Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Jaszkowe randewu

Go down 
+20
Aid_than
Klaudyś
Jaszka
Morgan
Adria
Solve
evans.
Lynette
Rołs
Doma112
Vampurr
Stalia
Degrassi
Rashel
being
merllo
KATEE91
Annie
ars_amandi
Black Rebel
24 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
AutorWiadomość
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

Jaszkowe randewu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 9 Icon_minitime14/12/2014, 20:46

Jaszkowe randewu - Page 9 QEkOjgP Moja piękne Kai'ie. Tego sobię zabieram na pierwszy ogień, ale żeby nie budzić zbędnych wątpliwości to nie oddam żadnego innego Very Happy
Owszem będę tak zachłanna, przykro mi. Po prostu wszystkie są idealne Smile

Dziękuję <3
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Jaszkowe randewu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 9 Icon_minitime15/12/2014, 13:20

Adria, dziękuję ślicznie ;* (a z tego Mabastiana to jestem dumna, jak nigdy Razz )
Kotna, dziękuję serdecznie! Jaszkowe randewu - Page 9 1844036096
Aid_than, dziękuję bardzo za wizytę oraz za takie miłe słowa I love you
Morgan, nie ma problemu i ogromnie jestem zadowolona, że wszystkie Ci się tak spodobały, iż je zaklepujesz Very Happy Dziękuję ;*


Coraz bliżej Święta

Jaszkowe randewu - Page 9 FtzbbP4 Jaszkowe randewu - Page 9 JxQuS1b Jaszkowe randewu - Page 9 Peq76dx Jaszkowe randewu - Page 9 DFKTCbU Jaszkowe randewu - Page 9 Z3SWvq7 Jaszkowe randewu - Page 9 LurA2c4 Jaszkowe randewu - Page 9 1swT8Gx Jaszkowe randewu - Page 9 F3tDQ3g

Jaszkowe randewu - Page 9 SvTY4aB Jaszkowe randewu - Page 9 Tzj9Unw Jaszkowe randewu - Page 9 VGx4fi7 Jaszkowe randewu - Page 9 7E3I6cm Jaszkowe randewu - Page 9 QWtahm1 Jaszkowe randewu - Page 9 HRLIpju Jaszkowe randewu - Page 9 HiSojWS Jaszkowe randewu - Page 9 8dMr1UL Jaszkowe randewu - Page 9 3HBobp5 Jaszkowe randewu - Page 9 U4IHUwS Jaszkowe randewu - Page 9 URvPu5F Jaszkowe randewu - Page 9 TjJJ0Rz Jaszkowe randewu - Page 9 TbEta2J Jaszkowe randewu - Page 9 KKf3Ul0 Jaszkowe randewu - Page 9 KsCPzmd Jaszkowe randewu - Page 9 JKIyLCk Jaszkowe randewu - Page 9 Bjb9NSW Jaszkowe randewu - Page 9 WD527WV Jaszkowe randewu - Page 9 3CmHQ0e Jaszkowe randewu - Page 9 SOjubyr Jaszkowe randewu - Page 9 1RUVUu0 Jaszkowe randewu - Page 9 K2skMbt
Powrót do góry Go down
Klaudyś
Alpha
Alpha
Klaudyś


Liczba postów : 236
Punkty : 53
Join date : 03/05/2012
Age : 33

Jaszkowe randewu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 9 Icon_minitime15/12/2014, 13:33

Justysiu przepiękne to wszystko <3
Powrót do góry Go down
https://teenwolf.forumpolish.com
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Jaszkowe randewu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 9 Icon_minitime15/12/2014, 13:53

Ale atmosferka mmm santa.
Powrót do góry Go down
Kotna
Zaatakowany
Zaatakowany
Kotna


Liczba postów : 284
Punkty : 10
Join date : 25/04/2014
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa: Człowiek

Jaszkowe randewu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 9 Icon_minitime15/12/2014, 17:32

Fajne, takie klimatyczne rendeer
Powrót do góry Go down
http://stilyds.tumblr.com/
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Jaszkowe randewu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 9 Icon_minitime15/12/2014, 21:13

Niny, Holland i Candice I love you

To pozwolisz, że ukradnę na forum TVD?
Jaszkowe randewu - Page 9 JxQuS1b
(tam niestety na razie nie ma możliwości zaznaczania, czyje to dzieło ;/)

Jaszkowe randewu - Page 9 TjJJ0Rz
a to kradnę tutaj na forum!
Z góry dziękuję ;*
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Bexy
Ugryziony
Ugryziony
Bexy


Liczba postów : 449
Punkty : 4
Join date : 07/07/2013
Age : 29
Skąd : Bon Temps

Jaszkowe randewu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 9 Icon_minitime16/12/2014, 20:24

Ojej, narobiłam sobie trochę zaległości z Twoimi dostawami. Sad Już nadganiam!

Jaszkowe randewu - Page 9 JxQuS1b Jaszkowe randewu - Page 9 Peq76dx Jaszkowe randewu - Page 9 Z3SWvq7 Jaszkowe randewu - Page 9 LurA2c4 Jaszkowe randewu - Page 9 F3tDQ3g

Cudowności. <3 Uwielbiam takie świąteczne avki, naprawdę wspaniale je wykonałaś! Wink


Jaszkowe randewu - Page 9 7E3I6cm Jaszkowe randewu - Page 9 TjJJ0Rz Jaszkowe randewu - Page 9 Bjb9NSW

Kolejne cuda. Rolling Kai'e z poprzedniej dostawy też bardzo trafiają w moje gusta, WSZYSTKIE. <3

Mogłabyś w wolnej chwili zrobić mi coś z Olicity? Rolling I love you
Powrót do góry Go down
http://sexybexy19.tumblr.com/
Ann.
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Ann.


Liczba postów : 189
Punkty : 4
Join date : 05/06/2014
Skąd : Shreveport

Jaszkowe randewu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 9 Icon_minitime21/12/2014, 17:11

Widzę, że mam pewne zaległości. ;( Wybacz, już nadrabiam. Wszystko jest śliczne i ciężko wybrać najlepsze prace.

Z dostawy z Kaiem wszystko świetne, ale chyba minimalnie bardziej spodobała mi się pierwsza pracka. <3

Avatarki wszystkie piękne, ale najbardziej wpadła mi w oko ta Nina, którą Ada podkradła na forum TVD. Wink Piękna, zresztą reszta również. I love you
No i Twój komplet również cudowny! *__*
Powrót do góry Go down
http://brief-flicker-of-light.tumblr.com
Kotna
Zaatakowany
Zaatakowany
Kotna


Liczba postów : 284
Punkty : 10
Join date : 25/04/2014
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa: Człowiek

Jaszkowe randewu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 9 Icon_minitime24/12/2014, 00:40

Jaszkowe randewu - Page 9 4ew4ciP

Po obejrzeniu Outlandera, jeszcze bardziej spodobały mi się twoje komplety stamtąd. Zabieram ten, który wcześniej wyróżniłam.
Powrót do góry Go down
http://stilyds.tumblr.com/
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Jaszkowe randewu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 9 Icon_minitime27/12/2014, 17:19

Dziękuję bardzo wszystkim z całego serduszka! I love you I love you


Olicity dla Bexy:

Jaszkowe randewu - Page 9 CGkjJHC Jaszkowe randewu - Page 9 TkSEuhZ
Jaszkowe randewu - Page 9 V5kKtpv Jaszkowe randewu - Page 9 RGrk4qm
Jaszkowe randewu - Page 9 YLCY5ZH Jaszkowe randewu - Page 9 8ozUK8L
Jaszkowe randewu - Page 9 0bbKWKS Jaszkowe randewu - Page 9 9Fr6L3o
Jaszkowe randewu - Page 9 QmJiece Jaszkowe randewu - Page 9 XKAkLNm
Jaszkowe randewu - Page 9 9I92bHl Jaszkowe randewu - Page 9 78LiECj
Jaszkowe randewu - Page 9 4PVvaUV Jaszkowe randewu - Page 9 4zPnVf9
Jaszkowe randewu - Page 9 AWdhNjB Jaszkowe randewu - Page 9 OlXxp7t
(moje otp, więc trochę tego wyszło  Razz )
Powrót do góry Go down
Bexy
Ugryziony
Ugryziony
Bexy


Liczba postów : 449
Punkty : 4
Join date : 07/07/2013
Age : 29
Skąd : Bon Temps

Jaszkowe randewu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 9 Icon_minitime27/12/2014, 18:26

Awww, dziękuję, kochanie. I love you Wszystko jest przepiękne, jestem zachwycona.

Jaszkowe randewu - Page 9 Tumblr_ngrlnjNC1G1ts7r8po1_250


Jaszkowe randewu - Page 9 CGkjJHC

Jaszkowe randewu - Page 9 0bbKWKS

Jaszkowe randewu - Page 9 QmJiece

Naaaaaaaaaj! Ale wszystko jest piękne. <3 Jeszcze raz dziękuję ;*
Powrót do góry Go down
http://sexybexy19.tumblr.com/
Kotna
Zaatakowany
Zaatakowany
Kotna


Liczba postów : 284
Punkty : 10
Join date : 25/04/2014
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa: Człowiek

Jaszkowe randewu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 9 Icon_minitime27/12/2014, 18:30

Jakie śliczności. Co prawda zarzuciłam Arrow, ale Olicity bardzo lubiłam.

Jaszkowe randewu - Page 9 CGkjJHC - szarości i ciepłe barwy bardzo ładne współgrają. Do tego delikatny napis i refleksyjny klimat dopełniają całości wprost znakomicie Wink
Jaszkowe randewu - Page 9 9I92bHl - para jak z romansu i jeszcze ta otulająca czerwień. Cudo I love you
Jaszkowe randewu - Page 9 QmJiece - jeden z moich faworytów, zachwycający Smile
Jaszkowe randewu - Page 9 0bbKWKS - a ten taki nastrojowy, bardzo mi się podoba I love you
Powrót do góry Go down
http://stilyds.tumblr.com/
Ann.
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Ann.


Liczba postów : 189
Punkty : 4
Join date : 05/06/2014
Skąd : Shreveport

Jaszkowe randewu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 9 Icon_minitime27/12/2014, 20:42

Jaszkowe randewu - Page 9 CGkjJHC
Jaszkowe randewu - Page 9 V5kKtpv
Jaszkowe randewu - Page 9 QmJiece
Jaszkowe randewu - Page 9 4PVvaUV
PRZEŚWIETNE! I love you I love you
+ oczywiście Twój komplecik, który jest absolutnie cudowny i w ogóle bardzo lubię, jak robić coś czarno-białego w takim stylu. *__*

Cała dostawa jest świetna i po raz kolejny przekonałam się, że naprawdę z każdą dostawą robisz coraz większe cuda. ♥️
Powrót do góry Go down
http://brief-flicker-of-light.tumblr.com
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Jaszkowe randewu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 9 Icon_minitime27/12/2014, 20:58

Śliczności <3 nie oglądam Arrow, ale lubię Olicity (wiem, dziwne^^)

Jaszkowe randewu - Page 9 4PVvaUV
to mi się podoba najbardziej

Jaszkowe randewu - Page 9 YLCY5ZH
to jest bardzo oryginalne i przykuwa uwagę Wink

Jaszkowe randewu - Page 9 0bbKWKS
A to jeszcze w klimatach bożonarodzeniowych, tak jakoś mi się kojarzy ;ppp

Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Annie
Wilkołak
Wilkołak
Annie


Liczba postów : 1040
Punkty : 7
Join date : 03/07/2012
Age : 27
Skąd : Tajlandia ^^

Jaszkowe randewu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 9 Icon_minitime28/12/2014, 01:00

Te świąteczne avatary są super! Kocham je wszystkie Very Happy
I Olicity taka piękna <3  I KAI *.*
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Jaszkowe randewu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 9 Icon_minitime28/12/2014, 16:23

Zgodnie z obietnicą pojawiam się dzisiaj i wybieram moje typy z ostatniego miesiąca, kiedy mnie nie było, chociaż wszystkie twoje arty są przepiękne Jaszkowe randewu - Page 9 1844036096 I love you . Teraz postaram się zaglądać i komentować już regularnie, kochana ty moja, bo zapuściłam się strasznie ;D

Jaszkowe randewu - Page 9 Uh4hX22 - absolutnie świetna; poobijany Damon zawsze był moim ulubieńcem, a tu wspaniale podkreśliłaś jego obrażenia i jeszcze ten wyraz twarzy... aww <3!

Jaszkowe randewu - Page 9 RpLETsN - Jezu, przepiękne Surprised . Zgarnęłabym ją z przyjemnością, gdybym miała jeszcze TVD na #1 na liście moim fav seriali (chociaż, muszę przyznać, ten sezon jest całkiem niezły, o dziwo xD. Nie licząc Steroline, ale nie można mieć wszystkiego ;p. Za to znowu shippuję Delenę, haha, sama sobie nie wierzę ;D). Bardzo podoba mi się ten jakby przygasający napis, który blednie tak samo, jak wspomnienia Eleny. I to skupienie na jej oczach i "świetliki" wokół, które również mogą przypominać ulatujące wspomnienia - genialny zamysł i wykonanie I love you

Jaszkowe randewu - Page 9 BcRZZzA - podoba mi się mnogość i intensywność kolorów, a także to czyste szczęście, jakie promieniuje z tej sygnatury <333. Prawdopodobnie dzięki temu uśmiechowi xDD. Napis do tego jeszcze idealnie podkreśla cały moment Wink

Jaszkowe randewu - Page 9 H1quMYE - straaaaaaasznie zachwycam się tu napisem I love you ! Jego przezroczystość i treść... naprawdę idealny; dopełnienie jeszcze piękniejszego kadru - i tych królewskich kolorów w tonacji ciepłego złota Smile

Jaszkowe randewu - Page 9 0i58FBs - I love you I love you oryginalne i niesamowite... Zwłaszcza ta zasłonka i jednolita tonacja kolorów, intymność i momentu, i magii w światłach, i tajemniczości z powodu zakrytych sylwetek <3... Tę też bym przechwyciła, gdybym oglądała nadal serial Rolling Eyes

Jaszkowe randewu - Page 9 TI8p2bA - przepiękny światłocień <333 I podoba mi się też to, jak wyostrzyłaś napis w porównaniu do niewyraźnych świec - brawa ;D

Jaszkowe randewu - Page 9 ReaWPrG i Jaszkowe randewu - Page 9 CMiRS32 - KOLORYSTYKA, OMG Jaszkowe randewu - Page 9 4198022946 !!

Jaszkowe randewu - Page 9 FtByHBM - omgomgomg!!! I love you I love you I love you Fantastycznie obrobiłaś tę scenę - wygląda jak... wygląda jak wyśniona. Jest idealna. Perfekcyjna. Uchwyciłaś magię tego pocałunku i jeszcze bardziej ją podkreśliłaś <3. Napis to już tylko wisienka na torcie ^.^

Jaszkowe randewu - Page 9 Y4BkNEK - uwielbiam czystość i klarowność tej sygnatury <3. Jest... o rany, pewnie to zabrzmi dziwnie, ale skojarzyła mi się z orzeźwiającym deszczem o wiosennym poranku Laughing Genialna xD

Jaszkowe randewu - Page 9 OLOj4jZ - o Jezu, ConnorConnorConnor!!!!!! Jaszkowe randewu - Page 9 1833877730 Jak ja tego gościa uwielbiam, to ty sobie sprawy nie zdajesz Laughing . Mój absolutny faworyt w HTGAWM - sarkastyczny, przystojny, pewny siebie, śpiewa kolędy ze stresu (haha) i stresuje się jeszcze genialniej <333. No i podoba mi się, jak zaczyna przejawiać też prawdziwe uczucia poza tą swoją dupkowatością: zależy mu na Olivierze, jest przerażony morderstwem i miał poczucie winy po samobójstwie tego kolesia od defraudacji pieniędzy czy czegoś tam. Aaa, ale dosyć zachwytów nad Connorem, miałam zachwycać się sygnaturą Rolling Eyes . Która oddaje go idealnie! Wspaniały cytat o winie (a ma powody do jej czucia), no i uchwyciłaś jego urodę <3. Te zmierzwione włosy, złote światło, spojrzenie, ostrość... Nie no, geniuszgeniuszgeniusz I love you . Haha, przypomniało mi się, że miał jeszcze jeden niezły kadr, jak jęczał seksownie przyparty do ściany Laughing

Jaszkowe randewu - Page 9 QEkOjgP - wspaniała ta czerwień i cytat o zasychającej krwi pod paznokciami Surprised . Uchwyciłaś charakter tego gościa xD No i świetny wybór profilu Rolling Eyes . Ale jednak muszę cię jeszcze raz pochwalić za cytat, bo masz rewelacyjną rękę do ich wybierania xD

Jeżeli chodzi o świąteczne avki, to z ręką na sercu, ale nie mogę żadnego wybrać jako faworyta, BO WSZYSTKIE SĄ TAK PRZEPIĘKNE I PRZECUDNE, że musiałabym dosłownie całą dostawę przekopiować, a mój komentarz i tak staje się zbyt długi już xD. Więc po prostu powiem, że szczęka mi opadła, jak je oglądałam i udowodniłaś nimi po raz kolejny swój talent, sunshine I love you

Jaszkowe randewu - Page 9 CGkjJHC - ło matko, toż to poszalałaś I love you ! Jestem absolutnie oczarowana! Strasznie podoba mi się to szare tło z kwiecistym wzorem po lewej i na wpół przezroczysty napis po prawej, bo dzięki temu uwaga jest skupiona na kolorowych, obramowanych nimi sylwetkach <33. Jestem... wow. WOW! Jaszkowe randewu - Page 9 4198022946

Jaszkowe randewu - Page 9 YLCY5ZH - skojarzyło mi się przez kolorystykę nieco z Kill Billem xDD. Jestem tak samo zachwycona, jak przy sygnaturze powyżej, bo uwielbiam takie oryginalne zabawy sylwetkami, tłami i napisami - to naprawdę przykuwa wzrok Rolling Eyes

Jaszkowe randewu - Page 9 0bbKWKS - kolory są... tak żywe i wyraziste, że aż nie mogę oderwać od nich oczu <3! Naprawdę pięknie to wyszło, jeszcze z tym deszczem za oknem i zabawą z napisami. Po raz kolejny podbijasz poprzeczkę wyżej xD

Jaszkowe randewu - Page 9 AWdhNjB - ogromny napis w tle, morze i oni, jedyny kolor... Znowu mam powiedzieć, jak bardzo zaczarowana tym jestem I love you ? Naprawdę uważam, że fantastycznie robisz te unikatowe sygnatury, gdzie nic nie jest zwyczajne, a wszystko to arcydzieło I love you . Moje ty piękne, utalentowane kochanie, no! Geniusz po prostu xD!

Pozdrawiam i ściskam mocarnie ;D! Weny to chyba nawet nie muszę życzyć, sushine, prawda Jaszkowe randewu - Page 9 3932743711 ? Buziakuję! ;**********
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Jaszkowe randewu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 9 Icon_minitime28/12/2014, 18:34

Niepostaciowe świąteczne są ekstra Very Happy Very Happy
Propsik Razz
Powrót do góry Go down
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Jaszkowe randewu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 9 Icon_minitime27/6/2015, 21:09

Trooochę minęło czasu od wcześniejszej dostawy, więc rąsia już nie ta  Razz
Na rozgrzewkę finałowy odcinek TVD:

Jaszkowe randewu - Page 9 RcC4oFG Jaszkowe randewu - Page 9 ZeQFMSw
Jaszkowe randewu - Page 9 IEfV7Yt Jaszkowe randewu - Page 9 COatrc3
Jaszkowe randewu - Page 9 A67mhOS Jaszkowe randewu - Page 9 Fca9jUv
Jaszkowe randewu - Page 9 BDCY3Vl Jaszkowe randewu - Page 9 Kmpkp4z
Jaszkowe randewu - Page 9 0etbBjm Jaszkowe randewu - Page 9 YmBEPNe
Jaszkowe randewu - Page 9 54Oq73T Jaszkowe randewu - Page 9 D9pP23Z
Jaszkowe randewu - Page 9 JiFj2Vr Jaszkowe randewu - Page 9 1jcqhhZ
Jaszkowe randewu - Page 9 EVX74QZ Jaszkowe randewu - Page 9 0kMKK8E
Jaszkowe randewu - Page 9 ROOwgJf Jaszkowe randewu - Page 9 KI3tXgm

A i dziękuję bardzo serdecznie wszystkim z osobna za wcześniejsze komentarze! Jaszkowe randewu - Page 9 1844036096
Powrót do góry Go down
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

Jaszkowe randewu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 9 Icon_minitime28/6/2015, 19:55

Wróciłaś i zaczarowałaś. Gdyby nie to, że już jutro lecimy z nowym sezonem to zabrała bym Ci coś z tego tvd.
Jaszkowe randewu - Page 9 A67mhOS
Jaszkowe randewu - Page 9 0etbBjm
Tymi dwoma mnie zaczarowałaś. Kolorystyka mnie kupiła, ten blady róż - mój ulubiony Embarassed
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Jaszkowe randewu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 9 Icon_minitime30/6/2015, 18:10

Ach, Jaszko, moje serce krwawi <3 ten odcinek był taki denny, scena DE wyszła niestety bardzo sztucznie, ale u Cb wygląda magicznie, tak, jak powinna była wyglądać w serialu, za co Ci bardzo dziękuję ;*
I od razu zaklepuję to, jeśli można:
Jaszkowe randewu - Page 9 54Oq73T
i to:
Jaszkowe randewu - Page 9 RcC4oFG
(tak, jestem zachłanna^^)


Co do innych:
Jaszkowe randewu - Page 9 BDCY3Vl
to zdecydowanie najciekawsze Wink

Jaszkowe randewu - Page 9 IEfV7Yt
A to jest takie Twoje, że z zamkniętymi oczami bym rozpoznała^^

PS - świetna Bexy na Twoim podpisie!
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Bexy
Ugryziony
Ugryziony
Bexy


Liczba postów : 449
Punkty : 4
Join date : 07/07/2013
Age : 29
Skąd : Bon Temps

Jaszkowe randewu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 9 Icon_minitime30/6/2015, 19:38

Super, że wróciłaś, kochana!!!

Bardzo udana dostawa. Wink Wprawdzie TVD już nie oglądam, ale Delenki bardzo mi się spodobały.

Jaszkowe randewu - Page 9 A67mhOS

Jaszkowe randewu - Page 9 BDCY3Vl

Jaszkowe randewu - Page 9 ROOwgJf

To moje TOP 3, ale wszystkie prace są świetne. I love you

PS. Twój komplecik również jest cudowny. Rolling
Powrót do góry Go down
http://sexybexy19.tumblr.com/
Kotna
Zaatakowany
Zaatakowany
Kotna


Liczba postów : 284
Punkty : 10
Join date : 25/04/2014
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa: Człowiek

Jaszkowe randewu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 9 Icon_minitime30/6/2015, 20:08

Wszystkie Deleny są bardzo ładnie wykonane .

Jaszkowe randewu - Page 9 54Oq73T
Jaszkowe randewu - Page 9 IEfV7Yt

Moje faworyty. Mają absolutnie cudowny nastrój, i mimo, że ostatnio Delena niezbyt mnie przekonywała, to nie przeszkadza mi uważać je za świetne. Wink
Powrót do góry Go down
http://stilyds.tumblr.com/
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Jaszkowe randewu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 9 Icon_minitime1/7/2015, 15:25

Jezu, skoro nawet dla was ta Delena była denna, to faktycznie miazga....
Ale kompleciki spoko Smile

czekam na coś fajnego z Liamem z TW Razz Razz
Powrót do góry Go down
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Jaszkowe randewu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 9 Icon_minitime14/7/2015, 16:32

Miło mi, że tu zaglądacie I love you
Morgan, dziękuję Ci ślicznie Smile
Adria, bardzo się cieszę, że udało mi się wycisnąć z tej sceny coś więcej, bo zabrakło mi w serialu jakiejś magii przy tym tańcu... I oczywiście zaklepuj, ile tylko będziesz chciała. Dziękuję stokrotnie za wszystkie komplementy Jaszkowe randewu - Page 9 1844036096
Bexy, kochana, dziękuję serdecznie ;*
Kotna, dziękuję Ci baardzo Smile
Solve, dziękuję Smile A co do TW, na razie nie ruszyłam jeszcze s5, a w razie czego będę pamiętać, że Liam ma wzięcie Wink

Po lekturze "Obcej" natchnęło mnie na Outlandera:

Jaszkowe randewu - Page 9 SFhrd5k Jaszkowe randewu - Page 9 GJ0XiRt
Jaszkowe randewu - Page 9 YPjXouz Jaszkowe randewu - Page 9 JcrA8Xg
Jaszkowe randewu - Page 9 FVTFg2k Jaszkowe randewu - Page 9 NRY0mD7
Jaszkowe randewu - Page 9 PIlAyJ4 Jaszkowe randewu - Page 9 OxF5p60
Jaszkowe randewu - Page 9 1AXE2zy Jaszkowe randewu - Page 9 Rl8AFPN
Jaszkowe randewu - Page 9 SPebJwj Jaszkowe randewu - Page 9 JjxYTMM
Jaszkowe randewu - Page 9 42wzXft Jaszkowe randewu - Page 9 9QCfTcU
Jaszkowe randewu - Page 9 EZOn1wX Jaszkowe randewu - Page 9 1HXOxel
Jaszkowe randewu - Page 9 RYegg7D Jaszkowe randewu - Page 9 7QcHFmg
Powrót do góry Go down
Klaudyś
Alpha
Alpha
Klaudyś


Liczba postów : 236
Punkty : 53
Join date : 03/05/2012
Age : 33

Jaszkowe randewu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 9 Icon_minitime14/7/2015, 16:35

wszystko piękne chociaż nie oglądam serialu Razz i wołam na czata ;p
Powrót do góry Go down
https://teenwolf.forumpolish.com
Sponsored content





Jaszkowe randewu - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 9 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Jaszkowe randewu
Powrót do góry 
Strona 9 z 11Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Twórczość :: Grafika-
Skocz do: