Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Arden Cho opuszcza obsadę TW

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
AkameS.
Odwiedzający
Odwiedzający
AkameS.


Liczba postów : 47
Punkty : 7
Join date : 23/07/2014

Arden Cho opuszcza obsadę  TW Empty
PisanieTemat: Arden Cho opuszcza obsadę TW   Arden Cho opuszcza obsadę  TW Icon_minitime12/4/2016, 22:56

Arden Cho odchodzi. W sieci pojawił się filmik z jej pożegnaniem.  To kolejna osoba, która opuszcza serial. Gdzieś czytałam, że ostatnio trwał konflikt pomiędzy nią a Dylanem, jej fani chcieli nawet uśmiercenia Stilesa lub innego powodu aby opuścił serial (nie wyobrażam sobie tego!). Jeżeli ktoś wie o co chodziło, napiszcie Smile Wiele osób nie lubiło "Kiły" więc pewnie nie zapłaczą. Cóż, Allison nie zastąpiła, ale dla mnie była to całkiem sympatyczna postać. Pytanie brzmi - z kim teraz będzie Scott i jak wpłynie to na dalsze losy serialu? Kira była z nami od trzeciego sezonu, będzie mi jej trochę brakowało.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Powrót do góry Go down
kalii
Stały Bywalec
Stały Bywalec
kalii


Liczba postów : 92
Punkty : 30
Join date : 18/01/2016

Arden Cho opuszcza obsadę  TW Empty
PisanieTemat: Re: Arden Cho opuszcza obsadę TW   Arden Cho opuszcza obsadę  TW Icon_minitime14/4/2016, 00:23

Boże to cudowna i najwspanialsza wiadomość Arden Cho opuszcza obsadę  TW 4198022946 , chyba urządze  z tego powodu impreze szalenstwo   Co mogę powiedzieć ja od samego początku jak tylko pojawiła się w serialu nienawidziłam Kiry dla mnie zawsze była postacią nudną, mdłą bez charakteru, sceny z nią  po prostu były żałosne, zawsze mi się marzyło żeby w końcu ktoś ją zabił. Związek ze Scottem był na siłe kompletnie pozbawiony chemii. Także na pewno nie będę za nią tęsknić absolutnie nie będzie mi jej brakować. Co do Scotta to może bez problemu mieć inną dziewczynę ale jak dla mnie to Scott może być sam i też będzie bardzo dobrze, wszystko zrobi mu lepiej niż bycie z Kirą. Co do dalszych losów serialu to myśle że to absolutnie nie wpłynie na serial, Kire jest po prostu bardzo łatwo zastąpić jakąś dużo ciekawszą postacią. Moim zdaniem Kira wcale dużo nie wnosiła do serialu więc to żadna strata. Jedynie czego wniosła dużo to nuda i irytacja. Także Kiro nie będę za tobą tęsknić baj baj Laughing
Powrót do góry Go down
Flo
Odwiedzający
Odwiedzający
Flo


Liczba postów : 30
Punkty : 8
Join date : 09/01/2016

Arden Cho opuszcza obsadę  TW Empty
PisanieTemat: Re: Arden Cho opuszcza obsadę TW   Arden Cho opuszcza obsadę  TW Icon_minitime16/4/2016, 18:53

Prawdę mówiąc to trochę smutna wiadomość. Tym bardziej, że dookoła niej jest taka dziwna atmosfera. Mam za mało informacji, żeby mówić o faktycznych przyczynach opuszczenia serialu - na przykład o konflikcie z Dylanem słyszę po raz pierwszy oO' (tak przy okazji, chodzi o konflikt pomiędzy aktorami, czy bardziej pomiędzy fanami, bo nie ogarniam?). W każdym razie to trochę niepokojące, już nawet abstrahując od odejścia Arden.

Do Kiry miałam zawsze mieszane uczucia, choć większość z nich była raczej pozytywna. Arden ma dużo wdzięku i naturalnego uroku, a jej kitsune było naprawdę interesującą istotą, której potencjał wcale nie był taki mały. Niestety mam wrażenie, że twórcy popisowo schrzanili sprawę, bo spójrzmy prawdzie w oczy - historia Kiry właściwie nigdy się nie rozwinęła. Próbowali zrobić coś w piątym sezonie, ale za mało i za szybko. Dodatkowo Kira nie ewoluowała jako postać sama w sobie i po trzech latach nadal pozostała zakompleksioną nastolatką, która uważa rodziców za wrogów i zbyt często popada w egocentryzm.
Czy to celowe zabiegi, czy wpadka scenarzystów? Ciężko stwierdzić. Zawsze cenię sobie historie, w których mogę spotkać różne postaci - odróżniające się od siebie, niejednowymiarowe i nieidealne. I Kira taka jest, tyle tylko, że w się nie zmienia i o ile jej niepewność siebie w trzecim sezonie jest akceptowalna, to w dalszych seriach staje się zwyczajnie irytująca.
Mimo wszystko w końcu zaczęła się ogarniać, a teraz dowiadujemy się, że wypadła z gry. Przykro mi, bo w wolałabym się jednak dowiedzieć więcej o niej, jako o kitsune (konflikt z lisem był naprawdę ciekawy) i tego, czego nauczyłaby się od tych babeczek na pustyni, niż oglądać nowe postaci. To mógłby być nowy, fajny początek dla Kiry.
Prawda jest jednak taka, że zapewne wcale nie odczuję dotkliwie odejścia młodej kitsune, bo pomimo potencjału, pisarze nie poświęcili jej wystarczającej uwagi...

Uważam, że Teen Wolf jest już w takiej fazie, że wprowadzanie kolejnych "głównych" postaci raczej mija się z celem. Oczywiście nic jeszcze nie wiadomo, możliwe, że miejsce Kiry pozostanie puste, może Scott zwiąże się z Malią, albo zostanie sam? (Jeśli zostanie sam, coraz bardziej zbliży się do nieuniknionej roli Dereka).
Jest wiele niewiadomych - łącznie z tym, czy serial dostanie siódmą serię, czy też skończy się na szóstej. Uważam, że decyzja o usunięciu Arden jest pochopna i raczej nie przysporzy Wilkołakowi fanów. Wręcz przeciwnie.

Mam nadzieję, że pogłoski o konfliktach w zespole są tylko pogłoskami (choć nie łudzę się, że wszyscy się tam przesadnie kochają). To już kolejny rok, a każdy z obsady ma za pewne mniej lub bardziej dość - nawet jeśli twierdzą, że jest inaczej.
Filmik Arden jest trochę dziwny, mam wrażenie, że aktorka jest nieco rozgoryczona. Dziwi też brak odzewu ze strony producenta, ale zobaczymy jak to się wszystko potoczy w przyszłości. Arden życzę wielu ciekawych ról i spełnienia na polu nauki i wszystkich innych, jakich tylko zapragnie Smile
Powrót do góry Go down
https://liswkapeluszu.wordpress.com
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

Arden Cho opuszcza obsadę  TW Empty
PisanieTemat: Re: Arden Cho opuszcza obsadę TW   Arden Cho opuszcza obsadę  TW Icon_minitime18/4/2016, 19:21

Jeśli naprawdę miała spinę z Dylanem to bądźmy rad, że to właśnie ona odeszła.
Prawdę mówiąc zdania na jej temat są podzielone, ale większość jej nie lubi. No ja tez jej nie lubię, bo ile na samym początku jej postać jako kitsune była ciekawa, tak w pewnym momencie stanęłam w miejscu. Poza tym myk z natychmiastowym opanowaniem przez nią maczety mnie nie zadowolił. Z niczego stała się naglę mistrzem, jako tako zostało to napisane i jako tako mi się to spodobało, mniejsza.
Potem Kira stanęła na tym, że lis w niej jest zły. I w sumie to na tym to stało. Kira zła, Kira nie chce wzywać liska i tak w kółko - nic się z tym nie działo. Może faktycznie gdyby poświęcić jej więcej czasu, gdyby odciąć ją od łzawego romansu może by na tym skorzystała - jak Malia.
Teraz miałam nadzieję, że jej postać zaplusuje. Bez Scotta, z babeczkami, które wyglądają obłędnie. Tylko ze względu na wątek pustynnych kobiet jest mi przykro w związku z jej odejściem - one miały niesamowity klimat! Mam nadzieje, że mimo to jeszcze się pojawią.

Jeśli chodzi o Scotta to romans nie jest koniecznością. Co prawda lubię motyw miłości i romansu w serialach, ale jeśli jest on aż tak naciągany jak Scira- to mogę się obejść. Natomiast gdy był poruszany pomysł złego wcielenia Allison, yummy to była by miazga.

Arden życzę kariery Wink
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Arden Cho opuszcza obsadę  TW Empty
PisanieTemat: Re: Arden Cho opuszcza obsadę TW   Arden Cho opuszcza obsadę  TW Icon_minitime22/5/2016, 21:26

Nie lubię ani postaci Kiry, ani tego, jak Arden ją grała, więc dla mnie to dobra wiadomość była. Ale myślałam, że to tylko na s6, bo Kiła wyjeżdża na pustynię, a Arden ma, powiedzmy, jakiś film do zagrania czy coś. o konflikcie nic nie słyszałam.

Dziwią mnie te doniesienia o konflikcie, bo Dylan nie wygląda na konfliktowego. A, przykładowo, na planie TVD Ian i Nina grali ze sobą parę po ślubie Iana z jej koleżanką, soł.. Z drugiej strony, o cyrkach Crystal i Sharmana oboje odeszli, więc chyba teenWolf ma jakieś problemy z uspokajaniem gwiazd. -_-

Moim zdaniem nowe postaci, ale w wieku Scotta, Lyds i Stilesa, mogłyby pomóc. Np. przesunięcie ich do college'u. Natomiast wielkim błędem będzie podzielenie TW i zrobienie z Masona, Buldoga i Liama głównej ekipy (chyba się porzygam wtedy) ;/
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Sponsored content





Arden Cho opuszcza obsadę  TW Empty
PisanieTemat: Re: Arden Cho opuszcza obsadę TW   Arden Cho opuszcza obsadę  TW Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Arden Cho opuszcza obsadę TW
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Jeff Davis opuszcza Teen Wolf!
» Arden Cho- opinie
» Arden Cho-singer

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Newsy&Spoilery-
Skocz do: