Page 4 RaCqvKA
Scott nie alfowy, aż dziwnie tak.^^
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Jaszkowe randewu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 4 Icon_minitime23/8/2014, 01:09

Sorki za poślizg, ale ostatnio nie mam czasu na fora i dość rzadko tu zaglądam Sad. Postaram się jednak wpadać częściej dla ciebie, bo widzę, że już wróciłaś do grafiki z wakacji Jaszkowe randewu - Page 4 1844036096

Jaszkowe randewu - Page 4 XjLviAK - mega śliczny komplet I love you . Ten delikatny motyw tła jest fantastyczny i strasznie kojarzy mi się z kwiatowymi zdobieniami na japońskich kimonach <3. W ogóle sam pomysł jest rewelacją z tak wplecionym i powiększonym napisem i sylwetką Lydii wraz z tymi głośnikami... mrrr, szczęka opada z wrażenia po prostu ;D!

Jaszkowe randewu - Page 4 E4WBqEk - podoba mi się wyraz twarzy Dereka w połączeniu z treścią napisu i tym efektem jakby... deszczu? Gdy on ją niesie i zupełnie jakby zacinała ulewa, co dodaje dodatkowego dramatyzmu. No i jeszcze te czerwone prześwity na czarnym tle, świetne - tak samo, jak cała biało-czarna tonacja <3. Jeszcze miałam powiedzieć, że umieszczenie napisu jest baaaaaardzo dobre;)

Jaszkowe randewu - Page 4 TMPX5HU - uwielbiam. UWIELBIAM. To złotoczerwone światło z góry, jakby sam Bóg odpowiadał na jej modlitwy o zabranie bólu i zwielokrotniona twarz Lydii, gdzie każda kolejna odsłona jest jeszcze bardziej zdesperowana i zrozpaczona. Po prostu... naprawdę, brak słów I love you . CUDO.

Emily x Aiden komentowałam już wcześniej, oczarowana zwłaszcza dwoma pierwszymi i ostatnim, więc teraz tylko TW xD

Jaszkowe randewu - Page 4 Q3OJzTc - podoba mi się taka twarda... surowa czcionka i podobnie zedytowana twarz Dereka. Wygląda, jakby był wyrzeźbiony, jakby był gniewem i niebezpieczeństwem zaklętym w kamień, bo tym stało się jego serce po takiej ilości bólu, jaką przeżyło. A treść napisu przy tym jest jeszcze mocniejsza <333

Jaszkowe randewu - Page 4 WPTdEON - Stiles jest taki słodziakowy na tym obrazku I love you . Przypomniał mi te czasy, kiedy jeszcze miał wątek i mnie momentami nie irytował Laughing . Czcionka i kolor "happy" dobrany do tego z liter na jego koszulce jest naprawdę fajny xD

Btw, w obu Scottach mega podobają mi się napisy I love you ! Zwłaszcza ten półprzezroczysty, ale i ten cytat z piosenki na księżycu w kolorze krwi przykuł moją uwagę xDD

Omg, Parrish, mój książę :dance: ! Dostawa tak piękna, jak i on, ehehe <3

Jaszkowe randewu - Page 4 NYRtRLn - lubię tutaj tę mieszaninę kolorów tła i zwrócenie uwagi, że faktycznie można się utopić w zieleni jego oczysk xDDDD

Jaszkowe randewu - Page 4 14UXYNf - bardzo fajny pomysł na napis z podkreśleniem i wytłumaczeniem jednej z cech jego charakteru i zobrazowanie tego jego sylwetką z komputerem ;D. Zrobiłaś kiedyś coś podobnego z Lyds, ale tam na zasadzie kontrastu, nie :Rolling Eyes: ?

Jaszkowe randewu - Page 4 7S63clH - prawie jak efekt 3D :Rolling Eyes: ! Świetna czcionka i tekstura tła i ten zdeterminowany wyraz twarzy Parrisha przy treści cytatu - naprawdę cudny kadr wybrałaś <3

Z lacrosse'a wyróżniam absolutnie wszystkie cheers !

Jaszkowe randewu - Page 4 B4utULI - oczywiście, że to zespołowa gra <3! I podoba mi się, że wyróżniłaś naszą drużynę kochaną - Kirę, Stilesa i Scotta, podczas gdy reszta jest zamazana w tle. W ogóle boska czcionka!!

Jaszkowe randewu - Page 4 QE2CBHF - kolory czcionki i cytat Petera - boski wybór :Rolling Eyes: ! I ta para z oddechu Scotta też bardzo fajnie wygląda, bo widać, jak dyszy przed przemianą i to już tworzy ten nastrój oczekiwania i ekscytacji xD

Jaszkowe randewu - Page 4 ZTBujej i Jaszkowe randewu - Page 4 QHIuLXT - FANTASTYCZNE KOLORY I love you . Uwielbiam te żywe, intensywne odcienie zieleni w obu i teksturę w drugiej sygnaturze <3! Ta druga w ogóle jest strasznie słodka z tym "friends" i naszymi bffs ^.^. A pierwsza ma genialnie wybrany kadr ----- i cytat xD! Przyznam, że omal nie padłam ze śmiechu, jak go przeczytałam po raz pierwszy Laughing . Rewelacja ;D!

Jestem zachwycona jak zawsze, co już się stało tradycją :Rolling Eyes: ! I wątpię, że kiedykolwiek się zmieni ;*** - weny, kochana Jaszkowe randewu - Page 4 1844036096 !
Powrót do góry Go down
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Jaszkowe randewu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 4 Icon_minitime23/8/2014, 18:19

Kotna, dziękuję baaaardzo i miło mi, że wymieniłaś tyle prac Jaszkowe randewu - Page 4 1844036096
Morgan, nic się nie stało i dziękuję za komentarz ;* Jasne, że zrobię Stydię dla Ciebie Wink
Annie, dziękuję ślicznie  Jaszkowe randewu - Page 4 1844036096
Solve, jasne, bardzo mi miło, że znalazłeś u mnie coś dla siebie Wink Dziękuję! <3
Ann.,  Bexy, dziękuję Wam ogromnie moje kochane ;**
Adria, z zamówieniem nie ma problemu i bardzo się cieszę, że Parrish tak Ci się spodobał Very Happy Ten cytat pochodzi z piosenki Mikky Ekko - Who Are You, Really?, ale może też znasz Wink  Dziękuję Ci pięknie za komentarz i nadrobienie poprzednich dostaw ;*
ars_amandi, ale się stęskniłam! Bo faktycznie coraz rzadziej widzę Cię na forum ;/ Oczywiście absolutnie nie przejmuj się poślizgiem ;* Jeśli chodzi o słownikowe definicje to u Lyds użyłam bodajże tej do słowa intellect. Dziękuję Ci przeogromnie za ten długi, piękny, szczegółowy komentarz, za ciepełko na serduszku i wenę ;*



Liam dla  Annie:

Jaszkowe randewu - Page 4 QUMhng3 Jaszkowe randewu - Page 4 9fOWgty
Jaszkowe randewu - Page 4 T0b2D0v Jaszkowe randewu - Page 4 X2Lz2Gp
Jaszkowe randewu - Page 4 6PfabrG Jaszkowe randewu - Page 4 8e04SXn
Jaszkowe randewu - Page 4 55RioeE Jaszkowe randewu - Page 4 ZmxnKIc
Jaszkowe randewu - Page 4 YBftJgA Jaszkowe randewu - Page 4 WvfQw51
Jaszkowe randewu - Page 4 Nu4Qi10 Jaszkowe randewu - Page 4 Y97z3ll
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Jaszkowe randewu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 4 Icon_minitime23/8/2014, 18:32

Ooo, no to nie trafiłam. ;/ Tej piosenki akurat nie znam, koleś kojarzy mi się tylko ze stelenowym "Stay". ;p Tak czy inaczej, naprawdę jeszcze raz dziękuję za Parrishiątka. ;***
Co do Liama, najlepsze są te:
Jaszkowe randewu - Page 4 55RioeE
Jaszkowe randewu - Page 4 YBftJgA
Jaszkowe randewu - Page 4 6PfabrG
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Kotna
Zaatakowany
Zaatakowany
Kotna


Liczba postów : 284
Punkty : 10
Join date : 25/04/2014
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa: Człowiek

Jaszkowe randewu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 4 Icon_minitime23/8/2014, 18:42

 Jaszkowe randewu - Page 4 6PfabrG - etapuje taką pewnością siebie. Ładna nasycona żółć.
Jaszkowe randewu - Page 4 YBftJgA - podoba mi się efekt w postaci i napisie, nadaje to charakteru pracy
Jaszkowe randewu - Page 4 55RioeE - a tu fajnie, że można na dwa sposoby odczytywać napis jako całość i kolorami. Liam wygląda tak niepewnie.
Jaszkowe randewu - Page 4 T0b2D0v - uwielbiam tu kolorystykę Smile
Jaszkowe randewu - Page 4 Nu4Qi10 - niepokojąco, ale nastrój jest.

Wiesz trudno nie było mi wymienić większości dostawy, skoro Parrish to mój nowy ulubieniec, jeszcze tak świetnie zrobiony.  Smile 
Powrót do góry Go down
http://stilyds.tumblr.com/
Annie
Wilkołak
Wilkołak
Annie


Liczba postów : 1040
Punkty : 7
Join date : 03/07/2012
Age : 27
Skąd : Tajlandia ^^

Jaszkowe randewu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 4 Icon_minitime23/8/2014, 19:12

Ajajaj, przepiękne i aż mam dylemat, bo kilka mi się podoba *.*
Ale to biorę - Jaszkowe randewu - Page 4 6PfabrG bo jakoś najbardziej mi się dzisiaj podoba Very Happy 
Jednakże zaklepuje sobie jeszcze ten komplet - Jaszkowe randewu - Page 4 55RioeE i ten - Jaszkowe randewu - Page 4 T0b2D0v Smile A resztę może sobie wziąć ktoś jak chce Wink 
Dziękuję  I love you  I love you  I love you
Powrót do góry Go down
Ann.
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Ann.


Liczba postów : 189
Punkty : 4
Join date : 05/06/2014
Skąd : Shreveport

Jaszkowe randewu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 4 Icon_minitime23/8/2014, 19:20

Jaszkowe randewu - Page 4 55RioeE
Jaszkowe randewu - Page 4 YBftJgA
Jaszkowe randewu - Page 4 Nu4Qi10
Najlepsiejsze! <3 Ale wszystko jest - jak zawsze - cudowne! *_*
Powrót do góry Go down
http://brief-flicker-of-light.tumblr.com
Bexy
Ugryziony
Ugryziony
Bexy


Liczba postów : 449
Punkty : 4
Join date : 07/07/2013
Age : 29
Skąd : Bon Temps

Jaszkowe randewu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 4 Icon_minitime23/8/2014, 21:39

Och jej, ile mojego przystojniaczka. I love you

Jaszkowe randewu - Page 4 6PfabrG
Przepiękny ten komplecik, mimo iż nie znoszę żółtego kolorku. ^^

Jaszkowe randewu - Page 4 YBftJgA
Ach, uwielbiam takie efekty u Ciebie. Ta trójwymiarowość zawsze robi na mnie ogromne wrażenie.

Jaszkowe randewu - Page 4 Nu4Qi10
A to mój faworyt. Bardzo mi się podoba ujęcie, kolorki, napis, wszystko. <3
Powrót do góry Go down
http://sexybexy19.tumblr.com/
Rołs
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Rołs


Liczba postów : 90
Punkty : 0
Join date : 12/08/2014
Age : 28
Skąd : NYC

Jaszkowe randewu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 4 Icon_minitime23/8/2014, 23:51

Oj, jakie ładnie Liamki! <3

Jaszkowe randewu - Page 4 6PfabrG
Jaszkowe randewu - Page 4 55RioeE
Jaszkowe randewu - Page 4 Nu4Qi10
Najładniejsze z najładniejszych! I love you
Powrót do góry Go down
http://rosemariewaldorf.tumblr.com/
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

Jaszkowe randewu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 4 Icon_minitime24/8/2014, 13:27

Jaszkowe randewu - Page 4 QUMhng3 Na wstępie zauroczył mnie ten właśnie komplet. Genialny miałaś pomysł na napis i wgl ten cytat to pierwsza rzecz, która pojawia mi się w głowie, gdy myślę o naszym Liamie ;P 

Jaszkowe randewu - Page 4 T0b2D0vA ten ma bardzo ładne kolory Wink I bardzo fajną czcionkę, której chyba nie znam... Very Happy
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Jaszkowe randewu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 4 Icon_minitime24/8/2014, 13:43

Adria, ta piosenka byłą w pierwszym sezonie Teen Wolfa, jak Kate pokazuje Allison Dereka Razz Jak otwierał drzwi to zaczynał się właśnie tekst Who, who are you really? xdd


Te Liamy dla Annie są genialne o.O A ten z Derekiem o Liamie to już wgl. geniusz Wink
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Jaszkowe randewu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 4 Icon_minitime24/8/2014, 17:53

Serio...? Ja w TW uwagę na soundtrack zaczęłam bardziej zwracać w 3b, bo generalnie to te wszystkie techniawy to nie moje klimaty... ;p ale jak będę robić re-watch, to na bank zwrócę uwagę, dzięki.^^
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Jaszkowe randewu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 4 Icon_minitime25/8/2014, 19:54

Haha, długie komentarz to mus przy tylu przegapionych dostawach Embarassed .. Wiesz, że zawsze nadrabiam każdą :Rolling Eyes: . Ja tak samo się stęskniłam, kochana <3! Ale widzę, ze wyjazd absolutnie przysłużył się twojej wenie, bo prace są jak zwykle na genialnym poziomie ;***

Btw, tak z ciekawości, czy zamówienia dot. tylko TW? Bo zastanawiałam się nad Willem Grahamem (jakiejkolwiek wersji: zaszczutego i przerażonego słodziaka z s1 albo pewnego siebie manipulanta i mordercy z s2. Murder Husbands w 2x12 i 2x10 I love you !), ale jeśli nie można albo nie masz czasu, to absolutnie nic się nie dzieje Wink

Co zaś do dostawy z Liamem - awesome cheers !

Jaszkowe randewu - Page 4 T0b2D0v - lubię to, że Liam jest tu taki poobijany i po części zniechęcony, ale jak patrzy na ten kijek od lacrosse'a, to wie, że jeśli to sprawia mu radość, to jest warte poświęceń i wyrzeczeń Wink. Doskonale dobrany kadr i światło ;***

Jaszkowe randewu - Page 4 6PfabrG - podoba mi się takie żółte, słoneczne tło i duża, fajna czcionka napisu, bo tworzą takie przebojowe wrażenie xD. Razem z pewnym siebie, zadowolonym uśmieszkiem Liama mamy połączenie, dzięki którego widać, że Liam zaczął właśnie podbijać świat i nic go nie zatrzyma, bo tenże świat należy do niego Wink. To w sumie chyba nastawienie większości młodych ludzi u progu kariery ;p

Jaszkowe randewu - Page 4 YBftJgA - podoba mi się to rozdwojenie, bo w ten sposób uchwyciłaś ruch - jakby wył tak głośno, że wszystko wokół drżało.. wow <33.. Ten sam zabieg przy słowie "scream" podkreśla to jeszcze bardziej. Czerwień w tle daje intensywność pulsującej w skroniach krwi. Bardzo, bardzo mi się podoba ;***

Jaszkowe randewu - Page 4 Nu4Qi10 - a tu jak z horroru Jaszkowe randewu - Page 4 3932743711 ! Błyszczące, żółte oczy w półmroku, lśniące kły, wyłaniający się z ciemności wściekły wilkołak i zawał na miejscu murowany ;D! Bardzo, bardzo fajny klimat :Rolling Eyes:

Piękności jak zawsze :dance: !
Powrót do góry Go down
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Jaszkowe randewu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 4 Icon_minitime28/8/2014, 22:43

Adria, początkowo też kojarzyłam Ekko jedynie ze Stay, ale od razu obcykałam jego pozostałą twórczość i wiele jego piosenek przypadło mi do gustu Wink A z samego tekstu Who Are You, Really? skorzystałam w trzech kompletach. Naprawdę, nie ma sprawy z Parrishem i dziękuję za komentarz ;*
Kotna, również uwielbiam Parrisha <3 Dziękuję baaardzo  Jaszkowe randewu - Page 4 1844036096
Annie, Twój dylemat dotyczący wyboru bardzo mnie ucieszył Very Happy  Cała przyjemność po mojej stronie Wink
Ann.,  Bexy, Rołs,  dziękuję ogromnie kochane ;***
Morgan, ten cytat również szczególnie kojarzy mi się z Liamem, a czcionkę faktycznie użyłam po raz pierwszy Wink Dziękuję serdecznie  Jaszkowe randewu - Page 4 1844036096
Solve, dziękuję stokrotnie <3
ars_amandi, jaki tam mus, mi wystarczy tu Twoja obecność, choć nieskromnie powiem, że Twoje długaśne komentarze uwielbiam od zawsze ;* Absolutnie, zamówienia nie dotyczą tylko TW, po prostu jest na nie zapotrzebowanie, a z Hannibala dla Ciebie chętnie coś wykombinuję Wink Dziękuję kochana z całego serduszka ;*


Stydia z 4x09 dla Morgan:

Jaszkowe randewu - Page 4 QwKWfVU Jaszkowe randewu - Page 4 2MJaMJ1
Jaszkowe randewu - Page 4 K8BkFxA Jaszkowe randewu - Page 4 UNZcthj
Jaszkowe randewu - Page 4 CQ4NTHq Jaszkowe randewu - Page 4 BjtWxMU
Jaszkowe randewu - Page 4 JLoo6LG Jaszkowe randewu - Page 4 73yHMqZ
Powrót do góry Go down
Ann.
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Ann.


Liczba postów : 189
Punkty : 4
Join date : 05/06/2014
Skąd : Shreveport

Jaszkowe randewu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 4 Icon_minitime28/8/2014, 22:51

Kurczę, chyba nie umiem nawet wyróżnić najpiękniejszych. <3 Cała dostawa jest przepiękna, aż żałuję, że na zamówienie i że nie jestem za Stydią. Razz

Jaszkowe randewu - Page 4 QwKWfVU
Bardzo mi się podoba oczywiście napis - uwielbiam u Ciebie te "definicje". Na dodatek ta czerwona nitka kojarzy mi się właśnie z tym słowem "connection". Do tego oczywiście świetne kolory.

Jaszkowe randewu - Page 4 K8BkFxA
Świetne! Urzekły mnie te lekko "przydymione" kolory, tekstura, napis! Wyszło mega klimatycznie i pięknie. *__*

Jaszkowe randewu - Page 4 CQ4NTHq
Śliczna czcioneczka. ♥️ Ale najbardziej mnie kupiły tutaj kolory, pięknie to wyszło.

Jaszkowe randewu - Page 4 JLoo6LG
Znowu - kolory! <3 Bardzo mi się podobają tutaj rude włosy Lydii, chociaż ogólnie z rudymi postaciami się bardzo fajnie robi, bo można ładnie podkreślić ten kolorek włosów. ^^ Fajnie wykonany i umieszczony napis, no i użyłaś w nim właśnie tego rudego koloru. Razz

Wszystko jest piękne i nie mogę się doczekać kolejnej dostawy! I love you
Powrót do góry Go down
http://brief-flicker-of-light.tumblr.com
Sponsored content





Jaszkowe randewu - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Jaszkowe randewu
Powrót do góry 
Strona 4 z 11Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Twórczość :: Grafika-
Skocz do: