Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ulubiona serialowa para

Go down 
+7
Smee.
Eleena_
Annie
Rashel
szmaercia
Lynette
Julq
11 posters
AutorWiadomość
Julq
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Julq


Liczba postów : 52
Punkty : 0
Join date : 10/05/2012
Age : 24

Ulubiona serialowa para Empty
PisanieTemat: Ulubiona serialowa para   Ulubiona serialowa para Icon_minitime10/5/2012, 16:03

Jakie są wasze ulubione serialowe pary? Smile
Powrót do góry Go down
Lynette
Wilkołak
Wilkołak
Lynette


Liczba postów : 768
Punkty : 0
Join date : 12/05/2012
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Allison Argent
Wiek: 17
Rasa: Łowca

Ulubiona serialowa para Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona serialowa para   Ulubiona serialowa para Icon_minitime17/7/2012, 09:12

Moją ulubioną jest Aria i Ezra. Smile
Jakoś tak... pasują do siebie i fajnie się ich razem ogląda. Smile
Powrót do góry Go down
szmaercia
Wtajemniczony
Wtajemniczony
szmaercia


Liczba postów : 176
Punkty : 0
Join date : 25/06/2012
Age : 25
Skąd : Małopolska

Ulubiona serialowa para Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona serialowa para   Ulubiona serialowa para Icon_minitime17/7/2012, 14:37

Moją ulubioną parą jest również Aria & Ezra. Smile
Emily & Samara. Tylko nie wiem czy one były razem czy też nie, bo oglądałam dopiero 1 sezon (zaraz się zabieram za 2) ale tak czy inaczej fajnie razem wyglądają. Smile
Powrót do góry Go down
Rashel
Ugryziony
Ugryziony
Rashel


Liczba postów : 422
Punkty : 28
Join date : 19/07/2012

Ulubiona serialowa para Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona serialowa para   Ulubiona serialowa para Icon_minitime19/7/2012, 11:03

Ja tam z początku nie lubiłam Ezrii, ale teraz nawet są spoko, jednak i tak moją ulubioną parą jest Spoby. Oni są cudni, każda ich scena jest po prostu wspaniała. *.* Na drugim miejscu oczywiście Haleb.
Powrót do góry Go down
http://badasscaroline.tumblr.com/
Annie
Wilkołak
Wilkołak
Annie


Liczba postów : 1040
Punkty : 7
Join date : 03/07/2012
Age : 27
Skąd : Tajlandia ^^

Ulubiona serialowa para Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona serialowa para   Ulubiona serialowa para Icon_minitime19/7/2012, 21:51

Ja jakoś nie przepadam za Spencer i Tobym. Gdyby Emily nie wolała dziewczyn obstawiałabym Emily i Toby, ale nie. Więc moją ulubioną parą jest Aria i Ezra oraz Hanna i Caleb. :) Ooo! Ewentualnie Aria i Jason. Troszkę im nie wyszło, ale moim zdaniem są intrygującą parą.
Powrót do góry Go down
Eleena_
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Eleena_


Liczba postów : 70
Punkty : 0
Join date : 23/08/2012
Age : 25
Skąd : Nowy Sącz

Ulubiona serialowa para Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona serialowa para   Ulubiona serialowa para Icon_minitime24/8/2012, 12:04

Moją ulubioną parą jest Hanna i Caleb - uwielbiam patrzyć na nich jak są razem. I jeszcze nie dawno ten ich pocałunek <3 I lubię też Arię i Ezre, chociaż pomału zaczynają mnie nudzić Razz
Powrót do góry Go down
Smee.
Zaatakowany
Zaatakowany
Smee.


Liczba postów : 237
Punkty : 5
Join date : 19/12/2012

Ulubiona serialowa para Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona serialowa para   Ulubiona serialowa para Icon_minitime27/12/2012, 22:02

Moja ulubiona to Spencer i Wren ❤ Pierwszy paring w tym serialu, któremu zaczełam kibicować Wink

No i jeszcze Hanne i Caleba lubię Very Happy Słodcy są.
Powrót do góry Go down
Bexy
Ugryziony
Ugryziony
Bexy


Liczba postów : 449
Punkty : 4
Join date : 07/07/2013
Age : 29
Skąd : Bon Temps

Ulubiona serialowa para Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona serialowa para   Ulubiona serialowa para Icon_minitime11/7/2013, 22:19

HALEB - zdecydowanie. Uwielbiam ten paring od pierwszej sceny i kibicuje im nieustannie. Dla mnie oni są świetną parą; pasują do siebie idealnie, są zgodni, ale nie przesłodzeni, jak to często bywa. Po prostu para idealna *.*
Lubię też Jarię i Spoby'ego.
Powrót do góry Go down
http://sexybexy19.tumblr.com/
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

Ulubiona serialowa para Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona serialowa para   Ulubiona serialowa para Icon_minitime12/7/2013, 21:59

Za każdym razem jak wchodzę w ten temat dziwię się, że nie odpowiedziałam Very Happy
W PLL moim sercem zawładnęły całkowicie dwie pary.
Numer jeden jest niepodważalny. Zdecydowanie naajlepsza para w całym serialu - buum HALEB Very Happy Dla nich zaczęłam oglądać ten serial, przez ich scenę prysznicową, którą przypadkiem znalazłam na tumblurze Very Happy
Numer dwa to Spencer i niestety nie Toby. Tobiego lubię, jest spoko nie mam nic do ich pary, ale jak kocham SPENCER I WRENA Very Happy I do tego popatrzcie na niego. Ciacho z boskim akcentem Razz
Nie kupuję JUŻ Ari i Ezry. Nie, już nie.
Lubiłam Arię z Noelem w pierwszym sezonie (bo potem Noel .. no wiadomo) z Jason'em też nie było źle, ale teraz rządzi mną ARIA I JAKE <3
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Ulubiona serialowa para Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona serialowa para   Ulubiona serialowa para Icon_minitime1/1/2014, 19:36

Zdecydowanie Spencer i Toby, ich magiczne sceny oglądam zawsze z przyjemnością, a kiedyś nawet nazywałam ich moimi słodziakami. Zaczęłam ich shippować od sceny joggingu Spens po mieście, potem ich uczucie rozwijało się powoli i w taki łagodny sposób, i od tamtej też pory pozostaję im wierna. Tworzą naprawdę piękną i udaną parę, troszczą się o siebie nawzajem, wręcz zostali dla siebie stworzeni.  Moja ulubiona scena: gdy czekają na Jennę w motelowym pokoju i Toby pożyczył Spens swoją koszulkę, a potem ten pożegnalny kiss  I love you 
Na drugim miejscu są u mnie Hanna i Caleb. Po pierwsze chemia i ten taki ogień w ich oczach, po drugie wszystko podążyło drogą zasady kto się czubi ten się lubi, po trzecie darzą siebie naprawdę wielkim uczuciem, dzięki któremu są zdolni do wszystkiego, aby tylko siebie ochronić, co więcej są tacy naturalni, spontaniczni i czas nie był ich wrogiem, bo pokazali, że razem mogą pokonać wszelkie przeciwności choćby nie wiem co (szkoda, że teraz wymyślili ten cały spin-off). Moja ulubiona scena: pod prysznicem i w namiocie.
Powrót do góry Go down
Ann.
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Ann.


Liczba postów : 189
Punkty : 4
Join date : 05/06/2014
Skąd : Shreveport

Ulubiona serialowa para Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona serialowa para   Ulubiona serialowa para Icon_minitime22/6/2014, 21:21

Spencer i Toby - uwielbiam ich od początku, podobało mi się, jak zaczynała się ich znajomość, gdy Toby był jeszcze uważany za "tego złego i dziwnego". Ta para rozwijała się w normalny sposób, naprawdę się kochają i tworzą szczęśliwą, dobraną parę. Najciekawsze jest to, że mimo dawki słodyczy nie są nudni ani przesłodzeni. Idealna miłość <3
Bardzo lubię też Hannę i Caleba. Świetnie ukazali i poprowadzili ich relację. Mimo, iż Caleb na początku nie wywarł na Hannie dobrego wrażenia, to z czasem zakochali się w sobie i stworzyli naprawdę fajną parę. Uwielbiam ich scenę pod prysznicem, shippowałam ich już wcześniej, ale wtedy moja sympatia się zwielokrotniła I love you Bardzo im kibicuję i mam nadzieję, że będą razem Wink
Powrót do góry Go down
http://brief-flicker-of-light.tumblr.com
Sponsored content





Ulubiona serialowa para Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona serialowa para   Ulubiona serialowa para Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ulubiona serialowa para
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ulubiona serialowa para
» Ulubiona postać
» Ulubiona postać
» Ulubiona książka
» Ulubiona postać

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Inne seriale :: Pretty Little Liars :: Ogólnie-
Skocz do: