Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p)

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
VoidOnis
Wtajemniczony
Wtajemniczony
VoidOnis


Liczba postów : 188
Punkty : 1
Join date : 12/05/2014

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p)   Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p) - Page 2 Icon_minitime25/9/2014, 14:37

Nie mam konta na tumbrze więc tylko jak na jakiś konkretny tumblr wejdę to go przeglądam.
a to zanalazłem na tumblrze.
Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p) - Page 2 Tumblr_nc6yk816Qs1r5fenlo1_250 Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p) - Page 2 Tumblr_nc6yk816Qs1r5fenlo4_250
Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p) - Page 2 Tumblr_nc6yk816Qs1r5fenlo3_250 Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p) - Page 2 Tumblr_nc6yk816Qs1r5fenlo2_250
Especially for @lestarling Here’s some special #bts footage of gorgeous #shellyhennig / #malia from a promo we did that the show decided not to use #teenwolffans #teenwolfnation #teenwolfseason4 #makeupbytc #lovemyjob #lovemycraft x
z takim podpisem. Jest tu słowo promo a nie openning czyli twórcy mieli zrobić promo ze wszystkim głównymi postaciami tw ale w końcu zrobili te z czwórką głównych bohaterów cant go back ?


Ostatnio zmieniony przez VoidOnis dnia 25/9/2014, 14:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p)   Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p) - Page 2 Icon_minitime25/9/2014, 14:38

Widziałam to i zastanawiam się, czy oni upadli na głowę. Klatka może miała symbolizować jakieś wyzwolenie z dotychczasowej postaci kojota, ale sorry. Ta sukienka? Malia "Top Model" Hale Razz ?
EDIT.: Sorki, dopiero zauważyłam pytanie Wink. Nie, to miała być jej czołówka. Zamiast tego, co teraz jest przy korzeniach.
Powrót do góry Go down
VoidOnis
Wtajemniczony
Wtajemniczony
VoidOnis


Liczba postów : 188
Punkty : 1
Join date : 12/05/2014

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p)   Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p) - Page 2 Icon_minitime25/9/2014, 14:42

w jaksini a nie korzeniach. właśnie nie znalazłem opisu tegio i sugerując się słowem promo nie buyłem pewny czy nie chodzi o opening. btw malia tu total female hunk jest Smile
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p)   Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p) - Page 2 Icon_minitime25/9/2014, 14:43

W jaskini, ale zwisają tam korzenie bodajże Nemetonu po lewej i kładzie na nich rękę z tego, co pamiętam Wink
No tak, Shelley jest śliczna, ale do Malii ta suknia balowa to ani przypiął, ani przyłatał Wink
Powrót do góry Go down
VoidOnis
Wtajemniczony
Wtajemniczony
VoidOnis


Liczba postów : 188
Punkty : 1
Join date : 12/05/2014

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p)   Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p) - Page 2 Icon_minitime25/9/2014, 14:45

Do malii w ogóle nie pasuje Smile Ciekawe czym będzie Parrish Smile ? Jeff uwiebia Stalię więc może fireCoyote ? Smile
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p)   Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p) - Page 2 Icon_minitime25/9/2014, 14:50

Miał podobny trochę kolor oczu do Kiry, więc bardziej firefox Laughing <- przez co mam teraz atak śmiechu, bo używam Firefoxa zamiast Chrome i.. Laughing Laughing okaaay xD
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p)   Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p) - Page 2 Icon_minitime25/9/2014, 17:11

VoidOnis napisał:
Co do MTV dziwne to z tym Sterekiem może Jeff maił dość bo sterekowcy byli za bardzo nachalni? kiedyś dotarłem na ciemną strone tumblra z fanartami stereka i to takimi adult .............W sumie na nim promowali serial ale dla mnie oni tylko wprawili machinę w ruch. na jednego tumblra z officjalnego tumblra tw było kilkadziesiąt tumblrów,fanartów od fanów i to sami fani stworzyli ten ship i wzieli za pewnik że skoro my robimy szum wokół shipu to powinni nam go dać w serialu. racja że to zareklamowało bardzo serial ale fani sami stworzyli ten ship i nikt im oprócz tego filiku z sdcc nie dął zapewnień że ship będzie w serialu a fani już myślą że to specjalnie Jeff im go nie daje w serialu. Z drugiej strony prawie brak scen z nimi też jest dziwny. Dla mnie w pierwszych dwoch sezonach sterekoe scenki były tylko by dodać humor w serialu a nie tworzyć ship
Ty tak na poważnie...? ;p Fandom TW, zebrany głównie na tumblrze, Sterekiem de facto rozsławił serial. I jeśli bardzo znaczące scenki Stereka i sugestie co do biseksualizmu Stilesa, podsycane filmikami "Hobrien maca się na łódce" nie są podstawą do zakorzenienia shipu w fandomie, to ja nie wiem, co nim jest. Spójrzmy na Stalię - ship z d... wzięty w 3B, od razu BOOM - rozdziewiczanie umysłowej ośmiolatki bez prezerwatywy w piwnicy psychiatryka. Rolling To wolę uznać za podstawę shipu Stereka w basenie "ni zostawię cię na pastwę kanimy". ;P
A co do samego tworzenia się shipów... fandomy tak mają. Wiadomo, część to kanoniczne shipy, część to crackshipy. Niektóre crackshipy - GASP - dzięki entuzjazmowi fandomu stają się kanonem. Po to jest fandom, to barometr sympatii widzów. Sterekowcy od S1 mieli wszelkie podstwy widzieć w swoim shipie przyszły kanon. A to, że Jeff najpierw ich wykorzystał, a potem zmieszał z błotem i chce, by "ship umarł", jest nieprofesjonalnym podejściem, bardzo nie fair i okazującym brak szacunku wobec WSZYSTKICH widzów. Dziś dostają fani Stereka, jutro fani Scallison [przepraszam, nie wolno nam wspominać o Allison Rolling przecież zdechła, a na jej miejsce mamy AWESOME LEATHER JACKET], pojutrze być może fani Stalii (och, jak mi przykro... ;ppp)
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p)   Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p) - Page 2 Icon_minitime26/9/2014, 21:22

Kanon?Sterek? Ty tak na poważnie? Oczywiście mówiąc tutaj tylko i wyłącznie w czysto shippowym świetle.....to Sterek nigdy nie miał być żadnym kanonem. Głównym celem ich scen było bawienie widzów i pokazanie takiej dosyć specyficznej przyjaźni. I jeżeli już zwalać na kogoś CAŁĄ WINĘ to na fandom, który uparł się na romantycznego Stereka, i tak dzięki nim, nie mamy żadnego. Jeff nie chce ich parować, i ma święte do tego prawo, a jako, że fani stali się tacy....dosyć no natarczywi, to postanowił to uciać.

Uważam, że robienie serialu pod siebie jest lepsze od fanservice. Co zresztą sama przerabiałaś przy Klaroline, które nie miało istnieć w sensie romantycznym, ale fani sobie ich wywalczyli. Jak 3/4 rzeczy w tamtym serialu.

Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p)   Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p) - Page 2 Icon_minitime26/9/2014, 21:27

No oczywiście, że dla mnie to były sugestie co do kanoniczności. Biseksualizm Stilesa był mocno podkreślany, podobnie jak jego fascynacja Derekiem. Hobrieny podkręcali atmosferę. Zaczynając oglądać serial, po gifach (nie AU - po scenach z serialu) byłam święcie przekonana, że to kanoniczny ship. ;p
jest różnica między chamskim fanservicem a słuchaniem vox populi. ;D Jeff chamsko jedzie po fanach, mając ich opinię gdzieś. Julie z kolei za bardzo ulegała fanom - też do czsu, bo nie wmówisz mi, że dzieciaty Klaus to fanservice. Że klami i kayley to fanservice. Julie spin off zrobiła pod siebie i się przejechała, bo spin off okazał się być katastrofą. Teraz zdała sobie z tego sprawę i S2 robi pod fanów - Mikael, Kol, Haylijah, Daniel Sharman. Ale nie odrobi strat z S1, kiedy to słuchała tylko siebie i kilku swoich przydupasów pokroju Tiny.
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p)   Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p) - Page 2 Icon_minitime26/9/2014, 21:50

Biseksualizm Stilesa to jedno, a pakowanie go w związek z Derekiem to drugie.
A jeśli chodzi o Hobrieny to też już jest inna sytuacja, przynajmniej dla mnie. Oddzielam grubą krechato co robią aktorzy od ich postaci.



Spinn off-jeśli chodzi ci o The Originals, bo czasami mam wrażenie, żę mówimy o innych spinn ofach- wcale nie okazał się katastrofą, tylko jedną z lepszych produkcji tej stajci w zeszłym sezonie. Kilkukrotnie(w tym w finale) oglądlaność TO była wyższa niż TVD, no i TO dostało bardzo dobre recenzje, i pierwsyz sezon TO uzyskał więcej punktów w MC niż pierwszy sezon TVD.
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p)   Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p) - Page 2 Icon_minitime26/9/2014, 22:09

To po co hintowali biseksualizm Stilesa i pakowali w dwuznaczne sceny z Derekiem? Żeby go sparować w S5 z Liamem? ;p
Hobrieny wypowiadali sie w oficjalnych wywiadach, na konwencjach itp. Chyba można to traktować jako pewnego rodzaju zapowiedzi, co rzeczywiście się zdarzy, a nie jako mydlenie oczu fanom...?

Tak, mówię o TO - tym serialu, który większość fanów TVD bojkotuje. Rolling Nie wiem, gdzie Ty widziałeś dobre recenzje - poza mediami związanymi z CW, oczywiście. Wg mnie to fatalny serial sam w sobie, a jako spin off jest katastrofą zupełną. O wiele bardziej przemówił do mnie pilot Bloodlines, ale cóż, nie każdy aktor ma takie wtyki w CW, by przepchnąć swój serialik. Co do oglądalności, nie pamiętam liczb, ale zdaje mi się, że TO zwykle miało oglądalność mniejszą, ale z uwagi na upadek forum nie mam jak tego sprawdzić. ;/
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p)   Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p) - Page 2 Icon_minitime26/9/2014, 22:45

To, że Stilesowi (teoretycznie) spodobał się Derek, nie oznacza, że ma być to wgl. odwzajemnione, a jedynie może być elementem(mogłoby być, bo dobrze znamy ten serial i jego twórcę) jego drogi do odkrycia siebie, i potem zwiazku z jakimś innym. To wszystko wcale nie musi być takie oczywiste i jednoznaczne.

Co do ratingów tamtych seriali, to można to sobie wygooglować:
Finał TVD: 1,61 Finał TO: 1,76 Gdyby jeszcze do tego wziąć pod uwagę fakt, że wtorek jest ciężkim dniem dla małych stacji, to tym bardziej widoczna jest różnica, no i w ostatnich etapach sezonów oglądalność TVD sukcesywnie spadał,a w TO na odwrót.
Jeżeli chcesz o tym pogadać, to zapraszam do odpowiedniego działu, z konkretnymi argumentami, a nie pustymi oskarżeniami, jakoby Tonkin dostała role tylko dzięki wtykom.
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p)   Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p) - Page 2 Icon_minitime26/9/2014, 23:38

Nie musi być oczywiste, ale mogło dawać nadzieję i podwaliny pod ship. Nie widzę w tym winy sterekowców. Nie mówię, że Stiles ma być z Derekiem, bo jestem fanką Stydii, ale uważam, że rozsądne było założenie, że Sterek będzie kanonicznym shipem.

co do TO, jest to serial, który w kwestii oglądalności prezentował się od 1x01 do 1x22 dość dramatycznie. TVD zresztą też, ale po x sezonach odpływ oglądalności jest naturalny, w pierwszym sezonie - jest niepokojącym objawem i wskazówką do dyskontynuacji serii. Jeśli zarzucasz mi brak merytoryczności, to nawet nie zamierzam tego komentować, bo milion razy pisałam, co mi (i wielu ludziom) w TO nie pasuje... również w temacie do tego przeznaczonym. Rolling a wtyki PT to tylko wierzchołek góry lodowej, EOT.
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Sponsored content





Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p)   Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p) - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Ryan Kelley o tym, kim jest Parrish i przyszłości z Lydią w s5 (+ Sterekowy bonus ;p)
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Czym jest Parrish?
» Marrish (Lydia + Parrish)
» Lydia & Jordan Parrish (Marrish)
» Czym jest Lydia
» Deputy Jordan Parrish

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Newsy&Spoilery :: Wywiady-
Skocz do: