Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Motyw snu w serialu

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Motyw snu w serialu Empty
PisanieTemat: Motyw snu w serialu   Motyw snu w serialu Icon_minitime23/8/2014, 18:19

Mam błogosławieństwo Adminki, by zacząć temat, więc się odważyłam.  :Rolling Eyes

Co sądzicie o snach w serialu? Wg mnie sekwencje senne są zawsze super kręcone i zachowują ten nieład i brak logiki prawdziwych snów, bardzo wiernie oddają uczucie nierzeczywistości. No i zawsze mają bardzo istotne znaczenie dla fabuły i bohaterów.
Zaczynając od snów Scotta o zabiciu Allison w autobusie, przez Nemetonowy koszmar, aż po sztuczki nogitsune z umysłem Stilesa, a ostatnio koszmar Scotta dot. Liama, Bezustego i morderstw. No i te momenty, kiedy Lydia wstępuje nieświadomie w tryb banshee - zawsze się zachowuje wtedy jak we śnie. Kojarzycie jakieś inne momenty tego typu? Podobają się Wam i uważacie je za potrzebne, czy wręcz przeciwnie - nużą Was i nie wnoszą wiele do fabuły? Zapraszam do dyskusji, bo ja na ten motyw zwróciłam baczniejszą uwagę dopiero wczoraj, przy okazji oglądania 4x09.
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Motyw snu w serialu Empty
PisanieTemat: Re: Motyw snu w serialu   Motyw snu w serialu Icon_minitime23/8/2014, 21:54

Osobiście jakoś nie zwróciłem na to nigdy wielkiej uwagi xd
Aczkolwiek....moim zdaniem pewne tego typu elementy można było rozegrać lepiej.
Chociażby haluny po nemetonie. Te dotyczące Allison były raczej średniawe. Od razu było wiadomo, że to nie jest realność, a skoro miały prawdziwie straszyć, to powinny się zacierać z realnością.

Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Motyw snu w serialu Empty
PisanieTemat: Re: Motyw snu w serialu   Motyw snu w serialu Icon_minitime23/8/2014, 22:45

Te z Allison to były te dotycząc dzikiej Kate w kostnicy? ;p Te się przynajmniej okazały foreshadowingiem. ^^ Bo w sumie flashbacki Meksykanów niejako się pokrywały z koszmarem Allison dot. Kate. Ale fakt, były najmniej spektakularne.
Ale co do Nemetonu, to miałam na myśli bezpośrednią akcję po utopieniu Wielkiej Trójcy, jak biegali po tej białej przestrzeni...
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Motyw snu w serialu Empty
PisanieTemat: Re: Motyw snu w serialu   Motyw snu w serialu Icon_minitime23/8/2014, 23:20

To faktycznie im wyszło.
Podobało mi się. tak samo jak Lydia i Scott w Eichen-Hausowej głowie Stilesa, Stiles i szachy z Voidem na Nemetonie etc. Very Happy

To wyszło genialnie!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Motyw snu w serialu Empty
PisanieTemat: Re: Motyw snu w serialu   Motyw snu w serialu Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Motyw snu w serialu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Czy podoba wam się nowy motyw w tw?
» Ulubiona przyjaźń w serialu
» Ulubione sceny w serialu!
» Pierwsze 10 minut serialu
» 6x20 - The Wolves of War ( FINAŁ SERIALU)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Ogólnie o serialu-
Skocz do: