Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ulubiona postać

Go down 
+23
Ann.
Black Rebel
ars_amandi
Solve
sinnerxx
Aid_than
Mozbi
totallymystery
Annie
Eleena_
resetka
starberry
Ccaadice
Rashel
cann
Kasia0604
Woofy
Darrela
Elajża
Julq
Nat.
evans.
Farey
27 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Farey
Ugryziony
Ugryziony
Farey


Liczba postów : 431
Punkty : 0
Join date : 08/05/2012
Age : 26
Skąd : Gliwice

Ulubiona postać Empty
PisanieTemat: Ulubiona postać   Ulubiona postać Icon_minitime8/5/2012, 17:08

Według was jaka jest wasza ulubiona postać i dlaczego właśnie ona.
Powrót do góry Go down
evans.
Omega
Omega
evans.


Liczba postów : 253
Punkty : 8
Join date : 09/05/2012
Age : 31

Ulubiona postać Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona postać   Ulubiona postać Icon_minitime9/5/2012, 18:54

W sumie to takiej najulubieńszej postaci nie mam.
Czasami bardziej podpasuje mi Jeremi, czasami Damon albo Caroline.
To zależy chyba od epizodu i poziomu mojego zirytowania danym wątkiem. haha
Ale Elena stopniowo z odcinka na odcinek zaczyna schodzi na dalszy plan. W sumie już nie zwracam na nią zbytniej uwagi. Już rzadko pokazujący się Matt jest fajniejszy... Smutne ale prawdziwe.
Powrót do góry Go down
http://fuckyeahtv.tumblr.com
Farey
Ugryziony
Ugryziony
Farey


Liczba postów : 431
Punkty : 0
Join date : 08/05/2012
Age : 26
Skąd : Gliwice

Ulubiona postać Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona postać   Ulubiona postać Icon_minitime9/5/2012, 20:56

Cytat :
Ale Elena stopniowo z odcinka na odcinek zaczyna schodzi na dalszy plan. W sumie już nie zwracam na nią zbytniej uwagi. Już rzadko pokazujący się Matt jest fajniejszy... Smutne ale prawdziwe.

Całkowicie się z tobą zgodzę. Elena z odcinka na odcinek staje się coraz bardziej irytująca i gubi się w swoich uczuciach, co mi się zbytnio nie podoba, bo bawi się braćmi tak jak katherine. Choć nie ona staje się gorsza on niej.

Moimi ulubionymi bohaterkami są Caroline i Rebekah. Po prostu od samego początku lubiłam Caroline, nawet kiedy była taka jak w pierwszym sezonie. Potem było mi jej strasznie żal za jej problemu uczuciowe. Najpierw Damon, Matt, a potem Tyler. Dziewczyna nie ma szczęścia w związkach.

Rebekah, lubię i to bardzo, bo strasznie lubię Claire Hold i to tak zostało od czasu h2o wystarczy kropla. Podoba mi się w niej ten charakterem jaki posiada. choć jest może troszeczkę arogancka. Żal mi jej ona też nie ma szczęścia. Rodzinki jej nie zazdroszczę, ale jak kto lubi.
Powrót do góry Go down
Nat.
Gość
Gość
Nat.


Liczba postów : 12
Punkty : 0
Join date : 05/05/2012
Age : 29
Skąd : Parczew

Ulubiona postać Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona postać   Ulubiona postać Icon_minitime10/5/2012, 09:28

Elena czasami mnie irytuje swoim zachowaniem. Nie potrafi dobrze czegoś zrobić, wszystko bierze na siebie. ' Wszystko moja wina, moja wina ' jak na spowiedzi. Czy bawi się braćmi ? Tak, czasami można to zaobserwować.

Jednak wracając do tematu. Widze, że góruje tutaj płeć żeńska. Nie powiem bohaterki są fajne, ale ja wole facetów w serialu.
Taką postacią, która fascynuje sie od samego początku jest Stefan. Dobra, jest grzeczny , miły itd.... itd. Fascynuje mnie sama jego postać. Jest ciekawy, w 3 sezonie ukazała nam się jego ' druga twarz ' . Żądny krwi, na zewnątrz twardy, jednak gdzies głeboko była ta cząstka ' dawnego ' Stefana.

Mam 3 ulubione postacie. W tym Katherine i Kol.
Kol - pewny siebie, skory do mocnej zabawy.
Katherine - pewna siebie, wie czego chce od życia i stara się to dostać za wszelką cene.
Powrót do góry Go down
Farey
Ugryziony
Ugryziony
Farey


Liczba postów : 431
Punkty : 0
Join date : 08/05/2012
Age : 26
Skąd : Gliwice

Ulubiona postać Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona postać   Ulubiona postać Icon_minitime10/5/2012, 12:48

no faktycznie górują postacie żeńskie.

Faceci. To u mnie chyba Damon, choć Stef nie jest zły. Pokazuję nam się z całkowicie innej strony.

No Klaus to ciacho i mi się też jego postać podoba tylko jest trochę za bardzo arogancki. " Jak nie chcesz zginać to rób co ci każę "- ale cóż na tym właśnie polega władza i jego przywilej bycia pierwotnym.

Kol - uwielbiam go jeszcze bardziej tylko szkoda, że nie pokazuje się w odcinkach częściej.

No i Kaśka, kto by nie lubił jej zadziornego charakterku.
Powrót do góry Go down
Julq
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Julq


Liczba postów : 52
Punkty : 0
Join date : 10/05/2012
Age : 24

Ulubiona postać Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona postać   Ulubiona postać Icon_minitime10/5/2012, 16:02

Moją ulubioną postacią jest Katherina, Stefan i Rebeka. Bardzo ich lubię za charakter i w ogóle za ich osobowość. Bardzo lubiłam tez Lexi, ale niestety ona nie żyje ;c
Powrót do góry Go down
Elajża
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Elajża


Liczba postów : 55
Punkty : 0
Join date : 19/05/2012
Age : 26
Skąd : Warszawa

Ulubiona postać Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona postać   Ulubiona postać Icon_minitime19/5/2012, 20:50

No moje ulubione postacie płci żeńskiej to
-Katherine - za wszystko . Charakter ,osobowość i za to napięce seksualne, które powstaje jak tylko się pojawia Smile
-Rebekah - na początku jej nie lubiłam . Irytowała mnie. Ale z czasem stała się jedną z moich ulubionych postaci . Uwielbiam jej charakter. Niby chce się po prostu zakochać, mieć rodzinę. Ale jednak jeśli nadchodzi czas zemsty to się potrafi wyżyć Ulubiona postać 1426600735
Oczywiście nie obędzie się bez moich dwóch ulubionych postaci męskich, bez których nie wyobrażam sobie serialu ❤
-Damon - od pierwszego odcinka go polubiłam . Arogancki ,brutalny ,seksowny, zuuuły . Po prostu nie dało się przejść obojętnie obok niego. Ale jeśli chodzi o ta jego dobrą stronę, to też uważam ,że jest na co popatrzeć. Oczywiście wolałabym ,żeby wrócił do zabijania, ale nie twierdzę, że nie lubię jego dobrej strony. Również ją uwielbiam ♥️
-Elijah - jak jego się zobaczyło pierwszy raz to się czuło coś w rodzaju strachu. Elajsz wyrywał serduszka na oczach innych ,odcinał głowy.. było na co patrzeć. Ale potem pokazał się jego chonor, który moim zdaniem jest mistrzowski. Cała jego postać jest epicka.
Powrót do góry Go down
Darrela
Gość
Gość
Darrela


Liczba postów : 11
Punkty : 0
Join date : 05/05/2012
Age : 28

Ulubiona postać Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona postać   Ulubiona postać Icon_minitime30/5/2012, 18:37

Oczywiście STEFCIO Very Happy on jest taki kochany, lubię go jako rozpruwacza oraz jako "ciepłe kluchy" . Lubię takie postacie, ciepłe i PRZYSTOJNE hahaha

Poza tym KATH - kocham ją, jest pewna swego i w ogóle przyciąga uwagę, zawsze coś sie dzieje,kiedy jest w pobliżu Very Happy
Powrót do góry Go down
Woofy
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Woofy


Liczba postów : 55
Punkty : 0
Join date : 10/06/2012
Age : 28
Skąd : Płońsk

Ulubiona postać Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona postać   Ulubiona postać Icon_minitime10/6/2012, 14:11

Stefan Salvatore maj low *-* Po nim Katherine, Lexi, Caroline i originalsi z wyjątkiem Finna ;]
Powrót do góry Go down
http://www.tigerscurse.pun.pl
Kasia0604
Gość
Gość



Liczba postów : 6
Punkty : 0
Join date : 12/06/2012

Ulubiona postać Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona postać   Ulubiona postać Icon_minitime12/6/2012, 11:38

To ja się wyróżnię z tłumu i napiszę, że najbardziej z kobitek do gustu przypadła mi Bonnie Bennett, natomiast jeśli chodzi o mężczyzn to Alaric Saltzman. :Rolling Eyes:
Powrót do góry Go down
Woofy
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Woofy


Liczba postów : 55
Punkty : 0
Join date : 10/06/2012
Age : 28
Skąd : Płońsk

Ulubiona postać Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona postać   Ulubiona postać Icon_minitime12/6/2012, 20:37

Alaric i Bonnie też są fajni Wink Będę tęsknić za naszym nauczycielem ;/ Ja jeszcze zapomniałam dodać, że razem ze Stefem na pierwszym miejscu jest Meredith. I przyznam, że liczę na ich mały romansik ^^"
Powrót do góry Go down
http://www.tigerscurse.pun.pl
cann
Gość
Gość
cann


Liczba postów : 15
Punkty : 0
Join date : 15/06/2012
Skąd : Warszawa

Ulubiona postać Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona postać   Ulubiona postać Icon_minitime17/6/2012, 21:41

ja to strasznie lubię Caro i Elajże! Dla mnie są to takie silne, indywidualne postacie, bardzo, bardzo charyzmatyczne. ja też zdaje sobie sprawę z przerysowania charakterów w tym serialu ale i tak uwielbiam tą dwójkę. są tacy... najbardziej ludzcy!
Powrót do góry Go down
Rashel
Ugryziony
Ugryziony
Rashel


Liczba postów : 422
Punkty : 28
Join date : 19/07/2012

Ulubiona postać Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona postać   Ulubiona postać Icon_minitime19/7/2012, 11:16

Oczywiście Caroline, taka pozytywnie zakręcona nastolatka. Lubię ją od samego początku, nawet jak była wredną zołzą. Za każdym razem kiedy ona płacze to ja też.. sama nie wiem czemu. W każdym bądź razie po przemianie w wampira zmieniła się na naprawdę wspaniałą osobę i nie wyobrażam sobie serialu bez niej.
Na drugim miejscu jest Katherine chyba z wiadomych powodów. xD

Z facetów? Tu już mi jest trudniej wybrać. Na początku chyba jak każda byłam szaleńczo zakochana w Damonie, aczkolwiek od kiedy zaczął skakać wokół Eleny z psimi oczkami to straciłam do niego całą swoją sympatię. Potem miałam fazę na Tylera jak go Caroline zmieniła i w ogóle, jednak kiedy przemienił się w hybrydę także przestałam go lubić. Potem padło na złego Stefana, który był strasznie epicki. <3 I w sumie mimo tego iż się zmienił to nadal go lubię i śmiało mogę go dać na drugie miejsce, a na pierwszym chyba wyląduje Klaus, który od samego początku do teraz był świetny.
Powrót do góry Go down
http://badasscaroline.tumblr.com/
Ccaadice
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Ccaadice


Liczba postów : 138
Punkty : 10
Join date : 18/07/2012

Ulubiona postać Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona postać   Ulubiona postać Icon_minitime21/7/2012, 17:43

Moją ulubioną postacią jest Damon , arogancki , zły i brutalny . Jego życie polega na piciu i dobrej zabawie , chociaż gdy poznał Elenę zaczął się stopniowo zmieniać w swojego młodszego brata , zależy mu na dziewczynie brata i nie chce jej do siebie zrazić lecz parę razu jednak mu się to zdarzyło . Oprócz niego bardzo lubię też Caroline tak samo jak grającą ją Candice . Obydwie zakręcone pozytywnie , na samym początku Caroline była według mnie typową blondynką ale od kąt stała się wampirem została wrażliwą i miłą dziewczyną . Lubię te postacie za swój charakter i samo bycie Very Happy
Powrót do góry Go down
starberry
Zaatakowany
Zaatakowany
starberry


Liczba postów : 268
Punkty : 0
Join date : 21/07/2012
Skąd : Warszawa

Ulubiona postać Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona postać   Ulubiona postać Icon_minitime22/7/2012, 00:01

Jestem zdecydowanie za męskimi postaciami w tym serialu. Od początku przypadł mi do gustu Damon ( raczej oryginalna pod tym względem nie jestem, ale cóż to była miłość od pierwszego wejrzenia Smile ). Kiedy akcja się już rozwinęła zaczęłam uwielbiać również Alarica . Stałam się fanką ich cudownego Dream Teamu i jestem nią do dziś. Po ostatnim odcinku trzeciego sezonu płakałam jak bóbr przez to, że Ric zginął... Sad
Powrót do góry Go down
http://ribordercollie.blogspot.com
resetka
Wtajemniczony
Wtajemniczony
resetka


Liczba postów : 149
Punkty : 0
Join date : 21/07/2012
Age : 25
Skąd : kujawsko-pomorskie

Ulubiona postać Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona postać   Ulubiona postać Icon_minitime22/7/2012, 19:33

Kocham Stefana. Wiem, że czasami jest on po prostu nudny, ale dla mnie jest on taki tajemniczy. Nigdy nie wiemy kiedy on nagle stanie się tym mordercą, a kiedy będzie Stefciem ciepłą kluchą. Lubię go za jego osobowość. Zawsze to wychodzi tak, że kiedy broni Eleny to Damon musi mu pomóc, ale to zawsze Stefan ratuję Damona. Na drugim miejscu jest Damon. Seksowny, nie boi się wyzwań, ale samotnik i nieszczęśliwie zakochany, i to zawsze tak wypada, że jego ukochana wybiera Stefka. A tak najbardziej to kocham braci Salvatore razem. Co do męskich postaci to jeszcze Rick, Elajża, Tyler. Co do dam to 1. miejsce u mnie ma Caroline, a na drugim Katerina. Caro uwielbiam za stanowczość i za to, że niby w tym nastoletnim ciele i zachowaniu odnajdujemy prawdziwą kobietę. Katerina? Po prostu ją uwielbiam. Za to, że jest taką suczą. Laska gra bez zasad i ja to lubię. Co do kobitek to jeszcze lubię Rebekę. Rebeką ma swój ogień za co ją cenię. Smile
Powrót do góry Go down
Eleena_
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Eleena_


Liczba postów : 70
Punkty : 0
Join date : 23/08/2012
Age : 25
Skąd : Nowy Sącz

Ulubiona postać Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona postać   Ulubiona postać Icon_minitime24/8/2012, 12:00

Zgadzam się z osobą powyżej. Moją ulubioną postacią też jest Stefcio. Very Happy

Ale lubię też Elenę. Wiem, że bardzo osób jej nie lubi, ale ja
wręcz przeciwnie. Zmieniła się bardzo od 1 sezonu. Może jest
teraz bardziej niezdecydowana co do braci, ale i tak ją lubię Razz
Powrót do góry Go down
Annie
Wilkołak
Wilkołak
Annie


Liczba postów : 1040
Punkty : 7
Join date : 03/07/2012
Age : 27
Skąd : Tajlandia ^^

Ulubiona postać Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona postać   Ulubiona postać Icon_minitime24/8/2012, 13:43

Na początku uwielbiałam Bonnie, ale w ostatnim sezonie zaczęła się psuć i nie podoba mi się już jej postać. Zaczęła mnie drażnić. Dlatego moją ulubioną postacią jest Tyler. Very Happy Uwielbiam tego wilkołaka za to jaki właśnie jest wobec Caroline i innych. No i jest też niesamowicie przystojny. Oczywiście moją drugą ulubioną postacią jest Damon. A jakżeby nie! ;d Kocham Damona za jego teksty, miny, sarkazm i ironię i cały jego charakterek. Very Happy
Powrót do góry Go down
totallymystery
Odwiedzający
Odwiedzający
totallymystery


Liczba postów : 38
Punkty : 0
Join date : 09/01/2013

Ulubiona postać Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona postać   Ulubiona postać Icon_minitime9/1/2013, 21:38

Oczywiście moją ulubioną postacią męską jest Damon. Smile Taki zły, "I don't care" wampir, ale w środku okazuje się być bardzo opiekuńczy i miły. Wink Poza tym - Damon to Damon. Im bardziej Kevin z Julie starają się postawić go w złym świetle, żeby widzowie go znienawidzili, tym te starania mają odwrotne skutki. Razz
Ulubiona postać żeńska to... Rebekah. Wiem, jest wiele fajnych bohaterek, ale ją jakoś najbardziej polubiłam. Ma charakterek, jest ładna (zresztą jak wszystkie dziewczyny w Mystic Falls), i udaje chłodną i bezwzględną na zewnątrz, ale momentami okazuje uczucia i to jest w jej wykonaniu piękne. Smile
Powrót do góry Go down
Mozbi
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Mozbi


Liczba postów : 152
Punkty : 0
Join date : 27/09/2012

Ulubiona postać Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona postać   Ulubiona postać Icon_minitime12/2/2013, 14:27

Mam 2 ulubione postacie. Smile
Pierwszą z nich jest Elijah. Very Happy Pierwotny, honorowy wampir, który nade wszystko ceni rodzinę i zawsze dotrzymuje słowa (no, może prawie zawsze xD). Wink
Drugą jest Stefan Salvatore. Od samego początku wolałem tego dobrego brata, chociaż kolejne sezony pokazały, że również miał swoje za uszami, a może nawet więcej niż Damon. ;d The Ripper of Monterey. Razz
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Ulubiona postać Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona postać   Ulubiona postać Icon_minitime22/1/2014, 21:45

Ja niestety w serialu kibicuje tylko dziewczynie i jest nią Rebekah.
Dlaczego? ponieważ mimo przeciwieństwom losu i problemów z rodziną ( klaus! ) , a zwłaszcza rodziną  ( klaus!!! ) potrafiła podnieść się i funkcjonować w marę normalnie. Chociaż jest niewątpliwie najsilniejszą wampirzycą to często upadała na duchu za sprawą miłości ( bo jest to dziewczyna bardzo kochliwa, wrażliwa ) i łatwowierności ( skoro nawet ludzka Elena potrafiła ją wpakować powrotem do trumny ) . Nieważne czy ktoś wbił jej sztylet w plecy ( dosłownie )czy to nieudany związek , czy ingerencja jej starszego brata walczy i bd walczyć . Lubię ją także z charakteru , jak już wiadomo temperament ma taki sam jak Klaus , ale w przeciwieństwie do niego jest , albo raczej chce stać się dobra. Widać że nigdy nie chciała by wybrać dla siebie takiego życia jakie wybrali jej rodzice . Pierwsza w kolejności była chętna do zażycia lekarstwa na wampiryzm , by tylko stać się człowiekiem , zakochać się , mieć dzieci , zestarzeć i umrzeć. Poza tym jest bardzo ładną dziewczyną Wink
Powrót do góry Go down
sinnerxx
Odwiedzający
Odwiedzający
sinnerxx


Liczba postów : 32
Punkty : 0
Join date : 03/02/2014
Age : 26
Skąd : wonderhills

Ulubiona postać Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona postać   Ulubiona postać Icon_minitime6/2/2014, 00:10

Damon 3 razy tak, ale fakt faktem książki są 3283091489 razy lepsze od serialu c:
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Ulubiona postać Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona postać   Ulubiona postać Icon_minitime25/2/2014, 22:31

Obecnie po prostu wybiorę postacie które hejtuję najmniej.
Bo irytują mnie prawie wszystkie.

Dlatego wybieram Caroline, bo mnie śmieszy, ma fajne sceny. Generalnie taka pozytywna postać.
Stefan- bo jest naprawdę fajnym gościem, do tego paręrazy dał damonowi po twarzy, co dodatkowo zwiększa jego atuty.
Tyler- bo z tych wszystkich starych istot jest najbardziej ogarnięty, wie czego chce, i nie skacze za Eleną jak pies za suczką w rui.


Ostatnio zmieniony przez Solve dnia 15/8/2014, 12:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Ulubiona postać Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona postać   Ulubiona postać Icon_minitime17/3/2014, 02:15

Katherine - zawsze i na zawsze [*]...
(zwłaszcza, że większość innych działa mi już na nerwy, a Damon najbardziej ;p)

Kath dlatego, że była naprawdę bardzo dobrze napisanym, skomplikowanym charakterem (a do tego świetny styl, pewność siebie i sarkastyczne poczucie humoru xD). Niby bezlitosna i egoistyczna, ale dlatego, że przez 500 lat walczyła o przetrwanie i musiała taka się stać, nauczyć się nie oglądać za siebie. Zazdrościła Elenie, bo ona miała wszystko to, o czym zawsze marzyła Katherine, bez żadnego wysiłku. I ta ostatnia scena z Nadią... Jednak Kath potrafiła również żałować straconych szans Crying or Very sad

Plus... to Katherine Pierce Ulubiona postać 1426600735 . Jedyna w swoim rodzaju, survivor, zawsze dostająca to, czego chce :Rolling Eyes:
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

Ulubiona postać Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona postać   Ulubiona postać Icon_minitime17/3/2014, 09:44

Merlinie! Ja zawsze kochałam Elijah i po prostu umieram za każdym razem, gdy go widzę. Jego oddanie rodzinie, jego szczerość i dotrzymywanie obietnic. O mamusiu.

Ulubiona postać Tumblr_n1l60zoj6M1rk26p5o4_r5_250

W drugiej kolejności idzie Klaus, ze swoim pięknym akcentem i smutnymi oczętami. Uwielbiam jego intrygi i to jak co chwila obrywa od swojej rodziny, a pomimo tego chce w nich wierzyć.

Ulubiona postać Tumblr_n19dyzPAoa1qg5c7uo5_500

No, ale oni na teraz są w The Originals (dzięki Ci).

Z VD lubiłam jeszcze Vicky :c. Ukochana siostra Matta, dziewczyna Jemeriego.

Była świetna, lubiłam też Rose, pomimo tego, że była krótko. Jej romans z Damonem i to, że zachował się przy niej jak człowiek, ze współczuciem i żalem <3

Oh i Lexi. Uwierzyć nie mogłam, gdy Damon ją zabił. Cholera on wsyztskich zabija, dlaczego go tak kocham?

No i z głównych aktorów oczywiście Damon, o matko. Ten to ma życie do duszy. Taki drugi Klaus mi się wydaje.

Team Klaus&Damon  I love you 

Ulubiona postać Tumblr_mbfjfoZ8bf1rsck3co1_500

Oh! I był jeszcze Alaric, o którym wystarczy jedna wzmianka a ja już zalewam się łzami. Twisted Evil 

Jak to jest , że większość moich ulubiobnych postaci albo nie żyje, albo na swojej ścieżce życia spotkała niewyobrażalne krzywdy? Fuck logic
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
Sponsored content





Ulubiona postać Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona postać   Ulubiona postać Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ulubiona postać
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ulubiona postać
» Ulubiona postać
» Ulubiona książka
» Czy kolejna główna postać umrze?
» Ulubiona serialowa para

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Inne seriale :: The Vampire Diaries :: Ogólnie-
Skocz do: