Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wyraź opinię

Go down 
+28
AkameS.
Adria
Solve
Stylia
KATEE91
Black Rebel
Oswin
Bratka10
Smee.
SkylerDewclaw
Izotka87
Nobody
soulmate
Eleena_
paos
Isaasm
trollik
Ccaadice
Rashel
Lynette
Annie
Chandra
Morgan
szmaercia
cann
Woofy
Nadie
evans.
32 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Stylia
Odwiedzający
Odwiedzający
Stylia


Liczba postów : 29
Punkty : 4
Join date : 22/03/2014
Age : 25

Wyraź opinię - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyraź opinię   Wyraź opinię - Page 2 Icon_minitime26/3/2014, 19:03

To moja ulubiona postać- Stiles, niewinny i bezbronny chłopak. Gdy jego przyjaciel zostaje wilkołakiem, jego życie też się zmienia. Stiles jest mądry i czasami zdarzają się też błyski jego odwagi. Jest szaleńczo zakochany w Lydii, ślicznie wygladają razem jako para, jak i przyjaciele Smile
W ostatnich odcinkach Stiles (Dylan) pokazał, jak należy właściwie grać. Te emocje podczas opętania.. Nigdy nie widziałam takich emocji w np. oczach głównego bohatera Scotta !
Jego gra zasługuje na Oscara!
A jego taniec sprawia, że miękną mi nogi ! hahaha Very Happy Uwielbiam go po prostu Smile
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Wyraź opinię - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyraź opinię   Wyraź opinię - Page 2 Icon_minitime22/7/2014, 14:57

Nie przesadzajmy od razu z tym Oscarem Razz Razz


Całkiem go lubię, chociaż ostatnio cierpi na TBWW(Totalny brak własnych wątków), chociaż moega podoba mi się to co robi w swoim pokoju, te zdjęcia z morderstwami i wgl. Chyba to jest tkaim jego wątkiem Razz Że on to robi, robi to sam, a potem dzieli się ze spostrzeżeniami.

Nie spodobało mi się jak naskoczył na Liamia w 4.03, czy to jak od razu chciał zabić Jacksona w S2.
Mega było mi go szkoda w 3B, ale dzięki tmeu powstało wiele fjanych scen, jak chociażby przytulas ze Scottem przed rezonansem.


To bystry chłopak, fajne prezenty kupił Lydii na urodziny Very Happy

Ma ciekawą dynamikę z Malią, i chyba lubię ich związek, gdyby tylko pokazano ja kto się rozwija, poza tym numerkiem w psychaitryku.
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Wyraź opinię - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyraź opinię   Wyraź opinię - Page 2 Icon_minitime30/7/2014, 22:15

Stiles, dusza serialu! Uwielbiam jego sarkazm. Jest inteligentny i zawsze stara się być przy Scotcie, pomimo iż nie ma supernaturalnych zdolności i często jest narażony na niebezpieczeństwo. Przy tym jest absolutnie słodki i ma twarz O'Briena. *__*

Uwielbiam jego relację ze Scottem - są jak prawdziwi bracia, rzadko można zobaczyć taką cudowną męską przyjaźń w serialu, na dodatek pozbawioną romantycznego podtekstu (jeśli nawet ja nie widzę romantycznego podtekstu, to go tam nie ma ;p). Świetnie rozwijała się też Stydia, niestety, w S4 nie za wiele dostajemy ich scenek. ;/
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
AkameS.
Odwiedzający
Odwiedzający
AkameS.


Liczba postów : 47
Punkty : 7
Join date : 23/07/2014

Wyraź opinię - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyraź opinię   Wyraź opinię - Page 2 Icon_minitime12/8/2014, 13:04

Moja ulubiona postać w serialu. Zabawny, sarkastyczny, czasami wredny. Co mnie urzeka, to to, że nie jest stricte dobry, jakiś tam aniołek. Swoje za kołnierzem ma. O ile dla przyjaciół skoczyłby w ogień, to jednak potrafi pokazać, że ma diabła za skórą. Nie bardzo przejmuje się śmiercią postaci, które w jakiś sposób im zagrażają, wręcz przeciwnie. To nie jest osoba, która patrzy na świat przez pryzmat hasła "Pokój wszystkim". I to czyni go bardzo naturalnym. Poza tym, nie oszukujmy się, jest też jednym z najlepszych aktorów w serialu. Na jego tle, inni wypadają dość blado, jakkolwiek też ich bardzo lubię. No i jest też baaardzo przystojny, a to kolejny plus ;]
Powrót do góry Go down
Rołs
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Rołs


Liczba postów : 90
Punkty : 0
Join date : 12/08/2014
Age : 28
Skąd : NYC

Wyraź opinię - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyraź opinię   Wyraź opinię - Page 2 Icon_minitime12/8/2014, 21:42

Moja ulubiona postać z tego serialu i nie tylko. ;p Ogólnie mój ukochany bohater, dawno nie miałam takiego fioła na punkcie kogokolwiek - o ile w ogóle kiedyś miałam. Very Happy
Stilesa polubiłam od pierwszego odcinka. Taka zabawna, śmieszna, pogodna postać, mająca wiele energii i śmiesznych pomysłów. Z czasem - gdy zaczęłam go lepiej poznawać - lubiłam go coraz bardziej. Kocham jego niezdarność, poczucie humoru, sarkazm. <3 Bez niego, bez jego tekstów z pewnością zabrakłoby humoru i serial wiele by stracił. Jest najbarwniejszą postacią, bardzo wiele wnosi. I jeszcze ta dark wersja w 3B - aww! <3 Uwielbiam jego szczerość, otwartość, lojalność. Jest świetnym przyjacielem, który nadal trwa przy boku Scotta w tym supernaturalnym zamieszaniu. Uwielbiam np. ich scenę z 3x06. *__* Na dodatek Stiles jest bystry i ma buźkę Dylana, którego wprost kocham - pewnie nawet bardziej niż Stilesa.  Very Happy Więc kolejnym, wielkim plusem tej postaci jest O'Brien wcielający się w jego rolę. Nikogo innego nie mogłabym sobie wyobrazić, po prostu zajebiście zagrany w każdej scenie, nie tylko w wersji void!stiles, ale także w tych wszystkich uroczo-niezdarnych scenkach naszego normalnego, poczciwego Stilesa. Very Happy
Co do połączeń Stilesa z innymi postaciami to uwielbiam jego przyjaźń ze Scottem,a także chemiczną relację z Derekiem. :hyhy: Z Lydią, wg mnie, pasują jedynie na przyjaciół. Shippuję go z Malią, pokochałam ich od pierwszych scen i to się już raczej nie zmieni. ♥️
Powrót do góry Go down
http://rosemariewaldorf.tumblr.com/
Stalia
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Stalia


Liczba postów : 74
Punkty : 2
Join date : 04/08/2014
Age : 27
Skąd : Racibórz

Wyraź opinię - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyraź opinię   Wyraź opinię - Page 2 Icon_minitime15/8/2014, 16:46

Moja ulubiona postać w serialu ; ) Takiego zabawnego gościa to w żadnym serialu jeszcze nie widziałam ;o Te jego teksty zwłaszcza w 1 sezonie rozwalają xd Oprócz tego jest sarkastyczny, ale widać, że na przełomie sezonów wydoroślał i traktuje już bardziej poważnie niektóre sytuacje. Uwielbiam go ze Scottem <3 Najlepsza przyjaźń w serialu ever ! Fajna jest jego relacja z Derekiem . Ciągle sobie dociekają , ale jak trzeba to i pomagają. Podoba mi się także jego przyjaźń z Lydią i cieszę się, że nie myśli o niej już jako obiekcie uczuć , bo tylko się chłopak rozczarowywał . No i super że Stiles jest z Malią ;)To jak się o nią opiekuje i troszczy jest słodkie <3 A! Zapomniałam o jego relacji z ojcem . Na początku to było bardzo zabawne jak Stiles interesował się tymi wszystkim śledztwami i się tak narzucał ojcowi . Po tym jak szeryf wszystkiego się dowiedział to ich więzy jeszcze bardziej się wzmocniły i to jak się troszczą o siebie na wzajem jest godne podziwu <3
Powrót do góry Go down
Scorrie
Gość
Gość
Scorrie


Liczba postów : 8
Punkty : 0
Join date : 14/01/2015

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Cora Hale
Wiek: 17 lat
Rasa:

Wyraź opinię - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyraź opinię   Wyraź opinię - Page 2 Icon_minitime16/1/2015, 19:57

Kocham Stilesa. Ogromnie wzruszała mnie jego postawa pod koniec 3 sezonu, a w 4 on i Malia tworzą moją ulubioną parę serialu.
Powrót do góry Go down
kalii
Stały Bywalec
Stały Bywalec
kalii


Liczba postów : 92
Punkty : 30
Join date : 18/01/2016

Wyraź opinię - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyraź opinię   Wyraź opinię - Page 2 Icon_minitime18/3/2016, 15:55

Stiles I love you od pierwszego odcinka go uwielbiałam a z każdym kolejnym kocham go coraz bardziej. Jest jedną z mojch ulubionych postaci (jest w gorącej trójce z Derekiem i Chrisem) ale Stiles jest taką moją najukochańszą postacią. On jest idealny, ma same zalety zero wad, uwielbiam go dosłownie za wszystko za charakter, sarkazm Laughing poczucie humoru, inteligencje, jego cudowną relacje z ojcem, za to jakim jest wspaniałym przyjacielem- najlepszym na świecie, za jego odwage, oddanie, poświęcenie, wielką prawdziwą miłość do Lydii. Za to że zawsze mówi co myśli i nigdy się tego nie boij. Podoba mi się w nim to że nie jest ufny do ludzi, zawsze trzeżwo myśli, podoba mi się to jak myśli, ma szósty zmysł i nigdy się nie myli. Stiles jest taką postacią dla której chce się cały czas oglądać serial, bez Stilesa to już by nie było to samo TW. Uwielbiam Stilesa z Derekiem Very Happy w duecie. Nie wyobrażam sobie nikogo innego w roli Stilesa Dylan jest cudowny, przystojny i jest znakomitym aktorem to jak odgrywa Stilesa jest genialne Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wyraź opinię - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wyraź opinię   Wyraź opinię - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wyraź opinię
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Wyraź opinię
» Wyraź opinię
» Wyraź opinię
» Wyraź opinię
» Wyraź opinię

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Postacie :: Stiles Stilinsky-
Skocz do: