Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze

Go down 
+4
Annie
Black Rebel
Aoibakauke
ars_amandi
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze   With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze - Page 2 Icon_minitime6/4/2014, 18:28

Jaszka,
Cytat :
Gdy czytałam sceny Stilesa i Dereka to zrobiło się tak fantastycznie sielsko i błogo.
Ich cała rozmowa, przekomarzanie się i wspólne spędzanie wolnego czasu wyszło Ci świetnie. I przez to, że było tyle szczęścia i radości, czuję, że z mocnym akcentem wszystko się u nich sypnie. Och i oczywiście wyłapałam nawiąxanie do Gry o tron! (to już jutro, a w zasadzie pojutrze)
Haha, faktycznie, ta fluffiasta scena (chyba najbardziej urocza i miła, jaka kiedykolwiek została przeze mnie pomiędzy nimi napisana Razz ) ma służyć podkreśleniu tego wszystkiego, co zostanie Stilesowi odebrane With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze - Page 2 3932743711 .. I dziękuję With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze - Page 2 1844036096 ! Strasznie się cieszę, że spodobał ci się taki Sterek w moim wydaniu, gdzie już są parą i wcale nie mają ochoty się pozagryzać xD. I tak, łiiiiiiii cheers ! GoT już jutro With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze - Page 2 1833877730 !!

Cytat :
Idealnie opisałaś Kath, od razu mam ją przed oczami - jak opiera się znudzona o drzewo, ale oczywiście pełna gracji i do tego ten jej charakterystyczny uśmiech, z podniesionym wyżej jednym kącikiem ust i z lekko pochyloną głową.
Aww, dziękuję Embarassed . Przyznam, że akurat, gdy pisałam ten rozdział, nie do końca mogłam się w nią wczuć, więc naprawdę jestem szczęśliwa, że jednak mi to w miarę wyszło I love you - jesteś cudowna, wiesz xD?

Cytat :
Tutaj również uchwyciłaś jej zachowanie i podejście, nieważne kto, jak się nazywa, ale ważne, aby okazał się przydatny do zrealizowania jej diabelskiego planu.
Ha, dokładnie :Rolling Eyes: . Ona widzi ludzi jedynie jako środki i narzędzia do celu xD. I jednocześnie szkoda mi zarówno Stilesa i Dereka - Stilesa, bo czeka go nieprzyjemna niespodzianka i potwierdzenie wszystkich lęków; a Dereka, bo bez jego wiedzy i zgody znowu coś mu zostało odebrane, znowu został przez kogoś użyty No ...

Cytat :
I wracając do wcześniejszego postu, to faktycznie, Bambi i Stiles mają takie wielkie, piękne, brązowe oczy *.* A gify to potwierdzające są genialne Więc jego nowy pseudonim doskonale do niego pasuje.
I love you Pamiętasz, w FLR Kali też go tak nazywała :Rolling Eyes: . Wychodzi na to, że po prostu wszystkie kobiece złe charaktery widzą to podobieństwo i..... omg, to w jakim świetle nas to stawia O.O?!
Okay, jeśli zacieramy ręce przy jego nieszczęściach, to rzeczywiście jesteśmy jak one Laughing

Cytat :
Ooo, czyli Kath już wchodzi do akcji na całego. Mimo że byłoby fajnie, gdyby w dalszym ciągu trwała sielanka Stilesa i Dereka, to jestem ogromnie ciekawa, co dokładnie planuje Kath i nie mogę się doczekać, co będzie dalej
Szczerze mówiąc, sama do końca nie wiem Laughing . No, pomijając to, że jeśli Stiles będzie się opierał, to przywiąże go do siebie za pomocą tortur i syndromu sztokholmskiego With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze - Page 2 3932743711 ? Ale tak ogólnie nie mam planu.. Ani nawet weny, haha xD. Nawet nie jestem pewna, czy tego nie zawieszę i nie skupię się na razie na BaD, bo w sumie ta miniaturka była tylko takim spontanicznym pomysłem przez ten filmik, więc nawet nie byłam do niej przygotowana Embarassed ...

Dziękuję i tulę, moje kochanie najukochańsze ;D ;********* I love you
Powrót do góry Go down
 
With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Wniosek - komentarze
» Wake me up when I die - komentarze
» Pomegranate - komentarze
» By Your Side - komentarze
» The Disir - komentarze

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Twórczość :: Opowiadania :: Komentarze-
Skocz do: