Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Jaszkowe randewu

Go down 
+20
Aid_than
Klaudyś
Jaszka
Morgan
Adria
Solve
evans.
Lynette
Rołs
Doma112
Vampurr
Stalia
Degrassi
Rashel
being
merllo
KATEE91
Annie
ars_amandi
Black Rebel
24 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
AutorWiadomość
Kotna
Zaatakowany
Zaatakowany
Kotna


Liczba postów : 284
Punkty : 10
Join date : 25/04/2014
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa: Człowiek

Jaszkowe randewu - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 10 Icon_minitime14/7/2015, 21:25

Jaszkowe randewu - Page 10 YPjXouz - jaka piękna kolorystyka I love you Jest skromnie, ale naprawdę znakomicie.
Jaszkowe randewu - Page 10 1AXE2zy  - świetna ciepła atmosfera.
Jaszkowe randewu - Page 10 EZOn1wX - a tu kadr zwraca uwagę, bardzo ładny efekt.

Reszta również mi się podoba, ale te powyższe to moje zdecydowane faworyty.
Powrót do góry Go down
http://stilyds.tumblr.com/
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Jaszkowe randewu - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 10 Icon_minitime17/7/2015, 23:54

Outlander I love you tydzień temu ksiązkę przeczytałam, średnio mi się podoba, w sumie. Ale kompleciki cudne. Wyróznię najlepsze:
Jaszkowe randewu - Page 10 SFhrd5k

tu ciekawe kadrowanie, zajebiste kolorki i sassenach:
Jaszkowe randewu - Page 10 YPjXouz

z tych klasyczniejszych komplecików to ten chyba najfajniejszy:
Jaszkowe randewu - Page 10 1AXE2zy

nie zaklepuję, bo nie lubię serialowej Claire zbytnio, więc nie chcę jej nosić ;D

Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Jaszkowe randewu - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 10 Icon_minitime21/7/2015, 18:09

Klaudyś, dziękuję Ci ślicznie Jaszkowe randewu - Page 10 1844036096 A na czacie, jeszcze się złapiemy Wink
Kotna, dziękuję ogroomnie i cieszę się, że Ci się podobają Jaszkowe randewu - Page 10 1844036096
Adria, "Obcą" nawet szybko mi się czytało i za jakiś czas, jak skończę Sparksa, to zabiorę się za drugą część, choć z początku miałam wątpliwości odnośnie spoilerów, bo s1 skończyło się w miejscu, w którym i książka... I oczywiście dziękuję bardzo za komentarz Jaszkowe randewu - Page 10 1844036096


A na dziś odkopane z folderu:
#tvd #tw #reign #got

Jaszkowe randewu - Page 10 ZcfIbRt Jaszkowe randewu - Page 10 I5EKDQ7
Jaszkowe randewu - Page 10 3n4ahjM Jaszkowe randewu - Page 10 NpBFeQC
Jaszkowe randewu - Page 10 EIbfbBX Jaszkowe randewu - Page 10 3JqNqcY
Jaszkowe randewu - Page 10 IdqEdGx Jaszkowe randewu - Page 10 VmQJZQQ
Jaszkowe randewu - Page 10 Gypu5wd Jaszkowe randewu - Page 10 16JsY0p

Jaszkowe randewu - Page 10 DtFmVOb Jaszkowe randewu - Page 10 OgT14EV
Jaszkowe randewu - Page 10 QWDMbSI Jaszkowe randewu - Page 10 E6knxyA
Jaszkowe randewu - Page 10 HJHJcyL Jaszkowe randewu - Page 10 FUDszt0
Jaszkowe randewu - Page 10 6mFE3OI Jaszkowe randewu - Page 10 JDmwVy1
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Jaszkowe randewu - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 10 Icon_minitime21/7/2015, 18:41

Ależ cuda <3 obie Mary i Monde ;( ech, za smutno mi, jak o nich myślę, by ich brać na komplecik. ;(

Jaszkowe randewu - Page 10 Gypu5wd
Katerina z 5x15 <3 ta druga też śliczna, to chyba z retrosów z S1/2, nie?

świetna DE i ładna Caroline Wink

i świetne Posey/Reed (wiem, że to ma byc Scallison, ale to chyba z jakiejś sesji aktorów, nie?)

PS co do Outlandera, to ja własnie wolę serial w sumie obejrzeć, ksiązka az tak świetna znowu nie była...

PPS A czy przyjmujesz zamówienia?
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Kotna
Zaatakowany
Zaatakowany
Kotna


Liczba postów : 284
Punkty : 10
Join date : 25/04/2014
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa: Człowiek

Jaszkowe randewu - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 10 Icon_minitime21/7/2015, 23:44

Jaszkowe randewu - Page 10 ZcfIbRt
Jaszkowe randewu - Page 10 IdqEdGx
Jaszkowe randewu - Page 10 6mFE3OI

Niby skromne, ale zdecydowanie przykuły moją uwagę. Pierwszy i trzeci mają taką cudnie nostalgiczną atmosferę.

Obie Kath świetne pod względem przekazu i kolorystyki. Podoba mi się podzielony napis breaking. Delena i Sansa śliczne.
Powrót do góry Go down
http://stilyds.tumblr.com/
Bexy
Ugryziony
Ugryziony
Bexy


Liczba postów : 449
Punkty : 4
Join date : 07/07/2013
Age : 29
Skąd : Bon Temps

Jaszkowe randewu - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 10 Icon_minitime22/7/2015, 22:42

OMG, ile dostaw mnie ominęło. :O Lecę nadrabiać zaległości!

Zacznę od Outlandera. Oto moje ulubione prace:

Jaszkowe randewu - Page 10 YPjXouz

Urzekła mnie ta sygnatura. Idealne kolory, napis i sama treść napisu. Coś wspaniałego, jestem na ogrooomne TAK. Embarassed Mogę spytać, co to za czcionka...? Wink


Jaszkowe randewu - Page 10 42wzXft

Jaszkowe randewu - Page 10 RYegg7D

A te prace nieziemsko wykadrowałaś i również jestem pod wrażeniem efektu końcowego. Wink


Jaszkowe randewu - Page 10 ZcfIbRt

Ta syga po prostu rozwala system. Coś zajebistego! :O


Jaszkowe randewu - Page 10 6mFE3OI

Świetna Caroline, podziwiam te Twoje szarości, mnie nigdy takie ładne nie wychodzą, ZAZDRO. ;***

Weny, Mistrzu. I love you
Powrót do góry Go down
http://sexybexy19.tumblr.com/
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Jaszkowe randewu - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 10 Icon_minitime23/7/2015, 14:18

Adria, zgadza się, to Katherine z retrospekcji, a dokładnie z 2x04, bodajże ze sceny Steferine I look at you and I see an angel. Zdjęcie Reed i Posey zostało zrobione parę lat temu chyba po jakiejś konwencji, ale przygarnęłam ich właśnie na Scallison Wink Co do Outlandera, porównując książkę i serial, to jestem zdecydowanie za serialem, a w sumie zdarza mi się to rzadko, bo zazwyczaj obstaję zawsze za papierowym pierwowzorem, aczkolwiek chyba jednak skuszę się na drugą część, najwyżej zawieszę czytanie, w którymś momencie Wink Dawno nic nie robiłam na zamówienie, ale jasne, mogę spróbować coś potworzyć (tylko zabrałabym się za nie jakoś w przyszłym tygodniu, bo wichura, która przeszła w niedzielę przez W-w zrobiła mi małe spustoszenie w komputerze...). Dziękuję ślicznie za komentarz i tyle miłych słów Jaszkowe randewu - Page 10 1844036096
Kotna, cieszę się, że prace przykuły Twoją uwagę i dziękuję bardzo Jaszkowe randewu - Page 10 1844036096
Bexy, dziękuję ogrooomnie, aż serduszko rośnie Jaszkowe randewu - Page 10 1844036096 Co do czcionki, to nie pamiętam nazwy, ale będę pamiętać, żeby ją sprawdzić Smile
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Jaszkowe randewu - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 10 Icon_minitime23/7/2015, 20:03

A co, poszedł Ci komp? przy burzy się odłącza od prądu wszystko, kochana! ;*
To ja się dokładnie zastanowię, co chcę z TW, ale wstępnie to marzy mi się goły Parrish w ogniu, bo to moja świeżo odkryta orientacja seksualna. Very Happy
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Jaszkowe randewu - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 10 Icon_minitime24/7/2015, 15:12

Adria, mój komp szwankował już od roku, a w niedzielę zbuntował się totalnie :/ Co do prądu, to nie zdążyliśmy go nawet wyłączyć, bo burza jeszcze dobrze się nie zaczęła, a już w domu zapanowała ciemność, tak jak w dobrej połowie miasta. Ale całe szczęście udało się go naprawić i już dzisiaj trafił do mnie z powrotem Very Happy
Parrish w ogniu, był w s5? Czy może masz na myśli 4x09? (pytam, bo na razie jestem po pierwszym odcinku s5 Razz)
Bexy, czcionka to My Lucky Penny Smile

Odkopane z folderu cz.2
#tvd #tw #ouat #lana #reign #hobbit


Jaszkowe randewu - Page 10 Kl0K69X Jaszkowe randewu - Page 10 BcUVcDr
Jaszkowe randewu - Page 10 GDtD9U1 Jaszkowe randewu - Page 10 WDRbVDD
Jaszkowe randewu - Page 10 BhTRMeL Jaszkowe randewu - Page 10 TRAQsBa
Jaszkowe randewu - Page 10 UWEBRAU Jaszkowe randewu - Page 10 5hLFfEp
Jaszkowe randewu - Page 10 89TxoVQ Jaszkowe randewu - Page 10 HZsXgyN
Jaszkowe randewu - Page 10 YDMIEjx Jaszkowe randewu - Page 10 CRapEsR
Jaszkowe randewu - Page 10 Ao1y4dz Jaszkowe randewu - Page 10 Z4xqmKw
Jaszkowe randewu - Page 10 1eUpP9I
Jaszkowe randewu - Page 10 ULEvKoc
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Jaszkowe randewu - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 10 Icon_minitime24/7/2015, 19:56

Elsa! <3 I ELENA Z KUCYPONKIEM OD KLAUSA!!!!!!!! (dobra, wiem, on nie od klausa, ale swego czasu na tumblrze się zdzierali, że to Klausa dzieło^^)

Derek zdecydowanie najlepszy, świetne kolory i napis Wink

To Ci nie spoileruję z S5 i na razie wstrzymuję się z zamówieniem!
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Jaszkowe randewu - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 10 Icon_minitime25/7/2015, 10:18

To rób tak sobie po każdym odcinku TW kompleciki, co by sobie wydarzenia utrwalać i dziej się efektami z nami na forum Very Happy
Powrót do góry Go down
Kotna
Zaatakowany
Zaatakowany
Kotna


Liczba postów : 284
Punkty : 10
Join date : 25/04/2014
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa: Człowiek

Jaszkowe randewu - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 10 Icon_minitime25/7/2015, 15:33

Jaszkowe randewu - Page 10 Kl0K69X - śliczna mieszanka kolorów i doskonale dobrany kadr.
Elena i Lana są strasznie klimatyczne, no i mają bardzo ładną czcionkę. Derek to mój faworyt, wyróżnia się na duży plus - jest fajny kolorystycznie, układ napisu zwraca uwagę.
Powrót do góry Go down
http://stilyds.tumblr.com/
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Jaszkowe randewu - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 10 Icon_minitime29/7/2015, 18:11

Adria, dziękuję ślicznie za komentarz i jak coś to z zamówieniem śmiało później mów Smile
Solve, nie obiecuję, że kompleciki będą po każdym odcinku, ale będę się starać coś tam wrzucać Wink
Kotna, dziękuję bardzo mocno za opinię Jaszkowe randewu - Page 10 1844036096

Najwyższa pora na
TW 5x01:

Jaszkowe randewu - Page 10 FKwP1ig Jaszkowe randewu - Page 10 PPDOFBM
Jaszkowe randewu - Page 10 OHrkgkb Jaszkowe randewu - Page 10 PSDBlOC
Jaszkowe randewu - Page 10 HTEflfZ Jaszkowe randewu - Page 10 4UOVXKs
Jaszkowe randewu - Page 10 E3ZhW6L Jaszkowe randewu - Page 10 Qdwn99r
Jaszkowe randewu - Page 10 UL7Meoa Jaszkowe randewu - Page 10 GbddwEq
Jaszkowe randewu - Page 10 XqFlHzp Jaszkowe randewu - Page 10 FLqWkdk
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Jaszkowe randewu - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 10 Icon_minitime29/7/2015, 20:39

Jaka Śliczna Stalia Very Happy Very Happy
I Scott z inicjałami.
Perełki tej dostawy *.*

No i praca z Liamem też miodzio, już kiedyś pisałem, że podoba mi się ten zabieg, w którym piszesz słowo, i niżej inną, mniejszą czcionką jego definicję. Robi to tak super wrażenie, że padam Smile

Kurka no....nie wiem czy brać Scotta, bo dopiero co sobie komplet zmieniałem.... :/
Ale jednak moja pazerność wygrywa. Biorę Scotta Very Happy
Powrót do góry Go down
Kotna
Zaatakowany
Zaatakowany
Kotna


Liczba postów : 284
Punkty : 10
Join date : 25/04/2014
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa: Człowiek

Jaszkowe randewu - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 10 Icon_minitime29/7/2015, 20:45

Jaszkowe randewu - Page 10 FKwP1ig - podobają mi się te wygaszona koloryzacja i napis niedosłownie nawiązujący do Lydii.
Jaszkowe randewu - Page 10 OHrkgkb - śliczna Stalia, bardzo podoba mi się to ujęcie, w przeciwieństwie do ich sceny pocałunku, wypada subtelnie i romantycznie. Ładnie się odcinają od szarości w tle.
Jaszkowe randewu - Page 10 HTEflfZ - podoba mi się, że jedynym napisem są inicjały Allison, daje to nostalgiczny efekt.
Lydia i Parrish też świetni i klimatyczni. Liam ma fajnie zastosowaną definicje, i jest jedną z perełek dostawy. Smile
Powrót do góry Go down
http://stilyds.tumblr.com/
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

Jaszkowe randewu - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 10 Icon_minitime29/7/2015, 20:46

Jaszkowe randewu - Page 10 OHrkgkb Śliczna Stalia, gdyby tam stała inna dziewczyna to bym brała, nie uwłaczając oczywiście pracy. Praca genialna, klimatyczna, delikatna, tylko paring nie mój Wink
Ostatnia Lydia też genialna, już same retrospekcje z nią były klimatyczne, a co dopiero na twoich grafikach Very Happy
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Jaszkowe randewu - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 10 Icon_minitime29/7/2015, 22:03

znowu śliczności! obie Lydie fajne, Liam z definicją też super, taki "Twój" - chyba najlepszy z całej dostawy, ten kolor!
Scott i AA - aaaa, złamałaś mi serce. Żeby tylko Scott nie miał tu miny jak upośledzony, zauważyłam, że w S5 Posey strzela co chwila miny kogoś, komu brakuje rozumu. Może to wina scenariusza.

stalia o dziwo mi się podoba.

Parrish! I love you

PS mogę poprosić o komplecik z gołym parrishem w ogniu, najlepiej jak niesie Lydię? ;D ale jak najwięcej gołego parrisha, po prostu. ;D
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Jaszkowe randewu - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 10 Icon_minitime29/7/2015, 22:05

Adria, to pewnie przez ujęcia niedopasowane do specyficznej szczęki Poseya niestety :/ Chłopak ma ją krzywą, chociaż zauważyłem to stosunkowo późno xdd Głównie myślałem, że on robi takie specyficzne miny xd
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Jaszkowe randewu - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 10 Icon_minitime29/7/2015, 22:13

Aż się przyjrzę w następnym odcinku... ;ppp
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Bexy
Ugryziony
Ugryziony
Bexy


Liczba postów : 449
Punkty : 4
Join date : 07/07/2013
Age : 29
Skąd : Bon Temps

Jaszkowe randewu - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 10 Icon_minitime30/7/2015, 21:08

Jestem zachwycona pracami z TW. I love you Pierwszy komplecik z Lydią jest oszałamiający. Po prostu uwielbiam prace w takim stylu! Stalia jest tak cudowna, że chciałabym ją sobie zaklepać, jeśli nie masz nic przeciwko. Wink Bardzo podoba mi się też praca z Parrishem, mimo iż za nim samym średnio przepadam. Razz A i z poprzedniej dostawy Elsa miażdży. <3
Powrót do góry Go down
http://sexybexy19.tumblr.com/
Yennefer
Odwiedzający
Odwiedzający
Yennefer


Liczba postów : 20
Punkty : 0
Join date : 15/07/2015
Age : 24
Skąd : Bielsko-Biała,śląskie

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Jaszkowe randewu - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 10 Icon_minitime30/7/2015, 23:29

Twoje prace Jaszka są po prostu genialne! Spodobała mi się Stalia,a Scott i AA jest po prostu słodki Smile Jednak zakochałam się absolutnie w pracy z Parrishem I love you W związku z tym bardzo chciałabym ją zaklepać,o ile się zgodzisz Embarassed (proszę,proszę,proszę,proszę,proszę...)
Powrót do góry Go down
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Jaszkowe randewu - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 10 Icon_minitime1/8/2015, 14:32

Solve, dziękuję stokrotnie za tyle ciepłych słów, jest mi z tego powodu bardzo miło Jaszkowe randewu - Page 10 1844036096 A Scott niech się dobrze nosi! Very Happy
Kotna, dziękuję z całego serduszka za odniesienie się do każdego kompletu Jaszkowe randewu - Page 10 1844036096
Morgan, ahh, pamiętam, że jesteś za Stydią, więc tym bardziej cieszę się, że ta Stalia przypadła Ci do gustu i dziękuję pięknie Jaszkowe randewu - Page 10 1844036096
Adria, cieszy mnie to bardzo, że słownikowe definicje przyjęły się z takim entuzjazmem Smile Na screencapsach to była według mnie najlepsza mina Scotta wśród pozostałych z tej sceny Razz Ok, jasne nie ma problemu (ale przyjemne zamówienie się szykuje^^).  Dziękuję bardzo Jaszkowe randewu - Page 10 1844036096
Bexy, oczywiście, będzie mi bardzo miło, Stalia jest Twoja (i zaklepuj, co tylko Ci się kiedyś spodoba). Dziękuję za tyle ciepłych słów ;*
Yennefer, ogromnie się cieszę, że zawitałaś do mojego tematu i zostawiłaś komentarz, i to jeszcze taki pozytywny Smile Nie ma problemu, Parrish jest Twój. Dziękuję! I love you


Jakiś dobry miesiąc temu po połknięciu trzech sezonów "Wikingów"
zrobiłam kompleciki z tego serialu, może ktoś ogląda lub kojarzy
:

Jaszkowe randewu - Page 10 YTaGmZe Jaszkowe randewu - Page 10 B0TyjHi
Jaszkowe randewu - Page 10 Uj2pn47 Jaszkowe randewu - Page 10 EeZRngs
Jaszkowe randewu - Page 10 Ax3YBHe Jaszkowe randewu - Page 10 JC9nMkE
Jaszkowe randewu - Page 10 3NvbPHr Jaszkowe randewu - Page 10 969biru
Jaszkowe randewu - Page 10 NIq9SRh Jaszkowe randewu - Page 10 JYicjKb
Jaszkowe randewu - Page 10 MtBQJDL Jaszkowe randewu - Page 10 ZfLgnk1
Jaszkowe randewu - Page 10 Ez58Z8f Jaszkowe randewu - Page 10 CqxA0TQ
Jaszkowe randewu - Page 10 ZOtjBTi Jaszkowe randewu - Page 10 87E0Tu0
Jaszkowe randewu - Page 10 KMdCrjB Jaszkowe randewu - Page 10 5aohfdK
Jaszkowe randewu - Page 10 E0c6M1G Jaszkowe randewu - Page 10 CLlJRvg
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Jaszkowe randewu - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 10 Icon_minitime1/8/2015, 17:36

nie oglądam Wikingów, bo po 2 odcinkach zanudziłam się na śmierc, ale kompleciki piękne. Wszystkie fajne, klimatyczne, wyróżnię the best of the best:
Jaszkowe randewu - Page 10 Uj2pn47
kolorek - jak takie stare fotki rodzinne od fotografa Wink
Jaszkowe randewu - Page 10 3NvbPHr
szary + czerwony, plus kadr <3
Jaszkowe randewu - Page 10 E0c6M1G
postaci szare na tle kolorowego tła, super!
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Jaszkowe randewu - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 10 Icon_minitime5/8/2015, 15:38

Adria, po pierwszym odcinku Vkg nie byłam pewna czy dalej kontynuować serial, bo za wiele się nie działo, ale dałam szansę i osobiście wkręciłam się w ten klimat, historię i teraz niecierpliwie czekam na s4 Wink I dziękuję za komentarz Jaszkowe randewu - Page 10 1844036096 Co do zamówionego Parrisha, to za mną już trzy odcinki s5 TW, więc chyba jakoś niedługo powinnam już trafić na scenę w ogniu.  


TW 5x02 & 5x03

Jaszkowe randewu - Page 10 A4z6FXJ Jaszkowe randewu - Page 10 DdniAQf
Jaszkowe randewu - Page 10 CBzuSD3 Jaszkowe randewu - Page 10 KOFfbik
Jaszkowe randewu - Page 10 GgNORyI Jaszkowe randewu - Page 10 ZaQj0pE
Jaszkowe randewu - Page 10 3cmWpOG Jaszkowe randewu - Page 10 NOQmOUJ
Jaszkowe randewu - Page 10 16PbSwl Jaszkowe randewu - Page 10 ZdKecJE
Jaszkowe randewu - Page 10 9TWWYia Jaszkowe randewu - Page 10 CMMOLDW
Jaszkowe randewu - Page 10 SchDDTr Jaszkowe randewu - Page 10 6VLhCZb
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Jaszkowe randewu - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 10 Icon_minitime5/8/2015, 16:19

2 i 3 Lydia skradła moje serce....<3

A Theo....taki powodujący refleksję, szkoda tylko, że po tym wszystkim wątpię, że on posiada jakiekolwiek uczucia, bo cały czas zaprzecza sam sobie....ale nie chcę już ci tutaj spoilerować.

W Liamie mega podoba mi się to rozmycie w tle Very Happy Tak jakby dźwięk jego wycia zaburzał odbiór obrazu Very Happy Super Smile

Marrish generalnie super, poza miną Lydii Razz Doprawdy nie wiem co ostatnio w nich wszystkich wstąpiło, że takie miny robią xdd Stiles na ostatnim komplecie również coś takiego odwala Very Happy Very Happy


Btw. ktoś kto zgarnie jakąkolwiek Lydię będzie normalnie rządził na tym forum!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jaszkowe randewu - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Jaszkowe randewu   Jaszkowe randewu - Page 10 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Jaszkowe randewu
Powrót do góry 
Strona 10 z 11Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Twórczość :: Grafika-
Skocz do: