Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Czy podoba wam się nowy motyw w tw?

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Mither
Odwiedzający
Odwiedzający



Liczba postów : 38
Punkty : 4
Join date : 24/07/2013
Age : 30
Skąd : Kraków

Czy podoba wam się nowy motyw w tw?  Empty
PisanieTemat: Czy podoba wam się nowy motyw w tw?    Czy podoba wam się nowy motyw w tw?  Icon_minitime19/2/2014, 18:30

Czeeść, co sądzicie o nowej fabule ? Mam na myśli te całe Kitsune, Oni, jak dla mnie nie pasuje taki wątek do klimatu wilkołaków, uważam że serial stał się za bardzo przesiąknięty magią , No ok Kitsune jeszcze mogę znieść ale te nieśmiertelne demony pojawiające się znikąd ? Cały czas czekam na odcinek który "Urwie dupe" i będę  molestował przycisk replay Very Happy, póki co jak na razie jeszcze nic nie pobiło motywu z odcinka "Visionary", piszę to bo muszę się wyżalić i poznać wasze zdanie a więc ? ^^
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Czy podoba wam się nowy motyw w tw?  Empty
PisanieTemat: Re: Czy podoba wam się nowy motyw w tw?    Czy podoba wam się nowy motyw w tw?  Icon_minitime19/2/2014, 18:43

Mi się podoba osobiście, ten sezon jest najlepszy, jak do tej pory - zarówno pod względem gry aktorskiej (ladies and gentlemen, Dylan fuckin' O'Brien, guys!), jak i wątków Wink. Okay, nie wszystkich wątków, bo nie oczekujmy cudów po Jeffie, ale sporej większości xD

Baaaardzo jestem za tym, że położono teraz nacisk na psychologiczną stronę rozwoju postaci i bardziej akcję pomiędzy opętaniem a odzyskiwaniem kontroli, traceniem umysłu, niż dotychczasowe bijatyki w zwolnionym tempie.

Oni są fajni Laughing ! Nie są przecież nieśmiertelne, Nogitsune na luzie zlikwidował trójkę, to po prostu lisie ogony kitsune. Maksymalnie 9, składają się ze świetlików, czyli dusz zmarłych. A jednymi demonami, jakie są w tym momencie w serialu, są właśnie Nogitsune (zielonego pojęcia nie mam, jaka jest od tego liczba mnoga Razz).
Zresztą, jedno słowo. Kanima? To był dopiero dziwny kostiumowo przeciwnik Razz

Mhm.. mi "urwał dupę" w sumie 3x18, 3x13 też wysoko mi się uplasował i czekam z ekscytacją na 3x20, bo ma być z zakładem psychiatrycznym.

Po prostu mi się wydaje, że TW wydoroślał i poszedł trochę bardziej w takim kierunku thrillera psychologicznego, a te całe demony są wzięte jak z SPN, więc ja tym bardziej jestem szczęśliwa Wink

A "Visionary" to to, gdzie cały odcinek były wspomnienia o Paige? Nie wiem, mi nie zapadł w pamięć, szczerze mówiąc. Wolałam "The Overlooked" Wink

Podsumowując, 3B - 10/10 póki co Laughing
(dałabym 9, ale... Dylan Razz)
Powrót do góry Go down
Mither
Odwiedzający
Odwiedzający



Liczba postów : 38
Punkty : 4
Join date : 24/07/2013
Age : 30
Skąd : Kraków

Czy podoba wam się nowy motyw w tw?  Empty
PisanieTemat: Re: Czy podoba wam się nowy motyw w tw?    Czy podoba wam się nowy motyw w tw?  Icon_minitime20/2/2014, 00:12

Taak w Visionary było o przeszłości, podobał mi się motyw tych wszystkich Watach które się gromadziły w Beacon hills , wojny między wilkołakami a łowcami, Młody Derek, jego miłość z Paige , to było naprawdę super taki powrót do przeszłości , Swoją drogą fajnie by było jakby powstał sezon który przedstawił by historię za czasów młodego Dereka Very Happy
Powrót do góry Go down
cabello
Odwiedzający
Odwiedzający
cabello


Liczba postów : 28
Punkty : 0
Join date : 26/02/2014
Age : 27

Czy podoba wam się nowy motyw w tw?  Empty
PisanieTemat: Re: Czy podoba wam się nowy motyw w tw?    Czy podoba wam się nowy motyw w tw?  Icon_minitime27/2/2014, 08:37

Kocham ten motyw, oglądając da się wyczuć to że bohaterowie trochę wydorośleli, kocham te "mindfucki" które się pojawiały gdy Stiles śnił/nie śnił, oczekuję więcej, a same japońsko-spokrewnione-motywy są u mnie jak najbardziej na plusie bo to dodaje świeżości do serialu moim zdaniem. 3A średnio mi się podobał, ale 3B zabił mnie ale przywrócił do życia z ciekawości co dalej. Poza tym Dylan ma większe pole do popisu co wyszło bardzo na plus dla całego serialu tak sądzę Very Happy
Powrót do góry Go down
http://oh-ronald.tumblr.com
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Czy podoba wam się nowy motyw w tw?  Empty
PisanieTemat: Re: Czy podoba wam się nowy motyw w tw?    Czy podoba wam się nowy motyw w tw?  Icon_minitime7/8/2014, 13:35

Mi również 3A podobało się średnio.
Do nie dawna uważałem, że 3B też było nie najlepsze, ale dziwny trafem obejrzałem każdy odcinek jeszcze raz(ostatnio). Cały sezon Very Happy I uważam, że wyszedł bardzo fajnie. Zwłaszcza nowe postacie tj. Kira i jej Tato Very Happy Są w pewnych momentach dziury fabularne, logiczne etc. jak chociażby fakt, dosyć łatwego pokonania Nogitsune w finale, czy nie oddanie czci zmarłem Allison. Taką większą wadą 3B był brak lacrossa i mniejsza dawka humoru, którego nam szczędzono. Tego humoru w stylu Teen Wolfa. Oczywiście był Stiles tańczący jakby odpalał piłę motorową, ale było tego mało. Za to podobało mi się rozwinięcie relacji rodzinnych pomiędzy Melissą i Stilesem Razz Odcinek kiedy ona go usypia a on do niej "Thank you, mam". Nawet Kosovitz się to mega spodobało Razz

Sezon 4 ma jeszcze inną konwencję, ale jest juz więcej lacrossa(odrobinka) jest też więcej humoru, ale logicznie momentami...uderzam głową o biurko Razz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czy podoba wam się nowy motyw w tw?  Empty
PisanieTemat: Re: Czy podoba wam się nowy motyw w tw?    Czy podoba wam się nowy motyw w tw?  Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Czy podoba wam się nowy motyw w tw?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nowy Hellhound, nowy łowca, nowy potwór
» Motyw snu w serialu
» Nowy film z Dylanem O`Brien
» Nowy Serial Charliego Carvera!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Ogólnie o serialu-
Skocz do: