Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Fierce Little Red - komentarze

Go down 
+5
Nyks
merllo
Annie
Akayoru
ars_amandi
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Icon_minitime6/2/2014, 16:26

Akayoru,
Cytat :
Nie wiem, czy byłabym wstanie was opuścić na dobre. Wybaczcie, ale musicie się ze mną męczyć dalej Wink. Po prostu nałożyło mi się dużo na głowie: Koniec pierwszego semestru, studniówka, konkursy, matura, egzamin zawodowy, dlatego mało co wchodziłam na komputer, czy coś pisałam. O telewizorze nic nie wspominam, bo ostatnio może dla mnie nie istnieć :)A właśnie wysłałaś mi jakąś wiadomość na forum?? Jak coś to podeślesz jeszcze raz, bo mi zaś laptop szwankuję ( tyle sprzętu, że aż się można zaplątać xD ) i nie mogłam odczytać xD
Tak, tak studniówkę mam już za sobą :DByło naprawdę super, a w dodatku zaszokowałam dziewczyny swoją fryzurą ;)Jedna się bardzo martwiła jak będę wyglądać, bo mam krótkie włosy, a z krótkich włosów, co można zrobić?? ( wzrusza ramionami xD ) Z moim partnerem (znajomy znajomej, ledwo co znam) umówiliśmy się, że wrócimy koło 1 w nocy, ponieważ na następny dzień miał do pracy, lecz tak wyszło, że zostaliśmy do samego końca, a do domu wróciłam koło 8 :PSpałam do 12 i byłam lekko nieprzytomna xD Świetnie się bawiłam, z koleżankami wymieniałyśmy się partnerami, więc przetańczyłam całą noc, a w dodatku zrobiliśmy naszej wychowawczyni niespodziankę dedykacją xD Jednak nauczyciele krótko siedzieli ;)Chociaż niektórzy robili wrażenie
Lol, ja już nawet nie pamiętam, jak telewizor w ogóle wygląda Laughing . Mam nadzieję, że koniec semestru wypadł ci dobrze ;D. I że nie stresujesz się zbytnio majem Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1844036096
Z krótkich włosów da się mnóstwo zrobić - zaczesać, postawić, nawet zrobić takie urocze fale ^^. Dużo aktorek ma krótkie i fajnie wyglądają xD. A jaką fryzurę w końcu wybrałaś :Rolling Eyes: ?
To fantastycznie, że się rewelacyjnie bawiłaś Very Happy. Studniówka to jedno takie wydarzenie w życiu <3 (well, własna ;p). Hahha, dobrze, że nauczyciele wyszli wcześniej, nie musieliście się kryć z piciem Laughing

Cytat :
Jasne, że zasługujesz, Perełko. Piszesz wspaniale i już nie mogę się doczekać kolejnych rozdziałów BaD, a oprócz tego może kolejne opowiadanie
Tak czy inaczej, jak napiszesz książkę, to koniecznie chcę jeden egzemplarz, najlepiej z autografem ;3333
Zastanawiałam się właśnie, czy dzisiaj nie zabrać się za rozdział, bo kolejny egzamin mam dopiero po weekendzie Embarassed .. Ale ta wena, ugh Sad ... I jeszcze raz dziękuję za tak cudowne słowa, Sunshine I love you ;*** A powiedz, kiedy będzie nowy rozdział w twoim Fierce Little Red - komentarze - Page 7 3932743711 ?
Będziesz miała i autograf i pewnie wymieniona w dedykacji też Laughing

Cytat :
Tego nie da się tak łatwo zapomnieć :lol:A wyobraź sobie, że mam w rodzinie Grześka, więc tym bardziej jestem zadowolona.
Myślałaś o tym, żeby powyższe stwierdzenie było wizytówką opowiadania?? :DJa jestem za, żeby to był Grzesiek :)Nawet bardzo i to bardzo za, zwłaszcza jak inni mają się zwijać z bólu z jego imieniem na ustach (spada z krzesła i próbuje się chwycić klawiatury, bądź myszki xD )

Ja też się zwijam z bólu z tym imieniem na ustach Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1703380403 Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1703380403 - próbuję je zamieść pod dywan od tak dawna, że nawet nie umieściłam go na nagrobku Stilesa Laughing . Imię samo w sobie jest spoko, jedno z niewielu męskich, które lubię (ty masz krewnego, ja mojego zabawnego anglistę z liceum ;D), ale teraz tak pasuje atmosferą do opowiadania, jak pięść do nosa czy coś Razz

Cytat :
Jasne, że widziałam :DStaram się oglądać odcinki na bieżąco, no może oprócz ostatniego, ponieważ obiecałam siostrze, że obejrzę go dopiero jak ona wróci z rekolekcji, a to będzie gdzieś w niedzielę. Postanowiłam oglądać odcinek 17 w środę w przyszłym tygodniu. Przynajmniej nie będę się tak denerwować i szaleć z ekscytacji, tylko obejrzę dwa na raz. I to jakie !!!!!!!!!!!! Marzy mi się ta scena, a nawet śni po nocach.
Wróćmy do pierwszego odcinka, kiedy Deaton pomagał zrozumieć Stilesowi gesty języka migowego. Przecież jest bardzo dobrze obeznany, nie tylko w wilkołaczych sprawach i mitologii, ale także posiada szeroką wiedzę. Czy nie powinien od razu zwrócić uwagę na stwierdzenie " Nie znam języka migowego", które powiedział Stiles? To powinno go od razu zaniepokoić.
Chyba, że się mylę.
Dobrze mówisz - Stiles nie powinien znać języka migowego nawet w podświadomości, jeśli nie miał z nim nigdy styczności Wink. Dlatego to już była pierwsza wskazówka, że był... Okay, nie oglądałaś 3x17, nie powinnam kończyć tego zdania Laughing . Chociaż w sumie końcówka 3x16 to już wydała, nie Fierce Little Red - komentarze - Page 7 3932743711 ? (i bi!Stiles! cheers ). W każdym razie - wychodzi na to, że moje opowiadanie nieco przewidziało przyszłość Laughing Laughing . Jeff nic na mnie nie ma Razz
A co do Deatona, to ja nadal myślę, że duh, facet nie ma czystych intencji. Uparł się na połączenie Lydii ze Stilesem i teraz tylko Stiles nie potrafił zamknąć swoich drzwi Suspect 
Btw, 3x17, "Scott nadal kontynuuje zbywanie problemów Stilesa, swojego ponoć najlepszego przyjaciela, na rzecz najnowszej dziewczyny, odcinek 483736" facepalm

Cytat :
Wyobrażam sobie to, ale czego się nie robi dla Dylana Moim zdaniem to strasznie sympatyczny chłopak i zgodziłby się, zwłaszcza jeśli miałby współpracować z Hoechlinem I jak, takiej okazji nie przepuścić
A jak wszystko dojdzie do skutku i premiera będzie w Polsce szok
OMG!! Co ja zrobię - przecież muszę tam być
Hahahah, fakt, Dylan jest słodki dla fanów, ale czy psychofanka nie spowodowałaby u niego pełnoprawnej paniki Laughing Laughing ? Biedaczek xD. Ale zarzuciłabym go wszystkimi pieniędzmi ze sprzedaży praw autorskich, byleby się tylko zgodził ;D
Hoechlina też, of korz ;D. Chociaż Hoechlin pójdzie wszędzie tam, gdzie Dylan, no i nie ma innych projektów, więc z nim problemu by nie było Razz
Premiera w Polsce <3... Dylan w Polsce <3...
Czemu tu nigdy nie ma konwentu ;/? I gdyby Dylan był naprawdę metodycznym aktorem, to powinien przyjechać do Polski poduczyć się rodzimego języka Stilesa i prawidłowej wymowy Razz

Cytat :
Nie byłam przygotowana na taki obrót sprawy, nie ma co. Już zdążyłam się z tego otrząsnąć, ale szok był.
Chociaż nie powiem, miło by było przeczytać jak Derek i Szeryf o niego dbają W końcu, nasze bby tyle się wycierpiało
Ale jaki wtedy byłby w tym dramatyzm Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1426600735 ? Czuję się bardzo, bardzo okrutna Laughing
Wciąż jednak nie tak, jak Jeffuńcio Razz
Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Tumblr_inline_n0jybpwo3S1qdrwp2

Cytat :
Właśnie ten serial miałam na myśli
Pomysł z uwięzieniem go w lustrze był naprawdę dobry. Szkoda, że nigdy nie zazna spokoju Jednak nie wyobrażam sobie, że kiedykolwiek miałby kogoś opętać. Mógłby ?? Poważnie ?? Czy raczej będzie próbował ostrzegać ludzi. A może zawsze pozostanie za taflą szkła??
Well.. ale my wiemy, co się z nim stanie Wink. Demon, w którego po długim, bardzo długim czasie zmienił się Stiles, to ten sam, który wcześniej Stilesa opętał (huh... to twincest czy... Laughing ?) i wyruszył na tę morderczą hulankę po Stanach Fierce Little Red - komentarze - Page 7 3932743711 . Jako demon stracił swoje moce nekromanty, więc chciał je odzyskać od swojego wcześniejszego wcielenia, a że był już pozbawiony duszy i jedyne, czego tak naprawdę chciał, to zemsta (na wszystkich i na Dereku), to bycie wreszcie zauważonym i docenionym... Hm.. Czyli jednak wyszło, że Stiles naprawdę był winny śmierci Boyda i tych dzieci Razz
Niedobry Stiles Laughing

Buziaczki, moje cudowne Sunshine ;*********! I love you
Powrót do góry Go down
Akayoru
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Akayoru


Liczba postów : 125
Punkty : 4
Join date : 25/10/2013
Age : 29
Skąd : okolice Krakowa

Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Icon_minitime6/2/2014, 20:17

ars_amandi napisał:
Lol, ja już nawet nie pamiętam, jak telewizor w ogóle wygląda Laughing . Mam nadzieję, że koniec semestru wypadł ci dobrze ;D. I że nie stresujesz się zbytnio majem
Z krótkich włosów da się mnóstwo zrobić - zaczesać, postawić, nawet zrobić takie urocze fale ^^. Dużo aktorek ma krótkie i fajnie wyglądają xD. A jaką fryzurę w końcu wybrałaś Rolling Eyes ?
To fantastycznie, że się rewelacyjnie bawiłaś Very Happy. Studniówka to jedno takie wydarzenie w życiu <3 (well, własna ;p). Hahha, dobrze, że nauczyciele wyszli wcześniej, nie musieliście się kryć z piciem Laughing

Koniec semestru wypadł mi świetnie Smile Miałam tylko jedną czwórkę- właśnie z angielskiego TT.TT Nasza nauczycielka zasypuje co tydzień kartkówkami, więc nigdy nie wiesz co cię czeka Wink Majem się nie przejmuje, tylko marcem. W sumie też na "m" Laughing Dostałam się do finału konkursu z rachunkowości i wyjeżdżam na dwa dni do Rzeszowa Razz Dlatego też dużo energie muszę na to poświęcić, a nóż widelec ominie mnie część pisemna egzaminu zawodowego Razz Chciałabym xD
Włosy zostały wymodelowane, troszkę natapirowane by się podniosły i w niektórych miejscach pokarbowane i popryskane brokatem. Dziewczyny mówiły, że fryzurę mam piękną, więc chyba im wierzę. Tak czy inaczej, trzyma mi się do tego czasu, a lakier nakładany był tylko na włosy karbowane Laughing

ars_amandi napisał:
A powiedz, kiedy będzie nowy rozdział w twoim ?

Oho Fierce Little Red - komentarze - Page 7 3932743711 Rozdział już jakiś czas kurzy się na dysku w laptopie Wink Chce tylko dopieścić rozdział 2, zanim wstawię pierwszy.
Tylko nie bij, jak w późniejszych rozdziałach Stiles nie będzie mógł z nikim się skontaktować przez telefon Razz Właściwie Jeff, wyszedł z moją koncepcją w odcinku 18, tylko moja jest bardziej dobrowolna, albo... kontrolowana?? Fierce Little Red - komentarze - Page 7 3932743711 Jeszcze wszystko przed nami.
Zdradzę jedynie, że "natura" odegra w moim opowiadaniu ważną rolę. Ale nie natura, że w sensie przyroda, drzewa, zwierzęta, tylko ta z opowieści o skorpionie i żabie :Rolling Eyes:
Podsyciłam apetyt?? Wink


ars_amandi napisał:
Ja też się zwijam z bólu z tym imieniem na ustach - próbuję je zamieść pod dywan od tak dawna, że nawet nie umieściłam go na nagrobku Stilesa Laughing . Imię samo w sobie jest spoko, jedno z niewielu męskich, które lubię (ty masz krewnego, ja mojego zabawnego anglistę z liceum ;D), ale teraz tak pasuje atmosferą do opowiadania, jak pięść do nosa czy coś Razz

Jak możesz!!!!
Bez tej części opowiadanie nie byłoby już takie samo.
Może przesadzam, jednak "Grzegorz" dodaje smaczku i równoważy się ze wszystkimi okropieństwami, których doświadczył Stiles Very Happy

ars_amandi napisał:
A co do Deatona, to ja nadal myślę, że duh, facet nie ma czystych intencji. Uparł się na połączenie Lydii ze Stilesem i teraz tylko Stiles nie potrafił zamknąć swoich drzwi Suspect
Btw, 3x17, "Scott nadal kontynuuje zbywanie problemów Stilesa, swojego ponoć najlepszego przyjaciela, na rzecz najnowszej dziewczyny, odcinek 483736" facepalm

A ja myślałam, że Scott odkąd jest Alphą naprawdę się zmienił i przynajmniej inaczej traktuje swojego jedynego przyjaciela. Hmmm, zawiodłam się ;/
Mi się wydaję, że Stiles jednak nie zamknął tych drzwi. Tylko odkąd usłyszał ryk Scotta poczuł się lepiej. McCall pogodził się ze swoją naturą i stał się dla siebie kotwicą. Myślę, że Isaac stał się kotwicą Allison, przy tej scenie, gdy wpadł w pułapkę na kojota. Poza tym naprawdę mam nadzieję na Possessed!Stiles Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1426600735 Załóżmy, że tak jest i zły kitsune go porwał. Pytanie dlaczego? Ja myślę, że w ten sposób chce osłabić Kirę, która jest dla niego zagrożeniem.
Pamiętasz jak w pierwszym sezonie Scott próbował zapanować nad swoim wilkiem?? Zrobił to dzięki miłości do Allison. To dla niej chciał się zmienić, kontrolować, stawać się silniejszy. Wszystko, żeby ją chronić, żeby była bezpieczna - to właśnie ona dawała mu siłę i wiarę. Kira jest nowa w szkole i Scott jako pierwszy ją dostrzegł i zaprzyjaźnił się z nią, i ewidentnie coś między nimi jest Wink Dlatego myślę, że on da Kirze taką samą siłę i wiarę, jaką mu dała Allison, więc żeby unieszkodliwić Kirę, trzeba odciąć ją od Scotta. A kto jest blisko niego i jednocześnie poza podejrzeniami ?? Stiles, of kors Wink
Powinnam się z tym rozpisać w jakimś innym temacie, ale póki co nie jestem na bieżąco z odcinkami i nie wiem, w którym. Przepraszam Embarassed Ale jednocześnie, próbuje się usprawiedliwić tym, że miałyśmy dyskutować na temat sezonu Wink

ars_amandi napisał:
Premiera w Polsce <3... Dylan w Polsce <3...
Czemu tu nigdy nie ma konwentu ;/? I gdyby Dylan był naprawdę metodycznym aktorem, to powinien przyjechać do Polski poduczyć się rodzimego języka Stilesa i prawidłowej wymowy Razz

Kto powiedział, że nie przyjedzie? Może po skończeniu zdjęć do sezonu 4 Very Happy Właściwie jest już prawie blisko. Jak aktorzy z Teen Wolf mają przyjechać do Austrii Fierce Little Red - komentarze - Page 7 3932743711

ars_amandi napisał:
Ale jaki wtedy byłby w tym dramatyzm ? Czuję się bardzo, bardzo okrutna Laughing
Wciąż jednak nie tak, jak Jeffuńcio Razz

Ten gif, jest boski Razz Ten motyw bardzo pasuje do Jeffa - troszkę jak taki bazyliszek xD

Ściskam mocno i tulę, moja kochana Perełko :***** Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1844036096
Buziaczki ;33333333333333333333
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Icon_minitime6/2/2014, 20:41

Akayoru,
Cytat :
Koniec semestru wypadł mi świetnie Miałam tylko jedną czwórkę- właśnie z angielskiego TT.TT Nasza nauczycielka zasypuje co tydzień kartkówkami, więc nigdy nie wiesz co cię czeka Majem się nie przejmuje, tylko marcem. W sumie też na "m" Dostałam się do finału konkursu z rachunkowości i wyjeżdżam na dwa dni do Rzeszowa Dlatego też dużo energie muszę na to poświęcić, a nóż widelec ominie mnie część pisemna egzaminu zawodowego Chciałabym xD
Ooooo, no proszę, jestem z ciebie dumna, Sunshine Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1844036096 ! I... wow  Surprised .. Jestem pod wrażeniem konkursu, gratuluję xD. Ja zawsze brałam udział tylko w humanistycznych, bo ja i matematyka.. well, nie dogadywałyśmy się zbyt dobrze Laughing . Dlatego szacunek ;DD

Cytat :
Włosy zostały wymodelowane, troszkę natapirowane by się podniosły i w niektórych miejscach pokarbowane i popryskane brokatem. Dziewczyny mówiły, że fryzurę mam piękną, więc chyba im wierzę. Tak czy inaczej, trzyma mi się do tego czasu, a lakier nakładany był tylko na włosy karbowane
Ja też wierzę, bo zdecydowanie dobrze brzmi xDD. Hahah, chociaż z trzymaniem się do dzisiaj... Ile dokładnie czasu temu była studniówka Laughing ?

Cytat :
Oho Rozdział już jakiś czas kurzy się na dysku w laptopie Chce tylko dopieścić rozdział 2, zanim wstawię pierwszy.
Tylko nie bij, jak w późniejszych rozdziałach Stiles nie będzie mógł z nikim się skontaktować przez telefon Właściwie Jeff, wyszedł z moją koncepcją w odcinku 18, tylko moja jest bardziej dobrowolna, albo... kontrolowana?? Jeszcze wszystko przed nami.
Zdradzę jedynie, że "natura" odegra w moim opowiadaniu ważną rolę. Ale nie natura, że w sensie przyroda, drzewa, zwierzęta, tylko ta z opowieści o skorpionie i żabie
Podsyciłam apetyt??
Podsyciłaś bardzo Fierce Little Red - komentarze - Page 7 3932743711 ... Zwłaszcza, że brak kontaktu ze Stilesem jest, bajka o skorpionie i żabie jest jedną z moich ulubionych i do tego kusisz już obietnicą drugiego rozdziału, nie tylko pierwszego :dance: :dance: :dance: Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1426600735

Cytat :
Jak możesz!!!!
Bez tej części opowiadanie nie byłoby już takie samo.
Może przesadzam, jednak "Grzegorz" dodaje smaczku i równoważy się ze wszystkimi okropieństwami, których doświadczył Stiles
Ale to było tak... dziwnie poopisywane wszystko Laughing Laughing ...
Aww, te dni, kiedy Stiles miał jeszcze miłe, spokojne życie Razz . Well, mówiłam ci, jak to FLR miało być opowiadaniem komediowym, które pisałam dla odskoczni od psychologicznego opowiadania o Hannim i Willu Razz ? Widać, co z tego wyszło Laughing

Cytat :
A ja myślałam, że Scott odkąd jest Alphą naprawdę się zmienił i przynajmniej inaczej traktuje swojego jedynego przyjaciela. Hmmm, zawiodłam się ;/
A wszystko tak było ładnie i pięknie Sad ... I nagle przychodzi 317, Stiles w wyraźnej panice, a Scott: "Tia... Okay, może po prostu pójdź do domu i się prześpij, a ja pójdę odważnie i dzielnie bronić swoją piersią Kirę".  Neutral uch...

Cytat :
Mi się wydaję, że Stiles jednak nie zamknął tych drzwi. Tylko odkąd usłyszał ryk Scotta poczuł się lepiej. McCall pogodził się ze swoją naturą i stał się dla siebie kotwicą. Myślę, że Isaac stał się kotwicą Allison, przy tej scenie, gdy wpadł w pułapkę na kojota.
Nie, Stiles nie zamknął ich Wink. Dlatego poniekąd myślę, że to mogło być celem Deatona Fierce Little Red - komentarze - Page 7 3932743711 ... Chyba że zamknął, a ktoś inny był już w środku :Rolling Eyes: . Btw, jednoodcinkowa Malia mnie rozbawiła ;p
Kotwicą Scotta i Allison są oni sami. Tu jest to nawiązanie do przemowy mamy McCall, że muszą sami się uziemić Wink. Scott, masz rację, pogodził się i kogoś obronił, ale kotwicą Allison nie jest Isaac, tylko jej kod o chronieniu niewinnych, bo to po jego wypowiedzeniu przestała jej drżeć ręka i to się zgadza z tym, że sami są swoimi kotwicami Smile

Cytat :
Poza tym naprawdę mam nadzieję na Possessed!Stiles Załóżmy, że tak jest i zły kitsune go porwał. Pytanie dlaczego? Ja myślę, że w ten sposób chce osłabić Kirę, która jest dla niego zagrożeniem.
Pamiętasz jak w pierwszym sezonie Scott próbował zapanować nad swoim wilkiem?? Zrobił to dzięki miłości do Allison. To dla niej chciał się zmienić, kontrolować, stawać się silniejszy. Wszystko, żeby ją chronić, żeby była bezpieczna - to właśnie ona dawała mu siłę i wiarę. Kira jest nowa w szkole i Scott jako pierwszy ją dostrzegł i zaprzyjaźnił się z nią, i ewidentnie coś między nimi jest Wink Dlatego myślę, że on da Kirze taką samą siłę i wiarę, jaką mu dała Allison, więc żeby unieszkodliwić Kirę, trzeba odciąć ją od Scotta. A kto jest blisko niego i jednocześnie poza podejrzeniami ?? Stiles, of kors
Powinnam się z tym rozpisać w jakimś innym temacie, ale póki co nie jestem na bieżąco z odcinkami i nie wiem, w którym. Przepraszam Ale jednocześnie, próbuje się usprawiedliwić tym, że miałyśmy dyskutować na temat sezonu
W moim temacie na komentarze możemy pisać o czymkolwiek tylko chcesz, Sunshine Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1844036096 ;***
Mogę ci to zdradzić?? OMG, mogę? Mogę, pls?? Very Happy
Spoiler:
Kira i Scott... ciekawa teoria, ciekawa, bardzo prawdopodobna :Rolling Eyes: . Zwłaszcza, że faktycznie, tylko Kira - jako kitsune światła - będzie mogła pokonać Voida.. No i Stiles już próbował ją zabić, jak napisał Barrowowi tę wiadomość na tablicy xD. W ogóle: jak cudownie jest napisać zdanie "Stiles próbował kogoś zabić" I love you ... Nasz cudowny, demoniczny, opętany Stiles :dance:

Cytat :
Kto powiedział, że nie przyjedzie? Może po skończeniu zdjęć do sezonu 4 Właściwie jest już prawie blisko. Jak aktorzy z Teen Wolf mają przyjechać do Austrii
Zaprośmy go więc cheers ! A po skończeniu zdjęć do s4 TW, Dylan leci bezpośrednio na plan "Glimmera", więc to odpada Sad .. Nasze zapracowane maleństwo..

Cytat :
Ten gif, jest boski Ten motyw bardzo pasuje do Jeffa - troszkę jak taki bazyliszek xD
Pamiętam, jak ktoś kiedyś opisał Jeffa jako małego, złośliwego gnoma i nie mogłam przestać się śmiać Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1703380403 Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1703380403 

Buziaki, Sunshine I love you ;******
Powrót do góry Go down
Akayoru
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Akayoru


Liczba postów : 125
Punkty : 4
Join date : 25/10/2013
Age : 29
Skąd : okolice Krakowa

Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Icon_minitime7/2/2014, 17:12

ars_amandi napisał:
Ja też wierzę, bo zdecydowanie dobrze brzmi xDD. Hahah, chociaż z trzymaniem się do dzisiaj... Ile dokładnie czasu temu była studniówka Laughing ?

Dokładnie była ona 1 lutego, więc jakieś pięć dni temu :]:Teraz trzeba tylko czekać na zdjęcia i liczyć na to, że fotograf nie ujął jakiś "niereprezentatywnych" momentów, bo obiecałam koleżance, że jedno zdjęcie wstawię na fb Wink

ars_amandi napisał:
Aww, te dni, kiedy Stiles miał jeszcze miłe, spokojne życie Razz . Well, mówiłam ci, jak to FLR miało być opowiadaniem komediowym, które pisałam dla odskoczni od psychologicznego opowiadania o Hannim i Willu Razz ? Widać, co z tego wyszło Laughing

Jaki byłby główny wątek, gdyby to było opowiadanie komediowe?? Nauka Stilesa na emisariusza?? :lol:Jaki miałaś konkretny pomysł??  Fierce Little Red - komentarze - Page 7 575276571 
Wiesz, skoro z tym opowiadaniem ci się nie udało, to może masz pomysł na jakieś inne?? :oops:Uwielbiam twój humor :333
Aha ( uderza się w czoło ) !! Podeślesz mi link o do opo o Hannim i Willu, please ( robi słodkie oczka xD ) Po tym o Deanie i Castielu, czuję lekki niedosyt i chce więcej Very Happy

ars_amandi napisał:
Nie, Stiles nie zamknął ich Wink. Dlatego poniekąd myślę, że to mogło być celem Deatona ... Chyba że zamknął, a ktoś inny był już w środku Rolling Eyes . Btw, jednoodcinkowa Malia mnie rozbawiła ;p

Może jeszcze się pojawi, bo w sumie dziwne by to było, że przed premierą trzymali rolę tej aktorki w ścisłej tajemnicy. W dodatku wspominali, że wypadek z przed 10 lat będzie bardzo ważny.
Szczerze mówiąc, jak mówili o nim, jeszcze bez innych spojlerów, to myślałam, że chodzi o ten wypadek z dnia, w który umierała Claudia, a o którym opowiadał Szeryf, gdy był przetrzymywany przez Jennifer ;/

ars_amandi napisał:
W ogóle: jak cudownie jest napisać zdanie "Stiles próbował kogoś zabić" I love you ... Nasz cudowny, demoniczny, opętany Stiles :dance:

Stiles próbował kogoś zabić.
Stiles próbował kogoś zabić.
Stiles próbował kogoś zabić.
:dance:  Fierce Little Red - komentarze - Page 7 659520521   Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1833877730 

ars_amandi napisał:
Zaprośmy go więc cheers ! A po skończeniu zdjęć do s4 TW, Dylan leci bezpośrednio na plan "Glimmera", więc to odpada Sad .. Nasze zapracowane maleństwo..

Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1844036096 Może w zimie nas odwiedzi :Rolling Eyes:Chociaż nie ukrywam, że wolałabym w lecie. Rzuciłabym wszystko by się z nim zobaczyć. Fierce Little Red - komentarze - Page 7 3932743711

ars_amandi napisał:
Pamiętam, jak ktoś kiedyś opisał Jeffa jako małego, złośliwego gnoma i nie mogłam przestać się śmiać

Trudno się z tym nie zgodzić Laughing

Ściskam i tulę Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1844036096
Buziaczki ;33333333333333
Powrót do góry Go down
Aoibakauke
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Aoibakauke


Liczba postów : 61
Punkty : 4
Join date : 04/02/2014
Age : 32
Skąd : Aoiland

Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Icon_minitime7/2/2014, 19:28

oooooo matko!oooooo matko!oooooo matko!oooooo oooooo matko!matko!oooooo matko!oooooo matko! o boziu toż to naprawdę dobry kawał roboty, zakochałam się w tym opowiadaniu, normalnie coś genialnego.
Peter jak zawsze podstępny, wredny i takie złyyyyyyyyyy do potęgi.Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1426600735 
Derek jak to Derek samiec alfa, ociekający seksem Very Happy  Cool 
Stiles o moje małe kochane biedactwo, tak skrzywdzony i to w jednym opowiadaniu  Sad Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
http://myanimelist.net/profile/Senna-chan
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Icon_minitime7/2/2014, 21:30

Akayoru,
Cytat :
Dokładnie była ona 1 lutego, więc jakieś pięć dni temu :]:Teraz trzeba tylko czekać na zdjęcia i liczyć na to, że fotograf nie ujął jakiś "niereprezentatywnych" momentów, bo obiecałam koleżance, że jedno zdjęcie wstawię na fb
Włosy trzymają ci się bez zmian już cały tydzień szok ?? Wow.. Ten lakier musiał być mocny Laughing . Moje zwykle rozpadają się już po jednej przespanej nocy ;/
Hahah, myślę, że z tylu zdjęć, co tam będziesz, jedno przyzwoite jakoś uda się wybrać Fierce Little Red - komentarze - Page 7 3932743711

Cytat :
Jaki byłby główny wątek, gdyby to było opowiadanie komediowe?? Nauka Stilesa na emisariusza?? Jaki miałaś konkretny pomysł??
Wiesz, skoro z tym opowiadaniem ci się nie udało, to może masz pomysł na jakieś inne?? Uwielbiam twój humor :333
Aktualnie z żadnym opowiadaniem mi się nigdy nie udało Laughing . Nawet jeśli próbuję napisać coś lekkiego, to to zawsze przeistacza się w coś z torturami i problemami psychologicznymi Embarassed ... Dziękuję, Sunshine Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1844036096 . I dlatego zawsze mam jakiś sarkastycznych bohaterów, żeby przynajmniej ich wypowiedziami rozjaśnić ogólną atmosferę xD. Inaczej się nie da.. *chowa się*
Hm.. oryginalny pomysł na FLR? Stiles nawet nie miał być emisariuszem ;D. Od tego zaczął się spadek w ciemność Laughing . Na początku po prostu on i Derek mieli być ciągle razem porywani przez Alphy (odgrywające niechcący taką rolę a la swatek xDD), Stiles by narzekał, Derek by zrzędził i w końcu, gdy wszystko by się uspokoiło, nagle zdaliby sobie sprawę, że brakuje im swojego towarzystwa Wink. Coś w tym stylu Smile

Cytat :
Aha ( uderza się w czoło ) !! Podeślesz mi link o do opo o Hannim i Willu, please ( robi słodkie oczka xD ) Po tym o Deanie i Castielu, czuję lekki niedosyt i chce więcej
Ooo, właśnie, ty mi miałaś napisać, co sądzisz o tym ff z Casem i Deanem Very Happy
Jeśli chcesz, mogę ci podesłać linki nawet i do kilku opowiadań, jakby ci się kiedyś nudziło Laughing
http://forum.vampirediaries.pl/brave-little-empath-t12077.html - Will/Hannibal, niedokończone Embarassed
http://forum.vampirediaries.pl/2-po-polnocy-t10311.html - to chyba najbliższe komedii, jeśli można tak powiedzieć Laughing . Alex (moja własna bohaterka)/Damon, też niedokończone xDD
http://forum.vampirediaries.pl/sage-trailer-story-t8783.html i http://forum.vampirediaries.pl/deja-vu-t9164.html - Sage/Damon, dwuczęściowe, zakończone Laughing . Chociaż Sage z tą serialową niewiele ma wspólnego oprócz imienia, sama wykreowałam jej charakter :Rolling Eyes:
Aww, te czasy, gdy jeszcze pisałam o parach f/m, a nie m/m Laughing ...

Cytat :
Może jeszcze się pojawi, bo w sumie dziwne by to było, że przed premierą trzymali rolę tej aktorki w ścisłej tajemnicy. W dodatku wspominali, że wypadek z przed 10 lat będzie bardzo ważny.
I był ważny - na dwa odcinki Laughing . Okay, teoretycznie pomógł im z kotwicami, ale.. naprawdę mam nadzieję, że masz rację i ona się jeszcze pojawi, bo takie urwanie wątku było dziwne. No i.. modlę się tylko o to, by Jeff nie zrobił z niej normalnej nastolatki facepalm . Mimo że 8 lat spędziła jako dzikie zwierzę i ma mentalność dziesięcioletniej dziewczynki ;/..

Cytat :
Szczerze mówiąc, jak mówili o nim, jeszcze bez innych spojlerów, to myślałam, że chodzi o ten wypadek z dnia, w który umierała Claudia, a o którym opowiadał Szeryf, gdy był przetrzymywany przez Jennifer ;/
Ja też ;/.. I to byłoby O WIELE ciekawsze Sad..

Cytat :
Stiles próbował kogoś zabić.
Stiles próbował kogoś zabić.
Stiles próbował kogoś zabić.
To straszne z naszej strony, że świętujemy coś takiego Laughing . Ale co tam, to boskie cheers !
Fierce Little Red - komentarze - Page 7 4129999379

Cytat :
Może w zimie nas odwiedzi Chociaż nie ukrywam, że wolałabym w lecie. Rzuciłabym wszystko by się z nim zobaczyć.
Nie tylko ty Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1426600735

Moc buziaków, Sunshine ;***** I love you



Aoibakauke,
Cytat :
oooooo matko!oooooo matko!oooooo matko!oooooo oooooo matko!matko!oooooo matko!oooooo matko! o boziu toż to naprawdę dobry kawał roboty, zakochałam się w tym opowiadaniu, normalnie coś genialnego.
Przeczytałaś!!! I love you I love you cheers
O rany, nawet nie mogę wyrazić porządnie słowami, jak bardzo się cieszę - a to jest baaaaaardzo ^^ - że ci się spodobało Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1844036096 Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1844036096 . I to wszystko, co napisałaś.. dziewczyno, uwielbiam cię ;D! I dziękuję, bardzo, bardzo dziękuję Embarassed
..mówiłam już, że cię uwielbiam Laughing ?

Cytat :
Peter jak zawsze podstępny, wredny i takie złyyyyyyyyyy do potęgi.
Hahah, nasz ukochany wujaszek Peter Fierce Little Red - komentarze - Page 7 3932743711 ? Nie mogłabym sobie darować, gdybym zmusiła go do stania po jasnej stronie mocy Laughing . Ale zawsze mogę na jego obronę powiedzieć, że on całkiem lubił Stilesa xDD

Cytat :
Derek jak to Derek samiec alfa, ociekający seksem
I standardowym poczuciem winy za wszystko, co złe na tym świecie, nawet za Titanica Laughing . Jednak tak, Derek na zawsze pozostanie Alphą mojego serca i nie dbam o to, jaki kolor oczu ma w serialu I love you *uparcie żyje w zaprzeczeniu* xD
Plus, tak, zawsze wyobrażałam go sobie jako tego bardziej dominującego w związku :Rolling Eyes:

Cytat :
Stiles o moje małe kochane biedactwo, tak skrzywdzony i to w jednym opowiadaniu
Embarassed ..i nawet nie pozwoliłam mu umrzeć spokojnie, prawda..? *kryje się*
Głównie jednak chodzi o to, że jeśli ktoś jest moim ulubionym bohaterem, to ma naprawdę pecha w życiu Laughing . Pamiętam, jak byłam mała i mama, zamiast kazać mi iść spać, to pozwalała mi zostawać i oglądać z siostrami filmy akcji. I zawsze, ale to zawsze, gdy główny bohater, którego lubiłam najbardziej, obrywał, to byłam zachwycona, nie mam pojęcia czemu Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1703380403
*z sadystycznym uśmiechem szykuje popcorn na 3x18* Laughing

Jeszcze raz dziękuję, kochana, za to, że przeczytałaś i tak ci się spodobało I love you . Ściskam i buziakuję bardzo, bardzo mocno ;******* <3
Powrót do góry Go down
Aoibakauke
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Aoibakauke


Liczba postów : 61
Punkty : 4
Join date : 04/02/2014
Age : 32
Skąd : Aoiland

Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Icon_minitime7/2/2014, 21:47

ars_amandi napisał:
Jednak tak, Derek na zawsze pozostanie Alphą mojego serca i nie dbam o to, jaki kolor oczu ma w serialu I love you *uparcie żyje w zaprzeczeniu* xD
Plus, tak, zawsze wyobrażałam go sobie jako tego bardziej dominującego w związku

Derek musi być dominujący jego wilk by nie zniósł innej opcji xD, a co do koloru oczu to derek nawet z niebieskimi jest da mnie alfą, Scott jest za pipowaty na bycie Alfą. :DOj przeczytałabym chętnie ff w którym Stiles zostaje Alfą a Derek jest betą  Fierce Little Red - komentarze - Page 7 3903988859 
Ja mam tylko wielką ale to wielką nadzieje że pojawi sie tu jeszcze wiele twoich historii w tym same Stereki Very Happy. Przeczytałam jak na razie 2 opowiadania w tym dziale FF i wow trafiłam za pierwszym razem na dwa Stereki, mam nadziej że jest ich tu więcej Very Happy.
Powrót do góry Go down
http://myanimelist.net/profile/Senna-chan
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Icon_minitime7/2/2014, 22:25

Aoibakauke,
Cytat :
Derek musi być dominujący jego wilk by nie zniósł innej opcji xD, a co do koloru oczu to derek nawet z niebieskimi jest da mnie alfą, Scott jest za pipowaty na bycie Alfą.
Dokładnie tak samo myślę i dlatego na AO3 omijam zdecydowanie wszystkie opowiadania, gdzie jest tag #bottom!Derek albo sub!Derek, bo... nie, po prostu nie Laughing . Dla mnie zawsze będzie dom!top!Derek Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1426600735
I co do Scotta, też się zgadzam xD (hahah, wychodzi na to, że we wszystkim się zgadzamy Laughing ). On niczym sobie nie zasłużył na bycie Alphą - dostał to na srebrnej tacy jak wszystko inne w życiu ;/. Ani razu nie ubrudził sobie rączek, bo zawsze wszyscy inni za niego obrywali, walczyli, planowali, podczas gdy on wtedy myślał o swoim biednym zakochanym serduszku i zbierał laury facepalm . Lubię Scotta, bo to fajny bohater i ma dołeczki, jak się uśmiecha, ale.. ma trochę wad i źle poustawiane priorytety ;/

Cytat :
Oj przeczytałabym chętnie ff w którym Stiles zostaje Alfą a Derek jest betą
Czy ta emotka ma sugerować zagonienie mnie do pracy czy Stilesa z pejczem przy Dereku Laughing ??
Stiles nadawałby się na Alphę, fakt, ma mocny charakter i umie podejmować trudne decyzje, ale z drugiej strony, osobiście nie chciałabym, by został wilkołakiem Wink

Cytat :
Ja mam tylko wielką ale to wielką nadzieje że pojawi sie tu jeszcze wiele twoich historii w tym same Stereki. Przeczytałam jak na razie 2 opowiadania w tym dziale FF i wow trafiłam za pierwszym razem na dwa Stereki, mam nadziej że jest ich tu więcej
Wydaje mi się, że tylko 2-3 inne, ale ręki nie dam sb uciąć, musisz poprzeglądać Wink. Hahah, co do moich opowiadań, to póki mi nie minie "faza na TW", to mogę ci zagwarantować, że to zawsze będzie Sterek :Rolling Eyes:

Buziaki i tulę, xoxo ;******
Powrót do góry Go down
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Icon_minitime12/2/2014, 20:15

Cytat :
Absolutnie nie przepraszaj, kochana Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1844036096. Jest sesja, wiadomo, że nie miałaś czasu i w życiu nie ośmieliłabym się o to gniewać ;** - ani o cokolwiek innego, skoro już przy tym jesteśmy xD
Uff, to cieszę sie, że nie gniewasz się na mnie i dziękuję za wyrozumiałość ;**

Cytat :
Derek zrobił małe podsumowanie i wmówił sobie, że faktycznie wszystko stało się przez niego, że Stiles miał spokojne życie, póki go nie spotkał (co jest prawdą ;p) - przemiana Scotta, początkowe ataki wilkołaków na Stilesa, porwanie go przez Alphy, prawie-gwałt, połamanie wszystkich kości w ciele... opętanie i próba poświęcenia przez Petera jako kolejna wisienka na torcie.. ;/ Dlatego uznał, że bezpieczniej będzie dla bby Stilesa, gdy go opuści.
W tym doskonale go rozumiem, że był to powód, dlaczego tak postąpił, ale i tak nie wybaczę mu, że wyjechał i zostawił Stilesa bez słowa wyjaśnienia *foch*.
Cytat :
Btw, pokusiłabym się o stwierdzenie, że lepiej byłoby dla Stilesa, gdyby wtedy pozwolił mu umrzeć na cmentarzu, niż teraz, gdzie został na wieczność uwięziony za lustrem i zmienił się w demona Laughing.
Ty to miałaś pomysł, rzekłabym, że wręcz, aż sadystyczny, dla naszego skarba xD Ale dobry, bardzo dobry  Smile 
Cytat :
...co do tego gifu, "Leave him alone"... czy oni przypadkiem właśnie się do tego dosłownie nie zastosowali Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1703380403?? Too soon xD? Okay, okay, hahahah, ale nie mogłam nie wykorzystać tak perfekcyjnej okazji do żartu Laughing
Hahha, no można to odebrać i tak, ale chciałam, żeby te wszystkie nieszczęścia, klęski zostawiły go w spokoju Wink
Cytat :
A tak na poważnie: to była decyzja Scotta. Derek przeprowadzał się z całym stadem, chcąc całkowicie odciąć Stilesa od wszystkiego, co nadnaturalne i powiedział to Scottowi. Scott, po wytłumaczeniu mu punktu widzenia Dereka, z wahaniem się zgodził, bo faktycznie nieszczęścia sypnęły się na Stilesa dopiero po skrzyżowaniu ścieżek z watahą ;/.. Miał wątpliwości i wyrzuty sumienia, ale.. ale zmienił numer telefonu. Sam Sad...
To odważny krok ze strony Scotta, rozumiem, że postąpił tak z troski o Stilesa, ale jednak po tylu latach przyjaźni mam mu za złe taką, a nie inną decyzję, bo należałoby się skarbowi jakieś słowo pożegnania ;(
Cytat :
Btw, wiesz, że Derek się przez długi czas o tym nie dowiedział? Allison i Melissa również nie przekazały tego Scottowi, żeby nie wzbudzać w nim poczucia winy. Więc możesz wyobrazić sobie sytuację, gdzie za kilka lat Derek ośmiela się wrócić do BH i dowiaduje się, że Stiles umarł tego samego dnia, którego on wyjechał No
Ojja, biedny Derek, to dopiero wtedy będzie miał cholerne wyrzuty sumienia i będzie czuł się winny, jak nigdy przedtem.

I fajnie, że uchyliłaś rąbka tajemnicy z zza kulis  Very Happy 

Cytat :
Chyba najgorsze jest opowiadanie, w którym nie możesz się doczekać dalszego ciągu, a on nie nadchodzi i nie nadejdzie ;/..
Dokładnie. Zaglądałam do tego opowiadania o siatkarzach, co jakiś czas, gdzieś przez dwa lata i dopiero wtedy dotarło do mnie, że już na pewno nic nie wrzucą i to jest taki głupi, urwany w środku koniec opowieści  ;/ I może jakoś podświadomie zraziłam sie tym do opowiadań.., ale wyleczyłaś mnie  Razz 
Cytat :
A wydanie książki jest moim największym marzeniem Embarassed..
Trzymam kciuki!
Cytat :
Wszystkie-wszystkie Fierce Little Red - komentarze - Page 7 3932743711? Czy tylko Broken As Designed  Fierce Little Red - komentarze - Page 7 575276571 ?
Broken As Designed to na pewno. A czyli pisałaś jeszcze jakieś.. W takim razie przekopię forum TVD, bo tutaj widziałam, że dodałaś dzisiaj jakieś nowe, świeżutkie  :Rolling Eyes
Cytat :
I życzę oczywiście powodzenia na egzaminie Very Happy!
Egzamin już za mną. Teraz pozostaje mieć tylko nadzieję na zaliczenie.

Ściskam,
tulę,
buziakuję
;***
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Icon_minitime12/2/2014, 20:33

Jaszka,
Cytat :
Uff, to cieszę sie, że nie gniewasz się na mnie i dziękuję za wyrozumiałość ;**
Niiiiiiiiigdy bym się nie mogła na ciebie gniewać, nigdy Laughing

Cytat :
W tym doskonale go rozumiem, że był to powód, dlaczego tak postąpił, ale i tak nie wybaczę mu, że wyjechał i zostawił Stilesa bez słowa wyjaśnienia *foch*
Ja w sumie też mu tego nie wybaczę, a co, nieważne, że sama to napisałam Laughing Laughing
Stiles zasługiwał na coś więcej Sad.. Z drugiej strony, nawet jakby został, to i tak nie miałby możliwości, by go uratować ;/..

Cytat :
Ty to miałaś pomysł, rzekłabym, że wręcz, aż sadystyczny, dla naszego skarba xD Ale dobry, bardzo dobry
Właśnie mnie samą zawsze zastanawiały te ukryte sadystyczne skłonności, jeśli chodzi o moich ulubieńców, którym normalnie życzę wszystkiego dobrego Laughing
Dziękuję, dziękuję, że ci przypadł do gustu Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1426600735 I love you

Cytat :
Hahha, no można to odebrać i tak, ale chciałam, żeby te wszystkie nieszczęścia, klęski zostawiły go w spokoju
Pocieszy cię, jeśli powiem, że w tej mojej nowej, dwuczęściowej miniaturce będzie miał szczęśliwe zakończenie Embarassed ?

Cytat :
To odważny krok ze strony Scotta, rozumiem, że postąpił tak z troski o Stilesa, ale jednak po tylu latach przyjaźni mam mu za złe taką, a nie inną decyzję, bo należałoby się skarbowi jakieś słowo pożegnania ;(
W sumie ja też. I pokusiłabym się nawet o stwierdzenie, że kanonicznie w serialu nigdy by tak nie postąpił, ale że tutaj bardziej chodziło mi o uzyskanie sytuacji, gdzie Stiles będzie "umierał" w samotności... Fierce Little Red - komentarze - Page 7 3932743711
Taaaaaaak, wiem, już mówiłyśmy, że jestem sadystką Laughing

Cytat :
Ojja, biedny Derek, to dopiero wtedy będzie miał cholerne wyrzuty sumienia i będzie czuł się winny, jak nigdy przedtem.

I fajnie, że uchyliłaś rąbka tajemnicy z zza kulis
Właśnie wiem Crying or Very sad .. dlatego nie chciałam pisać tego epilogu z momentem, jak on się o tym dowiaduje, bo... od kiedy pozycja mojego fav #2 zapewnia jedynie chęć otulenia danej osoby przeze mnie kocykiem, nie tortur, to nie życzę Derekowi czegoś takiego No ..
Hahah, jeśli chcesz jeszcze jakieś rąbki, to mów xDD

Cytat :
Dokładnie. Zaglądałam do tego opowiadania o siatkarzach, co jakiś czas, gdzieś przez dwa lata i dopiero wtedy dotarło do mnie, że już na pewno nic nie wrzucą i to jest taki głupi, urwany w środku koniec opowieści ;/ I może jakoś podświadomie zraziłam sie tym do opowiadań.., ale wyleczyłaś mnie
O rany, to długo miałaś tę nadzieję ;/.. Tym bardziej współczuję takiego obrotu akcji, powinny były chociaż napisać, że jest zawieszone czy coś ;/.
Hej, nie możesz mówić takich rzeczy, bo się rumienię, wiesz o tym Laughing ? Dziękuję I love you

Cytat :
Broken As Designed to na pewno. A czyli pisałaś jeszcze jakieś.. W takim razie przekopię forum TVD, bo tutaj widziałam, że dodałaś dzisiaj jakieś nowe, świeżutkie
Mogę dać ci tu linki, jeśli chcesz Embarassed ? Żebyś nie musiała się niepotrzebnie męczyć z przeglądaniem stron, bo ich całkiem sporo jest ;***
http://forum.vampirediaries.pl/brave-little-empath-t12077.html - Will/Hannibal, niedokończone Embarassed
http://forum.vampirediaries.pl/2-po-polnocy-t10311.html - to chyba najbliższe komedii, jeśli można tak powiedzieć Laughing . Alex (moja własna bohaterka)/Damon, też niedokończone xDD
http://forum.vampirediaries.pl/sage-trailer-story-t8783.html i http://forum.vampirediaries.pl/deja-vu-t9164.html - Sage/Damon, dwuczęściowe, zakończone Laughing . Chociaż Sage z tą serialową niewiele ma wspólnego oprócz imienia, sama wykreowałam jej charakter :Rolling Eyes:
Aww, te czasy, gdy jeszcze pisałam o parach f/m, a nie m/m Laughing

Cytat :
Egzamin już za mną. Teraz pozostaje mieć tylko nadzieję na zaliczenie
Dziewczyno, ja wiem, że zaliczyłaś :Rolling Eyes: Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1844036096

Tulę z całych sił i absolutnie nie puszczam ;****** I love you
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Icon_minitime12/2/2014, 21:34

Właśnie dotarłam do gadających pszczół i mam nadzieję, że taki poziom humoru utrzyma się jednak w tym ff. Oddajesz idealnie istotę i charakter Dereka. Ogólnie dobrze wychodzi ci kreacja postaci, nie są płaskie. Mają dobry zarys i głębię. Oh i mój zły, niedobry Peter. Kocham kocham :3.
Idę czytać dalej kochana :*
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Icon_minitime12/2/2014, 21:39

Black Rebel,
Cytat :
Właśnie dotarłam do gadających pszczół i mam nadzieję, że taki poziom humoru utrzyma się jednak w tym ff
Prawdopodobnie te gadające pszczoły są jednak ostatnim z rozdziałów z takim poczuciem humoru Embarassed . Zaraz potem Stiles zostaje porwany i się zaczyna trochę bardziej mroczna akcja, mam nadzieję, że ona też ci się spodoba Fierce Little Red - komentarze - Page 7 3932743711 ...
Ale, ale, co jakiś czas wrzucam bardziej komediowy element Laughing ! I zawsze pozostają sarkastyczne komentarze Stilesa jako rozjaśnienie atmosfery, nie :Rolling Eyes: ?

Cytat :
Oddajesz idealnie istotę i charakter Dereka. Ogólnie dobrze wychodzi ci kreacja postaci, nie są płaskie. Mają dobry zarys i głębię. Oh i mój zły, niedobry Peter. Kocham kocham :3
Dziękujędziękujędziękuję!! I love you I love you
Aw, lubiłam pisać Dereka, w BaD to nawet on jest główną postacią, w sensie, że z jego punktu widzenia jest prowadzona narracja ;D
A co do naszego ukochanego, nikczemnego wujaszka Petera... to uwierz mi, on ma w rękawie bardzo dużą intrygę i jeszcze będzie chciał wykorzystać Stilesa Fierce Little Red - komentarze - Page 7 575276571 

Cytat :
Idę czytać dalej kochana :*
Idź, idź, skarbie mój, ja będę dalej czekać niecierpliwie na wrażenia ;******
Powrót do góry Go down
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Icon_minitime12/2/2014, 22:05

Cytat :
Stiles zasługiwał na coś więcej Sad.. Z drugiej strony, nawet jakby został, to i tak nie miałby możliwości, by go uratować ;/..
W zasadzie to tak, nie zdołałby go uratować i jeszcze przy tym nacierpiałby się razy dwa, więc dla Dereka lepiej, że wyjechał, ale dla Stilesa wręcz przeciwnie, bo odszedł z takimi wątpliwościami i informacjami różniącymi się od rzeczywistości..

Cytat :
Pocieszy cię, jeśli powiem, że w tej mojej nowej, dwuczęściowej miniaturce będzie miał szczęśliwe zakończenie Embarassed?
Zdecydowanie Very Happy

Cytat :
W sumie ja też. I pokusiłabym się nawet o stwierdzenie, że kanonicznie w serialu nigdy by tak nie postąpił, ale że tutaj bardziej chodziło mi o uzyskanie sytuacji, gdzie Stiles będzie "umierał" w samotności... Fierce Little Red - komentarze - Page 7 3932743711
Si, Scott w serialu chyba nie posunąłby się do podjęcia takiej decyzji, ale ja wiem, że musiałaś tak zrobić dla opowiadania ;)I tak właśnie było, umierał sam Sad

Cytat :
Taaaaaaak, wiem, już mówiłyśmy, że jestem sadystką Laughing
Pamiętam i wiem już dawna, że lubisz poznęcać się nad naszym skarbem  Razz 

Cytat :
Właśnie wiem Crying or Very sad.. dlatego nie chciałam pisać tego epilogu z momentem, jak on się o tym dowiaduje, bo... od kiedy pozycja mojego fav #2 zapewnia jedynie chęć otulenia danej osoby przeze mnie kocykiem, nie tortur, to nie życzę Derekowi czegoś takiego No..
Tak, rozumiem, bo ileż razy Derekowi może się obrywać ze wszystkich stron, więc dobrze wyszło. Tylko troszkę zabrakło mi tego jego wewnętrznego wilka, bo ogromnie mi się to spodobało.

Cytat :
O rany, to długo miałaś tę nadzieję ;/.. Tym bardziej współczuję takiego obrotu akcji, powinny były chociaż napisać, że jest zawieszone czy coś ;/.
Wyszło, że tak długo, bo to było moje pierwsze opowiadanie, które na dodatek wciągnęło mnie w fabułę, a tu nici. Wprawdzie pisały, że jedna rezygnuje, ale druga miała prowadzić dalej, potem ucichło i tak już zostało..

Cytat :
Mogę dać ci tu linki, jeśli chcesz Embarassed?
O, dziękuję, że już zrobiłaś to za mnie, kochana ;**
Na pewno wszystkie przeczytam! Że też wcześniej nie przeglądałam działu opowiadań na fTVD  Mad 

Cytat :
Dziewczyno, ja wiem, że zaliczyłaś :Rolling Eyes:Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1844036096
Aw, miło mi, że tak myślisz i podnosisz mnie na duchu  I love you (wyniki mam dopiero w piątek).

Ściskam,
tulę,
buziakuję
po raz trzeci,
;***
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Icon_minitime12/2/2014, 22:17

Jaszka,
Cytat :
W zasadzie to tak, nie zdołałby go uratować i jeszcze przy tym nacierpiałby się razy dwa, więc dla Dereka lepiej, że wyjechał, ale dla Stilesa wręcz przeciwnie, bo odszedł z takimi wątpliwościami i informacjami różniącymi się od rzeczywistości..
I widzisz, nasz odwieczny dylemat xD - czy ma cierpieć Derek, wiedząc, że nie może pomóc Stilesowi i do tego on umiera z jego powodu, czy może ma cierpieć Stiles, umierając samotnie i myśląc, że wszyscy go opuścili? :Rolling Eyes:
Btw, zauważyłaś, że w 3B Derek i Stiles trochę zamienili się rolami xD?

Cytat :
Pamiętam i wiem już dawna, że lubisz poznęcać się nad naszym skarbem
Z dumą i wytrwałością Laughing Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1426600735
Jeff też wreszcie zaczął xDD

Cytat :
Tak, rozumiem, bo ileż razy Derekowi może się obrywać ze wszystkich stron, więc dobrze wyszło. Tylko troszkę zabrakło mi tego jego wewnętrznego wilka, bo ogromnie mi się to spodobało.
Wszystkim się to spodobało, no czeeemu Laughing ? W sumie trochę o tym zapomniałam, inaczej pewnie napisałabym jakiś większy fragment z tym wilkiem Embarassed ... Wybaczysz ;***?

Cytat :
Wyszło, że tak długo, bo to było moje pierwsze opowiadanie, które na dodatek wciągnęło mnie w fabułę, a tu nici. Wprawdzie pisały, że jedna rezygnuje, ale druga miała prowadzić dalej, potem ucichło i tak już zostało..
Czyli w sumie to ta druga postąpiła nie do końca fair ;/.. Ale nie przejmuj się, dobrze, że teraz już nie jesteś zniechęcona, bo szkoda by było ;**. Nie poznałybyśmy się itd. :Rolling Eyes:. Plus, ja sama uwielbiam ff, ludzie potrafią genialnie pisać <3

Cytat :
O, dziękuję, że już zrobiłaś to za mnie, kochana ;**
Na pewno wszystkie przeczytam! Że też wcześniej nie przeglądałam działu opowiadań na fTVD
Uprzedzam, że do tych dwóch niedokończonych prawdopodobnie już nigdy nie wrócę, żeby nie było Laughing. Ew. do BLE, ale... na 100% nie mogę obiecać Wink. I bardzo, bardzo dziękuję, że to zrobisz i że w ogóle chcesz na to poświęcać czas, skarbie Embarassed I love you Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1844036096
EDIT.:
Jednak edytowałam Laughing - jeszcze to, kochanie xD! Soulless, z Casem i Deanem <3 Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1844036096 Zapomniałam o nim Laughing
http://forum.vampirediaries.pl/soulless-t11650.html

Cytat :
Aw, miło mi, że tak myślisz i podnosisz mnie na duchu (wyniki mam dopiero w piątek).
Nie tylko myślę, jestem absolutnie pewna xDD. Daj znać, jak wyniki Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1844036096

Buziali mnóstwo ;******* <3


Ostatnio zmieniony przez ars_amandi dnia 12/2/2014, 22:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Icon_minitime12/2/2014, 23:09

Nie pójdę dzisiaj chyba spać, a wszystko przez Ciebie! Kobieto *wskazuje oskarżycielskim palcem*. Derek jego Brwi i Spojrzenie w snach będą mnie nawiedzać i mówię to ze 100% szczerością.
Na dodatek ta chwila, gdy niewiadome było czy Stiles żyje, no doprowadziłaś mnie na skraj łez. Mamulo, jeszcze gorzej było, gdy Deucalion zostawił go w tym przerażającym stanie na ganku i jeszcze gorsze było to, że Derek go odrzucił.
No bo serio! Jest aż takim sour wolf, żeby swojego mate ranić? I to świadomie? Omg, Omg!
col [crying out loud]
 Fierce Little Red - komentarze - Page 7 3903988859 <-- tak właśnie się czuję, jakbyś biczowała moje serduszko *smuteczek*
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Icon_minitime12/2/2014, 23:24

Black Rebel,
Cytat :
Nie pójdę dzisiaj chyba spać, a wszystko przez Ciebie! Kobieto *wskazuje oskarżycielskim palcem*. Derek jego Brwi i Spojrzenie w snach będą mnie nawiedzać i mówię to ze 100% szczerością.
To aktualnie będziesz miała całkiem fajne sny... :Rolling Eyes: .. Co ja bym dała, żeby mi się on kiedyś przyśnił Laughing
Embarassed ..hm, a.. a masz teraz ferie zimowe? *patrzy z całkowicie niewinną nadzieją* Wtedy tę noc odespałabyś w dzień xD. To był mój system na sesji Laughing . Chociaż nie, ja aktualnie odsypiałam dopiero w weekend i czasem dwa dni chodziłam nie śpiąc ani godziny i trwając na samych energy drinkach ;/.. Także znam twój ból, słońce xDD

Cytat :
Na dodatek ta chwila, gdy niewiadome było czy Stiles żyje, no doprowadziłaś mnie na skraj łez. Mamulo, jeszcze gorzej było, gdy Deucalion zostawił go w tym przerażającym stanie na ganku i jeszcze gorsze było to, że Derek go odrzucił.
No bo serio! Jest aż takim sour wolf, żeby swojego mate ranić? I to świadomie? Omg, Omg!
col [crying out loud]
<-- tak właśnie się czuję, jakbyś biczowała moje serduszko *smuteczek*
Z jednej strony chcę cię chwycić w objęcia i ściskać z wdzięczności i radości i nigdy, ale to nigdy nie puścić, moje cudowne kochanie I love you Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1844036096 I love you , a z drugiej... nie chcę cię martwić, ale ja jeszcze zaliczam ten okres do tego "w miarę szczęśliwego" w opowiadaniu xD. Czyli, uch, będzie naprawdę o wiele, wiele gorzej w przyszłości Embarassed
Mogę już uprzedzić, że tu nie ma szczęśliwego zakończenia xD?
A co do odrzucenia przez Dereka, to on chciał mu jedynie zapewnić bezpieczeństwo - i.. to nie będzie ostatni raz ;/...

Jestem duchowo razem z tobą ;***** - i dziękuję jeszcze raz, nawet nie wiesz, jak bardzo jestem teraz szczęśliwa, że ci się to opowiadanie podoba I love you . Zwłaszcza, że jestem chora i czuję się, jakby rozjechał mnie dosłownie czołg, więc gdy czytam coś takiego.. Jakbym piła najlepszy syrop Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1844036096 . I nie zwracaj uwagi na moje dziwne porównania, haha Laughing . Tulę ;*****
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Icon_minitime12/2/2014, 23:37

Cytat :
Embarassed..hm, a.. a masz teraz ferie zimowe? *patrzy z całkowicie niewinną nadzieją* Wtedy tę noc odespałabyś w dzień xD.
Ja mam waaaakacje od maja :3, więc nie ma problemu ze spaniem do 13 i kładzeniem się do snu o 3(oczywiście wszystko przez takie istotki jak ty!).


Cytat :
Z jednej strony chcę cię chwycić w objęcia i ściskać z wdzięczności i radości i nigdy, ale to nigdy nie puścić, moje cudowne kochanie I love youFierce Little Red - komentarze - Page 7 1844036096I love you, a z drugiej... nie chcę cię martwić, ale ja jeszcze zaliczam ten okres do tego "w miarę szczęśliwego" w opowiadaniu xD. Czyli, uch, będzie naprawdę o wiele, wiele gorzej w przyszłości Embarassed
Mogę już uprzedzić, że tu nie ma szczęśliwego zakończenia xD?
A co do odrzucenia przez Dereka, to on chciał mu jedynie zapewnić bezpieczeństwo - i.. to nie będzie ostatni raz ;/...
Zaraz... Trzeba było już na początku ostrzec, że to angst to bym wiedziała, żeby przygotować wieeelkie pudełko chusteczek i moje tabletki na świra (czyt. na uspokojenie). Derek będzie odrzucał Stilesa i nie wiem czemu, ale w tym momencie wyobraziłam sobie Stilesa uderzającego o ścianę raz po raz, jakby ktoś molestował z uporem maniaka 'replay'. Again, again, again and again!
Niech cię, ale kocham cię mocno za wyrwanie mojego serca col  I love you  I love you . No bo warto!

Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Icon_minitime12/2/2014, 23:48

Black Rebel,
Cytat :
Ja mam waaaakacje od maja :3, więc nie ma problemu ze spaniem do 13 i kładzeniem się do snu o 3(oczywiście wszystko przez takie istotki jak ty!)
Od maja xD? Wzięłaś sb rok przerwy po maturze Smile? Aww, ja mam tak w środy i piątki wg nowego planu, bo mam caluuuutkie wolne I love you
Hahah, wiem, że powinnam czuć się winna, skoro jestem jedną z "tych istotek", ale ja i poczucie winy jakoś nigdy nie szliśmy w parze Laughing . Patrząc zwłaszcza na to, przez co dumnie przeciągam Stilesa Laughing

Cytat :
Zaraz... Trzeba było już na początku ostrzec, że to angst to bym wiedziała, żeby przygotować wieeelkie pudełko chusteczek i moje tabletki na świra (czyt. na uspokojenie)
Och, wiesz, że kiedyś chciałam porządnie otagować to opowiadania :Rolling Eyes: ? Ale w końcu się nie zebrałam, nie wiem w sumie nawet czemu... Okay, więc mówię teraz :Rolling Eyes: . Potrzebne jest ogromne pudełko chusteczek, zwłaszcza na sceny ze Stilesem i jego tatą Fierce Little Red - komentarze - Page 7 3932743711 - Boże, kocham ich relację, najlepiej mi się ją pisało <3. Mam nadzieję, że tobie też przypadnie do gustu sposób, w jaki ją oddałam Embarassed

Cytat :
Derek będzie odrzucał Stilesa i nie wiem czemu, ale w tym momencie wyobraziłam sobie Stilesa uderzającego o ścianę raz po raz, jakby ktoś molestował z uporem maniaka 'replay'. Again, again, again and again!
 Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1384998410 Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1703380403 Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1703380403 
omigosh, cudowna wizja Laughing ! W porządku, nie cudowna-cudowna, bo wyjdę na jeszcze większą sadystkę niż jestem, ale zabawna Laughing . Stiles trochę jak taka piłeczka, nie :Rolling Eyes: ?
Na pocieszenie powiem, że będzie też seks Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1907024335 . W liczbie pojedynczej, niestety xD

Cytat :
Niech cię, ale kocham cię mocno za wyrwanie mojego serca col . No bo warto!
A ja cię kocham za te komentarze ;D I love you !!

Tulę ;*********
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Icon_minitime13/2/2014, 00:01

Cytat :
omigosh, cudowna wizja Laughing ! W porządku, nie cudowna-cudowna, bo wyjdę na jeszcze większą sadystkę niż jestem, ale zabawna Laughing . Stiles trochę jak taka piłeczka, nie Rolling Eyes ?
tak samo jak ciebie i mnie ta wija rozbawiła i po chwili złapałam się na tym, że to jest zuuuuue! hue hue hue

Cytat :
Na pocieszenie powiem, że będzie też seks  .
Yuuuupi! :dance: 
Cytat :
W liczbie pojedynczej, niestety xD
No nieeee! Ty tak na seeeeerio? Przecież ja żyję dla tych momentów. No dobra, zawsze lepszy wilk niż nic.

+edit godzina 01:51 [skończyłam czytać]
Oficjalnie cię nienawidzę z całego mojego złamanego serduszka. Zabierz ode mnie ten cholerny wierszyk i tę piosenkę nine inch nails. Proszę oddaj mi w zamian Szczęśliwego Stilesa i Dereka, wciąż mieszkającego w Beacon Hill. Proszę, proszę, proszę.

na jakąś bardziej obiektywną opinię musisz poczekać, aż się uspokoję.
Cytat :
Poor little helpless boy boy boy
With a mirror as his toy toy toy
His eyes are so black black black
He has a knife stuck in his back back back
The blood is red red red, his skin is white white white
but it gets worse worse worse, with every night night night
He cannot breath breath breath, he cannot cry cry cry
That's why why why... he will never get to die.
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Icon_minitime13/2/2014, 08:02

Black Rebel,
Cytat :
tak samo jak ciebie i mnie ta wija rozbawiła i po chwili złapałam się na tym, że to jest zuuuuue! hue hue hue
Aw, nie przejmuj się, mwahahah, większość rzeczy, która zawiera znęcanie się nad Stilesem, wcale zła nie jest Laughing Laughing
I powiedz mi, jakim cudem ja wciąż ośmielam się nazywać go moim ulubionym bohaterem w TV obecnie Razz

Cytat :
Yuuuupi!
Kiedyś trzeba było wstawić scenę +18, nie możemy pozwolić im jedynie cierpieć, right, right :Rolling Eyes: ?

Cytat :
No nieeee! Ty tak na seeeeerio? Przecież ja żyję dla tych momentów. No dobra, zawsze lepszy wilk niż nic.
Może kiedyś zbiorę się i napiszę samo PWP Laughing . Nawet myślałam, żeby zrobić jakąś przebieraną imprezę w BH, gdzie Stiles przyszedłby w stroju Czerwonego Kapturka i... Fierce Little Red - komentarze - Page 7 3932743711

Cytat :
+edit godzina 01:51 [skończyłam czytać]
Oficjalnie cię nienawidzę z całego mojego złamanego serduszka. Zabierz ode mnie ten cholerny wierszyk i tę piosenkę nine inch nails. Proszę oddaj mi w zamian Szczęśliwego Stilesa i Dereka, wciąż mieszkającego w Beacon Hill. Proszę, proszę, proszę.
Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1844036096 moje kochane kochanie ;*****... Dziękuję I love you .. Powiedziałabym, że twoje złamane serduszko jest jednym z największych komplementów, ale nie chcę oberwać poduszką czy, gorzej, lampą xD. Ale serio, dziękuję Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1844036096 . I.. hm, wiem ;/. Dla Stilesa prawdopodobnie byłoby lepiej, gdyby wtedy umarł na cmentarzu, bo przynajmniej nie zostałby na wieczność uwięziony pośród cieni, gdzie nikt go nie słyszy, skąd nie może się wydostać, za szkłem, za drzwiami, zmieniając się powoli w tę samą istotę, której wcześniej tak bardzo się obawiał Crying or Very sad ...
(btw, zobacz, jak te odcinki Jeffa idą teraz trochę podobnie do mojej własnej fabuły Laughing . Kto by się spodziewał ;D?)
Jeśli chcesz, możemy udawać, że przedostatni rozdział był tym ostatnim i Derek wyszedł w nocy jedynie po to, by kupić bajgle Stilesowi na śniadanie Smile
Shh, ta piosenka pomagała mi pisać tę scenę Laughing . A wierszyk pisałam w nocy przed egzaminem, bo wtedy zawsze wszystko jest lepsze niż nauka xDD

Cytat :
na jakąś bardziej obiektywną opinię musisz poczekać, aż się uspokoję.
Czekam niecierpliwie ;*****. I wyśpij się, kochanie Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1844036096

Ściskam z całych sił ;****** I love you
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Icon_minitime13/2/2014, 10:51

A więc jestem, i żyję. Jak coś...
Pomimo 4h snu (dzięki tobie) *kłania się nisko*, wysnułam wiele wiele wniosków i teorii, które mogłyby służyć za podstawę do kolejnego miażdżącego ff. Chcesz to bierz Very Happy.
A więc (a wiem, że zdania nie zaczyna się od więc), w mojej małej główce all night looooooooong kotłował się taki oto obraz.

Cytat :
Czarne auto, autostrada, noga na pedale gazu, wciskająca go mocniej mocniej mocniej. Szybciej!
Wilk szarpiący się, walczący, zrozpaczony w jego wnętrzu. Wracaj, wracaj, wracajwracajwracaj. Ale nie ma już powrotu, postąpił właściwie i będzie musiał w to uwierzyć, nieważne ile razy sobie to powtórzy. Musi, musi, musimusimusi.
I wtedy dzwoni telefon. Patrzy nieprzychylnie na swoją Betę i warczy by odebrał, wściekły, że ktoś ma śmiałość mu przeszkadzać.
Nic go nie zawróci, nic, nic nicnicnicnic. Do jego uszu dochodzi szept, wydobywający się ze słuchawki.
-Odebrał sobie życie.
Rozmowa się zrywa, a wszystkich dochodzi zdławiony pisk.
-Derek? Derek...- ciężki oddech, przerywany paniką. -Tu jest ciemno. Nie umiem stąd wyjść. Derek...- głos się załamuje i znika.

...chwila ciszy dla naszego ukochanego Stilesa...

TO!! mi się śniło całą noc, poprzeplatane z wierszykiem (który btw zasługuje na coś, ale nie powiem na co). Resztę snu zachowałam dla siebie.  silent 
Mówię ci, ten straszny uśmiech i czarne oczy! Chwyciły mnie za serce i trzymają dalej. To boli. Ajć jak to boli! *trzyma się za pierś w teatralnym geście*

W swej genialności, jesteś morderczynią. Morderczynią ludzkich uczuć i serduszek. Tak trzymać! Fierce Little Red - komentarze - Page 7 319984936 

Uwięzienie Stilesa w tym okrutnym uniwersum, z którego nie może się wydostać, z którego rani swoje przeszłe/przyszłe 'ja'. Oj bawienie się z czasoprzestrzenią, lubię to!

I Derek. Derek... Deeeeerek, ehhh. Chciałeś go odrzucić? Proszę bardzo! Masz co chciałeś! Już  nie będzie ci nigdy więcej przeszkadzał. Never again... LIKE EVER. Bo ty jesteś taki niedobry, be be sour wolf. Trudno mi się tu powstrzymać od łaciny podwórkowej i pozostać na poziomie. Hah mam! Derek oficjalnie jesteś Złym Wilkiem, zjadłeś Czerwonego Kapturka! Ty bestio! (to zabrzmiało bardziej dwuznacznie, niż miałam w planach). Wrrrrr...

col

O co mam żal? O śmierć Boyda, o pominięte 11 miesięcy, o ścieżkę trupów, którą zostawiał za sobą S, oraz o to, że tak mało było tych momentów opisanych, gdzie demon przejmował kontrolę. No bo co jak co, ale Stiles był wtedy cholernie gorący! Co tyś ze mną zrobiła??

Cytat :
(btw, zobacz, jak te odcinki Jeffa idą teraz trochę podobnie do mojej własnej fabuły Laughing . Kto by się spodziewał ;D?)

Wydaje mi się, że Jeff nie jest taki hardcorowy jak ty i Merlinie, dzięki mu za to! Nie wiem, czy bym zniosła więcej Razz

No i wierszyk, taaaaak. Znam już go na pamięć, jeśli chcesz wiedzieć. I zamierzam z tym coś zrobić! Zobaczysz!

I jeszcze jedno. Tak na koniec, podsumowując wszystko co zostało napisane, ale także to co pozostało przemilczane.

Masterpiece ♥️♥️♥️♥️
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Icon_minitime13/2/2014, 18:08

Black Rebel,
Cytat :
A więc jestem, i żyję. Jak coś...
Pomimo 4h snu (dzięki tobie) *kłania się nisko*, wysnułam wiele wiele wniosków i teorii, które mogłyby służyć za podstawę do kolejnego miażdżącego ff. Chcesz to bierz.
A więc (a wiem, że zdania nie zaczyna się od więc), w mojej małej główce all night looooooooong kotłował się taki oto obraz.
(...)
chwila ciszy dla naszego ukochanego Stilesa...
TO!! mi się śniło całą noc, poprzeplatane z wierszykiem (który btw zasługuje na coś, ale nie powiem na co). Resztę snu zachowałam dla siebie.
Oh boy, tylko cztery godziny O.o?? Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1844036096 To ja czuję się trochę winna jednak, zwłaszcza, że nie dość, że przez chorobę przespałam całą noc, to jeszcze spałam dzisiaj przez całe popołudnie również Laughing
I btw, zaciekawiłaś mnie tą resztą snu :Rolling Eyes: ... Co tam było, huh Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1907024335 ?
A teraz co do tego fragmentu, który wstawiłaś w cytacie - wow szok . Naprawdę, naprawdę dobry I love you ! Szczerze, powinnaś też u nas jakieś opowiadanie wstawić Fierce Little Red - komentarze - Page 7 3932743711
Podoba mi się, że ktoś zadzwonił, by powiedzieć Derekowi o tej iluzji stworzonej przez demona, a potem w rozmowie telefonicznej pojawił się prawdziwy głos Stilesa, proszący o pomoc i że jest ciemno i nie może wyjść <33. Serio mi się podobało xD
Tylko, jeśli chodzi o kontynuację Fierce Little Red - czy tam drugą część, zależy jak na to patrzeć - to prawdopodobnie fizycznie nie dałabym rady Embarassed . Nawet cieszyłam się, jak już pisałam ostatni rozdział, bo to opowiadanie było dość wykańczające psychicznie i fizycznie, zwłaszcza że miałam w zwyczaju pisać je późno w nocy Laughing . No i.. Derek nie miałby jak pomóc Stilesowi ;/. Nie ma żadnego możliwego środka, by go wyciągnąć zza tamtych drzwi, od kiedy to też musiałby być nekromanta chcący się zamienić z nim miejscami, a do tego czasu, gdyby to w ogóle się udało, byłoby już.. za późno Crying or Very sad . W moim headcanonie, oni nigdy nie dowiedzieli się o śmierci Stilesa, bo Melissa nie chciała dodawać im dodatkowego poczucia winy. Dopiero dużo, dużo później, gdy po paru latach Derek odważył się wreszcie wrócić do BH No ...
Plus, miałam się wreszcie porządnie skupić na Broken As Designed, bo zaniedbałam go przez FLR Laughing . Mam nadzieję, że rozumiesz i mi wybaczysz Embarassed ?

Cytat :
Mówię ci, ten straszny uśmiech i czarne oczy! Chwyciły mnie za serce i trzymają dalej. To boli. Ajć jak to boli! *trzyma się za pierś w teatralnym geście*
Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1426600735 Ah, yes, mission accomplished Cool ..
Hahah, czarne oczy to dziedzictwo po SPN (chociaż tamte demony w ogóle przestały być straszne, ugh ;/..), a uśmiech dlatego, by ze Stilesa zrobić najbardziej zaawansowanego drapieżnika :Rolling Eyes: . Aw, kochana, strasznie się cieszę, że ci się to podoba xD. Jeśli, ofc, to trzymanie się za pierś właśnie to oznaczało Laughing

Cytat :
W swej genialności, jesteś morderczynią. Morderczynią ludzkich uczuć i serduszek. Tak trzymać!
I love you I love you I love you Embarassed Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1844036096 Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1844036096
Bardzo, ale bardzo to teraz zaczerwienioną morderczynią xD. Praktycznie pod kolor mojej koszulki, a ona jest ciemnoczerwona, soł. Naprawdę ci dziękuję, skarbie ;****** Takie słowa to największe komplementy <33

Cytat :
Uwięzienie Stilesa w tym okrutnym uniwersum, z którego nie może się wydostać, z którego rani swoje przeszłe/przyszłe 'ja'. Oj bawienie się z czasoprzestrzenią, lubię to!
Hahah, czerpałam z mądrości Doctora Tennanta Laughing
Fierce Little Red - komentarze - Page 7 8db8e1dafcd149b9ea2fdb0c405c0119
Jakoś zawsze podobało mi się stwierdzenie, że czas nie jest linią prostą, tylko może na siebie nachodzić, a Stiles prześladujący samego siebie :Rolling Eyes: ? Mmm.. Zresztą, kto inny znałby jego najsłabsze punkty, wiedziałby, gdzie uderzyć, byłby tak żądny zemsty za to, że go zostawili, gdy najbardziej tego potrzebował Fierce Little Red - komentarze - Page 7 575276571 ?

Cytat :
I Derek. Derek... Deeeeerek, ehhh. Chciałeś go odrzucić? Proszę bardzo! Masz co chciałeś! Już nie będzie ci nigdy więcej przeszkadzał. Never again... LIKE EVER. Bo ty jesteś taki niedobry, be be sour wolf. Trudno mi się tu powstrzymać od łaciny podwórkowej i pozostać na poziomie. Hah mam! Derek oficjalnie jesteś Złym Wilkiem, zjadłeś Czerwonego Kapturka! Ty bestio! (to zabrzmiało bardziej dwuznacznie, niż miałam w planach). Wrrrrr...
Laughing why, whyyyyyyyyyyyy Razz ?.. Może to w sumie źle o mnie świadczy - a właściwie o moim poziomie empatii, ale nieważne, heh xD - ale ja całkiem Dereka rozumiem Wink. Wg niego wszystko, co złe, zaczęło się przytrafiać Stilesowi z chwilą ich spotkania: ugryzienie Scotta, ataki stada, porwanie przez Alphy, połamanie wszystkich kości przez Deucaliona... próba poświęcenia go przez Petera, by wskrzesić rodzinę Hale'ów to była jedynie wisienka na torcie ;/. A że Derek ma długą historię z poczuciem winy, to wziął to wszystko na siebie ;/. I uznał, że będzie dla Stilesa najlepiej i najbezpieczniej, gdy wyjedzie Crying or Very sad .. Nie pożegnał się, bo wiedział, że Stiles go przekona, by został. A gdyby został... teraz wiemy, że Stiles i tak by 'umarł', Derek nie byłby w stanie nic zrobić i to mogłoby być tym, co ostatecznie przepełniłoby u niego czarę goryczy, bo wiedziałby, że to przez niego się stało Sad ...

Cytat :
O co mam żal? O śmierć Boyda, o pominięte 11 miesięcy, o ścieżkę trupów, którą zostawiał za sobą S, oraz o to, że tak mało było tych momentów opisanych, gdzie demon przejmował kontrolę. No bo co jak co, ale Stiles był wtedy cholernie gorący! Co tyś ze mną zrobiła??
I knoooooooow :Rolling Eyes: ! Demon!Stiles był szalenie pociągający <33... Teraz w serialu na widok Nogitsune to mam ochotę przytulić ekran Laughing . Choć, przyznam, że jego dramatyzm mnie rozwalił ;p. "Stiles! Stiles, zadałem ci zagadkę! Stiles, albo na nią odpowiesz, albo wszystkich wymorduję, bo jeśli nie, to popsujesz mi cały efekt! Stiiileeeees, nie bądź taki, szybciej, szybciej, szybciej! Musisz powiedzieć "cień" w odpowiednim czasie, jak będę akurat kończył ściąganie bandaży, żeby to, że przybrałem twoją postać, było bardziej dramatyczne! OMG, Stiles, chcesz jakąś wskazówkę, ty tępa miotło?!Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1703380403 
Co do Boyda, to uwierz, mi też się serce łamało, jak to pisałam Crying or Very sad .. Ale to było konieczne, bo Stiles musiał zabić kogoś z watahy, by część jej członków urządziła mu ten cały ostracyzm ;/.. I żeby dowalić mu poczucie winy, bo, heh, jeszcze miał za mało Laughing
A co do 11. miesięcy.. Głównie dlatego ich nie opisałam, bo chciałam skończyć to opowiadanie przed sesją, tego by było dużo, a mało czasu mi zostało Embarassed ... Wybacz ;***
..i w ten sposób był bardziej dramatyczny efekt Laughing

Cytat :
Wydaje mi się, że Jeff nie jest taki hardcorowy jak ty i Merlinie, dzięki mu za to! Nie wiem, czy bym zniosła więcej
Shh, Jeff chce zabić jednego z głównych bohaterów w finale, ja bym tam patrzyła podejrzliwie na jego hardcorowość Laughing
Plus, nie chciałabyś zobaczyć takiego zakrwawionego, rozwalonego psychicznie, wykorzystywanego przez wszystkich Stilesa :Rolling Eyes: ?

Cytat :
No i wierszyk, taaaaak. Znam już go na pamięć, jeśli chcesz wiedzieć. I zamierzam z tym coś zrobić! Zobaczysz!
Oprawić w ramkę Laughing ? Hahah, nie, żartuję Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1844036096 . A co dokładnie chcesz zrobić xDD? I dziękuję I love you ! Uwielbiam to, że ci przypadł do gustu, bo przez niego egzamin poszedł mi odrobinę gorzej ;DD

Cytat :
I jeszcze jedno. Tak na koniec, podsumowując wszystko co zostało napisane, ale także to co pozostało przemilczane.

Masterpiece ♥️♥️♥️♥️
Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Tumblr_m61wzkDdtt1qjo2vbFierce Little Red - komentarze - Page 7 Tumblr_inline_mijmzbiWUA1qz4rgp
Absolutnie. I. Całkowicie. Cię. KOCHAM. Wiesz o tym?? I love you I love you I love you
I dziękuję, z samego dna mojego serduszka, ale i ze środka, i ze szczytu też, po prostu dziękujędziękujędziękuję za każde słowo, jakie tu napisałaś i za czas i chęci, który poświęciłaś na przeczytanie FLR Embarassed ... Koooooocham cię Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1844036096 !

Tulę mocarnie, dziękuję i buziakuję, kochanie ;******** I love you
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Icon_minitime13/2/2014, 20:27

No cóż, reszta snu byłą tak samo kolorowa i cukierkowa jak FLR, czyli.... W ogóle. Śmierć, śmierć i jeszcze raz śmierć. Zaraz... Ile ich było w tym aucie?

A co do mojego skromnego kawałeczka Embarassed . Zdarza mi się pisać jakieś dziwne angsty, ale jeszcze nie aż takie jak ty. Oj nie, ja nie mam od tego serca chyba. Co do wstawiania własnych tekstów, to nie mam nic z TW całego. Mam dużo innych opowiadań. Głęęęboko zakopanych Very Happy

Cytat :
Tylko, jeśli chodzi o kontynuację Fierce Little Red - czy tam drugą część, zależy jak na to patrzeć - to prawdopodobnie fizycznie nie dałabym rady . Nawet cieszyłam się, jak już pisałam ostatni rozdział, bo to opowiadanie było dość wykańczające psychicznie i fizycznie, zwłaszcza że miałam w zwyczaju pisać je późno w nocy

Nie widzę potrzeby na kontynuację, to jak zakończyłaś FLR zostawia wielką dziurę w serduchu i to jest wspaniałe. (Czy wspominałam, że od wczoraj mam objawy masochizmu?! scratch)

Cytat :
Mam nadzieję, że rozumiesz i mi wybaczysz ?


Rozumiem, wybaczam, nie osądzam. Amen Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1844036096 

Cytat :
Hahah, czerpałam z mądrości Doctora Tennanta. Jakoś zawsze podobało mi się stwierdzenie, że czas nie jest linią prostą, tylko może na siebie nachodzić, a Stiles prześladujący samego siebie Rolling Eyes ?

Oj, mądrości Tennanta. Pamiętaj, że Doctor kłamie. Ale jakoś zawsze kiedy przechodzę koło statuły (jakiejkolwiek) to próbuję za wszelką cenę nie mrugać. Paranoia szok 

Cytat :
Może to w sumie źle o mnie świadczy - a właściwie o moim poziomie empatii, ale nieważne, heh xD - ale ja całkiem Dereka rozumiem Wink. Wg niego wszystko, co złe, zaczęło się przytrafiać Stilesowi z chwilą ich spotkania

Cholerny bohater się znalazł. Ja to rozumiem i temu nie przeczę. Jego zachowanie, bądź co bądź, jakiś sens ma, ale no proszę!  facepalm Moda na ascetyzm i umartwianie się minęła wieki temu. I mając na myśli 'wieki' mam to dokładnie na myśli. Wieki, stulecia, jak zwał tak zwał.  Fierce Little Red - komentarze - Page 7 2532718340 

Cytat :
OMG, Stiles, chcesz jakąś wskazówkę, ty tępa miotło?!"


 Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1703380403  Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1703380403  Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1703380403

Cytat :
Shh, Jeff chce zabić jednego z głównych bohaterów w finale, ja bym tam patrzyła podejrzliwie na jego hardcorowość Laughing

ON. NIKOGO. NIE. ZABIJE. *cedzi przez zęby* A na pewno nie Stilesa. Wystarczy, ze ty mu dajesz w kość Very Happy

Cytat :
Cytat :
No i wierszyk, taaaaak. Znam już go na pamięć, jeśli chcesz wiedzieć. I zamierzam z tym coś zrobić! Zobaczysz!

Oprawić w ramkę Laughing ? Hahah, nie, żartuję . A co dokładnie chcesz zrobić xDD?

Jeśli mi wyjdzie to zobaczysz Very Happy. Fant, że na pomysł wpadłam po 4h snu i nie wiem, czy jest on wgl dobry, ale... Ale! Ale zawsze coś Very Happy

Czas poświęcony w spaniałym celu. No bo co niby miałabym robić? Spać? Phi. Nie dla mnie takie głupoty. Ja tylko czytać, płakać, Stiles umiera, szukać więcej chusteczek, resztę nocy powstrzymywać się od zamknięcia powiek, czemu? bo wtedy widzę czarne oczy i szeroki, szeroki uśmiech?

Why so serious?
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Icon_minitime13/2/2014, 20:57

Black Rebel,
Cytat :
No cóż, reszta snu byłą tak samo kolorowa i cukierkowa jak FLR, czyli.... W ogóle. Śmierć, śmierć i jeszcze raz śmierć. Zaraz... Ile ich było w tym aucie?
Hahah, nie wiem czemu, ale to zabrzmiało jak początek "Oszukać przeznaczenia" Laughing . Whyy, FLR to same tęcze, skowronki i jednorożce, czy źle zapamiętałam :Rolling Eyes: ? Hm.. czwórka - Derek, Scott, Isaac i Erica Wink

Cytat :
A co do mojego skromnego kawałeczka. Zdarza mi się pisać jakieś dziwne angsty, ale jeszcze nie aż takie jak ty. Oj nie, ja nie mam od tego serca chyba. Co do wstawiania własnych tekstów, to nie mam nic z TW całego. Mam dużo innych opowiadań. Głęęęboko zakopanych
Spokojnie, ja kiedyś też nie byłam taką sadystką, to rozwija się w człowieku stopniowo Fierce Little Red - komentarze - Page 7 3932743711 ... Hej, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś teraz jakieś napisała, right ;D? Skoro już kiedyś to robiłaś, a to jak jazda na rowerze Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1844036096 . Ja byłabym zdecydowanie pierwsza do komentowania, jakbyś postanowiła jakieś tu wstawić, skarbie I love you

Cytat :
Nie widzę potrzeby na kontynuację, to jak zakończyłaś FLR zostawia wielką dziurę w serduchu i to jest wspaniałe. (Czy wspominałam, że od wczoraj mam objawy masochizmu?!)
Więc się dopełniamy Laughing Laughing - i dziękuję jeszcze raz, moje cudowne kochanie ;*** Embarassed . Wcześniej planowałam w sumie, by Stiles zachorował na jakąś nieuleczalna chorobę, ale to zajęłoby za dużo rozdziałów ;/..

Cytat :
Oj, mądrości Tennanta. Pamiętaj, że Doctor kłamie. Ale jakoś zawsze kiedy przechodzę koło statuły (jakiejkolwiek) to próbuję za wszelką cenę nie mrugać. Paranoia
Pamiętam, pamiętam Fierce Little Red - komentarze - Page 7 3932743711 .. Och, ja tak miałam kiedyś też xD! To faktycznie potrafi utkwić człowiekowi w głowie Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1384998410...

Cytat :
Cholerny bohater się znalazł. Ja to rozumiem i temu nie przeczę. Jego zachowanie, bądź co bądź, jakiś sens ma, ale no proszę!  Moda na ascetyzm i umartwianie się minęła wieki temu. I mając na myśli 'wieki' mam to dokładnie na myśli. Wieki, stulecia, jak zwał tak zwał
Derek jest tradycjonalistą Laughing . A skoro kanonicznie uwielbia czytać książki, to prawdopodobnie przeczytał takiego Wertera o jeden raz za dużo i wyszło jak wyszło Laughing

Cytat :
ON. NIKOGO. NIE. ZABIJE. *cedzi przez zęby* A na pewno nie Stilesa. Wystarczy, ze ty mu dajesz w kość
Stilesa na pewno nie, Jeff dosłownie sam sobie strzeliłby w stopę takim ruchem Laughing . Ja bardziej obstawiam Allison Crying or Very sad ...

Btw, a mówiąc o Nogitsune&Stilesie... Laughing
Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Tumblr_n0xgqtM9XY1qfjjzoo1_250Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Tumblr_n0xgqtM9XY1qfjjzoo2_250Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Tumblr_n0xgqtM9XY1qfjjzoo3_250 (by hydrae)
...i gdy do tego dołączysz to...
Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Tumblr_mz9b6gnl6j1qg94hko2_250Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Tumblr_mz9b6gnl6j1qg94hko1_250
...to wtedy...
Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Tumblr_inline_n0xi5dV6vW1qkok8g
.........STILES MA NOWEGO ADORATORA Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1703380403 !
Trochę upiornego, ale w czasach desperacji się nie wybiera Razz
Przynajmniej ładny xDD

Cytat :
Jeśli mi wyjdzie to zobaczysz. Fant, że na pomysł wpadłam po 4h snu i nie wiem, czy jest on wgl dobry, ale... Ale! Ale zawsze coś
Ej, teraz jestem zaintrygowana na poważnie Fierce Little Red - komentarze - Page 7 575276571 ! Powiedz, poooooooooowiedz, uchyl rąbka tajemnicy, nooo *prosi ślicznie* Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1844036096

Cytat :
Czas poświęcony w spaniałym celu. No bo co niby miałabym robić? Spać? Phi. Nie dla mnie takie głupoty. Ja tylko czytać, płakać, Stiles umiera, szukać więcej chusteczek, resztę nocy powstrzymywać się od zamknięcia powiek, czemu? bo wtedy widzę czarne oczy i szeroki, szeroki uśmiech?
Wyśpisz się na emeryturze. Albo w grobie xDD. Skoro już się bawimy czarnym humorem Laughing
Proooooszę cię, ja na twoim miejscu bym te oczy trzymała zamknięte jak najbardziej Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1907024335 .. Kto nie chciałby, żeby mu się przyśnił nasz cudowny, seksowny demon!Stiles Fierce Little Red - komentarze - Page 7 3932743711 ??
*podaje na wszelki wypadek jeszcze jedną paczkę chusteczek* Laughing

Buziaki ;******
Powrót do góry Go down
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Icon_minitime13/2/2014, 22:05

Cytat :
Btw, zauważyłaś, że w 3B Derek i Stiles trochę zamienili się rolami xD?
Tak, zauważyłam, że teraz naszemu skarbowi obrywa się ze wszystkich stron, ale Derek miał też stosunkowo mało antenowego czasu na ekranie, więc nie miał okazji doświadczyć więcej dramatów i tragedii.

Cytat :
Wszystkim się to spodobało, no czeeemu  Laughing  ? W sumie trochę o tym zapomniałam, inaczej pewnie napisałabym jakiś większy fragment z tym wilkiem  Embarassed  ... Wybaczysz ;***?
Bo to był jeden spośród miliona Twoich genialnych pomysłów, taki fajny, z całkiem innej perspektywy i bardzo miło się czytało z takiego punktu widzenia wilka.
Wybaczam ;*

Cytat :
Nie poznałybyśmy się itd.  :Rolling Eyes:  
Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Attack_hug

Cytat :
Jednak edytowałam  Laughing  - jeszcze to, kochanie xD! Soulless, z Casem i Deanem <3  Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1844036096  Zapomniałam o nim  Laughing
  
Okay, dziękuję ;* Czuję się, jakbym wychodziła z księgarni z naręczem świeżutko pachnących bestsellerów Very Happy

Cytat :
Daj znać, jak wyniki   Fierce Little Red - komentarze - Page 7 1844036096
Będę informować.

I pamiętasz, jak miałam meldować o snach z naszą ukochaną dwójką przystojniaków  :Rolling Eyes
Spoiler:

Ściskam,
tulę,
buziakuję
;***
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Fierce Little Red - komentarze   Fierce Little Red - komentarze - Page 7 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Fierce Little Red - komentarze
Powrót do góry 
Strona 7 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» On the other side - komentarze
» By Your Side - komentarze
» The Disir - komentarze
» Wniosek - komentarze
» Wake me up when I die - komentarze

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Twórczość :: Opowiadania :: Komentarze-
Skocz do: