Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Beta - KOMENTARZE

Go down 
+3
Kotna
Bexy
Adria
7 posters
AutorWiadomość
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Beta - KOMENTARZE Empty
PisanieTemat: Beta - KOMENTARZE   Beta - KOMENTARZE Icon_minitime8/10/2014, 18:06

Czekam na Wasze opinie. Wink

Beta
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Bexy
Ugryziony
Ugryziony
Bexy


Liczba postów : 449
Punkty : 4
Join date : 07/07/2013
Age : 29
Skąd : Bon Temps

Beta - KOMENTARZE Empty
PisanieTemat: Re: Beta - KOMENTARZE   Beta - KOMENTARZE Icon_minitime8/10/2014, 19:19

Wow, wchodzę na forum, a tutaj Aducha wstawiła fanfiction. :ooo W pierwszej chwili pomyślałam... a, nieważne. Rolling Kurczę, jestem w szoku, że jednak napisałaś to opowiadanie o Scallison. Tak czytam, czytam i myślę sobie, że wszystko jest tak jak w serialu, ale... DO CZASU. Kurczę, fajnie to pomyślałaś. W pierwszej chwili nie byłam wprawdzie przekonana, czy do Scotta pasuje takie zachowanie (w końcu zdaje sobie sprawę, że jak Allison zostanie wilkołakiem, to kodeks będzie jej nakazywał popełnienie samobójstwa, a ta albo się na to zgodzi albo niewykluczone, iż go znienawidzi na zawsze), ale później pomyślałam sobie, że przecież Scott chroni swoich bliskich za wszelką cenę i dokłada wszelkich starań, aby żadne z nich nie ucierpiało, a tym bardziej zginęło. Poza tym ten czyn jest wyrazem ogromnej miłości. Przyjął ryzyko, że Alli może mieć do niego pretensje, ale priorytetem okazało się życie ukochanej. Ech, aż zaczynam mieć żal do Davisa, że on tak tego nie pomyślał... No ale Crystal chciała odejść w serialu, więc to i tak by nie wypaliło.

Na pewno będę czytać dalej, bo jestem bardzo ciekawa, jak to dalej rozwiniesz i nie mogę doczekać się wilkołaczycy Allison (bo mm nadzieję, że przeżyje transformację). Wink Dużo weny. ;***
Powrót do góry Go down
http://sexybexy19.tumblr.com/
Kotna
Zaatakowany
Zaatakowany
Kotna


Liczba postów : 284
Punkty : 10
Join date : 25/04/2014
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa: Człowiek

Beta - KOMENTARZE Empty
PisanieTemat: Re: Beta - KOMENTARZE   Beta - KOMENTARZE Icon_minitime8/10/2014, 19:20

Ciekawy pomysł z przemianą Allison, czekam jak dalej to rozwiniesz. Sama scena jest ładnie opisana, emocje nie wydają się papierowe, a realnie przekazane w formie pisanej. Jak na prolog faktycznie zachęca do dalszego czytania.
Powrót do góry Go down
http://stilyds.tumblr.com/
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Beta - KOMENTARZE Empty
PisanieTemat: Re: Beta - KOMENTARZE   Beta - KOMENTARZE Icon_minitime8/10/2014, 19:35

Och, Bexy, boję się myśleć, co mogłaś pomyśleć. Wink Dziękuję, że przeczytałaś. ;*
Tobie też bardzo dziękuję za opinię, Kotna. ;* Po prostu nie mogę nadal znieść myśli, że Alli nie żyje i od dawna chcę to naprawić. Wink
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Ann.
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Ann.


Liczba postów : 189
Punkty : 4
Join date : 05/06/2014
Skąd : Shreveport

Beta - KOMENTARZE Empty
PisanieTemat: Re: Beta - KOMENTARZE   Beta - KOMENTARZE Icon_minitime8/10/2014, 19:38

Ojejciu, ale mnie zaskoczyłaś, kochana! I love you Nie spodziewałam się, że wstawisz tutaj coś swojego, zresztą nigdy nie wspominałaś, że myślisz nad opowiadaniem o TW  czy Scallison. ^^ W pierwszej chwili myślałam, że wstawiłaś tutaj coś innego. <3

Zachęcił mnie prolog do dalszego czytania, według mnie naprawdę dobry pomysł, bo może z tego wyniknąć wiele ciekawych sytuacji. Podejrzewam, że Allison będzie miała do niego żal, ale ja akurat lubię taką postawę - że ktoś liczy się z tym, iż ukochana osoba może go znienawidzić, a i tak stawia jej dobro/życie na pierwszym miejscu. Rolling
No i przyznam, że czytając to początkowo znowu mnie zasmuciłaś, przypominając tą scenę Allydii i Scallison. ;((

Wenki, kochana! I love you I czekam na ciąg dalszy!
Powrót do góry Go down
http://brief-flicker-of-light.tumblr.com
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Beta - KOMENTARZE Empty
PisanieTemat: Re: Beta - KOMENTARZE   Beta - KOMENTARZE Icon_minitime8/10/2014, 21:13

Nawet nie wyobrażasz sobie, jak się ucieszyłam, kiedy zobaczyłam, że wstawiłaś opowiadanie xD. Banan na pół mordki - co tam, na całą Laughing ! Zwłaszcza, gdy już przeczytałam i okazało się, że nie dość, że będzie miało za przewodnią parę Scallison, które wspominam z ogromnym sentymentem, a także Allison przemienioną w wilkołaka <33. Nasza odważna łowczyni będzie musiała wykazać się sporą odwagą i determinacją, by przejść przez przemianę i nadal móc chronić bliskich, wykorzystując nowe moce, ale wiemy już, że tych cech jej nie brakuje. Żałuję strasznie, że Crystal odeszła z serialu, Allison i Lydia były silnym damskim fundamentem serialu ;/..

Wracając do prologu, to bardzo podoba mi się sposób, w jaki go opisałaś - masz świetny warsztat literacki i do tego rewelacyjnie oddałaś emocje, jakie towarzyszyły tej scenie. Krzyk Lydii, desperacja Scotta... Crying or Very sad Naprawdę, naprawdę dzięki temu aż nie mogę się doczekać dalszego ciągu Smile. Tego, jak pokażesz jej przemianę, zmaganie się z dawnym kodem rodziny, może nawet próbę jego zmiany, jak wtedy zmieniła ten o polowaniu na chronienie Wink? Jestem strasznie podekscytowana tym, co dla nas przygotowałaś Rolling Eyes

Nie pozostaje mi więc już nic innego, jak życzyć morza weny ;*** - zdecydowanie będę nadal czytać Beta - KOMENTARZE 1844036096 - ściskam z całych sił, kochana ;D
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Beta - KOMENTARZE Empty
PisanieTemat: Re: Beta - KOMENTARZE   Beta - KOMENTARZE Icon_minitime8/10/2014, 21:24

Ojej, bardzo dziękuję za entuzjastyczne przyjęcie ff. ;* Na pewno będę kontynuować. ;p
Ann, kochanie, nie chciałam Cię zasmucić. ;( A nigdy nic nie wspominałam, bo jakoś tak sama nie byłam przekonana, ale kiedyś ars mnie zachęciła i jakoś dzisiaj się wzięłam do roboty.
Ars, bardzo się cieszę, że na razie literacko trafia w Twój gust. Wink W sumie niewiele miałam do opisania, bo pół scenki jest podane na talerzu w serialu, a dialogi musiały się składać z wielokropków, jako że Allison ledwo dycha. -_- Ale dalej będzie już moja radosna twórczość tylko. ;D
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Kotna
Zaatakowany
Zaatakowany
Kotna


Liczba postów : 284
Punkty : 10
Join date : 25/04/2014
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa: Człowiek

Beta - KOMENTARZE Empty
PisanieTemat: Re: Beta - KOMENTARZE   Beta - KOMENTARZE Icon_minitime17/10/2014, 21:43

Podoba mi się sposób przedstawienia sceny. Wcale się nie dziwie reakcji Allison. Nagle dowiaduje się, że stała się przemieniona, żeby ją uratować, ale bez swojej zgody. Świetnie pokazałaś, że Allison potrzebuje czasu na przemyślenie, skoro stanęła tak jakby po drugiej stronie.
Powrót do góry Go down
http://stilyds.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Beta - KOMENTARZE Empty
PisanieTemat: Re: Beta - KOMENTARZE   Beta - KOMENTARZE Icon_minitime18/10/2014, 19:49

Rozdział, choć krótki, i tak mi się spodobał I love you

Z tego, co zrozumiałam pomiędzy wierszami, Chris wydaje się być po stronie Scotta - zostawił Allison z nim samą bez żadnych awantur, nie zastrzelił go, a także okazał mu współczucie, gdy ten wyszedł z sali Wink. Nie dziwię się Argentowi: też wolałabym, aby moje dziecko przeżyło, bez względu na cenę, a do tego Chris jest całkiem liberalny w porównaniu z Kate, Victorią i Gerardem, jeśli chodzi o stosunek do takich spraw Smile

Przeżycia wewnętrzne Allison też były dobrze opisane: najpierw to, jak znalazła komfort w obecności bliskich, a później, jak dotarło do niej to, co się naprawdę stało.. i to, jak przeszła do defensywy. Biedna Allison, dla niej musiał to być spory szok i oczywiście, że musi sobie wszystko poukładać..

Cytat :
- Nie mogę, Scott... - szepnęła łamiącym się głosem. - Mamy kodeks...
- Nie. Allison, nie. Ja...
- Co? Zabronisz mi? Użyjesz swoich mocy alfy? - skrzywiła się.
Mam nadzieję, że Allison zmieni również ten archaiczny kodeks tak samo, jak i zmieniła hasło Argentów Wink. Że zorientuje się, że może wykorzystać swoje nowe talenty do obrony niewinnych, bo to jest dla niej najważniejsze, a nie bezsensownie odbierać sobie życie. Trzymam za nią kciuki Beta - KOMENTARZE 1844036096 . I podoba mi się jeszcze to, jak od razu pokazała, że nie zamierza się zmienić w kogoś uległego i potulnego tylko dlatego, że jako Beta jest pod zwierzchnictwem Scotta - ona nadal zachowała swój nieugięty charakter xD

Btw, to chyba najlepszy opis wyrazu twarzy Scotta od dawna Laughing
Cytat :
Mina jej ukochanego była żałosna. Wyglądał jak szczeniak, który pogryzł kanapę, a teraz boi się powrotu właściciela.
Puppy I love you !

Mnóstwa weny na kolejny rozdział, sunshine xDDDDDDDDD! ;***
Powrót do góry Go down
Bexy
Ugryziony
Ugryziony
Bexy


Liczba postów : 449
Punkty : 4
Join date : 07/07/2013
Age : 29
Skąd : Bon Temps

Beta - KOMENTARZE Empty
PisanieTemat: Re: Beta - KOMENTARZE   Beta - KOMENTARZE Icon_minitime19/10/2014, 20:13

Przepraszam, że tak późno komentuję, kochana. ;* Rzeczywiście rozdział był troszkę za krótki i czuję lekki niedosyt, ale i tak mi się podobał. Wink Fantastyczna scena w szpitalu. Dokładnie tak sobie wyobrażałam reakcję Allison na ugryzienie. Ja również odniosłam takie wrażenie, że Chris chyba nie jest zły na Scotta i rozumie jego desperacką próbę ocalenia ukochanej. Mam nadzieję, że razem jakoś przekonają Alli, żeby poddała się transformacji. Wiem, że ten kodeks jest dla łowców bardzo ważny, no ale już jedna osoba w tej rodzinie go złamała (Kate), więc niewykluczone, że Allison także to zrobi i nie stanie się przy tym jeszcze większą suką. xD

Weny. I love you
Powrót do góry Go down
http://sexybexy19.tumblr.com/
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Beta - KOMENTARZE Empty
PisanieTemat: Re: Beta - KOMENTARZE   Beta - KOMENTARZE Icon_minitime19/10/2014, 20:24

Dziękuję za komentarze, dziewczynki. ;* Wiem, że krótko, ale obiecuję niedługo to nadrobić. Wink
Owszem, Chris nie jest zły, bo Allison jest dla niego ważniejsza od wszystkich kodeksów...
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Ann.
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Ann.


Liczba postów : 189
Punkty : 4
Join date : 05/06/2014
Skąd : Shreveport

Beta - KOMENTARZE Empty
PisanieTemat: Re: Beta - KOMENTARZE   Beta - KOMENTARZE Icon_minitime23/10/2014, 10:57

Ojć, kochana... Wybacz, że tak długo nie komentowałam, ale od kiedy się skończył sezon TW jakoś rzadziej tutaj zaglądam. Przepraszam. ;*

Rozdział mi się bardzo podobał, naprawdę coraz bardziej zaczynam żałować, że w serialu tak się nie stało, jak u Ciebie w opowiadaniu. To naprawdę byłby ciekawy wątek, no ale co zrobić...
Jestem ciekawa, jak Allison będzie się zachowywać jako wilkołak, kiedy przebaczy Scottowi itp. Rozumiem jej żal, ale mnie się takie zachowanie jak Scotta, zawsze bardzo podoba. ^^ O, i jestem ciekawa Lydii u Ciebie, skoro już wspomniałaś o niej śpiącej na szpitalnym krześle. Wink Podoba mi się też to, że Chris tak dobrze przyjął wiadomość o jej transformacji i że jest dla niego ważniejsza od kodeksu.
Dużo weny! <3
Powrót do góry Go down
http://brief-flicker-of-light.tumblr.com
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Beta - KOMENTARZE Empty
PisanieTemat: Re: Beta - KOMENTARZE   Beta - KOMENTARZE Icon_minitime1/11/2014, 08:53

Witaj, przyznam że twoje ff zacząłem czytać już spory czas temu, ale dopiero teraz zostawiam po sobie ślad. Oczywiście + za pomysł. Scallison to jeden jedyny związek, który powinien pomimo przeciwności losu w końcu być razem. Każdy o tym wiedział- Alli, Scooti, a nawet fani serialu- dlatego nikt nie przejął się za bardzo kiedy oboje angażowali się w jakieś poboczne love story. Jednak decyzja Crystal wywróciła wszystko do góry nogami...
Nie mniej jednak twoje opowiadanie jest odskocznią od całego zamieszania. Czytając z początku prolog, śledziłem tak naprawdę w głowie przebieg akcji z serialu... Aż tu nagle Scooty niemogący pogodzić się z nieuniknioną sytuacją gryzie łowczynie. Pierwsze odczucie:
Beta - KOMENTARZE Omg.
Jednka najlepsze w tym wszystkim jest to że nawiązałaś do tradycji, przekonań i kodeksu rodziny Allison. Jeff prawdopodobnie w ogóle nie wspomniał o tym w serialu, a jeśli tak, to tylko przelotnie nie wracając do tego w ogóle... Tak czy inaczej czekam z niecierpliwością na rozwiniecie akcji, na rozwinięcie relacji Scoota i Alli, oraz oczywiscie na wdrożenie do nich reszty bohaterów serialu. Pozdrawiam i życzę weny . Bye
Beta - KOMENTARZE Tumblr_nazp2pbDqr1sffcqyo3_500
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Beta - KOMENTARZE Empty
PisanieTemat: Re: Beta - KOMENTARZE   Beta - KOMENTARZE Icon_minitime2/11/2014, 10:34

Aid_than, dziękuję, że chciało Ci się przeczytać. ;* Jeff w sumie tylko liznął temat przy okazji samobójstwa Victorii, ale wydaje mi się, że to wystarczy, by na tym zbudować w miarę kanoniczne rozterki Allison i Chrisa.
Reszta bohaterów oczywiście będzie w swoim czasie. ;p
Ann, kochana, Tobie też dziękuję. ;* Oczywiście, Lydia będzie, special for you. ;***
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Yennefer
Odwiedzający
Odwiedzający
Yennefer


Liczba postów : 20
Punkty : 0
Join date : 15/07/2015
Age : 24
Skąd : Bielsko-Biała,śląskie

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Beta - KOMENTARZE Empty
PisanieTemat: Re: Beta - KOMENTARZE   Beta - KOMENTARZE Icon_minitime25/7/2015, 21:05

Witaj,bardzo spodobało mi się opowiadanie Smile Dalej pamiętam jak wstrząsnęła mną śmierć Allison,a tu takie dobre przedłużenie jej historii Smile Tylko zastanawiam się czemu nie napisałaś nic więcej.Szkoda,naprawdę szkoda... Sad
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Beta - KOMENTARZE Empty
PisanieTemat: Re: Beta - KOMENTARZE   Beta - KOMENTARZE Icon_minitime25/7/2015, 21:24

Bo zapomniałam, że zaczęłam to pisać. ;p

Dzięki za miłe słowa, może wrócę do tego ff, bo ostatnio re-watchowałam 3x23 i dalej mi smutno...
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Sponsored content





Beta - KOMENTARZE Empty
PisanieTemat: Re: Beta - KOMENTARZE   Beta - KOMENTARZE Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Beta - KOMENTARZE
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wake me up when I die - komentarze
» Pomegranate - komentarze
» By Your Side - komentarze
» The Disir - komentarze
» Wniosek - komentarze

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Twórczość :: Opowiadania :: Komentarze-
Skocz do: