Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ulubiona książka

Go down 
+22
Paramore
Aid_than
Black Rebel
Oswin
Emelina
Mil
Morgan
SkylerDewclaw
Lynette
Izotka87
Annie
Farey
Eleena_
kacperek
resetka
starberry
Ccaadice
Rashel
Cthulu
szmaercia
Woofy
evans.
26 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Paramore
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Paramore


Liczba postów : 55
Punkty : 0
Join date : 04/02/2014

Ulubiona książka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona książka   Ulubiona książka - Page 2 Icon_minitime18/2/2014, 20:37

Black Rebel napisał:

 Oooo tak ♥️. Książka jest niesamowita, wyciskacz łez, potokiem się leją. Miałam ją do matury i wiele przez nią przeszłam,
Też ją miałam do matury! Jak i 6 innych książek xD Autor ma to coś w swoim stylu, obudzi w człowieku wszystko, nawet to, co chcielibyśmy by było uśpione Wink Także zgadzam się z Tobą w 100% xD
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

Ulubiona książka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona książka   Ulubiona książka - Page 2 Icon_minitime18/2/2014, 22:09

Oh, uwielbiam jeszcze książki Bronte i Austen :3

Paramore napisał:
Też ją miałam do matury! Jak i 6 innych książek xD

Widzę, że koleżanka po fachu. Też miałam 6 książek xD. Jaki miałaś temat?
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Ulubiona książka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona książka   Ulubiona książka - Page 2 Icon_minitime3/8/2014, 21:32

Postaram się zmieścić w dziesiątce. ;D
1. "Straż Nocna"- T. Pratchett - dla mnie najlepsza ze Świata Dysku, napisana w szczytowym okresie twórczości Mistrza. *__*
2. seria Harry Potter - nie trzeba nic mówić ;D Czytałam te książki po kilkanaście razy, ostatnio też je miętoszę, chociaż na półkach mam tyle nowości, kupionych na wakacje ;p
3. seria o Percym Jacksonie - R. Riordan - odkryta parę lat za późno, ale cieszy tak bardzo. Mitologia grecka i sam Percy <3
4. "Nacja" - T. Pratchett - nie trzeba czytać Świata dysku, by przeczytać tę konkretną książkę. Jest cudowna. Absolutnie.
5. Pieśń Lodu i Ognia - GRR Martin - przeczytana już ze trzy razy, za każdym razem cieszy jeszcze bardziej, zwłaszcza jak odkrywa się różne smaczki, które umknęły wcześniej. O niebo lepsza od serialu, chociaż też ma tendencję spadkową.
6. "Hrabia Monte Christo" - A. Dumas Ojciec - awww! Historyczne romanse to coś, co tygrysy lubią najbardziej. xD
7. "Wszystko czerwone" - J. Chmielewska - najlepszy kryminał, jaki w życiu przeczytałam, a przrczytałam ich sporo. ;D
8. "Amerykańscy bogowie" - N. Gaiman - o ile nie wszystkie jego książki mi podchodzą, tak tę kocham *__*

No to na tyle, wymieniłam takie najulubieńsze. ;p
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Ulubiona książka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona książka   Ulubiona książka - Page 2 Icon_minitime4/8/2014, 20:36

Ktoś tu pisał o Opowieściach z Narnii.
Nie pamiętam na której książce skończyłem, ale to była chyba 3, niestety nie miałem jak do nich wrócić i zpaomniałem o tym. Teraz jak już o tym pamiętam, to chyba wrócę Razz

Uważam, że te książki są naprawdę dobre. Choć całkowicie różne od filmów, w każdym razie pierwsza ksiażka i pierwszy film to całkiem inne historie xdd. W książce bitwa zmieściła się zdaje się na jednej stronie, w filmie to było jakieś 1/4 jak nie więcej historii.
Mniejsza o to, książki są naprawdę dobre, zwłaszcza dla dzieci i młodzieży. Element dydaktyczny jest całkiem ciekawie wprowadzony, uważam, że chociaż jedna(dla przykładu 3) powinna być lekturą w podstawówce. Dlatego że uczy. Uczy i bawi w naprawdę dobry sposób. Idealnie ukazuje motyw przemiany Eustacha. Wgl. Lewis genialnie to przedstawia, i choć dzieci mogą zwrócić większą uwagę na zmianę postaci ze smoka w chłopca, to na pewno dostrzegą tą metaforyczną subtelność tamtej chwili.
Powrót do góry Go down
Stalia
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Stalia


Liczba postów : 74
Punkty : 2
Join date : 04/08/2014
Age : 27
Skąd : Racibórz

Ulubiona książka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona książka   Ulubiona książka - Page 2 Icon_minitime5/8/2014, 09:31

To może zacznę od najlepszej z najlepszych jakie czytałam, czyli od Trylogii ''Igrzyska Śmierci'' - dawno nie czytałam tak wciągającej książki .Bardzo zainteresowały mnie te wszystkie dystrykty, Kapitol no i sama idea igrzysk .Jak najbardziej polecam .

Resztę książek traktuje na równi, są to fantasy i nie potrafię wybrać najlepszej m.in. Seria ''Szeptem'' , ''Świat nocy'', ''Dary anioła'',''Wampiry z Morganville''.
Powrót do góry Go down
Densho
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Densho


Liczba postów : 99
Punkty : 18
Join date : 27/12/2014
Age : 31
Skąd : Śląsk

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Ulubiona książka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona książka   Ulubiona książka - Page 2 Icon_minitime28/12/2014, 23:42

Jestem molem książkowym. Kocham czytać i nie wyobrażam sobie życia bez książek. Dlatego nie potrafię wybrać jednej książki. czytam dużo książek logopedycznych, ale nie będę ich wymieniać. Oto kilka moich ulubionych:

J.K. Rowling: "Harry Potter" - dorastałam z tymi książkami. Sentyment i tyle. I postać mojego ulubionego Albusa D.

Oliver Sacks: "Mężczyzna który pomylił swoją żonę z kapeluszem" - książka polecona przez panią doktor z uczelni. Karty tego dzieła wyprowadziły mnie z depresji. Skubaniutka Pani specjalnie mi ja poleciła. Od tego momentu, Oliver to mój ulubiony autor i mam wszystkie jego książki.  

Oliver Bowden: "Assassin's Creed" (seria) - mam wszystkie gry i jak przeczytałam pierwszą część, to skończyło się na tym, że mam wszystkie.

Chris Bradford: "Młody Samuraj" (seria) - Japonia <3 to wystarczający powód ^^

S. King: "To", "Cujo", "Cmętarz zwieżąt": lubię horrory ^^

Jodi Picoult: "W naszym domu" - pisałam prace o zespole Aspergera i pokochałam tę książkę...

Mirka Jaworska: "Syndrom czerwonej hulajnogi" - jak wyżej ^^

Drew Karpyshyn: "Star Wars" (trzy książki o Darth Bene) - Gwiezdne Wojny to jedna z moich obsesji. Mam 28 książek z serii, ale te zdecydowanie są na pierwszym miejscu.

Chcistie Golden: "World of WarCraft. Jaina Proumoore. Wichry wojny" - gram w grę i lubię też poczytać o przygodach i historiach bohaterów. Mam 5 książek z tej serii, ale Jaina niszczy system.

Tracy Hickman: "Wayne. Mściciel z Gotham" - uwielbiam Batmana. Komiksy, książki, filmy <3
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ulubiona książka - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ulubiona książka   Ulubiona książka - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ulubiona książka
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Książka, którą aktualnie czytam
» Ulubiona postać
» Ulubiona postać
» Ulubiona postać
» Ulubiona przyjaźń w serialu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtopic :: Książki-
Skocz do: