Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Jaszkowe randewu

Go down 
+20
Aid_than
Klaudyś
Jaszka
Morgan
Adria
Solve
evans.
Lynette
Rołs
Doma112
Vampurr
Stalia
Degrassi
Rashel
being
merllo
KATEE91
Annie
ars_amandi
Black Rebel
24 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
AutorWiadomość
Kotna
Zaatakowany
Zaatakowany
Kotna


Liczba postów : 284
Punkty : 10
Join date : 25/04/2014
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa: Człowiek

Jaszkowe randewu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 11 Icon_minitime5/8/2015, 20:10

Liam ma bardzo fajny, dynamiczny efekt. Marrish bardzo ładny, podoba mi się, że akurat jest uchwycony moment gdy on na nią patrzy. Pierwsza i druga Lydia są moimi faworytami, podkradam drugą Smile Theo też mi się podoba, napis pasuje do kadru, a do samego Theo...cóż nie będę spoilerować. A tu Stilesa siła kompletu tkwi w prostocie.
Powrót do góry Go down
http://stilyds.tumblr.com/
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Jaszkowe randewu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 11 Icon_minitime6/8/2015, 23:35

ależ dostawa <3

Jaszkowe randewu - Page 11 SchDDTr
chyba mój faworyt dostawy. Kolorki i tekst z "Unbreakable" Wink

obie Lydie super:
Jaszkowe randewu - Page 11 CBzuSD3
tu świetne "rozrzucenie"
Jaszkowe randewu - Page 11 GgNORyI
a to jest po prostu sliczne Wink

świetny pomysł z Liamem, a Theo śliczny i nastrojowy I love you
Ja juz wróciłam na stałe (mniej więcej) do domu, więc nadrabianie seriali wchodzi trochę malo w grę, bo mam limit transferu, po prostu tylko zostaje mi to, co będzie na bieżąco (obecnie Teen wolf, Reign, może OUaT; Hannibal sie kończy, a i tak na axn oglądam).

To czekam cierpliwie na Parrisha w ogniu ;D
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

Jaszkowe randewu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 11 Icon_minitime8/8/2015, 21:39

Wyjechałam na wakacje, wracam a tu aż dwie dostawy *.*
Wikingów niestety nie oglądam, ale mój brat bardzo pozytywnie się o nim wypowiada , do tego stopnia, że zrzucił mi na dysk cały pierwszy sezon, może się skuszę Wink
Jaszkowe randewu - Page 11 Uj2pn47
Jaszkowe randewu - Page 11 E0c6M1G
Oba są genialne. W pierwszym podobają mi się kolory i jednolite tło. Za to w tym drugi, napis mi sugeruje parę po przejściach i jeszcze scena z czułym gestem, magia Smile

Przechodząc do tw :
Jaszkowe randewu - Page 11 CBzuSD3
Korci mnie. Korci bardzo, ale tak się zastanawiam, nadrabiasz tw, więc pewnie jak pojawią się jakieś Stydiowe sceny, to może coś byś stworzyła, specjalnie z myślą o mnie. No i nie wiem czy wypadało by mi tak ciągle zmieniać.. Choć po zastanowieniu, biorę go, a na Stydię i tak poczekam ^.^
Jaszkowe randewu - Page 11 SchDDTr
Albo mnie się zdaje, albo ze Stilesem, bardzo dobrze wychodzą komplety. Very Happy
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Jaszkowe randewu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 11 Icon_minitime13/8/2015, 18:09

Solve, zgadzam się w 100%, że w tym sezonie aktorzy robią bardzo dziwne miny, co najlepiej widzę na screencapsach, bo od razu dyskwalifikuję takie na starcie, a jest tego spooro... Z Liamem miałam właśnie dokładnie taki zamiar, jak to opisałeś, więc cieszę się, że to widać Very Happy Dziękuję serdecznie za tyle miłych słów, a szczególnie za te o Lydii Jaszkowe randewu - Page 11 1844036096  
Kotna, miło mi, że odniosłaś się do każdego kompletu, a jeszcze bardziej, że jeden z nich porwałaś do profilu, dziękuję! Jaszkowe randewu - Page 11 1844036096
Adria, dobrze wychwyciłaś "Unbreakable" Wink Aha, rozumiem, to faktycznie musisz dobrze selekcjonować oglądanie danych seriali. Dziękuję bardzo za komentarz Jaszkowe randewu - Page 11 1844036096
Morgan, o, to ja popieram Twojego brata, bo osobiście połknęłam prawie 30 odc. "Wikingów" w szalonym tempie Wink Absolutnie nie mam nic przeciwko jakimś częstym zmianom kompletów, więc śmiało możesz nosić Lydię, a Stydiowych scen będę wyglądać, jak i będę je mieć na uwadze w kolejnej dostawie Smile Dziękuję za nadrobienie obu dostaw Jaszkowe randewu - Page 11 1844036096


Parrish z 05x04 dla Adria:

Jaszkowe randewu - Page 11 InLJagd Jaszkowe randewu - Page 11 PrBjjSt
Jaszkowe randewu - Page 11 I9KL46Y Jaszkowe randewu - Page 11 Wo4RLYH
Jaszkowe randewu - Page 11 HVvpt9Z Jaszkowe randewu - Page 11 GdYcPny
Jaszkowe randewu - Page 11 Iv4Amil Jaszkowe randewu - Page 11 BrQEkRb
Jaszkowe randewu - Page 11 FYRypL2 Jaszkowe randewu - Page 11 NBPBbB1
Jaszkowe randewu - Page 11 V3hdWyx Jaszkowe randewu - Page 11 Fb1bcHV
Powrót do góry Go down
Kotna
Zaatakowany
Zaatakowany
Kotna


Liczba postów : 284
Punkty : 10
Join date : 25/04/2014
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa: Człowiek

Jaszkowe randewu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 11 Icon_minitime13/8/2015, 19:09

1, 3, 5 i 6 mają naprawdę zachwycające kolory, pełne intensywności, że aż trudno oderwać wzrok Smile Ujęło mnie to, że napisy są skromne, ale ładnie wkomponowały się w całość. W 2 i 4 również podoba mi się kolorystyka, która kojarzy mi się z popiołem, a w 4 również to, że twarz Parrisha jest widoczna w połowie, a jej druga strona jest pogrążona w czerni. Wyjątkowo udana dostawa.
Powrót do góry Go down
http://stilyds.tumblr.com/
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Jaszkowe randewu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 11 Icon_minitime13/8/2015, 21:31

o raju, dziękuję! I love you Jak ja wybiorę????

te ogniste są takie intensywne, dokładnie pokazują naturę parrisha (nadal nam nieznaną ;p)

Jaszkowe randewu - Page 11 InLJagd
tutaj jest taki... odczlowieczony, obcy, straszny, mamy się go bać.
Ale już tutaj jest smutny, zagubiony i samotny i mu wspólczujemy i our poor fire puppy <3 :
Jaszkowe randewu - Page 11 V3hdWyx

tu i tu:
Jaszkowe randewu - Page 11 HVvpt9Z
Jaszkowe randewu - Page 11 FYRypL2
jest w transie, hinpotyzujące!

moje smutne biedactwo ;( świetnie wykadrowane:
Jaszkowe randewu - Page 11 Iv4Amil

tu jest strasznie creepy, jak nie nasze parrishątko:
Jaszkowe randewu - Page 11 I9KL46Y

Trudny wybór, dziękuję Ci z całego serduszka! ;*** Na razie biorę to:
Jaszkowe randewu - Page 11 V3hdWyx

a na później zaklepuję to:
Jaszkowe randewu - Page 11 Iv4Amil

i to:
Jaszkowe randewu - Page 11 FYRypL2

(tak, jestem zachłanna!)
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Jaszkowe randewu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 11 Icon_minitime14/8/2015, 18:07

3,4 i ostatni Jordana jest POWALAJĄCY!

Opłacało się Adrii czekać tyle na te komplety! Naprawdę są doskonałe.
Szkoda, że Adria zaklepała sobie wszystkie te, które z checią bym sobie od niej podkradł Razz
No, ale należy jej się za to cierpliwe oczekiwanie Smile
Powrót do góry Go down
Bexy
Ugryziony
Ugryziony
Bexy


Liczba postów : 449
Punkty : 4
Join date : 07/07/2013
Age : 29
Skąd : Bon Temps

Jaszkowe randewu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 11 Icon_minitime2/10/2015, 19:03

Chyba przegapiłam kilka dostaw, ale mogę Ci powiedzieć, że niczym mnie szczególnie nie zaskoczyłaś, bo... jak zwykle wszystko jest zajebiste. Very Happy Very Happy Very Happy Jestem urzeczona tym płomiennym Parrishem, mimo iż za nim nie przepadam. Wink Gdybym była fanką pewnie bym się chciała "podpiąć" pod zamówienie Ady, hahaha. xD

Kochana, a mogłabyś zrobić coś dla mnie w wolnej chwili z nowym Olicity? ^^ Mam na myśli sceny ze zwiastuna, mogę Ci podesłać link, jeżeli chcesz i jeżeli w ogóle chce Ci się to dla mnie robić. xD

Weny, sweetie!
Powrót do góry Go down
http://sexybexy19.tumblr.com/
Sponsored content





Jaszkowe randewu - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 11 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Jaszkowe randewu
Powrót do góry 
Strona 11 z 11Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Twórczość :: Grafika-
Skocz do: