Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?

Go down 
+10
Black Rebel
Mozbi
sinnerxx
Solve
merllo
being
Morgan
Aid_than
Annie
ars_amandi
14 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?   Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Icon_minitime19/2/2014, 13:20

Och, kto by zwracał uwagę na ciągłość - Jeff Laughing ? Hello, Malia i Peter mieli te swoje zdjęcia na telefonach i nie świeciły im się oczy, mimo że to było ciągnięte przez całe pierwsze dwa sezony :Rolling Eyes: ?

Btw, z drugiej strony, może Isaac się nie uzdrawiał, bo Allison przy nim była? Ja wciąż obstawiam, że ona jest drugim Nogitsune Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 3932743711
(co do określonego napięcia prądu, powstrzymującego uzdrawianie się, masz absolutną rację ;**. Ale po odcięciu prądu proces powinien się jednak rozpocząć powoli ;/..)

A co do Isaaca/Allison - a podobno nie ma umrzeć więcej, niż jedna osoba? Jedna z czołówki i jeszcze do tego z normalnej obsady? Więc... ;/.. mogą i oboje odpaść Sad...
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?   Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Icon_minitime19/2/2014, 15:24

Isaac i Allison, oboje? To by strasznie uszczupliło obsadę, dobrą jej część. Bo oboje wnoszą do serialu dużo.
Może coś z Kira? W sensie, ona jest tym dobrym kitsune, więc może w akcjie jakiegoś poświęcenia, czy coś będzie próbowała powstrzymać Nagitsune i polegnie?
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?   Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Icon_minitime19/2/2014, 15:34

Allison wnosi, ale Isaac... Isaac nie Wink. Jest fajny i świetny, ale on w tym momencie nie ma żadnego wątku Razz . W 3A też go nie miał, był tylko połączony z watahą Alph, że niby coś tam widział i toto krótko. Wątek Isaaca tak naprawdę skończył się razem z końcem s2 - teraz tylko pojawia się co parę scen, będąc pomocnym, bo widzowie go lubią Smile

Kira dopiero doszła, Jeff na pewno jej nie usunie Wink. I gdyby Allison umarła, ona musiałaby zostać, by zająć jej miejsce.. Zresztą, on mówił kiedyś nawet o spin-offie z nią xD
Wolałabym spin-off z Hale'ami, jak już.....
Powrót do góry Go down
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?   Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Icon_minitime19/2/2014, 16:35

spin-off z Hale'ami, to było by coś Wink
O Stilesa jak najbardziej by się nie martwiła, o wraz z jego śmiercią oglądalność serialu znacznie by spadła [ja bym tam pewnie już nie oglądała Smile] No i co racja to racja, że on zdecydowanie jest najlepszym aktorem w całej obsadzie.

Ale co do Dereka... pale Nie wiem, może tylko ja mam takie wrażenie, że on 3B pojawia się bardzo mało. No i weźcie pod uwagę ten tekst, który rzucił do bliźniaków na temat Scotta - Czy byli by gotowi za niego umrzeć. Tak jak Allison został pozbawiany swojej 'fuchy', ona została zastąpiona przez Kirę, a on nie jest już Alphą. Mimo wszystko mam nadzieję, że nie umrze, jest on ogromną część TW od samego początku, to chyba jasne Wink

Jeszcze z listy podejrzanych wyeliminowała bym Petera choćby przez fakt ile wątków z nim jest teraz niewyjaśnionych. Finał 3a? Papa Peter?..

Ale o Dereka boję się naprawdę. Wydaję się trochę, że w tym momencie tylko dogrywa w serialu.. I może się powtarzam i nie mówię tego złośliwie, bo moim endLove był Scott z Alii no i miałam nadzieję, że tak to się właśnie zakończy. No, ale jest postać została wykreowana w 2 i 3 sezonie, no tak jak została. Moja sympatia do niej spadła i w sumie najmniej zabolało by mnie jej odejście..

No wyobrażacie sobie TW, bez Dereka?!?!

No i ktoś z pobocznej obsady. Mówiono, że jest to ktoś z paczki Scotta i, że to go zaboli. Isaac? ;< po braku regeneracji można mówić, że możliwe.. No, ale są jeszcze bliźniacy, którzy i tak opuszczają [podobno] serial. Może jednak mu się tak przysłużą i będzie za nimi płakał ...
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?   Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Icon_minitime19/2/2014, 20:35

Bez Dereka to byłoby całkiem co innego, jak przez kilka odcinków go nie było to odczuwałam tęsknotę, a co dopiero jak by go uśmiercili?

A propos Isaaca --> http://flodesbois.tumblr.com/post/77178790854/ianthebobo-fullmoonbitesback-just-a-reminder. Takie coś znalazłam i w sumie coś w tym jest. Peter przeżył pożar, a obszar poparzeń miał pewnie podobny do Isaaca. Fakt, że tu są dwa różne czynniki, które się do tego przyczyniły, ale jednak się uleczył, więc jakaś nadzieja dla Isaaca jest, co?

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 DearIsaac4
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
merllo
Zaatakowany
Zaatakowany
merllo


Liczba postów : 215
Punkty : 1
Join date : 11/11/2013
Age : 33
Skąd : Kraków

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?   Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Icon_minitime20/2/2014, 11:10

Isaac-> i jego poparzenia (ciekawe czy się uleczy).Lubie go, na początku gdy jego postać zawitała do serialu jakoś nie byłam przekonana, wręcz działał mi na system ale z czasem jego postać przeistaczała się a ja zapałałam do niego sympatią.
Jeśli chodzi o Petera to czy przypadkiem on nie uleczył się dopiero gdy został Alpchą?  Status w stadzie przekłada się na tępo  leczenia i oczywiście na siłę. Dlatego każdy chce być Alphą Smile
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?   Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Icon_minitime21/2/2014, 14:07

http://colethewolf.tumblr.com/post/77373999011/iamjustafanboy-colethewolf-suaine
Uch?? To jest zarys i obsada w czterech scenach w 4x01.. Jeśli to jest prawdziwe, to znaczy, że Allison przeżyje O.o? W sumie jedynymi brakującymi są Stiles, Derek i Isaac. Lub też po prostu mogą nie brać udziału w tych scenach...
Ugh, po prostu poczekam na finał i 4x01 i tam zobaczymy, jak się cliffhanger rozwinie i kto umarł Razz
Plus, ostatnie dwie sceny są ciekawie napisane:
"Melissa comes from incident at the hospital, looking for Stilinski.
Stilinski calms Melissa down, Agent McCall shows up."

(dajcie szeryfowi imię wreszcie -.-)
Dlaczego Mama McCall jest na tyle zestresowana po wypadku w szpitalu, że szeryf musi ją uspokajać? Co się tam stało, czyim wypadku? Scotta? On i Kira też biorą udział w tych scenach..
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?   Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Icon_minitime21/2/2014, 14:37

Ja tam nic nie widzę :c. Dzięki za napisanie co tam jest, bo za nic bym się nie doczytała.
To, że oni Dereka ani Stilesa nie ma w pierwszym odcinku nie znaczy, że coś im jest. Poza tym czy to jest zarys całego odcinku? Czy tylko jakiegoś kawałka?
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?   Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Icon_minitime21/2/2014, 14:42

Czterech scen Wink
Ja w ogóle myślę, że coś musi być nie tak, bo nie po to teraz trzęsą się ze śmiercią i próbują robić z tego wielki sekret, by nagle mówić, kto jest w 4x01...

EDIT.: http://colethewolf.tumblr.com/post/77426669691/askisaacthewolf-mysnarkyself
Zaraz wyjdzie, że tak naprawdę zrobiono z igły widły i ktoś po prostu będzie w śpiączce czy coś. Skoro Linden uznał, że to jest rozdmuchana sprawa Wink
Powrót do góry Go down
Annie
Wilkołak
Wilkołak
Annie


Liczba postów : 1040
Punkty : 7
Join date : 03/07/2012
Age : 27
Skąd : Tajlandia ^^

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?   Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Icon_minitime22/2/2014, 15:39

Moja teoria po ostatnich odcinkach była taka, że to Stiles nie przeżyje, ale... przecież to, że będzie martwy wcale nie oznacza, że nie będzie go w TW. Pomyślcie, jeśli evil Stiles zawładnie naszym Stilesem to wtedy już nie będzie Stilesa xd. Dobra, wgl, co ja pisze. Tak czy inaczej, myślę, że ta sprawa będzie jakoś mocno naciągana i będzie dotyczyła Stilesa. 
Albo znów jakaś ściema. xd
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?   Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Icon_minitime22/2/2014, 21:18

ars_amandi napisał:
Zaraz wyjdzie, że tak naprawdę zrobiono z igły widły i ktoś po prostu będzie w śpiączce czy coś. Skoro Linden uznał, że to jest rozdmuchana sprawa Wink

A jak to było? To są domysły ludzi, że ktoś zginie, czy po prostu Jeff ogłosił, że będzie śmierć w tej części sezonu?
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?   Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Icon_minitime22/2/2014, 22:38

Jeff ogłosił w wakacje. I aktorzy potwierdzili w wywiadach Wink,
Podobno Keahu powiedział, że to ktoś, kto nagle zyska nadnaturalne moce i śmierć będzie nieodwracalna..

Co do Stilesa.. Nawet bym się nie zdziwiła, haha, gdyby po prostu ktoś wbił mu w brzuch jakiś zaklęty sztylet i wszyscy byliby jak oooch!", a umarłby tylko Nogitsune xD
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?   Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Icon_minitime22/2/2014, 23:09

Ale Nogitsune nie jest z czołówki czyż nie Razz?
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?   Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Icon_minitime22/2/2014, 23:14

Ale aktualnie jest raczej decydującą postacią. Większość dzieje się się wokół Stilesa/Nogitsune, nie wiadomo czy umrą razem, czy uda im się zabić samego demona.
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?   Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Icon_minitime23/2/2014, 17:11

Zawsze można pobawić się twierdzeniem, że skoro Nogitsune przybrał wygląd Stilesa, to w czołówce jest Laughing

Ja zresztą sądzę, że Stiles będzie cliffhangerem, tak samo, jak i parę innych postaci, ale ogólnie umrze ktoś inny. Albo i nikt znaczący, a zmianą w czołówce będzie.. może po prostu sama zmiana czołówki, bo od s2 mamy tą samą, poza paroma elementami na końcu Laughing ?
Kto tam Jeffa wie ;p

Aczkolwiek śmierć kogoś, kto dopiero zyskał nadnaturalne moce, dawałaby Stilesa... albo Allison i Danny'ego, bo oni mają możliwość? Ech Razz
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?   Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Icon_minitime23/2/2014, 17:51

Łapy od Danny'ego... xD
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?   Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Icon_minitime25/2/2014, 13:45

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Tumblr_n1j9yyNReJ1rboah2o1_500

Iaaaaaaaaaaaaan, nie! Nie wolno! Be Ian!
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?   Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Icon_minitime25/2/2014, 15:39

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 4198022946 brawo, Ian, brawo, nawet nie wiesz, jaka jest pisownia imienia osoby, którą chcesz zabić Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 1703380403 
(zawsze mnie irytowało, jak niektórzy fani uparcie piszą "Styles". Jak.. omg, ludzie, cztery lata to za mało, żeby się nauczyć, że to nie "y", tylko "i" Laughing ??)
Powrót do góry Go down
monika2325
Odwiedzający
Odwiedzający
monika2325


Liczba postów : 20
Punkty : 1
Join date : 06/02/2014

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?   Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Icon_minitime25/2/2014, 16:49

Mi się wydaje że może to być jednak Allison, patrząc na końcówkę ostatniej sceny z trailera następnego odcinka mówi ona czule do Scotta ze wszystko w porządku tak jakby chciała mu powiedzieć że pogodziła się ze śmiercią i może jej pozwolić odejść... Crying or Very sad 

Jak tak to będzie strasznie smutno w kolejnym sezonie...jej tata się załamie-zostanie sam,a co do Scotta to raczej zakochuje się on powoli w Kirze wiec Allison zostanie i tak odsunięta na dalszy tor...

Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?   Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Icon_minitime25/2/2014, 17:00

W tej końcówce to ona właśnie dla mnie wyglądała tak nieco strasznie, raczej na opętaną przez kolejnego nogitsune/Kate przez ton głosu i niby uśmieszek na końcu (i Scott też był lekko uśmiechnięty) :Rolling Eyes: , tak, jak Nogitsune!Stiles był spokojnie-upiorny, gdy podchodził z "You okay?" do Scotta wcześniej i ci wszyscy seryjni zabójcy, uspokajający swoje ofiary Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 3932743711 - ale w sumie każdy może mieć dowolną interpretację xD
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?   Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Icon_minitime25/2/2014, 17:17

Oj a interpretacji będzie wiele. Mam nadzieję, że Stilesa i Dereka zostawią w spokoju. Allison faktycznie podejrzanie wyglądała w mid-season trailerze i wydaje mi się, że jednam może być opętana, hm?
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?   Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Icon_minitime25/2/2014, 22:53

Mam nadzieję, że to będzie Derek, bo jak to bedzie Derek,to nie bedzie Alisson ani Isaac.

Ale sądzę, że nawet jeżeli planowali uśmiercić kogoś z 3 najczęściej spekulowanych postaci, to już to zmienili, żeby był szok. Podali obsadę na 4.01, ale to nie oznacza, że wymienieni aktorzy muszą grać żywe postacie. Może ktośpojawić się w retropsekcji, jako duch czy cokolwiek, choćby głupie nagranie na telefonie, a nie podali Dereka i Alisson w obsadzei, aby zadać nam trochę myślenia. W koncu to tylko lista, która nie jest ani ostateczna ani nic, jeśl ja byłbym Jeffem, to właśnie tka naprawiałbym błąd z przedwczesnym ujawnieniem, że ktoś umrze.
Powrót do góry Go down
monika2325
Odwiedzający
Odwiedzający
monika2325


Liczba postów : 20
Punkty : 1
Join date : 06/02/2014

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?   Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Icon_minitime26/2/2014, 10:55

A moze tak naprawdę Nogitsune to Allison i odwraca uwagę od siebie opetając Stilesa...wprowadzili w tym sezonie Kirę aby powoli pozbyć się Allison bo nie widac przyszłości dla pary Allison/Scott;(
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?   Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Icon_minitime26/2/2014, 12:12

Oj to, że Allison umrze jest bardziej prawdopodobne od śmierci Stilesa, ale! ALE! Wersja z dwoma Nogitsune jest bardziej prawdopodobna. Gdyby jeden demon miał narobić tyle zamieszania to by się nie mógł wyrobić Very Happy
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
cabello
Odwiedzający
Odwiedzający
cabello


Liczba postów : 28
Punkty : 0
Join date : 26/02/2014
Age : 27

Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?   Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Icon_minitime26/2/2014, 23:56

Jedno jest pewne, jeśli uśmiercą Stilesa to albo go wskrzeszą albo cały serial na tym straci, sam fakt że Stiles jest jedną z ulubionych postaci fanów, do tego sam fakt co jego postać wnosi do całego serialu, no nie wierzę że mogłoby go zabraknąć. Stawiam na Isaac'a albo All.
Powrót do góry Go down
http://oh-ronald.tumblr.com
Sponsored content





Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?   Kto z głównych bohaterów umrze w 3B? - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Czy kolejna główna postać umrze?
» Crystal Reed o ostatnim odcinku Teen Wolfa i o śmierci jednej z głównych postaci.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Spekulacje :: Starocie-
Skocz do: