Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Malia and Stiles are mates; HollywoodLife

Go down 
+3
Kotna
BoginiSkarpety
ars_amandi
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Malia and Stiles are mates; HollywoodLife - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Malia and Stiles are mates; HollywoodLife   Malia and Stiles are mates; HollywoodLife - Page 2 Icon_minitime24/6/2014, 16:06

Zupełnie zapomniałem o tym policzku w 3.20  Very Happy 
Ale....wtedy co nieco wyjaśniła xdd Że wolała sobie po lesie biegać xD

Też uważam, że można było to ubrać inaczej, aczkolwiek.... wydaje mi się, że zadatki tego co Shelley powiedziała, były w premierze, chociażby to, że to ona w większości mówiła co będą robić a Stiles gadał tylko "Progres, progres....progres". Btw. niby za nimi nie jestem, ale mi się podobali w 4.01, może dlatego, że Stiles nigdy nie był w związku, a z Lydią nie widzę ich jako uroczej parki, bo na pewno nie odbywałoby się to na zasadzie, takiej jak dzisiaj, czyli zmieniono by im charaktery, a ja uwielbiam jedno i drugie, a nie chcę ich zmieniać Razz

W każdym razie, nie skreślam tego na wstępie, tak jak i niczego nie skreślam na wstepie, nawet Damona na początkach każdego sezonu, w nadziei że stanie się fajniejszy(co czasami mu się udawało), albo z TW Isaaca nie skreślałem w 3B mimo cienkiego 3A Wink I dlatego też, po mimo cieńszych 3 sezonów, nadal TW oglądam ;P
Powrót do góry Go down
VoidOnis
Wtajemniczony
Wtajemniczony
VoidOnis


Liczba postów : 188
Punkty : 1
Join date : 12/05/2014

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Malia and Stiles are mates; HollywoodLife - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Malia and Stiles are mates; HollywoodLife   Malia and Stiles are mates; HollywoodLife - Page 2 Icon_minitime24/6/2014, 16:16

Też nie widzę Stydii, według mnie 3ab były najlepsze.
btw.Fajny trailer pierwszej części sezonu jest.
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Malia and Stiles are mates; HollywoodLife - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Malia and Stiles are mates; HollywoodLife   Malia and Stiles are mates; HollywoodLife - Page 2 Icon_minitime24/6/2014, 16:18

To chyba jest zwiastun całego sezonu. Ten sezon powrotnie ma 12 odcinków, a nie 24 Wink
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Malia and Stiles are mates; HollywoodLife - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Malia and Stiles are mates; HollywoodLife   Malia and Stiles are mates; HollywoodLife - Page 2 Icon_minitime24/6/2014, 16:29

"Policzek" toto nie był, raczej nokaut Laughing
(i cóż, Stiles aktualnie ocalił jej życie, więc fajna wdzięczność, a poza tym uciekanie się do przemocy na przywitanie jest niezdrowe ;p. Gdyby Malia była chłopakiem, a Stiles dziewczyną, to taki cios już by nie wyglądał tak "super cute" Razz )
Haha, tu też wyjaśnia, że Malia "woli uderzyć Stilesa, bo to jest miłość wg niej" Razz
Nah, po prostu to jest mój NOPT, prędzej shippowałabym Stilesa i jego Jeep niż ich, ale wiadomo, że każdy może shippować i lubić to, co chce, więc nie będę nikomu narzucać mojej opinii Wink
Może przekonałabym się do Stalii, gdyby robieni byli powoli (jak Scira), a nie 4x01, oni są już Bóg wie jak zakochani, kiedy jedyną interakcję wcześniej mieli w psychiatryku, co samo w sobie było problematyczne, kontrowersyjne, odrzucone przez fanów i samego Dylana ;//. I serio? MATES? PRZEZNACZENI SOBIE NA CAŁE ŻYCIE JUŻ?? ;/////
(i skoro Lydia może nie być z nikim w nowym związku, bo opłakuje Allison wg Jeffa, to dlaczego Stiles nie może skupić się na sobie po byciu opętanym??)

Ja też nie widzę Stilesa z Lydią Wink. Oni są dla mnie best friends forever i zgadzam się, że gdyby mieli być razem, to jednocześnie zmieniłoby charakter Lydii (bo Stiles nie jest w jej typie), jak i dałoby zielone światło chłopcom, że łażenie za dziewczynami, które ich odrzuciły, jest w porządku, bo kiedyś je i tak do siebie przekonają ;// (byłam w takiej sytuacji i... uwierz mi, to właśnie nie jest w porządku, dlatego nie lubię samych podstaw Stydii ;/)

Przy Stilesie najbardziej mi żal jego zmarnowanego potencjału z biseksualnością ;/. Nie dość, że Danny jest zepchnięty masakrycznie w tło, nie ma żadnego wątku - ani dialogów, tak naprawdę, to jeszcze ten durny queerbaiting ze Stilesem facepalm


Ostatnio zmieniony przez ars_amandi dnia 24/6/2014, 16:33, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
VoidOnis
Wtajemniczony
Wtajemniczony
VoidOnis


Liczba postów : 188
Punkty : 1
Join date : 12/05/2014

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Malia and Stiles are mates; HollywoodLife - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Malia and Stiles are mates; HollywoodLife   Malia and Stiles are mates; HollywoodLife - Page 2 Icon_minitime24/6/2014, 16:31

Sezon zawsze dzielą na 2 części, po 8 odcinku pokażą trailer reszty sezonu
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Malia and Stiles are mates; HollywoodLife - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Malia and Stiles are mates; HollywoodLife   Malia and Stiles are mates; HollywoodLife - Page 2 Icon_minitime24/6/2014, 19:25

Powiem że Stalia nie była taka zła, chociaż przypomina mi to trochę pana, który aktualnie tresuje swojego pieska ;P. Tak czy siak, myślę że dam im szanse.
Oprócz tego świetnie się ją ogląda w towarzystwie Kiry.
Powrót do góry Go down
VoidOnis
Wtajemniczony
Wtajemniczony
VoidOnis


Liczba postów : 188
Punkty : 1
Join date : 12/05/2014

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Malia and Stiles are mates; HollywoodLife - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Malia and Stiles are mates; HollywoodLife   Malia and Stiles are mates; HollywoodLife - Page 2 Icon_minitime24/6/2014, 21:09

Mi Malia przypomina Dereka z pierwszego sezonu
Powrót do góry Go down
BoginiSkarpety
Odwiedzający
Odwiedzający
BoginiSkarpety


Liczba postów : 47
Punkty : 1
Join date : 01/03/2014

Malia and Stiles are mates; HollywoodLife - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Malia and Stiles are mates; HollywoodLife   Malia and Stiles are mates; HollywoodLife - Page 2 Icon_minitime24/6/2014, 21:36

A mi się Malia w 4x01 podobała. Razz Poprzednio była bardziej nijaka, teraz widać że jakiś tam charakterek ma. Wolałabym jednak żeby związała się z kimś innym niż Stiles, naprzykład z Liamem, który we wszelkich zwiastunach wychodzi fajnie (chociaż mam dziwne przeczucie co do niego i Violety), ale mogę wytrzymać ten sezon Stalii.
(czy mi się zdaje, czy ona jest zazdrosna o Lydię? Miałam takie wrażenie w scenie ze samochodem...)
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Malia and Stiles are mates; HollywoodLife - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Malia and Stiles are mates; HollywoodLife   Malia and Stiles are mates; HollywoodLife - Page 2 Icon_minitime24/6/2014, 23:02

Bogini, ja miałem odwrotne, że to Lyd była zazdrosna o Stalię Razz
Powrót do góry Go down
BoginiSkarpety
Odwiedzający
Odwiedzający
BoginiSkarpety


Liczba postów : 47
Punkty : 1
Join date : 01/03/2014

Malia and Stiles are mates; HollywoodLife - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Malia and Stiles are mates; HollywoodLife   Malia and Stiles are mates; HollywoodLife - Page 2 Icon_minitime25/6/2014, 17:45

Nooo, to też. Razz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Malia and Stiles are mates; HollywoodLife - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Malia and Stiles are mates; HollywoodLife   Malia and Stiles are mates; HollywoodLife - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Malia and Stiles are mates; HollywoodLife
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» TVLine o s4, moce Lydii oraz Stiles/Malia
» Malia/Kira
» Malia Tate (Hale)
» Czy Malia współpracuje z Peterem?
» Jackson & Peter & Malia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Newsy&Spoilery :: Wywiady-
Skocz do: