Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 3x20 - promo i sneak peek

Go down 
4 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

3x20 - promo i sneak peek Empty
PisanieTemat: 3x20 - promo i sneak peek   3x20 - promo i sneak peek Icon_minitime18/2/2014, 09:38

http://colethewolf.tumblr.com/post/77037129516/teen-wolf-3x20-echo-house-promo-1080p-hd
^ yaaaaaaay, Stiles przywiązany do krzesła w szpitalu psychiatrycznym cheers !
I widzę, że wciąż jest Nogitsune i jako Nogitsune całuje Malię (zważywszy na to, że w trailerze sezonu był dziwnie zaangażowany w ten pocałunek i go dominuje, a normalne zachowanie Stilesa podczas pocałunku jest jak: What the ever loving fuck is happening to me O.o?). Jedno zastrzeżenie: Malia też jest w psychiatryku i czy Malia nie stanęła przypadkiem na etapie rozwoju umysłowego dziesięciolatki/dzikiego zwierzęcia ;/? Ugh, way to give us another dub-con/non-con, Jeff -.-...


Ostatnio zmieniony przez ars_amandi dnia 18/2/2014, 18:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

3x20 - promo i sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x20 - promo i sneak peek   3x20 - promo i sneak peek Icon_minitime18/2/2014, 11:14

ars_amandi napisał:
^ yaaaaaaay, Stiles przywiązany do krzesła w szpitalu psychiatrycznym  cheers !

Wieeeeeeeedziałam, że będziesz się z tego cieszyła, ahahahah. Mi chyba najbardziej spodobał się Derek rozmawiający ze Chrisem, siedząc za kratkami. No kurde jak on się nim opiekuje i troszczy się o Stilesa, to jest takie piękne, aż zaczęłam plątać się w moich fantazjach ♥️ I love you  I love you 
No i Malia, kojocia dziewczyna ♥️. Uwielbiam tą aktorkę z Secret Circle i cieszę się, że dostanie jakąś namiastkę w Teen Wolf. Ale wara od Stilesa! ahuahuahauhahauhauhauhauhauahuahua
Argent jaki groooźny, że zabije nasze Stailsiontko!  Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

3x20 - promo i sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x20 - promo i sneak peek   3x20 - promo i sneak peek Icon_minitime18/2/2014, 18:12

http://vt.tumblr.com/tumblr_n16c9mJJPA1tp3mg2.mp4#_=_
^sneak peek

Hahah, tak, cieszyłam się w sumie ze Stilesa w szpitalu psychiatrycznym i jakaś sadystyczna część mnie cieszy się nadal, ale.. okay, to, co pokazali nam teraz w preview.. nie jest w porządku O.o. Nie wiem, czy z tym gościem jest coś nie tak, ale traktowanie pacjenta tak, jak tu, szprycowanie narkotykami wbrew woli, gdzie on wyraźnie nie stawiał oporu, nie miał żadnego ataku i jeszcze przepraszał... Ugh. Ugh. Jako przyszły psycholog - nieważne, biznesu czy nie - ale wiem, że taki odcinek będzie bolesnym punktem dla wielu osób z problemami ze zdrowiem psychicznym ;/
(...z drugiej strony - pomiatany Stiles, omg Laughing )
(i widzę, że facet znowu przerzucił w nim pstryczek pomiędzy Stilesem a Nogitsune, bo nasze bby zasnęło :Rolling Eyes:- zostało uśpione ;/ )
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

3x20 - promo i sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x20 - promo i sneak peek   3x20 - promo i sneak peek Icon_minitime18/2/2014, 20:10

Aaaaaaaaaaaa! Uśpili go zastrzykiem w tyłek  Laughing I love you I love you 3x20 - promo i sneak peek 1426600735 
No ale serio! Te gościu to jakiś sadystyczny typ, potraktować tak mojego Stilesa? Nieładnie!
Ehhhhh, no i szpital psychiatryczny. Czemu to mnie tak dołuje? Przecież on nie jest chory, on ma w głowie pierdzielonego demona, który bawi się wszystkimi wokół, a nim szczególnie.
I ten strach przed zaśnięciem, ponieważ wie, że wtedy kontrolę przejmie nad nim Nogitsune
it breaks my heart
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
Paramore
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Paramore


Liczba postów : 55
Punkty : 0
Join date : 04/02/2014

3x20 - promo i sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x20 - promo i sneak peek   3x20 - promo i sneak peek Icon_minitime18/2/2014, 20:20

Awr.. Nie lubię w krzesłach psychiatrycznych tego, że swoim wyglądem przypominają krzesła wykorzystywane do kary śmieci ;o
Ciekawe, kto go ze szpitala wyciągnie, czy Derek z Argentem? Chris ma dług u Dereka więc mógłby mu pomóc. Czy to jednak będzie Scott.
Zastrzyk w tyłek? xD Muszę przyznać, że w złe miejsce wbili.. W sensie no pielęgniarka mi mówiła jak to się robi xD
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

3x20 - promo i sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x20 - promo i sneak peek   3x20 - promo i sneak peek Icon_minitime19/2/2014, 10:20

Cytat :
Awr.. Nie lubię w krzesłach psychiatrycznych tego, że swoim wyglądem przypominają krzesła wykorzystywane do kary śmieci ;o
I oba mogą razić prądem, jeśli w szpitalu wykorzystają je do elektroterapii ;//.. A teraz jeszcze przypomniało mi się promo z moim Willem Grahamem, który jest na obu takich krzesłach, i już w ogóle płakać mi się chce xDD

http://colethewolf.tumblr.com/post/77154514239/deludedisthenewreality-new-teen-wolf-tv-spot
^ TV spot
Aww, Nogitsune!Stiles ogłuszający ludzi I love you
Hm... a twarz Stilesa-Stilesa na tym krześle.. Patrząc na to, że go wbrew woli uśpili.. co, jeśli on będzie miał terapię wstrząsami pale ??? Oh God No (yes pls ^^)
I kto się tam wiesza??
Btw, co jest powtarzane w tle, bo nie mogę rozróżnić słów O.o?
Powrót do góry Go down
merllo
Zaatakowany
Zaatakowany
merllo


Liczba postów : 215
Punkty : 1
Join date : 11/11/2013
Age : 33
Skąd : Kraków

3x20 - promo i sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x20 - promo i sneak peek   3x20 - promo i sneak peek Icon_minitime19/2/2014, 12:47

Ja sądzę że Stiles sam zgłosił się do psychiatryka. Wicie panna kojot  tam jest. Lydia się o niej dowiedziała jako przykładna członkini stada powiedziała Scottowi a on że swoją manią miłosierdzia i pomocy bliźniemu skusił się by jakoś jej pomóc (przemówić jej do rozsądku i uświadomić ją że jest zmiennokształtną a nie wariuje jak pewnie sama sądzi),oczywiście sam nie mógłby tam wejść więc odpowiedni do tej roboty będzie obłąkany przez demona jego najlepszy przyjaciel u którego wykryto zmiany w mózgu ;/ A lisowi w to gra-> córeczka Petera jest bowiem nafaszerowana bólem co jest dla niego istną wyżerką.
Zastanawia mnie tylko dlaczego  Alan wypuścił Stilesa? Uznał ze jest ok-> otruł lisa i po sprawie? (w promo widać że Stiles nadal jest opętany)
A tak się chwalił że jego Nogitsune nie oszukał. Alan jest podejrzany ;/
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

3x20 - promo i sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x20 - promo i sneak peek   3x20 - promo i sneak peek Icon_minitime19/2/2014, 12:51

W tle jest "albue bule bule blueahgr" - mówię ci, tak tam krzyczą. Jakiś lepszy jakościowo filmik trzeba znaleźć i się dowiedzieć bo też wysilałam słuch kilka razy i nic nie zrozumiałam Very Happy. To musi być coś po japońsku. Mhm

Ja mam nadzieję że to nie Stiles się powiesi. W sumie to wyglądało jakby ktoś spadał, a nie dyndał. Może po prostu Nogitsune pod czas próby ucieczki postanowił sobie zeskoczyć z klatki schodowej z... 4 piętra? Nie to jednak ktoś się wiesza.  facepalm  facepalm 

No i Nogitsune, chodzący i wszystkich bijący. GO! GO! MY HERO!. I ten wzrok na końcu, M.A.S.A.K.R.A. <3 <3

A na końcu Nogitsune mówi "Make them hear" ? Czy co?
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

3x20 - promo i sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x20 - promo i sneak peek   3x20 - promo i sneak peek Icon_minitime19/2/2014, 13:10

merllo napisał:
Ja sądzę że Stiles sam zgłosił się do psychiatryka. Wicie panna kojot tam jest. Lydia się o niej dowiedziała jako przykładna członkini stada powiedziała Scottowi a on że swoją manią miłosierdzia i pomocy bliźniemu skusił się by jakoś jej pomóc (przemówić jej do rozsądku i uświadomić ją że jest zmiennokształtną a nie wariuje jak pewnie sama sądzi),oczywiście sam nie mógłby tam wejść więc odpowiedni do tej roboty będzie obłąkany przez demona jego najlepszy przyjaciel u którego wykryto zmiany w mózgu ;/
Hm.. nie do końca się z tym zgadzam Wink. Stiles nie wie o większości rzeczy, jakie dzieją się teraz w BH - nie wie nic o Oni, o powrocie Dereka, o polowaniu na Nogitsune - wątpię, by teraz lecieli go uaktualniać z czymś takim, jak córka Petera, tym bardziej, że to najmniejszy z ich problemów Wink. Chociaż kto wie xD?
Malia jest w szpitalu psychiatrycznym, bo spędziła 8 lat w skórze zwierzęcia, stanęła na rozwoju 10-latki. I jeśli ktoś uważa, że wariuje i ją tam wsadził przymusowo, to raczej jej ojciec ;/. Tak myślę...
A Stiles na początku filmiku nie mówi przypadkiem, że zapisuje się tam, bo nie chce krzywdzić więcej Scotta? (zapisuje się sam, masz rację z tym xD. Dyl też o tym kiedyś wspominał <3) Znaczy, nie początek, ale stoją przed budynkiem, Stiles jest jak "I don't want to hurt you, Scott, my best friend, my brother, light of my life, my moon and stars, I'm so so sorry I tried to cut you in half" - łapiecie Laughing . Btw, też myślę, że to może być Nogitsune, bo większego przejęcia Stiles nie okazuje jednak Laughing

merllo napisał:
A lisowi w to gra-> córeczka Petera jest bowiem nafaszerowana bólem co jest dla niego istną wyżerką.
^ dokładnie Wink. Biedna dziewczyna ;/

merllo napisał:
Zastanawia mnie tylko dlaczego Alan wypuścił Stilesa? Uznał ze jest ok-> otruł lisa i po sprawie? (w promo widać że Stiles nadal jest opętany)
Też się zastanawiam nad tym, ale myślę, że może oni uznali, że w zakładzie zamkniętym Nogitsune nie będzie mógł wyrządzić krzywdy, a oni tymczasem spróbują wymyślić sposób nad zabiciem go?

Black Rebel napisał:
W tle jest "albue bule bule blueahgr" - mówię ci, tak tam krzyczą. Jakiś lepszy jakościowo filmik trzeba znaleźć i się dowiedzieć bo też wysilałam słuch kilka razy i nic nie zrozumiałam
Umarłam Laughing Laughing Laughing . A piłam właśnie Nestea, dziewczyno Laughing !
Hahah, myślę, że ogólnie trzeba będzie poczekać, bo raczej lepszego jakościowo nie będzie, jako że to tylko nagrywana reklama z tv ;/. Może w rozszerzonym zwiastunie do 3x19 uwzględnią sceny z tego krótkiego i ten dźwięk i się dowiemy :Rolling Eyes: ?

Black Rebel napisał:
Ja mam nadzieję że to nie Stiles się powiesi
Wiesz, że myślę, że możesz mieć rację pale ? Bo np. w sneak peeku Stiles był sobą i bał się zasnąć, by Nogitsune nie mógł przejąć nad nim kontroli.. I ja myślę, że w 3x18 Stiles podświadomie odczołgał się do tej jaskini i wyobraził sb pułapkę na nodze, by się instynktownie nie ratować i zamarznąć na śmierć. Innego w sumie wytłumaczenia tej całej akcji nie ma, niż że Stiles próbował się zabić, by powstrzymać podświadomie Nogitsune (w końcu ten chciał mu ocalić życie) i chronić w ten sposób przyjaciół, więc... może spróbuje jeszcze raz Crying or Very sad ?

Black Rebel napisał:
No i Nogitsune, chodzący i wszystkich bijący. GO! GO! MY HERO!. I ten wzrok na końcu, M.A.S.A.K.R.A. <3 <3
Wiem cheers ! O mój Boże, aż miałam szeroki uśmiech na twarzy, jak to oglądałam, ahahah, Nogitsune już pokaże im wszystkim bezbronnego Stilesa Razz . Podzielisz się i he'll be our hero I love you ? Dylan świetnie gra diaboliczne postacie 3x20 - promo i sneak peek 3932743711 . Aż będzie mi szkoda, jak go unieszkodliwią w finale ;/

Black Rebel napisał:
A na końcu Nogitsune mówi "Make them hear" ? Czy co?
Mhm, też do końca nie rozumiem, ale to przypomina:
- Make me hear that
- Make them hurt
- Make them hear that
- Make me hurt
- Make me feel that
??? Że też nie może mówić wyraźniej przez te srebrne zęby -.-
Powrót do góry Go down
merllo
Zaatakowany
Zaatakowany
merllo


Liczba postów : 215
Punkty : 1
Join date : 11/11/2013
Age : 33
Skąd : Kraków

3x20 - promo i sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x20 - promo i sneak peek   3x20 - promo i sneak peek Icon_minitime19/2/2014, 13:35

ars_amandi napisał:
Też się zastanawiam nad tym, ale myślę, że może oni uznali, że w zakładzie zamkniętym Nogitsune nie będzie mógł wyrządzić krzywdy, a oni tymczasem spróbują wymyślić sposób nad zabiciem go?
Krzywdzić może nie ale naje się do syta. W takim zakładzie jest pełno ludzi którzy mają problemy są załamani i smutni, pełni cierpienia który jest dla lisa pożywką. Będąc tam raczej wzrośnie w siłę niż osłabnie.

Black Rebel napisał:
Ja mam nadzieję że to nie Stiles się powiesi
Skoro Stiles nie wie co się dzieje, nie ma pojęcia że ma w ciele lokatora, że zabija-> dlaczego miałby to zrobić? Jak się dowiedział o zajściach które spowodował?
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

3x20 - promo i sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x20 - promo i sneak peek   3x20 - promo i sneak peek Icon_minitime19/2/2014, 13:45

merllo napisał:
Skoro Stiles nie wie co się dzieje, nie ma pojęcia że ma w ciele lokatora, że zabija-> dlaczego miałby to zrobić? Jak się dowiedział o zajściach które spowodował?
Bo są trzy opcje Wink
1. Stiles wie, że coś się z nim dzieje złego, nawet jeśli nie wie, co, jego podświadomość próbowała mu dać o tym znać już od 3x13. W 3x18 też dzwonił do Scotta, szukając pomocy, ale fakt faktem, że sam pojechał gdzieś się zaszyć i zamarznąć, wyobrażając sb, że jest dosłownie przykuty do tego miejsca, by nie móc zrezygnować i wrócić do domu. On podświadomie może próbować się zabić Wink. Zresztą, duh, czy przypadkiem w 3x18 Nogitsune już mu na sam koniec wyraźnie nie powiedział, że chce wymordować wszystkich, których kocha :Rolling Eyes: ? Stiles chciałby temu zapobiec
2. Jeśli Nogitsune został na tyle podtruty, że przekazał kontrolę Stilesowi, Deaton i Scott na pewno zdążyli mu przed pobytem w szpitalu wytłumaczyć, co się dzieje, bo dlaczego inaczej Stiles błagałby tego upiornego facia, by nie dawał mu tego zastrzyku, bo on nie może zasnąć Wink?
3. Stiles w 3x19 mógł być świadomy tego, co się dzieje i wrzeszczeć, i błagać Nogitsune, by nie robił tego, co robi Crying or Very sad. Po prostu widział wszystko, ale nie miał kontroli. Przynajmniej tak działa opętanie w Supernatural w większości przypadków xDD

EDIT.:Yay, wygrała opcja trzecia Laughing cheers ! Co nie wyklucza dwóch pierwszych, ale trzecia jest absolutnie prawdziwa xD
http://dylannews.tumblr.com/post/77110035159/teen-wolfs-dylan-obrien-playing-the-nogitsune-and

"You’ll still see Stiles," O’Brien insists. “I kind of get to balance both at the same time. Because he struggles with it, in the sense that he’s always sort of there and conscious and aware. But he also isn’t at the same time, and he isn’t in control of what’s happening to him.”

According to O’Brien, the real Stiles will appear in two ways. Sometimes, he will be in a struggle with the creature controlling him. Other times, Stiles will get to re-take control for at least a short amount of time.

"We still see Stiles in every episode, there’s always glimpses of him," O’Brien says. "It’s because [the nogitsune’s] a trickster — the spirit can sort of tap-in and tap-out, sort of navigate how he wants. So it’ll be about Stiles’ strength and willingness or ability to ward off the dark spirit. Which, right now, doesn’t look good, because nobody can ward off the dark spirit!"


Czyli jeśli Stiles - mój silny, uparty, odważny Stiles <3 - da radę co jakiś czas wygrać na krótko walkę o kontrolę nad ciałem... to może ją wykorzystać do popełnienia samobójstwa pale ? Oby nie, oby nie, oby nie...
3x20 - promo i sneak peek Stewie-traumatized
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

3x20 - promo i sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x20 - promo i sneak peek   3x20 - promo i sneak peek Icon_minitime19/2/2014, 15:20

ars_amandi napisał:
Mhm, też do końca nie rozumiem, ale to przypomina:
- Make me hear that
- Make them hurt
- Make them hear that
- Make me hurt
- Make me feel that
??? Że też nie może mówić wyraźniej przez te srebrne zęby -.-

Jeszcze może być "Make them pay for that" w sensie, że go zamknęli w tym psychiatryku i tak krzywdzili Stilesa (jak widać na sneak peak wcześniejszych) i Nogitsune próbuje go namówić do tego, żeby im się odpłacił. Chociaż wątpię, żeby Stiles mu uległ, co?  Sad 
ars_amandi napisał:
Czyli jeśli Stiles - mój silny, uparty, odważny Stiles <3 - da radę co jakiś czas wygrać na krótko walkę o kontrolę nad ciałem... to może ją wykorzystać do popełnienia samobójstwa pale ? Oby nie, oby nie, oby nie...

Może próbować, ale niekoniecznie mu się to musi udać, prawda? PRAWDA?!!
3x20 - promo i sneak peek Tumblr_n17ny9x3Be1qg5c7uo3_250

Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

3x20 - promo i sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x20 - promo i sneak peek   3x20 - promo i sneak peek Icon_minitime19/2/2014, 17:54

3x20 - promo i sneak peek Tumblr_n1860o6rhf1rzoil5o1_2503x20 - promo i sneak peek Tumblr_n1860o6rhf1rzoil5o2_250
3x20 - promo i sneak peek Tumblr_n1860o6rhf1rzoil5o3_2503x20 - promo i sneak peek Tumblr_n1860o6rhf1rzoil5o4_250
3x20 - promo i sneak peek Tumblr_n1860o6rhf1rzoil5o5_2503x20 - promo i sneak peek Tumblr_n1860o6rhf1rzoil5o6_250

Aww, nasze rozumienie ze słuchu idzie się kulić ze wstydu w kącie Laughing ... A ostatnio nawet oglądałam odcinek bez żadnych napisów, hahaha, a teraz siedzę i jak: "..przynajmniej 'me' wyłapałam... I na pewno tam nie było 'make' na początku?" Laughing
I czemu to całe "Malia! Malia!"?? Co Nogitsune chce od Malii? Taki głodny jej bólu? A może to nie kojot, może to lis i setny już Nogitsune, może to dziewczyna tamtego i Jeff siedzi i się zaciesza za biurkiem 3x20 - promo i sneak peek 1703380403 
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

3x20 - promo i sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x20 - promo i sneak peek   3x20 - promo i sneak peek Icon_minitime19/2/2014, 18:18

Przynajmniej próbowałyśmy co? Ja zawsze odcinki po angielsku oglądam, bo nie umiem wytrzymać i czekać na napisy xD. Oczywiście jak napisy wychodzą to oglądam po raz drugi, tak dla pewności Very Happy

I tutaj znowu widać genialność gry aktorskiej Dylana. Już słyszę głos Jeffa, mówiący "Masz grać szaleńca, który więzi w sobie zrozpaczonego nastolatka. Masz ukazać tę rozpacz, nie porzucając maski demona."
Brrrr
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

3x20 - promo i sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x20 - promo i sneak peek   3x20 - promo i sneak peek Icon_minitime19/2/2014, 18:35

Cytat :
Przynajmniej próbowałyśmy co? Ja zawsze odcinki po angielsku oglądam, bo nie umiem wytrzymać i czekać na napisy xD. Oczywiście jak napisy wychodzą to oglądam po raz drugi, tak dla pewności
U mnie zależy, o której się obudzę Laughing . Jeśli wstanę tak, że jeszcze nikt nie wrzucił angielskich napisów do sieci, to oglądam bez niczego i potem najwyżej, jak ty, upewnię się w jednej czy dwóch scenach, czy tam wszystko ew. wyłapałam. A jeśli wstanę i są już angielskie napisy, to oglądam z nimi na luzie, bo po co się męczyć Laughing ?
A z polskich to już daaaaaawno zrezygnowałam, bo zbyt często dobijało mnie tłumaczenie i niemożliwość przełożenia niektórych gier słownych ;/

Cytat :
I tutaj znowu widać genialność gry aktorskiej Dylana. Już słyszę głos Jeffa, mówiący "Masz grać szaleńca, który więzi w sobie zrozpaczonego nastolatka. Masz ukazać tę rozpacz, nie porzucając maski demona."
3x20 - promo i sneak peek Oscar_statue_0
Po prostu I love you I love you I love you
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

3x20 - promo i sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x20 - promo i sneak peek   3x20 - promo i sneak peek Icon_minitime19/2/2014, 20:13

3x20 - porno i sneak peek
Raz się pomyliłam i tak przeczytałam i teraz non stop się mylę <3

Dylan jest chyba najlepszy z całej obsady, jeśli chodzi o grę. On nie tyle gra Stilesa/Nogitsune, co staje się nim.Te paluszki na rękojeści miecza były świetne, jego głos był boski, a wzrok... Taak, o nim dałoby się mówić całymi godzinami i dalej by mi się nie znudził.  drunken 
3x20 - promo i sneak peek Tumblr_n17iq8A62C1shvrd7o1_500

Mam nadzieję, że kolejne odcinki dadzą nam tego więcej, a 4 sezon nie stłamsi Stilesa z powrotem do zabawnego i lekkiego nastolatka. Bo po takich przeżyciach na pewno coś się z nim załamie. Prawda?  3x20 - promo i sneak peek 1426600735 3x20 - promo i sneak peek 1307093900 
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

3x20 - promo i sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x20 - promo i sneak peek   3x20 - promo i sneak peek Icon_minitime19/2/2014, 21:15

(dlatego też tylko Dylan się z tego serialu wybił Laughing )

3x20 - promo i sneak peek Tumblr_n140exutrO1qixosbo3_250
Taak.. On zdecydowanie wie, jak bawić się, hm, mieczem :Rolling Eyes: ...

Hm, ja też mam nadzieję, że dostaniemy Stilesa z PTSD, bo to byłoby psychicznie niemożliwe i niewiarygodne, by odzyskał równowagę po czymś takim bez żadnego problemu... Ale żartować na pewno trochę będzie, w końcu humor i sarkazm to jego mechanizm obronny Wink. Sądzę jednak, że.. może się trochę wycofa? Będzie miał poczucie winy, lekką depresję, chęć udowodnienia, że jest godny zaufania wciąż i wrażenie, że jest go niewart?

Btw, wiedziałam, że mi coś tu nie pasuje, bo oni nie piszą "am", tylko "im", "i'm", "'m" w skrótach smsowych 3x20 - promo i sneak peek 3932743711..
3x20 - promo i sneak peek Tumblr_n16vdxw66W1qik92co1_500

amok (adv.)
-    in a murderously frenzied state
-    in a violently raging manner

"You really have to learn not to trust a fox."

Shit. Czyli Nogitsune nie napisał: "Wszystko ze mną w porządku. Nie szukaj mnie. Niedługo wrócę", tylko "Jestem ogarnięty morderczym szałem. Nie szukaj mnie. Niedługo wrócę". Spryyyyyyyyytny lisek szok 3x20 - promo i sneak peek 4198022946 

Teraz cała zabawa to będzie odgadywanie -
3x20 - promo i sneak peek Tumblr_muf2nwOlxV1r41w9do1_400
Laughing
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

3x20 - promo i sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x20 - promo i sneak peek   3x20 - promo i sneak peek Icon_minitime19/2/2014, 21:24

Cytat :
amok (adv.)
-    in a murderously frenzied state
-    in a violently raging manner

"You really have to learn not to trust a fox."

Shit. Czyli Nogitsune nie napisał: "Wszystko ze mną w porządku. Nie szukaj mnie. Niedługo wrócę", tylko "Jestem ogarnięty morderczym szałem. Nie szukaj mnie. Niedługo wrócę".

I tu mnie zagięłaś. Dopiero teraz zwróciłam na to uwagę i faktycznie, gdyby nie spacja...

Chodził lisek koło drogi... Nie miał ręki ani nogi - a propos stanu psychicznego Stilesa w s4. Wiem, że okrutne, ale i tak też może być. Chowając się pod maską humory, może kryć cały ten ból.
3x20 - promo i sneak peek Tumblr_n19de7QDVt1qg5c7uo2_250

Dajcie mi już Stilesa w psychiatrykuuuuuuuuuuu. Mam jakieś skłonności w tę stronę, ale po prostu myśl o tym, że on tam do tego krzesła przywiązany będzie... Grrr 3x20 - promo i sneak peek 1426600735 . Dajcie mi godzinkę z nim, a będę usatysfakcjonowana :3
3x20 - promo i sneak peek Tumblr_n19d8t8jxl1qg5c7uo2_250
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

3x20 - promo i sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x20 - promo i sneak peek   3x20 - promo i sneak peek Icon_minitime21/2/2014, 00:50

http://effingstiles.tumblr.com/post/77285977217/teen-wolf-3x20-echo-house-extended-promo-720p-hd
^ rozszerzone promo Wink

Hahah, taaak, ja też całe wakacje trzymałam kciuki za Stilesa w psychiatryku i na tym krzesełku też <33. I izolatka też jest, I see 3x20 - promo i sneak peek 3932743711 .. Aż zaczyna mi być szkoda, że nie dostaniemy kaftana bezpieczeństwa do kompletu xDD
Mój biedny ulubiony bohater Laughing
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 30
Skąd : Fandom

3x20 - promo i sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x20 - promo i sneak peek   3x20 - promo i sneak peek Icon_minitime21/2/2014, 01:25

Eeeeeeeeeeeeeeej, ja tam dalej słysze "bablu bla bla blu blaaarhg" !

Jaaaaaaaaaaaaaak mu przywaliła zdrowo i porządnie. Piękne to było, ta scena przepełniła moje serce tyyyyyyyyyloma uczuciami. Uh uh uh
(dobra, powinnam się uspokoić)
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

3x20 - promo i sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x20 - promo i sneak peek   3x20 - promo i sneak peek Icon_minitime21/2/2014, 01:32

Cytat :
Jaaaaaaaaaaaaaak mu przywaliła zdrowo i porządnie. Piękne to było, ta scena przepełniła moje serce tyyyyyyyyyloma uczuciami. Uh uh uh"
A i tak się będą całować Crying or Very sad
...okay, prawdopodobnie Nogitsune i ona, ale ciało Stilesa to wciąż ciało Stilesa Sad.. Co jeszcze bardziej zwraca uwagę na problemy TW z wyrażaniem zgody na takie rzeczy ;/  (np. Jennifer i Derek i non-con sex scene)
Powrót do góry Go down
merllo
Zaatakowany
Zaatakowany
merllo


Liczba postów : 215
Punkty : 1
Join date : 11/11/2013
Age : 33
Skąd : Kraków

3x20 - promo i sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x20 - promo i sneak peek   3x20 - promo i sneak peek Icon_minitime21/2/2014, 12:53

http://www.examiner.com/article/teen-wolf-season-3-episode-20-sneak-peek-stiles-sarcasm-lands-him-trouble


Biedny Stiles. Przecież mówi im że nie może spać ,a oni co? Mają to w nosie i cieszą się z jego przerażenia. Aha ,zobaczymy później Smile a może ten powieszony gość to jeden z sanitariuszy? Szczerze ,jeśli tak to nawet bym kibicowała nogitsune ,bo ci faceci na to zasłużyli ( a zwłaszcza ten który się tak uśmiechał i zlecił ten zastrzyk)
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

3x20 - promo i sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x20 - promo i sneak peek   3x20 - promo i sneak peek Icon_minitime21/2/2014, 13:35

merllo, wrzucałam ten sneak peek na poprzedniej stronie już xD

A co do tego, to się zgadzam po części Wink. Chociaż akurat to, że Stiles sb mówi, że nie może spać, a oni o to nie dbają, to normalne - serio, jak np. inaczej postępować z pacjentem, który ma schizofrenię i całe doby nie śpi, bo boi się, że coś mu się stanie, jeśli zaśnie?
Prawdziwy problem jest w tym, że Stiles nie stawia oporu, nie ma żadnego ataku, nie jest agresywny, nie wykazuje żadnych oznak choroby, które uzasadniałyby takie postępowanie. Ba, on przeprasza za to, co zrobił wcześniej (za tę buteleczkę, I guess), a facet po prostu wymierza mu karę, dając zastrzyk. To jest wbrew prawu ;/. To pogwałcenie praw pacjenta i robienie mu krzywdy, wykorzystywanie tego, że stoi się wyżej w hierarchii i ma nad nim władzę ;//
Już nawet nie mówię o tym, jak go pchają na ziemię, gdy ten próbuje ich zatrzymać, ugh ;/...

Też nie będę rozpaczała, jeśli to ktoś z tych gości zginie Laughing
Powrót do góry Go down
merllo
Zaatakowany
Zaatakowany
merllo


Liczba postów : 215
Punkty : 1
Join date : 11/11/2013
Age : 33
Skąd : Kraków

3x20 - promo i sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x20 - promo i sneak peek   3x20 - promo i sneak peek Icon_minitime21/2/2014, 13:45

ars_amandi napisał:
wrzucałam ten sneak peek na poprzedniej stronie już xD

A to sorki nie spoglądałam tam i to dlatego  Embarassed 

Racja nadużyli swoich praw, można by rzec że znęcają się nad pacjentem. Przydało by się im lanie ->nogitsune do boju! Very Happy


Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

3x20 - promo i sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x20 - promo i sneak peek   3x20 - promo i sneak peek Icon_minitime21/2/2014, 13:48

Nie, spokojnie, nic się nie stało kompletnie 3x20 - promo i sneak peek 1844036096
Hahah, tak, zdecydowanie :dance: . Ja się nie mogę doczekać, jak ich ten biedny, zastraszony pacjent nagle zacznie być nienaturalnie spokojny, pośle im ten lekko rozbawiony, mroczny uśmiech - i pozabija wszystkich 3x20 - promo i sneak peek 1426600735 
..albo większość przynajmniej Laughing
Powrót do góry Go down
Sponsored content





3x20 - promo i sneak peek Empty
PisanieTemat: Re: 3x20 - promo i sneak peek   3x20 - promo i sneak peek Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
3x20 - promo i sneak peek
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 3x16 - promo and sneak peek
» 3x18 - promo & sneak peek
» 3x22 - promo and sneak peek
» 3x23 - promo i sneak peek
» 4x03 - promo i sneak peek

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Newsy&Spoilery :: Archiwum Spoilerów :: Zwiastuny-
Skocz do: