Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Reign 2013

Go down 
+3
Oswin
Morgan
Rashel
7 posters
AutorWiadomość
Rashel
Ugryziony
Ugryziony
Rashel


Liczba postów : 422
Punkty : 28
Join date : 19/07/2012

Reign 2013 Empty
PisanieTemat: Reign 2013   Reign 2013 Icon_minitime6/1/2014, 13:12

Reign 2013 7565954.3

"Kiedy Mary Stuart przybywa do Francji, by poślubić syna króla, musi stawić czoła komplikacjom na drodze do władzy."

źródło: filmweb

Ogląda ktoś? :DJa się zakochałam w tym serialu!
Powrót do góry Go down
http://badasscaroline.tumblr.com/
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Reign 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Reign 2013   Reign 2013 Icon_minitime6/1/2014, 13:14

Haha , wczoraj się o nim dowiedziałem i właśnie miałem zacząć. Cool
Powrót do góry Go down
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

Reign 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Reign 2013   Reign 2013 Icon_minitime6/1/2014, 13:48

Oglądam i jak na początku wydawał mi się prosty - teraz też go kocham Very Happy
Ta nutka tajemnicy: co się dzieje w lesie, kim są poganie?! KIM JEST CLARYSSA?! Very Happy Świetny jest i mam nadzieję, że iż jest to serial Historyczno- Fantastyczny to jednak przez tą fantastykę odejdą trochę od historii Marii Stuart.

Rashel - team Francis czy Bash Very Happy Ja tam oczywiście Sebastian  Reign 2013 659520521 
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Reign 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Reign 2013   Reign 2013 Icon_minitime6/1/2014, 14:06

czy w tamtych czasach oni mieli fajerwerki ? Razz
Jestem po 1 odcinku i myślę że trochę przy serialu przystanę... Szkoda że Mary nie ma poczucia własnej wartości , no ale to były inne czasy Smile
Powrót do góry Go down
Rashel
Ugryziony
Ugryziony
Rashel


Liczba postów : 422
Punkty : 28
Join date : 19/07/2012

Reign 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Reign 2013   Reign 2013 Icon_minitime6/1/2014, 14:44

Twins, nie zniechęcaj się, serial jest naprawdę super! Co prawda czasami, niektóre rzeczy są naciągane, ale w jakim serialu nie są? Wink

Morgan haha szczerze to ani ten, ani ten. Lubię obu. Najbardziej do gustu przypadł mi Keith (czy jakoś tak, ten chłopak z kuchni, bardzo go lubię), wiec pozostanę przy nim. Very Happy
Powrót do góry Go down
http://badasscaroline.tumblr.com/
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

Reign 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Reign 2013   Reign 2013 Icon_minitime6/1/2014, 14:56

Tego z kuchni też lubię ;D Jest taki luźny, shipujesz tam coś jeszcze poza nim i Greer? Chyba, że widzisz go z kimś innym Very Happy
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
Rashel
Ugryziony
Ugryziony
Rashel


Liczba postów : 422
Punkty : 28
Join date : 19/07/2012

Reign 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Reign 2013   Reign 2013 Icon_minitime6/1/2014, 16:56

Nie no ja właśnie uwielbiam go i Greer, lubię też połączenie Kenny i Henry'ego, ale on mnie wkurza często swoim zachowaniem. A Mary to raz z Francisem, raz Sebastianem, po prostu nie potrafię wybrać, z dwoma ma bardzo dobre sceny. Wink
Powrót do góry Go down
http://badasscaroline.tumblr.com/
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Reign 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Reign 2013   Reign 2013 Icon_minitime20/1/2014, 17:24

Nie mogę się już doczekać;/ za długa ta przerwa!!
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Reign 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Reign 2013   Reign 2013 Icon_minitime24/1/2014, 21:01

I jak tam ? oglądał ktoś już nowy odcinek? I kto by pomyślał że sprawy się tak potoczą... Mam nadzieję że wszystko zacznie się układać, bo ten pech Mary zaczyna mnie już dołować.
Powrót do góry Go down
Oswin
Odwiedzający
Odwiedzający
Oswin


Liczba postów : 27
Punkty : 0
Join date : 29/01/2014

Reign 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Reign 2013   Reign 2013 Icon_minitime29/1/2014, 13:58

widziałam pilota i mi się spodobało :3 podoba mi się, że jest jakaś taka oryginalność w tym serialu, ten soundtrack nie pasujący do serialów tego typu świetnie to podkreśla. niedługo pewnie zacznę kontynuować oglądania.
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Reign 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Reign 2013   Reign 2013 Icon_minitime2/4/2014, 11:50

Zapraszam wszystkich zainteresowanych: http://reign.fan-strefa.pl/wp/


Ostatnio zmieniony przez Aid_than dnia 17/4/2014, 18:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Reign 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Reign 2013   Reign 2013 Icon_minitime17/4/2014, 17:55

Soo.. jak tam ? ktoś jeszcze ogląda ? Mnie bardzo ostatnie wydarzenie wstrząsnęły.
Spoiler:
Powrót do góry Go down
Banshee
Gość
Gość
Banshee


Liczba postów : 6
Punkty : 0
Join date : 24/04/2014

Reign 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Reign 2013   Reign 2013 Icon_minitime24/4/2014, 16:53

Uwielbiam ten serial Smile Z tygodnia na tydzień jest coraz lepiej i lepiej.
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Reign 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Reign 2013   Reign 2013 Icon_minitime31/7/2014, 20:01

Bardzo polubiłam "Reign", choć podchodziłam do tego serialu bardzo sceptycznie. Kiedyś bardzo interesowałam się historią, a "Reign" pełne jest nieścisłości i anachronizmów, ale jeśli człowiek zapomni, że to ma być XVI-wieczna Francja, to serial ogląda się świetnie. Fabuła jest wartka, obsada całkiem niezła (moim ulubieńcem był Król Henry - genialnie odegrany i bardzo seksowny... uwielbiałam jego paring z Kenną ;( ), cudne kostiumy i świetny soundtrack.
Nie podoba mi się tylko wątek Loli i jej bękarta, wg mnie to niepotrzebne i nudne.
Jestem Team Mabastian, chociaż Frary miewało swoje słodkie chwile. Ale w finale Franio tak mnie zirytował, że strzeliłam sporego focha. xD
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Bexy
Ugryziony
Ugryziony
Bexy


Liczba postów : 449
Punkty : 4
Join date : 07/07/2013
Age : 29
Skąd : Bon Temps

Reign 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Reign 2013   Reign 2013 Icon_minitime12/8/2014, 12:56

Na chwilę obecną jest to mój ulubiony serial z CW. Genialny. Wciągnęłam się od pierwszego odcinka, a później było już tylko lepiej. Zdaję sobie sprawę, że w "Reign" jest sporo nieścisłości historycznych, ale muszę przyznać, że nawet ta nieco pozmieniana fabuła bardzo mi przypadła do gustu i serial świetnie się ogląda. Zawsze zachwycają mnie kreację bohaterek - głównie Mary i jej dwórek. Może i te stroje nie oddają w pełni ducha epoki, ale są naprawdę przepiękne. *.*
Tak samo jak Adria uważam, że najlepszą postacią w Reign był Król Henryk, który był genialnie wykreowany, a w dodatku bardzo mi się podobał jako mężczyzna. ^^ Z żeńskich postaci najbardziej polubiłam Kennę i Mary, choć ta druga chwilami mnie irytowała.
Jestem zdecydowanie za Mabastianem, choć muszę przyznać, że do Frary już się trochę przyzwyczaiłam i nie hejtuję tego tak jak kiedyś. Nie znoszę natomiast Kennash'a, który cholernie działa mi na nerwy i uważam, że ta para jest całkowicie z dupy wzięta, a jej rozwój mega nienaturalny. No ale nic, pewnie z tym też będę musiała się pogodzić, bo nie wygląda na to, żeby scenarzyści zechcieli odejść od tego pomysłu.
Powrót do góry Go down
http://sexybexy19.tumblr.com/
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Reign 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Reign 2013   Reign 2013 Icon_minitime6/10/2014, 18:56

2x01:

Trzymało w napięciu z tą czarną śmiercią, nie powiem że nie. ;p
Bardzo doskwiera mi brak Henrysia. ;( Gdzie moje seksowne kochanie... ech. ;/
Catherine + Mary jak zwykle na plus, uwielbiam ich relację. I love you
Mary okazała się znowu twardą królową, super. Ta jej mina, jak wrzucała Złego Szlachcica do katakumb... ;ppp
MŁODY KSIĄŻĘ DE CONDE :SERCE:
Soundtrack <3
irytujący bachor Pascal nie zyje, chociaż jeden.
Nostradamus trujący Kasiunię I love you

Na minus ofc żywa Lola, żywy pomiot i żywy kretyn Francis. Oby ich ta zaraza dopadła w drodz do zamku, całą trójkę. Normalnie... brak mi słów. Francis niszczy życie Mary, sprowadzając Diastemę i Bękarta na dwór. ;/ Nie podoba mi się sugestia nt. trójkąta... wgl Lola jest beznadziejną postacia, Francis widzę także jest nie do odratowania. ;/ Kolejny, co dostał pieluszkowego zapalenia mózgu od jednego kontaktu z bachorem, Chryste Panie. -_-
Drugi minus to Kennash, dla mnie to jest takie sztuczne, wymęczone i bez chemii, że zęby zgrzytają. GDZIE JEST MABASTIAN, PYTAM GRZECZNIE I UPRZEJMIE?! ;(
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Bexy
Ugryziony
Ugryziony
Bexy


Liczba postów : 449
Punkty : 4
Join date : 07/07/2013
Age : 29
Skąd : Bon Temps

Reign 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Reign 2013   Reign 2013 Icon_minitime14/10/2014, 22:43

2x02:

Odcinek całkiem spoko, ale końcówka była najmocniejsza. A tak się martwiłam, że więcej nie zobaczę i nie usłyszę Henry'ego. xD Wprawdzie wolałabym ujrzeć jego prawdziwe oblicze, no ale... Rolling Jestem bardzo ciekawa, co będzie dalej z tymi duchami. Co do reszty odcinka, to najbardziej podobały mi się sceny Greith. Skoro Lord C wyjeżdża, to może jest dla nich jakaś szansa...? Wprawdzie Greer nie zasługuje na Leitha, no ale są razem tacy słodcy, że nie mogę ich nie shippować. I love you
Brakuje mi Mabastiana i nadal mi ciąży to całe Frary. Niby ich sceny oczu mi nie wypalają, no ale i tak wolałabym Basha na miejscu Francisa u boku Mary. Wk*rwia mnie też Lola i bachor. ;/ Sądzę, że będzie jeszcze gorzej, skoro Francis uzna to dziecko. Ech.
Powrót do góry Go down
http://sexybexy19.tumblr.com/
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Reign 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Reign 2013   Reign 2013 Icon_minitime15/10/2014, 17:27

2x02:
niezły odcinek. Henry I love you Oby skrzywdził Francisa. ;p
Bash - namiestnik? ale czemu musiał prosić o to? ;/ Francis powinien jego bbłagać o przyjęcie tytułu.

NARCISSE SENIOR JEST ZAJEBISTY I love you

Książę de Conde I love you awwww - oczywiście, że jest protestantem, i co z tego? Jest sexy. ;p może tak romansik z Mary? ;p

na plus:
- Conde, Conde, Conde I love you
- brak kennash
- Francis wrzeszczący na Mary w obecności Conde'go i Narcisse'a <3
- wątek duchów (lubię to, że w Reign zawsze są jakieś supernaturalne wątki)
- lord Castleroy <3
- Catherine żegnająca Nostradamusa
- Narcisse jako bezczelny zły charakter - lubię takich^^

neutralnie:
- Nostradamus zyje (nie maił wizji, że jak zabiją Narcisse'a Młodszego, to będzie problem
- Frary - męczy mnei ten cholerny Francis, denerwuje
- Greith - Greer nie zsługuje na Leitha, ale ta chemia.. wciąż.


Na minus:
- brak Mabastiana
- Lola
- uznanie bachora, wtf? ;/
- ludzie łażą pomiędzy trupami i w pokojach z zarazą i nikt nie choruje. #logika CW
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Bexy
Ugryziony
Ugryziony
Bexy


Liczba postów : 449
Punkty : 4
Join date : 07/07/2013
Age : 29
Skąd : Bon Temps

Reign 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Reign 2013   Reign 2013 Icon_minitime17/11/2014, 23:08

2x07:

BOŻE, NADAL NIE MOGĘ SIĘ POZBIERAĆ PO TYM ODCINKU.

Reign 2013 Tumblr_nf17heKLuL1socz3go2_250

Że tak zacznę od końca. xD Normalnie świat mi się zatrzymał, kiedy to zobaczyłam. Oni są po prostu DOSKONALI! Stworzeni dla siebie. To drugi paring (pierwszym byli Derena z GG), w którym obydwoje zyskują ze sobą, zaś osobno są niekoniecznie tacy zajebiści. ;p Chociaż muszę przyznać, że jako czarny charakter Narcisse też podoba mi się coraz bardziej. Wink
Ale wracając do gifka - wiem, że ostatecznie Lola go odepchnęła, ALE ALE całowała go długą chwilę i CHCIAŁA TEGO! W dodatku ten jej tekst o dawaniu. <3333
Scena w łaźni była najbardziej chemiczną i seksualną sceną w całym Reign. Seriously. Teksty Narcisse'a były wręcz oszałamiające. Aż miałam ochotę krzyknąć, żeby wlazł tam do niej! ;D

Jeżeli chodzi o wnioski odnośnie reszty odcinka, to bardzo lubię córkę Katarzyny (Klaudię?) i mam nadzieję, że jednak nie wyjedzie. Świetnie pocisnęła o Kennie. <3 W dodatku zafascynował mnie wątek przeszłości Basha i Klaudii. Rolling Eyes Jedno wielkie WOW, jak wspomniała o tych ich... ekhm, zabawach. xD
Trochę shippuję Mary z Condem. Rolling To przeinaczone BECAUSE OF YOU było boskie. <3
Powrót do góry Go down
http://sexybexy19.tumblr.com/
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Reign 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Reign 2013   Reign 2013 Icon_minitime19/11/2014, 23:23

2x06:

cudownie. Uwielbiam Catherine i Mary jako brotp. No i Conde jaki przejęty, że Mary zniknęła, a potem smutny, że poleciała się tulić do Frania, nie do niego.
Wisienką na torcie był Bash i zawód na jego twarzy, gdy Francis kazał mu zostać na zamku zamiast szukać Mary. MABASTIAN FOREVER, BITCHES! ;p

Jedyny minus - Narcisse x Lola. Uwielbiam Narcisse'a, nienawidzę Loli i wg mnie robienie z niego zakochanego w tej beznadziejnej... osobie jest okropnym zmarnowaniem jego potencjału...


2x07:
dzieje się! Maria & Conde, awwww! I love you Od początku ich shipuję. Nie jest to Mabastian, ale zawsze.
Wgl niech Bash i Conde jadą z nią do Szkocji, a Francis niech się użera z Lolą i Narcisse'm.

niby Frary ostatnio jest lepsze - nie takie słodkopierdzące, a z kolei... prawdziwe. Widać, że oboje kochają, ale Francis ją odpycha i rani, robi to dla jej dobra, ale to tragiczne. Tak czy inaczej Mary ma rację, on jest tchórzem. ;/

Conde za to był odważny. I love you

Claudine mi się nie podobała, taka... karczemna dziwka, nie księżniczka krwi z Walezjuszy. Cholera, jak pomyślę sobie o Małgorzacie de Valois, prawdziwej siostrze Frania... ech.
Ale jedno było fajne, jak skłamała Bashowi, że Henry nie jest jego ojcem i mogą się seksić. Very Happy

Narcisse x Lola nadal na NIE. Ja po prostu nie lubię Loli i nie widzę jej w paringu z tak fajnym facetem. Trochę mi to śmierdzi taką tanią podróbą Klaroline z TVD. ;/
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Reign 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Reign 2013   Reign 2013 Icon_minitime13/12/2014, 21:45

CO myślicie o ostatnich wydarzeniach??
Spoiler:
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Reign 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Reign 2013   Reign 2013 Icon_minitime13/12/2014, 22:07

Beznadziejny ten pomysł ze zgwałceniem, trochę niepotrzebny wg mnie. I taki... niefajny. Biedna Mary, nie zasługiwała na coś takiego, i to z rąk protestantów, których chciała chronić. ;(
Lola x Narcisse - nie, sorry, ja tego nie kupuję.
Narcisse x Klaudia - oh, yeah... Very Happy
Narcisse x Catherine - 2x oh yeah ;D
Klaudia x Conde - może być Wink ale jak zrobią z nich zakochańców w stylu Basha i Kenny, to się wkurzę.
CONDE X MARY, AWWW! I love you
Francis "look at me" - aww I love you Ty głupku.
Francis i Narcisse - haha xD
Bash i Franio współdziałający - lubię to.^^
Franio i Conde - "chciałbym rżnąć twoją żonę i wcisnąć brata na króla zamiast ciebie, ale Mary chce, bym ci pomagał, więc udawajmy przyjaźń" ;D Ech, Louis^^
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Reign 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Reign 2013   Reign 2013 Icon_minitime13/12/2014, 23:01

Haha, jakie boskie podsumowanie ... po prostu leże i nie wstanę Reign 2013 2532718340 Reign 2013 1703380403 Reign 2013 2532718340 Reign 2013 1703380403
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Reign 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Reign 2013   Reign 2013 Icon_minitime7/1/2015, 15:29

2x10:

świetny odcinek. Super gra Adelaide i nareszcie wiadomo, po co dali motyw zgwałcenia:
a) odsuwa ją od Francisa
b) Francis mści się na Narcisse'ie
c) wojna religijna
d) Conde x Mary

Z tego oczywiście najbardziej mnie jara Conde & Mary I love you uwielbiam jego list. Uwielbiam jego. Najlepsze jest to, jak bez pytania o nic jedzie z nią zarzynać własnych współwierzących. Very Happy no poezja <3

A propos protestantów, ANTOŚ KRÓL NAVARRY I love you Aww. <3 on jest przecież tatusiem Henryka Bourbona, awwww. Może mały Henio się pojawi..? ;p

HENRY X CATHERINE, YESSSSSSSSS! I love you no uwielbiam ich xD Henio nawet jako duch musi chcieć seksu. ;p

Claude jak zwykle boska Wink mam nadzieję, że Cath jej nie otruła tak naprawdę? tylko na tlye, by ją odesłać z zamku?

Frary - rozwalił się ich związek, ot i tyle. Trudno ich już shipować. Choć moje serce zawsze będzie należeć do mabastian, to Conde x Mary jest dobrą nagrodą pocieszenia.

Francis jako zły król mnie nie przekonuje. Jedyne co fajnie mu wyszło, to Narcisse. To napieprzanie się z nim w stodole, haha. xD Poezja.

Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Sponsored content





Reign 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Reign 2013   Reign 2013 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Reign 2013
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wiecznie żywy (2013)
» Teen Choice Award 2013
» Dary Anioła: Miasto Kości (2013)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Inne seriale :: Inne seriale-
Skocz do: