Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Czy Malia współpracuje z Peterem?

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Czy Malia współpracuje z Peterem? Empty
PisanieTemat: Czy Malia współpracuje z Peterem?   Czy Malia współpracuje z Peterem? Icon_minitime28/8/2014, 18:10

Malia miała w skarbcu konfrontację z ojcem, a następnie dziwnym trafem godzi się ze Stilesem i odkrywa maszynę w domku Lydii... pszypadeg? Rolling Eyes Czyżby Peter wyznaczył córce rolę w swoim planie (być może ją oszukując...) w zamian za informacje o jej pustynnej mamusi? Czy Malia świadomie oszukuje Stilesa, nadal na niego wściekła za wcześniejsze kłamstwa, czy jest wykorzystywana przez Petera i nie wie, co robi? Jak myślicie?
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Czy Malia współpracuje z Peterem? Empty
PisanieTemat: Re: Czy Malia współpracuje z Peterem?   Czy Malia współpracuje z Peterem? Icon_minitime28/8/2014, 20:59

Wydaje mi się, że nie...Pogodziła się ze Stilesem(ta scena "Melissa" była boska xdd) bo o mało co nie umarł. A co do tych elfickich komputerów.... cóż, w lesie pewnie laptopów od Apple nie było, więc takimi musiała się zadowolić xd

Chociaż.... na pewno Peter ma z nią plan, tym bardziej, że w promo 4.11 mówi "chcę abyś ubiła Kate Argent", czyli coś kombinuje. Mam nadzieję, że Malia nie obróci się plecmai do naszej Super paczki.
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Czy Malia współpracuje z Peterem? Empty
PisanieTemat: Re: Czy Malia współpracuje z Peterem?   Czy Malia współpracuje z Peterem? Icon_minitime28/8/2014, 21:06

A dla mnie to jej pojawienie się było dziwne i podejrzane. ;p

Ja bym chciała, by Malia okazała się złym charakterem, że spreparowała te swoje 8 lat w lesie, a tak naprawdę ma evil masterplan niczym "sparaliżowany" Piotruś w S1. To byłaby ładna klamra kompozycyjna - jaki ojciec, taka córka. No i uczyniłoby postać Malii fajniejszą, bardziej niejednoznaczną.

Btw - jakoś nie widzę Malii ubijającej Kate Argent... jest za słaba i za mało wyszkolona w walce.
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Czy Malia współpracuje z Peterem? Empty
PisanieTemat: Re: Czy Malia współpracuje z Peterem?   Czy Malia współpracuje z Peterem? Icon_minitime28/8/2014, 21:16

Ja też, Piotrek pewnie chce wprowadzić zamieszanie i odciagnąć uwagę paczki od Niego i samemu na spokojnie zając się Scottem.
Bo patrzcie, przychodzi Malia do grupy i mówi, że zje ytlko zupę, bo chce mieć energię na zabicie Kate. To wprowadzi zamieszanie, i oni nawet nie zorientują się kiedy Peter dobierze się do Scotta.


To by zabiło Stalię, a ja nadal chcę te ich śmieszne Scenki xd
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Czy Malia współpracuje z Peterem? Empty
PisanieTemat: Re: Czy Malia współpracuje z Peterem?   Czy Malia współpracuje z Peterem? Icon_minitime28/8/2014, 21:35

Już widzę oburzenie Scotta.
"Ależ my nie zabijamy! A w ogóle to ciotka... no wiecie... Tej, Co Umarła, nie wypada jej zabijać. I Chris by się smucił". A Malia na to "pfff, i co z tego? W lesie bym taką zabiła" i dalej z pazurami na Kate. ;D
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Czy Malia współpracuje z Peterem? Empty
PisanieTemat: Re: Czy Malia współpracuje z Peterem?   Czy Malia współpracuje z Peterem? Icon_minitime28/8/2014, 21:41

Całkiem sprawnie streściłaś dialogi z tego sezonu o.O

Malia co prawda jest niewyszkolona, ale generalnie Scotta się słucha. Co do Kate, to może i ma doświadczenie w walce z supernatural, berserki ale nie wiadomo co z jej kontrolą, nie pokazano, czy Peter ją już czegoś nauczył czy nie.
No i pozostaje kwestia innych jej mocy. Na razie nic z tego nie wiemy. Ciekawe czy Jaguarom tez kolor oczu może się zmienić. No i ma pojawić się Gerard, ciekawe co on wykombinuje. MOże przekabaci Kate tak, aby sama ubiła Scotta, stała isę Alfa Jaguarem, i go przerobiłą na zdrowszego?

Powrót do góry Go down
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

Czy Malia współpracuje z Peterem? Empty
PisanieTemat: Re: Czy Malia współpracuje z Peterem?   Czy Malia współpracuje z Peterem? Icon_minitime29/8/2014, 02:17

A czy tylko mnie zdziwiło, że Peter wymieniający potencjalnych zabójców wymienił - Muted, chemika i Pustynnego Wilka? 
hmm, kojocik?  Very Happy
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
VoidOnis
Wtajemniczony
Wtajemniczony
VoidOnis


Liczba postów : 188
Punkty : 1
Join date : 12/05/2014

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Czy Malia współpracuje z Peterem? Empty
PisanieTemat: Re: Czy Malia współpracuje z Peterem?   Czy Malia współpracuje z Peterem? Icon_minitime29/8/2014, 09:37

Tak było wspomniane o Desert Wolf. Ja myśle że Peter chce sprawdzić czy Malii może ufać albo wprowadzić zamieszanie żeby Kate porwała Scotta do Meksyku
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Czy Malia współpracuje z Peterem? Empty
PisanieTemat: Re: Czy Malia współpracuje z Peterem?   Czy Malia współpracuje z Peterem? Icon_minitime29/8/2014, 19:51

Morgan - też na to zwróciłam uwagę. ;p Desert Wolf czyli mogła otrzymać wiadomość o kontraktach z Puli - ale prawdopodobnie nie wzięła udziału w rzezi, więc albo jest miłą i moralną osobą (wątpię...), albo jest martwa.
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Czy Malia współpracuje z Peterem? Empty
PisanieTemat: Re: Czy Malia współpracuje z Peterem?   Czy Malia współpracuje z Peterem? Icon_minitime3/9/2014, 20:12

Teraz to ona zacznie współpracować z Peterem.

w 4.11 Peter namawia jado zabicie Kate(czyli wykorzystania Malii), a w sneak peeku pyta się "Zabiłabyś dla Stilesa?", czyli moim skromnym zdaniem plan Pate jest taki, że naślą Berserko-Scotta na paczkę a Peter niby nic nie wiedząc go zabije i stanie się alfą, a paczka będzie go nadal lubiła.

Dodatkowo w Wolf Watchu po 4.10 Ian Bohen powiedział, że Peter naprawdę lubi Scotta jako osobę, i gdyby mógł to by go nie zabijał, ale Scott ma coś, na punkcie czego Peter ma obsesję. Oczywiśćie nie pomyślał, że moc alfy możę zdobyć ubijając Satomi Razz
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Czy Malia współpracuje z Peterem? Empty
PisanieTemat: Re: Czy Malia współpracuje z Peterem?   Czy Malia współpracuje z Peterem? Icon_minitime3/9/2014, 20:50

Wg mnie Peter pomyślał o Satomi, ale stwierdził, że ubicie Scotta przyniesie mu większą moc, niż zabicie starej grubej Azjatki, która powstrzymuje moc swojego stada mantrami buddyjskimi. Laughing

Malia nie powinna mieć dylematu, bo śmierci Kate chcą wszyscy, prawda? Biedaczka nie wie, w co ją wpieprza tatuś. ;/ Choć ja nadal się boję, że ta Desert Wolf to moż być ściema i matką Malii jest Kate, mimo że to niemożliwe ze względu na wiek itp. W TW rzadko kiedy się zgadza chronologia. ;/
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Czy Malia współpracuje z Peterem? Empty
PisanieTemat: Re: Czy Malia współpracuje z Peterem?   Czy Malia współpracuje z Peterem? Icon_minitime3/9/2014, 20:55

Chyba takiej gafy nie walną, prawda?xdd Chociaż te wakacje po raz 4 a wciąż w 2 klasie liceum xdd

moim zdaniem Kate żywiła zbytnie obrzydzenie do wilkołaków, aby z nimi sypiać, a gdyby zaszła w ciążę, to znając tą sajkotik bicz, to usunęłaby ją, nawet i własnoręcznie.


Wszyscy, albo i nie wszyscy. Aczkolwiek....jeżli Kate ma zginać, to z jednej strony chciałbym aby zrobił to Chris, ale z drugiej...biedak dosyć się nacierpiał, a ubijanie rodzonej siostry to już za dużo ;( ;(
Teraz to ja chcę nowego taga do #NiceDayForDerek, chcę #NiceDayForChris
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czy Malia współpracuje z Peterem? Empty
PisanieTemat: Re: Czy Malia współpracuje z Peterem?   Czy Malia współpracuje z Peterem? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Czy Malia współpracuje z Peterem?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Malia/Kira
» Jackson & Peter & Malia
» Malia Tate (Hale)
» Malia and Stiles are mates; HollywoodLife
» TVLine o s4, moce Lydii oraz Stiles/Malia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Spekulacje :: Starocie-
Skocz do: