Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wywiad z Jeffem na temat finału.

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
VoidOnis
Wtajemniczony
Wtajemniczony
VoidOnis


Liczba postów : 188
Punkty : 1
Join date : 12/05/2014

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Wywiad z Jeffem na temat finału. Empty
PisanieTemat: Wywiad z Jeffem na temat finału.   Wywiad z Jeffem na temat finału. Icon_minitime9/9/2014, 16:11

Teen Wolf post-mortem:Jeff Davis on those finale twists,season 5


ENTERTAINMENT WEEKLY: Jest tyle rzeczy o których chciałbym mówić , więc próbowałem się zorganizować. Po pierwsze, odkrycie kart/pojedynek  Scott vs Peter. Chciałem cię zapytać jak wpadłeś na pomysł wyglądu Petera. Był bardzo w stylu Deucaliona/Duecalionowski.

JEFF DAVIS: Zgadzam się, był bardzo specyficzny. Powiedziałęm naszym specjalistom od make up’u,„ Chcę coś pomiędzy Deucalionem,Derekiem i Alphą jaką był Peter w pierwszym sezonie.” Wiedziałem że chcieliśmy mu dać ciemnawy odcień skóry.  Uwielbiam ten szarawy wygląd jego skóry, ale na jego wygląd miał duży wpływ wyglądu Duecaliona, który uwielbiam.(Jeff w innym wywiadzie mówił chyba z SDCC że wilki mają maść czarną, brązową  (Scott,Derek) oraz szarawą tak jak Peter)

Uwielbiam całą ideę tego iż Scott mierzy się z kimś kto ugryzł go cztery lata temu.  I chociaż jestem zadowolony że nie zabiłeś Petera, czy rozmyślaliście nad tym?

Rozmawialiśmy trochę o tym. Rozmyślaliśmy nad ideą tego iż Scott kogoś zabije, ale dla mnie Scott jest jak Superman lub jak Spider-Man- nie musi zabijać ludzi i zrobi wszystko co może by się od tego powstrzymać, więc jest to sytuacja jak z końca 3x12 kiedy wiele osób było złych ponieważ oni nie zabili Deucaliona. Uważam (I’m like,) „ Co mają zrobić?Wyeliminować go/Osądzić?” [Śmieje się] Myślę że nie jest to coś co chciałbyś zobaczyć co twój idol/bohater robi. Ale Peter jest świetny. Bardzo trudno było by zabić postać w którą wciela się Ian Bohen. Zabiliśmy go raz, potem go przywróciliśmy ponieważ jest świetny w swojej roli. To jest świadectwo dla aktora iż nie chcemy się go pozbywać. Ale też zagłębiliśmy się bardzo w mrok pod koniec 3B zabijając kilka głównych bohaterów więc może mniej strat w tym finale może dla nas dobrze zrobić. W ten sposób, ten sezon był bardzo sezonem przejściowym.  To było coś w rodzaju przebudowy.  Czasami czuliśmy się jak byśmy prawie robili kompletny reboot/restart serialu.

Finalny krzyk Iana Bohen’a był genialny/niesamowity.

Zgadzam się(Yeah)

Ale uwielbiam to iż jest zamknięty z Dr.Valack…

[Śmieje się] Dr. Valack , o tak. Świetnie zagrany przez Stevena Brand’a, którego mam nadzieję ujrzymy w serialu.

Więc kedy przedstawiłeś jego postać,  przedstawiłeś również tajemnicze skrzydło Eichen House, które jest pełne supernaturalnych stworzeń. Czy to skrzydło jest  czymś co chcesz rozwinąć w następnym sezonie?

Oczywiście. W zasadzie nazwaliśmy je Arkham Asylum.

Nieźle!

I to było miejsce zasugerowane przez Argenta podczas tego sezonu, że ma miejsce  do którego może zabrać Kate w razie potrzeby., więc jest to część dla nas?( so that’s part of it for us). Uwielbiamy pomysł z posiadania tego niższego poziomu Eichen House. Wiemy że Eichen House nie jest najfajniejszym miejscem na ziemi, ale co jeśli mają/oni mieli skrzydło, niższy poziom gdzie trzymają takich ludzi? I to jest bardzo zainspirowane/ zbudowane na komiksie Batmana gdzie można zobaczyć galerię czarnych charakterów przez kraty takich jak The Joker czy The Riddler. Uwielbiamy takie rzeczy. Zawsze jesteśmy zainspirowanie komiksami.

Więc teraz czekam na odcinek w którym ktoś wysadza ścianę i oni wszyscy uciekają i nastaje całkowity chaos.

[Śmieje się] To było by świetne!

Przechodząc do następnego punktu(Moving to my next bullet point) , myślę że może być część finału w którym oddychałem/am najgłośniej: Moment w którym derek żyje i jest wilkiem! Kiedy wstał i zobaczyłam tatuaż prawie zemdlałęm/am.

Mam nadzieję iż podobny efekt/reakcje miało wiele fanów. Myślałaś/eś że nie żyje naprawdę?

Szczerzę , Musiałem/am zatrzymać epizod i zrobić coś kiedy on prawdopodobnie nie żył  i spędziłem/am prawie 15 minut myśląc że to prawda i wróciłęm/am do oglądania , to było moje najgorsze 15 minut w życiu.

[Śmieje się] Nie mogliśmy go tak zostawić. Uwielbiam ten moment. Dla mnie jest to ewolucja tej postaci która w pierwszym sezonie byłą czymś w rodzaju bad guy’a który nie ma nic przeciwko by robić złe rzeczy. I kiedy on powiedział, „Wyewoluowałem”  on ewoluował od pierwszego sezonu,i jeśli nie może być Alphą, pomysł  aby ponownie się odrodził/odrodził się znowu jako coś świetnego/lepszego  było dla nas pisarzy czymś bardzo atrakcyjnym widząc jak odradza się/powstaje. Mógł osiągnąć taki poziom kontroli że mógł zmienić  kompletnie swoje ciało, tak iż potrafi zniknąć w naturze,  co uważamy za najpotężniejszą częścią bycia wilkołakiem. Jeśli potrafisz to zrobić , osiągnąłeś prawdziwy zenit/apogeum swoich mocy.

Więc jak można go porównać do Alphy?

Więc ma on wielką moc. Nie może być on ponownie Alphą, ale osiągnął taki poziom mocy że może manipulować swoim ciałem, więc ma teraz tą kontrolę, po prostu nie jest przywódcą stada. Pod wieloma względami to jest tak jak by był bardzo potężnym dowódcą/ drugi w dowodzeniu(In many ways, it’s like having a very powerful second in command almost). On jest Lancelotem. Jeśli Scott jest królem Arturem to wtedy Derek bardzo jak Lancelot.

Przejdźmy do Kate i Chrisa. Uważam że to było bardzo piękne jak wszystko sprowadziłeś powrotem do Allison.  Czy przez cały sezon miałeś taką myśl, że Allison jest siłą napędzającą Kate?


Absolutnie. Część z tego co Kate chciała zrobić,  Peter powiedział o tym we wcześniejszych epizodach,  to powrót Argentów do ich chwały. I powodem dla którego byłą tak wściekłą jest Scott i byłą skłonna unieszkodliwić go ponieważ on to zrujnował(And the reason she is so furious at Scott and so willing to put him in harm’s way is because he ruined it). On jakoś zdziesiątkował tą rodzinę I to jego wina, a Allison jest w środku tego wszystkiego(but Allison is the figure that, she’s at the center of it all).W ten sposób przez większość sezonu chcieliśmy zachować hołd dla Allison i jej charakteru w pomyśle iż Kate wierzy że to oni ją zabili, oni są powodem że ona nie żyje  i Argent mówi, „Zgineła ratując swoich przyjaciół. Dla kogo ty byś zgineła?” I to dobrze przeżyte życie, nawet jeśli zmarłą w wieku 17 lat, więc byłą to bardzo wzruszając scena, i myślę że dwoje aktorów tak samo JR Bourne i Jill Wagner wykonali świetną pracę, zagrali jedną z najlepszych scen jaką widziałem.

Następnym  punktem jest to iż Chris odszedł z Calaveras by szukać Kate. Więc kiedy wróci w następnym sezonie, twoim zamiarem jest to by miał własną opowieść, byśmy śledzili jego przygody w celu odnalezienia Kate, czy będziemy go mniej widywać?

Zobaczymy. Jest dużo czasu do następnego sezonu(Next season is very much up in the air). I będąc szczerym, przejście przez ten sezon było niewiarygodnym wyzwaniem, I jesteśmy zadowoleni z tego powodu że mamy przerwę i już więcej nie myślimy i czekamy aż znajdziemy jakiś pomysł. Więc staramy się nie mówić o sezonie 5 dopóki nie usiądziemy ponownie w pokoju scenarzystów. Zabawną rzeczą jest to, że kiedy zgodziliśmy się na 24 odcinki w sezonie 3, nie mieliśmy pojęcia że będziemy mieli nawet krótszą  ilość czasu by napisać nastepne 12 odcinków do sezonu 4(The funny thing is that really, when we said yes to 24 episodes for season 3, we had no idea that we’d actually have an even shorter amount of time to get on to the next 12 of season 4). Faktycznie mieliśmy tylko 6 tygodni pomiędzy cyklemi produkcyjnymi,i to było niesamowicie trudnym zadaniem, więc szczerze to było bardziej jak napisanie 36 odcinków.

Jedną z rzeczy o których mówiłeś, i myślę że jedną z rzeczy która czynią ten sezon świetnym jest to iż uprościłeś mitologię poprzez wprowadzenie czegoś tak prostego jak asasyni próbujący zabić wszystkie supernaturalne istoty.  Czy jest to coś co chciałbyś kontynuować w przyszłości?( One of the things you’ve talked about and that I think made this season so great is that you all kind of simplified the mythology by having something as straightforward as assassins trying to kill supernatural beings. Is that something you’d like to continue moving forward?)

Well, mamy pomysł na następny sezon. Uwielbiamy tą skomplikowaną mitologie. Jestem wielkim fanem Lost i jestem jedną z tych osób które lubią dużo tajemniczości, taki rodzaj tajemnicy gdzie nie wszystko jest wyjaśnione. Uwilebiam fakt iż ludzie  mają własne teorie i pomysły na temat serialu, więc zobaczymy co się wydarzy(so we’ll see what happens). Ale fajne jest stworzenie zagadki która postawi naszych głównych bohaterów na palcach(pewnie jakiś synonim) ale równie dobrze  powiąże się tametycznie(had thematic ligaments as wel) z tym że dalej sa ludźmi zmagającymi się z pieniędzmi oraz tym co mają robić. A to wszystko wiąze się z powrotem do Petera, ponieważ dla wielu osób pieniądze to władza i można za nie robić różne rzeczy, i cel Petera jest władza, i on jest rzeczywistą osobą która przyszłą z dead pool,  można zobaczyć to iż ma on zawsze plan i te plany nigdy nie działają ponieważ to zawsze chodzi o moc.

Tajemnicą na punkcie której mam obsesję , i jestem pewny/a że wiele fanów także ją ma jest Desert Wolf.Jestem pewny/a że jest to jedna z głównych rzeczy którą chcecie rozwinąć w następnym sezonie.

Zdecydowanie będziemy pracować nad tą historią w następnym sezonie. Shelley Henning okazała się wspaniałym dodatkiem do obsady, Ona jest taka zabawna. Miała ona kilka moich ulubionych zabawnych momentów w sezonie(She’s had some of my favorite funny moments this season).

Było to wtedy gdy powiedziała „jeleń”?

Yeah, dokładnie [śmieje się]. Jest to zabawne ponieważ meliowałą ze mną wczoraj i napisała „ Właśnie zjadłam jelenia. Nie żartuję.” [Śmieje się] Więc myślę że jest ona gdzieś w Nowym Orleanie lub w North Carolina,  ciesząc się z posiłku z dziczyzny. Dziczyzna to jeleń prawda?[śmiej się] Napisała że oglądała to z całą rodziną i każdy śmiał się głośno na tym zdaniu.

Innym bohaterem którego uwielbiam jest Parrish! Sezon zakończył się z Lydią dającą mu Bestiariusz, więc dowiemy się kim jest w następnym sezonie?

Tak.Yeah, dowiecie się i to będzie znaczna/duża cześć historii/fabuły. Ryan Kelley jest moim przyjacielem od jakiś 4 lub 5 lat,zapraszałem go na casting do serialu kilka razy wliczając w to postać Isaaca graną przez Daniela Sherman'a.
Ciekawą rzeczą i Ryanie jest to że jest w ciekawym miejscu, gdzie nie wygląda na tyle chłopięco by grać nastolatka(high schooler), ale nie jest wystarczająco męski/ dorosły(quite manish) by grać dorosłego takiego jak zaprawiony policjant albo ojciec kogokolwiek, ale młodego zastępce? Idealnie! Więc w końcu znalazłem rolę dla niego,
i stworzyliśmy ją (rolę)(grown the role), i uważam że radzi sobie świetnie. W finale w scenie którą kręciliśmy gdy strzela z broni, powiedziałem do niego "Wyglądasz jak Steve McQueen w tym ujęciu/ tej scenie!"
Świetnie widzieć to jak publiczność go przyjęła/uściskała(So it’s great to see the audience embracing him). Jest też świetnym/ dobrym facetem. Jestem na prawdę z niego dumny.

I uwielbiam to że ludzie już shippują go z Lydią.
Yeah, ja też.

Co jeszcze!. O tak, Kira dostała swój pierwszy ogon! Siedziałem/am i myślałęm "Co to znaczy/oznacza?" i przypomniałęm/am sobie że jej mama miała ogony dzięki którym kontolowała Oni'ch, prawda?

Yeah,dokładnie. Jest to symboliczne nawiązanie( It’s a symbolic connection). W micie. Kitsune gromadzą swoje ogony. Im zgromadzą (grow) więcej ogonów tym potężniejsze się stają, a najpotężniejszym jest Kitsune z 9 ogonami, chociarz jest legenda o Kitsune z 1000 ogonów. Ale jest to sposób dla nas by pokazać jej ogony i nadać im znaczenie/ważność(But this is a way for us to visualize her tail and give it significance and meaning), ponieważ stawiła czoło śmierci w katakumbach La Iglesia i wróciłą na czas by ostrzec Stilesa o tym że zamierzają zabić Scotta(and she comes back in time to warn Stiles what they’re about to do, which is kill Scott).
Myślę że odsuneliśmy się troche od Kiry(I think we pulled back a little bit on Kira):w tym sezonie daliśmy jej fajne rzeczy do roboty(we gave her fun stuff to do this season), ale  3B był zasadniczo jej opowieścią(but since 3B was essentially her story), mieliśmy trzy postacie na których chcieliśmy się skupić w tym sezonie którymi byli Derek,Lydia i Scott i powrócić w serialu do punkty gzie nasze wiądące gwiazdy,aktorzy są w centrum uwagi( and returning the show to [putting] our lead star, our lead actor, back the spotlight). I Dylan O'Brien był fenomenalny w 3B, i to była część czego chcieliśmy. Ale uwielbiamy Arden Cho i jest bardzo dobra i jest bardzo miłe to że mamy ją w stałej obsadzie(  And Dylan [O’Brien] did so phenomenally well in 3B, and that was part of what we wanted. But we love Arden Cho and she’s so good and it’s so nice to have her as a series regular now).

Uwielbiam pomysł dalszego odkrywanie jej mocy(I love the idea of her exploring her power further).

Też go uwilebiam. Faktycznie, jest coś śmiesznego na ten temat, gdzie ktoś pokazał mi na Twitterze gdzie było napisane zdanie "Dlaczego Kira nie poraziłą prądem Berserkera kiedy z nim walczyła?(Why didn’t Kira electrify the chains when she fought the berserker?)" I pomyślałęm sobie ," Cholera, to świetny pomysł!Dlaczego tego nie zrobiła?(And I thought to myself, “Damn, that’s a really good idea! Why didn’t she do that?"[śmieje się]

Myślałem że zrobi to w tym momencie!

" Dlaczego żaden z nas, scenarzystów nie miał takiego pomysłu?" myślałęm po przeczytaniu tego postu(I’m like, “Why didn’t any of us writers have that idea?”). Szczerze mówiąc, mamy ciągle  dyskusje gdy scenarzysta napisze scenę w której Kira używa elektryczności(To be honest though, we constantly have these discussions where a writer will pitch something about her using electricity) zawsze mówię "Słuchaj czy chcemy dojść do punktu gdzie błyskawice mocy/prądu będą jaj wychodzić z palcó w stylu Star Wars?"(Look, do we want to get to the point where she’s shooting Star Wars-force lightning out of her fingertips?). I wszyscy się zgadzamy że tego nie chcemy[śmieje się]. Jej moc jest zrównoważona(So, it’s a balance). nie chce zmienić jej w Electro.

Yeah,choć byłoby to fajne, myślę że masz rację.

To byłoby fajne. Poczekaj, jeśli ona dostanie spin off, jeśli będziemy mieli spin off rodziny Yukomora i Kiry, z pewnością nauczy się włądać jej elektrycznymi mocami. Będziesz mógł/mogłą zobaczyć błyskawice wylatujące z jej palców.

Chciałbym obejrzeć to natychmiast!

Tak jak ja[śmieje się]

Ok, musimy porozmawiać o Liamie. oglądałem/am tą scenę gdy Scott był Berserkerem i zastanawiałam/em się czy Kira albo Stiles pomogą mu odzyskać kontolę,ale uwielbiam to że ze wszystkich wybrałeś Liama by pomógł mu.Jakie  myśli/zamiary stały za tym?(What was your thinking behind that?).

To był częściowo motyw sezonu: Nie wszystkie potwory robią potworne rzeczy. Cały pomysł o naszych asasynach w dead pool był taki że wszystkie potwory w tym roku były ludźmi, a potwory były tymi dobrymi/ dobrymi ludźmi,bardzo w gatunku/stylu Clive Barker gdzie potwory były bochaterami(The whole idea of our assassins in the dead pool was that the monsters this year were all human, and the monsters were the good guys, a very sort of Clive Barker-style look at the genre where the monsters get to be the heroes). Z Liamem powtarzającym to zdanie, sądze że stworzyliśmy bardzo wzruszający moment(I think it made it a very touching moment),ponieważ byliśmy bardzo skupieni w tym sezonie na tym by dać modszego brata  Scottowi i Stilesowi.Uwielbiam te relację, i myslę że Tyler Posey i Dylan Sprayberry bardzo przyłożyli się do niej(and I think Tyler Posey and Dylan Sprayberry really took to it) i zabawną rzeczą jest to że naprawde lubią się w prawdziwym życiu, i możesz zobaczyć jak razem grają sceny, jak Tyler jest bardzo opiekuńczy wobec Dylana Sprayberry'ego ponieważ Dylan jest nowy w świecie TV(and the funny thing is, they really like each other in real life and you can see that come across on screen, you can see that protectiveness of Tyler because Dylan Sprayberry is very new to TV), nigdy nie pracował na planie takim jak ten, i Tyler Posey oraz Dylan O'Brien są świetni razem z nim, coś w rodzaju pokazywania mu co jak ma zrobić i upewnić się że obok nich robi dobrą robotę(he’s never worked a schedule like this, and Tyler Posey and Dylan O’Brien have both been awesome with him, kind of showing him the ropes and making sure he’s doing a great job alongside them). To po prostu bardzo dobra relacja między nimi(It’s just been a very good relationship).Więc wiedziałem że chcę wrócić do tego zdania"Nie jesteś potworem, jesteś wilkołakiem,jak ja"i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki wyszedł.Ten dzieciak jest świetnym aktorem(So I knew I wanted a call-back to that line—”You’re not a monster; you’re a werewolf, like me”—and I was really happy with the way it turned out. That kid’s a good little actor).

Jest dobrym aktorem!(He is!) Ok, ostatnia rzecz o jaką chce zapytać ciebie jest Braeden.Myślę że posiadanie takie ludzkiego bad assowgo elementu w serialu jest super(I think having such a badass human element to the show is so great), więc będzie ona kontynuowała do bycia bardziej lub mniej częścią stada?(I think having such a badass human element to the show is so great, so is she going to continue to be a part of the pack more or less?).

Uwilebiam mieć ją spowrotem,i to jest jeden z powodów połączenia jej z tajemnicą Desert Wolf(I’d love her to come back, and that’s kind of why we tied her into the whole desert wolf mystery.).Uwielbiam Meagan Tandy, jest wspaniała dziewczyną. Myślę że bardzo rozruszała ten sezon( I think she’s really stepped up this season).To zabawne. W sobotę była na pokazie finału, i poznałem jej rodzicóórzy byli z niej bardzo dumni(We just had her finale screening on Saturday night, and I got to meet her parents and her parents were so proud). więc Braeden zdecydowanie będzie grałą większą część/rolę(So Braeden’s definitely going to play a bigger part). Wspaniale mieć aktora który pojawił się w jedym odcinku 3x01 i mieć go z porotem ze znacznie większą rolą)It was great to have an actor who was there really just to show up for one episode in 301 and to have her come back and become a much bigger role). Zagrała w 9 epizodach z 12 w tym sezoniei jest to potwierdzenie dla aktora że chcemy zatrudnić go i pisać mu więcej scen
(She did nine episodes out of 12 this season, and that’s a testament to an actor who, they bring it on the day and you just want to write more for them.)

I Derek w końcu ma dobry związek.

Tak![śmieje się]Więc on ewoluował,więc to był czas dla niego by znalazł sobie kogoś dobrego.Więc może niekoniecznie jest to zwiżek który fandom chciał[śmieje się] ale uwielbiam ich romantyczne sceny. Uważam że scena gdy pokazuję mu jak się zabiera i używa broni byłą bardzo dobra. Tą scene napisała Alyssa Clark i wykonałą świtną robotę.)Yes! [Laughs] Well he’s evolving, so it was about time for him to find someone good. So maybe not necessarily the relationship some of the fandom want [laughs], but I loved their romance scenes this season. I thought the scene where she shows him how to use a gun and keeps taking it out of his hands was so good. That was written by Alyssa Clark, that scene, and she did such a good job with it)

Ich dwoje półnagich wstająących z łożka z bronią kiedy Lydia była za drzwiami było moją ulubioną wizualna sceną tego sezonu(The two of them getting up out of bed half-naked with guns when Lydia was at the door was my favorite visual of the season).

[śmieje się]To byłą super,prawda?Myślę że oni byli bardzo zadowleni z możliwości zrobienia tego.It’s sexy.

It is!

Not to promote gun use or anything, but those two are sexy.

źródło http://insidetv.ew.com/2014/09/08/teen-wolf-post-mortem-season-4-finale-jeff-davis/


Ostatnio zmieniony przez VoidOnis dnia 10/9/2014, 19:11, w całości zmieniany 7 razy
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Wywiad z Jeffem na temat finału. Empty
PisanieTemat: Re: Wywiad z Jeffem na temat finału.   Wywiad z Jeffem na temat finału. Icon_minitime9/9/2014, 21:37

Ja dorzucam mój ulubiony fragment:
Przejdzmy do Chrisa i Kate. Uważam, że to naprawdę piękne, jak sprowadziłeś wszystko do Allison. Czy to była twoja myśl sezony, że to Allison jest siłą prowadzącą Kate?
Całkowicie.To była część tego, co Kate chciała zrobić, Peter mówił o tym we wcześniejszych odcinkach, o przywróceniu Argentom ich chwały. To jest powód jej wściekłości na Scotta, dlatego chciała go skrzywdzić, bo w jakiś sposób on to wszystko zrujnował. W jakiś sposób zdziesiątkował tą rodzinę,a Allison jest osobą będącą w centrum tego wszystkiego. W jakiś sposób, przez znaczną część tego sezonu, chcieliśmy oddawać hołd Allison, pomysł w wiarę Kate, że oni(Scott&Paczka) zabili, że oni są powodem jej śmierci, i wówczas Chris mówi “Zginęła ratująć przyjaciół. Za kogo ty byś umarła?” I to jest dobrze przeżyte życie, nawet jeśli ma się tylko 17 lat,była to więc niezwykle wzruszająca scena, sądzę więc, że aktorzy, JR. Bourne i Jill Wagner wykonali świetną robotę, najlepszą jaką kiedykolwiek widziałem w ich wykonaniu.


I z oficjalnego tumblra:
Wywiad z Jeffem na temat finału. Tumblr_nblcwvcDtS1qixosbo2_250   Wywiad z Jeffem na temat finału. Tumblr_nblcwvcDtS1qixosbo3_250

Wywiad z Jeffem na temat finału. Tumblr_nblcwvcDtS1qixosbo1_250   Wywiad z Jeffem na temat finału. Tumblr_nblcwvcDtS1qixosbo4_250


Fakt, że to Allison była częscia siły napędowej Kate mnie trochę wzrusyzł, ale i tak nie wybaczma, że nie zrobili jej nawet pogrzebu :/
Powrót do góry Go down
VoidOnis
Wtajemniczony
Wtajemniczony
VoidOnis


Liczba postów : 188
Punkty : 1
Join date : 12/05/2014

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Wywiad z Jeffem na temat finału. Empty
PisanieTemat: Re: Wywiad z Jeffem na temat finału.   Wywiad z Jeffem na temat finału. Icon_minitime9/9/2014, 21:54

Jutro przetłumaczę resztę Smile Jeff dalej w wywiadzie wspomina o spin ofie Kiry i Kitsune Smile
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Wywiad z Jeffem na temat finału. Empty
PisanieTemat: Re: Wywiad z Jeffem na temat finału.   Wywiad z Jeffem na temat finału. Icon_minitime9/9/2014, 22:00

Ale on tka chyba sobie tylko żartował nie? Najpierw wspomina o Tylerach i Holland, potem o tym dlaczego Kira nie używa mocy(bo nikt na to nie wpadł, ahahaha, większej głupoty nigdy nie czytałem xdd) i tam wspomina, że zająłby się tkaimi sprawami, gdyby był Spin off o Yukimurach xdd

Powrót do góry Go down
VoidOnis
Wtajemniczony
Wtajemniczony
VoidOnis


Liczba postów : 188
Punkty : 1
Join date : 12/05/2014

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Wywiad z Jeffem na temat finału. Empty
PisanieTemat: Re: Wywiad z Jeffem na temat finału.   Wywiad z Jeffem na temat finału. Icon_minitime9/9/2014, 22:02

A;e często jest o tym wspominane to może zrobią spin off. Jeff czyta komentarze widzów więc może następny sezon będzie lepszy Smile
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Wywiad z Jeffem na temat finału. Empty
PisanieTemat: Re: Wywiad z Jeffem na temat finału.   Wywiad z Jeffem na temat finału. Icon_minitime10/9/2014, 09:00

Jeff czyta komentarze fanów i zawsze podkreśla, że to nie dla nich pisze serial, tylko dla siebie ;p. Co jest prawdą, okay, ale nie powinno pisać się też przeciwko fanom, no cóż Wink. Poza tym takie rzeczy, jak użycie mocy nie powinny czekać na spin off, wtf. On jest niepoważny, serio, "nikt na to nie wpadł"? O.o

VoidOnis, jeśli chcesz, mogę przetłumaczyć drugą część wywiadu, ale dopiero jutro rano, bo wtedy wracam do domu Wink
Powrót do góry Go down
VoidOnis
Wtajemniczony
Wtajemniczony
VoidOnis


Liczba postów : 188
Punkty : 1
Join date : 12/05/2014

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Wywiad z Jeffem na temat finału. Empty
PisanieTemat: Re: Wywiad z Jeffem na temat finału.   Wywiad z Jeffem na temat finału. Icon_minitime10/9/2014, 09:48

Zaraz zacznę tłumaczyć Smile Jeff mi przypomniał o Lostach i oglądam pilot Smile Im więcej seriali wykreowanych w świecie TW tym lepiej Smile
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Wywiad z Jeffem na temat finału. Empty
PisanieTemat: Re: Wywiad z Jeffem na temat finału.   Wywiad z Jeffem na temat finału. Icon_minitime10/9/2014, 15:54

Armandi, tak. Jeff został zapytany, dlaczego Kira nie użyła elektryczności walcząc z Berserkerem, i Jeff powiedział, że nikt na to nie wpadł w czasie pisania scenariuszy o.O xdd


Powrót do góry Go down
VoidOnis
Wtajemniczony
Wtajemniczony
VoidOnis


Liczba postów : 188
Punkty : 1
Join date : 12/05/2014

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Wywiad z Jeffem na temat finału. Empty
PisanieTemat: Re: Wywiad z Jeffem na temat finału.   Wywiad z Jeffem na temat finału. Icon_minitime10/9/2014, 19:10

Musieli szybko napisać tyle odcinków to może im się pomysły skończyły. 5 sezon Jeff dopracuje i będzie super Smile zauważył ktoś aluzje do Stereka ? Smile
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Wywiad z Jeffem na temat finału. Empty
PisanieTemat: Re: Wywiad z Jeffem na temat finału.   Wywiad z Jeffem na temat finału. Icon_minitime10/9/2014, 19:15

1. Chcą spin offa z Kirą? KRZYŻ NA DROGĘ. Nawet poświęcę jej fajnego tatę, niech jedzie z nią i z jej wredną matką do spin offa, bye, bye, zostawcie BH i Scotta w spokoju.

2.
Jeff napisał:
"Dlaczego Kira nie poraziłą prądem Berserkera kiedy z nim walczyła?(Why didn’t Kira electrify the chains when she fought the berserker?)" I pomyślałęm sobie ," Cholera, to świetny pomysł!Dlaczego tego nie zrobiła?
nie ma to jak być idiotą i się z tego cieszyć. -_-

3.
Cytat :
mieliśmy trzy postacie na których chcieliśmy się skupić w tym sezonie którymi byli Derek,Lydia i Scott i powrócić w serialu do punkty gzie nasze wiądące gwiazdy,aktorzy są w centrum uwagi
noo, Lydia zwłaszcza tyle do roboty miała. Derek zdychał na trzecim planie, bez mocy. No owszem, Scott nadal miał swoje wątki, ale to główny bohater.

4.
Cytat :
Tajemnicą na punkcie której mam obsesję , i jestem pewny/a że wiele fanów także ją ma jest Desert Wolf
yyy, ja mam na to totalnie wyj**ne. ;D

5.
Cytat :
Uwielbiam fakt iż ludzie mają własne teorie i pomysły na temat serialu
po czym gnoję tych ludzi na konwencjach i twitterze. ;D och, Jeff, ty kłamco.

6.
Cytat :
Faktycznie mieliśmy tylko 6 tygodni pomiędzy cyklemi produkcyjnymi,i to było niesamowicie trudnym zadaniem, więc szczerze to było bardziej jak napisanie 36 odcinków.
W wolnym tłumaczeniu:
"tak, wiem, zj*liśmy S4, ale musicie to zrozumieć, było mało czasu, jeszcze mniej pomysłów, a wcześniej dostaliście epicki 3B, więc nie narzekać, leśne głupki."
Czyli połakomił się na dodatkowy sezon, nie przemyślawszy konsekwencji i wypuścił potem bubla w postaci S4. Uroczo. -_-
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Wywiad z Jeffem na temat finału. Empty
PisanieTemat: Re: Wywiad z Jeffem na temat finału.   Wywiad z Jeffem na temat finału. Icon_minitime10/9/2014, 19:32

Z tym spin offem to nie mówią na poważnie Razz
Dziennikarz pyta się o używanie elektryczności, i Jeff gada, że gdyby to był osobny serial, to wówczas musiałby nauczyć Kirę uzywania elektrycnzości, ale nie chcą z niej robić Electry(czy kogoś takiego z jakiegoś komiksu).


Jeff mówi też w tym wywiadzie co go zainspirowało do stworzenia tego oddziału zamkniętego w Eichen House, otóż, w jakimś komiksie był takie więzienie w którym były wszystkie złe postacie z innych historii(komiksowych).

Mówi także, że każdy sezon w pewnym sensie nawiązuje do innego serialu, i że bardzo lubił Lostów, więc kto wie, może będzie z niego czerpał inspirację(napomina, że uwielbia tamten nastrój tajemniczości, i chce go przenieść do TW).

Mówi też, że uwielbia Shelley, i że ostatnio do niego dzwoniła i mówi: "Hej Jeff, wiesz, że właśnie jem Jelenia?", a ona właśnie była w restauracji i jadła dziczyznę Razz
Powrót do góry Go down
VoidOnis
Wtajemniczony
Wtajemniczony
VoidOnis


Liczba postów : 188
Punkty : 1
Join date : 12/05/2014

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Wywiad z Jeffem na temat finału. Empty
PisanieTemat: Re: Wywiad z Jeffem na temat finału.   Wywiad z Jeffem na temat finału. Icon_minitime10/9/2014, 19:37

To z Eichen to z Batmana a Electro z Spidermana
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wywiad z Jeffem na temat finału. Empty
PisanieTemat: Re: Wywiad z Jeffem na temat finału.   Wywiad z Jeffem na temat finału. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wywiad z Jeffem na temat finału.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wywiad z Holland Roden
» Wywiad z Davisem i Posey
» K2K - Colton Haynes wywiad
» Wywiad z Megan Tandy(Breaden)
» Wywiad Glamour z Dylanem O’Brienem

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Newsy&Spoilery :: Wywiady-
Skocz do: