Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ulubiona postać

Go down 
+23
Ann.
Black Rebel
ars_amandi
Solve
sinnerxx
Aid_than
Mozbi
totallymystery
Annie
Eleena_
resetka
starberry
Ccaadice
Rashel
cann
Kasia0604
Woofy
Darrela
Elajża
Julq
Nat.
evans.
Farey
27 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Ulubiona postać - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona postać   Ulubiona postać - Page 2 Icon_minitime18/3/2014, 17:32

Klaus...boże ;P kogo jak kogo, ale jego, zwłaszcza ostatnio, to już wgl. nie trawię. Wybaczcie, ale beczeć co sekund 5 potrafi każde dziecko, a on nie robi nic innego. Wiecznie fochy, że rodizna którą przez X wieków sztyletował ma do niego ograniczone zaufanie ;D Oni ograniczone zaufnaie, a on ograniczone myślenie Very Happy
Powrót do góry Go down
Ann.
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Ann.


Liczba postów : 189
Punkty : 4
Join date : 05/06/2014
Skąd : Shreveport

Ulubiona postać - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona postać   Ulubiona postać - Page 2 Icon_minitime22/6/2014, 21:16

Najbardziej kocham Damona i Klausa I love you
Damona polubiłam od samego początku serialu, fenomenalna postać, która z każdym odcinkiem zyskuje u mnie coraz więcej sympatii. Na początku poznaliśmy go jako bezlitosnego drania, dążącego po trupach do celu - do ożywienia ukochanej. Pokazano, że Damon potrafi zrobić wiele dla miłości, że pod maską egoistycznego dupka kryje się ktoś więcej. <3 Uwielbiam go też z Eleną, tworzą cudowną parę, Damon stara się być dla niej lepszą osobą, ale mimo wszelkich starań nie zawsze mu się to udaje. Lubię go za jego humor, za jego mroczny charakter, postawa "i don't care", ale z drugiej strony potrafi zrobić wszystko dla bliskich mu osób, wiele też przeszedł w życiu, dzięki czemu jego postać wydaje się autentyczna i wielowymiarowa. Wink
Dalej - Klaus. Podobnie jak z Damonem - była to kolejna postać, którą pokochałam od pierwszego wejrzenia. Jego akcent, głos, charakter, wszystko I love you Uwielbiam jego pokręcony umysł, psychopatyczne zapędy i niekiedy nawet dziecinne zachowania. Kupuję jego postać w całości, uwielbiam jego wątki z rodziną, zwłaszcza z Rebekah. ♥️ Na swój sposób zawsze się o nich troszczył, bardzo pragnął ich akceptacji, chciał rodziny, ale nie zawsze dobrze się za to zabierał. Szkoda, że teraz jest w TO, ponieważ tego serialu wyjątkowo nie trawię i bardzo za nim tęsknię w Pamiętnikach ;c

Oprócz Damona i Klausa lubię też Rebekah - świetna damska postać, w s3 wręcz ją kochałam I love you Chwilami nieco mnie irytowała w s4, gdy tak poszukiwała lekarstwa, ale z perspektywy czasu nawet to miało swój urok i nawet w tym wydaniu mi się podobała. Po prostu zrozumiałam jej powody Wink
Powrót do góry Go down
http://brief-flicker-of-light.tumblr.com
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Ulubiona postać - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona postać   Ulubiona postać - Page 2 Icon_minitime31/7/2014, 19:56

Tyler - chłopak, który przeszedł najlepszą i najbardziej kompletną przemianę, który dojrzał i z szukającego okazji do bójki mięśniaka stał się odpowiedzialnym, dobrym młodym mężczyzną. Przeżył - poza Eleną - najgorszą tragedię, patrząc całościowo na serial, bo był całe życie poniżany przez ojca, osierocony przez tego ojca i potem wuja, zmieniony w hybrydę, zabito mu matkę i watahę, a na koniec jego była dziewczyna i przyjaciółka metaforycznie plunęła mu w twarz, uprawiając seks z jego najgorszym wrogiem. Wszystkie te doświadczenia zmieniały powoli Tylera. Jego rozwój jest najbardziej przemyślany - albo taki przypadkiem wyszedł, bo Julie za bardzo nie zwraca uwagi na jego postać.
Jest to oczywiście postać przez fandom traktowana niesprawiedliwie, wypomina mu się wszystko i obarcza za wszystko winą, podczas gdy np. Damonowi i Klausowi z automatu wybacza się wszystko.

Dalej, lubię jeszcze bardzo Kola, chociaż przyznam, że w S4 mi zupełnie nie pasował z tym swoim fanatyzmem na tle Silasa i raczej się cieszę, że umarł (choć wolałabym, by ktoś bardziej kompetentny go uśmiercił), nim zdołali go wepchnąć w schemat "zły Pierwotny rysuje kucyki/ całuje futrzaki" z Bonnie.

Z damskich postaci najbardziej lubię Elenę i Rebekę. Elka irytowała mnie od połowy S2 do połowy S4, ale w S1 i w S5 jest świetna. Mam do niej sporo sympatii, uważam, że jak na to, ile przeszła, świetnie się trzyma. Rebekah natomiast bywa irytująco dziecinna, ale wzbudza sympatię i litość, bo to, co Klaus zrobił z jej życiem, to tragedia.
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Bexy
Ugryziony
Ugryziony
Bexy


Liczba postów : 449
Punkty : 4
Join date : 07/07/2013
Age : 29
Skąd : Bon Temps

Ulubiona postać - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona postać   Ulubiona postać - Page 2 Icon_minitime14/8/2014, 23:45

Nie mam jednej ulubionej postaci, ponieważ lubię na równi Klausa, Rebekę i Damona.

Klausa pokochałam od pierwszej chwili i do tej pory kocham go miłością bezwarunkową (nawet jeżeli troszkę zgłupiał w tym śmiesznym spin offie). Jego popieprzony, psychiczny charakterek, brytyjski akcent, poczucie humoru, ataki szału, sposób w jaki wymawia imię swojej ukochanej. Uwielbiam w nim zarówno tą złą, nieobliczalną i bezwzględną część natury, jak i tą lepszą, łagodniejszą, ukazywaną tylko najbliższym osobom.

Rebekah jest moją najukochańszą serialową bohaterką. Cenię w niej to, że jest jednocześnie taką potężną, arogancką, wyniosłą, nieco okrutną Pierwotną, ale w głębi duszy jest zagubioną, trochę nieszczęśliwą, wrażliwą nastolatką, która tak bardzo łaknie normalnego życia. Bardzo lubię takie "ciepło-zimne" postacie, które nie są ani całkowicie złe, ani w pełni dobre.

Damon od początku serialu był jednym z głównych powodów, dla których w ogóle oglądałam Pamiętniki. Od zawsze preferowałam tego "gorszego" brata Salvatore, który jawił mi się jako seksowny, niebezpieczny, pociągający wampir spowity aurą tajemniczości. Nie wyobrażam sobie TVD bez Damona, jego poczucia humoru, jego aroganckiego charakterku, dlatego chyba sobie odpuszczę nowe odcinki tego serialu.
Powrót do góry Go down
http://sexybexy19.tumblr.com/
Ianowa
Gość
Gość



Liczba postów : 2
Punkty : 0
Join date : 09/08/2016

Ulubiona postać - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona postać   Ulubiona postać - Page 2 Icon_minitime9/8/2016, 14:34

Proste i logiczne.
1. Damon Salvatore, w jednym momencie kochany i czuły, w drugim tajemniczy i mroczny i w obu wypadkach jest genialny. Prze zabawna postać, z potencjałem. Miłość do Eleny, czy Stefana dodaję mu tylko uroku, uwielbiam patrzeć jak mu zależy. Damona gra Ian, facet świetny, wiec co tu się więęcej rozpisywać. Very Happy

2. Bonnie Bennet, przeszła już wszystko co możliwe, a dalej się nie poddaję. W sensie, wow,brawo idź do przodu dziewczyno. Ma w sobie tyle siły i odwagi. Jest lojalna i szczera.

3. Rebekha, silna wampirzyca, która marzy tak naprawdę o zwykłym życiu, uwielbiałam ją Wink

4. Stefan, bo Defany i wgl. No jednak nie potrafię nie lubić Very Happy
Powrót do góry Go down
kalii
Stały Bywalec
Stały Bywalec
kalii


Liczba postów : 92
Punkty : 30
Join date : 18/01/2016

Ulubiona postać - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona postać   Ulubiona postać - Page 2 Icon_minitime23/12/2016, 03:05

Katherine, Damon, Klaus
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ulubiona postać - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona postać   Ulubiona postać - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ulubiona postać
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Ulubiona postać
» Ulubiona postać
» Ulubiona książka
» Czy kolejna główna postać umrze?
» Ulubiona serialowa para

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Inne seriale :: The Vampire Diaries :: Ogólnie-
Skocz do: