Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze

Go down 
+4
Annie
Black Rebel
Aoibakauke
ars_amandi
8 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Empty
PisanieTemat: With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze   With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Icon_minitime23/3/2014, 02:44

I... jak, kontynuować czy zostawiać i wracać do BaD Embarassed ?..
Powrót do góry Go down
Aoibakauke
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Aoibakauke


Liczba postów : 61
Punkty : 4
Join date : 04/02/2014
Age : 32
Skąd : Aoiland

With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze   With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Icon_minitime23/3/2014, 08:12

zapowiada sie fajnie, za Sterek masz wielkiego plusa a za Pamiętniki wampirów masz wielkiego minusa xP, nie lubię tego serialu, czytałam książkę i była ok ale serialu nie mogę zdzierżyć. Mam nadzieje że Derek będzie walczył kłami i zębami o swoje małe gadatliwe kochanie Razz
Weny :*
Powrót do góry Go down
http://myanimelist.net/profile/Senna-chan
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze   With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Icon_minitime23/3/2014, 14:27

Aoibakauke napisał:
zapowiada sie fajnie, za Sterek masz wielkiego plusa a za Pamiętniki wampirów masz wielkiego minusa xP, nie lubię tego serialu, czytałam książkę i była ok ale serialu nie mogę zdzierżyć.
Weny :*

Książka fajniejsza? Ja się ciesze, że Plec odeszła całkowicie od jej treści i stworzyła wszystko od podstaw, bo to co było w książce to się nie nadaje na nic Very Happy. Serial też jakoś się nie wyróżnia, szczególnie teraz, kiedy większość fajnych postaci przeszło do The Originals.

Co do WTCOHWSHMFIL (wtf Suspect ) to kontynuuj, bo jak na razie nie mogę dużo powiedzieć o całości. Za mało by stwierdzić, czy mi się podoba czy nie. Ale! Znając ciebie rozłożysz mnie na łopatki, a ja będę leżała, kwiczała i prosiła o więcej. Bejb

Podoba mi się to, że wszyscy żyją i są razem! Erica, Boyd, Jackson, Allison <3

With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Tumblr_n2j47a9Rfk1qg5c7uo2_250

I ten filmik jest świetny. Super inspiracja, czasami też mam ochotę coś napisać po obejrzeniu jakiegoś video na ytb, ale się powstrzymuję, bo nie mam na to czasu. :c

Eh, i co to za tytuł? To będzie później?
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
Aoibakauke
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Aoibakauke


Liczba postów : 61
Punkty : 4
Join date : 04/02/2014
Age : 32
Skąd : Aoiland

With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze   With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Icon_minitime23/3/2014, 16:48

\Bejb
Black Rebel napisał:
Książka fajniejsza? Ja się ciesze, że Plec odeszła całkowicie od jej treści i stworzyła wszystko od podstaw, bo to co było w książce to się nie nadaje na nic Very Happy. Serial też jakoś się nie wyróżnia, szczególnie teraz, kiedy większość fajnych postaci przeszło do The Originals.

Książkę czytałam już dawno jak byłam młoda, głupia i naiwna wiec faktycznie może byc dupna, z tego co pamiętam to czytałam tylko 3 części po później bohaterowie mnie irytowali, a co do serialu to aktorów nie mogę zdzierżyć normalnie denerwują mnie masakrycznie. Obejrzałam 1 odcinek i stwierdziłam że więcej nie zniosę. Jak mam wybierać pomiędzy książką a np serialem to wybiorę książkę, może dlatego książka wydawała mi się lepsza. A w ogóle to wampiry mi się zbrzydły za dużo zmierzchu i innego wampirowatego dziadostwa. A na wampiry najlepsi są Sam i Dean Winchester
oraz maczeta Very Happy

 Twisted Evil 
Powrót do góry Go down
http://myanimelist.net/profile/Senna-chan
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze   With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Icon_minitime23/3/2014, 18:25

Aoibakauke,
Cytat :
zapowiada sie fajnie, za Sterek masz wielkiego plusa a za Pamiętniki wampirów masz wielkiego minusa xP, nie lubię tego serialu, czytałam książkę i była ok ale serialu nie mogę zdzierżyć. Mam nadzieje że Derek będzie walczył kłami i zębami o swoje małe gadatliwe kochanie
Książka była tragiczna Laughing . Omg, pamiętam to zdanie do tej pory, że "Elena, przywiązana sznurem do samochodu, leciała za nim jak balony weselne" Laughing . Serio, nadal, to chyba moje ulubione z całej serii xD.
Co do serialu... mm.. wiesz co, zgadzam się z tobą Smile. W sensie: trzy pierwsze sezony były spoko, ale to, co się dzieje teraz, to jakaś masakra, ugh, dno, dno i wodorosty facepalm (wolę moją kochaną Grę o Tron i Hannibala <3). Ale Katherine Pierce jest jedyną doskonale zrobioną postacią z tego serialu i aż szkoda jej nie wykorzystać, zwłaszcza po obejrzeniu tego filmiku With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze 1426600735
Co do Dereka (zawsze możesz na mnie i Sterek liczyć With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze 1844036096 - jeszcze chyba nigdy nie napisałam niczego z TW bez tego xDD), to... uhm, eheh.. no cóż... Nie mogę nic zdradzić w tym momencie, ale będzie ciężko Embarassed

Cytat :
Książkę czytałam już dawno jak byłam młoda, głupia i naiwna wiec faktycznie może byc dupna, z tego co pamiętam to czytałam tylko 3 części po później bohaterowie mnie irytowali, a co do serialu to aktorów nie mogę zdzierżyć normalnie denerwują mnie masakrycznie. Obejrzałam 1 odcinek i stwierdziłam że więcej nie zniosę. Jak mam wybierać pomiędzy książką a np serialem to wybiorę książkę, może dlatego książka wydawała mi się lepsza
Ja czytałam wszystkie książki z serii (uch.. to była prawie jak kara dla mnie, chociaż nie pamiętam, żebym wtedy coś złego zrobiła ;p) i faktycznie, pierwsze trzy mogły w tłumie ujść, ale reszta.. No. Just no Laughing . Oczywiście, każdy może mieć własną opinię ;***. Co do serialu, daj mu szansę na więcej niż tylko 1 odcinek xD. Ja po 1x01 nigdy nie zaczęłabym dalej oglądać TW, gdyby nie Stiles (tak, tylko on uratował akcję ;p), więc pozory mylą Smile. Powiem tak: faktycznie bohaterowie TVD są irytujący strasznie i większość rzeczy tam została zniszczona, ale to wina Julie Plec i dzieje się tak dopiero od trzeciego sezonu Wink. Teraz leci 5-ty i ja się modlę, by wreszcie go zakończyli Laughing
Dla mnie seriale w ogóle powinny rzadko wychodzić poza 6 sezonów, bo wtedy zaczyna się nieuchronny lot w dół, zwłaszcza przy kiepskich scenarzystach ;/

Cytat :
A w ogóle to wampiry mi się zbrzydły za dużo zmierzchu i innego wampirowatego dziadostwa. A na wampiry najlepsi są Sam i Dean Winchester
oraz maczeta
"Zmierzch" to obraza dla ludzkości, szczerze mówiąc ;/. Dziewczyna, która nie może żyć bez faceta i całe swoje życie mu podporządkowuje.. Ugh, ugh, UGH, masz całkowitą rację z tym, 100% ;**. I z Winchesterami też Laughing (chociaż pamiętaj, że Dean z Benny'm się przyjaźni ;p) . Ale... mówiąc o serialach, które schodzą na psy... Sezon 9 Supernatural już też wcale nie jest dobry i wolałabym, by zakończyli ten serial, póki jeszcze w miarę dyszy ;/. Zwłaszcza, że Misha nie ma jeszcze podpisanego kontraktu na s10 i jeśli nie będzie Casa, to i mnie przed ekranem Razz

Dziękuję, kochana ;******** tulę! I love you



Black Rebel,
Cytat :
Książka fajniejsza? Ja się ciesze, że Plec odeszła całkowicie od jej treści i stworzyła wszystko od podstaw, bo to co było w książce to się nie nadaje na nic. Serial też jakoś się nie wyróżnia, szczególnie teraz, kiedy większość fajnych postaci przeszło do The Originals.
Zgadzam się ze wszystkim, co napisałaś, poza tym, że ja nie oglądam TO, bo już na widok połowy osób z TVD i pokrewnych dostaje białej gorączki Laughing . Elijah jeszcze jest cudny, ale z tego, co mi koleżanka opowiada, też już się stacza, łażąc za Hayley ;/. Jak dla mnie świetne były 3 pierwsze sezony, ale potem wszystko dosłownie zeszło na psy ;/. A śmierć Katherine, ostatniej postaci, której Julie jeszcze nie zdążyła popsuć i która była moją ulubienicą... Dosłownie nie wiem, czy będę oglądała s6 ;/. Mogliby już to zakończyć Wink

Cytat :
Co do WTCOHWSHMFIL (wtf) to kontynuuj, bo jak na razie nie mogę dużo powiedzieć o całości. Za mało by stwierdzić, czy mi się podoba czy nie. Ale! Znając ciebie rozłożysz mnie na łopatki, a ja będę leżała, kwiczała i prosiła o więcej. Bejb
O.o..... Laughing Laughing O matko, słońce, stanowczo za dużo czasu zajęło mi dojście do tego, że ten zlepek przypadkowych liter to skrót od mojego własnego tytułu opowiadania Laughing . Totalnie chyba powinnam go zmienić, ale spodobał mi się cytat i utknęłam w impasie xDD. I dziękujędziękujędziękuję, skarbie mój ty kochany With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze 1844036096 !, ale teraz zaczynam się bać, że zbyt wysoko mam postawioną poprzeczkę i sb nie poradzę Embarassed ... Głównie to chciałam tylko kilkurozdziałową miniaturkę z torturowanym Stilesem i jego syndromem sztokholmskim :Rolling Eyes:

Cytat :
Podoba mi się to, że wszyscy żyją i są razem! Erica, Boyd, Jackson, Allison <3
Dokładnie cheers ! Zdecydowałam, że nie zamierzam uznawać decyzji ani aktorów, ani Jeffa i jak dla mnie wszyscy wciąż żyją, nikt nie odszedł, wszyscy należą do jednego wielkiego, szczęśliwego i fluffiastego stada I love you
..wiem, wiem, żyję iluzją Embarassed ..

Cytat :
I ten filmik jest świetny. Super inspiracja, czasami też mam ochotę coś napisać po obejrzeniu jakiegoś video na ytb, ale się powstrzymuję, bo nie mam na to czasu. :c
Ja tak samo, ugh ;/. Wczoraj pisałam to w nocy, jak skończyłam robić prezentację, brr ;/.. Jakoś chodziło mi to tak po głowie, ale nie mam pojęcia, kiedy dodam kolejny rozdział... Sad
Co do filmiku - hahah, prawda :Rolling Eyes: ? I znowu odzywa się ta nasza sadystyczna natura w przypadku Stilesa i jego ślicznego gardła zdartego od krzyku With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze 3932743711 Laughing

Cytat :
Eh, i co to za tytuł? To będzie później?
Cytat z piosenki i metafora całego ich związku ;D. A jeśli chodzi ci o samo biczowanie to tak, kiedyś też będzie Razz

Dziękuję, moje słoneczko ;********* ściskam! I love you
Powrót do góry Go down
Annie
Wilkołak
Wilkołak
Annie


Liczba postów : 1040
Punkty : 7
Join date : 03/07/2012
Age : 27
Skąd : Tajlandia ^^

With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze   With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Icon_minitime23/3/2014, 19:28

Tak btw. ja też się cieszę, że Plec od książki odeszła. Mimo wszystko. Ale nie o to się tu rozchodzi, halo! Very Happy
Stiles&Katherine?! Duet niesamowity. Szczególnie jeśli Stiles jest dla Kath tylko zwykłą zdobyczą, zabawką, zwykłym Bambi! To mi się podoba. I Katherine taka... taka autentyczna, zresztą Twoje postacie zawsze są idealnie autentyczne, co mi się niezmiernie podoba! Sterek oczywiście jest, już się przyzwyczaiłam w sumie Very Happy. Ale też mamy wszystich bohaterów co mnie cieszy, bo Erica i Lydia, i Jackson ^^. Awww. Pewnie, że kontynuować, zwłaszcza, że Katherine ma się przedstawić i ciekawe jak tu sobie owinie Stilesa wokół palca. W sumie nic trudnego dla niej, ale mimo wszystko jestem ciekawa!
Pisz, pisz! Smile
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze   With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Icon_minitime23/3/2014, 20:11

Annie
Cytat :
Tak btw. ja też się cieszę, że Plec od książki odeszła. Mimo wszystko. Ale nie o to się tu rozchodzi, halo!
Hahah, fakt Laughing . Btw, rozbawia mnie, jak dużo rzeczy jest podobnych w tych wszystkich serialach i to w tym samym czasie ;p. Gdy Kath stawała się człowiekiem - Cas stał się człowiekiem. Gdy Stiles był opętany i nie wiedział, co się dzieje (Nogitsune), to samo było z Samem (Gadreel) i Eleną (Katherine). Gdy teraz w najnowszym odcinku Elena wariowała, bo miała halucynacje i nie mogła odróżnić, co jest prawdziwe i nie wiedziała, kim jest, czemu nikt nie potrafi ich odróżnić... well, czy Stiles poniekąd nie miał identycznych problemów w tym sezonie Laughing ?
Czasami myślę, że oni spotykają się na herbatkę i wszystko obgadują Razz

Cytat :
Stiles&Katherine?! Duet niesamowity. Szczególnie jeśli Stiles jest dla Kath tylko zwykłą zdobyczą, zabawką, zwykłym Bambi! To mi się podoba. I Katherine taka... taka autentyczna, zresztą Twoje postacie zawsze są idealnie autentyczne, co mi się niezmiernie podoba!
With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Sue2
DZIĘKUJĘ With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze 1844036096 !!! I love you Naprawdę, naprawdę dziękuję, haha, w imieniu moich postaci również :Rolling Eyes: . I tak, Stiles będzie dla Katherine tylko swego rodzaju trofeum, a że on jest uparty, a ona zawsze dostaje to, czego chce... With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze 3932743711 Aww, syndrom sztokholmski na horyzoncie I love you !

Cytat :
Sterek oczywiście jest, już się przyzwyczaiłam w sumie
Laughing Patrząc na to, że to moje OTP #1, to faktycznie wszędzie jest w TW umieszczam, haha xD. Ale tu nie będzie grało aż tak głównej roli, bo ona przypada Katherrrrrrrrrine, która dość szybko zajmie się Derekiem With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze 1426600735 . O, a mówiąc o Stereku... widziałaś najnowszy rozdział Broken As Designed, słońce Embarassed ?

Cytat :
Ale też mamy wszystich bohaterów co mnie cieszy, bo Erica i Lydia, i Jackson ^^. Awww.
Zdecydowanie xD! Lydia/Jackson, Erica/Boyd i Scott/Allison to moje OTP też i za nic w świecie nie zamierzam uznawać ich odejścia/śmierci. Nie i już Laughing

Cytat :
Pewnie, że kontynuować, zwłaszcza, że Katherine ma się przedstawić i ciekawe jak tu sobie owinie Stilesa wokół palca. W sumie nic trudnego dla niej, ale mimo wszystko jestem ciekawa!
Dość sadystycznie Razz. Myślę właśnie o takim zabraniu Stilesowi wszystkiego, na czym mu zależy, odizolowaniu go, na krzywdzeniu go i wyniszczeniu psychicznym/fizycznym na tyle, by wykręcić mu całą perspektywę postrzegania świata With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze 3932743711 ... Y'know, klasyczny syndrom sztokholmski, eheheh ^.^...

Buziaki i dziękuję, kochanie moje ;******** I love you !
Powrót do góry Go down
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze   With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Icon_minitime23/3/2014, 21:45

Filmik jest świetny i bardzo się cieszę, że zainspirował Cię do stworzenia kolejnego opowiadania Very Happy Nie przyszłoby mi nawet do głowy, że można stworzyć taki crossover, a przyznam, że jest to naprawdę ciekawy pomysł, aby połączyć TVD z TW, a szczególnie jeśli chodzi o wykorzystanie postaci Katherine, która jest moją ulubienicą. Już na starcie świetnie wcieliłaś się w jej charakter, zaprezentowałaś jej charakterystyczny ubiór czy nawet wplotłaś Matty Blue-Blue (a swoją drogą genialnie opisałaś kolory oczu Matta i Stilesa, tak poetycko, jak tylko Ty potrafisz), po prostu w każdym calu cała Kath. I podoba mi się jej obsesja na punkcie Stilinskiego i to że nazywa go tak słodko Bambim. Natomiast w części z punktu widzenia Stilesa sytuacja była dla niego na pewno  nieprzyjemna, ale z drugiej strony było śmiesznie i w końcu wszystko było dla niego takie typowe. I co najważniejsze niezmiernie ucieszyłam się, że na przekór wszystkim obecnym realiom serialu wykorzystałaś tylu bohaterów: Scott, Lydia, Danny, Isaac, Derek (i nawet tutaj mamy Stereka  :Rolling Eyes: ) oraz wielkich nieobecnych – Allison(!), Erica, Boyd, Jackson. Wręcz z każdą pojawiającą się postacią moja buzia rozszerzała się w coraz większym uśmiechu, więc to jest bardzo duży plus.
Na zakończenie moich rozważań krótko odpowiem na pytanie, które zadałaś: KONTYNUOWAĆ Very Happy
Powrót do góry Go down
Dulczamara
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Dulczamara


Liczba postów : 100
Punkty : 0
Join date : 24/01/2014
Age : 30

With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze   With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Icon_minitime23/3/2014, 22:24

With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze N4npQNf
Yeah! Kolejne opowiadanie, którego jesteś autorką, automatycznie jestem na TAK!  Smile  
Przyznam się szczerze:  ja nie oglądam TVD. Dla mnie wampiry to arystokratyczne potwory, chowające się w wielkich, opuszczonych zamkach, ubrane w czarne długie szaty, śpiące w trumnie itp Laughing. Jedynie, co oglądałam to Dracula i Wywiad z wampirem ( do Zmierzchu się nie przyznaję).  Udało mi się obejrzeć kilka odcinków tego i zupełnie nie moje klimaty, dlatego postanowiłam sobie odpuścić. Książki nawet nie dotykałam, dlatego też, wiem tyle o tym wszystkim, co nic. Ale nieważne, nieważne, sam pomysł super. Podoba mi się, bo będzie coś innego no i ta Katherine zapowiada się całkiem na ostro.  With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze 1426600735 
Cytat :
A na wampiry najlepsi są Sam i Dean Winchester
oraz maczeta  
Hell yeah!
High five!  I love you

Ale… właśnie, ale jest Stiles, który uhhh. Wiesz, że mam szczególną słabość do twoich Stilinskich? A filmik pokazał, że będzie się działo dużo ( dużo złego :Rolling EyesSmile.

With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze 73vjzYw
I jeszcze czekam na wielkie wejście Dereka!  I love you

Cytat :
W końcu Lydia była jego królową - była, jest i będzie, nieważne, że wreszcie udało mu wyleczyć się z zauroczenia i dostąpić zaszczytu jej przyjaźni - i kompromitacja w…
Ogromny, na wpół przeżuty kęs hamburgera stanął mu w gardle i Stiles poczerwieniał na twarzy, dusząc się i rozpaczliwie waląc w pierś.
Uwielbiam ten fragmencik bo zawiera dużo prawdy. Poza tym… Stiles dławiący się - już mam ten obraz przed twarzą, to takie w jego stylu… Laughing  Poza tym, jest Scott( cheers ), są wszyscy, sielanka ( do czasu zapewne), fajnie że umieściłaś tyle bohaterów. Lubię czytać o takich pobocznych shippach.

Ej ej ej, ale wiesz, że ja chce też wiedzieć co dalej z naszym kochanym androidem!

Kochana produkuj się tam, jak już opowiadanie poszło w obieg to teraz do dzieła : I love you Wink
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze   With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Icon_minitime23/3/2014, 23:17

Jaszka,
Cytat :
Filmik jest świetny i bardzo się cieszę, że zainspirował Cię do stworzenia kolejnego opowiadania Nie przyszłoby mi nawet do głowy, że można stworzyć taki crossover, a przyznam, że jest to naprawdę ciekawy pomysł, aby połączyć TVD z TW, a szczególnie jeśli chodzi o wykorzystanie postaci Katherine, która jest moją ulubienicą.
Dziękuję I love you !! I zgadzam się co do joty, jeśli chodzi o Kathy - zresztą wiesz o tym :Rolling Eyes: . To też moja ulubiona postać i gdy zobaczyłam ten film to, awwwwww, pomysł utkwił mi w głowie i nie chciał wyjść, póki chociaż kawałka nie przelałam na papier xD. Nieważne, że się potem nie wyspałam Razz

Cytat :
Już na starcie świetnie wcieliłaś się w jej charakter, zaprezentowałaś jej charakterystyczny ubiór czy nawet wplotłaś Matty Blue-Blue (a swoją drogą genialnie opisałaś kolory oczu Matta i Stilesa, tak poetycko, jak tylko Ty potrafisz), po prostu w każdym calu cała Kath. I podoba mi się jej obsesja na punkcie Stilinskiego i to że nazywa go tak słodko Bambim.
With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Giphy
Nawet nie wiesz, jaka jestem teraz happy xD!! Zwłaszcza, że Katherine jest dość trudną i skomplikowaną postacią do oddania, dlatego tym bardziej się cieszę, że podoba ci się moja wersja Embarassed ... Haha, taak, to pewnie trochę przez to, że sama strasznie skupiam się na oczach u facetów i to moje kryterium, czy będą mi się podobać czy nie Laughing . Co zaś do Bambiego..
With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Tumblr_mjrwxzjgIT1qhbx53o1_500
With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Tumblr_mjrwxzjgIT1qhbx53o2_500

Laughing I w ogóle, jeśli chodzi o Bambiego, tego uroczego jelonka z ogromnymi, brązowymi oczami, to nie mam pojęcia, jakim cudem to się nie przyjęło kanonicznie na przezwisko dla niego Laughing . W sensie - Bambi był niezdarny -> Stiles jest niezdarny.
Cechą charakterystyczną Bambiego są oczy...
...u Stilesa zajmują one 3/4 twarzy Razz . I zawsze się zastanawiałam, czy charakteryzatorki przypadkiem nie kładą mu trochę eyelinera With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze 3932743711 ...
With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Tumblr_mzy1h4NDXO1qdrgvwo2_500
With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Tumblr_n2c85qavaT1qg94hko3_250
With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Tumblr_n1fniortsj1qa4rojo1_500
With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Tumblr_n2e3gkhqF51rtwid9o1_500
Duuuuuuuuuuuuże Surprised ...
I jeśli to nie jest eyeliner, to ja jestem zazdrosna Razz

Cytat :
Natomiast w części z punktu widzenia Stilesa sytuacja była dla niego na pewno nieprzyjemna, ale z drugiej strony było śmiesznie i w końcu wszystko było dla niego takie typowe
Przyzwyczaił się, nie martw się Laughing . Chociaż przyznam, że przez chwilę bawiłam się pomysłem, czy nie wprowadzić motywu z #Pack Pushing Stiles Away With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze 3932743711

Cytat :
I co najważniejsze niezmiernie ucieszyłam się, że na przekór wszystkim obecnym realiom serialu wykorzystałaś tylu bohaterów: Scott, Lydia, Danny, Isaac, Derek (i nawet tutaj mamy Stereka) oraz wielkich nieobecnych – Allison(!), Erica, Boyd, Jackson. Wręcz z każdą pojawiającą się postacią moja buzia rozszerzała się w coraz większym uśmiechu, więc to jest bardzo duży plus.
Sterek zawsze i wszędzie Laughing . Chociaż tu Katherine dość szybko upora się z Derekiem i to posłuży do dalszej izolacji Stilesa.. Embarassed .. I tak, kompletnie nie zamierzam przejmować się tym, kto żyje, kto nie, kto wyjechał, bo u mnie wszyscy należą do jednej watahy i już I love you

Cytat :
Na zakończenie moich rozważań krótko odpowiem na pytanie, które zadałaś: KONTYNUOWAĆ
I love youuuuuuuuuuuuuuuuuu With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze 1844036096 !

Dziękuję, skarbieeeeee, buzi ;********** I love you !



Dulczamara,
Cytat :
Yeah! Kolejne opowiadanie, którego jesteś autorką, automatycznie jestem na TAK!
Przyznam się szczerze: ja nie oglądam TVD. Dla mnie wampiry to arystokratyczne potwory, chowające się w wielkich, opuszczonych zamkach, ubrane w czarne długie szaty, śpiące w trumnie itp . Jedynie, co oglądałam to Dracula i Wywiad z wampirem ( do Zmierzchu się nie przyznaję). Udało mi się obejrzeć kilka odcinków tego i zupełnie nie moje klimaty, dlatego postanowiłam sobie odpuścić. Książki nawet nie dotykałam, dlatego też, wiem tyle o tym wszystkim, co nic
Czytałam i oglądałam zarówno Draculę, jak i Wywiad z wampirem, przybij piątkę xD!! Do Zmierzchu ja też nie Laughing . Ale byłyśmy wtedy młode i głupie Razz
Co do TVD, to zaczęłam to oglądać, jak byłam w gimnazjum, czyli w fazie Zmierzchu, masakra, haha ;D. Ale wbrew wszystkiemu trzy pierwsze sezony są aktualnie całkiem niezłe Wink. Potem dopiero zaczyna się staczać - i to tragicznie staczać facepalm - no i na dodatek uśmiercili jedyny jeszcze niezniszczony charakter, więc nie jestem pewna, czy zabiorę się za s6, nawet z sentymentu ;/. Mogliby to już zakończyć, ech..
A jeśli chodzi o moje opowiadania, to wiesz, że cię uwielbiam :Rolling Eyes: ?? I że tu jesteś, i że komentujesz, i że w ogóle wszystko Laughing I love you
With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Tumblr_inline_mwbsmkY2Rh1s1lcat
Hahah, oby tylko ci się nie znudziły kiedyś Embarassed ...

Cytat :
Ale nieważne, nieważne, sam pomysł super. Podoba mi się, bo będzie coś innego no i ta Katherine zapowiada się całkiem na ostro
With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Katherine-gifs-katherine-pierce-24274068-500-240
Dokładnie, to moja jedyna ulubiona bohaterka w tamtym serialu, inni mnie irytują już samym swoim widokiem Laughing . Powiedzmy, że... kojarzysz Elenę, skoro widziałaś parę pierwszych odcinków, nie xD? Dajmy na to, że jeśli Elena to Stiles (nie obrażając Stilesa ;p), to Katherine jest Nogitsune :Rolling Eyes:

Cytat :
Hell yeah!
High five!
Dlaczeeeeeeeeego wszyscy przemilczają Casa, co Laughing ? Toż to moje niebieskookie anielskie maleństwo, no Laughing !
Shh, bo jeszcze niedługo zrobię crossover z SPN ;p. Albo, ehehe, z Hannibalem i Stiles będzie zmuszony jeść posiłek przyrządzony z członków swojego stada With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze 1426600735

Cytat :
Ale… właśnie, ale jest Stiles, który uhhh. Wiesz, że mam szczególną słabość do twoich Stilinskich? A filmik pokazał, że będzie się działo dużo (dużo złego).
Y-You do..? Embarassed dziękujędziękuję, moje słoneczko With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze 1844036096 ! xDD
Well, hahah xDD. Zdecydowanie baaardzo dużo złego With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze 3932743711 . Coś w stylu izolacji Stilesa, odebrania mu wszystkiego, a na końcu jeszcze torturowania go w taki sposób, by rozwinął syndrom sztokholmski With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze 575276571 ?

Cytat :
I jeszcze czekam na wielkie wejście Dereka!
To... może nie być przyjemne.. Embarassed .. W sensie, że Kath.. ona... hm..
With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Tumblr_mae6jg8DAd1qcmvxm

Cytat :
Uwielbiam ten fragmencik bo zawiera dużo prawdy. Poza tym… Stiles dławiący się - już mam ten obraz przed twarzą, to takie w jego stylu… Poza tym, jest Scott, są wszyscy, sielanka ( do czasu zapewne), fajnie że umieściłaś tyle bohaterów. Lubię czytać o takich pobocznych shippach.
Nie jestem pewna, czy nie za dużo bohaterów do miniaturki, ale odmawiam zaakceptowania tego, że część nie żyje, bądź wyjechała Laughing . Plus, tak jak ty, kocham te inne shipy <3. Np. Lydia/Jackson czy Erica/Boyd albo Scott/Allison to moje OTP I love you .. I wszystkie zostały rozwalone przez Jeffa Evil or Very Mad !
Scotty będzie zawsze, za bardzo uwielbiam ich przyjaźń, możesz spać spokojnie Very Happy. Nawet nie zostanie zabity :Rolling Eyes:
Co do fragmentu - dziękujęęęęę With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze 1844036096 ! Też myślę w ten sposób - że Lydia zawsze będzie zajmować szczególne miejsce w sercu Stilesa, nieważne, czy pójdzie dalej ze swoim życiem czy nie Wink. Zawsze będzie ją w pewien sposób kochał, a już na pewno całym sobą podziwiał Smile. I zdecydowanie się bał Laughing ! W końcu to Lydia Martin, siła, z którą należy się liczyć :Rolling Eyes:
Hahahaha, taaaaaak, Stiles ma coś do siebie z tym całym wpadaniem na drzwi, potykaniem się i interesującymi sposobami jedzenia i przełykania pokarmu Laughing Laughing

Cytat :
Ej ej ej, ale wiesz, że ja chce też wiedzieć co dalej z naszym kochanym androidem!
Kochana produkuj się tam, jak już opowiadanie poszło w obieg to teraz do dzieła
Na razie mam dopiero 315 słów, aż wstyd się przyznać Embarassed ..
With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze 46953ef38d58c7568e93f4e9c4ac28a29d77391f60fc530a603711aafe2ed778
Jutro raczej nie przysiądę, patrząc na to, ile rzeczy mam na wtorek ;/... Ale później :Rolling Eyes: ? Postaram się ;******. Główny problem to taki, że wiem, co ma być w tym rozdziale, ale nie wiem, jak to opisać, ugh Sad...

Dziękuję ślicznie, kochanie, ściskaaaaaam ;********* I love you
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze   With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Icon_minitime24/3/2014, 06:11

Merlinieee, Bambi jest wprost idealne i stworzone dla Stilesa, a ten set z gifami z Bambi i Stott (nie mogę z tej nazwy <3) omg, rooooozpływam się. A późniejsze gify! Manduś, coś ty mi z samego rana zrobiła, ja teraz leżę i przeglądam grafiki ze Stilesem, żeby zakarmić mojego wzrokowego głoda.
Sama mam duże oczy, ale uwielbiam jak facet ma wielkie, piękne ocyska.
With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze You-have-beautiful-eyes

No i Katherine, która przez te ocyska zostaje przekonana, że Stiles jest idealną ofiarą. Jestem meeeeega ciekawa jak i kiedy rozwiniesz Syndrom Sztokcholmski, bo uwielbiam ten motyw. Serio, serio. Sama kiedyś napisałam opowiadanie o tym.

A w filmiku Stiles jest zuy i to spojrzenie przez ramię (które oczywiście wszyscy uwielbiamy), jest świetne i na prawdę nie mogę się już doczekać, aż rozwinie się akcja. No i w ogóle, Katherine chyba się nabierze na te ocyska, skoro miast go zabijać, będzie go przetrzymywała, hę? Czyżby nasza bad Katherina (zawsze to wymawiam głosem Klausa albo Elijah I love you ) uległa pięknu tych ocząt?
With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Tumblr_n2m4edKdon1sp3dsdo1_500
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze   With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Icon_minitime24/3/2014, 06:36

Black Rebel,
Cytat :
Merlinieee, Bambi jest wprost idealne i stworzone dla Stilesa
Right, right, riiiiiiiiiiight I love you I love you ??
With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Tumblr_n0vdtqgzgH1r1iy9po7_250With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Bambi-on-the-ice-o
Stiles ma i ogromne, brązowe oczy i te długie, plączące się nogi... Laughing identycznie<3!

Cytat :
Stott (nie mogę z tej nazwy <3)
Ale Stott to nie jest nazwa dla tego shipu Razz - prawdopodobnie właśnie z powodu jej dziwnego brzmienia, hahah Laughing . Scott/Stiles = Sciles, gdy ma się na myśli ship, a jeśli chodzi o przyjaźń, to samo TW wymyśliło sobie Skittles :Rolling Eyes:
With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Tumblr_n1swf21Oc61rwl67ho2_250With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Tumblr_n1swf21Oc61rwl67ho1_r3_250
To Darkside mnie rozbroiło Laughing Laughing

Cytat :
A późniejsze gify! Manduś, coś ty mi z samego rana zrobiła, ja teraz leżę i przeglądam grafiki ze Stilesem, żeby zakarmić mojego wzrokowego głoda.
Sama mam duże oczy, ale uwielbiam jak facet ma wielkie, piękne ocyska.
Ja też, ja też cheers ! To pierwsza rzecz, na jaką zwracam uwagę <33333.. Lol, ja niby robię tego WAIS-Ra na zaliczenie, ale też oglądam sb grafiki w międzyczasie Razz
With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Tumblr_m983q2Oc0V1r1r088o1_500
I w ogóle spójrz na tą - w ogóle na jakąkolwiek - i powiedz mi, że w charakteryzatorni nie rysują mu na górze kreski eyelinerem O.o! Rysują totalnie Laughing

Cytat :
No i Katherine, która przez te ocyska zostaje przekonana, że Stiles jest idealną ofiarą. Jestem meeeeega ciekawa jak i kiedy rozwiniesz Syndrom Sztokcholmski, bo uwielbiam ten motyw. Serio, serio. Sama kiedyś napisałam opowiadanie o tym.
With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Tumblr_n11dgsdt4g1soot9ho1_500
(poor bby Stileeeeeeees Crying or Very sad )
Heh, ja też, to będzie już moje czwarte z tym motywem With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze 575276571 .. Właśnie w tym jest coś takiego intrygującego, że z jednej strony znęcasz się nad kimś, ale przekonujesz go, że to jego własna wina i gdy spełnia twoje polecenia, jesteś taka kochana i słodka, nagradzasz go, że ta osoba traci rozróżnienie w rzeczywistości, idealizując twoją rolę, przywiązując do cb i degradując za to siebie <33. Aww I love you Laughing -> syndromy sztokholmskie są the best cheers
A o jakich bohaterach pisałaś :Rolling Eyes: ??

Cytat :
A w filmiku Stiles jest zuy i to spojrzenie przez ramię (które oczywiście wszyscy uwielbiamy), jest świetne i na prawdę nie mogę się już doczekać, aż rozwinie się akcja. No i w ogóle, Katherine chyba się nabierze na te ocyska, skoro miast go zabijać, będzie go przetrzymywała, hę? Czyżby nasza bad Katherina (zawsze to wymawiam głosem Klausa albo Elijah) uległa pięknu tych ocząt?
To jest fabuła filmiku podana na fb With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze 3932743711
Katherine zauważa Stilesa i postanawia go zdobyć, a potem przemienić w wampira, ale Stiles tego nie chce. Kath zaczyna więc go krzywdzić, usiłując do tego przekonać, ale gdy to nie skutkuje, postanawia pozabijać jego przyjaciół. Isaac mówi Stilesowi, że musi ją powstrzymać. Stiles ląduje w szpitalu i Katherine wykorzystuje szansę, by go przemienić. Potem testuje zarówno jego przywiązanie do niej, jak i go jako wampira, celowo stawiając siebie w niebezpieczeństwie. Stiles zabija Olivera, ratując ją.
Moim skromnym zdaniem ma też pewnie wyłączone uczucia na samej końcówce, ehehe ;D.. I tak, ona od początku nie chce go zabijać.. Ona chce się pobawić With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze 1426600735

Buziaki, słońce! ;***** Miłego dnia Laughing ! With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze 1844036096
Powrót do góry Go down
Nyks
Odwiedzający
Odwiedzający
Nyks


Liczba postów : 33
Punkty : 0
Join date : 09/11/2013
Age : 39
Skąd : Łódź

With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze   With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Icon_minitime24/3/2014, 14:44

Zapowiada się wyśmienicie czekam z niecierpliwością na dalszy ciąg Very Happy
Powrót do góry Go down
http://valhalla666me.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze   With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Icon_minitime24/3/2014, 17:36

Nyks,
Cytat :
Zapowiada się wyśmienicie czekam z niecierpliwością na dalszy ciąg
Dziękuję I love you !! Mam nadzieję, że cię nie zawiodę With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze 1844036096 Embarassed
With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Dylan-obrien-birthday-august-26-2013-gifs-ameeluh-2

Xoxoxo ;****** I love you
Powrót do góry Go down
KATEE91
Wtajemniczony
Wtajemniczony
KATEE91


Liczba postów : 151
Punkty : 0
Join date : 02/03/2014
Age : 32
Skąd : Starachowice/Bydgoszcz

With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze   With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Icon_minitime24/3/2014, 19:33

Przeczytałam i jak w przypadku każdego Twojego dzieła oczywiście mi się spodobało Very Happy

Cytat :
Podniosła ponownie wzrok i ściągnęła nieznacznie brwi. Wydęła pełne wargi w niezadowoleniu, cmokając językiem.
- Gdzie jesteś, Bambi?


No do Stilesa pasuje określenie Bambi. Zarówno jelonek jak i on są tacy słodcy.
Chociaż wolałabym żeby Katherine zostawiła go w spokoju Razz

Cytat :
Teraz zaś był ten wysoki, szczupły chłopak z brązowymi włosami, które wyglądały, jakby dopiero co wyszedł z łóżka i okropnym stylem ubierania się - całe morze kratki i za dużych koszul. I tymi oczami. Dużymi, w kształcie dojrzałego migdała i kolorze równie dojrzałej whisky, okolonymi długimi, ciemnymi rzęsami.

Już w samym opisie można się zakochać!  I love you 

Cytat :
Teoretycznie planował zrobić Derekowi „niezapowiedzianą niespodziankę” - i tak, miał lekcje gramatyki w szkole, dziękiwielkiebardzo - ale z drugiej strony… to, co było między nimi, wciąż tkwiło w kategoriach czegoś świeżego i nowego, i… niepewnego. Może więc nie powinien się narzucać…? Och, świetnie, cudownie, gdyby ktokolwiek kiedykolwiek zechciał mu podesłać ulotkę z „Jak postępować ze swoim chłopakiem, którego 3/3 z poprzednich związków skończyły się śmiercią, a 2/3 były z seryjnymi morderczyniami?”, mógłby dosłownie umrzeć ze szczęścia.
Okay, może nie dosłownie, bo, jak już wspominał, czwarty związek Dereka kończący się śmiercią zacząłby przypominać jakąś ciążącą nad nim klątwę, a poza tym Stiles całkiem sobie cenił życie, nawet z tak niewdzięcznymi przyjaciółmi, jakich miał i…

Derek i Stiles razem?!
With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Excited-baby
With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Happy

Stiles przełamie klątwę, prawda?
Please
With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Tumblr_ml5cti0bs71ryu3g1o1_500

Cytat :
Uczucie bycia obserwowanym nie powróciło aż do momentu, gdy wsiadał do Roscoe i przeszły go ciarki.

Mam nadzieję, że ilekroć ona się do niego zbliży będzie miał ciarki i będzie jej unikał.

Świetny wpis, Kochana :***** Czekam na więcej i weny Ci życzę Wink
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze   With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Icon_minitime24/3/2014, 20:00

KATEE91,
Cytat :
Przeczytałam i jak w przypadku każdego Twojego dzieła oczywiście mi się spodobało
With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Tumblr_myh8bicC0r1t2sdq3o1_250
HAPPY DANCE TIME :dance: !! With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze 1833877730 strasznie się cieszę, że ci się spodobało, kochanie ;*****!

Cytat :
No do Stilesa pasuje określenie Bambi. Zarówno jelonek jak i on są tacy słodcy.
Chociaż wolałabym żeby Katherine zostawiła go w spokoju
Co nie xD? Hahah, obu też bym chętnie przygarnęła *rozmarza się*.. Kiedyś zresztą dwa razy była u mnie mała sarenka, wiesz xD? Raz w sadzie, a drugi raz na polu, ale zanim zdążyłam wyjść na dwór, gdy tata mnie wołał, zawsze znikała Crying or Very sad
Co do Katherine, to raczej będzie pierwszoplanowa relacja Smile

Cytat :
Już w samym opisie można się zakochać!
Co nie xDD? Stiles jest... Dylan jest... Stiles... Brak słów Laughing ! I love you

Cytat :
Derek i Stiles razem?!
Stiles przełamie klątwę, prawda?
Please
Och, um... Embarassed Nie do końca?.. I prawdopodobnie powinnam była dopisać przy tych pairingach, że oni będą tylko w tle, że #background Derek Hale/Stiles Stilinski Embarassed ...
Stiles "nie umrze", ale nie będą też wtedy już razem, czy to się liczy jako przełamanie klątwy xD?
I Derek na początku odegra trochę smutną rolę w tym izolowaniu Stilesa Crying or Very sad Crying or Very sad , ale nie mogę zdradzić, jaką i jak With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze 3932743711

Cytat :
Mam nadzieję, że ilekroć ona się do niego zbliży będzie miał ciarki i będzie jej unikał.
Ciarki będzie mieć, unikać też będzie chciał... na początku :Rolling Eyes: . Potem już nie będzie miał innego wyjścia, jak z nią być Razz

Xoxoxo, kochanie, dziękuję I love you ;*****
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze   With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Icon_minitime26/3/2014, 22:04

Manduś, rzuć okiem na te oczy <3

With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Tumblr_n0umpwjoO21s55cxco1_r1_500

On na prawdę ma te oczy jak Bambi, ale nie widzę żadnego makijażu czy kreski Very Happy. Takie ma i już!

*zakochana, wzdycha, kładzie się pod kołdrę, płacze*
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze   With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Icon_minitime26/3/2014, 22:46

Black Rebel,
wiiiiiiiiiiidzę, sunshine, widzę *_________________* ... Czasami mam wrażenie, że mój wyraz twarzy przy zdjęciach Dylana waha się od:
With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Giphy
do:
With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze A3xfcR5
Laughing Laughing
Co zaś do zdjęcia, to dlatego, że później w 3B miał właśnie kompletnie inny makijaż oczu, tak przynajmniej mi się wydaje Wink. Robiono go na chorego i wycieńczonego, więc miał je podkrążone i zlikwidowano kreskę (bo jednak np. gdy odzyskał przytomność w 3x24 to jego oczy wyglądały na mniejsze i mniej podkreślone niż normalnie, a był blady i ledwo żywy).
Ale to:
With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Tumblr_n1fniortsj1qa4rojo1_500
With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Tumblr_mzy1h4NDXO1qdrgvwo2_500
With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Tumblr_moo9brymcM1r0dflbo1_500
...hm.. Już sama nie wiem Laughing . Ale ja tak podobnie maluję siebie, gdy muszę szybko wyjść i nie mam czasu zająć się tym na maksa z cieniem Laughing

Btw, zarzucę cię dziś gifami, mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko Laughing Laughing
Mówiąc o oczach Stilesa/Dylana, na tych dwóch ujęciach ich rozmiar mnie praktycznie przeraża zachwyca Laughing
With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Tumblr_n2zftfgfC21qhm3wgo1_500
With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Tumblr_n2zftfgfC21qhm3wgo2_500

I....... to chyba jeden z najsmutniejszych gifów, na jaki się natknęłam, gdy uświadomi się raz jego implikacje Sad 
With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Tumblr_n2v3reQv3N1r44o6oo5_r1_500
Stiles jako jeden z duchów przeszłości.
Stiles, który nie żyje i teraz zostało po nim jedynie wspomnienie.
The boy who ran with wolves..
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze   With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Icon_minitime27/3/2014, 06:56

Ja tam nie wiem, ale ja jak widzę Dylana/Stilesa/Nogitsune to wyglądam tak:
With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Tumblr_n32x6mLMGI1qg5c7uo4_500

Oczy ma niesamowite i mogłybyśmy rozprawiać nad nimi godzinami (a nad całym Dylanem dniami), ale ja czekam na kolejny rozdział.
Nie ważne czego, ważne, że czekam. I chcę żebyś o tym pamiętała kochana :]
(S&P nadchoooodzi)
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze   With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Icon_minitime29/3/2014, 00:27

Black Rebel,
Cytat :
Ja tam nie wiem, ale ja jak widzę Dylana/Stilesa/Nogitsune to wyglądam tak:
Oczy ma niesamowite i mogłybyśmy rozprawiać nad nimi godzinami (a nad całym Dylanem dniami), ale ja czekam na kolejny rozdział.
Nie ważne czego, ważne, że czekam. I chcę żebyś o tym pamiętała kochana :]
(S&P nadchoooodzi)
Hahah, taka postawa też jest odpowiednia :Rolling Eyes: <33333
I też mogłabym to robić, aww, albo o tych dłoniach i palcach With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze 3932743711 ...
Okay xD! Spięłam się i coś napisałam xD. Krótkiego, bo krótkiego, ale nadchodzi :Rolling Eyes:
I! OMG! Naprawdę - naprawdę właśnie napisałaś, że będzie niedługo nowy rozdział S&P????? OMG!! cheers With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze 3659497424 With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze 1833877730 With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze 659520521 WSTAWIAJ JAK NAJSZYBCIEJ, KOCHANA ;**************! I love you

Xoxo!
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze   With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Icon_minitime29/3/2014, 13:30

Nie, proszę nie rób tego.
With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Tumblr_n327hzmzjP1r9n4hjo4_r3_250
Nie możesz pozwolić Katherine wmówić Derekowi, że Stiles nie jest dla niego. Nie możesz go zauroczyć żeby tak pomyślał. No do cholery! Nie możesz, po prostu nie możesz! Nie róóóóóóób tego :c
With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Tumblr_n32yo5hiYM1qg5c7uo1_500

Było fluffu, aż się zasłodziłam. Szkoda, że to zapewne ostatnia taka scena. Jesteś okrutna, jak Katherine! TY! Ty niedobra, ty!
With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Tumblr_n231sy9eps1qdl7uzo6_250

No i Katherine! KATHERINE! Gdzie łapska wsadzasz?? Gdzie pchasz te łapy! POD KOŁDRĘ naszego Stilesa! :O

Bijacz...

Merlinie, zapomniałam o S&P, caaaałkowicie. A rozdział już napisany od kilku dni. Wybacz, nie bij
With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Tumblr_n2w6bwR3Gc1qg5c7uo2_250
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze   With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Icon_minitime29/3/2014, 17:50

Black Rebel,
Cytat :
Nie, proszę nie rób tego.
Nie możesz pozwolić Katherine wmówić Derekowi, że Stiles nie jest dla niego. Nie możesz go zauroczyć żeby tak pomyślał. No do cholery! Nie możesz, po prostu nie możesz! Nie róóóóóóób tego :c
Embarassed ... teoretycznie.. wiesz, haha xD. Co może być lepszym wejściem dla Katherine, niż próba pocieszenia biednego złamanego serduszka Stilesa :Rolling Eyes: ?

Cytat :
Było fluffu, aż się zasłodziłam. Szkoda, że to zapewne ostatnia taka scena. Jesteś okrutna, jak Katherine! TY! Ty niedobra, ty!
Faktycznie ostatnia Laughing . Głównie chciałam pokazać, że Stiles miał całkiem szczęśliwy związek z Derekiem, nawet jeśli obaj się jeszcze w nim pewnie nie czuli - a teraz zostanie mu to wszystko nagle odebrane ;//.. Nasze maleństwo rzeczywiście czeka nieprzyjemna niespodzianka, echech No

Cytat :
No i Katherine! KATHERINE! Gdzie łapska wsadzasz?? Gdzie pchasz te łapy! POD KOŁDRĘ naszego Stilesa! :O
Bijacz...
With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze 1426600735 hahaha, trudno się przy nim powstrzymać ;p. Ale możemy uznać, że tylko go gładziła po kostce With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze 3932743711 ? Zresztą, niedługo nie będzie musiała mieć żadnych ograniczeń przy nim With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze 575276571 ..

Cytat :
Merlinie, zapomniałam o S&P, caaaałkowicie. A rozdział już napisany od kilku dni. Wybacz, nie bij
To wstawiaj jak najszybciej, skarbie XD!!!!! With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze 2473308748 Omigosh, już jest napisany I love you I love you ! Wstawiaj, nie czekaj na nic xDD. Nie jestem pewna, czy dzisiaj skomentuję, bo zaraz mama spędzi mnie z jej laptopa, ale jutro już bd w Lublinie, więc na stówę :Rolling Eyes: . Wstawiaj XD!
 With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze 4129999379 

Buziaki i dziękuję, kochana ;****** I love you
Powrót do góry Go down
KATEE91
Wtajemniczony
Wtajemniczony
KATEE91


Liczba postów : 151
Punkty : 0
Join date : 02/03/2014
Age : 32
Skąd : Starachowice/Bydgoszcz

With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze   With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Icon_minitime1/4/2014, 13:30

Świetny wpis, Kochana :*****

With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Giphy
With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Crazy-dance
With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze The-Office
Tak się czułam, gdy czytałam sceny z Derekiem i Stilesem Very Happy Świetne Very Happy Kocham to!  I love you 

Cytat :
Wyjaśnić, że Stiles nie był dla niego odpowiedni, że był odpowiedni dla niej.

Ani się waż!!!!!!

Cytat :
- Chcę Stilesa.

Nie wolno! Zła Katherine!
With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Dawson_says_no_gif

Cytat :
- Och, Bambi - roześmiała się lekko, siadając na brzegu łóżka i wsuwając wolno rękę pod kołdrę. - Nie mogę się już doczekać, jak spodoba ci się jutrzejsza niespodzianka.

Z chęcią odcięłabym jej tę rękę.
With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Knife

Nie podoba mi się dokąd zmierza to opowiadanie... Ale i tak jestem ciekawa jak się zakończy Razz
Weny :**************
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze   With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Icon_minitime1/4/2014, 16:24

KATEE91,
Cytat :
Świetny wpis, Kochana :*****
Dzięki With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze 1844036096 !! xDD <3333333333

Cytat :
Tak się czułam, gdy czytałam sceny z Derekiem i Stilesem Świetne Kocham to!
Hahaha, tak myślałam, że ci się spodobają Laughing . Przyznam też, że ten cały fluff był w ogóle przyjemną odskocznią od tych zwykle poważniejszych spraw, o których piszę <3. Aż zaczynam żałować, że to była ostatnia taka scena, ahaha xDD

Cytat :
Ani się waż!!!!!!
A jednak With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze 1426600735 ... Chociaż osobiście nie pamiętam kompletnie, czy w TVD można zauroczyć wilkołaki - chyba nie xD? Ale niech będzie, że tu się da Razz

Cytat :
Nie wolno! Zła Katherine!
That's why we love her :Rolling Eyes:

Cytat :
Z chęcią odcięłabym jej tę rękę.

Hahaha, jaka agresja Laughing . Możemy uznać, że pogładziła go jedynie po kostce, jeśli cię to uspokoi With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze 3932743711 ... Jedynie With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze 575276571 ...

Cytat :
Nie podoba mi się dokąd zmierza to opowiadanie... Ale i tak jestem ciekawa jak się zakończy
Zmierza w kierunku bólu i zła, i ciemności, i tortur, i samotności, i syndromu sztokholmskiego... Laughing
Szczerze mówiąc, w ogóle nie mam na nie planu, było zbyt pod wpływem chwili, a teraz nie wiem, co z nim zrobić xDD. Jakoś trzeba teraz wybrnąć z tego xDD

Buziaki i dziękuję, kochana ;********* <3!
Powrót do góry Go down
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze   With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Icon_minitime5/4/2014, 16:35

Gdy czytałam sceny Stilesa i Dereka to zrobiło się tak fantastycznie sielsko i błogo. With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Tumblr_inline_miuvm7mJAd1qz4rgp
Ich cała rozmowa, przekomarzanie się i wspólne spędzanie wolnego czasu wyszło Ci świetnie. I przez to, że było tyle szczęścia i radości, czuję, że z mocnym akcentem wszystko się u nich sypnie. Och i oczywiście wyłapałam nawiąxanie do Gry o tron! (to już jutro, a w zasadzie pojutrze Very Happy).

Cytat :
Katherine przechyliła głowę na bok, oparta o jedno z drzew w lesie, a potem uśmiechnęła się z zadowoleniem, odpychając od niego i zaczynając z powrotem iść w kierunku miasta.
Idealnie opisałaś Kath, od razu mam ją przed oczami - jak opiera się znudzona o drzewo, ale oczywiście pełna gracji i do tego ten jej charakterystyczny uśmiech, z podniesionym wyżej jednym kącikiem ust i z lekko pochyloną głową.

Cytat :
Ten wilkołak, Derek - jakmutam - aktualnie mógł pomóc zrealizować jej plan. Wystarczyło go tylko dzisiaj wieczorem odwiedzić, może… może trochę porozmawiać? Wyjaśnić, że Stiles nie był dla niego odpowiedni, że był odpowiedni dla niej.
Tutaj również uchwyciłaś jej zachowanie i podejście, nieważne kto, jak się nazywa, ale ważne, aby okazał się przydatny do zrealizowania jej diabelskiego planu.

Cytat :
Mały Bambi stanowił większą rozrywkę niż zakładała wcześniej, a jej się nudziło.
I wracając do wcześniejszego postu, to faktycznie, Bambi i Stiles mają takie wielkie, piękne, brązowe oczy *.* A gify to potwierdzające są genialne Smile Więc jego nowy pseudonim doskonale do niego pasuje.

Cytat :
- Katherine Pierce, chociaż i tak zaraz o tym zapomnisz. I… czego chcę… - zawiesiła głos, przesuwając lekko palcem po imponującej klatce piersiowej Dereka, który pozwolił swoim oczom błysnąć czerwienią. To ją jedynie rozśmieszyło. - Chcę Stilesa.
Ooo, czyli Kath już wchodzi do akcji na całego. Mimo że byłoby fajnie, gdyby w dalszym ciągu trwała sielanka Stilesa i Dereka, to jestem ogromnie ciekawa, co dokładnie planuje Kath i nie mogę się doczekać, co będzie dalej  :Rolling Eyes

Weny, mój Talencie  I love you  ;****
Powrót do góry Go down
Sponsored content





With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Empty
PisanieTemat: Re: With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze   With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
With the crack of her whip she had me fall in line... - komentarze
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Wniosek - komentarze
» Wake me up when I die - komentarze
» Pomegranate - komentarze
» By Your Side - komentarze
» The Disir - komentarze

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Twórczość :: Opowiadania :: Komentarze-
Skocz do: