Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Crystal Reed o ostatnim odcinku Teen Wolfa i o śmierci jednej z głównych postaci.

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Crystal Reed o ostatnim odcinku Teen Wolfa i o śmierci jednej z głównych postaci. Empty
PisanieTemat: Crystal Reed o ostatnim odcinku Teen Wolfa i o śmierci jednej z głównych postaci.   Crystal Reed o ostatnim odcinku Teen Wolfa i o śmierci jednej z głównych postaci. Icon_minitime18/3/2014, 17:18

Poniżej przedstawiam moje tłumaczenie artykułu, w którym przytoczono wywiad Crystal z E!online.

No, to zaczynajmy:

Crystal Reed, aktorka grająca bohaterkę uzbroją w łuk i strzały, postanowiła odejść z serialu. Jak mówi, "to wszystko działo się na bardzo dobrych warunkach, i jest wynikiem tego, że w swojej karierze chcę podążać nieco inną ścieżką." W rozmowie z portalem E!Online Crystal wyjaśnia dlaczego stwierdziła, że nadszedł zakończenia historii Allison.

"Czułam się niezwykle twórczo, nie wydarzyły się rzeczy, które chciałabym zrobić inaczej, ale chcę zbadać inne możliwości filmu i Telewizji. Chcę wcielić się w inne[różnorodne] postacie" mówi Reed, jako kolejny powód podała różnicę wieku pomiędzy nią, a graną postacią(29 letnia kobieta grająca 17 letnią dziewczynę).

Decyzja została podjęta w czasie kręcenia pierwszych odcinków sezonu 3A, który został wyemitowany latem ubiegłego roku. Crystal Reed rozmawiała z producentem wykonawczym, Jeffem Davisem, który oznajmił aktorce, że "pisze jej wielki koniec". Koniec postaci Allison był naprawdę wspaniały, walczyła z ONI próbując chronić swoich przyjaciół. To było wystarczające, aby uratować Isaaca, ale nie wystarczyło, aby mogła uratować samą siebie.


Reed mówi, że zrobiła własne badanie na temat nadchodzącej śmierci swojej postaci, i powiedziała, że ostatnie dni były dla niej szczególnie trudne. Jest przekonana, że ciągle będzie widywała się, z przyjaciółmi z planu, ale będzie naprawdę tęskniła za ekipą tworzącą Teen Wolf'a.

Oczywiście Fani serialu są smutni z powodu śmierci tak ważnego bohatera, ale Crystal przekonuje, że sama jest w żałobie po Allison "To trudne po prostu pozwolić jej odejść. Razem z nią, odeszła część mnie, ale ona zawsze będzie gdzieś we mnie, jestem z niej naprawdę dumna. Nie sądzę, abym mogła być taka smutna z tego powodu, gdyby Alisson nie była dla mnie aż tak ważna, a naprawdę była. To naprawdę smutne. Sama nie wiem co powiedzieć, ja po prostu też to odczuwam."

Mimo, że to jest koniec Allison, to Crystal dopiero rozpoczyna coś, co z cała pewnością będzie wspaniałą karierą. "bardzo ważne dla mnie jest to, co będę robiła dalej, muszę czuć, że to do mnie przemawia, że będe czułą się kreatywną aktorką, i że będę opowiadała wspaniałą historię" powiedziała Crystal, "Nie mam jeszcze konkretnych planów, mogę wyjść na scenę, tworzyć film albo sztukę teatralną".

Za błędy przepraszam ;P
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Crystal Reed o ostatnim odcinku Teen Wolfa i o śmierci jednej z głównych postaci. Empty
PisanieTemat: Re: Crystal Reed o ostatnim odcinku Teen Wolfa i o śmierci jednej z głównych postaci.   Crystal Reed o ostatnim odcinku Teen Wolfa i o śmierci jednej z głównych postaci. Icon_minitime18/3/2014, 17:30

Pięknie przetłumaczone I love you

Ja jeszcze dodam link do całego, bardziej szczegółowego wywiadu:
http://insidetv.ew.com/2014/03/17/teen-wolf-post-mortem-crystal-reed-interview/

I przetłumaczę najpiękniejszy fragment <3
[Crystal o swojej ostatniej scenie]:
"Jeszcze jej nie widziałam, więc nie wiem, co się zdarzy. Czasami kręcisz rzeczy, ale po montażu one okazują się zupełnie inne.. zwykle na lepsze. Więc nie wiem, jak to będzie wyglądać... Ale ten moment był dla mnie naprawdę ciężki, bo my, jako ludzie, nigdy nie będziemy zdolni zagrać sceny śmierci poprawnie, bo sami nigdy przez to nie przeszliśmy. Bo gdybyśmy to zrobili, bylibyśmy martwi. Więc strona fizyczna była ciężka. Zrobiłam dużo researchu na temat tego, jak ona mogłaby umierać w tych okolicznościach i cały czas miałam to w myślach. Więc, gdy umierała i miała swój ostatni oddech, ja mówiłam swoją rolę i cały czas powtarzałam: "Kocham cię. Kocham cię. Kocham cię". I pamiętam, że jeden z producentów podszedł do mnie i powiedział: "Proszę, nie mów tego, bo ona teraz kocha Isaaca". Ale ja czuję, że Allison wciąż kocha Scotta. I myślę, że w tym momencie ona powiedziała, że go kocha, bo ta miłość wciąż w niej była. Dlatego dla mnie było ciężko, żeby powstrzymać się od tych uczuć, jako że - jako aktorka - czuję, że one wciąż są i istnieją.  Więc nie wiem, jak to się okaże z tą sceną, ale to było interesujące dla mnie jako aktorki, bo czułam naprawdę silną potrzebę, żeby to powiedzieć Scottowi, nawet jeśli ona nie powinna była. Więc to było interesujące".


Crystal rozumie swoją bohaterkę lepiej niż Jeff i producenci. Amen I love you
Scallison forever [*] I love you
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Crystal Reed o ostatnim odcinku Teen Wolfa i o śmierci jednej z głównych postaci. Empty
PisanieTemat: Re: Crystal Reed o ostatnim odcinku Teen Wolfa i o śmierci jednej z głównych postaci.   Crystal Reed o ostatnim odcinku Teen Wolfa i o śmierci jednej z głównych postaci. Icon_minitime18/3/2014, 19:46

Ja na jakiejś stronie trafiłem tylko na to, co przetłumaczyłem, ale widać Crystal naprawdę poczuła tą postać Smile

Wiedziała co i jak powinno być <3
życzę jej jak najlepiej Smile

Powrót do góry Go down
BoginiSkarpety
Odwiedzający
Odwiedzający
BoginiSkarpety


Liczba postów : 47
Punkty : 1
Join date : 01/03/2014

Crystal Reed o ostatnim odcinku Teen Wolfa i o śmierci jednej z głównych postaci. Empty
PisanieTemat: Re: Crystal Reed o ostatnim odcinku Teen Wolfa i o śmierci jednej z głównych postaci.   Crystal Reed o ostatnim odcinku Teen Wolfa i o śmierci jednej z głównych postaci. Icon_minitime18/3/2014, 20:52

ars_amandi napisał:
"Proszę, nie mów tego, bo ona teraz kocha Isaaca". Ale ja czuję, że Allison wciąż kocha Scotta.
To był jej pomysł? Razz No wybaczcie, ale Scotta nie znoszę, więc to dla mnie było totalnie smutne.  Laughing A Isaac taki biedny, dla Scotta Kirę dali, a tego umordują / wywalą w jakieś piaski pustyni / dowiemy się że wyjedzie, odnajdując zaginionego brata / matkę / babkę. ;c

Tłumaczenie jest naprawdę śliczne, a wywiad czytałam ze łzami w oczach.  I love you 
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

Crystal Reed o ostatnim odcinku Teen Wolfa i o śmierci jednej z głównych postaci. Empty
PisanieTemat: Re: Crystal Reed o ostatnim odcinku Teen Wolfa i o śmierci jednej z głównych postaci.   Crystal Reed o ostatnim odcinku Teen Wolfa i o śmierci jednej z głównych postaci. Icon_minitime18/3/2014, 23:48

OMG> Tak mocno płaczę ponieważ to było piękne i nie uważam, że złe. Ludzie pewnie mają pretensje, że Allison była z Isaackiem i wgl, ale Scott był jej "pierwszą miłością", a swojej pierwszej wielkiej miłości nigdy nie przestaje się kochać.
Tą scenę zagrała pięknie i idealnie.
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
BoginiSkarpety
Odwiedzający
Odwiedzający
BoginiSkarpety


Liczba postów : 47
Punkty : 1
Join date : 01/03/2014

Crystal Reed o ostatnim odcinku Teen Wolfa i o śmierci jednej z głównych postaci. Empty
PisanieTemat: Re: Crystal Reed o ostatnim odcinku Teen Wolfa i o śmierci jednej z głównych postaci.   Crystal Reed o ostatnim odcinku Teen Wolfa i o śmierci jednej z głównych postaci. Icon_minitime19/3/2014, 19:54

O taak, to było naprawdę cudowne. <3
Chociaż wolałabym żeby w rękach trzymał ją jej ojciec (Chociaż baardzo by cierpiał :C). Ale postawiła bym tej scenie wielkie 12/10. Razz
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Crystal Reed o ostatnim odcinku Teen Wolfa i o śmierci jednej z głównych postaci. Empty
PisanieTemat: Re: Crystal Reed o ostatnim odcinku Teen Wolfa i o śmierci jednej z głównych postaci.   Crystal Reed o ostatnim odcinku Teen Wolfa i o śmierci jednej z głównych postaci. Icon_minitime20/3/2014, 20:01

Mam nadzieje że się jej powiedzie:)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Crystal Reed o ostatnim odcinku Teen Wolfa i o śmierci jednej z głównych postaci. Empty
PisanieTemat: Re: Crystal Reed o ostatnim odcinku Teen Wolfa i o śmierci jednej z głównych postaci.   Crystal Reed o ostatnim odcinku Teen Wolfa i o śmierci jednej z głównych postaci. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Crystal Reed o ostatnim odcinku Teen Wolfa i o śmierci jednej z głównych postaci.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Crystal Reed znów na planie!
» Igrzyska śmierci
» Kto z głównych bohaterów umrze w 3B?
» Wzór karty postaci

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Newsy&Spoilery :: Wywiady-
Skocz do: