Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wyraź opinię

Go down 
+20
Stalia
kaboom
Adria
Kotna
KATEE91
Oswin
being
szomeone
Smee.
Annie
Eleena_
Lynette
Ccaadice
szmaercia
Megi
Woofy
Farey
Elajża
Wiewior
evans.
24 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Wyraź opinię - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyraź opinię   Wyraź opinię - Page 2 Icon_minitime3/7/2015, 22:15

No czasami tak jest Razz

Ja uwielbiałem wszystkie sceny z walczącą Allison, te łuki, chińskie sztylety, czarny strój.
Nie była to nudna postać, choć po 2 sezonie wielu irytowała, bo po śmierci matki odwalała troszkę. Ja tam się jej nie dziwię, miała wtedy banię rytą przez dziadka, i do tego dowiedziała się, że jej matka została tj. zabita przez Dereka. Ja też bym wtedy nie leciał do gościa(czyt. Scotta) który się z Derekiem trzymał, żeby jej wszystko wyjaśnił czy coś. Zadziałała emocjami.

Allison to była silna kobieta Razz
Powrót do góry Go down
kalii
Stały Bywalec
Stały Bywalec
kalii


Liczba postów : 92
Punkty : 30
Join date : 18/01/2016

Wyraź opinię - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyraź opinię   Wyraź opinię - Page 2 Icon_minitime19/3/2016, 00:20

Allison I love you zawsze bardzo ją lubiłam, jest moją ulubioną postacią płci żeńskiej. Miła, sympatyczna dziewczyna ale z pazurem uwielbiałam na nią patrzeć kiedy walczyła, łuki, chińskie sztylety to cała Allison. Podobała mi się jej przyjażń z Lydią. Bardzo mi się podobał związek Scott I love you Allison przez pierwsze dwa sezony to była taka słodka, romantyczna miłość, tworzyli śliczną pare. Natomiast w 3sezonie przypadł mi do gustu paring Issack I love you Allison fajnie razem wyglądali, była między nimi chemia i naprawdę żaluje że się to dalej nie rozwinęło. Zarówno ze Scottem jak i z Issackiem Allison tworzyła bardzo fajną pare chodz ze Scottem była większa chemia Very Happy Allison nigdy mnie nie wkurzała ani nie irytowała, zawsze podobało mi się jej zachowanie zarówno dobra Allison jak i ta mroczniejsza bardzo przypadła mi do gustu. Bardzo mi się podobała jej relacja z ojcem i to jak póżniej razem polowali i walczyli żeby pomóc Scottowi i reszcie. Najgorszą sceną z Allison była jej śmierć na prawde nigdy tego nie zrozumie i nie przeboleje że jej niema w TW. Allison była jedną z głównych postaci jedną z najlepszych postaci nigdy nie pogodze się z jej śmiercią, zastanawiam się jak by wyglądał TW jakby Allison dalej w nim występowała. A samej aktorce nie mogę wybaczyć tego że zrezygnowała z serialu. Co do aktorki to Crystal jest śliczna ma przecudowną urode Very Happy
Powrót do góry Go down
 
Wyraź opinię
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Wyraź opinię
» Wyraź opinię
» Wyraź opinię
» Wyraź opinię
» Wyraź opinię

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Postacie :: Allison Argent-
Skocz do: