Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wyraź opinię

Go down 
+28
AkameS.
Adria
Solve
Stylia
KATEE91
Black Rebel
Oswin
Bratka10
Smee.
SkylerDewclaw
Izotka87
Nobody
soulmate
Eleena_
paos
Isaasm
trollik
Ccaadice
Rashel
Lynette
Annie
Chandra
Morgan
szmaercia
cann
Woofy
Nadie
evans.
32 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
evans.
Omega
Omega
evans.


Liczba postów : 253
Punkty : 8
Join date : 09/05/2012
Age : 31

Wyraź opinię Empty
PisanieTemat: Wyraź opinię   Wyraź opinię Icon_minitime15/5/2012, 11:29

Wyraź opinię Beznazwy4

Najzabawniejsza postać z serialu. Chyba w tym wszyscy się ze mną zgodzą. A przy tym jest chłopięco czarujący.
Po za tym,że jest szaleńczo zakochany w Lydii mało o nim wiemy. Weźmy pod uwagę chociażby imię. Chcę je w końcu poznać! ;p
Powrót do góry Go down
http://fuckyeahtv.tumblr.com
Go??
Gość




Wyraź opinię Empty
PisanieTemat: Re: Wyraź opinię   Wyraź opinię Icon_minitime15/5/2012, 17:25

uwielbiam go <3
Powrót do góry Go down
Nadie
Gość
Gość
Nadie


Liczba postów : 3
Punkty : 0
Join date : 14/05/2012
Skąd : ja się tu wzięłam?

Wyraź opinię Empty
PisanieTemat: Re: Wyraź opinię   Wyraź opinię Icon_minitime15/5/2012, 18:45

Moim zdaniem najbarwniejsza postać serialu. Na początku mnie lekko irytowałam, ale potem go pokochałam. Jest słodki i zabawny, a przy tym mądry. Również chciałabym dowiedzieć się o nim czegoś więcej!
Powrót do góry Go down
http://bakingjay.tumblr.com
Woofy
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Woofy


Liczba postów : 55
Punkty : 0
Join date : 10/06/2012
Age : 28
Skąd : Płońsk

Wyraź opinię Empty
PisanieTemat: Re: Wyraź opinię   Wyraź opinię Icon_minitime10/6/2012, 22:22

Powiem tak: TW bez niego byłoby strasznie nudne! Stiles dodaje temu serialowi takiego posmaczku, nie da się go nie lubić :] I zgadzam się, jest najzabawniejszą postacią w całym serialu.
Powrót do góry Go down
http://www.tigerscurse.pun.pl
cann
Gość
Gość
cann


Liczba postów : 15
Punkty : 0
Join date : 15/06/2012
Skąd : Warszawa

Wyraź opinię Empty
PisanieTemat: Re: Wyraź opinię   Wyraź opinię Icon_minitime17/6/2012, 22:16

nie no, ja go uwielbiam. za totalne nieogarnięcie, idiotyczną miłość czy co to jest do rudej wariatki i za lojalność wobec Scotta. I za teksty. Cholera, za to najbardziej! Smile
Powrót do góry Go down
szmaercia
Wtajemniczony
Wtajemniczony
szmaercia


Liczba postów : 176
Punkty : 0
Join date : 25/06/2012
Age : 25
Skąd : Małopolska

Wyraź opinię Empty
PisanieTemat: Re: Wyraź opinię   Wyraź opinię Icon_minitime25/6/2012, 20:02

Zgodzę się z wami wszystkimi, że TW nie było by takie samo bez naszego ukochanego Stiles'a. Jego humor sprawia, że jeszcze milej się ogląda odcinki. Jest jedną z moich najulubieńszych postaci. Opisując go krótko: zabawny, słodki, lojalny wobec swoich przyjaciół i nieziemsko zakochany w Lydii. Fajnie by było widzieć ich razem, jako parę rzecz jasna. Smile


Ostatnio zmieniony przez szmaercia dnia 25/6/2012, 21:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

Wyraź opinię Empty
PisanieTemat: Re: Wyraź opinię   Wyraź opinię Icon_minitime25/6/2012, 20:51

Stiles jest jedną z tych postaci dzięki którym aż chce się oglądać dalej Teen Wolf. Jest mądry ,zabawny i prze słodki <3 i też ciekawi mnie to jego imię Smile
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
Chandra
Wilczy tłumacz
Wilczy tłumacz
Chandra


Liczba postów : 65
Punkty : 1
Join date : 24/06/2012

Wyraź opinię Empty
PisanieTemat: Re: Wyraź opinię   Wyraź opinię Icon_minitime28/6/2012, 16:18

OMG. To mój monsz *____________* On jest genialny, a jego teksty i nieogarnięte zachowanie wymiata. Jest słodki, lojalny wobec przyjaciół i na zabój zakochany w rąbniętej Lydi. Nie da się go nie kochać. Gdyby mi go uśmiercili, to już bym tego serialu nie oglądała. Ponieważ to by było nudne jak flaki z olejem. On jest głównym składnikiem serialu, który nadaje wyjątkowy smak, a bez niego jest niesmaczną potrawą.
Powrót do góry Go down
Annie
Wilkołak
Wilkołak
Annie


Liczba postów : 1040
Punkty : 7
Join date : 03/07/2012
Age : 27
Skąd : Tajlandia ^^

Wyraź opinię Empty
PisanieTemat: Re: Wyraź opinię   Wyraź opinię Icon_minitime3/7/2012, 12:40

Za to ja jestem szaleńczo zakochana w nim. Very Happy Stiles po prostu rządzi. I wiem, że powtórzę po Was, ale serial bez niego... Byłby nieciekawy! I też niezmiernie intryguje mnie jego imię. Może w końcu kiedyś ktoś je wyjawi. :> Poza tym... Co można powiedzieć? Stiles to po prostu Stiles i wszystko jasne. Smile
Powrót do góry Go down
Lynette
Wilkołak
Wilkołak
Lynette


Liczba postów : 768
Punkty : 0
Join date : 12/05/2012
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Allison Argent
Wiek: 17
Rasa: Łowca

Wyraź opinię Empty
PisanieTemat: Re: Wyraź opinię   Wyraź opinię Icon_minitime15/7/2012, 09:39

Zgadzam się, jest najzabawniejszy i dodaje uroku serialowi. Wink Jego teksty mnie powalają. Very Happy I jest przy tym taki słodki. Razz

Kilka przykładów:
Cytat :
Scott: What did you tell her?
Allison: That we were part of an online gaming community that battles mythical creatures.
Stiles: I am part of an online gaming community that battles mythical creatures.
Allison: Oh. Great.
I ta mina. Laughing

Cytat :
Dad: Listen into all of my phone calls?
Stiles: No, at least not the boring ones.

Cytat :
Sheriff Stilinsky: So you lied to me?
Stiles: That depends on what you define lying.
Sheriff Stilinsky: Well I define it as not telling the truth, how do you define it?
Stiles: Pff… reclining your body in a horizontal position.
Powrót do góry Go down
Rashel
Ugryziony
Ugryziony
Rashel


Liczba postów : 422
Punkty : 28
Join date : 19/07/2012

Wyraź opinię Empty
PisanieTemat: Re: Wyraź opinię   Wyraź opinię Icon_minitime19/7/2012, 10:43

Moja ulubiona męska postać. Jest strasznie zabawny, gdyby nie on to prawdopodobnie serial nie byłby tak dobry. Uwielbiam jego przyjaźń ze Scottem, która jest naprawdę godna podziwu. Wink A i jeszcze jego relacje z ojcem! Ich wspólne dochodzenie do tego kto jest mordercą i w ogóle. No po prostu uwielbiam go. Very Happy
Powrót do góry Go down
http://badasscaroline.tumblr.com/
Ccaadice
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Ccaadice


Liczba postów : 138
Punkty : 10
Join date : 18/07/2012

Wyraź opinię Empty
PisanieTemat: Re: Wyraź opinię   Wyraź opinię Icon_minitime20/7/2012, 22:01

Nie mogłabym zrozumieć jak ktoś po obejrzeniu pierwszego odcinka nie wiedział by kto to jest Stiles . Jest najfajniejszą postacią TW według mnie oczywiście xD Kocham jego teksty , bez niego TW nie było by takie samo ale to już wie każdy Wyraź opinię 1907024335 Jest moim mentorem Very Happy On i jego ojciec jest najlepszą składnią serialu .
Powrót do góry Go down
trollik
Stały Bywalec
Stały Bywalec
trollik


Liczba postów : 90
Punkty : 0
Join date : 09/08/2012
Age : 28
Skąd : Warszawa

Wyraź opinię Empty
PisanieTemat: Re: Wyraź opinię   Wyraź opinię Icon_minitime9/8/2012, 19:11

Moja ulubiona postać. ❤ Stiles to taki uroczy misiek, którego nie można nie kochać. Jest zawsze pełen humoru, optymizmu, no i jego teksty są powalające. Very Happy
Poza tym, bardzo mnie poruszyła pierwsza scena z ostatniego odcinka, gdzie pokazał się trochę z innej strony- jako wrażliwy, trochę samotny chłopak (zmarła mu matka, jego ojciec często jest zapracowany; jako jadna z niewielu postaci w serialu nie był dotąd w żadnym związku). Mimo tego wszystkiego wciąż patrzy na wszystko z poczuciem humoru.
I podziwiam jego przyjaźń ze Scottem- zawsze go wspiera; przyjął o wiele lepiej fakt, że Scott stał się wilkołakiem niż jego własna matka.
Mam nadzieję, że już niedługo znajdzie prawdziwą miłość i będzie mógł być szczęśliwy, bo taki wspaniały chłopak zasługuje na to, co najlepsze. Wink
Powrót do góry Go down
http://when-thenightisfalling.tumblr.com
Isaasm
Gość
Gość
Isaasm


Liczba postów : 10
Punkty : 0
Join date : 07/08/2012
Age : 29

Wyraź opinię Empty
PisanieTemat: Re: Wyraź opinię   Wyraź opinię Icon_minitime9/8/2012, 19:30

trollik napisał:
Moja ulubiona postać. ❤ Stiles to taki uroczy misiek, którego nie można nie kochać. Jest zawsze pełen humoru, optymizmu, no i jego teksty są powalające. Very Happy
Poza tym, bardzo mnie poruszyła pierwsza scena z ostatniego odcinka, gdzie pokazał się trochę z innej strony- jako wrażliwy, trochę samotny chłopak (zmarła mu matka, jego ojciec często jest zapracowany; jako jadna z niewielu postaci w serialu nie był dotąd w żadnym związku). Mimo tego wszystkiego wciąż patrzy na wszystko z poczuciem humoru.
I podziwiam jego przyjaźń ze Scottem- zawsze go wspiera; przyjął o wiele lepiej fakt, że Scott stał się wilkołakiem niż jego własna matka.
Mam nadzieję, że już niedługo znajdzie prawdziwą miłość i będzie mógł być szczęśliwy, bo taki wspaniały chłopak zasługuje na to, co najlepsze. Wink
THIS. W stu procentach się z Tobą zgadzam, zwłaszcza z tym, że Stiles jest uroczym miśkiem, którego nie można nie kochać, i że zasługuje na to, co najlepsze ❤
Powrót do góry Go down
http://niffyou.tumblr.com/
paos
Wilkołak
Wilkołak
paos


Liczba postów : 1302
Punkty : 3
Join date : 22/06/2012
Age : 28
Skąd : Suwałki

Wyraź opinię Empty
PisanieTemat: Re: Wyraź opinię   Wyraź opinię Icon_minitime10/8/2012, 07:33

według mnie bez niego teen wolf nie byłby taki sam.
Powrót do góry Go down
Eleena_
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Eleena_


Liczba postów : 70
Punkty : 0
Join date : 23/08/2012
Age : 25
Skąd : Nowy Sącz

Wyraź opinię Empty
PisanieTemat: Re: Wyraź opinię   Wyraź opinię Icon_minitime24/8/2012, 12:49

Moja ulubiona postać w serialu Very Happy Jest bardzo zabawy Razz
Powrót do góry Go down
soulmate
Odwiedzający
Odwiedzający
soulmate


Liczba postów : 25
Punkty : 0
Join date : 07/08/2012
Age : 30

Wyraź opinię Empty
PisanieTemat: Re: Wyraź opinię   Wyraź opinię Icon_minitime24/8/2012, 17:52

Ja pokochałam Stiles'a od pierwszego odcinka. Jak tylko zaczęłam oglądać, to wciągnęłam się chyba głównie przez niego. Uwielbiam jego humor i sarkazm. I odwagę. I ADHD też Very Happy myślę, że można śmiało powiedzieć, że to najlepsza postać w serialu Smile
Powrót do góry Go down
http://you-must-be-stiles.tumblr.com
Nobody
Gość
Gość
Nobody


Liczba postów : 13
Punkty : 0
Join date : 30/08/2012

Wyraź opinię Empty
PisanieTemat: Re: Wyraź opinię   Wyraź opinię Icon_minitime30/8/2012, 22:17

Uwielbiam Stilsa! <3
Jest najbarwniejszą i najzabawniejszą postacią w serialu. Nadaje mu uroku i doprowadza do tego, że jest jednym z powodów oglądania TW.
Powrót do góry Go down
Izotka87
Odwiedzający
Odwiedzający
Izotka87


Liczba postów : 25
Punkty : 0
Join date : 30/11/2012
Age : 36

Wyraź opinię Empty
PisanieTemat: Re: Wyraź opinię   Wyraź opinię Icon_minitime9/12/2012, 16:53

Jest obłędny! Zabawny i pomysłowy. Wspaniały przyjaciel i chłopak. Jego sceny z Derekiem sprawiają że padam ze śmiechu. Lydia nie zasłużyła na niego
Powrót do góry Go down
SkylerDewclaw
Wtajemniczony
Wtajemniczony
SkylerDewclaw


Liczba postów : 154
Punkty : 0
Join date : 09/12/2012
Age : 30
Skąd : Nie z tego świata :)

Wyraź opinię Empty
PisanieTemat: Re: Wyraź opinię   Wyraź opinię Icon_minitime10/12/2012, 18:43

Zgadzam się z przedmówcami Very Happy
Zanim dotarło do mnie coś takiego jak Teen Wolf spotkałam się kilkakrotnie ze zdjęciami z tego serialu... Jako że moja ciekawość nie zna granic, a mnie zaczęło irytować 'Co to takiego?' i 'Czemu ja nic o tym nie nie wiem, a ludzie się tym zachwycają?!' Zaczęłam szperać po internecie i w końcu zajrzałam na ulubioną stronę z filmami i obejrzałam pierwszy odcinek. Od razu pokochałam Stiles'a i jego teksty :3
I w ten oto sposób w ciągu czterech dni obejrzałam 2 sezony Smile
Teraz czekam na sezon trzeci Very Happy
Powrót do góry Go down
http://blackword-s.tumblr.com/
Smee.
Zaatakowany
Zaatakowany
Smee.


Liczba postów : 237
Punkty : 5
Join date : 19/12/2012

Wyraź opinię Empty
PisanieTemat: Re: Wyraź opinię   Wyraź opinię Icon_minitime27/12/2012, 16:29

Stiles jest moją ulubioną postacią z serialu. Właściwie to ulubioną postacią ze wszystkich seriali jakie do tej pory oglądałam. No a było ich woohoohoohoo dużo xD
Jeśli miałabym wybrać, który z męskich postaci serialu byłyby najlepszym chłopakiem to od razu powiedziałabym Stiles. Jest zabawny, potrafi się śmiać z siebie, nie skacze z jednej dziewczyny na drugą tylko nawet jeśli dziewczyna go odrzuca to nie daje za wygraną i nadal się stara. Gdy kupuje prezent to na całego, długo wybiera, szuka odpowiedniego. Stiles jest najwspanialszym chłopakiem pod słońcem bo potrafi powiedzieć dziewczynie, że wszyscy inni mogą sobie ginąć tylko nie ona, bo ona potrafi spędzić całą noc w szpitalu z balonem czekając aż dziewczyna się obudzi. Gdybym usłyszała coś takiego: "Nie chce stać na twoim pogrzebie i zastanawiać się czy moje życie bez ciebie ma jakiś sens." to chyba bym się popłakała ze wzruszenia. Właśnie za to kocham Stilesa za tą jego szczerość, otwartość no i poświęcenie.
Stiles jest najlepszym kumplem pod słońcem to on zawsze jest przy innych gdy tego potrzebują. Pomagał Scottowi jak tylko mógł nawet gdy ten pocałował mu dziewczyne. Wszystkich wspiera. Pomógł Erice podczas jej ataku mimo iż ona chciała zabić Lydie i ogólnie jego znajomych. Dla dobra przyjaciół często okłamuje ojca. Taki kumpel to skarb. Jest mi szkoda Stilesa bo zwykle to on obrywa. Jest tylko człowiekiem w serialu a robi najwięcej i często dużo poświęca. Ma trudną sytuacje bo zmarła mu mama, tata jest zapracowany, jego kumpel zgarnia całą popularność i sławe ale on w jakiś sposób mimo tego wszystkiego co się wokół niego dzieje nadal pozostaje sobą i to jest piękne Wink

Na dodatek Stiles ma boskie teksty, gesty, mimike. On nawet drzwi zamyka po swojemu. No i świetnie wyjmuje batoniki z automatu (ta scena w szpitalu gdy czekał na Lydie) xD Jest the best Very Happy

Nie ma co ukrywać Stiles jest idealny i tyle Wink :
Wyraź opinię Tumblr_mbv1bxE1u21qj1t2yo2_500
Nawet gdyby pozabijał wszystkich w serialu nie potrafiłabym go nie kochać ❤ Razz
Powrót do góry Go down
Bratka10
Odwiedzający
Odwiedzający
Bratka10


Liczba postów : 33
Punkty : 11
Join date : 10/08/2013
Age : 25
Skąd : Sz-wa

Wyraź opinię Empty
PisanieTemat: Re: Wyraź opinię   Wyraź opinię Icon_minitime10/8/2013, 19:41

O jezu.. Co by tu powiedzieć. Stiles jest moją ukochaną postacią. Uwielbiam jego poczucie humoru, jego sposób bycia. To jak ugania się za Lydią, pomimo tego, że cóż... Ona go odrzuca. Uwielbiam to jak bardzo jest oddanym przyjacielem, w ogóle strasznie go uwielbiam! Tak jak moja poprzedniczka pisała gdybym miała wybierać kto z męskich postaci byłby najlepszym chłopakiem bezwarunkowo Stiles. Teen Wolf bez niego nie byłoby takie samo. Od pierwszego odcinka go polubiłam. Z każdym kolejnym odcinkiem lubiłam go coraz bardziej. Teraz to ja go po prostu kocham! Jest świetny.

Wyraź opinię Tumblr_mqt0bjE2eK1sdqe8po5_500
Kocham tego gifa. I love you I love you I love you 
Powrót do góry Go down
Oswin
Odwiedzający
Odwiedzający
Oswin


Liczba postów : 27
Punkty : 0
Join date : 29/01/2014

Wyraź opinię Empty
PisanieTemat: Re: Wyraź opinię   Wyraź opinię Icon_minitime29/1/2014, 12:28

ommmmg, Stiles *__* jedna z moich ukochanych postaci. jest przezabawny, ale i wgl jest dobry, uroczy, kochany, lojelany, pomysłowy, noo, świetna postać, świetny przyjaciel. mega się cieszę, że to Dylan go gra, nikt nie zrobiłby tego lepiej c;
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

Wyraź opinię Empty
PisanieTemat: Re: Wyraź opinię   Wyraź opinię Icon_minitime21/2/2014, 17:15

Uwielbiam w nim ten entuzjazm, radość z życia (co z tego, ze to ADHD). Nie wiem czemu, ale im bardziej mu się przyglądam, im więcej czytam ff, czy spekuluję to widzę, że za tym pięknym uśmiechem i iskrzącymi oczami, wciąż jest zraniony chłopiec, który stracił swoją mamę. I jest mi go tak, tak, tak strasznie żal i szkoda.
Pomimo tego jest świetną postacią i moją ulubioną.

Wyraź opinię 1689779_672339132828321_1671289347_n
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
KATEE91
Wtajemniczony
Wtajemniczony
KATEE91


Liczba postów : 151
Punkty : 0
Join date : 02/03/2014
Age : 32
Skąd : Starachowice/Bydgoszcz

Wyraź opinię Empty
PisanieTemat: Re: Wyraź opinię   Wyraź opinię Icon_minitime9/3/2014, 13:07

Uwielbiam go, ale co się dziwić skoro to dla niego zaczęłam oglądać TW Very Happy
Nie wyobrażam sobie serialu bez niego, tak samo jak nie wyobrażam sobie, że mógłby go zagrać ktokolwiek poza Dylanem. To jego ADHD, inteligencja i urok osobisty sprawiają, że nie sposób go nie pokochać  I love you 
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wyraź opinię Empty
PisanieTemat: Re: Wyraź opinię   Wyraź opinię Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wyraź opinię
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Wyraź opinię
» Wyraź opinię
» Wyraź opinię
» Wyraź opinię
» Wyraź opinię

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Postacie :: Stiles Stilinsky-
Skocz do: