Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Fierce Little Red - komentarze

Go down 
+5
Nyks
merllo
Annie
Akayoru
ars_amandi
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorWiadomość
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

Fierce Little Red - komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 8 Icon_minitime13/2/2014, 22:41

Jaszka, sen pierwsza klasa. Ahahaha. Sama mam już na koncie kilka takich, a każdy lepszy od innego. Sama nie wiem co moja psychika się myśli!

Cytat :
Proooooszę cię, ja na twoim miejscu bym te oczy trzymała zamknięte jak najbardziej .. Kto nie chciałby, żeby mu się przyśnił nasz cudowny, seksowny demon!Stiles ??
*podaje na wszelki wypadek jeszcze jedną paczkę chusteczek* Laughing

Dzięuję. *chlipanie w chusteczkę* Właściwie to nie chciałam mieć jego obraze nie z powodu strachu, nienienie. Nie! Tylko, że tak patrzeć na niego, takiego sekszownego i wgl, to aż boli. Ta myśl, że on nie jest twój *smuteczek*
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Fierce Little Red - komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 8 Icon_minitime14/2/2014, 00:05

Jaszka,
Cytat :
Tak, zauważyłam, że teraz naszemu skarbowi obrywa się ze wszystkich stron, ale Derek miał też stosunkowo mało antenowego czasu na ekranie, więc nie miał okazji doświadczyć więcej dramatów i tragedii.
Ech, właśnie, to też mnie trochę irytowało dotychczas - że Derek miał może 2 minuty na ekranie w każdym odcinku, a jego historia jest jedną z bardziej interesujących facepalm . Co z tą She-Wolf, co dokładnie powiedziała mu mama, co zrobił Peter, jak odpoczął na wakacjach etc. Już nie mówię o tym, że on i Stiles to jedyni dwaj główni bohaterowie, którzy nie mieli ani jednej sceny ze sobą, a minęła już połowa sezonu Laughing . Like, okay, Jeff, okay ;p. Ale myślę, że skoro Derek w tym sezonie ma zostać bohaterem, to będzie to jakoś połączone ze Stilesem, skoro mają teraz nadejść ich "głębokie sceny" wg Dylana..
Oby nie zginął mi tylko w samopoświęceniu czy coś Razz

Cytat :
Bo to był jeden spośród miliona Twoich genialnych pomysłów, taki fajny, z całkiem innej perspektywy i bardzo miło się czytało z takiego punktu widzenia wilka.
Wybaczam ;*
Jesteś kochana Fierce Little Red - komentarze - Page 8 1844036096 . W sumie miło się z jego POV też pisało, ale czasem nie wiedziałam dokładnie, co xD. Chociaż tę całą "blaszaną klatkę na kółkach" wspominam z sentymentem Laughing

Cytat :
Okay, dziękuję ;* Czuję się, jakbym wychodziła z księgarni z naręczem świeżutko pachnących bestsellerów
Shut up, nieprawda Laughing ! Nie mów takich rzeczy, bo sprawiasz, że się czerwienię, serio Laughing Embarassed
Uwielbiam cię, kochanie I love you Fierce Little Red - komentarze - Page 8 1844036096

Cytat :
I pamiętasz, jak miałam meldować o snach z naszą ukochaną dwójką przystojniaków
Aww, też czczę jego zarost z 3x18 Fierce Little Red - komentarze - Page 8 3932743711 .. I, wow, ekhm, WOW Fierce Little Red - komentarze - Page 8 575276571 ! N-na taśmie Fierce Little Red - komentarze - Page 8 1426600735 ?? No, no, naprawdę niezły sen, aż zazdroszczę, kobieto xDDDDD. Ech, żebym ja miała coś takiego Crying or Very sad .. Mi się ostatnio śnił dwa razy Stiles, ale tym razem chyba tylko uciekaliśmy czy coś, nie pamiętam dokładnie ;/

Buziaki, misiu-pysiu Laughing ;*****



Black Rebel,
Cytat :
Dzięuję. *chlipanie w chusteczkę* Właściwie to nie chciałam mieć jego obraze nie z powodu strachu, nienienie. Nie! Tylko, że tak patrzeć na niego, takiego sekszownego i wgl, to aż boli. Ta myśl, że on nie jest twój *smuteczek*
Aaa... teraz, teraz dokładnie rozumiem twój ból, kochana, podzielam ten sam Crying or Very sad .. *pożycza sobie sama chusteczkę również i wydmuchuje głośno nos* To takie niesprawiedliwe, że Dylan jest niedostępny i...
...hm. Btw, on w ogóle jest jeszcze z tą swoją Brit xD? Bo się zeszli, rozeszli, ponoć znowu zeszli, ale on tylko raz był z nią widziany już dawno temu i od tej pory cisza... Razz
Bo wiem, że Hoechlin rozstał się ze Snow - właściwie ona go rzuciła, b*tch Evil or Very Mad

Tulę ;*****
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

Fierce Little Red - komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 8 Icon_minitime14/2/2014, 00:24

Cytat :
Btw, on w ogóle jest jeszcze z tą swoją Brit xD? Bo się zeszli, rozeszli, ponoć znowu zeszli, ale on tylko raz był z nią widziany już dawno temu i od tej pory cisza...
Jest zajęty  Embarassed Embarassed . Prze ze mnie! Asasasasasa cheers.

Miłość taka wielka ;****

P.S. Skończyłam ten pomysł co mnie oświecił wczoraj(?) po przeczytaniu FLR silent 
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Fierce Little Red - komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 8 Icon_minitime14/2/2014, 00:47

Black Rebel,
Cytat :
Jest zajęty . Prze ze mnie! Asasasasasa .

Miłość taka wielka ;****
Nie chcesz go przypadkiem wypożyczać na weekendy Fierce Little Red - komentarze - Page 8 3932743711 ?.. Oddawałabym ci go w poniedziałki nienaruszonego, ehehe... no, może poza zaczerwieniami na nadgarstkach od liny, ale... to takie niewinne zabawy byłyby :Rolling Eyes: ...

Cytat :
P.S. Skończyłam ten pomysł co mnie oświecił wczoraj(?) po przeczytaniu FLR
DAWAJ cheers
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

Fierce Little Red - komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 8 Icon_minitime14/2/2014, 00:54

Cytat :
Nie chcesz go przypadkiem wypożyczać na weekendy ?.. Oddawałabym ci go w poniedziałki nienaruszonego, ehehe... no, może poza zaczerwieniami na nadgarstkach od liny, ale... to takie niewinne zabawy byłyby Rolling Eyes ...p
No wiesz co? Jasne, że bym się podzieliła. Przecież takiego skarbu samemu trzymać nie wolno, to by było marnotrawstwo. Jednak razem dałybyśmy sobie radę z takim wielkim obowiązkiem, jakim jest posiadanie ww osobnika Very Happy.

A dawać to wiesz co można. Ekhem...  Fierce Little Red - komentarze - Page 8 3974120512 Jakbym mogła to bym ci dała... Ale! Nie mam skanera.
[*]skaner
Powiem tylko tyle. Wyobraź sobie ten wierszyk, albo raczej rymowankę. Chmara dzieci bawiących się w kółku i śpiewających tę rymowankę. A co jeśli jedno by wpadło na pomysł, żeby to zapisać? Jak by to wyglądało? I czy Stiles by się cieszył? Zły, zły, zły Stiles?
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Fierce Little Red - komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 8 Icon_minitime14/2/2014, 17:54

Black Rebel,
Cytat :
No wiesz co? Jasne, że bym się podzieliła. Przecież takiego skarbu samemu trzymać nie wolno, to by było marnotrawstwo. Jednak razem dałybyśmy sobie radę z takim wielkim obowiązkiem, jakim jest posiadanie ww osobnika
O tak, z podzieloną odpowiedzialnością za coś tak wspaniałego od razu byłoby lżej <3. Może nawet mogłybyśmy go wypożyczać innym :Rolling Eyes: ? Albo nie, nie, poczułam się właśnie jak jakiś alfons Laughing

Cytat :
A dawać to wiesz co można. Ekhem... Jakbym mogła to bym ci dała... Ale! Nie mam skanera.
[*]skaner
Powiem tylko tyle. Wyobraź sobie ten wierszyk, albo raczej rymowankę. Chmara dzieci bawiących się w kółku i śpiewających tę rymowankę. A co jeśli jedno by wpadło na pomysł, żeby to zapisać? Jak by to wyglądało? I czy Stiles by się cieszył? Zły, zły, zły Stiles?
Mogę podpowiedzieć sposób na popsuty skaner, bo sama kiedyś miałam xD. Robisz zdjęcie telefonem i przerzucasz na komputer ;D. A co tego, co mam sb wyobrazić... To obrazek, tak Fierce Little Red - komentarze - Page 8 3932743711 ? Absolutnie musi być obrazek <3! O rany, zawsze jednocześnie podziwiałam i zazdrościłam ludziom, którzy potrafili rysować I love you . Czyli dzieci się bawią w kółku, a jedno zapisuje rymowankę, right Fierce Little Red - komentarze - Page 8 3932743711 ? Zły Stiles oczywiście, że by się cieszył :Rolling Eyes: .. Aw, aż żałuję, że nie mogę tego zobaczyć ;*******
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

Fierce Little Red - komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 8 Icon_minitime14/2/2014, 19:59

Mam obawy, że oczekujesz za wiele Very Happy
Still, nie wyszło to tak creepy i tak ślicznie jakbym chciała. A co do ludzi z talentem, to coś tam mam, ale czy to akurat talent? Tu się nie wykazałam w zasadzie, ale to chyba te 4h snu, myślisz? cheers 
No i jakoś nie da się ładnie pisać i w tym samym czasie próbować pisać jak dziecko. Ale, rysunek był na tyle straszny, że przywaliłam go stertą książek i laptopem, żeby przypadkiem w nocy nie ożył i mnie nie zabił.
Wysłałabym ci, ale nie mogę, ponieważ 'New members are not allowed to post external links or emails for 7 days.'. Ehhhh  Sad 
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Fierce Little Red - komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 8 Icon_minitime14/2/2014, 23:24

Black Rebel,
Cytat :
Mam obawy, że oczekujesz za wiele
Myślę, że absolutnie nie Fierce Little Red - komentarze - Page 8 1844036096 xDD

Cytat :
Still, nie wyszło to tak creepy i tak ślicznie jakbym chciała
(...)
Ale, rysunek był na tyle straszny, że przywaliłam go stertą książek i laptopem, żeby przypadkiem w nocy nie ożył i mnie nie zabił.
Laughing Na pewno wyszło więc wystarczająco creepy :Rolling Eyes: . A że ja po prostu uwielbiam wszystkie tego typu rzeczy, to zapewniam cię z ręką na sercu, że prawdopodobnie będę i tak się bała xDD. Zwłaszcza, że kiedyś oglądałam jakieś straszne obrazy w necie i pamiętam, jak czytałam, że jak dzieci oglądały jeden z nich w muzeum, to płakały i ja tak ostrożnie, ostrożnie zjechałam w dół, by zobaczyć samą górę (już ona była upiorna, brr, jakieś ręce za oknem i pusta twarz laleczki, nienawidzę laleczek..). Stwierdziłam, że jednak od kiedy jestem sama w domu, to nie będę taka odważna, wróciłam na górę strony dalej czytać, zdjęłam ręce z touchpada... i nagle strona sama mi zjechała na obraz pale ! Jeszcze nigdy w życiu tak szybko nie zatrzasnęłam lapka i nie wypadłam na dwór Laughing Laughing

Cytat :
A co do ludzi z talentem, to coś tam mam, ale czy to akurat talent? Tu się nie wykazałam w zasadzie, ale to chyba te 4h snu, myślisz?
No i jakoś nie da się ładnie pisać i w tym samym czasie próbować pisać jak dziecko
Na pewno talent xDD. I nie mogę się doczekać, aż to zobaczę ;D. Hahha, tak, 4h i pisanie jak dziecko to dobre usprawiedliwienie ;D

Cytat :
Wysłałabym ci, ale nie mogę, ponieważ 'New members are not allowed to post external links or emails for 7 days.'. Ehhhh
A.. ;/... To poczekamy do przyszłego tygodnia i możesz być pewna, że ja ci o tym przypomnę, byś wstawiła Fierce Little Red - komentarze - Page 8 3932743711

Buziaki ;********
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

Fierce Little Red - komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 8 Icon_minitime14/2/2014, 23:49

Cytat :
Jeszcze nigdy w życiu tak szybko nie zatrzasnęłam lapka i nie wypadłam na dwór Laughing Laughing
Czy to źle, że popłakałam się ze śmiechu, wyobrażając sobie tę scenę? Very Happy:D:D

Cytat :
To poczekamy do przyszłego tygodnia i możesz być pewna, że ja ci o tym przypomnę, byś wstawiła
*chowa się pod biurko 'tu mnie nie znajdzie'* Może do tego czasu przestane się bać tego rysunku. Bez sensu. Przecież on jest taki słodziutki! Brrr, z czarnymi oczami i kłami kłami kłami  Fierce Little Red - komentarze - Page 8 1426600735
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Fierce Little Red - komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 8 Icon_minitime15/2/2014, 17:43

Black Rebel,
Cytat :
Czy to źle, że popłakałam się ze śmiechu, wyobrażając sobie tę scenę? Very Happy:D
Laughing totalnie, totalnie źle, dziewczyno, ja tam byłam bliska zawału serca ze strachu, należy mi się trochę współczucia Laughing Laughing

Cytat :
*chowa się pod biurko 'tu mnie nie znajdzie'* Może do tego czasu przestane się bać tego rysunku. Bez sensu. Przecież on jest taki słodziutki! Brrr, z czarnymi oczami i kłami kłami kłami
No nieeee, po tym opisie nie odpuszczę tym bardziej xD!! Kły i czarne oczy <3.. Haha, i nie bój się, znajdę cię wszędzie, mam swoje sposoby Fierce Little Red - komentarze - Page 8 575276571 - i tak powinnaś się bać ;p

Xoxox ;*****
Powrót do góry Go down
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Fierce Little Red - komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 8 Icon_minitime15/2/2014, 23:54

Cytat :
Ech, właśnie, to też mnie trochę irytowało dotychczas - że Derek miał może 2 minuty na ekranie w każdym odcinku, a jego historia jest jedną z bardziej interesujących  . Co z tą She-Wolf, co dokładnie powiedziała mu mama, co zrobił Peter, jak odpoczął na wakacjach etc. Już nie mówię o tym, że on i Stiles to jedyni dwaj główni bohaterowie, którzy nie mieli ani jednej sceny ze sobą, a minęła już połowa sezonu  . Like, okay, Jeff, okay ;p. Ale myślę, że skoro Derek w tym sezonie ma zostać bohaterem, to będzie to jakoś połączone ze Stilesem, skoro mają teraz nadejść ich "głębokie sceny" wg Dylana..
No dokładnie, Derek jest bohaterem z czołówki serialu, a jego scen było tyle, że trzeba było uważać, żeby czasem nie mrugnąć.
Cytat :
Oby nie zginął mi tylko w samopoświęceniu czy coś
Oh gosh, nie, tylko nie to, bo uprzedzam będę płakać.

Cytat :
Aww, też czczę jego zarost z 3x18
Co nie, chodzący sex, jeszcze brakuje, żebym temu zarostowi jakiś ołtarzyk zrobiła czy coś  Razz 

Cytat :
I, wow, ekhm, WOW   ! N-na taśmie   ?? No, no, naprawdę niezły sen, aż zazdroszczę, kobieto xDDDDD.
Byłam w szoku, naprawdę, że takie rzeczy chodzą w mojej podświadomości, haha xD
Cytat :
Ech, żebym ja miała coś takiego
Jeszcze wszystko możliwe ;)Przesyłam pozytywne fluidy czy coś takiego, żebyś miała podobny sen. Ja na swój własny od czasu naszych rozmów czekałam miesiąc, więc cierpliwości moja droga  :Rolling Eyes
Cytat :
Mi się ostatnio śnił dwa razy Stiles, ale tym razem chyba tylko uciekaliśmy czy coś, nie pamiętam dokładnie ;/
A ja Ci zazdroszczę Silesa. Żeby teraz on mnie nawiedził w snach to będę miała komplet  Razz

Ściskam,
tulę,
buziakuję
;***


I Black Rebel, dokładnie, chyba lepszego snu nie mogłam sobie wymarzyć, ale aż boję się, co jeszcze siedzi w mojej główce  Wink
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Fierce Little Red - komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 8 Icon_minitime16/2/2014, 00:37

Jaszka,
Cytat :
No dokładnie, Derek jest bohaterem z czołówki serialu, a jego scen było tyle, że trzeba było uważać, żeby czasem nie mrugnąć.
Jak to się nie poprawi, zamorduję Jeffa -.-. A co najlepsze, że 3x18, czyli odcinek, gdzie Derek aktualnie miał linijki tekstu do powiedzenia i dłuższe sceny - i w ogóle the best episode of all fucking time - to nie był nawet przez Jeffa napisany, tylko przez scenarzystę, który napisał też "Abomination" I love you

Cytat :
Oh gosh, nie, tylko nie to, bo uprzedzam będę płakać.
Nie tylko ty, nie tylko ty Crying or Very sad

Cytat :
Co nie, chodzący sex, jeszcze brakuje, żebym temu zarostowi jakiś ołtarzyk zrobiła czy coś
Jeśli ty robisz ołtarzyk, to ja kupuję świeczki i obrus Laughing Laughing

Cytat :
Byłam w szoku, naprawdę, że takie rzeczy chodzą w mojej podświadomości, haha xD
Jakim szoku, powinnaś wznosić modły dziękczynne i błagać o powtórkę Fierce Little Red - komentarze - Page 8 1426600735

Cytat :
Jeszcze wszystko możliwe ;)Przesyłam pozytywne fluidy czy coś takiego, żebyś miała podobny sen. Ja na swój własny od czasu naszych rozmów czekałam miesiąc, więc cierpliwości moja droga
Czyli rozumiem, że za miesiąc mam się spodziewać... Fierce Little Red - komentarze - Page 8 3932743711 ?.. Tylko ja poprosiłabym mimo wszystko ze Stilesem, jeśli można, ktoś musi go rozdziewiczyć w końcu Laughing

Cytat :
A ja Ci zazdroszczę Silesa. Żeby teraz on mnie nawiedził w snach to będę miała komplet
*również przesyła fluidy* Embarassed ...możliwe, że dzisiaj też mi się śnił xD? On i szeryf xD. Stiles był uczniem w moim dawnym liceum, a szeryfa musiałam ratować przed czymś Laughing

Buziaki, kochana ;****** I love you
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

Fierce Little Red - komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 8 Icon_minitime16/2/2014, 01:25

Jaszka
Cytat :
Cytat :
   Oby nie zginął mi tylko w samopoświęceniu czy coś

Oh gosh, nie, tylko nie to, bo uprzedzam będę płakać.

Dołączam się. Chyba bym się utopiła w potoku łez i smutku, który by mnie zalał. Jeff nam tego nie zrobi! Nie zrobi, prawda? *chlipa nieśmiało*.


Cytat :
Cytat :
  Aww, też czczę jego zarost z 3x18

Co nie, chodzący sex, jeszcze brakuje, żebym temu zarostowi jakiś ołtarzyk zrobiła czy coś  

To jest całkowicie normalne, przecież każdy kto by zobaczył ten ołtarzyk pomyślałby "Tak to ma sens. One są całkowicie normalne." hah Very Happy
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Fierce Little Red - komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 8 Icon_minitime16/2/2014, 21:01

Cytat :
A co najlepsze, że 3x18, czyli odcinek, gdzie Derek aktualnie miał linijki tekstu do powiedzenia i dłuższe sceny
Si, 3x18 to epizod, w którym nareszcie dostaliśmy porządną porcję Dereka, który pouśmiechał się, nie naobrywał od losu, porzucał ironią i był w tym swoim przeboskim zaroście I love you więc mam nadzieję, że utrzyma się to do następnego odcinka i jeszcze następnego i tak do końca.

Cytat :
Jeśli ty robisz ołtarzyk, to ja kupuję świeczki i obrus
No to sprawa załatwiona! Kiedy zaczynamy? Laughing :Rolling Eyes

Cytat :
Jakim szoku, powinnaś wznosić modły dziękczynne i błagać o powtórkę
W zasadzie to tak. Powinnam. Od tamtej pory nic już mi się o nim nie przyśniło Sad Może przez przypadek byłam źle nastawiona, ale ja poczekam, jestem cierpliwa (chyba), może znowu weźmie mnie z zaskoczenia  :Rolling Eyes

Cytat :
Czyli rozumiem, że za miesiąc mam się spodziewać...  ?..
Kto wie, a może nawet szybciej  Razz 

Cytat :
Tylko ja poprosiłabym mimo wszystko ze Stilesem, jeśli można, ktoś musi go rozdziewiczyć w końcu
Haha, padłam  Laughing Rozpoczynamy "senny" wyścig?  :Rolling Eyes

Cytat :
*również przesyła fluidy*
O, to zbieram je, zbieram, im więcej tym lepiej  Very Happy 

Cytat :
...możliwe, że dzisiaj też mi się śnił xD? On i szeryf xD. Stiles był uczniem w moim dawnym liceum, a szeryfa musiałam ratować przed czymś
O, to szybko miałaś kolejny sen, do mnie tak nie przychodzą.. Ale właśnie najgorsze, jak nie pamięta się danego snu w całości, mimo że tak wytęża się tą pamięć, a tu nic, bo albo skrawki albo jakiś zarys.

Ściskam,
tulę,
buziakuję
;***

Black Rebel,

Cytat :
Dołączam się. Chyba bym się utopiła w potoku łez i smutku, który by mnie zalał.
To jak coś (odpukać, splunąć przez lewe ramię itd.) będziemy płakać w trójkę Wink Tylko żebyśmy jakiejś powodzi stulecia nie wywołały  Razz 

Cytat :
Jeff nam tego nie zrobi! Nie zrobi, prawda? *chlipa nieśmiało*.
Jeff jest czasami nieobliczalny, a gorzej, jak oglądał GoT i pomyślał sobie, że nic nie zaszkodzi, jak się zainspiruje *oby nie*.

Cytat :
To jest całkowicie normalne, przecież każdy kto by zobaczył ten ołtarzyk pomyślałby "Tak to ma sens. One są całkowicie normalne." hah
Prawda? Mamy jeszcze wszystko pod kontrolą  Cool
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

Fierce Little Red - komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 8 Icon_minitime16/2/2014, 22:46

Cytat :
   
Cytat :
Tylko ja poprosiłabym mimo wszystko ze Stilesem, jeśli można, ktoś musi go rozdziewiczyć w końcu

Haha, padłam  Laughing Rozpoczynamy "senny" wyścig?  Rolling Eyes

Dziewczęta niestety, ale muszę was zawieść Embarassed . Ja ten sen miałam już dawno Very Happy. Ale zawsze liczą się dobre chęci Razz. To był dla mnie zaszczyt *kładzie dłoń na sercu* rozdziewiczyć go Very Happy  cheers 


Jaszka,

Cytat :
To jak coś (odpukać, splunąć przez lewe ramię itd.) będziemy płakać w trójkę Tylko żebyśmy jakiejś powodzi stulecia nie wywołały.
Jeff jest czasami nieobliczalny, a gorzej, jak oglądał GoT i pomyślał sobie, że nic nie zaszkodzi, jak się zainspiruje *oby nie*.

Myślę, że taka powódź byłaby adekwatna do rzeczy, za którą byśmy płakały Very Happy. No i może Jeff by się utopił, albo podtopił *niewinnie chowa ręce za siebie* i oświeciłoby go, że jednak Stiles jest bohaterem, któremu pozwoli żyć i nie będzie się bawił w G.R.R. Martina.
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Fierce Little Red - komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 8 Icon_minitime16/2/2014, 23:14

Jaszka,
Cytat :
Si, 3x18 to epizod, w którym nareszcie dostaliśmy porządną porcję Dereka, który pouśmiechał się, nie naobrywał od losu, porzucał ironią i był w tym swoim przeboskim zaroście więc mam nadzieję, że utrzyma się to do następnego odcinka i jeszcze następnego i tak do końca.
Zarost utrzyma się na pewno Laughing . Tyler nie cierpi się golić xD (a zmuszają go do woskowania klaty...). Co zaś do poziomu.. well, jeśli nie będzie pisał Jeff Razz ... Laughing

Cytat :
No to sprawa załatwiona! Kiedy zaczynamy?
Im szybciej, tym lepiej, to jest w końcu priorytet xDD!

Cytat :
W zasadzie to tak. Powinnam. Od tamtej pory nic już mi się o nim nie przyśniło Może przez przypadek byłam źle nastawiona, ale ja poczekam, jestem cierpliwa (chyba), może znowu weźmie mnie z zaskoczenia
Jesteś cierpliwa, jesteś :Rolling Eyes: . Ja nie bardzo ;p. Btw, podobno jest coś takiego, że śni się często to, co było twoją ostatnią myślą przed zaśnięciem (chyba że aktualnie opanowałaś LD i potrafisz kontrolować treść snu Laughing . Mi się to tylko 2 razy zdarzyło ;/..), więc myśl dużo o Dereku w łóżku :Rolling Eyes:
..to źle zabrzmiało Laughing

Cytat :
Kto wie, a może nawet szybciej
*patrzy z nadzieją na poduszkę z myślą o dzisiejszej nocy*
*wsuwa pod nią zdjęcie Dylana* Laughing

Cytat :
Haha, padłam Rozpoczynamy "senny" wyścig?
Why, to bardzo dobry powód Laughing ! Hahah, jestem za xDD

Cytat :
O, to zbieram je, zbieram, im więcej tym lepiej
Prawie jak w grze komputerowej czy coś Laughing

Cytat :
O, to szybko miałaś kolejny sen, do mnie tak nie przychodzą.. Ale właśnie najgorsze, jak nie pamięta się danego snu w całości, mimo że tak wytęża się tą pamięć, a tu nic, bo albo skrawki albo jakiś zarys.
Jestem chora, śpię cały dzień praktycznie, to tylko dlatego Laughing . Dokładnie, nie ;/..? Mi też szkoda. Jedyny sen, jaki zapamiętałam prawie w całości i tylko dlatego, że przypomniałam go sb bezpośrednio po obudzeniu, to był ten, co kiedyś ci opisywałam, ten z taksówką..

Buziiiiiiiiii ;********!!



Black Rebel,
Cytat :
Dziewczęta niestety, ale muszę was zawieść . Ja ten sen miałam już dawno. Ale zawsze liczą się dobre chęci. To był dla mnie zaszczyt *kładzie dłoń na sercu* rozdziewiczyć go
NO NIEEEEE!!! Laughing Jak- jak mogłaś Laughing !!!!
Nigdy ci tego nie wybaczę Razz
............
....OMG, a teraz opowiadaj szczegóły cheers !!
Ja najbliższy temu sen miałam kiedyś, jak śniło mi się, że jechaliśmy razem taksówką, on dostał ataku paniki, a ja w desperacji (bo nie dawał się normalnie uspokoić ;p) wsadziłam mu dwa palce do ust i kazałam ssać Laughing (przynajmniej się zamknął wtedy xDD) I teoretycznie drugą ręką zaczęłam mu rozpinać spodnie, ale do niczego nie doszło, okay xD? Hahah, żeby nie było, że go wykorzystałam Razz
(nie zdążyłam, taksówka dojechała na miejsce, a ja zostałam z poczuciem winy Laughing )

Buziaki ;******!
Powrót do góry Go down
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Fierce Little Red - komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 8 Icon_minitime20/2/2014, 12:10

Cytat :
Zarost utrzyma się na pewno  . Tyler nie cierpi się golić xD
No to Bogu dzięki xD

Cytat :
a zmuszają go do woskowania klaty...
Ugh, woskowanie jest okropne :/

Cytat :
Im szybciej, tym lepiej, to jest w końcu priorytet xDD!
Yes, sir! To zaczynamy już, nawet dzisiaj xD

Cytat :
Btw, podobno jest coś takiego, że śni się często to, co było twoją ostatnią myślą przed zaśnięciem
Hmm, to ja mogę spokojnie obalić tą teorię Wink

Cytat :
chyba że aktualnie opanowałaś LD i potrafisz kontrolować treść snu  . Mi się to tylko 2 razy zdarzyło ;/.
Z tego, co pamiętam miałam tak kilka razy, jak i też paraliż senny.

Cytat :
więc myśl dużo o Dereku w łóżku
Będę :Rolling Eyes

Cytat :
*patrzy z nadzieją na poduszkę z myślą o dzisiejszej nocy*
*wsuwa pod nią zdjęcie Dylana*
I jak? Poskutkowało?

Cytat :
Prawie jak w grze komputerowej czy coś  
Haha, w zasadzie to tak Very Happy Może, jak to mówią, ponabijamy levele? Very Happy 

Cytat :
Jestem chora, śpię cały dzień praktycznie, to tylko dlatego
I jak zdrówko?

Cytat :
Jedyny sen, jaki zapamiętałam prawie w całości i tylko dlatego, że przypomniałam go sb bezpośrednio po obudzeniu, to był ten, co kiedyś ci opisywałam, ten z taksówką..
Pamiętam :Rolling Eyes

Ściskam,
tulę,
buziakuję
;***



Black Rebel,
przyłączam się do ars_amandi, opowiadaj nam szczegóły  cheers
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

Fierce Little Red - komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 8 Icon_minitime20/2/2014, 12:19

Jaszka i ars_amandi

Ale to śmieszne było! Wstydzę się  Embarassed Embarassed Embarassed 
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
Sponsored content





Fierce Little Red - komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 8 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Fierce Little Red - komentarze
Powrót do góry 
Strona 8 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» On the other side - komentarze
» By Your Side - komentarze
» The Disir - komentarze
» Wniosek - komentarze
» Wake me up when I die - komentarze

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Twórczość :: Opowiadania :: Komentarze-
Skocz do: