Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?

Go down 
+10
Black Rebel
Mozbi
sinnerxx
Solve
merllo
being
Morgan
Aid_than
Annie
ars_amandi
14 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
BoginiSkarpety
Odwiedzający
Odwiedzający
BoginiSkarpety


Liczba postów : 47
Punkty : 1
Join date : 01/03/2014

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?   Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 3 Icon_minitime1/3/2014, 19:27

1. Lydia może umrzeć.
"Postać banshee, początkowo pośredniczki między krainą zaświatów a ludźmi"
O ile rozumiem, twórcy kierują się właśnie tą mityczną istotą. (Chociaż ona niezbyt mi podchodzi) Może ona umrze, a potem będzie "straszyć" jako upiór nasze postacie? Wink Łazić po lesie i lamentować, czy coś. Albo zostanie "zabita", a potem się odrodzi i zacznie mieć kilkanaście razy większe schizy? Razz
2. Isaac nie jest w najlepszej sytuacji... Chociaż całe moje serduszko mu kibicuje, żeby znalazł się w intrze serialu! Very Happy
3. Stiles, biedny Stiles... Uwielbiam go, ale on też jest na jednej z gorszych pozycji. Niech umrze śmiercią bohatera, lub żyje i nadal zachwyca mnie swoją pomysłowością. Razz
3. Ali... Niech żyje! Jedna z najbardziej rozwiniętych postaci. Po prostu nie potrafię się nie uśmiechać jak gada z Isaac'em (Best para forever Razz), rzuca nożami, lub wyrabia coś innego. Naprawdę będzie mi żal gdy umrze...
4. Bliźniacy? Czemu nie? Nie lubię w sumie tego co się kręci u Lydii, niech umiera. (Bez urazy dla fanów, ale oni mi nie podchodzą.)
5. Ktoś z Hale'ów? Czemu nie? Peter ma uroczy charakterek, ale niech już umrze. Żyje o sezon zza długo. A Derek pokazał już dużo, dlatego jego strata może być dobrym kopniakiem dla bohaterów, czego niestety w finale 2 sezonu nie było.
6. Rodzice? Nie, oby nie.
7. Nauczyciele / Driady? Weterynarz i trener mają przeżyć, resztę mogą wybić. Very Happy
Kiary i Scotta nie dawałam, ale to dla mnie oczywiste że przetrwają. Very Happy
PS. Nie oglądałam jeszcze 20 odcinka, tak jakby co, ale już się za to zabieram. Razz

Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?   Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 3 Icon_minitime1/3/2014, 20:40

1. Zgadzam się Wink. To by pasowało do tweetu Lindena o przesadzonej śmierci - wiemy, że wokół Lydii ma się toczyć s4, a Banshee w oryginalnej mitologii była duchem żądnym zemsty, krzyczącym przy jej mordercach...
2. Przy Isaacu też się zgadzam, jest zagrożony Sad...
3. Stiles nie umrze Laughing . On właśnie jako jedyny jest na bezpiecznej pozycji Razz . Jak już mówiłam, Dylan będzie w s4, jako że zostały przesunięte z tego powodu zdjęcia do "Glimmera", on sam jest ulubieńcem widzów i samego Jeffa i Davis nigdy nie strzeliłby sb samobója, zabijając osobę, która trzyma 85% ludzi przy tym serialu i najbardziej utalentowanego aktora w obsadzie xD. Chociaż jest opcja, że ta "śmierć" będzie dotyczyła jego, jeśli.. jeśli założymy, że nie chodzi o śmierć-śmierć, ale o stan do niej podobny, czyli uśpienie czy coś w tym stylu. Albo... co dla mnie jest możliwie najgorszym wyjściem osobiście ;/... Stiles zostanie "zabity" jako człowiek, ale będzie żył jako wilkołak..
4. Allison jest na najgorszej pozycji w tym momencie (z powodu podejrzeń fandomu, że jest drugim Nogitsune), ale może dlatego, że wszyscy obstawiają ją, to właśnie nie umrze?
5. Bliźniacy nie umrą Wink. Carverowie odchodzą do HBO wraz z końcem 3B, ale Jeff zapowiedział, że zostawi im otwartą furtkę powrotu
6. Derek nie może umrzeć pale !! Peter jest prawdopodobny, tak, ale jeśli chodzi o tę doniosłą śmierć, to Derek jednak nie jest w tej "paczce przyjaciół", jak to określiła Crystal w wywiadzie. No i... to jest możliwe, zgadzam się, ale spójrzmy. Derek został postrzelony w trailerze? Czy Jeff naprawdę pokazałby osławioną śmierć w trailerze? Guess not Wink. Ponadto Hoechlin wraz z Dylanem i Sterekiem przyciągnął i trzyma większość widzów przy serialu, więc to kolejny ryzykowny ruch, który może kosztować Jeffa spadek oglądalności Wink
7. Nie miałabym nic przeciwko śmierci Rafaela McCalla ;p. Ale od Papy Stilinskiego i Melissy wara, Jeff! Evil or Very Mad
8. Druidzi/emisariusze, nie driady xD. To ma być ważna śmierć, z głównych bohaterów, soł żaden nauczyciel nie jest teraz w świetle reflektorów, a Deaton jest na tyle podejrzany, że na pewno przeżyje Laughing
Powrót do góry Go down
BoginiSkarpety
Odwiedzający
Odwiedzający
BoginiSkarpety


Liczba postów : 47
Punkty : 1
Join date : 01/03/2014

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?   Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 3 Icon_minitime1/3/2014, 21:48

8. Ups. xD No cóż, ale o to mi chodziło. A jeśli zabili by trenera to sama bym obraziła się na kilka tygodni, jest jednym z moich ulubionych bohaterów.  Laughing 
Powrót do góry Go down
monika2325
Odwiedzający
Odwiedzający
monika2325


Liczba postów : 20
Punkty : 1
Join date : 06/02/2014

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?   Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 3 Icon_minitime3/3/2014, 11:13

a ja chyba zmieniam zdanie i zaczynam obstawiać Isaaka niestety, jakoś tak nie widzę dla niego dalszych losów, teraz nie dość że wpakowali go do szpitala to ostał się on jako ostatni z trójki starej watahy Dereka...ej tam obojętnie kto umrze i tak będzie płacz... Crying or Very sad 
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?   Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 3 Icon_minitime11/3/2014, 20:42

Ale był spoiler, że po śmierci bohatera, bedzie trzeba zmienić intro, bo będzie dziura, prawda ??
Więć poszukiwania się zawężają, i dla mnie w najgorszej pozycji jest Derek i Ali. Nie chcę śmierci żadnego z nich, ale wolę, żeby Ali przeżyła Razz Poza tym, strata Hale to żadna strata, ostatnio tyle się ich narobiła, to podobno ostał siętylko 2, a tutaj Peter siecałkiem leczy, odnajduje jakaś siostra, tutaj Peter ma jednak dziecko Razz Mieszają Razz

Reszta moim zdaniem bezpieczna ;P
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?   Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 3 Icon_minitime11/3/2014, 20:52

No cóż, Derek przeżyje, było potwierdzone przez fanów, że Hoechlin gra na planie s4, był widziany razem z Dylanem i Posey'em I love you

Wg mnie umrze albo Allison, albo Isaac - jeśli ktoś w ogóle z głównych bohaterów, znając Jeffa Laughing

I strata Hale'a to zawsze wielka strata O.o. Została ich tylko czwórka na tym świecie Razz
Stay away from my bby Der Laughing
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?   Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 3 Icon_minitime11/3/2014, 21:00

Mam nadzieję, że Ali przeżyje Razz Zbyt ładna buźka xdd I co ważniejsze, wciąż coś robi Razz Derek przynudza ;P

Zapomniałem, Jeff lubi dawać dosyć dziwne spilery xdd
Gdzieś czytałem wywód, że pewnie okaże się, że Stiles rozwali auto, i to bedzie zmiana w openingu xdd
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?   Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 3 Icon_minitime11/3/2014, 21:04

Wypluj te słowa Laughing ! Już, a fe, a fee Laughing ! A co do Dereka, to się trochę zgadzam, ale tylko w tym sezonie i to z powodu Jeffa, bo widziałeś, ile moje maleństwo dostało czasu ekranowego na cały 3B? Z 20 minut w sumie, o ile w ogóle ;/? Co on miał się wykazać...
I Derek musi być, to połowa mojego shipu ze Stilesem Laughing !

Heh, no cóż, dla mnie Derek to ładna buzia xD. Ale faktycznie, też chciałabym, by Allison przeżyła, bo jest ciekawą, silną kobiecą postacią... W sumie Isaac nie ma żadnego celu w serialu... Chociaż go lubię, to byłam zdolna go poświęcić Crying or Very sad

No właśnie, biedny Roscoe Laughing ! Ale właściwie nie wiem, czy nie płakałabym po tym Jeepie bardziej, niż po niektórych bohaterach xDD
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?   Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 3 Icon_minitime11/3/2014, 21:11

Derek takie maleństwo xddd

No, obecnie lahey nie jest moją ulubioną postacią, spadł naprawdę nisko w rankingu ULUBIONYCH postaci(czyli na dobrasprawę wszystkich z TW Razz Razz ), nawet nie zauważyłem, że ostatnio nie było go w Teen Wolfie.

Mam nadzieję, że nie bedzie to żaden Argent, bo no cóż, co sezon jakiś ginie. Chyba, że Jeff nas zaskoczy i w finale umrze....Gerard Razz Razz Albo ten gośćiu, co zawsze mi go szkoda, kiedy trener go wyśmiewa o.O Którego nawet nie widzieliśmy Razz

Albo niech umrze Grzybiarz, wtedy może drugi się wyniesie ?? xddd
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?   Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 3 Icon_minitime11/3/2014, 21:40

Ogólnie to nie widzę większego sensu w planie Jeffa. Tylko po to chce kogoś zabić chyba dla samego faktu śmierci i wkurzenia fanów

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 3 Tumblr_n1rmwkBNHY1qg5c7uo1_400
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
monika2325
Odwiedzający
Odwiedzający
monika2325


Liczba postów : 20
Punkty : 1
Join date : 06/02/2014

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?   Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 3 Icon_minitime12/3/2014, 12:39

Black Rebel napisał:
Ogólnie to nie widzę większego sensu w planie Jeffa. Tylko po to chce kogoś zabić chyba dla samego faktu śmierci i wkurzenia fanów

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 3 Tumblr_n1rmwkBNHY1qg5c7uo1_400

dokładnie...czy zawsze ktoś musi ginąć w końcówce sezonu, niech zrobią raz tak, że wszyscy przeżyją;P
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?   Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 3 Icon_minitime12/3/2014, 14:19

No, ale mógłby w końcu ktoś umrzeć, dla samej zasady.
Widać Jeff własnie nie lubi nikogo zabijać. Bo kto z WAŻNYCH postaci umarł ? Peter, ożył, Jenn ? NIe ożyła, i to chyba na tyle, bo matka Alli nie była wazną postacią. Z kolei Erica umarła, bo aktorka chciałą się dalej rozwijać.

Z głównych postaci jeszcze nikt nie umarł,i choć będzie mi szkoda, sadzę, że to dobry pomysł.
Powrót do góry Go down
Annie
Wilkołak
Wilkołak
Annie


Liczba postów : 1040
Punkty : 7
Join date : 03/07/2012
Age : 27
Skąd : Tajlandia ^^

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?   Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 3 Icon_minitime12/3/2014, 22:08

Ja tak samo sądzę, że to dobry pomysł. Musi być jakieś urozmaicenie śmiercią xD. Wiem, okrutna jestem. Razz
Powrót do góry Go down
Terraflora
Odwiedzający
Odwiedzający



Liczba postów : 23
Punkty : 4
Join date : 20/08/2013

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?   Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 3 Icon_minitime15/3/2014, 08:09

Bohaterowie serialu mieli już tyle niebezpiecznych wydarzeń iż cudem jest że nie zginęła już połowa załogi ;-) Odstrzał jednego z głównych bohaterów (Derek mam nadzieję) da trochę powiewu świeżości i moim zdaniem to dobre posunięcie. W Grey's Anatomy co chwilę ginie/odchodzi ktoś z głównej obsady i jest dobrze. Fakt, czasem fabuła na tym traciła, jednak serial ma się bardzo dobrze.
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?   Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 3 Icon_minitime17/3/2014, 00:38

https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1.0-9/1972395_677236085673951_707822627_n.jpg

To teraz już całkowicie nic nie rozumiem. Najpierw ma umrzeć jeden bohater z czołówki i drugi poboczny, tak? I teraz jeszcze dochodzi do tego, że ktoś "ucieknie i odnajdzie się"?

No dobra, odnaleźć to się może Malia, jako że jest córką Petera, o której nikt nie wiedział. A uciec mają bliźniaki tak? Meeeeerlinie.... Czemu niewiedza jest taka okropna?
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
cabello
Odwiedzający
Odwiedzający
cabello


Liczba postów : 28
Punkty : 0
Join date : 26/02/2014
Age : 27

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?   Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 3 Icon_minitime18/3/2014, 06:42

Śniło mi się że Jackson powróci. T^T
Powrót do góry Go down
http://oh-ronald.tumblr.com
BoginiSkarpety
Odwiedzający
Odwiedzający
BoginiSkarpety


Liczba postów : 47
Punkty : 1
Join date : 01/03/2014

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?   Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 3 Icon_minitime18/3/2014, 06:55

I wrócił? Very Happy
Powrót do góry Go down
Terraflora
Odwiedzający
Odwiedzający



Liczba postów : 23
Punkty : 4
Join date : 20/08/2013

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?   Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 3 Icon_minitime18/3/2014, 08:14

Spoiler:


Kod:

Następnym razem, gdy zamieszczasz informacje, krótko po emisji odcinka - oznaczaj ją w spoilerze. Nie wszyscy oglądali od razu, a to niszczy całą przyjemność.
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?   Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 3 Icon_minitime18/3/2014, 16:04

Ma umrzeć jeszcze jeden bohater Crying or Very sad
I widać, że tą pierwszą śmierć udało nam się odgadnąć, bo większość obstawiała właśnie tę osobę No
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?   Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 3 Icon_minitime18/3/2014, 16:53

Siedząc wczoraj na tumblr coś mi się o oczy obiło. Mianowicie wyczytałem że ktoś umrze, ktoś powróci i ktoś umrze raz jeszcze. Wszystkiego się można po Jeffie spodziewać... A teraz ide odreagować śmierć Allison.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?   Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Czy kolejna główna postać umrze?
» Crystal Reed o ostatnim odcinku Teen Wolfa i o śmierci jednej z głównych postaci.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Spekulacje :: Starocie-
Skocz do: