Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Więzień Labiryntu, Próba Ognia, Lek Na Śmierć

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
halotukarolka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
halotukarolka


Liczba postów : 65
Punkty : 3
Join date : 28/07/2014
Skąd : Szczecin

Więzień  Labiryntu, Próba Ognia, Lek Na Śmierć  Empty
PisanieTemat: Więzień Labiryntu, Próba Ognia, Lek Na Śmierć    Więzień  Labiryntu, Próba Ognia, Lek Na Śmierć  Icon_minitime7/8/2014, 00:32

Jest tu może ktoś kto czyta/czytał ktoreś z tych tomów? Więzień  Labiryntu, Próba Ognia, Lek Na Śmierć  575276571 
Co sądzicie, podobały wam się? Która Wam się najbardziej spodobała? Macie zamiar się wybrać do kina jesienią na film? Wink
Zapraszam do dyskusji ^^
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Więzień  Labiryntu, Próba Ognia, Lek Na Śmierć  Empty
PisanieTemat: Re: Więzień Labiryntu, Próba Ognia, Lek Na Śmierć    Więzień  Labiryntu, Próba Ognia, Lek Na Śmierć  Icon_minitime8/8/2014, 00:33

ja jeszcze poluje Smile
Powrót do góry Go down
halotukarolka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
halotukarolka


Liczba postów : 65
Punkty : 3
Join date : 28/07/2014
Skąd : Szczecin

Więzień  Labiryntu, Próba Ognia, Lek Na Śmierć  Empty
PisanieTemat: Re: Więzień Labiryntu, Próba Ognia, Lek Na Śmierć    Więzień  Labiryntu, Próba Ognia, Lek Na Śmierć  Icon_minitime8/8/2014, 09:14

Ja już zapolowałam i czytam, ale musiałam się trochę naczekać bo w całym Szczecinie w empikach była na zamówienie bo w sklepach nie było  Evil or Very Mad ale czekać było warto Very Happy zara będę musiała zamawiać następną część  Embarassed 
Powrót do góry Go down
Ewelka11
Gość
Gość
Ewelka11


Liczba postów : 9
Punkty : 1
Join date : 16/07/2014
Age : 27
Skąd : Małopolska

Więzień  Labiryntu, Próba Ognia, Lek Na Śmierć  Empty
PisanieTemat: Re: Więzień Labiryntu, Próba Ognia, Lek Na Śmierć    Więzień  Labiryntu, Próba Ognia, Lek Na Śmierć  Icon_minitime16/8/2014, 21:06

Czytałam 2 części, bo poluję na ebooka 3 części, ale niestety nie mogę znaleźc. Neutral  I tu przy okazji, jeśli ktokolwiek widział, słyszał, czy coś, to proszę o linka. A jeśli ktoś jest chętny na ebooka to mogę przesłac. Smile  
Wracając do książki- całkiem dobra. Coś na wzór Igrzysk śmierci, więc miłośnikom tej trylogii polecam, bo się nie zawiedziecie. Akcja jest, dziwne sytuacje są, śmierc jest, wszystko co lubimy. Smile Osobiście nie ubóstwiam książek w pierwszej osobie, aczkolwiek ta mi się podobała. Także polecam, jak komuś się nudzi.
Powrót do góry Go down
halotukarolka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
halotukarolka


Liczba postów : 65
Punkty : 3
Join date : 28/07/2014
Skąd : Szczecin

Więzień  Labiryntu, Próba Ognia, Lek Na Śmierć  Empty
PisanieTemat: Re: Więzień Labiryntu, Próba Ognia, Lek Na Śmierć    Więzień  Labiryntu, Próba Ognia, Lek Na Śmierć  Icon_minitime17/8/2014, 19:20

Ewelka11 2 część kupiłaś gdzieś w sklepie czy ebook? Bo obecnie w żadnym sklepie nie ma, na empiku i innych internetowych sklepach jest niedostępna, a ebooków jakoś nie lubię czytać  Sad
Powrót do góry Go down
Ewelka11
Gość
Gość
Ewelka11


Liczba postów : 9
Punkty : 1
Join date : 16/07/2014
Age : 27
Skąd : Małopolska

Więzień  Labiryntu, Próba Ognia, Lek Na Śmierć  Empty
PisanieTemat: Re: Więzień Labiryntu, Próba Ognia, Lek Na Śmierć    Więzień  Labiryntu, Próba Ognia, Lek Na Śmierć  Icon_minitime17/8/2014, 20:43

Niestety ebooka, bo u mnie w empiku wgl nawet 1 części nie ma, tym bardziej w innych księgarniach, których za wiele nie ma. Też nie lubię tak czytac, tzn ebooków, ale to niestety szybszy i tańszy sposób. A tej 3 części za cholerę nigdzie nie mogę znaleźc. Pytałam na filmwebie, ale podobno jeszcze nie ma tłumaczenia. :<
Powrót do góry Go down
halotukarolka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
halotukarolka


Liczba postów : 65
Punkty : 3
Join date : 28/07/2014
Skąd : Szczecin

Więzień  Labiryntu, Próba Ognia, Lek Na Śmierć  Empty
PisanieTemat: Re: Więzień Labiryntu, Próba Ognia, Lek Na Śmierć    Więzień  Labiryntu, Próba Ognia, Lek Na Śmierć  Icon_minitime22/8/2014, 21:19

kurcze szkoda :<
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Więzień  Labiryntu, Próba Ognia, Lek Na Śmierć  Empty
PisanieTemat: Re: Więzień Labiryntu, Próba Ognia, Lek Na Śmierć    Więzień  Labiryntu, Próba Ognia, Lek Na Śmierć  Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Więzień Labiryntu, Próba Ognia, Lek Na Śmierć
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Więzień Labiryntu z Dylanem O'Brienem
» Śmierć Alisson
» cykl Pieśń Lodu i Ognia - G.R.R. Martin

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtopic :: Książki-
Skocz do: