Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 3x18 - promo & sneak peek

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

3x18 - promo & sneak peek Empty
PisanieTemat: 3x18 - promo & sneak peek   3x18 - promo & sneak peek Icon_minitime4/2/2014, 11:27



...okay, porwany.
....okay, uhm, wściekły, zdesperowany szeryf Stilinski.
.....okay, to ta scena z trailera 3B.
......okay, Stiles krzyczy z bólu.
.......okay, nie jestem na to gotowa?
 pale pale pale pale pale pale pale 
don't you fucking dare hurt my bby! No
(yes, pls, continue 3x18 - promo & sneak peek 3932743711 )

http://hales-emissary.tumblr.com/post/75574762295/teen-wolf-3x18-riddled-sneak-peek-1-1080p-hd
^ mam nadzieję, że uaktywnione moce Banshee Lyds nie oznaczają, że Stilesowi zagraża śmiertelne niebezpieczeństwo O.O. I to jego złamane "Come find me" czy tam "Please find me"... omg No
Powrót do góry Go down
merllo
Zaatakowany
Zaatakowany
merllo


Liczba postów : 215
Punkty : 1
Join date : 11/11/2013
Age : 33
Skąd : Kraków

3x18 - promo & sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x18 - promo & sneak peek   3x18 - promo & sneak peek Icon_minitime4/2/2014, 19:07

Oj biedny Stiles SadSad
Chyba jestem złą istotą ale jaram się opętanym Stilsem i jego porwaniem. Lubie wątki w których dobry bohater ma styczność z ciemną stroną. A szczególnie Stiles mi do tej roli przypasował-> bo sorry ale gdyby on w ostateczności wybrał zło to prawdę mówiąc był by najbardziej krwiożerczym złym charakterem jaki ten serial widział. Jest najbardziej inteligentny z całej zgrai, zna ich słabe punkty no istna maszyna do siania postrachu Very Happy



Jeśli chodzi o nadchodzący odcinek:
Mam taką dziwną i trochę porypaną teorie, na ten temat. A mianowicie -> Co jeśli to tylko dzieje się w głowie Stilesa?


Oczywiście dzwoni do Scotta z prośbą o pomoc bo znalazł się w nieznanym dla siebie miejscu i nie wie jak tam trafił( ten demon który go opętał mógł przejąć władze nad jego ciałem i tam go zaprowadzić)
Ale jeśli chodzi o resztę ,to ta dziwna zamaskowana postać czyhająca na Stilesa może być właśnie tym demonem.
I teraz w umyśle Stilesa toczy się walka o kontrole nad ciałem nastolatka.
Ot co moje małe przypuszczenia.
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

3x18 - promo & sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x18 - promo & sneak peek   3x18 - promo & sneak peek Icon_minitime4/2/2014, 19:19

Nie jesteś, mi się to tak samo podoba 3x18 - promo & sneak peek 1426600735 + całkowicie się z tobą zgadzam, co do evil!Stilesa, że byłby najniebezpieczniejszy ze wszystkich dotychczasowych czarnych charakterów <3

szok A... a wiesz, że... to całkiem logicznie brzmi, ta teoria O.O?? On w końcu jest opętany, więc ostateczna rozgrywka o kontrolę faktycznie byłaby w jego głowie.. I ten facet mówi "We're going to kill them all" - my? On i Stiles? I w sumie.. kto miałby go porwać? Nieznajomy? Gerard? Barrow? A gdyby Stiles miał faktycznie trafić do szpitala psychiatrycznego w 3x20... i..
Okay, w odcinku 3x19 Scott próbuje zapobiec katastrofie. Co, jeśli jest jak mówisz i Stiles rzeczywiście został do końca opętany? I próbował zabić kogoś ze swoich przyjaciół? Isaac w końcu ma wylądować w szpitalu na jednym ze zdjęć, a Stiles miał w promo do 3B krew na rękach pale
Powrót do góry Go down
merllo
Zaatakowany
Zaatakowany
merllo


Liczba postów : 215
Punkty : 1
Join date : 11/11/2013
Age : 33
Skąd : Kraków

3x18 - promo & sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x18 - promo & sneak peek   3x18 - promo & sneak peek Icon_minitime4/2/2014, 20:00

ars_amandi napisał:
całkowicie się z tobą zgadzam, co do evil!Stilesa, że byłby najniebezpieczniejszy ze wszystkich dotychczasowych czarnych charakterów <3
Ewidentnie byłby istną maszyną do zabijania Smile

ars_amandi napisał:
 On w końcu jest opętany, więc ostateczna rozgrywka o kontrolę faktycznie byłaby w jego głowie.. I ten facet mówi "We're going to kill them all" - my? On i Stiles?
No właśnie. To wydaje się bardzo realne i przerażające rzecz jasna, bo jeśli to dzieje się w jego głowie to nikt nie może mu pomóc stawić czoło temu demonowi. On sam musi walczyć o swoje życie.

ars_amandi napisał:
I w sumie.. kto miałby go porwać? Nieznajomy? Gerard? Barrow?
Barrow chyba już jest martwy a Gerard nie wydaje mi się-> jest zbyt chorowity. A wciskanie nowej postaci by porwała Stilesa -> kicha/ nie widzę tego.

ars_amandi napisał:
A gdyby Stiles miał faktycznie trafić do szpitala psychiatrycznego w 3x20... i..
Okay, w odcinku 3x19 Scott próbuje zapobiec katastrofie. Co, jeśli jest jak mówisz i Stiles rzeczywiście został do końca opętany? I próbował zabić kogoś ze swoich przyjaciół? Isaac w końcu ma wylądować w szpitalu na jednym ze zdjęć, a Stiles miał w promo do 3B krew na rękach pale
Tak właśnie mi się wydaje. W końcu w zapowiedziach tego sezonu łowczyni trzyma na rękach martwego wilka ( prawdę powiedziawszy Stiles nie przepada za Isaaciem ->nie zdziwiłabym się gdyby to on był ofiarą)
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

3x18 - promo & sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x18 - promo & sneak peek   3x18 - promo & sneak peek Icon_minitime5/2/2014, 21:21


^ rozszerzone promo 3x18 - promo & sneak peek 1426600735
...och, Stiles Crying or Very sad
.....przynajmniej teraz cię Scott szuka, nie masz powtórki z Gerarda, gdzie był zajęty ważniejszymi sprawami, niż twoje zaginięcie Laughing
.......ciekawe, czy Stiles będzie torturowany xDD
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

3x18 - promo & sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x18 - promo & sneak peek   3x18 - promo & sneak peek Icon_minitime5/2/2014, 22:29

Biedaczek ;/
Ale z jednego sie cieszę ^^ więcej Lydi i Aidan'a.
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

3x18 - promo & sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x18 - promo & sneak peek   3x18 - promo & sneak peek Icon_minitime5/2/2014, 22:45

Faktycznie ta scena ze spodniami była świetna Laughing - i wyraz twarzy Lydii xDD
Powrót do góry Go down
sinnerxx
Odwiedzający
Odwiedzający
sinnerxx


Liczba postów : 32
Punkty : 0
Join date : 03/02/2014
Age : 26
Skąd : wonderhills

3x18 - promo & sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x18 - promo & sneak peek   3x18 - promo & sneak peek Icon_minitime5/2/2014, 23:18

zatrzymajcie na 0:37 drugiego promo i zobaczcie zęby tego czegoś. ma takie same 'uzębienie' jak miał ten japoniec opętany przez nogitsune więc to musi być demon Slitesa i widocznie on mu coś robi. BORZEBORZE jaka szkoda że wyjeżdżam pojutrze i będę mogła to obejrzeć DOPIERO 16 ;_;

a pamiętacie jak było o tym że ktoś zginie na końcu sezonu? może z krwią na rękach Stilesa chodzi o to że on kogoś uśmierci .______.
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

3x18 - promo & sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x18 - promo & sneak peek   3x18 - promo & sneak peek Icon_minitime6/2/2014, 17:00

Masz racje co do uzębienia tego czegoś . Co do spekulacji na temat Stiles'a to nie jestem taki pewien . Kariera Dylana strasznie ruszyła w tym roku . Z tego co wiem to jest w trakcie przygotowania filmu z nim w roli głównej. Zaczynam mieć obawy że to jednak on może zostać uśmiercony ;/ . Oby nie ;/
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

3x18 - promo & sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x18 - promo & sneak peek   3x18 - promo & sneak peek Icon_minitime6/2/2014, 17:08

Nie tylko w tym, od już od 2012 (nawet 2011, jakby się uprzeć, chociaż jego rola była, well, drugo-trzecioplanowa) ma rok po roku kolejne duże filmy I love you . Ale masz zdecydowanie rację, że ten jest dla niego szczególnie męczący, bo najpierw z planu "The Internship" leciał na TW, potem na "The Maze Runnera" - i część była kręcona jednocześnie z TW (kiedy on śpi szok ?), a teraz ma i "Glimmer" i "The Maze Runner 2"
Ale Very Happy
Ale jest dobra wiadomość Wink
Ten film, o którym mówisz, to "Glimmer" - ale DreamWorks przesunęło specjalnie zdjęcia do niego na czerwiec, by Dylan mógł pod koniec lutego i do maja kręcić sezon 4-ty Teen Wolfa I love you . Więc nawet jeśli Stiles umrze, w co wątpię, to i tak na sekundę, bo go przywrócą xD
Plus, Dylan zawsze powtarza, że nigdy by nie chciał zrezygnować z roli Stilesa (nawet, gdy wygląda jak zombie przez brak snu Laughing ) - i, co najważniejsze, uśmiercenie Stilesa byłoby dosłownie strzeleniem sobie samobójczego gola przez Jeffa, jako że większość ludzi ogląda to dla Dylana Wink
Mam nadzieję, że udało mi się uspokoić obawy Embarassed
Powrót do góry Go down
Paramore
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Paramore


Liczba postów : 55
Punkty : 0
Join date : 04/02/2014

3x18 - promo & sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x18 - promo & sneak peek   3x18 - promo & sneak peek Icon_minitime6/2/2014, 20:32

Teraz proszę o rozwianie mi strachu o Dereka! xD

A tak ogólnie, czy może być Kitsune mama Kiry? Może matka jest tą ciemną a Kira tą dobrą? xD I może to uzębienie z 0:37 w drugim promo to jej?
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

3x18 - promo & sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x18 - promo & sneak peek   3x18 - promo & sneak peek Icon_minitime6/2/2014, 20:50

OMG, z Derekiem będzie ciężej Laughing . Głównie chodzi o to, że tylko Hoechlin i Crystal jeszcze nie mają podpisanych kontraktów na s4 xDD. Ale! W temacie w spekulacjach napisałam, czemu sądzę, że to będzie Allison (zachowanie Crystal podczas wywiadu), no i Hoechlin niedawno tweetował, że nie może się doczekać już wspólnej pracy z nowym aktorem zatrudnionym na s4 :Rolling Eyes: . Tak samo uparcie nazywał s3B sezonem 4 i mimo że nawet MTV wytknęło mu błąd, to napisał, że robi to celowo, soł może dawał fanom znak 3x18 - promo & sneak peek 3932743711 ? I jeszcze w ostatnim wywiadzie powiedział, że nie może zdradzić spojlerów, bo go zwolnią. Za dwa tygodnie bodajże zaczynają kręcić s4, więc... czyżby Hoech jednak był tam zatrudniony cheers ?
Pomogłam Embarassed ?

Mama Kiry by się zgadzała, bo coś jest podejrzanego w tej facetce, ale głos tej postaci był typowo męski, gardłowy xD. Więc może jej ojciec :Rolling Eyes: ? Cicha woda brzegi rwie Laughing
Powrót do góry Go down
Paramore
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Paramore


Liczba postów : 55
Punkty : 0
Join date : 04/02/2014

3x18 - promo & sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x18 - promo & sneak peek   3x18 - promo & sneak peek Icon_minitime6/2/2014, 21:03

No właśnie, może oni mają to rodzinne? Jak to było powiedziane, Nementon(? Bosz nie pamiętam nazwy) miał się stać latarnią dla zjawisk nadprzyrodzonych, a wątpię by Kira wyczuła to.. A Matka wróciła na "stare śmieci" może Ciemny Kitusne modyfikuje głos? xD
Więc trzeba poczekać jeszcze dwa tygodnie pewnie by się coś porozjaśniało i w odcinkach i w wyciekach z kręcenia xD
Powrót do góry Go down
sinnerxx
Odwiedzający
Odwiedzający
sinnerxx


Liczba postów : 32
Punkty : 0
Join date : 03/02/2014
Age : 26
Skąd : wonderhills

3x18 - promo & sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x18 - promo & sneak peek   3x18 - promo & sneak peek Icon_minitime6/2/2014, 21:27

myślę, że przez nemeton przyplątał się jakiś przypadkowy (?) nogitsune dopadł Stilesa, przecież 'drzwi były otwarte' i teraz Oni go ścigają.
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

3x18 - promo & sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x18 - promo & sneak peek   3x18 - promo & sneak peek Icon_minitime6/2/2014, 22:37

Dokładnie ,tylko dlaczego Stiles? Poświęcił bym nawet Lydię i tak mieli już ją za szaloną. , a teraz i Stiles jest Nadprzyrodzonym ! ehhh .. a myślałem że to będzie zawsze Stiles o.0 . Miałem ostatnio podobne przemyślenia co do rodziny Kiry . Coraz więcej niejasności ...
Powrót do góry Go down
Paramore
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Paramore


Liczba postów : 55
Punkty : 0
Join date : 04/02/2014

3x18 - promo & sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x18 - promo & sneak peek   3x18 - promo & sneak peek Icon_minitime8/2/2014, 20:29

Mam nadzieję, że zapoznamy się z historią rodu matki Kiry w najbliższym nieokreślonym czasie Wink
Ale Stiles zawsze będzie Stiles'em xD Nawet opętany, nawet gdyby mieli z niego i wampira zrobić, on swego uroku nie straci xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





3x18 - promo & sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x18 - promo & sneak peek   3x18 - promo & sneak peek Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
3x18 - promo & sneak peek
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» 3x16 - promo and sneak peek
» 3x20 - promo i sneak peek
» 3x22 - promo and sneak peek
» 3x23 - promo i sneak peek
» 4x03 - promo i sneak peek

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Newsy&Spoilery :: Archiwum Spoilerów :: Zwiastuny-
Skocz do: