Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 3x22 - promo and sneak peek

Go down 
+4
rawr
BoginiSkarpety
Paramore
ars_amandi
8 posters
AutorWiadomość
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

3x22 - promo and sneak peek Empty
PisanieTemat: 3x22 - promo and sneak peek   3x22 - promo and sneak peek Icon_minitime4/3/2014, 20:40

Dwa trailery:

http://notanotherteenwolfpodcast.tumblr.com/post/78516473738/effingstiles-teen-wolf-3x22-de-void-promo

http://colethewolf.tumblr.com/post/78565726902/deludedisthenewreality-new-teen-wolf-tv-spot

Sneak peek:
http://colethewolf.tumblr.com/post/78526059553/effingstiles-teen-wolf-3x22-de-void-sneak-peek

Stiles, Stiiiiileeeees, nanana Laughing - my bby zmienia fronty, najpierw grając na ojcowskich uczuciach szeryfa, a potem na łowczych instynktach Argenta, konflikt, jedzonko dla Nogitsune, nanana, i tak wiadomo, że szeryf i Argent odgrywają pułapkę, bo Derek zakrada się z tyłu, ale wiemy, że Stiles walnie nim o ścianę i powykręca ramię, bo - bitch pls - nikt nie będzie wpakowywał naszego liska w pułapkę, nanana I love you

I oby ten cały miecz miłości od pierwszej wejrzenia łączył się jakoś ze Stilesem i Derekiem, grr, bo 9 odcinków bez żadnej wspólnej sceny mnie już wycieńczyło oczekiwaniem na coś wielkiego, co obiecał Hoechlin Laughing
Powrót do góry Go down
Paramore
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Paramore


Liczba postów : 55
Punkty : 0
Join date : 04/02/2014

3x22 - promo and sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x22 - promo and sneak peek   3x22 - promo and sneak peek Icon_minitime4/3/2014, 21:13

Ja już to widzę! Derek wbija głęboko miecz w Stilesa, na wylot, aż go musi objąć i całuje. Odcinek się kończy xD
Kto tam do łóżka jest przypięty? Alisson i Scott?
I Nogistune już chce opętać Argenta ;o Od razu mu się oczy (tj Chrisowi) trochu zmieniły jak zaczął słuchać co mówi Nogitsune xD
Powrót do góry Go down
BoginiSkarpety
Odwiedzający
Odwiedzający
BoginiSkarpety


Liczba postów : 47
Punkty : 1
Join date : 01/03/2014

3x22 - promo and sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x22 - promo and sneak peek   3x22 - promo and sneak peek Icon_minitime4/3/2014, 21:37

Do łóżka jest według mnie przypięta Lydia i Argent. :PAle z tym drugim pewnie się mylę.
ISAAC WSTAŁ I zamierza kogoś zamordować. ;o Czyżby dowiedział się czegoś o Allison, która została opętana [noooł, moja Allison by nie dobierała się do Scotta! Toż to opętane jest jak nic!] i wie że Scott jest nią omamiony, umawia się na zbiorowy mord z Kirą [pacz jej katana i jego nożyk] i razem atakują Allison, która magicznym sposobem się obroni i koniec odcinka!
Następnie wszyscy magicznie walczą z Onimi [bo Ich to durna nazwa>] a następnie wpadają hiszpańscy łowcy, jakimś magicznym sposobem odpętują Allison i Stilesa, po czym kradną Scotta i mordują go, a tym czasem wszyscy są na ekstra, super, imprezie, wszyscy nagle się zakochują i cieszą ze śmierci tego eczącego Niby - Alphy, po czym sezon się kończy i wszyscy są happy? Razz
Nie?
Ale to by było dobre zakończenie!
Powrót do góry Go down
rawr
Gość
Gość
rawr


Liczba postów : 5
Punkty : 0
Join date : 30/01/2014
Age : 27

3x22 - promo and sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x22 - promo and sneak peek   3x22 - promo and sneak peek Icon_minitime4/3/2014, 21:40

Nie wytrzymam do następnego odcinka... Aż mnie normalnie nosi!
Btw zauwazyliscie w tym drugim trailerze w tyle jest jakaś dziewczyna (chyba Alisson),a to drugie na nogitsune mi wyglada...  3x22 - promo and sneak peek 3932743711 

3x22 - promo and sneak peek 24d4un9
Powrót do góry Go down
merllo
Zaatakowany
Zaatakowany
merllo


Liczba postów : 215
Punkty : 1
Join date : 11/11/2013
Age : 33
Skąd : Kraków

3x22 - promo and sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x22 - promo and sneak peek   3x22 - promo and sneak peek Icon_minitime4/3/2014, 21:51

A moim zdaniem do łóżka przypięci są ->Lydia i Scott
Z tego wygląda że nasza grupka szeryf, Derek, Argentowie chcą oszukać oszusta :DNo przykro mi ale Nogitsune/ Stiles nie jest naiwnym Bambi.
Podoba mi się chwila gdy "Stiles" gra na uczuciach ojczulka( on mnie zabije...ta ta... Sad[i te oczka kotka ze Shreka   ]) a potem od razu przechodzi do fazy wymuszania na łowcy strzału. Wiadomo że napuszcza ich na siebie.
Powrót do góry Go down
BoginiSkarpety
Odwiedzający
Odwiedzający
BoginiSkarpety


Liczba postów : 47
Punkty : 1
Join date : 01/03/2014

3x22 - promo and sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x22 - promo and sneak peek   3x22 - promo and sneak peek Icon_minitime4/3/2014, 22:04

Taa, to na 100% Lydia i Scott. A za Isaaciem siedzi albo Melissa, albo Allison... Nie widzę dokładnie. I tam daleko rzeczywiście jest ona. (Mówiłam że opętana!) I wilczur chyba jakiś więc Isaac albo Scott. (Derek zajęty zabawą w podpalacza... Neutral)


Ostatnio zmieniony przez BoginiSkarpety dnia 4/3/2014, 22:07, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

3x22 - promo and sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x22 - promo and sneak peek   3x22 - promo and sneak peek Icon_minitime4/3/2014, 22:05

Do łóżka przypięci są Lyds i Scott, dobrze to widać Wink

ars_amandi napisał:
I oby ten cały miecz miłości od pierwszej wejrzenia łączył się jakoś ze Stilesem i Derekiem, grr, bo 9 odcinków bez żadnej wspólnej sceny mnie już wycieńczyło oczekiwaniem na coś wielkiego, co obiecał Hoechlin Laughing

Mamy niedosyt oooooogromny, ale Nogitsune rzucający Derekiem o ścianę, jako ich pierwsza wspólna scena od... Od ilu odcinków? Idealna interakcja między dwoma idealnymi postaciami. Ale chyba już rozmawiałyśmy na temat dom!Stiles i to mu nie pasuje xD. Może Nogitsune tak, ale nie Stiles, a ja bym chciała Stereka a nie Dereka/Nogitsune :c

Podobała mi się próba demona najpierw wyzwolenia ojcowskich instynktów szeryfa, a później łowieckich Chrisa. To śmieszne, że oni nie widzą, że Nogitsune gra w ich małą grę że ich przejrzał. No bo, serio? Próbujecie lisa załatwić jego własną bronią? Not in this life

3x22 - promo and sneak peek Tumblr_n1xdhyzpy21qg5c7uo1_500

No i Melissa, chcę wreszcie Melissę i tą scenę, na którą wyczekuję już od tygodni, no dalej! cheers 

3x22 - promo and sneak peek Tumblr_n1xdcnXvbo1qg5c7uo1_250

Na zdjęciu znowu są w miejscu, gdzie znaleźli się po tym wprowadzeniu w stan śmierci.
Popatrzmy też na powtarzające się ubrania, o których było wcześniej mowa. Dodatkowo wszystko sprowadza się do Nemoetona, więc i drzewo będzie musiało odegrać wielką rolę, jeśli nie w finale sezonu to chociaż w tle akcji.
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
Dulczamara
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Dulczamara


Liczba postów : 100
Punkty : 0
Join date : 24/01/2014
Age : 30

3x22 - promo and sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x22 - promo and sneak peek   3x22 - promo and sneak peek Icon_minitime5/3/2014, 08:22

No w końcu, niech Stiles Przechera teraz tam da im wycisk, mam nadzieje, że ta akcja nie zakończy się za szybko. Opętany, mroczny, zły Stiles jest jak najbardziej na propsie ^^ Mam wielki niedosyt po ostatnim odcinku.  Oby w końcu wybuchło wielkie BAM i niech akcja nabierze obrotów. Bo coś się zapowiada, że ten cały plan przechytrzenia lisa nie pójdzie im tak łatwo, jak się zdawać mogło. Chociaż, Team Derek/Chris/John nie powiem, że nie wygląda fajnie  xD

Tam w sumie nie jestem jakąś wielką fanka Stereka ( Stiles and his pillow, Forever!) , ale jak widzę to Wasze kibicowanie im, to niech i się tak stanie, Amen  cheers
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

3x22 - promo and sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x22 - promo and sneak peek   3x22 - promo and sneak peek Icon_minitime7/3/2014, 20:47

http://psychotic-stiles.tumblr.com/post/78865436836/teen-wolf-episode-3-22-extended-promo
^ rozszerzone promo

3x22 - promo and sneak peek 6160_c8de
W tym odcinku to chyba wszyscy o tym pomyśleli jednocześnie Laughing
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

3x22 - promo and sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x22 - promo and sneak peek   3x22 - promo and sneak peek Icon_minitime7/3/2014, 22:02

OMG. Krzyk Allison <3 . Wyglądała jak opętana Very Happy

A całą reszta?

3x22 - promo and sneak peek Tumblr_n1zgqaJRon1rpl614o1_250
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

3x22 - promo and sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x22 - promo and sneak peek   3x22 - promo and sneak peek Icon_minitime7/3/2014, 22:34

Co nie xD?? Z nią musi być coś nie tak, inaczej ten sezon byłby zbyt przewidywalny, z czarnym charakterem, którego poznaliśmy już po paru pierwszych odcinkach..

Mówiąc o nim, why, Stiles bby, you cute fox you, why would you do that Crying or Very sad ? Dlaczego on sb wbił nóż w brzuch? Przynajmniej tak ktoś napisał w artykule, w sumie też tak to wygląda i... W SPN było coś takiego, że gdy demon odwalał podobny numer, to chodziło o zabezpieczenie - tylko on utrzymywał wtedy opętanego człowieka przy życiu, który po egzorcyzmie umierał, więc łowca wahał się przy przeprowadzaniu go. Ale skoro Dylan jest na zdjęciach z planu S4, to nie ma się co martwić Laughing . A Winchesterowie teraz zabijają demony bez mrugnięcia okiem, kompletnie już poza czasami, gdy przejmowali się opętanymi ludźmi Razz

A. Najpierw Derek grozi Chrisowi, potem Chris Derekowi. Potem Isaac też bawi się bronią. Może Nogitsune porozsyłał te świetliki po nich i w to właśnie ten sposób rozprzestrzenia się chaos?

Poza tym Stiles już wygląda, jakby był żywym trupem ;/. To opętanie zdaje się, że go zabija od środka.. Ech, ciekawe, czy to on wygra partię Go z Nogitsune i jak zwykle sam siebie uratuje, bo nie ma co liczyć na skuteczność innych xD
Powrót do góry Go down
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

3x22 - promo and sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x22 - promo and sneak peek   3x22 - promo and sneak peek Icon_minitime7/3/2014, 22:42

Ale trzeba przyznać Crystal, że ten krzyk jest całkiem efektywny Razz
Osobiście nie mogę się doczekać tego momentu DerekxChris w którym on wypowiada te słowa "you burn my family.." nie wiem czemu :DNie oczekuję w sumie jakiejś zemsty z jego strony, ale tak już chcę to zobaczyć!

Ostatni Dylan z tymi łzami w oczach. Po raz kolejny pewnie będzie podkreślać, że Dylan powinien dostać Oscara! I to dodatkowo praktycznie początek jego kariery - ok,ok znów się rozpływam xD

Scott się połapie, że to oszustwo - mądry chłopak Very Happy

Ale i tak uporczywie czekam na Derekową scenę Smile

ed. No i będzie jakiś Stilsowo- Lydiowy moment, co u mnie plusuje/ choć w sumie też wyczekuję spotkania tego pierwszego z Derekiem  bounce 
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

3x22 - promo and sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x22 - promo and sneak peek   3x22 - promo and sneak peek Icon_minitime7/3/2014, 22:46

Ale ona nie woła Scotta? Na stówę woła Scotta Wink
Z drugiej strony, będzie też ze Stilesem miała sceny, w końcu gonił ją po tym korytarzu Smile. Uwielbiam ich razem współpracujących, Team Brains I love you
(no dobrze, akurat tę scenę z gonieniem trudno nazywać współpracą, ale oj tam, oj tam xD. To moja para najlepszych przyjaciół/detektywów <3)
Powrót do góry Go down
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

3x22 - promo and sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x22 - promo and sneak peek   3x22 - promo and sneak peek Icon_minitime7/3/2014, 22:51

Rany! Faktycznie Very Happy
Ale usprawiedliwiam się faktem, że moje liceum nie ma serca i o 7;20 miałam dziś w-f Very Happy

Ale jak by nie patrzeć tej 'korytarzowej' sceny też wyczekuję Wink
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

3x22 - promo and sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x22 - promo and sneak peek   3x22 - promo and sneak peek Icon_minitime7/3/2014, 22:55

Nie przejmuj się, też za pierwszym razem usłyszałam "Stiles!", ale potem się skupiłam i było już tylko "Scott!" xD. O...mg.. szok WF O 7:20??? Dziewczyno, współczuję! To nawet gorsze niż mój angielski o 7:30, bo to przynajmniej nie wymaga ode mnie niepotrzebnej aktywności fizycznej o nieludzkiej godzinie pale
Też czekam na tę korytarzową scenę :Rolling Eyes:
I na to, jak się wyjaśnią te powtarzane stroje, czemu Lyds ma znowu sukienkę z balu z s1 na tym ogólnym trailerze z ostatnich czterech odcinków 3x22 - promo and sneak peek 3932743711
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

3x22 - promo and sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x22 - promo and sneak peek   3x22 - promo and sneak peek Icon_minitime7/3/2014, 23:03

Ja tam czekam na moje bby Stiles, jak pozamiata Derekiem o ścianę. Patrzcie, pierwsza ich wspólna scena a jaka intensywna <3.

3x22 - promo and sneak peek Tumblr_mfphvb3KH51rrgl8wo3_250

Myślę, że trzeba będzie jakieś święto obchodzić z tej okazji. Za rok 10 marca będziemy mieli Dzień, W Którym Sterek Znowu Zagościł W TW

3x22 - promo and sneak peek Tumblr_mraua4ZcGI1ra0u9jo3_250
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

3x22 - promo and sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x22 - promo and sneak peek   3x22 - promo and sneak peek Icon_minitime7/3/2014, 23:06

Pozostaje nam przypuszczać, że te stroje to są jakieś 'montaże umysłowe' xD no bo raczej wątpliwy jest fakt, że wszyscy na raz postanowili się wbić w stare ciuszki, zwłaszcza Lydia Razz
Może te momenty z ich życia były dla nich jakoś szczególnie ważne[takie przełomowe], ale to w sumie tyczyło by się wyłącznie Lydii, bo to był [o ile moja pamięć nie wpuszcza mnie w maliny] ten odcinek w którym ona została pogryziona przez wujaszka, co przyniosło obecne skutki - w pewnym sensie ;D
Scott i Allison w szafie? To był dla niego jakiś ważny moment? W sumie to było takie ich bliższe zbliżenie od czasów ....rozstania :PNo i gdy nasz alfa zaczyna kapować, że 'to oszustwo' Ali się drze [straaasznie mi się to podoba] co może mówić "O NIE ON ROZSZYFROWAŁ MOJĄ TAKTYKĘ" xD

Czy przebicie Dereka przez Kali było dla niego ważne? ...bo w sumie nie pamiętam ;D

I tak pewnie w tej mojej wypowiedzi nie napisałam nic nowego, ale co tam Razz

A na w-f wcisnęłam się na bramkę, co było dla mnie wygodne :DBo ruszać za wiele się nie musiałam, a dwa lata trenowania na pozycji bramkarskiej [piłka ręczna Very Happy] w klubie zrobiły też swoje Razz
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

3x22 - promo and sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x22 - promo and sneak peek   3x22 - promo and sneak peek Icon_minitime7/3/2014, 23:15

Hahah, Black Rebel, zgadzam się całkowicie Laughing . Człowiek się TYLE naczekał, aż się w tym sezonie łaskawie spotkają, że...
3x22 - promo and sneak peek Tumblr_mi1mqx9Kw01rqfhi2o1_250
^ THIS Laughing

Co prawda, moja shipperska część teraz sobie myśli o tym mieczu, który jest symbolem miłości od pierwszego wejrzenia, a Derek i Stiles nie widzieli się cały sezon :Rolling Eyes: . Lydia odpada, bo ignorowała go przez 10 lat; Malia - wtf, o niej nawet nie chcę wspominać, ta scena była masakryczna i poruszała tyle problemów sobą, że... brr; a teoretycznie czy Stiles nie miał dosłownie szczęki na ziemi, gdy zobaczył Dereka w lesie po raz pierwszy 3x22 - promo and sneak peek 1703380403 ??
3x22 - promo and sneak peek Tumblr_inline_mqakn8JEBk1qz4rgp
Scott stał kompletnie nieporuszony w porównaniu ze Stilesem, huh :Rolling Eyes: ?

No dobra, dobra, żartuję, wiem, że tak nie będzie, but a girl can dream, right Laughing ?

Morgan, albo może chodzi o otaczane i usuwane krążki w Go, w które grają Stiles i Nogitsune? To by pasowało do tego, że ten sezon jest pomiędzy snem a rzeczywistością.. Ale ta interpretacja krzyku Allison mi się baaaaardzo podoba i jest wiarygodna 3x22 - promo and sneak peek 1426600735
Powrót do góry Go down
Sponsored content





3x22 - promo and sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x22 - promo and sneak peek   3x22 - promo and sneak peek Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
3x22 - promo and sneak peek
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» 3x16 - promo and sneak peek
» 3x18 - promo & sneak peek
» 3x20 - promo i sneak peek
» 3x23 - promo i sneak peek
» 4x03 - promo i sneak peek

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Newsy&Spoilery :: Archiwum Spoilerów :: Zwiastuny-
Skocz do: