Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pomegranate - komentarze

Go down 
5 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Pomegranate - komentarze Empty
PisanieTemat: Pomegranate - komentarze   Pomegranate - komentarze Icon_minitime23/10/2014, 11:23

I jak? Embarassed
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Pomegranate - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Pomegranate - komentarze   Pomegranate - komentarze Icon_minitime23/10/2014, 16:00

Ojej, Hannibalowe opowiadanko!
Nie za bardzo rozumiem ten Wzrok i Myślicieli - jestem dopiero po 1x06 Hannibala i takich rzeczy to tam jeszcze nie było. ;p Chyba, że to crossover z czymś jeszcze...?

Bardzo podobał mi się sen Willa, bardzo sugestywny.
Masz bardzo dobry styl, każde zdanie jest takie przemyślane i dopracowane, wszystko jest świetnie opisane z perspektywy Willa. Czekam na dalszy ciąg. ;*
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Pomegranate - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Pomegranate - komentarze   Pomegranate - komentarze Icon_minitime23/10/2014, 16:46

Adria,
Cytat :
Ojej, Hannibalowe opowiadanko!
Dokładnie xD! Innego ff na ten moment raczej bym nie potrafiła już napisać - zawsze muszę być do czegoś bardzo przywiązana, a teraz... ze wszystkich moich OTP tak naprawdę został mi tylko Hannigram pale ..

Cytat :
Nie za bardzo rozumiem ten Wzrok i Myślicieli - jestem dopiero po 1x06 Hannibala i takich rzeczy to tam jeszcze nie było. ;p Chyba, że to crossover z czymś jeszcze...?
I nie będzie xD. W serialu Will jest "jedynie" empatą Wink. Ogólnie wrzuciłam w tagach pod spojlerem (żeby nie zdradzać ewentualnie szczegółów, jeśli ktoś nie chce), że to Alternative Universe xD. Społeczeństwo dzieli się na różne klasy ludzi wedle ich darów - każdy ma jakiś. Na razie wymyśliłam właśnie Wzrok, Myślicieli, Analityków, pewnie dojdzie jeszcze Słuch czy Zapach.. To takie wzmocnione zmysły albo naturalne zdolności. Dokładny sposób ich działania będzie stopniowo opisywany w późniejszych rozdziałach, chociaż tu już Wzrokiem się zajęliśmy Smile. Ogólnie pomysł mój, to nie crossover, bo myślałam, żeby ewentualnie później zrobić z tego ff jakiś fundament pod książkę xD. A Wzrok Willa działa w taki, a nie inny sposób, ponieważ chciałam, żeby przypominał jego serialową empatię Rolling Eyes
Jeśli zaś chodzi o Hannibalowe opowiadanko, które trzyma się kanonu, to skrobnęłam kiedyś coś takiego Embarassed - http://archiveofourown.org/works/1812724?view_full_work=true

Cytat :
Bardzo podobał mi się sen Willa, bardzo sugestywny.
Dziękuję I love you ! Taki właśnie efekt chciałam osiągnąć xD. Kontrast pomiędzy tym, czym Will się stanie (dark!Will Pomegranate - komentarze 1426600735 ), szukając zemsty, a tym, kim jest obecnie Wink

Cytat :
Masz bardzo dobry styl, każde zdanie jest takie przemyślane i dopracowane, wszystko jest świetnie opisane z perspektywy Willa. Czekam na dalszy ciąg. ;*
To ogromny komplement, bo pisałam ten rozdział podczas drugiej z rzędu nieprzespanej nocy i przyznam, że miałam trudności z utrzymaniem oczu otwartych xD. Ale wena była silniejsza i już miesiąc minął od mojego ostatniego opowiadania, więc chciałam się zabrać za coś nowego Embarassed
Dziękuję naprawdę, naprawdę z całego serduszka za motywację do dalszej pracy Pomegranate - komentarze 1844036096

Buziaki, kochana i ściskam mocarnie ;*****
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Pomegranate - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Pomegranate - komentarze   Pomegranate - komentarze Icon_minitime23/10/2014, 18:53

No to już wszystko wiem. ;p

Wow, jeśli tak piszesz po nieprzespanej nocy, to jestem bardzo ciekawa, jak piszesz wypoczęta. Rolling Bo nie wiem, czy się da lepiej. ;D Na hannigramowe oczywiście spojrzę w wolnej chwili. Wink Weny! I love you
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Pomegranate - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Pomegranate - komentarze   Pomegranate - komentarze Icon_minitime24/10/2014, 01:18

Nawet dwóch nieprzespanych xDD. I niedojedzonych, masakra, dzisiaj facet zwrócił mi uwagę na wieczornych ćwiczeniach, bo jadłam batonika, to mu wytknęłam, że to moje śniadanie i obiad, więc jeśli nie chce, żebym umarła z głodu... Laughing
Na pewno popełniam mniej literówek, gdy jestem przytomna, bo pamiętam, że tutaj siedziałam z dobre pół godziny po napisaniu i je poprawiałam Embarassed ..

Dziękuję za wszystko, sunshine, oby tamto też ci przypadło do gustu I love you całusy lecą ;***
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Pomegranate - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Pomegranate - komentarze   Pomegranate - komentarze Icon_minitime31/10/2014, 21:50

Dziękuję za dedykację! I love you

Wow, jaka intensywna scena Jack-Will. Nie umiem sobie wyobrazić Jacka torturującego naszego puppy eyes Willa, ale biedny Will mógł, brr. Wgl przekichany system, gdzie od razu uznają cię za winnego i jeszcze sprzedają na aukcji. Kurde, a ludzie narzekają na nasz kodeks karny i złych prawników. Rolling
Hanni.. i Alana ze sobą chodzili? wow ;D
Cytat :
Poza tym, to byłoby niegrzeczne, gdyby pozwolił, żeby osoba skazana za jego własne zbrodnie trafiła do kogoś innego.
hahaha I love you Classic Hanni. xD
Biedny Will. Pretty little thing. ;( ale 100 tys. $... no, no. ;D Nieźle.^^
Czy Will widział Hanniego we śnie? Ojej, ups. ;D

Wgl mam nadzieję, że... no, to nie idzie ku yaoycowi, prawda? ;p

Ogólnie to bardzo mi się podoba, trzyma w napięciu, wszystko ładnie opisane, człowiek się wczuwa. Hanni najlepszy. I love you
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Pomegranate - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Pomegranate - komentarze   Pomegranate - komentarze Icon_minitime31/10/2014, 22:30

Adria,
Cytat :
Dziękuję za dedykację!
Zasłużona, sunshine Pomegranate - komentarze 1844036096

Cytat :
Wow, jaka intensywna scena Jack-Will. Nie umiem sobie wyobrazić Jacka torturującego naszego puppy eyes Willa, ale biedny Will mógł, brr. Wgl przekichany system, gdzie od razu uznają cię za winnego i jeszcze sprzedają na aukcji. Kurde, a ludzie narzekają na nasz kodeks karny i złych prawników.
Przez cały pierwszy sezon nie znosiłam Jacka za to, że się wciąż wydzierał na Willa i praktycznie niszczył go tą pracą, stąd - chociaż też średnio mogę go sb wyobrazić torturującego kogokolwiek - to jednak jako jedyny pasował tutaj na "czarny" charakter Smile. Hahah, taak, tam będzie jeszcze gorzej ;p. Ale tak to jest, jeśli ludzie są na tyle zdesperowani, żeby brać prawo w swoje ręce - tak samo, jak to było podczas rewolucji francuskiej, gdzie co pięć sekund kogoś gilotynowano, niewinnego czy nie Wink

Cytat :
Hanni.. i Alana ze sobą chodzili? wow ;D
Nie tylko w opowiadaniu, nie tylko w opowiadaniu... Rolling Eyes

Cytat :
hahaha Classic Hanni. xD
Laughing dokładnie ;DD. Dobre maniery przede wszystkim Razz

Cytat :
Biedny Will. Pretty little thing. ;( ale 100 tys. $... no, no. ;D Nieźle.^^
Oj tam, Hannibal ma tyle kasy, że równie dobrze może na niej spać Laughing . A przynajmniej tak można stwierdzić po jego ubraniach, winach i wystroju samego domu xD. 100 tysięcy w tą czy tamtą... xDD

Cytat :
Czy Will widział Hanniego we śnie? Ojej, ups. ;D
“I can't get you out of my head”, żeby tak zacytować wypowiedź serialowego Willa do Hanniego Pomegranate - komentarze 575276571 . I zdecydowanie widział, tak, Hanni go wyszkoli i pomoże osiągnąć szczyt jego umiejętności, a potem sb poszaleją na mieście ^_^

Cytat :
Wgl mam nadzieję, że... no, to nie idzie ku yaoycowi, prawda? ;p
Uhm... w tagach pod spojlerem jest Will Graham/Hannibal Lecter i nawet oznaczenie na scenę +18 ;p. Poza tym dobrze wiesz, że Hannigram to mój OTP #1, więc tak, to będzie 'yaoi' - chociaż zwykły 'slash' brzmi lepiej Wink. A czemu wolisz, żeby nie byli razem? Szczerze mówiąc, myślałam, że tobie też się podobał Hannigram, jak tak pisałyśmy...

Cytat :
Ogólnie to bardzo mi się podoba, trzyma w napięciu, wszystko ładnie opisane, człowiek się wczuwa.
Dziękuję bardzobardzobardzo, kochana I love you Embarassed

Cytat :
Hanni najlepszy
Pomegranate - komentarze Tumblr_inline_mn5nnsjbBr1qz4rgp
Hanni's always the best Rolling Eyes

Buziaki i dziękuję za cudny komentarz ;*********
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Pomegranate - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Pomegranate - komentarze   Pomegranate - komentarze Icon_minitime31/10/2014, 22:44

Miałaś rację, że z rozpoczęciem roku akademickiego zacznie nagle przybywać ci opowiadań i rozdziałów ;D

Dopiero się za to zabieram, ale już mi się podoba.
No i sprawa numer 2, Hannibala nie obejrzałem ani sekundy, a opowiadania chłonę jak gąbka xdd
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Pomegranate - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Pomegranate - komentarze   Pomegranate - komentarze Icon_minitime31/10/2014, 23:04

Hannigram może być! ;p Tylko mi chodzi o to, czy to nie będzie typowe yaoycowe uke i ten-drugi, bo mam trochę traumę po potterowskich yayocach. ;p Więc nie myśl, że mi się nie podoba, bo się podoba. Wink
ten Hanni z gifka mnie zawsze rozwala na łopatki. *__*

Zabiłaś mnie Alaną i Hannim ;p Ja tak się staram oszczędzać sobie serial i bardzo powoli teraz nadrabiam, dlatego nic jeszcze nie wiem..
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Pomegranate - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Pomegranate - komentarze   Pomegranate - komentarze Icon_minitime31/10/2014, 23:55

Solve,
Cytat :
Miałaś rację, że z rozpoczęciem roku akademickiego zacznie nagle przybywać ci opowiadań i rozdziałów ;D
Tak to już zawsze jest Laughing . Mam coś do zrobienia na studia (a teraz piszemy pracę proseminaryjną, masakra) i wtedy od razu bach, napływ weny xDD

Cytat :
Dopiero się za to zabieram, ale już mi się podoba.
No i sprawa numer 2, Hannibala nie obejrzałem ani sekundy, a opowiadania chłonę jak gąbka xdd
Yaasss, dziękuję I love you Pomegranate - komentarze 1844036096 ! Haha, tak, widzisz, ja tak piszę i mam nadzieję, że może któreś na serial cię skusi Rolling Eyes

Ściskam mocno i buziakuję ;*******



Adria,
Cytat :
Hannigram może być! ;p Tylko mi chodzi o to, czy to nie będzie typowe yaoycowe uke i ten-drugi, bo mam trochę traumę po potterowskich yayocach. ;p Więc nie myśl, że mi się nie podoba, bo się podoba.
Uff Laughing . Mogę cię uspokoić, że jeszcze w żadnym moim opowiadaniu nie miałam typowego podziału yaoi, bo nie mam też zbyt dużej styczności z tym tematem ;p. Zwykle piszę normalny slash i tam nikt nie rumieni się co pięć sekund i nie mdleje na jedno bardziej stanowcze słowo swojego partnera xDD. Hannibal postrzega Willa jako kogoś równego sobie, a Will będzie bardziej przypominał siebie z s2 niż s1, mam nadzieję Wink. Przynajmniej po jakimś czasie, gdy już przywyknie do Lectera ;p
Chociaż są tutaj kinki z różnicą wzrostu (ok. 5 cm), wieku (ok. 10. lat), klasy społecznej, wykształcenia, obycia z kulturą, stanu zamożności... Do wyboru, do koloru I love you

Cytat :
ten Hanni z gifka mnie zawsze rozwala na łopatki. *__*
Och, powinnaś zobaczyć komiksy Laughing ! Padniesz totalnie xD Wszystkie są rozwalające, bo jakkolwiek serial jest dość mroczny, to fandom zawiera głównie tęcze, jednorożce, wianki i inne kwiatki Laughing

Cytat :
Zabiłaś mnie Alaną i Hannim ;p Ja tak się staram oszczędzać sobie serial i bardzo powoli teraz nadrabiam, dlatego nic jeszcze nie wiem..
Przestań oszczędzać ;p. Ja na twoim miejscu bym się nie powstrzymała, więc zazdroszczę silnej woli xDD. Hm.. Nie przejmuj się, to długo nie potrwa, a Hannibal widzi ją jako dobrą koleżankę i ogólnie tylko wykorzystuje jako alibi, do mydlenia oczu FBI i do dodatkowego wkurzenia Willa Razz
Fun fact: zgadnij, o czym Hannibal zawsze, ale to zawsze rozmawia w łóżku. Tak, tak, o Willu Laughing

Tulę mocarnie ;********
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Pomegranate - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Pomegranate - komentarze   Pomegranate - komentarze Icon_minitime1/11/2014, 08:37

Jak obiecałem, oto jestem Embarassed
Kiedy w wakacje odbywałem praktyki w hotelu, postanowiliśmy że znajomymi wykorzystać czas wolny po pracy na oglądanie seriali. Przez chwilę szukaliśmy czegoś co zainteresuje nas wszystkich na tyle żeby się w niego zagłębić. Tym sposobem natrafiliśmy między innymi na Breaking Bad, Davinci i oczywiście Hannibal'a [Tylko dlatego że mi go poleciłaś^^]. Przyznam że ten ostatni zaintrygował nas najbardziej. Co prawda po przyjeździe nie wziąłem się za kontynuacje, bo wraz z rozpoczęciem roku ruszyły moje aktualnie oglądane seriale, ale na pewno znajduje się on na mojej liście oczekujących. Bardzo podobały mi się w nim wizję Willa. Z początku ciężko było pojąć o co tak na prawdę z tym chodzi, ale wraz z rozwinięciem się akcji wszystko nabierało sensu. Moment, który najbardziej zapadł mi w pamięć to jak morderca pozostawiał ciała uformowane w anioły. Przerażające, ale z nutą satyry Rolling Eyes .

Wracając do twojego opowiadania... Pomysł z darami bardzo mi się spodoba. Dobre jest to że nie tylko Will posiada wyostrzone umiejętności, ale reszta społeczeństwa też odgrywa w tym wszystkim ważną rolę. Oczywiście zrozumiałe że główny bohater musi mieć jakiś zasadniczy element, który go wyróżnia. W tym przypadku jest to... ekhmm.... defekt? Nie wiem jak to inaczej nazwać, ale kiedy o tym czytam, mam wrażenie że widzę dokładnie to samo co widziałem przed ekranem laptopa kiedy to Will przeżywał jedną ze swoich wizji. Tak więc brawo za kolejny genialny pomysł na opowiadanie Pomegranate - komentarze 4198022946 .
Pomegranate - komentarze Tumblr_inline_mk574vBabB1qz4rgp

Nawiązujac do drugiego rozdziału... To że jestem fanem twojej twórczości, to już wiesz Pomegranate - komentarze 1844036096 , ale i tak powiem ci to jeszcze raz .... Genialnie przedstawiłaś funkcjonujące tam społeczeństwo, rządzące się rygorystycznym i niedopracowanym prawem. Will nie dość że został niesłusznie oskarżony to nie ma możliwości w żaden sposób się wybronić.
Ars_amandi napisał:
Nie dostał nawet adwokata z urzędu.
Pomegranate - komentarze Whaat.gif

Jestem ciekaw jednak dlaczego Alana z darem widzenia nie mogła przejrzeć osobowości Lectera. Czy jest to spowodowane zaufaniem do jego osoby, czy może jest on takim dobrym aktorem i wie jak te cechy zakamuflować lub co gorsza zmieniać?

W każdym razie cieszę się że Will trafił pod jego skrzydła, bo ich relacje nawet w serialu zaliczały się do najciekawszych. Czekam z niecierpliwością jak się akcja potoczy, a tobie życzę weny :*.
Pomegranate - komentarze Good-bye-6
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Pomegranate - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Pomegranate - komentarze   Pomegranate - komentarze Icon_minitime1/11/2014, 11:11

Aid_than,
Cytat :
Jak obiecałem, oto jestem
Kiedy w wakacje odbywałem praktyki w hotelu, postanowiliśmy że znajomymi wykorzystać czas wolny po pracy na oglądanie seriali. Przez chwilę szukaliśmy czegoś co zainteresuje nas wszystkich na tyle żeby się w niego zagłębić. Tym sposobem natrafiliśmy między innymi na Breaking Bad, Davinci i oczywiście Hannibal'a [Tylko dlatego że mi go poleciłaś^^]. Przyznam że ten ostatni zaintrygował nas najbardziej. Co prawda po przyjeździe nie wziąłem się za kontynuacje, bo wraz z rozpoczęciem roku ruszyły moje aktualnie oglądane seriale, ale na pewno znajduje się on na mojej liście oczekujących
Heeeeeeeej Pomegranate - komentarze 1844036096 ! Nawet nie wiesz, jak miło mi cię tutaj widzieć <333 - i w ogóle strasznie się za tobą stęskniłam, więc wiesz Embarassed ..
Ooo, no proszę, jestem dumna xDD. Czyli do którego odcinka dotarłeś? Skończyłeś s1? Bo nie wiem, dokąd mogę szaleć ze spojlerami ;p

Cytat :
Bardzo podobały mi się w nim wizję Willa. Z początku ciężko było pojąć o co tak na prawdę z tym chodzi, ale wraz z rozwinięciem się akcji wszystko nabierało sensu. Moment, który najbardziej zapadł mi w pamięć to jak morderca pozostawiał ciała uformowane w anioły. Przerażające, ale z nutą satyry
Pamiętam, że jak w wakacje włączyłam na Pulsie 1x01, żeby wesprzeć oglądalność, to moja mama spytała - właśnie po pierwszej wizji Willa - dlaczego zabójca ukrywa się wśród policjantów Laughing . I ja byłam jak: ".......maaaaamo, on to sb wyobraził. Na jego ukrywanie się jako mordercy poczekaj do s2, lol" Laughing to nie był za duży spojler, nie ;p?
O tak, te anioły były fajne ;D. Chociaż ja miałam tylko trzy odcinki, które mnie trochę zohydziły i to był ten z grzybkami na ludzkich ciałach, ten z pozszywanymi razem ludźmi (chociaż to, jak Will wyobrażał sobie siebie nagiego pod Hannibalem, który zszywał mu uda... Pomegranate - komentarze 1426600735 okay, bdsm na całego ;p) i ten, gdzie facet sam sobie obcinał twarz O.o. To czołowa trójka. Nawet facet zaszyty żywcem w koniu tego nie przebił, choć sam Lecter miał wtedy "wtf" minę Razz

Cytat :
Wracając do twojego opowiadania... Pomysł z darami bardzo mi się spodoba. Dobre jest to że nie tylko Will posiada wyostrzone umiejętności, ale reszta społeczeństwa też odgrywa w tym wszystkim ważną rolę. Oczywiście zrozumiałe że główny bohater musi mieć jakiś zasadniczy element, który go wyróżnia. W tym przypadku jest to... ekhmm.... defekt? Nie wiem jak to inaczej nazwać, ale kiedy o tym czytam, mam wrażenie że widzę dokładnie to samo co widziałem przed ekranem laptopa kiedy to Will przeżywał jedną ze swoich wizji. Tak więc brawo za kolejny genialny pomysł na opowiadanie
Dzięki :dance: ! Tak, myślałam o całym społeczeństwie właśnie, żeby Will nie wyglądał na jakiegoś jasnowidza (co czasem mu się niestety w serialu zdarza, bo z profilowaniem toto niewiele ma wspólnego ;p). A tutaj ma tak jakby - well, nie defekt jako defekt, ale zdecydowanie jego dar jest o wiele bardziej rozwinięty od reszty Wink. Hannibal to dostrzega i będzie chciał później wykorzystać do dalszych celów, bo Will nie opanował jeszcze wszystkich swoich umiejętności Rolling Eyes

Cytat :
Nawiązujac do drugiego rozdziału... To że jestem fanem twojej twórczości, to już wiesz , ale i tak powiem ci to jeszcze raz .... Genialnie przedstawiłaś funkcjonujące tam społeczeństwo, rządzące się rygorystycznym i niedopracowanym prawem. Will nie dość że został niesłusznie oskarżony to nie ma możliwości w żaden sposób się wybronić.
Embarassed teraz już się po prostu rumienię <3... Haha, tak, bo w ten sposób (nie dając mu adwokata) łatwiej było przyspieszyć akcję xD. Poza tym trzeba ich trochę zrozumieć: mamy osobę znalezioną dosłownie na miejscu zbrodni, która opisuje, jak dokładnie ta i poprzednie zabójstwa zostały dokonane, a potem nie da się odczytać ani przez swego rodzaju wykrywacz kłamstw, a jej osobowość to prawdziwy kameleon. Też bym wwaliła kogoś takiego do więzienia Wink

Cytat :
Jestem ciekaw jednak dlaczego Alana z darem widzenia nie mogła przejrzeć osobowości Lectera. Czy jest to spowodowane zaufaniem do jego osoby, czy może jest on takim dobrym aktorem i wie jak te cechy zakamuflować lub co gorsza zmieniać?
Nie mogę teraz zdradzić wszystkich sekretów Hanniego, czyż nie Rolling Eyes ?

Cytat :
W każdym razie cieszę się że Will trafił pod jego skrzydła, bo ich relacje nawet w serialu zaliczały się do najciekawszych. Czekam z niecierpliwością jak się akcja potoczy, a tobie życzę weny :*
Ich relacje są tym, wokół czego serial się obraca, więc z założenia muszą być najciekawsze Wink. Ale jeśli podobał ci się s1, poczekaj na s2 xDD. Hanni skacze wokół Willa jak fanka #1 i prawdopodobnie ma nawet ołtarzyk z jego zdjęciami gdzieś w domu, a Will... no cóż, bardziej przypomina samego Lectera niż siebie z s1 Rolling Eyes ..
Wszystko jest ładnie i pięknie aż do 2x13 ;p

Dziękuję, kochany, jeszcze raz mocno i tak samo tulę I love you ;**********
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Pomegranate - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Pomegranate - komentarze   Pomegranate - komentarze Icon_minitime1/11/2014, 21:10

Ars_amandi napisał:
Heeeeeeeej ! Nawet nie wiesz, jak miło mi cię tutaj widzieć <333 - i w ogóle strasznie się za tobą stęskniłam, więc wiesz Embarassed ..
Pomegranate - komentarze Tumblr_mph60cth9a1s6ou9ro1_500
OOOOOH ^^ ja też się za tobą stęskniłem, zresztą w innym wypadku nie było by mnie tutaj. Forum strasznie opustoszało przez tę długą przerwę w nadawaniu odcinka.... i'm so sad. Jeszcze pamiętam jak pod koniec sezonu zaczęło przybywać ludzi i już myślałem że jakoś to sie rozrusza. Miałem w planie tworzyć swoją kartę postaci w grze, tym czasem nie ma to jednak sensu, skoro jest nas tak mało. Ale cuż... Ważne że ty jesteś i kilka stałych ktosiów, którzy zawsze potrafią uszczęśliwić człowieka Pomegranate - komentarze 1844036096 .
Ars_amandi napisał:
o nie był za duży spojler, nie ;p?
Nie, zdążyłem już sobię "odkryć" część drugiego sezonu napotykając się na ten spojler wcześniej. Nie jest to jednak cos co kategorycznie zniszczyło mi perspektywę oglądania. O ile się orientuje, oglądanie skończyłem pod koniec 1 sezonu, więc czeka mnie jeszcze kilka finałowych odcinków Wink .

Ars_amandi napisał:
Nie mogę teraz zdradzić wszystkich sekretów Hanniego, czyż nie Rolling Eyes ?
Of course , u can sweetheart but i hope you won't albino .

Ars_amandi napisał:
Hanni skacze wokół Willa jak fanka #1 i prawdopodobnie ma nawet ołtarzyk z jego zdjęciami gdzieś w domu, a Will... no cóż, bardziej przypomina samego Lectera niż siebie z s1 Rolling Eyes ..

No teraz to nie zostaje mi nic innego jak zagłębić się w świat Hannibala Rolling Eyes

Ars_amandi napisał:
Dziękuję, kochany, jeszcze raz mocno i tak samo tulę I love you ;**********
Tulimy cheers
Pomegranate - komentarze Tumblr_inline_mnasoyGsDN1qz4rgp
Hue hue
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Pomegranate - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Pomegranate - komentarze   Pomegranate - komentarze Icon_minitime3/11/2014, 02:23

Aid_than,
Cytat :
OOOOOH ^^ ja też się za tobą stęskniłem, zresztą w innym wypadku nie było by mnie tutaj. Forum strasznie opustoszało przez tę długą przerwę w nadawaniu odcinka.... i'm so sad. Jeszcze pamiętam jak pod koniec sezonu zaczęło przybywać ludzi i już myślałem że jakoś to sie rozrusza. Miałem w planie tworzyć swoją kartę postaci w grze, tym czasem nie ma to jednak sensu, skoro jest nas tak mało. Ale cuż... Ważne że ty jesteś i kilka stałych ktosiów, którzy zawsze potrafią uszczęśliwić człowieka
I love you Pomegranate - komentarze 1844036096 zdecydowanie masz rację, warto zostać dla tych paru osób Wink. Poza tym, tbh, np. mi się nawet już nie chce szukać nowego forum Laughing . Póki nie stworzą czysto-Hannibalowego, zostaję tutaj ;p
A co do karty, to i tak stwórz - może to jakoś zachęci innych i wszystko się na nowo rozkręci Rolling Eyes

Cytat :
Nie, zdążyłem już sobię "odkryć" część drugiego sezonu napotykając się na ten spojler wcześniej. Nie jest to jednak cos co kategorycznie zniszczyło mi perspektywę oglądania. O ile się orientuje, oglądanie skończyłem pod koniec 1 sezonu, więc czeka mnie jeszcze kilka finałowych odcinków
W sumie... ten spojler raczej niczego nie zniszczy, bo Will - jakkolwiek materiał na zabójcę - i tak jest, koniec końców, policjantem Wink. If you know what I mean xD. Zabił tylko jedną osobę xD. Chociaż trzymałam kciuki, by było ich więcej, fuck Laughing
On pewnie też, patrząc na to, jak na początku czyhał na Hanniego ;p
A Hanni to już zwłaszcza je trzymał... Crying or Very sad Crying or Very sad No
*le gasp* Musisz jak najszybciej je nadrobić xD! Zostawiłeś sobie najfajniejsze, no ;D! Mamy i "Please, don't lie to me!", na którym wszyscy chcą zarzucić na Willa koc i wręczyć mu gorącą czekoladę, a potem walnąć Hannibala łopatą przez łeb ;p, a także "- Hello, Will; - Hello, doctor Lecter" I love you . Muszę przyznać, że zazdroszczę ci, że nie będziesz miał tej kilkumiesięcznej przerwy pomiędzy 1x13 a 2x01, ale... przerwa pomiędzy 2x13 a 3x01 jest znacznie gorsza, omg Crying or Very sad

Cytat :
Of course , u can sweetheart but i hope you won't
Haha xD. Nawet i "can't", bo jeszcze nie do końca jeszcze wymyśliłam ten jego sposób na obejście Wzroku Razz

Cytat :
No teraz to nie zostaje mi nic innego jak zagłębić się w świat Hannibala
Jeśli to cię dodatkowo zachęci, to zdradzę, że Hannibal chciał wyjechać z Willem za granicę i zacząć z nim tam nowe życie i poniekąd założyć rodzinę Rolling Eyes
Pomegranate - komentarze Tumblr_n1copvlQgo1qgelp4o2_500
...................fuck you, Will. FUCK YOU Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
*still not over Mizumono* No

Cytat :
Tulimy
Hue hue
...gdybyś tylko wiedział, co on z nią potem robi Razz ... Nie wstawiłbyś tego gifu xDD ja swojego również ;p
Tulimy, zdecydowanie Pomegranate - komentarze 1426600735
Pomegranate - komentarze A32b787364522d38ab8a1d7426fabccb

Muhahaha Laughing
Xoxoxo, całuję ;********
Powrót do góry Go down
KATEE91
Wtajemniczony
Wtajemniczony
KATEE91


Liczba postów : 151
Punkty : 0
Join date : 02/03/2014
Age : 32
Skąd : Starachowice/Bydgoszcz

Pomegranate - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Pomegranate - komentarze   Pomegranate - komentarze Icon_minitime12/11/2014, 22:57

Jak Ty to robisz, że każde kolejne opowiadanie jest genialniejsze od poprzedniego?
Przeczytałam pierwszy wpis, a już jestem pewna, że nie będę mogła się oderwać. Świetnie wymyślone, ale interesują mnie te dary. To wszyscy na świecie je posiadają? I na czym to tak naprawdę polega?

Cytat :
- Co o tym myślisz, mylimasis? Podoba ci się? - Tuż przy uchu Grahama odezwał się niski, łagodny głos z mocnym, zagranicznym akcentem, owiewając je ciepłym oddechem. A może po prostu podmuch wiatru przyniósł żar z płonących domów?
Will nawet nie drgnął, zahipnotyzowany kontrastem kolorów w rozgrywającej się przed nimi scenie. Wreszcie po dłuższej chwili odezwał się, całkowicie spokojny:
- To moja wizja.

Myślałam, że to jakaś kolejna dziwna sprawa, a to sen, a raczej koszmar z Hannim w roli głównym. A to imię, którym on się do niego zwraca to tak go nazwie jako swojego niewolnika?
I to jest w czasach takich jak teraźniejsze?

Cytat :
- Znaleziono ciało kolejnej studentki.
...
- Chyba nie myślicie, że to profesor Graham jest sprawcą? - Alana przerwała ciszę jako pierwsza, oburzona podobnym pomysłem i Will zamknął oczy, czując, jak coś ściska go w gardle. - To zwykły zbieg okoliczności! Na miłość boską, on nie potrafi nawet utrzymać kontaktu wzrokowego, a żadna z rzeczy, które pojawiły się przy nim, gdy na niego Spojrzałam, nie wskazuje na to, aby mógł dopuścić się podobnego czynu!

Też jestem oburzona tą insynuacją!!! Dlaczego Will miałby zabijać studentów?
I dlaczego ktoś strasznie chce go w to wrobić? Czyżby pan tajemniczy doktor?

Cytat :
- Poprosiłam jeszcze dwie inne osoby, aby Spojrzały na profesora Grahama. Za każdym razem cechy ulegały zmianie, upodabniając się do cech Patrzących.

Wow. To jest bardzo interesujące. Szkoda tylko, że fakt iż jest wyjątkowy sprowadza na niego tylko cierpienie Sad

Cytat :
Na drewnianym podeście leżało ciało Abigail Hobbs, studentki z jego własnej grupy wykładowej. Poderżnięte gardło wyglądało niemal jak drugi, karykaturalny uśmiech.

No to Will ma przechlapane... Biedny, mały Willy Sad

Świetny wpis, Kochana :****
Postaram się szybko przeczytać kolejny i zostawić tutaj po sobie ślad :*****
Weny :*
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Pomegranate - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Pomegranate - komentarze   Pomegranate - komentarze Icon_minitime13/11/2014, 00:09

KATEE91,
Cytat :
Jak Ty to robisz, że każde kolejne opowiadanie jest genialniejsze od poprzedniego?
Przeczytałam pierwszy wpis, a już jestem pewna, że nie będę mogła się oderwać. Świetnie wymyślone, ale interesują mnie te dary. To wszyscy na świecie je posiadają? I na czym to tak naprawdę polega?
Hej, kochana, strasznie się cieszę, że wróciłaś Pomegranate - komentarze 1844036096 !! Teraz piszę tylko tak na szybko, ale jutro odpowiem i na ten drugi komentarz, za który ci bardzo dziękuję - no i za to, że nie zapomniałaś o mnie I love you . Hm, wszyscy je posiadają, ale różne i na ich podstawie dzieli się społeczeństwo. Więcej będzie wyjaśnione w drugim rozdziale, jak tam przeczytasz, no i w kolejnych Wink

Cytat :
Myślałam, że to jakaś kolejna dziwna sprawa, a to sen, a raczej koszmar z Hannim w roli głównym. A to imię, którym on się do niego zwraca to tak go nazwie jako swojego niewolnika?
I to jest w czasach takich jak teraźniejsze?
Sen to wizja z przyszłości, nie teraźniejszość Wink. Hahaha, to nie koszmar, nie xD. Hannibal pomógł mu dokonać jego własnej zemsty Rolling Eyes . I niee, "mylimasis" oznacza "ukochanego" po litewsku, czyli w ojczystym języku Lectera Laughing . Hanni ogólnie jest przeciw niewolnictwu, on raczej będzie ratował Willa, choć nie bez własnych interesów w tym, oczywiście Pomegranate - komentarze 1426600735

Cytat :
Też jestem oburzona tą insynuacją!!! Dlaczego Will miałby zabijać studentów?
I dlaczego ktoś strasznie chce go w to wrobić? Czyżby pan tajemniczy doktor?
Nikt go nie chce wrobić xD. Will to idealny przypadek sytuacji typu "zły czas i złe miejsce" Wink. Hannibal nawet go jeszcze nie zna Very Happy. A ludzie tak uważają, bo boją się tego, czego nie rozumieją, jak zawsze..

Cytat :
Wow. To jest bardzo interesujące. Szkoda tylko, że fakt iż jest wyjątkowy sprowadza na niego tylko cierpienie
Jak zawsze w naszym świecie, jak zawsze ;///. A Will zawsze jest interesujący i wyjątkowy, hehe, tym przykuwa uwagę nieodpowiednich osób Rolling Eyes

Cytat :
No to Will ma przechlapane... Biedny, mały Willy
Teoretycznie............. Pomegranate - komentarze 1426600735 ale spojlerów nie zdradzę Rolling Eyes

Dziękuję i czekam niecierpliwie I love you Nawet nie wiesz, jak się ucieszyłam, gdy zobaczyłam twój nick tutaj, sunshine Pomegranate - komentarze 1844036096 buziaki, xoxoxo ;**********
Powrót do góry Go down
KATEE91
Wtajemniczony
Wtajemniczony
KATEE91


Liczba postów : 151
Punkty : 0
Join date : 02/03/2014
Age : 32
Skąd : Starachowice/Bydgoszcz

Pomegranate - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Pomegranate - komentarze   Pomegranate - komentarze Icon_minitime3/12/2014, 22:41

I znów zniknęłam, bo po przeczytaniu drugiego rozdziału i rozpoczęciu pisania komantarza mój komputer tak się podekscytował, że o mało się nie przysmażył w środku... tak więc jestem pozbawiona możliwości pisania czegokolwiek:/
Postaram się nadrobić opowiadanie i jak mi się uda to zostawię krótki komentarz Wink
Po drugim rozdziale nie zmieniłam zdania co do tego, że znów tworzysz coś genialnego i nie mogę się doczekać dalszych losów naszej pary Very Happy
I wcale mnie nie dziwi, że Will patrzył na Hanniego jakby zobaczył ducha. Prawidłowa reakcja Very Happy
Weny Kochana i przepraszam za tak wątły komentarz i taką zwłokę :***********
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Pomegranate - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Pomegranate - komentarze   Pomegranate - komentarze Icon_minitime5/12/2014, 01:44

KATEE91
Cytat :
I znów zniknęłam, bo po przeczytaniu drugiego rozdziału i rozpoczęciu pisania komantarza mój komputer tak się podekscytował, że o mało się nie przysmażył w środku... tak więc jestem pozbawiona możliwości pisania czegokolwiek:/
Postaram się nadrobić opowiadanie i jak mi się uda to zostawię krótki komentarz

U mnie poszły tak dwie ładowarki do laptopa i też miałam szczęście, że nie spaliła się przy okazji płyta główna ;//.. A co dokładnie się u cb stało? W ogóle współczuję padnięcia komputera - na studiach zrobić coś bez tego to jakiś koszmar Sad Pomegranate - komentarze 1844036096 . A komentarzem się nie przejmuj, kochanie, nic się nie stało, rozumiem sprawę całkowicie ;*****

Cytat :
Po drugim rozdziale nie zmieniłam zdania co do tego, że znów tworzysz coś genialnego i nie mogę się doczekać dalszych losów naszej pary
Pomegranate - komentarze Tumblr_inline_nfz6xz5O0T1rx6jo2
Aww, dziękuję I love you !

Cytat :
I wcale mnie nie dziwi, że Will patrzył na Hanniego jakby zobaczył ducha. Prawidłowa reakcja

Laughing dokładnie, dokładnie xDD Może niekoniecznie wpadł z deszczu pod rynnę, ale nadal w tym deszczu siedzi i wcale padać nie przestaje ;DD

Buziaki, słońce i dziękuję za wyjaśnienie sytuacji i wszystko I love you ;********** mam nadzieję, że szybko odzyskasz laptop i naprawa nie będzie zbyt poważna Wink
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Pomegranate - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Pomegranate - komentarze   Pomegranate - komentarze Icon_minitime13/12/2014, 21:08

Pomegranate - komentarze Giphy

Cześć Dziewczyno. Strasznie mi się głupio zrobiło, że zdążyłaś już wstawić 3 kolejne rozdziały zanim napisałem komentarz. Wiedz, że nie jest to jednak spowodowane zniechęceniem się do twojego opowiadania, a problemami technicznymi. Ostatnio na forum pojawił się ten nowy śnieżny wygląd, który rozjeżdżał mi się po całym ekranie uniemożliwiając swobodne poruszanie się po stronie,a  co dopiero pisanie postów. Wszystko zaczęło się od sformatowania zarówno komputera jak i laptopa. Mam tam windows 8, a jak wiadomo można tego dokonać jednym kliknięciem. Miałem po tym problem z niektórymi stronami ( miedzy innymi TW), ale poradziłem sobie i mogę wreszcie nadrabiać twoje (i moje) opowiadanie.  Nie  zapominaj, że mnie się łatwo nie pozbędziesz Pomegranate - komentarze 1844036096

Powiem ci, że korzystając z całego wolnego weekendu miałem sporo czasu między innymi na nadrobienie moich seriali, a potem jeszcze raz w całości przeczytałem wszystkie 5 rozdziałów. Miło było odświeżyć sobie wszystko, żeby potem nie wpaść w komentarzu  Cool . Tak więc zaczynamy

Ars_amandi napisał:
Will błyskawicznie zaatakował Lectera, uderzając go związanymi rękami w brzuch, a potem w głowę, gdy ten zgiął się wpół, by nabrać powietrza, zaskoczony. Zanim zdążył zrobić cokolwiek więcej, Hannibal złapał go za więzy i obrócił plecami do siebie, przyciskając mocno do własnego ciała.
Pomegranate - komentarze Tumblr_n4yc87aiP41re9woeo1_500

Normalnie się tego nie spodziewałem... Po tym jak czytając wyszło, że Alana nie wykryła prawdziwej tożsamości Lectera pomyślałem, ze Will także nie będzie w stanie od razu stwierdzić, że to on jest sprawcą przestępstwa. Jednak Will jest o wiele bardziej utalentowany, a nawet lepiej...z chwilą kiedy zobaczył naszego Doktorka wiedział, że postać z jego wizji to właśnie Hannibal. Ponad to stwierdził, że co mu szkodzi i tak pewnie został by przez morderce zabity, i postanowił się na niego rzucić. Dodatkowo nie ustępował z docinkami i prowokacja ani na chwile, tylko żeby odkryć prawdziwe oblicze doktora. Nie chciał po prostu wierzyć, że psychopata może być tak na prawdę dobrze wychowany. Myślał, że jego zachowanie, to po prostu zasłona, którą ten musiał za wszelką cenę zerwać. Dlaczego ? Może go to irytowało?  Może nie chciał być wdzięczny komuś kto tak naprawdę jest winowajcą jego niedoli. Cóż... tak czy inaczej właśnie TO zrobiło na mnie bardzo dobre wrażenie.
Pomegranate - komentarze Hannibal-Lecter-Glass-of-wine-hannibal-tv-series-34450541-245-200
Następną rzeczą jaka przypadła mi do gustu był sposób przedstawiania wykwintnych trunków przez naszego Hannibala.
Nienaganna postawa, szykowne mieszkanie, schludny ubiór, elokwentne wypowiadanie się... to przedstawia doktora w zupełnie nowym obliczu. Mamy tutaj do czynienia z zabójcą, który zamordował grupkę nastoletnich dziewczyn, którego bawi i satysfakcjonuje zapach skwierczącego ludzkiego mięsa, a jednak z drugiej strony jest to ktoś bardzo wysoko postawiony, kulturalny, ktoś kto przywiązuje bardzo dużą wagę do zachowania drugiego człowieka... tak dużą, że potrafi za nią zabić... genious I love you
Ars_amandi napisał:
Czułem twoje podniecenie, gdy przycisnąłeś mnie do swojego ciała - powiedział wyzywająco, jakby rzucał rękawicę na ziemię i czekał, aż Hannibal ją podniesie. Prowokował go umyślnie, wściekły i rozgoryczony, a jednocześnie przerażony, że ta cała sytuacja skończy się w sposób, jakiego... jakiego nie będzie chciał. - Jeden z tamtych mężczyzn cię znał. Jesteś panseksualny. Śmiał się, że po upływie tygodnia nie będę w stanie chodzić prosto. Dodał, że na twoim miejscu zrobiłby to samo, bo do czego innego nadają się tak ładne - wypluł to słowo ze wstrętem - usta jak moje, niż do…
Pomegranate - komentarze Tumblr_inline_mnr7o6doc81qz4rgp-gif
Yhmmm... Very Happy  Po prostu musiałem to skomentować. Nasz Will musiał spróbować wszystkiego, aby sprowokować naszego Doktorka. Przyznam ci się, że sam czytając to jak Graham się na niego rzucił, a ten przycisnął go do swojego ciała wprawiło mnie w podobne odczucia.[haha]. Jednak odniosłaś się do tego kilka linijek później, za co ci jestem wdzięczny. Jestem ciekawy co jeszcze trzymasz w zanadrzu dla tej dwójki, bo myślę, że ich relacja może być bardzo ciekawa pod tyloma względami, że nie będę wymieniać.
PS. Jednak zastanawia mnie czy Will to prawda. W sensie czy ten mężczyzna, który odprowadzał Willa znał doktorka i jego preferencje xd.
Ars_amandi napisał:
Hannibal przywiązał mu ręce do fotela, a potem wstrzyknął coś, co sprawiło, że wszystko wokół rozmyło się, tańcząc, krzycząc i wyginając niczym w danse macabre. Unosił się na powierzchni swojej świadomości, zdezorientowany, ale nie przerażony. Jeszcze nie, chociaż zewsząd rozlegały się wycia, a kątem oka dostrzegał oślizgłe, ciemne maski, jakie pełzły do niego z kątów pokoju. Znikały, gdy tylko odwracał w ich kierunku głowę, ale potem pojawiały się od nowa.
Sam Lecter otarł spokojnie krew z wargi, gdzie uderzył go wcześniej Will i usiadł w fotelu naprzeciwko.
Pomegranate - komentarze 93Bdton
Więc pierwsza sesja za nimi. Wywnioskowałem, że nie odniosła ona takiego rezultatu jak powinna, ale jednak pojawiły się nieoczekiwane przez doktorka efekty. Tj. wie już, że Willa zaatakowały wspomnienia z dzieciństwa, które ten za wszelką cene będzie chciał odkryć. Tak przy okazji świetnie to przedstawiłaś... My jako czytelnicy wiemy, że Will cierpiał w przeszłości z powodu jego rozwiniętego talentu. Był on przez rówieśników straszony tym że zostanie w przyszłości poddany jakimś makabrycznym testom, co w rezultacie skończy się jego śmiercią. Tylko co jeśli  to nie on potrzebuje leczenia? Dlaczego zawsze środowisko musi atakować, to czego nie rozumie. Może to przecież początek lepszej rzeczywistości. Ale niestety ludzie boją się zmian, tego co niezrozumiałe i chyba zawsze tak będzie.  Exclamation
Ars_amandi napisał:
- Panno Lounds. -[...]Rudowłosa, pozbawiona skrupułów i moralności dziennikarka była osobą, którą Hannibal pogardzał, ale której też usługi cenił. Od czasu do czasu - za odpowiednie wynagrodzenie - dostarczała Lecterowi danych o jego pacjentach lub też nowych osobach w elicie towarzyskiej, które potem wykorzystywał do własnych celów.
Czyżby to była ta dziennikarka znana z serialu, która naprzykrzała się Willowi i Crowfordowi ? Pamiętam, że tam też współpracowała z Hannibalem... jednak za dużo o niej nie mogę powiedzieć, po za tym, że była skuteczna. Myślę, że ciekawie zbudujesz/opiszesz tę postać u siebie ;*
Pomegranate - komentarze Freddie-lounds-with-hannibal-lecter

Pora kończyć moje wywody. Postaram się jednak teraz nie zniknąć i trwać z tobą na bieżąco zwłaszcza, że idą święta i ta długa przerwa świąteczna :dance: . Stąd muszę ci się pochwalić, że zarezerwowałem specjalnie czas, aby obejrzeć od początku Hannibala i mam nadzieje, że tym razem będę na bieżąco. Oprócz tego biorę się za kontynuacje mojego ff bliźniaków, bo ten format skomplikował mi całą sytuacje, ale teraz wszystko się poprawi i będzie git. Tobie jak zwykle dużo, dużo, dużo, very very bardzo dużo weny:serce: I love you I love you . Ja będę z tobą do końca, bez względu na wszystko.Pomegranate - komentarze 1907024335
Buziaki  Pomegranate - komentarze 1844036096 Pomegranate - komentarze 2213013266 Pomegranate - komentarze 2473308748 Pomegranate - komentarze 4129999379

AA i byłbym zapomniał... Wesołych świąt, bo to już chyba czas [ mam nadzieje, że wybaczysz mi wszystkie błędy jakie popełniłem w tej wypowedzi w ramach tej świątecznej atmosfery Smile ]
santa  santa  santa  santa  santa  santa  santa  santa  santa
Pomegranate - komentarze Hannibal-xmas-660x345
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Pomegranate - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Pomegranate - komentarze   Pomegranate - komentarze Icon_minitime15/12/2014, 19:44

Aid_than,
Cytat :
Cześć Dziewczyno. Strasznie mi się głupio zrobiło, że zdążyłaś już wstawić 3 kolejne rozdziały zanim napisałem komentarz. Wiedz, że nie jest to jednak spowodowane zniechęceniem się do twojego opowiadania, a problemami technicznymi. Ostatnio na forum pojawił się ten nowy śnieżny wygląd, który rozjeżdżał mi się po całym ekranie uniemożliwiając swobodne poruszanie się po stronie,a  co dopiero pisanie postów. Wszystko zaczęło się od sformatowania zarówno komputera jak i laptopa. Mam tam windows 8, a jak wiadomo można tego dokonać jednym kliknięciem. Miałem po tym problem z niektórymi stronami ( miedzy innymi TW), ale poradziłem sobie i mogę wreszcie nadrabiać twoje (i moje) opowiadanie.  Nie  zapominaj, że mnie się łatwo nie pozbędziesz
Powiem ci, że korzystając z całego wolnego weekendu miałem sporo czasu między innymi na nadrobienie moich seriali, a potem jeszcze raz w całości przeczytałem wszystkie 5 rozdziałów. Miło było odświeżyć sobie wszystko, żeby potem nie wpaść w komentarzu. Tak więc zaczynamy

Nie szkodzi, nie szkodzi Pomegranate - komentarze 1844036096 . Problemy techniczne z rozjeżdżaniem się albo za małym ekranem rozumiem, ja np. weekendy spędzam na telefonie, dlatego też nie mogłam odpisać wcześniej i wiem, jak to jest z opóźnieniami ;** . Ważne, że skomentowałeś w ogóle, nieważne, kiedy I love you
Pomegranate - komentarze Tumblr_inline_ndnl1jaoZW1raimwt

Cytat :
Normalnie się tego nie spodziewałem... Po tym jak czytając wyszło, że Alana nie wykryła prawdziwej tożsamości Lectera pomyślałem, ze Will także nie będzie w stanie od razu stwierdzić, że to on jest sprawcą przestępstwa. Jednak Will jest o wiele bardziej utalentowany, a nawet lepiej...z chwilą kiedy zobaczył naszego Doktorka wiedział, że postać z jego wizji to właśnie Hannibal. Ponad to stwierdził, że co mu szkodzi i tak pewnie został by przez morderce zabity, i postanowił się na niego rzucić. Dodatkowo nie ustępował z docinkami i prowokacja ani na chwile, tylko żeby odkryć prawdziwe oblicze doktora. Nie chciał po prostu wierzyć, że psychopata może być tak na prawdę dobrze wychowany. Myślał, że jego zachowanie, to po prostu zasłona, którą ten musiał za wszelką cenę zerwać. Dlaczego ? Może go to irytowało?  Może nie chciał być wdzięczny komuś kto tak naprawdę jest winowajcą jego niedoli. Cóż... tak czy inaczej właśnie TO zrobiło na mnie bardzo dobre wrażenie.

Pomegranate - komentarze Tumblr_inline_nglen6EMFl1suehge
Strasznie się cieszę, że spodobał ci się jego bunt  :dance: ! W pierwszej połowie "Brave..." pisałam Willa jako dość... submisywnego (w sumie w s1 był taki, nie Wink? Przez tę chorobę), ale potem obejrzałam s2, więc teraz już nie mogę go pisać jako kogoś, kto zgodziłby się potulnie na takie traktowanie. Will jest cynikiem, który przeszedł w życiu wiele i to sprawiło, że stroni od kontaktu z ludźmi, bo ma powody, by się go obawiać. Jednak, mimo to, gdy jest taka potrzeba, to odda z nawiązką i będzie walczył nawet pomimo połamanych rąk I love you . Przynajmniej właśnie takiego, wypośrodkowanego Willa lubię i go tu piszę, bo s2!Will.. był odrobinę za bardzo... dominujący, jak na mój gust ;p
I tak, uderzyła go niesprawiedliwość: dlaczego Hannibal ma się wymknąć policji, a on być skazany? Dlatego go zaatakował. Co ciekawe - a co będzie potem poruszone - Willa mniej obchodzi sam fakt morderstw, a bardziej właśnie ten brak właściwej kary na właściwej osobie Wink. Z drugiej strony, Hanni wie, jak pokazać się "marchewką", podczas gdy reszta społeczeństwa jest "kijem" i w ten sposób skłonić Willa do chociażby częściowej współpracy ;p.
Co do przejrzenia Lectera to, jak teraz się okazało, Will ma kompletnie inny dar niż Alana - i ktokolwiek <3 - więc odczytanie Hannibala przyszło mu z łatwością Rolling Eyes . A prowokacje, by Hanni przestał być taki miły i spokojny... Myślę, że każdego by wkurzyło, gdyby osoba, zamiast której niesłusznie cierpimy, grała świętego, który nam robi łaskę, że zachowuje się cywilizowanie Laughing

Cytat :
Następną rzeczą jaka przypadła mi do gustu był sposób przedstawiania wykwintnych trunków przez naszego Hannibala.
Nienaganna postawa, szykowne mieszkanie, schludny ubiór, elokwentne wypowiadanie się... to przedstawia doktora w zupełnie nowym obliczu. Mamy tutaj do czynienia z zabójcą, który zamordował grupkę nastoletnich dziewczyn, którego bawi i satysfakcjonuje zapach skwierczącego ludzkiego mięsa, a jednak z drugiej strony jest to ktoś bardzo wysoko postawiony, kulturalny, ktoś kto przywiązuje bardzo dużą wagę do zachowania drugiego człowieka... tak dużą, że potrafi za nią zabić... genious

Pomegranate - komentarze Tumblr_n33ix44i7e1skrdvdo1_250
Hannibal jest smakoszem (pun intented ;p) wszystkich dobrych rzeczy w życiu Wink. A chamscy ludzie zawsze psują każdą przyjemność swoim zachowaniem, więc w sumie żadna szkoda, gdy znikną Laughing . Aw, okay, to zabrzmiało creepy, ale ogarniam motywy Hanniego xD. Gdyby tylko jeszcze ograniczył się do likwidowania tych chamskich jednostek, a zostawił w spokoju manipulowanie tymi grzecznymi dla własnej ciekawości ;p...
Ale tak, też lubię ten kontrast w Lecterze Smile. Najlepsze w nim jest to, że w wersji Fullerowej on nawet nie jest psychopatą. On jest osobą, która odnajduje przyjemność w wielu rzeczach: malowaniu, chodzeniu do opery, wykwintnym jedzeniu i winie, sztuce, muzyce klasycznej czy zabijaniu. To jest... jedno z jego hobby, jakkolwiek to zabrzmi. Dostrzega piękno nawet tam, gdzie jest brzydota Wink

Cytat :
Yhmmm... Po prostu musiałem to skomentować. Nasz Will musiał spróbować wszystkiego, aby sprowokować naszego Doktorka. Przyznam ci się, że sam czytając to jak Graham się na niego rzucił, a ten przycisnął go do swojego ciała wprawiło mnie w podobne odczucia.[haha]. Jednak odniosłaś się do tego kilka linijek później, za co ci jestem wdzięczny. Jestem ciekawy co jeszcze trzymasz w zanadrzu dla tej dwójki, bo myślę, że ich relacja może być bardzo ciekawa pod tyloma względami, że nie będę wymieniać.

Tak, Will najpierw dźga lwa ostrym patykiem, a potem stwierdza, że to jednak zbyt mądre nie było Laughing . Dla ich dwójki... na pewno nie mam szczęśliwego zakończenia, to mogę uprzedzić od razu xD. Zresztą - oni? I szczęśliwe zakończenie xD??
Pomegranate - komentarze Tumblr_n65b9lDfqk1qdln96o3_250
Aczkolwiek w tym opowiadaniu powiedzmy, że... nawiążą pewnego rodzaju trudny sojusz. Will będzie nieufny jak zawsze, a Hannibal będzie chciał zbudować mu ołtarzyk. Czyli sezon drugi Laughing . Zanim jednak do tego dojdzie, będą musieli zmierzyć się z nieznanym darem Willa i Jackiem, i pewnymi ludźmi, którzy odkryją... ah-ah, spojlery Rolling Eyes
A! I będzie dużo UST :dance: !
Pomegranate - komentarze Tumblr_n6fp5pqg7F1qjmwu8o2_250

Cytat :
PS. Jednak zastanawia mnie czy Will to prawda. W sensie czy ten mężczyzna, który odprowadzał Willa znał doktorka i jego preferencje xd.

Och, tak, Hannibal się z tym nie kryje, bo nie widzi powodu do wstydu Wink. Zresztą, Lecter jest kanonicznie panseksualny - potwierdzone przez Bryana Fullera xD. Will, niestety, hetero ;p. Ale..
Pomegranate - komentarze Tumblr_n5yz2mo4Jh1rvtlumo6_250
^ w serialu Hannibal romantycznie, Will platonicznie, ale love is there, a w opowiadaniu obaj będą romantycznie cheers
Pomegranate - komentarze Tumblr_n6ukx3Th781rvtlumo1_500

Cytat :
Więc pierwsza sesja za nimi. Wywnioskowałem, że nie odniosła ona takiego rezultatu jak powinna, ale jednak pojawiły się nieoczekiwane przez doktorka efekty. Tj. wie już, że Willa zaatakowały wspomnienia z dzieciństwa, które ten za wszelką cene będzie chciał odkryć. Tak przy okazji świetnie to przedstawiłaś... My jako czytelnicy wiemy, że Will cierpiał w przeszłości z powodu jego rozwiniętego talentu. Był on przez rówieśników straszony tym że zostanie w przyszłości poddany jakimś makabrycznym testom, co w rezultacie skończy się jego śmiercią. Tylko co jeśli  to nie on potrzebuje leczenia? Dlaczego zawsze środowisko musi atakować, to czego nie rozumie. Może to przecież początek lepszej rzeczywistości. Ale niestety ludzie boją się zmian, tego co niezrozumiałe i chyba zawsze tak będzie.

Nie.. do końca Wink. Może źle to przedstawiłam w opowiadaniu, ale to, co przeżył Will podczas narkotycznego transu, było zduszonymi wspomnieniami. Ten fragment, w którym Will już leży w łóżku, to podsumowuje: Will rzeczywiście był poddany terapii elektrowstrząsami, która miała sprawić, że zostanie "wyleczony", bo miał zbyt silny dar i to nie był Wzrok. I tak, był prześladowany w dzieciństwie, potem też, ale już przez inne dzieci, które nie były świadome jego przeszłości i prawdziwego daru. Same zaś "testy" przeprowadzali dorośli. Około ośmioletni Will został zamknięty wbrew woli w szpitalu psychiatrycznym. "Terapia" nie pomogła zniszczyć daru, ale okazała się na tyle traumatyczna, że mały Willy wyparł ją z pamięci, więc to ułatwiło jego oprawcom przeinaczyć mu wspomnienia. Wmówić mu, że ma defektywnie rozwinięty Wzrok, bo w tym oba dary były podobne i dzięki temu sprawić, że Will nie będzie szukał innych możliwości, jakie posiada. Mam nadzieję, że trochę rozjaśniłam Smile
I masz rację, że społeczeństwo zawsze atakuje to, czego nie rozumie, ech... Zastanawiam się, kiedy nadejdą normalne czasy, kiedy wszyscy będą wreszcie akceptowanymi takimi, jacy są...

Cytat :
Czyżby to była ta dziennikarka znana z serialu, która naprzykrzała się Willowi i Crowfordowi ? Pamiętam, że tam też współpracowała z Hannibalem... jednak za dużo o niej nie mogę powiedzieć, po za tym, że była skuteczna. Myślę, że ciekawie zbudujesz/opiszesz tę postać u siebie ;*

Wait, Freddie Lounds w serialu nigdy nie współpracowała z Hannibalem xD. Oni się nie cierpieli wzajemnie, a ona miała szczęście, że ma dobre newsy z policji do tattlecrime.com, bo inaczej Hanni by ją już dawno przerobił na sałatkę ;p. Freddie współpracowała z Abigail przy pisaniu książki w s1 i raz z FBI, a potem, też raz, w s2 z Willem. Z Lecterem ani razu Wink. To zdjęcie to akurat z momentu, jak nielegalnie nagrywała terapię Willa i Hanni ją przyłapał, a potem kazał skasować nagranie i się lekko wkurzył ;D
I postaram się ją opisać interesująco, bo to bardzo barwna, pozbawiona skrupułów postać xDD

Cytat :
Pora kończyć moje wywody. Postaram się jednak teraz nie zniknąć i trwać z tobą na bieżąco zwłaszcza, że idą święta i ta długa przerwa świąteczna. Stąd muszę ci się pochwalić, że zarezerwowałem specjalnie czas, aby obejrzeć od początku Hannibala i mam nadzieje, że tym razem będę na bieżąco. Oprócz tego biorę się za kontynuacje mojego ff bliźniaków, bo ten format skomplikował mi całą sytuacje, ale teraz wszystko się poprawi i będzie git. Tobie jak zwykle dużo, dużo, dużo, very very bardzo dużo weny. Ja będę z tobą do końca, bez względu na wszystko

Już się nie mogę doczekać powrotu bliźniaków i twojego opowiadania I love you I love you ! Aaaa, i dyskutowania o Hannim Laughing . Jestem ciekawa, jak przyjmiesz przemianę Willa z sub w dom, no i.. Hannibala dosłownie sypiącego przed nim płatki róż w s2, lol Laughing
I dziękuję, dziękuję, dziękuję za to, że zawsze ze mną będziesz Embarassed . Ja z tobą też ;*****
Pomegranate - komentarze Tumblr_inline_nehs5oahiy1qcqw78

Cytat :
AA i byłbym zapomniał... Wesołych świąt, bo to już chyba czas [ mam nadzieje, że wybaczysz mi wszystkie błędy jakie popełniłem w tej wypowedzi w ramach tej świątecznej atmosfery]

Jasne, że tak xDD! I nawzajem I love you !! Mocy prezentów pod choinką ;********!!!
santa santa santa Pomegranate - komentarze 1833877730
Pomegranate - komentarze Tumblr_ngktb6V8Lb1t6dnh5o1_500

Buziaki i tulę, i dziękuję mocarnie!! I love you ;*******
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Pomegranate - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Pomegranate - komentarze   Pomegranate - komentarze Icon_minitime19/12/2014, 22:09

Nadrabiam powoli zaległości. ;p

HANNI MA BENTLEY'A I love you nie wiem, na ile to kanon, ale... mmm.
Obroża z prądem. ;( biedny Willuś. Ugh, i to zmienianie imion. ;/ Hanni ma rację, barbarzyństwo.
Hahaha. Cały Will. Co tam niewolnictwo, ZABRANO PSY DO SCHRONISKA. I love you Och, Will.
(Nawiasem, leci ma playlista.. scenka Hanni i Will naparzają się...  tu leci "Love Don't Die" The Fray'a - pszypadeg? nie sondzem xD)

Fajny rozdział. Nie myślałam, że Will tu tak od razu ogarnie, że Hanni jest mordercą, a Hanni nie dość, że go nie ugotuje w kotle, to jeszcze winko mu zapoda. Ech, ten Hanni. Już widzę te ich "eksperymenty" Rolling Współżycie niewolnik-wolny jest dozwolone...? xD

PS Dwa następne rozdziały sobie oszczędzam na potem! ;p
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Pomegranate - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Pomegranate - komentarze   Pomegranate - komentarze Icon_minitime21/12/2014, 11:05

Adria,
Cytat :
Nadrabiam powoli zaległości. ;p

Yay! cheers Pomegranate - komentarze 3299270481

Cytat :
HANNI MA BENTLEY'A I love you nie wiem, na ile to kanon, ale... mmm.

Hanni ma dokładnie Bentley'a Arnage Rolling Eyes . I to jest stuprocentowy kanon I love you
Pomegranate - komentarze Images?q=tbn:ANd9GcTeN04zUcE7s1qIrY3ZnP0XqV_F2k93DYPRLGCX8VL3PH6NaYmH
Gust, klasa, kasa i... ogromne tylne siedzenie Laughing Hanni wie, co kupować xDD

Cytat :
Obroża z prądem. ;( biedny Willuś. Ugh, i to zmienianie imion. ;/ Hanni ma rację, barbarzyństwo.

Dlatego Hannibal zwykle odżegnuje się od niewolnictwa i podobnych wymysłów, bo uważa się za zbyt kulturalną osobę, która nie zniża się do aż takiej degradacji innych członków społeczeństwa. Jeśli on chce kogoś upokorzyć, po prostu go zabija xD. A obroży już się pozbył <3. Zastanawiam się, czy później nie będzie tego żałował ;p

Cytat :
Hahaha. Cały Will. Co tam niewolnictwo, ZABRANO PSY DO SCHRONISKA. I love you Och, Will.
(Nawiasem, leci ma playlista.. scenka Hanni i Will naparzają się...  tu leci "Love Don't Die" The Fray'a - pszypadeg? nie sondzem xD)

Za parę rozdziałów pewnie będzie próbował odzyskać chociaż Winstona Laughing . Psy zawsze były dla niego ważniejsze od samego siebie, bo traktował je jako rodzinę Crying or Very sad ... I teraz taki smuteczek, bo innej nie ma xD
Hahah, pszypatki nie som pszypatkowe Pomegranate - komentarze 575276571

Cytat :
Fajny rozdział. Nie myślałam, że Will tu tak od razu ogarnie, że Hanni jest mordercą, a Hanni nie dość, że go nie ugotuje w kotle, to jeszcze winko mu zapoda. Ech, ten Hanni. Już widzę te ich "eksperymenty" Współżycie niewolnik-wolny jest dozwolone...? xD

Eksperyment jest w ostatnim z tych dwóch rozdziałów i zdecydowanie nie jest przyjemny, brr No . Hanni nie lubi zostawiać nierozwiązanych zagadek, a tym Will dla niego jest xD. A tymczasem sam Will... najwyraźniej ma skłonności samobójcze Laughing
Co zaś do współżycia, to wszystko, co chce się robić ze swoim niewolnikiem jest legalne, także to zwykle odbywa się na zasadzie gwałtu ;/. A Hanni nigdy by się do tego nie zniżył xDDD. Więęęęęęc długo poczekamy, zanim Will będzie chętny Laughing

Cytat :
PS Dwa następne rozdziały sobie oszczędzam na potem! ;p
Czekam niecierpliwie I love you I love you Embarassed

Ściskam i dziękuję za cudowny komentarz!! ;*********** Pomegranate - komentarze 1844036096 I love you
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Pomegranate - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Pomegranate - komentarze   Pomegranate - komentarze Icon_minitime21/12/2014, 21:25

To ja dziękuję, że publikujesz! ;p

Cytat :
- Nie wydajesz mi się interesujący
Will, kłamczuszku ty! ;p
Cytat :
Skoro był uznany przez społeczeństwo za niegodnego nazywania człowiekiem, maniery były jego ostatnim zmartwieniem.
i buntownik z niego. ;D Nie, żartuję. Ma zdrowe podejście, i racjonalnie jest to pokazane - że są ważniejsze sprawy niż savoir-vivre.
NIE MA KLATKI. Jestem zawiedziona, Hanni. -__-
Uu, Will prosto z mostu o panseksualności i zabawach oralnych. Niegrzeczny Will. Rolling
Brak kolacji jako kara. Very Happy Hm, mam wrażenie, że to raczej nagroda, jeśli chodzi o kolacyjki Hannibala.
Hanni resocjalizator morderców. Ahahahaha, Jack...
Boże, jakim Jack jest tu antypatycznym, pretensjonalnym, wrednym sukinkotem. ;/
Przewiny studentek. I love you #classic Hanni

No to ostatnią część zostawiam na... deser Rolling
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Pomegranate - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Pomegranate - komentarze   Pomegranate - komentarze Icon_minitime21/12/2014, 23:10

Adria,
Cytat :
To ja dziękuję, że publikujesz! ;p

Na razie utknęłam w połowie kolejnego rozdziału, więc z tym to zaczyna być ciężko Laughing

Cytat :
Will, kłamczuszku ty! ;p

Heh, lepiej, żeby Hannibal nie próbował mu udowodnić, jak bardzo interesujący jest w rzeczywistości ;p. W sumie, jeśli chodzi o kłamanie, Hanni najlepszy: "Okay, piżama party, każdy o sobie opowiada, ty pierwszy. Okay, opowiedziałeś, idziemy spać" Razz

Cytat :
i buntownik z niego. ;D Nie, żartuję. Ma zdrowe podejście, i racjonalnie jest to pokazane - że są ważniejsze sprawy niż savoir-vivre.

Chyba że się jest w mieszkaniu faceta, który zabija za złamanie zasad tegoż savoir-vivre'u Laughing . O tyle to stanowi ironię losu, że Will nigdy nie był specjalnie grzeczny i nigdy też nie przepadał za osobami pokroju Lectera xDD
Co prawda, Hannibal przy Jacku to wydaje się świętym niemalże ;p
A podejście Willa 99 na 100% czasu:
Pomegranate - komentarze Tumblr_mn9ymzdXxX1rtqhtgo2_250
xDDDDD

Cytat :
NIE MA KLATKI. Jestem zawiedziona, Hanni. -__-

Będą narkotyki za to Rolling Eyes

Cytat :
Uu, Will prosto z mostu o panseksualności i zabawach oralnych. Niegrzeczny Will.

Will "Prowokator" Graham Laughing . Mówiłam, że on ma życzenie śmierci normalnie Razz

Cytat :
Brak kolacji jako kara. Hm, mam wrażenie, że to raczej nagroda, jeśli chodzi o kolacyjki Hannibala.

Gdyby tylko Will o tym wiedział <3. W sumie Hanni mógłby mu powiedzieć podczas jedzenia, miałby zabawną reakcję Pomegranate - komentarze 3932743711

Cytat :
Hanni resocjalizator morderców. Ahahahaha, Jack...
Boże, jakim Jack jest tu antypatycznym, pretensjonalnym, wrednym sukinkotem. ;/

Kogoś muszę dać na rolę antagonisty, a Jacka... jakoś nigdy nie lubiłam Embarassed . W drugim sezonie jest całkiem w porządku, ale w pierwszym krzyczał na Willa i to mnie zniechęciło już na stałe, zwłaszcza że Will i tak był wtedy zaszczuty ;/. Ale Bellę za to uwielbiam Smile

Cytat :
Przewiny studentek. I love you #classic Hanni

Yesssss xDDD. Ostatnio pomyślałam, że gdyby Hanni chciał kiedyś przejść na surową dietę, powinien pojechać do Kanady Very Happy

Cytat :
No to ostatnią część zostawiam na... deser

Pomegranate - komentarze Tumblr_mzrbybwaVI1rgga4wo2_250
Hanni byłby dumny z tej gry słów Rolling Eyes
W takim razie mam nadzieję, że ci się spodoba I love you I w święta czy jakoś po postaram się wstawić następną część ;*****

Dziękuję i tulę mocarnie, sunshine! I love you ;*******
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Pomegranate - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Pomegranate - komentarze   Pomegranate - komentarze Icon_minitime28/12/2014, 14:48

Pomegranate - komentarze Stiles_dylan_o_brien_teen_wolf_awkward_wave_hello_how_s_it_going
Cześć!! Dziękuje ci za dedykacje I love you . Jesteś niezawodna jak zwykle zresztą. Opowiadanie z rozdziału na rozdział staje się coraz bardziej ciekawsze i wciągające. Najbardziej podoba mi się to, że skupiasz się na relacjach Willa i Lectera. W zasadzie wiedziałem, że Hannibal czuje pewnego rodzaju fascynacje Grahamem, jednak nie za bardzo wiedziałem co myśli o tym wszystkim Will. Znaczy można było się domyśleć, że czuje do niego złość za wrobienie go w morderstwa, których winowajcą jest sam doktor... Pytaniem jednak było czy na pewno był by wstanie przy najbliższej okazji zabić Hannibala?
BTW. fajnie, że nawiązałaś do przeszłości Willa. Jestem ciekawy kim dokładnie była ta dziewczyna ze szpitala. Czy ona także miała specyficzny dar, który zagrażał prosperowaniu ówczesnego społeczeństwa? Wierzę, że nie każesz mi długo czekać tongue .
Super przedstawiłaś sytuacje Carlosa. Dzięki wyjasnieniu wszystkich czynników wiemy co tak naprawde wpłynęło na jego zachowanie w stosunku do "niewolnika", Miło było także oglądać jak doktor go broni... Nie! Więcej, przeprasza go za to wszystko poniżając przy tym wszystkim stróża prawa. Jedyne pytanie, które kłębi mi się w głowie to czy Hannibal nie będzie miał teraz jakichś nieprzyjemności ze strony społeczeństwa? Tzn. szybko wyjdzie na jaw, że jest człowiek, który traktuje niewolnika w sposób taki, a nie inny... Mam przeczucie, że jako pierwszy zainteresuje się nim Crawford Rolling Eyes .
Btw. Interesującym wątkiem był także sam atak na rezydencje doktora. I can't wait... Powiedz kto za tym stoi !! Smile . Skoro chodzi tu o Willa, to jedyny podejrzany, który nasuwa mi sie na język to nie kto inny jak Crawford... Ehh. TY zawsze stworzysz takie napięcie, że mam ciarki na plecach.
Cytat :
Uśmiechnął się, nie spuszczając z niego oczu i uniósł do ust kieliszek z winem. Will obrócił się, jakby wyczuwając na sobie jego wzrok i również odpowiedział uśmiechem.
Ale czy to szczerze Pomegranate - komentarze 3932743711 ??
Pomegranate - komentarze TeenWolf-3x05_stilessmiles
Kochana ja się z tobą żegnam i życzę ci jak zawsze weny, i oczywiście czekam na następny rozdział :*. Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pomegranate - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: Pomegranate - komentarze   Pomegranate - komentarze Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pomegranate - komentarze
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Wniosek - komentarze
» Fierce Little Red - komentarze
» Beta - KOMENTARZE
» By Your Side - komentarze
» The Disir - komentarze

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Twórczość :: Opowiadania :: Komentarze-
Skocz do: