Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Teen Choice Award 2013

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
evans.
Omega
Omega
evans.


Liczba postów : 253
Punkty : 8
Join date : 09/05/2012
Age : 31

Teen Choice Award 2013 Empty
PisanieTemat: Teen Choice Award 2013   Teen Choice Award 2013 Icon_minitime12/8/2013, 14:16

Teen Choice Award 2013 WtfkobM

Dziś o 2 w nocy (czasu polskiego) odbyła się gala Teen Choice Award. Chociaż serial Teen Wolf był nominowany w dwóch kategoriach to niestety deski nie udało się wygrać.
Ale za to zapraszam do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia Wink
http://teenwolfdaily.com/photos/thumbnails.php?album=175

Nie wiem jak wy, ale ja uważam że Crystal wygląda dziwnie ;p [tzn ma taką nie twarzową fryzurę,i te mocne brwi i usta...]
Powrót do góry Go down
http://fuckyeahtv.tumblr.com
Rashel
Ugryziony
Ugryziony
Rashel


Liczba postów : 422
Punkty : 28
Join date : 19/07/2012

Teen Choice Award 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Teen Choice Award 2013   Teen Choice Award 2013 Icon_minitime12/8/2013, 14:19

Jaka szkoda, że Teen Wolf nie wygrał. Ogółem nie rozumiem jak mógł przegrać z PLL. No, ale co poradzić.
Holland ślicznie wyglądała, bardzo ładna sukienka, makijaż, uczesanie proste, ale schludne, ogółem pozytywnie!
Mężczyźni to samo, jak zwykle nieziemsko wyglądali. *.*
Natomiast Crystal rzeczywiście jakoś dziwnie. Jej strój jest brzydki, w ogóle jej miny na zdjęciach jak srający kot na pustyni xD Coś humorku jej zabrakło. Szkoda, że nie było Dylana.
Powrót do góry Go down
http://badasscaroline.tumblr.com/
Smee.
Zaatakowany
Zaatakowany
Smee.


Liczba postów : 237
Punkty : 5
Join date : 19/12/2012

Teen Choice Award 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Teen Choice Award 2013   Teen Choice Award 2013 Icon_minitime12/8/2013, 14:50

wielka szkoda, że Dylana nie było :c

Najładniej wyglądała Holland bo jak napisała Rashel prosto, schludnie ale pozytywnie.
Jeśli chodzi o chłopców to dla mnie przeciętnie np. Tyler mógł się bardziej postarać.
Crystal zdecydowanie najgorzej ale jednak tą okropną kreację i za mocny makijaż mogła uratować gdyby fryzura była okej ale niestety fryzura była właśnie najgorsza. No cóż, pewnie miała zły dzień czy coś.
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Teen Choice Award 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Teen Choice Award 2013   Teen Choice Award 2013 Icon_minitime12/8/2013, 22:28

Smee o którego Tylera ci chodzi ? xd xd

Crystal wygląda przedziwnie, a przecież to taka ładna kobieta o.O

Holland ślicznie <3

Nie wiem czemu wy się dziwicie, skoro najlepszy serial fantasy to TVD, a najlepszy aktor Ian, który się nie popisał.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Teen Choice Award 2013 Empty
PisanieTemat: Re: Teen Choice Award 2013   Teen Choice Award 2013 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Teen Choice Award 2013
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Teen Choice Award 2012
» TW z nagrodami Teen Choice
» Teen Wolf z nominacjami do Teen Choice Awards 2014!
» Reign 2013
» Wiecznie żywy (2013)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Newsy&Spoilery :: Archiwum Newsów-
Skocz do: