Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Broken As Designed - komentarze

Go down 
+8
Black Rebel
Jaszka
Aoibakauke
Annie
being
Akayoru
merllo
ars_amandi
12 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Broken As Designed - komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Broken As Designed - komentarze   Broken As Designed - komentarze - Page 8 Icon_minitime16/6/2014, 12:18

Broken As Designed - komentarze - Page 8 6b8a13f100270239528905da
To nie może być prawda Sad. Wchodzę uradowany na forum, myślę "nowy rozdział" a tu zawieszenie?. Ehh. wiem co to jest brak weny, sam odpuściłem moje opowiadanie, bo ilekroć się za nie zabierałem i czytałem, miałem wrażenie że to wypociny dla 5 latków.... Ale cóż niepozostaje mi nic innego jak przerzucić się na Brave little empath

Oby ten sezon dodał ci pomysłów Broken As Designed - komentarze - Page 8 1844036096 

ps. Ale jednego ci nie wybaczę xd... tego cliffhanger'a z poprzedniego rozdziału ^^.(oczywiście żartuje Very Happy)
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Broken As Designed - komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Broken As Designed - komentarze   Broken As Designed - komentarze - Page 8 Icon_minitime16/6/2014, 18:09

Aid_than,
Cytat :
To nie może być prawda. Wchodzę uradowany na forum, myślę "nowy rozdział" a tu zawieszenie?
Z całego, calutkiego serca za to przepraszam Sad ...
Broken As Designed - komentarze - Page 8 Tumblr_n601mdXeTN1rvs9wso2_250

Cytat :
Ehh. wiem co to jest brak weny, sam odpuściłem moje opowiadanie, bo ilekroć się za nie zabierałem i czytałem, miałem wrażenie że to wypociny dla 5 latków..
Wcale nie! Kochany - nie i jeszcze raz nie, to nie są żadne "wypociny dla 5-latków", uwierz mi ;**! Ja osobiście czekam nadal z wytęsknieniem na kolejny, świetny rozdział i obiecaj, że niedługo się za to z powrotem zabierzesz, jak tylko ci wena wróci Broken As Designed - komentarze - Page 8 1844036096 I love you
Broken As Designed - komentarze - Page 8 Tumblr_n23hlhlphW1rvs9wso1_500

Cytat :
Ale cóż niepozostaje mi nic innego jak przerzucić się na Brave little empath
Broken As Designed - komentarze - Page 8 Tumblr_inline_mo0r9aFF9A1qz4rgp
Squeeeeeeeeeee :dance: Broken As Designed - komentarze - Page 8 1833877730 !!! Naprawdę, naprawdę będzie mi bardzo miło, jeśli tam zajrzysz I love you Embarassed . Mam nadzieję, że się nie rozczarujesz xD Broken As Designed - komentarze - Page 8 1844036096 . Zwłaszcza, że Will na początku to taka.. sierotka trochę ( Laughing wydaje mi się, że za bardzo zapomniałam o tym, że "Fear makes you rude, Will", a skupiłam na: "Somebody please help Will Graham! ...No, not you, Dr Lecter, you sit back down, fucker" xDD), ale od któregoś rozdziału w przyszłości, bodajże 11-ego, wszystko mu się odmienia, zaczyna wreszcie wykorzystywać umiejętnie swoją empatię i powoli, powoli zaczyna być równie niebezpieczny jak Hannibal :Rolling Eyes:
..Pozostaje mi tylko więc życzyć:
Broken As Designed - komentarze - Page 8 Bon_appetit___hannibal_gif__by_rainrivermusic-d6blzo7
P.S. Bawi mnie to, jak z jednej strony chcę, żeby Will i Hannibal faktycznie wyjechali razem (i z ich przyszywaną córką, Abigail, bo jak The Murder Family, to The Murder Family Razz ) do Florencji, ale z drugiej strony moim największym marzeniem jest to, by Will podłożył Hannibalowi bombę pod dom albo odstrzelił mu głowę czy coś, a potem sam przeprowadził się na Florydę, poślubił Molly i żył długo i szczęśliwie ^.^ Laughing Laughing Te dylematy xDD

Cytat :
Oby ten sezon dodał ci pomysłów
Znaczy... pomysły to ja mam, wiem, jak BaD ma się skończyć, mam to niby rozrysowane w głowie już od jakiegoś czasu, ale wiesz... Ta wena ;//...
I mam dziwne wrażenie, że ten sezon prędzej mnie ostatecznie zniechęci, no ale cóż xD. Stilesa zawsze będę kochać, więc Dylan na ekranie na pewno jakimś przypływem weny będzie, a poza tym kocham was za bardzo, by to opowiadanie porzucić bez zakończenia ;*****

Cytat :
ps. Ale jednego ci nie wybaczę xd... tego cliffhanger'a z poprzedniego rozdziału ^^.(oczywiście żartuje)
Obiecuję, że wszystko wyjaśni się w lipcu xDD! I jeszcze raz bardzo, bardzo, bardzo przepraszam ;**********

Xoxoxo i tulę I love you
Powrót do góry Go down
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Broken As Designed - komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Broken As Designed - komentarze   Broken As Designed - komentarze - Page 8 Icon_minitime17/6/2014, 13:27

Cytat :
w SPN, jak umiera Cas albo jakiś Winchester, to ja robię już tylko jedne wielkie *ziew*... bo i tak zaraz ożyją -.- ... Nawet ostatnio widziałam zestawienie ich 10-ciu najlepszych śmierci  . Sam Dean umierał bodajże 106 razy, wtf
106 razy  Shocked  Surprised  ?! To SPN pobija rekordy.
 
Cytat :
A co do Stefa, to w sumie... Nie mam nic do Paula, ale on wszystko gra na jedną nutę ;/. Nawet przy tej śmierci (ani po niej) nie był specjalnie wyrazisty czy dramatyczny. Może dlatego w ogóle jego wątek nigdy mnie nie ruszał..
Z chęcią do gry w TVD to zauważyłam, że ona u wszystkich aktorów powoli spada w dół, nawet Nina nie gra tak, jak kiedyś  Sad  Paul pewnie wiedział, że w następnym odcinku znowu będzie na ekranie, więc nie poszedł w dramaturgię i nie wczuł się specjalnie w ten moment, choć powinien, bo to w końcu śmierć jednego z trzech głównych bohaterów serialu oraz jego zawód.
 
Cytat :
To już tylko 10 dni  
...przeraża mnie to, że przestałam być tym podekscytowana xD. Co czytam jakiś nowy spojler/wywiad z Jeffem, to odchodzi mi coraz bardziej ochota na nowy sezon ;/
Również nie czekam na s4 z jakimś szczególnym podekscytowaniem, ale na pewno oczekuję tego sezonu i od razu zabiorę się za odcinek, jak tylko się pojawi. Spoilerów za dużo się nie naczytałam, więc może to i dobrze Wink
Cytat :
......A pojutrze finał s4 GoT  !
Jeszcze się nie widziałam finału, bo świadomość, że trzeba czekać, aż rok na następny odcinek odpycha mi w czasie jego obejrzenie Razz
 
Cytat :
Więc chcesz, żebym się popłakała, tak  ? To twoja intencja, tak  ? Chcesz mi złamać serduszko xDD?
W sumie po tym filmie to ma się złamane serduszko i jakoś tak wpada się w taką zadumę i melancholię, więc ostrożnie Wink
 
Cytat :
Uwierz mi, szukałam różnych piosenek na tekstowie z podpalaniem, ale tylko ta mi najbardziej pasowała
Rozumiem Cię doskonale, bo jak sama szukam fajnego tekstu to czasami znajduję te parę linijek u niekoniecznie uwielbianych wykonawców, ale jeśli pasują, to czemu z nich nie skorzystać Wink
 
Cytat :
Tbh......... straciłam wenę do tego opowiadania  ?... Może wróci mi, gdy wciągnie mnie s4 TW, ale.. póki co.. To chyba je na trochę zawieszę ;//.. Już pomijam to, że średnio mam czas podczas sesji, ale, um, zabrałam się za dalszy ciąg Brave little empath i nowa, mroczniejsza i bardziej wyrównana dynamika między postaciami strasznie mi się podoba do pisania
Właśnie widziałam, że w temacie BaD pojawił się nowy wpis i tak sobie myślę czy już napisałaś nowy rozdział, bo niedawno pisałaś o jego zawieszeniu. Ale nie przejmuj się, poczekam, ile będzie trzeba i jak będziesz miała wenę i czas to sobie spokojnie popiszesz dalszy ciąg. Będę tęsknić, ale nie czuj czasem żadnej presji z tego powodu. Życzę Ci, aby ten sezon mile Cię zaskoczył oraz napełnił Cię potrzebną weną i pomysłami. BLE już zaczęłam, więc teraz przerzucę się na jego kontynuowanie Smile
 
Buziaki ;*
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Broken As Designed - komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Broken As Designed - komentarze   Broken As Designed - komentarze - Page 8 Icon_minitime17/6/2014, 18:02

Jaszka,
Cytat :
106 razy?! To SPN pobija rekordy.
Chyba nawet nieco więcej, tbh xD. Ale te 100 razy upchnęli w jednym odcinku (podpadł archaniołowi Gabrielowi, mojej jednej z najukochańszych postaci Laughing ), a tamta reszta jest rozrzucona po kilka na sezon, więc dajemy radę Razz

Cytat :
Z chęcią do gry w TVD to zauważyłam, że ona u wszystkich aktorów powoli spada w dół, nawet Nina nie gra tak, jak kiedyś Paul pewnie wiedział, że w następnym odcinku znowu będzie na ekranie, więc nie poszedł w dramaturgię i nie wczuł się specjalnie w ten moment, choć powinien, bo to w końcu śmierć jednego z trzech głównych bohaterów serialu oraz jego zawód.
Mi się wydaje, że to może być wina zarówno przemęczenia, jak i coraz bardziej kiepskich wątków. Aktorom po prostu się już nie chce wkładać duszę i wysiłek w coś, co im nie sprawia takiej satysfakcji, jak kiedyś.. ;// Szkoda trochę. W ogóle ciekawe, czy następny sezon będzie ostatni Wink?
A co do Paula - to nie on zawsze rzucał komentarze, że niezbyt podoba mu się TVD i wolałby odejść ;p? Coś takiego słyszałam, ale nie wiem, czy to prawda, czy plotki ;D

Cytat :
Również nie czekam na s4 z jakimś szczególnym podekscytowaniem, ale na pewno oczekuję tego sezonu i od razu zabiorę się za odcinek, jak tylko się pojawi. Spoilerów za dużo się nie naczytałam, więc może to i dobrze
Zdecydowanie dobrze, ja zaczynam lekko żałować, że muszę, by je później wrzucać tutaj xD. Ale bez jaj, wiesz, że na konwencji praktycznie każdy z aktorów (Daniel, Hoechlin, Dylan, Adelaide etc.) krytykował aluzyjnie (Hoechlin to praktycznie wprost) pisanie Jeffa O.o. Wyjaśniło się poniekąd, przez co Daniel naprawdę odszedł - brak backstory Isaaca i momentów dla rozwoju charakteru postaci ;/
Ja też sięgnę od razu po odcinek Wink. W końcu wciąż mam tam Stilesa, a jego kochać nie przestanę, nawet jeśli ten serial całkowicie zejdzie na psy Laughing

Cytat :
Jeszcze się nie widziałam finału, bo świadomość, że trzeba czekać, aż rok na następny odcinek odpycha mi w czasie jego obejrzenie
Finał był świetny xD. Ja obejrzałam, chociaż powinnam była się akurat uczyć Razz
Ale przyznam, że było ciekawie, mimo że przedostatni był trochę lepszy Wink
Oj taaaaaam Laughing . Po s4 TW też będziesz czekała rok na kolejny sezon xD

Cytat :
W sumie po tym filmie to ma się złamane serduszko i jakoś tak wpada się w taką zadumę i melancholię, więc ostrożnie
Postaram się Wink

Cytat :
Rozumiem Cię doskonale, bo jak sama szukam fajnego tekstu to czasami znajduję te parę linijek u niekoniecznie uwielbianych wykonawców, ale jeśli pasują, to czemu z nich nie skorzystać
Dokładnie Wink. Zresztą, czasami niektóre piosenki to takie guilty pleasures Laughing . Lubisz ich słuchać, ale wstydzisz się do tego przyznać przez wykonawcę Laughing

Cytat :
Właśnie widziałam, że w temacie BaD pojawił się nowy wpis i tak sobie myślę czy już napisałaś nowy rozdział, bo niedawno pisałaś o jego zawieszeniu. Ale nie przejmuj się, poczekam, ile będzie trzeba i jak będziesz miała wenę i czas to sobie spokojnie popiszesz dalszy ciąg. Będę tęsknić, ale nie czuj czasem żadnej presji z tego powodu. Życzę Ci, aby ten sezon mile Cię zaskoczył oraz napełnił Cię potrzebną weną i pomysłami. BLE już zaczęłam, więc teraz przerzucę się na jego kontynuowanie
Yup, postanowiłam dać wam już oficjalnie znać, bo nawet ostatnio próbowałam otworzyć Worda i coś napisać, ale mi nie szło ;/.. W lipcu się jednak za to wezmę nawet, gdybym miała przykuć się do komputera i głodować, póki nie napiszę rozdziału Laughing
Aww, dziękuję xDD. Wątpię, że tak będzie, ale może sam widok Stilesa pomoże :Rolling Eyes:
Broken As Designed - komentarze - Page 8 1844036096 Mam nadzieję, że tamto drugie opowiadanie cię nie zanudzi ;******* I love you

Ściskaaaaaaam <33333

Powrót do góry Go down
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Broken As Designed - komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Broken As Designed - komentarze   Broken As Designed - komentarze - Page 8 Icon_minitime29/6/2014, 22:43

Cytat :
Mi się wydaje, że to może być wina zarówno przemęczenia, jak i coraz bardziej kiepskich wątków. Aktorom po prostu się już nie chce wkładać duszę i wysiłek w coś, co im nie sprawia takiej satysfakcji, jak kiedyś.. ;// Szkoda trochę. W ogóle ciekawe, czy następny sezon będzie ostatni  ?A co do Paula - to nie on zawsze rzucał komentarze, że niezbyt podoba mu się TVD i wolałby odejść ;p? Coś takiego słyszałam, ale nie wiem, czy to prawda, czy plotki ;D
Zgadzam się, zresztą wcielać się już tą samą postać piąty czy już nawet szósty rok z rzędu staje się męczące i zapewne aktorzy popadają w rutynę i nie cieszy ich to tak, jak kiedyś, czego efekty widzimy na ekranie. Na razie nie słyszałam, żeby s6 miałby być ostatni, ale jeśli kura będzie w dalszym ciągu znosiła złote jajka, to myślę, że doczekamy się i s7. O Paulu coś mi się obiło o uszy, że chce odejść po s6, ale na ile to jest prawdą to nie mam pojęcia, zawsze mogą mu podwyższyć gażę na następny sezon i wtedy zapewne poważnie rozważy swoje możliwe odejście Wink  
 
Cytat :
Zdecydowanie dobrze, ja zaczynam lekko żałować, że muszę, by je później wrzucać tutaj xD. Ale bez jaj, wiesz, że na konwencji praktycznie każdy z aktorów (Daniel, Hoechlin, Dylan, Adelaide etc.) krytykował aluzyjnie (Hoechlin to praktycznie wprost) pisanie Jeffa O.o. Wyjaśniło się poniekąd, przez co Daniel naprawdę odszedł - brak backstory Isaaca i momentów dla rozwoju charakteru postaci ;/
W takim razie jestem z nich dumna, że nie boją się mówić o tym, co myślą. Daniel faktycznie nie miał możliwości rozwoju, ale zawsze mogli pomyśleć nad zrobieniem dla niego ciekawszego wątku w s4, a tak chłopak władował się w The Originals i jeszcze wpadnie w sidła Hayley ;/
 
Cytat :
Ja też sięgnę od razu po odcinek  . W końcu wciąż mam tam Stilesa, a jego kochać nie przestanę, nawet jeśli ten serial całkowicie zejdzie na psy
Akurat po 4x01 nie sięgnęłam od razu, bo dopiero w piątek, ale to przez obronę Wink Tak, Stiles i jeszcze Lydia trzymają mnie najmocniej przy TW.
 
Cytat :
Finał był świetny xD. Ja obejrzałam, chociaż powinnam była się akurat uczyć  
Ale przyznam, że było ciekawie, mimo że przedostatni był trochę lepszy
Finał obejrzałam wtedy we wtorek w TV, bo zauważyłam, że na dekoderze w końcu dali nam możliwość wyboru napisów, więc nareszcie jakość była full hd Very Happy Odcinek mi się podobał, poruszyli sporo wątków, ale jednak brakowało mi takiego wielkiego cliffhangera. I teraz znowu cały rok czekania i usychania z tęsknoty za GoT Sad
 
Cytat :
Yup, postanowiłam dać wam już oficjalnie znać, bo nawet ostatnio próbowałam otworzyć Worda i coś napisać, ale mi nie szło ;/.. W lipcu się jednak za to wezmę nawet, gdybym miała przykuć się do komputera i głodować, póki nie napiszę rozdziału
Naprawdę jesteś kochana i doceniam to, że jesteś w stosunku do swoich czytelników fair, wykładając kawę na ławę, przedstawiając to jaka jest sytuacja, to się bardzo ceni  Broken As Designed - komentarze - Page 8 1844036096  Kochana spokojnie zalicz sesję, później sobie odpocznij po trudach nauki, a w wolnej chwili bez żadnego przymusu i presji popisz Twoje arcydzieło ;*
 
Cytat :
Mam nadzieję, że tamto drugie opowiadanie cię nie zanudzi ;*******
Tuż po obronie zaczęłam wakacje, na razie ogarniam wszystkie zaległości i na pewno zabiorę się za czytanie Brave little empath. Nawet przeczytałam jakieś dwa tygodnie temu na tablecie, jak nie miałam  komputera, dwa kolejne rozdziały, ale jeszcze nie skomentowałam. Więc u Ciebie o żadnej nudzie nie ma mowy i nie wiem skąd Ci to przyszło do głowy  Evil or Very Mad 
 
Ściskam skarbie i życzę weny na oba opowiadania! ;*********
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Broken As Designed - komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Broken As Designed - komentarze   Broken As Designed - komentarze - Page 8 Icon_minitime29/6/2014, 23:25

Jaszka,
Cytat :
Zgadzam się, zresztą wcielać się już tą samą postać piąty czy już nawet szósty rok z rzędu staje się męczące i zapewne aktorzy popadają w rutynę i nie cieszy ich to tak, jak kiedyś, czego efekty widzimy na ekranie. Na razie nie słyszałam, żeby s6 miałby być ostatni, ale jeśli kura będzie w dalszym ciągu znosiła złote jajka, to myślę, że doczekamy się i s7. O Paulu coś mi się obiło o uszy, że chce odejść po s6, ale na ile to jest prawdą to nie mam pojęcia, zawsze mogą mu podwyższyć gażę na następny sezon i wtedy zapewne poważnie rozważy swoje możliwe odejście
Co do kury znoszącej złote jajka, to chyba aż posprawdzam rankingi oglądalności, bo wydaje mi się, że gdzieś czytałam, że pospadały Wink. Ale z drugiej strony wiem, że oglądalność musi sporo spaść, żeby CW zdjęło serial (były przecież te całe akcje z s7 SPN), więc pewnie masz rację xD.
Mi jedynie szkoda, że aktorzy serialowi mają problem z kręceniem normalnych filmów przez napięty grafik, przez co nie mogą się rozwijać ;/. Plus, dostają już tą łatkę danej postaci i czasem trudno im od niej uciec... To ten może wpłynąć na decyzję Paula Wink

Cytat :
W takim razie jestem z nich dumna, że nie boją się mówić o tym, co myślą. Daniel faktycznie nie miał możliwości rozwoju, ale zawsze mogli pomyśleć nad zrobieniem dla niego ciekawszego wątku w s4, a tak chłopak władował się w The Originals i jeszcze wpadnie w sidła Hayley ;/
Jeff nie zrobiłby dla niego ciekawszego wątku w s4 Wink. Widziałaś gdzieś tylu aktorów odchodzących tak licznie z jakiegoś serialu xD?
The Originals nie oglądam, ale koleżanka mówiła mi, że Hayley i Elijah mają się ku sobie, to prawda xD? Może postać Daniela będzie bezpieczna Laughing

Cytat :
Akurat po 4x01 nie sięgnęłam od razu, bo dopiero w piątek, ale to przez obronę Wink Tak, Stiles i jeszcze Lydia trzymają mnie najmocniej przy TW.
Ja się cieszę, że przynajmniej Lydia w tym sezonie odpocznie od związków, bo jakby mieli ją zeswatać z Parrishem, to chyba bym coś komuś zrobiła xD. Co ona, rowerek do jeżdżenia dla wszystkich, zero czasu do odreagowania śmierci Allison i Nogitsune ;/..? Ach okay, Stilesowi ten czas nie został dany nawet Laughing

Cytat :
Finał obejrzałam wtedy we wtorek w TV, bo zauważyłam, że na dekoderze w końcu dali nam możliwość wyboru napisów, więc nareszcie jakość była full hd Odcinek mi się podobał, poruszyli sporo wątków, ale jednak brakowało mi takiego wielkiego cliffhangera. I teraz znowu cały rok czekania i usychania z tęsknoty za GoT
No nie?? Najgorszy jest tak długi hiatus Crying or Very sad . Ale co poradzić, na dobre rzeczy zawsze trzeba trochę poczekać :Rolling Eyes:

Cytat :
Naprawdę jesteś kochana i doceniam to, że jesteś w stosunku do swoich czytelników fair, wykładając kawę na ławę, przedstawiając to jaka jest sytuacja, to się bardzo ceni Kochana spokojnie zalicz sesję, później sobie odpocznij po trudach nauki, a w wolnej chwili bez żadnego przymusu i presji popisz Twoje arcydzieło ;*
Jakie arcydzieło, jakie arcydzieło Laughing ... Ale strasznie dziękuję za wsparcie i zrozumienie Broken As Designed - komentarze - Page 8 1844036096 . Po prostu nie chciałam, byście na darmo zaglądali, czy jest nowy rozdział, czy nie Embarassed ...

Cytat :
Tuż po obronie zaczęłam wakacje, na razie ogarniam wszystkie zaległości i na pewno zabiorę się za czytanie Brave little empath. Nawet przeczytałam jakieś dwa tygodnie temu na tablecie, jak nie miałam  komputera, dwa kolejne rozdziały, ale jeszcze nie skomentowałam. Więc u Ciebie o żadnej nudzie nie ma mowy i nie wiem skąd Ci to przyszło do głowy
...z braku jakichkolwiek komentarzy tutaj Razz ? (zaczynam się cieszyć, że publikuję je jeszcze w dwóch innych miejscach, serio ;/..)
Dzięki Wink

Buziaki i ściskam mocno ;*******
Powrót do góry Go down
Annie
Wilkołak
Wilkołak
Annie


Liczba postów : 1040
Punkty : 7
Join date : 03/07/2012
Age : 27
Skąd : Tajlandia ^^

Broken As Designed - komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Broken As Designed - komentarze   Broken As Designed - komentarze - Page 8 Icon_minitime3/7/2014, 01:12

No to tak... Miałam sporo do nadrobienia, więc dziś... nie jem, nie piję i nie śpię tylko czytam. I nadrobione tylko powiedz mi... jak możesz być tak okrutna i w takim momencie przerywać? No jak?! ;o Po prostu nie wierzę. Poza tym, no, dobrze wiesz, że nie przepadam za tym shipem, ale czytałam i na litość boską wciągło mnie! Naprawdę! I nawet zaczęłam ich shipować! ;( A Ty mi tu przerywasz! ;(
Dobra, dość żalów. 

Kochana, z początku myślałam, że uśmierciłaś Scotta! I już prawie płakałam, bo przecież Scotty u Ciebie w ff jest jak szczeniak, jak można go nie kochać, no? Jak on się tak stara, nawet jeśli jest bezradny i wgl. Very Happy Słodko. 
A teraz co nieco z parringów:
Lydia/Jackson - Boyd miał rację, hahah. Cudownie, bo mamy tutaj niezbity dowód na to, że przeciwieństwa się przyciągają. I ta ostatnia scena... No po prostu genialna, parskam i śmieje się jak głupia. Ohh! 
Chris/Laura - Łooo. To jest dopiero ciekawe i słodkie. Komplikujesz i koligujesz jak mało kto, ale wiesz co? W całości to wszystko kupuję! Kompletnie! Very Happy Świetni są. + Derek jako piąte koło u wozu. Chryste, brat chodzący na randki z DOROSŁĄ siostrą, coś strasznego xd. Hahah, ja bym tego nie przeżyła, no sorry. 

I let me love you, bo mamy Kirę *.*. Pewnie już nieżywą, ale czy to ma jakieś znaczenie? A nie! 

I ogólnie sorki za tak marny komentarz, ale zmęczona troszku jestem a chciałam tylko dać znać, że przeczytałam i jestem na bieżąco Very Happy! I czekam na kontynuację aż zbierzesz siły, wenę i wgl. Tak, a zatem weny gorąco życzę  I love you 
A tak szczerze? Uwielbiam Twój styl pisania i czekam na Twoją książkę jakąś. Koniecznie. Smile
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Broken As Designed - komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Broken As Designed - komentarze   Broken As Designed - komentarze - Page 8 Icon_minitime3/7/2014, 10:13

Annie,
Cytat :
No to tak... Miałam sporo do nadrobienia, więc dziś... nie jem, nie piję i nie śpię tylko czytam. I nadrobione tylko powiedz mi... jak możesz być tak okrutna i w takim momencie przerywać? No jak?! ;o Po prostu nie wierzę. Poza tym, no, dobrze wiesz, że nie przepadam za tym shipem, ale czytałam i na litość boską wciągło mnie! Naprawdę! I nawet zaczęłam ich shipować! ;( A Ty mi tu przerywasz! ;(
Dobra, dość żalów.
Wróciłaś, kochana :dance: Broken As Designed - komentarze - Page 8 1844036096 I love you !! Aww, tak, ale... obiecałam, że wezmę się za brakujące cztery rozdziały w lipcu - jest lipiec :Rolling Eyes: - to pewnie niedługo przysiądę... (chociaż zapału mam jeszcze mniej niż przy zawieszaniu). Strasznie, strasznie się cieszę, że ci się spodobało Embarassed . Hahah, wiem, wiem, że nie przepadałaś, ale w sumie w tym opowiadaniu wiele Stereka nie ma, oni już od dawna wspólnej sceny nie mieli xD. Aw, zaczęłaś shippować Broken As Designed - komentarze - Page 8 3932743711 ? Mission accomplished Laughing

Cytat :
Kochana, z początku myślałam, że uśmierciłaś Scotta! I już prawie płakałam, bo przecież Scotty u Ciebie w ff jest jak szczeniak, jak można go nie kochać, no? Jak on się tak stara, nawet jeśli jest bezradny i wgl.  Słodko.
Ale... Scott jest martwy. Najpierw ten bezdomny znalazł jego ciało, a potem było wielokrotnie mówione, że Scott nie żyje - np. że Rafael zmienił się na gorsze po śmierci syna; że wszyscy myślą, że to Stiles go zabił...
Zastanawiałam się właśnie, co mogło sprawić, że myślałaś, że go oszczędziłam i pomyślałam o słowach Kate do Stilesa Wink. Już śpieszę mówić, że ona go okłamuje, bo inaczej Stiles by się zbuntował i nie był taki posłuszny xD

Cytat :
A teraz co nieco z parringów:
Lydia/Jackson - Boyd miał rację, hahah. Cudownie, bo mamy tutaj niezbity dowód na to, że przeciwieństwa się przyciągają. I ta ostatnia scena... No po prostu genialna, parskam i śmieje się jak głupia. Ohh!
I love you ! Haha, przyznam ci, że uwielbiam ich pisać, bo przejęli na siebie ciężar elementu komediowego w tym opowiadaniu xDD. I uwielbiam ciebie, że jest efektywny Broken As Designed - komentarze - Page 8 1844036096 ! Hah, ale oni są boscy, jak usiłują pokazać, że niby nie dbają, chociaż dbają xDD

Cytat :
Chris/Laura - Łooo. To jest dopiero ciekawe i słodkie. Komplikujesz i koligujesz jak mało kto, ale wiesz co? W całości to wszystko kupuję! Kompletnie! Świetni są. + Derek jako piąte koło u wozu. Chryste, brat chodzący na randki z DOROSŁĄ siostrą, coś strasznego xd. Hahah, ja bym tego nie przeżyła, no sorry.
Embarassed dziękuję <3333333!! Właśnie zastanawiałam się nad tym pairingiem, ale oni są najbardziej zbliżeni wiekowo (chociaż Lau jest młodsza), no i jakoś tak się dobrze dopełniają xD. A co do Dereka - ten to lubi utrudniać ludziom życie, żeby tylko postawić na swoim Laughing Laughing

Cytat :
I let me love you, bo mamy Kirę *.*. Pewnie już nieżywą, ale czy to ma jakieś znaczenie? A nie!
;******* chciałam ją dać, bo polubiłam jej postać w TW, ale jednocześnie nie miałam już jak wcisnąć jej dużego wątku, bo i tak mam strasznie dużo nagromadzonych xD. Plus, bardzo chciałam, żeby Stiles zabił kogoś dobrego, by pokazać tym samym, że on już kompletnie nie rozgranicza w swojej chęci zemsty i odgórnej kontroli od Petera :Rolling Eyes:

Cytat :
I ogólnie sorki za tak marny komentarz, ale zmęczona troszku jestem a chciałam tylko dać znać, że przeczytałam i jestem na bieżąco! I czekam na kontynuację aż zbierzesz siły, wenę i wgl. Tak, a zatem weny gorąco życzę
A tak szczerze? Uwielbiam Twój styl pisania i czekam na Twoją książkę jakąś. Koniecznie.
A wiesz, że za książkę zamierzam się zabrać w te wakacje Embarassed ? Nie mam pojęcia, jak mi to wyjdzie, ale chcę spróbować xDD. Tylko że na początku miałam pomysł właśnie na coś w stylu Fierce Little Red z nekromancją i wszystkim, ale teraz mam ochotę na pairing policjant/seryjna morderczyni (omg, wiem, wiem, wiem, ale to nie będzie Will i Hanni xD! I promiiiiiiiise, po prostu spodobała mi się ta dynamika Laughing ). Dlatego jeszcze muszę pomyśleć ;D
Dziękuję jeszcze raz, bo naprawdę wiele dla mnie znaczy, że wciąż chcesz to czytać i ci się podoba I love you ... Jak już mówiłam, wezmę się za kończenie BaD jeszcze w tym miesiącu, ale póki co piszę Brave little empath - a tam też niewiele do zakończenia mi zostało, I guess.. - więc jeszcze nie znam dokładnej daty Embarassed ...

Dziękuję i ściskam mocarnie jeszcze raz I love you ! Buziaki, sunshine ;************!
Powrót do góry Go down
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Broken As Designed - komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Broken As Designed - komentarze   Broken As Designed - komentarze - Page 8 Icon_minitime3/7/2014, 19:46

Cytat :
Co do kury znoszącej złote jajka, to chyba aż posprawdzam rankingi oglądalności, bo wydaje mi się, że gdzieś czytałam, że pospadały  . Ale z drugiej strony wiem, że oglądalność musi sporo spaść, żeby CW zdjęło serial (były przecież te całe akcje z s7 SPN), więc pewnie masz rację xD.
Zgadza się, w rankingu stacji TVD spadło i na pierwszym miejscu widziałam, że jest teraz Arrow, ale i tak TVD przyniosło the CW spory zysk i rozgłos, więc tak szybko nie pozbędą się tego serialu Wink
 
Cytat :
Mi jedynie szkoda, że aktorzy serialowi mają problem z kręceniem normalnych filmów przez napięty grafik, przez co nie mogą się rozwijać ;/. Plus, dostają już tą łatkę danej postaci i czasem trudno im od niej uciec... To ten może wpłynąć na decyzję Paula  
Oj, Paul u mnie ma już łatkę Stefana, bo gdziekolwiek teraz wystąpi to będę widzieć go, jako Salvatore’a, więc już od tego nie ucieknie, to tak, jak pierwszy z brzegu przykład - Daniel Radcliffe będzie po wieki Harrym Potterem czy  Kristen Stewart zmierzchową Bellą.
 
Cytat :
Widziałaś gdzieś tylu aktorów odchodzących tak licznie z jakiegoś serialu xD?
TW jest pierwsze, bo nie spotkałam się w innych serialach, żeby aktorzy odchodzili z własnej nieprzymuszonej woli z serialu, więc na pewno coś jest na rzeczy.
 
Cytat :
The Originals nie oglądam, ale koleżanka mówiła mi, że Hayley i Elijah mają się ku sobie, to prawda xD? Może postać Daniela będzie bezpieczna
Z The Originals oglądałam szesnaście odcinków i tak, Elijah kleił się do Hayley, robił maślane oczęta itd., ale to i tak nie przeszkadza scenarzystom podsuwać jej np. Księcia z bagien czy uwypuklać to, że Hayley nosi dziecko Klausa, więc niech Daniel ma się na baczności Wink
 
Cytat :
Ja się cieszę, że przynajmniej Lydia w tym sezonie odpocznie od związków, bo jakby mieli ją zeswatać z Parrishem, to chyba bym coś komuś zrobiła xD
Z Parrishem powiadasz  Broken As Designed - komentarze - Page 8 575276571 
Ale na poważnie, to też nie byłabym tym szczególnie zachwycona choć Parrish mnie totalnie skradł, ale Lydia nie potrzebuje, aż tylu adoratorów.
 
Cytat :
Ale co poradzić, na dobre rzeczy zawsze trzeba trochę poczekać
Zgadza się, trzeba poczekać, ale aż tyle  No 
 
Cytat :
Jakie arcydzieło, jakie arcydzieło  ... Ale strasznie dziękuję za wsparcie i zrozumienie  . Po prostu nie chciałam, byście na darmo zaglądali, czy jest nowy rozdział, czy nie  
Jak to kochana szczera prawda jest Very Happy I nie ma za co, to my dziękujemy Ci za taki kontakt z nami-czytelnikami Broken As Designed - komentarze - Page 8 1844036096
 
Cytat :
...z braku jakichkolwiek komentarzy tutaj  ? (zaczynam się cieszyć, że publikuję je jeszcze w dwóch innych miejscach, serio ;/..)
W sumie to tak, za wielu komentarzy do opowiadania z Willem tutaj nie ma, ale masz swoich stałych i oddanych czytelników na fTVD Wink A tak na zaś – to komentować tutaj BLE, czy tam?
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Broken As Designed - komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Broken As Designed - komentarze   Broken As Designed - komentarze - Page 8 Icon_minitime4/7/2014, 13:20

Jaszka,
Cytat :
Zgadza się, w rankingu stacji TVD spadło i na pierwszym miejscu widziałam, że jest teraz Arrow, ale i tak TVD przyniosło the CW spory zysk i rozgłos, więc tak szybko nie pozbędą się tego serialu
Wow, Arrow nieźle się wybiło :Rolling Eyes: . Nie no, fakt, nie pozbędą się, chociaż chciałabym, by zakończyli serial z godnością, póki się jeszcze jakoś trzyma Wink. Np. SPN - powinno być dawno zakończone, ale na jesieni będzie sezon 10. I okay, łapię, 10 sezonów było w planach, by zrobić taką domkniętą całość. Jednak niedawno usłyszałam jakiś żart Padaleckiego o s11 i s12 i musiałam zbierać szczękę z podłogi ;/. Nawet moja koleżanka, która wciąż jest fanką, była zniechęcona Laughing

Cytat :
Oj, Paul u mnie ma już łatkę Stefana, bo gdziekolwiek teraz wystąpi to będę widzieć go, jako Salvatore’a, więc już od tego nie ucieknie, to tak, jak pierwszy z brzegu przykład - Daniel Radcliffe będzie po wieki Harrym Potterem czy  Kristen Stewart zmierzchową Bellą.
Laughing niby tak xD. Ostatnio oglądałam jakiś horror z Radcliffem i wciąż miałam gdzieś z tyłu umysłu naszego dobrego, starego Harry'ego Razz

Cytat :
TW jest pierwsze, bo nie spotkałam się w innych serialach, żeby aktorzy odchodzili z własnej nieprzymuszonej woli z serialu, więc na pewno coś jest na rzeczy.
Wiesz, że chodzą plotki, że Hoechlin ma odejść pale ??

Cytat :
Z The Originals oglądałam szesnaście odcinków i tak, Elijah kleił się do Hayley, robił maślane oczęta itd., ale to i tak nie przeszkadza scenarzystom podsuwać jej np. Księcia z bagien czy uwypuklać to, że Hayley nosi dziecko Klausa, więc niech Daniel ma się na baczności
Oh boy, ta to ma powodzenie Laughing

Cytat :
Z Parrishem powiadasz  
Ale na poważnie, to też nie byłabym tym szczególnie zachwycona choć Parrish mnie totalnie skradł, ale Lydia nie potrzebuje, aż tylu adoratorów.
Parrish to jak książę z bajki I love you
Zgadzam się, ona powinna mieć sezon tylko dla siebie, bo zawsze z kimś jest, a to też niedobrze..

Cytat :
Zgadza się, trzeba poczekać, ale aż tyle
Mogę się pochwalić, że wypożyczyłam książki i już rozpoczęłam czytanie :Rolling Eyes: ?

Cytat :
Jak to kochana szczera prawda jest I nie ma za co, to my dziękujemy Ci za taki kontakt z nami-czytelnikami
;****** Broken As Designed - komentarze - Page 8 1844036096 Za dwa tygodnie biorę się za pisanie brakujących rozdziałów Wink

Cytat :
W sumie to tak, za wielu komentarzy do opowiadania z Willem tutaj nie ma, ale masz swoich stałych i oddanych czytelników na fTVD A tak na zaś – to komentować tutaj BLE, czy tam?
I na AO3 Wink. Tam przynajmniej jest tematycznie, chociaż powinnam przełożyć to na angielski Laughing . A tak naprawdę, to najbardziej żałuję, że nie ma polskiego forum o Hannim, le sigh..
Hm, chyba tutaj, bo tam miałabyś o wieeele więcej rozdziałów do nadrabiania xD. To opowiadanie zaczęłam pisać półtora roku temu już, potem miałam siedmiomiesięczną przerwę, a w przyszłym tygodniu wstawiam ostatni rozdział ;D. Tutaj chyba byłoby ci łatwiej, bo mniej Broken As Designed - komentarze - Page 8 1844036096
W ogóle ja muszę cię też przeprosić, bo mam niezły poślizg w komentowaniu twojej grafiki Embarassed . Najpierw to zamieszanie z ostatnim egzaminem, a potem ta sprawa z moją siostrą ;/... Ale obiecuję, że nadrobię niedługo I love you ;*****

Ściskam <3333333
Powrót do góry Go down
Annie
Wilkołak
Wilkołak
Annie


Liczba postów : 1040
Punkty : 7
Join date : 03/07/2012
Age : 27
Skąd : Tajlandia ^^

Broken As Designed - komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Broken As Designed - komentarze   Broken As Designed - komentarze - Page 8 Icon_minitime23/7/2014, 09:36

Zabiłaś Jacksona!  Surprised  Surprised  Surprised  Sad  Sad  Sad Biedna Lydia ;/ i biedna ja, bo myślałam, że może wreszcie ten ship będzie miał szansę xd.

Czyżbyś tak w ogóle zmierzała już ku końcowi? McCall zgładzony (chyba, że jakoś uszedł z życiem...), całe Biuro wyeksplodowało, Stiles jest znów w dobrych rękach :Rolling Eyes: ...? Będzie happy end? Razz I wgl to rozmowa z Derekiem, ohh jaki on, pewny siebie był! I jak potem go wziął za siebie i osłonił własnym ciałem - oh, ckliwe! Ale i tak najbardziej wzruszający moment był z 3546 a 4886  Sad . Nie dość, że 4886 tak mężnie bronił tego drugiego to jeszcze potem chciał, żeby go zabrali. Buu ;c Chwytające za serce! 


ars_amandi napisał:
 Weźmiecie go ze sobą - powiedział krótko i oczy wszystkich zwróciły się na zaskoczonego 3546, który się zresztą szybko otrząsnął z początkowego szoku.
- Nie - zaprotestował wściekle. - Nie. Nie zrobisz mi tego. Nawet się nie waż, 4886. Zostanę tu z tobą.
Drugi android jedynie uniósł wolno dłoń i objął nią twarz swojego towarzysza, delikatnie pocierając kciukiem kość policzkową. 3546 wpatrywał się w niego szeroko otwartymi oczami.
- Jeśli nie odejdziesz w tym momencie, mój nóż znajdzie się pomiędzy twoimi obwodami - odezwał się z nietypową łagodnością w głosie i przesunął czubkiem ostrza po brzuchu szatyna. - A twoja śliczna mała broń nie zda się na nic. Proszę, mon ami, nie nadwerężaj mojej cierpliwości.
3546 nie poruszył się, póki nagle nie został szarpnięty do tyłu za ramię przez Chrisa.

To tu.  Sad  Sad  Sad  Sad 



ars_amandi napisał:
- Jaki jest twój warunek? - zwróciła się do blondwłosego androida, który obserwował ich z rozbawieniem tak, jak zwykle naukowiec spogląda na interakcje nowego, interesującego gatunku.

 Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Urocze, doprawdy. I już go polubiłam!  Wink 
No i nasza genialna i nieomylna Lydia! Oczywiście, że jej ego nigdy nie ucierpi;d. 

I jeszcze cytat dnia!

ars_amandi napisał:
Zastanawiała się, dlaczego ludzie byli tak celowo ślepi na uczucia i emocje androidów, dlaczego udawali, że nie istnieją. Czy w ten sposób było łatwiej?
 
Smile 

Kurczę, powinnaś wydać książkę ;d. Pozmieniaj imiona, żeby nie było, że ściągłaś od Jeffa i publikuj to!  :Rolling Eyes:  :Rolling Eyes:  :Rolling Eyes:
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Broken As Designed - komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Broken As Designed - komentarze   Broken As Designed - komentarze - Page 8 Icon_minitime23/7/2014, 10:35

Annie,
Cytat :
Zabiłaś Jacksona! Biedna Lydia ;/ i biedna ja, bo myślałam, że może wreszcie ten ship będzie miał szansę xd.
Również i biedna ja, kochałam ich sceny, ale moja wewnętrzna sadystka nie chciała się uciszyć xD Miałby, miałby, ale Stiles musiał - niestety - zabić też i kogoś o większej roli w tym opowiadaniu niż jedynie epizodycznej Crying or Very sad Crying or Very sad . Wiesz, by był dramat wśród bohaterów :Rolling Eyes:

Cytat :
Czyżbyś tak w ogóle zmierzała już ku końcowi? McCall zgładzony (chyba, że jakoś uszedł z życiem...), całe Biuro wyeksplodowało, Stiles jest znów w dobrych rękach...? Będzie happy end?
Tak, zostały już 2-3 rozdziały jedynie i kończę ;D. Znaczy, nie tyle Biuro eksplodowało, co pokój (piętro?), ale dzięki temu pozbyłam się najbardziej uciążliwych (McCall) ludzi z niego Laughing . Teraz jeszcze tylko zajęcie się Peterem i Kate i już pozamiatane :Rolling Eyes: . Tak, tak, pamiętam, że obiecywałam na początku, że to będzie lekkie opowiadanie z happy endem Laughing . Lekkie może nie aż tak nie jest, ale przynajmniej przy happy endzie dotrzymam słowa xDDD

Cytat :
I wgl to rozmowa z Derekiem, ohh jaki on, pewny siebie był! I jak potem go wziął za siebie i osłonił własnym ciałem - oh, ckliwe!
Derek to taki, hm, bohater w każdych warunkach pogodowych Laughing . Zawsze chce wszystkich chronić i bronić, i działać tak, by nikt nie ucierpiał z jego bliskich Wink. Dlatego byłby dobrym dowódcą xD
Chociaż bawi mnie to, że zasłonił Stilesa, bo Stiles miał większe szanse przeżycia niż on Laughing

Cytat :
Ale i tak najbardziej wzruszający moment był z 3546 a 4886. Nie dość, że 4886 tak mężnie bronił tego drugiego to jeszcze potem chciał, żeby go zabrali. Buu ;c Chwytające za serce!
McCall powinien przewidzieć, że znęcanie się nad androidami w końcu obróci się przeciwko niemu :Rolling Eyes: . Zwłaszcza, jeśli najpierw specjalnie będą miały stworzoną bardziej agresywną osobowość (do walki/ochrony), a wciąż będą potrafiły się do kogoś przywiązać i chcieć zapewnić temu komuś bezpieczeństwo Wink.
Weeź, mi też się to smutno pisało, zwłaszcza że, uhm, 4886/3546 to mój ulubiony OTP na ten moment xD. I patrząc na to, że kompletnie już nie mam weny do TW, to tylko ich epizodyczny występ pozwolił mi napisać jakoś ten rozdział Embarassed

Cytat :
To tu.
Nawet mogę dać ci wizualny obraz, yes! :dance:
Broken As Designed - komentarze - Page 8 Tumblr_n6ntx5A5VA1r0jkkko5_r2_250Broken As Designed - komentarze - Page 8 Tumblr_n6ntx5A5VA1r0jkkko6_r1_250
Przynajmniej Chris odciągnął Wi-- 3546, bo inaczej to mogłoby się źle skończyć *shudder*. Mam dziwne przeczucie, że 4886 prędzej wolałby "zabić" drugiego androida niż pozwolić, by dalej cierpiał Sad
Spoiler:

Cytat :
Urocze, doprawdy. I już go polubiłam!
Nieswojo się czuję, jak piszę wciąż z tymi numerami Laughing . W ogóle na początku chciałam ich nazwać Jedynka i Dwójka, ale uznałam, że to byłoby zbyt dziwne i lepiej skombinować wiek postaci z liczbą liter w imieniu i nazwisku xD. Jak jakiś kod xDD
Co do 4886, to on jest wręcz stworzony do tego, by go polubić i strasznie się cieszę, że ci się spodobał <3. Ma świetne, nieco staroświeckie maniery; na ludzi patrzy z równym zainteresowaniem, co my na szczury laboratoryjne; a do tego jest masakrycznie niebezpieczny Broken As Designed - komentarze - Page 8 3932743711 . I nawet znalazł możliwość obejścia zabezpieczeń, by móc zabić człowieka  Cool 
Broken As Designed - komentarze - Page 8 Tumblr_n931wjdwVO1rvs9wso1_400
he's so cute

Cytat :
No i nasza genialna i nieomylna Lydia! Oczywiście, że jej ego nigdy nie ucierpi;d.
Lydia I love you . Oczywiście, że nie xD. Ona potrafi sprostać stresogennej sytuacji nawet, gdy ma złamane serce i to w niej podziwiam <3

Cytat :
I jeszcze cytat dnia!
To tak, jak kiedyś było z czarnoskórymi niewolnikami w Stanach Crying or Very sad ...

Cytat :
Kurczę, powinnaś wydać książkę ;d. Pozmieniaj imiona, żeby nie było, że ściągłaś od Jeffa i publikuj to!
Omg, dziękuję I love you I love you ! Właśnie zbieram się za pisanie własnej książki od miesiąca, ale tematyka będzie troszeczkę inna, bo to opowiadanie jest za krótkie, niestety Sad. Ale wiesz, że przez moment zmiana imion etc. też mi przeszła przez myśl Embarassed ?

Kocham cię strasznie i dziękuję I love you ! Ściskam mocno ;**********
Powrót do góry Go down
LemonTree
Gość
Gość
LemonTree


Liczba postów : 11
Punkty : 0
Join date : 16/03/2014

Broken As Designed - komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Broken As Designed - komentarze   Broken As Designed - komentarze - Page 8 Icon_minitime25/7/2014, 08:50

Cytat :
Oczy Stilesa zamigotały, zupełnie jakby przetwarzał jakieś zlecenie, ale nie zatrzymał się nawet na moment, gdy dopadł do Jacksona i wyrwał mu gaśnicę z rąk, a potem z całej siły zamachnął się i uderzył nią w jego głowę.
Przez chwilę wydawało się, że mdlący trzask był jedynym, co dało się słyszeć w pomieszczeniu. Jackson zatoczył się i upadł na podłogę. Gdzieś w tle Lydia zaczęła krzyczeć, a Stiles wciąż stał, kompletnie niezdyszany i wpatrywał się bez ruchu we wgniecioną połowę twarzy Whittemore'a. Krew powoli docierała już do jego tenisówek i wreszcie zrobił krok do tyłu.

No, powiem ci, że ostro zaczęłaś  Sad Surprised 
Podejrzewam, że Lydia jednak pożałowała, że wcześniej nie wcisnęła enter, skoro efekt nie okazał się tak natychmiastowy jak mogłoby się wydawać...
Ech, ostrzegałaś, że Stiles zostawi za sobą kilka trupów, ale i tak ciężko się to czyta Sad
Naprawdę polubiłam Jacksona i jego związek z Lydią  No I jeszcze się zaręczyli i mieli żyć długo i szczęśliwie...  Evil or Very Mad 

Cytat :
- Naprawdę ją masz? - wycedził Derek, patrząc na niego twardo. - Naprawdę myślisz, że ją masz, gdy jedynie spełniasz rozkazy Hydry? Gdybyś miał, przestałbyś w tej chwili, Stiles. Możesz oszukiwać nas, ale nie oszukuj siebie.
Stiles spojrzał na niego, zaskoczony.
- Nie oszukuję…
- Nie możesz wypuścić nikogo żywego z tego budynku, czyż nie? - przerwał mu bezlitośnie. - Chcesz zabić mnie i Laurę? Chcesz zabić swojego ojca?
- K-kogo? - Głos Stilesa zabrzmiał słabo i niewyraźnie, niczym głos wystraszonego dziecka. - Roboty nie mają…
- Roboty nie - przerwał im Stilinski i android obrócił się niemal błyskawicznie, spoglądając na niego rozszerzonymi, zdezorientowanymi oczami. John tymczasem wyglądał, jakby na jego barkach spoczywał za duży ciężar; przygarbił się i potarł dłonią zmęczoną, pełną smutku twarz.
To wszystko trwało jedynie do chwili, w której Stiles go rozpoznał.
- Zostawiłeś mnie - powiedział wolno, z wyrzutem. - Byłeś moim twórcą i oddałeś mnie im. Pozwoliłeś, żeby - żeby--
- Przepraszam - szepnął John i Stiles dosłownie zapadł się w sobie.

Derek był tu niesamowity  I love you To, jak zachował zimną krew i jak bezlitośnie wskazał Stilesowi, że jedynie wykonuje rozkazy, a jego kontrola jest pozorna... No i scena z ojcem, pokazująca, że w Stilesie nie umarły jeszcze wszystkie ludzkie odruchy...
Mimo wszystko nadal mam przed oczyma zmiażdżoną twarz Jacksona i świadomość tego, jak bardzo Lydia musi przez to cierpieć...

Cytat :
- Odłóż nóż, 4886 - polecił agent, czując się niekomfortowo na widok dziwnego, niewłaściwego uśmiechu 4886. Broń zadrżała w jego dłoni. - Doskonale wiesz, że nie możesz nas skrzywdzić.
- Za to wy ciągle krzywdzicie - 4886 zaakcentował to słowo z jawnym niesmakiem - nas. Bawi mnie to, że myślicie, że nie potrafimy znaleźć luki w zabezpieczeniach. - Chwycił nadgarstek mężczyzny, zamykając go w żelaznym uścisku, a potem zaczął wolno, wolno przekręcać mu rękę tak, że lufa teraz była wycelowana w jego własną, przerażoną twarz. Android posłał mu zadowolony, wręcz lodowaty uśmiech. - Zabijesz sam siebie - szepnął sztucznie podekscytowanym tonem, niemalże jakby zdradzał mu jakiś sekret, a potem położył palec na jego i nacisnął spust.
Rozległ się ostry, pojedynczy wystrzał i krew razem z resztkami mózgu chlapnęła na McCalla i 3546, który wpatrywał się z podłogi w 4886 z czymś nieczytelnym w błękitnych oczach.

O rany! Jak na razie mój ulubiony fragment! To, że McCall zginął z ręki własnego androida, którego uważał jedynie za rzecz  Cool  Świetnie to wymyśliłaś Smile i jeszcze te numery, podkreślające to przedmiotowe traktowanie... I nieczytelne oczy drugiego androida, który jeszcze się nie nauczył okazywać emocji... Po prostu mistrzostwo  I love you 

Cytat :
Gdzieś w połowie drogi John musiał wyłączyć 3546, który nie przestawał się wyrywać i szamotać, rzucając przekleństwami. Laura pospieszyła ich, gdy już wychodzili na zewnątrz, w ciemną uliczkę pełną cuchnących kontenerów. Zastanawiała się, dlaczego ludzie byli tak celowo ślepi na uczucia i emocje androidów, dlaczego udawali, że nie istnieją. Czy w ten sposób było łatwiej?
Daleko, daleko nad nimi rozległy się strzały, a zaraz potem eksplozja.
Domyśliła się, że kule wreszcie spowodowały spięcie w systemie 4886 i schyliła głowę, pozwalając, by ciemne włosy zasłoniły spływające jej z oczu łzy.

I to zakończenie i historia dwóch androidów, troszczących się o siebie bardziej niż ludzie...  No 
Jestem bardzo ciekawa jak to wszystko zakończy się dla Stilesa i czy Lydia mu kiedykolwiek wybaczy... (obawiam się, że to niemożliwe..)
Pisz szybciutko dalej, zanim ci się nie odwidzi bo bardzo chcę już wiedzieć co dla nas przygotowałaś na koniec!!!
Całuję moja utalentowana siostro!  I love you I love you I love you 
Powrót do góry Go down
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Broken As Designed - komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Broken As Designed - komentarze   Broken As Designed - komentarze - Page 8 Icon_minitime25/7/2014, 13:08

Cytat :
Wow, Arrow nieźle się wybiło  . Nie no, fakt, nie pozbędą się, chociaż chciałabym, by zakończyli serial z godnością, póki się jeszcze jakoś trzyma  . Np. SPN - powinno być dawno zakończone, ale na jesieni będzie sezon 10. I okay, łapię, 10 sezonów było w planach, by zrobić taką domkniętą całość. Jednak niedawno usłyszałam jakiś żart Padaleckiego o s11 i s12 i musiałam zbierać szczękę z podłogi ;/. Nawet moja koleżanka, która wciąż jest fanką, była zniechęcona
Jakiś czas temu przed zobaczeniem rankingu nawet nie sądziłam, że Arrow tak dobrze stoi z oglądalnością. Poziom TVD cały czas spada w dół, więc jak dla mnie powinni już zejść ze sceny i oszczędzić sobie coraz to głupszych pomysłów, bo chcę zapamiętać Pamiętniki za genialne pierwsze trzy sezony, a nie za to, co działo się później. SPN, jak wiesz nie oglądam, ale jeśli serial ma już, aż dziesiąty sezon, to według mnie nie oznacza to nic dobrego, bo jest niemożliwością, aby nieprzerwanie przez 200 odcinków trzymać wysoki poziom.
 
Cytat :
Ostatnio oglądałam jakiś horror z Radcliffem i wciąż miałam gdzieś z tyłu umysłu naszego dobrego, starego Harry'ego
Z Danielem oprócz oczywiście wszystkich części Harry’ego widziałam jedynie Kobietę w czerni i tak, jak mówisz miałam przed oczami Pottera, a nie Kippsa. Choć nie żałuję, że skusiłam się na ten film, bo miał ciekawą historię, a zakończenie na pewno nurtuje tym, że można je interpretować na różne sposoby  Wink 
 
Cytat :
Wiesz, że chodzą plotki, że Hoechlin ma odejść  ??
OMG  Surprised  To serial już się całkiem sypnie..
 
Cytat :
Zgadzam się, ona powinna mieć sezon tylko dla siebie, bo zawsze z kimś jest, a to też niedobrze..
Lydia powinna odpocząć od chłopaków, bo biedna, jak do tej pory nie miała z nimi szczęścia. A w ogóle to zawsze byłam za Pydią, a teraz serwują nam takie kąski z Parrishem i Lydią, że aż mam ochotę zobaczyć ich razem  :Rolling Eyes
 
Cytat :
Mogę się pochwalić, że wypożyczyłam książki i już rozpoczęłam czytanie  ?
O, to super  Very Happy  Ja dalej nie zabrałam się za kontynuowanie drugiej części przez to, że oglądałam serial i większość wydarzeń się pokrywa, więc na razie w tych pierwszych częściach nie ma dużego elementu zaskoczenia.
 
Cytat :
A tak naprawdę, to najbardziej żałuję, że nie ma polskiego forum o Hannim, le sigh
Wiem, że na jednym forum serialowym Hannibal ma poświęcony cały dział do dyskusji  Wink  
 
 
 
Nowy rozdział!!!
Broken As Designed - komentarze - Page 8 Tumblr_m3jv48k8uZ1r3feao
 
Cytat :
Jackson zatoczył się i upadł na podłogę. Gdzieś w tle Lydia zaczęła krzyczeć, a Stiles wciąż stał, kompletnie niezdyszany i wpatrywał się bez ruchu we wgniecioną połowę twarzy Whittemore'a. Krew powoli docierała już do jego tenisówek i wreszcie zrobił krok do tyłu.
- Lydia, Lydia, Lydia - wymruczał, nie odwracając głowy i nie patrząc na nią. - Uciekaj
Niiieeeee!
Broken As Designed - komentarze - Page 8 Tumblr_static_lyds
Po zakończeniu wcześniejszego rozdziału tak coś czułam, że padnie na Lydię bądź Jacksona i tak też się stało, wykrakałam Sad  
Podobało mi się, że Jackson dalej myślał w ostatnich chwilach o ukochanej i liczyło się dla niego jej bezpieczeństwo.
A chociaż u Ciebie mogli mieć przecież taki piękny happy end. Ślub, gromadkę dzieci, psa, domek na wsi...
Broken As Designed - komentarze - Page 8 Tumblr_mca25ayaN11rt2432
W ogóle to od razu zaczęłaś rozdział z mocnym przytupem Wink
 
Cytat :
- Spowolnić go? - podsunął. - Zepsuć? Zawiesić? Wyłączyć? - Postukał palcem w usta w teatralnym namyśle. - Ooch, a co powiecie na: "nic nie zdziałać"? Czy to za bardzo uraziłoby wasze ego? - Podrzucił w dłoni sztylet i znienacka wziął zamach, zanim ktokolwiek zdążył go powstrzymać.
Jest moc!  Broken As Designed - komentarze - Page 8 1426600735 Od razu mam przed oczami ten fragment, a podsuwane przez Stilesa możliwości nadały temu wszystkiemu smaku i bardzo pasują do tego, że niedbale wiedzie palcami po ścianie.
 
Cytat :
- Stiles. - Derek spróbował go złapać za ramię, ale android z łatwością mu się wywinął i teraz sztylet wskazywał na niego, więc uniósł pokojowo ręce, by pokazać, że nie ma złych zamiarów. Nie zamierzał pozwolić, żeby Laurze stała się jakakolwiek krzywda. - Stiles, to nie jesteś ty, walcz z tym!
- I gdzie w tym zabawa? - skontrował sarkastycznie. - Tak jest łatwiej. Przyjemniej. Wreszcie mam kontrolę, Derek - dodał i Hale'owi wydało się, że gdzieś za czerwienią tęczówek przemknęło coś znajomego i pełnego frustracji, nacisku. - Nie rozumiesz, jak to jest jej nie mieć.
- Naprawdę ją masz? - wycedził Derek, patrząc na niego twardo. - Naprawdę myślisz, że ją masz, gdy jedynie spełniasz rozkazy Hydry? Gdybyś miał, przestałbyś w tej chwili, Stiles. Możesz oszukiwać nas, ale nie oszukuj siebie.
Podoba mi się, że to Derek próbuje być głosem rozsądku i pragnie zmienić nastawienie Stilesa, zachowując przy tym pewność siebie i całkowitą stanowczość wypowiadanych słów. Jest to też takie charakterystyczne dla postaci Dereka, więc duży plus  Broken As Designed - komentarze - Page 8 319984936 
 
Cytat :
On nie jest twoim problemem - oznajmił sucho Derek, korzystając z okazji i szarpiąc znieruchomiałego Stilesa za siebie. - Ty nie powinieneś mieć nawet psa pod swoją opieką
Dobrze mówisz Derek!  Broken As Designed - komentarze - Page 8 4198022946 
 
Cytat :
- Wyłączyłam - oświadczyła Lydia i odrzuciła dumnie włosy do tyłu, nawet jeśli po jej twarzy spłynęły kolejne, świeże łzy. - Wyłączyłam go - powtórzyła ciszej. - Jaki jest twój warunek? - zwróciła się do blondwłosego androida, który obserwował ich z rozbawieniem tak, jak zwykle naukowiec spogląda na interakcje nowego, interesującego gatunku.
Tutaj odrzucenie włosów do tyłu, jak i szczególnie powtórzenie słów kojarzy mi się z Lydią, więc naprawdę za każdym razem jestem pełna podziwu, że tak perfekcyjnie budujesz postaci. Podziwiam też Lydię za to, że przecież jakieś dziesięć minut temu straciła na zawsze ukochanego, a ona wzięła się w garść i potrafiła w dalszym ciągu trzeźwo myśleć nad tym, jak uratować pozostałych. I zastanawiam się, jak teraz Lydia będzie traktować Stilesa, bo to w końcu z jego rąk zginął Jackson.
 
Cytat :
Weźmiecie go ze sobą - powiedział krótko i oczy wszystkich zwróciły się na zaskoczonego 3546, który się zresztą szybko otrząsnął z początkowego szoku.
- Nie - zaprotestował wściekle. - Nie. Nie zrobisz mi tego. Nawet się nie waż, 4886. Zostanę tu z tobą.
Drugi android jedynie uniósł wolno dłoń i objął nią twarz swojego towarzysza, delikatnie pocierając kciukiem kość policzkową. 3546 wpatrywał się w niego szeroko otwartymi oczami.
- Jeśli nie odejdziesz w tym momencie, mój nóż znajdzie się pomiędzy twoimi obwodami - odezwał się z nietypową łagodnością w głosie i przesunął czubkiem ostrza po brzuchu szatyna. - A twoja śliczna mała broń nie zda się na nic. Proszę, mon ami, nie nadwerężaj mojej cierpliwości.
3546 nie poruszył się, póki nagle nie został szarpnięty do tyłu za ramię przez Chrisa.
Naprawdę fajnie wymyśliłaś i idealnie wplotłaś wątek androidów, które zamiast imion mają numery, bo to podkreśla jeszcze bardziej fakt, że ludzie się z nimi nie liczą i traktują je przedmiotowo (wręcz ich numery skojarzyły mi się z obozami koncentracyjnymi, gdzie również traktowano osadzonych tam ludzi za gorszy gatunek). Historia tej dwójki była wzruszająca, jak jeden chciał zostać z drogim mu przyjacielem, a ten ze względu na to, że pragnie jego bezpieczeństwa chce, aby ten, jak najszybciej opuścił budynek.  
 
Cytat :
Zastanawiała się, dlaczego ludzie byli tak celowo ślepi na uczucia i emocje androidów, dlaczego udawali, że nie istnieją. Czy w ten sposób było łatwiej?
Piękne przemyślenia wieńczące rozdział!  I love you 
 
Cytat :
Daleko, daleko nad nimi rozległy się strzały, a zaraz potem eksplozja.
Czyli wnioskuję, że McCall się doigrał i zakończył swój żywot  :Rolling Eyes
 
 
 
Ściskam i życzę dużo weny na kolejny wspaniały rozdział Mistrzu ;****
Broken As Designed - komentarze - Page 8 Tumblr_mq2ywpABUi1s9lptno1_400
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Broken As Designed - komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Broken As Designed - komentarze   Broken As Designed - komentarze - Page 8 Icon_minitime25/7/2014, 17:18

LemonTree,
Cytat :
No, powiem ci, że ostro zaczęłaś
Podejrzewam, że Lydia jednak pożałowała, że wcześniej nie wcisnęła enter, skoro efekt nie okazał się tak natychmiastowy jak mogłoby się wydawać...
Ostro, bo już chcę wszystkich powybijać w tym opowiadaniu Laughing hah, okay, okay, żarcik, to była ostatnia śmiertelna ofiara xD
Co do Lydii, to ona nie mogła wcisnąć enter wcześniej - wciąż pisała program i dopiero na ten moment zdążyła skończyć Sad

Cytat :
Ech, ostrzegałaś, że Stiles zostawi za sobą kilka trupów, ale i tak ciężko się to czyta
Naprawdę polubiłam Jacksona i jego związek z Lydią I jeszcze się zaręczyli i mieli żyć długo i szczęśliwie...
Ja tak samo, kochana Sad . Ogólnie ich pairing (oprócz Chrisa/Laury) jest (był?) tu moim ulubionym, ale.. no, Stiles musiał kogoś zabić, niestety Crying or Very sad
Lepiej Jacksona niż Lydię

Cytat :
Derek był tu niesamowity To, jak zachował zimną krew i jak bezlitośnie wskazał Stilesowi, że jedynie wykonuje rozkazy, a jego kontrola jest pozorna..
Yup, Derek ain't gonna take Stiles' shit Laughing . Tak na serio, to właśnie tylko opanowanie i próba przemówienia Stilesowi do rozsądku, odwrócenia jego uwagi mogła uratować całą grupę, bo fizycznie nie zdołaliby go obezwładnić - Derek spisał się jako dowódca xD

Cytat :
No i scena z ojcem, pokazująca, że w Stilesie nie umarły jeszcze wszystkie ludzkie odruchy...
W przyszłym rozdziale będzie rozmowa pomiędzy nimi Sad

Cytat :
Mimo wszystko nadal mam przed oczyma zmiażdżoną twarz Jacksona i świadomość tego, jak bardzo Lydia musi przez to cierpieć...
Lydia jest niesamowita: mimo że dosłownie ma złamane serce, wciąż potrafi wziąć się w garść na tyle, by przejść do rzeczy i nie załamać się w środku całej tej akcji, chociaż byłaby usprawiedliwiona ;/..

Cytat :
O rany! Jak na razie mój ulubiony fragment! To, że McCall zginął z ręki własnego androida, którego uważał jedynie za rzecz  Świetnie to wymyśliłaś i jeszcze te numery, podkreślające to przedmiotowe traktowanie... I nieczytelne oczy drugiego androida, który jeszcze się nie nauczył okazywać emocji... Po prostu mistrzostwo
McCall zginął dopiero, jak 4886 eksplodował, tutaj to była ta "trzecia osoba towarzysząca", w sensie jedyny ludzki agent, który z nimi tam przyszedł Wink. W każdym razie masz absolutną rację z tym, że obaj agenci przeżyli niezły szok, kiedy android się zbuntował, mając wreszcie dość pomiatania nimi + chciał obronić 3546. W ich oczach to w ogóle było nie do pomyślenia, żeby jakaś maszyna śmiała coś mieć do powiedzenia ;/. To tak, jak kiedyś traktowano czarnoskórych niewolników w Stanach Sad
Tak, 3546.. nie jest jeszcze aż tak.. zawaansowany jak jego, um, kolega xD
Haha, z tymi numerami jest nieźle, bo na początku nie wiedziałam, jak ich nazwać, nawet przeszła mi przez myśl Jedynka i Dwójka, a potem np. W177 na wzór Stilesa, ale już dałam sobie spokój Laughing

Cytat :
I to zakończenie i historia dwóch androidów, troszczących się o siebie bardziej niż ludzie...  No
Jestem bardzo ciekawa jak to wszystko zakończy się dla Stilesa i czy Lydia mu kiedykolwiek wybaczy... (obawiam się, że to niemożliwe..)
Lydia mu nie wybaczy, masz rację... Będzie starała się zrozumieć, ale i tak nie będzie w stanie przy nim przebywać ;/. Przyznam, że ten rozdział został napisany głównie dzięki tej epizodycznej historii androidów, bo jakoś już nie mam serca do pisania Stilesa Neutral ...

Cytat :
Pisz szybciutko dalej, zanim ci się nie odwidzi bo bardzo chcę już wiedzieć co dla nas przygotowałaś na koniec!!!
Hah xDD. Postaram się w przyszłym tygodniu wstawić kolejny rozdział i ogólnie w ciągu dwóch tyg zakończyć całość Broken As Designed - komentarze - Page 8 3932743711

Buziaki i strasznie, strasznie dziękuję i ściskam, sis Broken As Designed - komentarze - Page 8 1844036096 ! I love you ;**********



Jaszka,
Cytat :
Jakiś czas temu przed zobaczeniem rankingu nawet nie sądziłam, że Arrow tak dobrze stoi z oglądalnością. Poziom TVD cały czas spada w dół, więc jak dla mnie powinni już zejść ze sceny i oszczędzić sobie coraz to głupszych pomysłów, bo chcę zapamiętać Pamiętniki za genialne pierwsze trzy sezony, a nie za to, co działo się później. SPN, jak wiesz nie oglądam, ale jeśli serial ma już, aż dziesiąty sezon, to według mnie nie oznacza to nic dobrego, bo jest niemożliwością, aby nieprzerwanie przez 200 odcinków trzymać wysoki poziom.
Moim zdaniem seriale zwykle zaczynają spadkową spiralę po sezonie czwartym-piątym, chyba że są naprawdę wybitne i ciągnięcie niektórych rzeczy na siłę przypomina dosłownie popędzanie zabiedzonego konia batem, aż w końcu zdechnie na tym polu ;/

Cytat :
Z Danielem oprócz oczywiście wszystkich części Harry’ego widziałam jedynie Kobietę w czerni i tak, jak mówisz miałam przed oczami Pottera, a nie Kippsa. Choć nie żałuję, że skusiłam się na ten film, bo miał ciekawą historię, a zakończenie na pewno nurtuje tym, że można je interpretować na różne sposoby
Film sam w sobie rzeczywiście był ciekawy xD. A oglądałaś Oculus Broken As Designed - komentarze - Page 8 3932743711 ?

Cytat :
OMG To serial już się całkiem sypnie..
I Holland też rzucała dziwne teksty w wywiadzie, ech Sad . Zresztą i na Comic Con wydawała się podirytowana i wywracała oczami, a naprawdę odprężona była jedynie w towarzystwie Hoechlina ;/
https://teenwolf.forumpolish.com/t644-czy-kolejny-aktor-odejdzie-z-serialu

Cytat :
Lydia powinna odpocząć od chłopaków, bo biedna, jak do tej pory nie miała z nimi szczęścia. A w ogóle to zawsze byłam za Pydią, a teraz serwują nam takie kąski z Parrishem i Lydią, że aż mam ochotę zobaczyć ich razem
Lydia i Parrish - shippuję ich totalnie, ale dopiero na następny sezon Wink. W tym Lydia powinna skupić się wreszcie wyłącznie na sobie, a w następnym stopniowo zacząć coś fajnego z Parrishem, bo byliby cudowną, śliczną parą, a Parrish jest dojrzały i naprawdę w porządku xD

Cytat :
O, to super  Ja dalej nie zabrałam się za kontynuowanie drugiej części przez to, że oglądałam serial i większość wydarzeń się pokrywa, więc na razie w tych pierwszych częściach nie ma dużego elementu zaskoczenia.
Dlatego ja też utknęłam na końcówce pierwszej..

Cytat :
Wiem, że na jednym forum serialowym Hannibal ma poświęcony cały dział do dyskusji
O, gdzie xD?

Cytat :
Niiieeeee!
Po zakończeniu wcześniejszego rozdziału tak coś czułam, że padnie na Lydię bądź Jacksona i tak też się stało, wykrakałam
Podobało mi się, że Jackson dalej myślał w ostatnich chwilach o ukochanej i liczyło się dla niego jej bezpieczeństwo.
A chociaż u Ciebie mogli mieć przecież taki piękny happy end. Ślub, gromadkę dzieci, psa, domek na wsi...
Gdyby Lydia i Jackson się pobrali, to bardziej dla nich widzę karierę takiej "celebrity couple" xD. Oboje mieszkający w pięknym apartamencie w mieście, Lydia z renomą genialnego informatyka i matematyka, Jackson wygrywający sprawę za sprawą w sądzie i może za jakiś długi czas zdecydowaliby się na małe dziecko, najlepiej córeczkę <3..
Ja też nie chciałam, by Jackson ginął, ale Stiles musiał zabić kogoś z ważniejszych bohaterów, by jego "przemiana" odniosła zamierzony impakt Sad

Cytat :
W ogóle to od razu zaczęłaś rozdział z mocnym przytupem
Dziękuję Broken As Designed - komentarze - Page 8 1844036096 !

Cytat :
Jest moc! Od razu mam przed oczami ten fragment, a podsuwane przez Stilesa możliwości nadały temu wszystkiemu smaku i bardzo pasują do tego, że niedbale wiedzie palcami po ścianie
Hah, to dobrze xDD. A nasz Stiles miał zdecydowanie już dość tego, że ludzie bez przerwy próbowali go kontrolować, ograniczać, manipulować czy robić krzywdę, dlatego połączył drwinę z tłumioną wściekłością :Rolling Eyes:

Cytat :
Podoba mi się, że to Derek próbuje być głosem rozsądku i pragnie zmienić nastawienie Stilesa, zachowując przy tym pewność siebie i całkowitą stanowczość wypowiadanych słów. Jest to też takie charakterystyczne dla postaci Dereka, więc duży plus
Derek dostrzegł w tym ich jedyną szansę Wink. Nie potrafiliby obezwładnić Stilesa siłą, a on już zabił na samym wstępie Deucaliona, wchodząc do pokoju, więc następnym celem była Laura. Derek postanowił postawić wszystko na jedną kartę i uświadomić Stilesowi prawdziwy obraz sytuacji <3. Nasz odpowiedzialny Der-Bear xD

Cytat :
Dobrze mówisz Derek!
Co tam pies, ja bym McCallowi nawet kaktusa nie dała Laughing

Cytat :
Tutaj odrzucenie włosów do tyłu, jak i szczególnie powtórzenie słów kojarzy mi się z Lydią, więc naprawdę za każdym razem jestem pełna podziwu, że tak perfekcyjnie budujesz postaci. Podziwiam też Lydię za to, że przecież jakieś dziesięć minut temu straciła na zawsze ukochanego, a ona wzięła się w garść i potrafiła w dalszym ciągu trzeźwo myśleć nad tym, jak uratować pozostałych. I zastanawiam się, jak teraz Lydia będzie traktować Stilesa, bo to w końcu z jego rąk zginął Jackson.
Dziękuję z całego serduszka Embarassed . Ja tak samo: Lydia potrafiła się opanować i nie załamać się, bo tam potrzebna była zimna krew i zdobyła się na nią - ja na niej miejscu pewnie byłabym roztrzęsiona, ale nie nasza Lydia I love you
Hm - nie sądzę, żeby Lyds potrafiła mu wybaczyć ;/. Zrozumieć - tak, ale nie wybaczyć. Prawdopodobnie odsunie się teraz od tego całego zamętu ze Stilesem i nie będzie chciała dłużej brać w tym udziału, a skupi się jedynie na współpracy z Laurą..

Cytat :
Naprawdę fajnie wymyśliłaś i idealnie wplotłaś wątek androidów, które zamiast imion mają numery, bo to podkreśla jeszcze bardziej fakt, że ludzie się z nimi nie liczą i traktują je przedmiotowo (wręcz ich numery skojarzyły mi się z obozami koncentracyjnymi, gdzie również traktowano osadzonych tam ludzi za gorszy gatunek). Historia tej dwójki była wzruszająca, jak jeden chciał zostać z drogim mu przyjacielem, a ten ze względu na to, że pragnie jego bezpieczeństwa chce, aby ten, jak najszybciej opuścił budynek.
Obozy koncentracyjne to świetne porównanie! Ja myślałam też o sytuacji czarnoskórych niewolników w Stanach kiedyś No ... Najgorsze jest to, że nawet nasze współczesne społeczeństwo nie potrafi zaakceptować wszystkich ludzi na równi i jednych traktuje tak, jakby byli "gorsi" od innych ;//.
Co do tych androidów, to właściwie ich epizodyczna historia była jedyną rzeczą, która pomogła mi napisać ten rozdział, bo trochę już straciłam serce do pisania Stilesa Sad ... Ale zbiorę się na te dwa ostatnie rozdziały, obiecuję xD.
Aw, dziękuję <3!! Hah, w zamierzeniu właśnie chciałam, by wątek 3546 i 4886 był wzruszający Embarassed . 4886 jest przebiegły i inteligentny i dobrze wykorzystał to, że jako android "do ochrony/walki" został obdarzony nieco bardziej agresywnymi cechami osobowości Broken As Designed - komentarze - Page 8 575276571 . A, że jednocześnie postanowił poświęcić wszystko dla swojego, um, przyjaciela (with benefits ;p), to tylko pokazuje, że androidy są bardziej zdolne do uczuć współczucia i opiekuńczości niż niektórzy ludzi Sad... W końcu ile można patrzeć, gdy ktoś, kogo darzysz jakimiś głębszymi uczuciami, jest codziennie torturowany podczas "szkolenia"? Stiles nie był jedynym, kogo źle traktowano w Biurze ;//...

Cytat :
Piękne przemyślenia wieńczące rozdział!
;******** dzięki, kochana Smile

Cytat :
Czyli wnioskuję, że McCall się doigrał i zakończył swój żywot
Dokładnie Broken As Designed - komentarze - Page 8 3932743711 . Teraz jeszcze tylko Kate i Peter xDD

Buziaki i tulę mocno, sunshine ;******** I love you Broken As Designed - komentarze - Page 8 1844036096
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Broken As Designed - komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Broken As Designed - komentarze   Broken As Designed - komentarze - Page 8 Icon_minitime12/8/2014, 12:36

Ojej, przepraszam cię! Nie zauważyłem że wrzuciłaś nowy rozdział! Ale normalnie kocham cie za to że dotrzymałaś słowa :*

Cytat :
Jackson zatoczył się i upadł na podłogę. Gdzieś w tle Lydia zaczęła krzyczeć, a Stiles wciąż stał, kompletnie niezdyszany i wpatrywał się bez ruchu we wgniecioną połowę twarzy Whittemore'a. Krew powoli docierała już do jego tenisówek i wreszcie zrobił krok do tyłu.
- Lydia, Lydia, Lydia
Chociaż wiedziałem że jednego z nich uśmiercisz ty bezduszna kopio Jeffa < haha i'm just kidding xd) to cieszę się że był to Jackson a nie Lydia. Na szczęście nie zdążyłem sie do niego przywiązać ^^
Przyznam że dostałem dreszczy kiedy obrał za cel Lydię, na szczęście udało jej się zbiec!
Po za tym Stile's walczący sztyletami?? mmm... nieźle to musiało wyglądać

Cytat :
óż śmignął w powietrzu i utkwił pośrodku jego czoła, wciąż lekko drżąc od siły rzutu. Laura, która znajdowała się zaledwie dwa kroki za nim, krzyknęła, cofając się gwałtownie. Chris ruszył gwałtownie w stronę robota, ale ten jedynie pogroził mu nożem z uniesioną brwią.
Broken As Designed - komentarze - Page 8 Tumblr_meoh2djxVl1rlvby3o2_r1_500
Kolejna śmierć? Normalnie praktyka czyni mistrza xd.( haha ) Akurat przy nim obeszło się bez większych emocji. bardziej się przestraszyłem że krew poplami buty Laury xd. Po za tym trochę mi brakowało tej dawnej Laury, ale rozumiem że te ostatnie dni nie były dla niej łatwe Smile.

Cytat :
- Chcesz zabić mnie i Laurę? Chcesz zabić swojego ojca?
- K-kogo? - Głos Stilesa zabrzmiał słabo i niewyraźnie, niczym głos wystraszonego dziecka. - Roboty nie mają…
- Roboty nie - przerwał im Stilinski i android obrócił się niemal błyskawicznie, spoglądając na niego rozszerzonymi, zdezorientowanymi oczami. John tymczasem wyglądał, jakby na jego barkach spoczywał za duży ciężar; przygarbił się i potarł dłonią zmęczoną, pełną smutku twarz.
To wszystko trwało jedynie do chwili, w której Stiles go rozpoznał.
- Zostawiłeś mnie - powiedział wolno, z wyrzutem. - Byłeś moim twórcą i oddałeś mnie im. Pozwoliłeś, żeby - żeby--
- Przepraszam - szepnął John i Stiles dosłownie zapadł się w sobie.

No i wyszło szydło z worka. Tylko co będzie teraz?? Stiles wie, ale czy naszym bohaterom uda sie przełamać system? Oby bo taki morderczy Stiles jest taki fajny tylko przez chwilę xd.
Sytuacji nie pomaga także żądny zemsty Rafael....

Na plus także ta dwójka robotów, która pomogła naszym. Zdradzisz mi kim oni są xd? Szczelałem że jeden z nich to może Isaac, ale chyba nie czytałem zbyt uważnie żeby połączyć 2 do 2. A może to po prostu przypadkowe androidy? Super! bunt robotów się rozpoczyna !

Nie mogę za dużo pisać, bo muszę uciekać... soo.. nie pozostaje mi nic innego jak życzyć ci weny <3
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Broken As Designed - komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Broken As Designed - komentarze   Broken As Designed - komentarze - Page 8 Icon_minitime12/8/2014, 19:56

Aid_than,
Cytat :
Ojej, przepraszam cię! Nie zauważyłem że wrzuciłaś nowy rozdział! Ale normalnie kocham cie za to że dotrzymałaś słowa :*
Nie szkodzi, nie szkodzi Broken As Designed - komentarze - Page 8 1844036096 . Hah, wrzuciłam, a teraz mam kolejną blokadę twórczą: napisałam półtorej sceny i nie mogę wykrzesać z siebie nic więcej Sad

Cytat :
Chociaż wiedziałem że jednego z nich uśmiercisz ty bezduszna kopio Jeffa < haha i'm just kidding xd) to cieszę się że był to Jackson a nie Lydia. Na szczęście nie zdążyłem sie do niego przywiązać ^^
Przyznam że dostałem dreszczy kiedy obrał za cel Lydię, na szczęście udało jej się zbiec!
Po za tym Stile's walczący sztyletami?? mmm... nieźle to musiało wyglądać
Dlatego właśnie poświęciłam Jacksona xDD. Absolutnie nie mogłam zdobyć się na to, by uśmiercić naszą kochaną Lydię, a ktoś musiał zginąć z tych ważniejszych bohaterów, niestety :'( ...
Dokładnie :Rolling Eyes: ! Do niego pasuje intymna broń - jak właśnie sztylet - zamiast bezosobowego pistoletu, nie Broken As Designed - komentarze - Page 8 3932743711 ? I mógł nimi pomachać jak w tych wszystkich filmach, gdzie próbują zaimponować przeciwnikowi xDD!

Cytat :
Kolejna śmierć? Normalnie praktyka czyni mistrza xd.( haha ) Akurat przy nim obeszło się bez większych emocji. bardziej się przestraszyłem że krew poplami buty Laury xd. Po za tym trochę mi brakowało tej dawnej Laury, ale rozumiem że te ostatnie dni nie były dla niej łatwe
Deucalion to był tylko taki punkt do odhaczenia z listy, także ci się nie dziwię xDD. A jeśli chodzi o Laurę, to obiecuję, że będzie miała dłuższą scenę w następnym rozdziale <33

Cytat :
No i wyszło szydło z worka. Tylko co będzie teraz?? Stiles wie, ale czy naszym bohaterom uda sie przełamać system? Oby bo taki morderczy Stiles jest taki fajny tylko przez chwilę xd.
Sytuacji nie pomaga także żądny zemsty Rafael....
Rafael zginął w eksplozji całego piętra przy wybuchu 4886, także jego mamy z głowy, zostali tylko Peter i Kate Wink. O tryb eksterminacji także nie musimy się już martwić - zostały jedynie dwa rozdziały do końca, więc powoli staram się zamykać wszystkie wątki Smile
Hahah, a wiesz, że właśnie straciłam wenę na tej rozmowie Johna i Stilesa, co ma być teraz Laughing ?

Cytat :
Na plus także ta dwójka robotów, która pomogła naszym. Zdradzisz mi kim oni są xd? Szczelałem że jeden z nich to może Isaac, ale chyba nie czytałem zbyt uważnie żeby połączyć 2 do 2. A może to po prostu przypadkowe androidy? Super! bunt robotów się rozpoczyna !
Bunt robotów zdecydowanie się rozpoczyna, chociaż ta dwójka jest wyjątkowa, co zresztą będzie wyjaśnione w następnym rozdziale :Rolling Eyes: . Mieli bardziej rozbudowany łuk samodzielnej nauki, przez co mogli nauczyć się niezależności - 4886 świetnie to wykorzystał, by ocalić 3546 Broken As Designed - komentarze - Page 8 575276571 
I jasne, mogę zdradzić, why not xD. 4886 to Hannibal Lecter, a 3546 - Will Graham. Cała scena zaś z mizianiem po buzi i nożem była lekką parafrazą tej z "Mizumono", heh...
Broken As Designed - komentarze - Page 8 Tumblr_n6ntx5A5VA1r0jkkko5_r2_250Broken As Designed - komentarze - Page 8 Tumblr_n6ntx5A5VA1r0jkkko6_r1_250
Przyznam, że tylko oni jakoś przeciągnęli mnie przez pisanie tego rozdziału, bo moja wena dot. TW kuleje i to mocno Embarassed

Buziaki i dziękuję, dziękuję bardzo za komentarz!! I love you ;************
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Broken As Designed - komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Broken As Designed - komentarze   Broken As Designed - komentarze - Page 8 Icon_minitime12/8/2014, 22:34

Ja myślę że jak by wyskoczył z kijem bejsbolowym to też nie było by źle xd
Powrót do góry Go down
KATEE91
Wtajemniczony
Wtajemniczony
KATEE91


Liczba postów : 151
Punkty : 0
Join date : 02/03/2014
Age : 32
Skąd : Starachowice/Bydgoszcz

Broken As Designed - komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Broken As Designed - komentarze   Broken As Designed - komentarze - Page 8 Icon_minitime13/8/2014, 21:53

Hej, Kochana :*******
Przepraszam, że tak późno komentuje. Powoli nadrabiam.

Może i wena gdzieś Ci uciekła i musiałaś z nią walczyć wszelkimi sposobami, a mimo to wpis wyszedł Ci jak zwykle świetny. Very Happy

Broken As Designed - komentarze - Page 8 Awesome

Przechodząc do treści:

Cytat :
Jackson zatoczył się i upadł na podłogę. Gdzieś w tle Lydia zaczęła krzyczeć, a Stiles wciąż stał, kompletnie niezdyszany i wpatrywał się bez ruchu we wgniecioną połowę twarzy Whittemore'a. Krew powoli docierała już do jego tenisówek i wreszcie zrobił krok do tyłu.

What??
A Jackson nie miał przypadkiem przeżyć? Co? Dlaczego zrobiłaś to Lydii?

Cytat :
Najpierw musiał wykonać polecenie. Pol--polec-poleceniepolec- polecenie. Polecenie. Stiles ściągnął brwi. Przez sekundę miał wrażenie, jakby się zaciął, ale to przecież było niemożliwe.
Był doskonały, czyż nie? Wszyscy mu to mówili.

Coś się zaczyna dziać. Bardzo dobrze, mam nadzieję, że mu to nie zaszkodzi, ale pomoże to reszcie uniknąć śmierci.

Cytat :
- Powinno co? - Tuż za nimi rozległ się kpiący, zirytowany głos i obrócili się momentalnie po to, by zobaczyć, że uśmiech Stilesa wcale nie sięga czerwonych oczu. Android ruszył do przodu, niedbale wiodąc palcami po ścianie. - Spowolnić go? - podsunął. - Zepsuć? Zawiesić? Wyłączyć? - Postukał palcem w usta w teatralnym namyśle. - Ooch, a co powiecie na: "nic nie zdziałać"? Czy to za bardzo uraziłoby wasze ego? - Podrzucił w dłoni sztylet i znienacka wziął zamach, zanim ktokolwiek zdążył go powstrzymać.

Jak widzę tą scenę przed oczyma to mi się strasznie podoba. Aż dreszcz przechodzi. Świetne Very Happy
A ja już myślałam, że coś się stało ze Stilesem i nie będzie już niebezpieczny...

Cytat :
- Stiles. - Derek spróbował go złapać za ramię, ale android z łatwością mu się wywinął i teraz sztylet wskazywał na niego, więc uniósł pokojowo ręce, by pokazać, że nie ma złych zamiarów. Nie zamierzał pozwolić, żeby Laurze stała się jakakolwiek krzywda. - Stiles, to nie jesteś ty, walcz z tym!

Awww Very Happy
Bardzo mi się ta scena podoba. Ciekawe czemu...

Cytat :
- Nie możesz wypuścić nikogo żywego z tego budynku, czyż nie? - przerwał mu bezlitośnie. - Chcesz zabić mnie i Laurę? Chcesz zabić swojego ojca?
- K-kogo? - Głos Stilesa zabrzmiał słabo i niewyraźnie, niczym głos wystraszonego dziecka. - Roboty nie mają…
- Roboty nie - przerwał im Stilinski i android obrócił się niemal błyskawicznie, spoglądając na niego rozszerzonymi, zdezorientowanymi oczami. John tymczasem wyglądał, jakby na jego barkach spoczywał za duży ciężar; przygarbił się i potarł dłonią zmęczoną, pełną smutku twarz.
To wszystko trwało jedynie do chwili, w której Stiles go rozpoznał.
- Zostawiłeś mnie - powiedział wolno, z wyrzutem. - Byłeś moim twórcą i oddałeś mnie im. Pozwoliłeś, żeby - żeby--
- Przepraszam - szepnął John i Stiles dosłownie zapadł się w sobie.

Broken As Designed - komentarze - Page 8 Crying
To takie smutne Sad Biedny Stiles, biedny John Sad

Cytat :
- Doprawdy? - powtórzył Rafael, ledwo panując nad sobą. - Bo ja myślę, że stał się moim problemem, gdy zabił mojego syna.
W pomieszczeniu zapanowała nagła cisza, którą niespodziewanie przerwał pełen niedowierzania, drżący głos stojącego za Hale'em Stilesa.
- Scott - Scott nie żyje?
Laura bez wahania przeszła przez całe pomieszczenie - zupełnie jakby Stiles nie ściskał desperacko w dłoni sztyletu, jakby nie miał polecenia jej zabić - i go objęła.

I znów biedny Stiles Sad
Biedak nie był nawet świadomy, że jego przyjaciel nie żyje.

Cytat :
- Odłóż nóż, 4886 - polecił agent, czując się niekomfortowo na widok dziwnego, niewłaściwego uśmiechu 4886. Broń zadrżała w jego dłoni. - Doskonale wiesz, że nie możesz nas skrzywdzić.
- Za to wy ciągle krzywdzicie - 4886 zaakcentował to słowo z jawnym niesmakiem - nas. Bawi mnie to, że myślicie, że nie potrafimy znaleźć luki w zabezpieczeniach. - Chwycił nadgarstek mężczyzny, zamykając go w żelaznym uścisku, a potem zaczął wolno, wolno przekręcać mu rękę tak, że lufa teraz była wycelowana w jego własną, przerażoną twarz. Android posłał mu zadowolony, wręcz lodowaty uśmiech. - Zabijesz sam siebie - szepnął sztucznie podekscytowanym tonem, niemalże jakby zdradzał mu jakiś sekret, a potem położył palec na jego i nacisnął spust.

No proszę, kto by pomyślał, że nie tylko Stiles się przeciwko nim zbuntuje. I bardzo dobrze, że ktoś wreszcie dał kopa McCallowi. Powinien zdychać w męczarniach.

Cytat :
- Stiles? - odezwała się słodko Lydia, unosząc brew. Stiles odwrócił się do niej, wystraszony i wciąż z tym dziwnym, brzęczącym dźwiękiem, jaki wypływał z jego ust. - Moje ego jeszcze nigdy nie zostało zranione. - Jeszcze zanim skończyła mówić, Stiles zamknął z trzaskiem usta, a jego oczy zamigotały i wywróciły się białkami do góry. Derek i Laura zdążyli go złapać tuż przed upadkiem na podłogę.
- Co mu zrobiłaś? - spytała Laura, podnosząc na nią zdumiony wzrok.
- Wyłączyłam - oświadczyła Lydia i odrzuciła dumnie włosy do tyłu, nawet jeśli po jej twarzy spłynęły kolejne, świeże łzy. - Wyłączyłam go - powtórzyła ciszej. - Jaki jest twój warunek? - zwróciła się do blondwłosego androida, który obserwował ich z rozbawieniem tak, jak zwykle naukowiec spogląda na interakcje nowego, interesującego gatunku.

Lydia górą!
Wiedziałam, że ona jest za mądra żeby jej program w końcu nie zadziałał.
Brawo Very Happy

Cytat :
Domyśliła się, że kule wreszcie spowodowały spięcie w systemie 4886 i schyliła głowę, pozwalając, by ciemne włosy zasłoniły spływające jej z oczu łzy.

I mieliśmy bohatera. Sad

Świetny wpis Słońce :***************
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Broken As Designed - komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Broken As Designed - komentarze   Broken As Designed - komentarze - Page 8 Icon_minitime15/8/2014, 20:27

Aid_than,
Cytat :
Ja myślę że jak by wyskoczył z kijem bejsbolowym to też nie było by źle xd
Nie byłoby, ale zrobił to w "Fierce Little Red" i nie chciałam powtarzać xDD

Xoxox ;******



KATEE91,
Cytat :
Hej, Kochana :*******
Przepraszam, że tak późno komentuje. Powoli nadrabiam.
Hej, hej ;***. Ja też tak wolno nadrabiam i, jakkolwiek skomentowałam "Firewell...", to komentarze do "On the other side" są zablokowane i nie mogę dodać tam wpisu Sad... Mam nadzieję, że niedługo odblokują Wink
Btw, widziałaś, że forum TVD jest popsute? Moje biedne "Brave..." Crying or Very sad

Cytat :
Może i wena gdzieś Ci uciekła i musiałaś z nią walczyć wszelkimi sposobami, a mimo to wpis wyszedł Ci jak zwykle świetny.
Dziękuję Embarassed . Hah, uciekła znowu xD. Nie mam pojęcia, kiedy wstawię kolejny rozdział ;/

Cytat :
What??
A Jackson nie miał przypadkiem przeżyć? Co? Dlaczego zrobiłaś to Lydii?
Nie Razz . Odwrotnie, miała przeżyć Lydia xD. Zawsze, jak mam do wyboru faceta a dziewczynę, wolę ubić faceta, niech mają za te lata seksizmu Laughing
A tak na serio, to do Jacksona byliście mniej przyzwyczajeni i - chociaż musiał umrzeć jakiś "główniejszy" bohater - to nie chciałam uśmiercać naszej kochanej Lyds Wink

Cytat :
Coś się zaczyna dziać. Bardzo dobrze, mam nadzieję, że mu to nie zaszkodzi, ale pomoże to reszcie uniknąć śmierci.
Słusznie się domyślasz :Rolling Eyes:

Cytat :
Jak widzę tą scenę przed oczyma to mi się strasznie podoba. Aż dreszcz przechodzi. Świetne
A ja już myślałam, że coś się stało ze Stilesem i nie będzie już niebezpieczny...
Dziękuję! Broken As Designed - komentarze - Page 8 1844036096 . Bo nie będzie niebezpieczny, ale to dopiero od przyszłego rozdziału xD. Albo raczej... nie będzie niebezpieczny dla tych pozytywnych bohaterów Broken As Designed - komentarze - Page 8 575276571

Cytat :
Awww
Bardzo mi się ta scena podoba. Ciekawe czemu...
Pewnie dlatego, że ta dwójka od 3x11 nie ma żadnych prawdziwych wspólnych scen w serialu Laughing

Cytat :
To takie smutne Biedny Stiles, biedny John
I akurat wena mi stanęła, jak teraz próbuję napisać ich rozmowę Sad

Cytat :
I znów biedny Stiles
Biedak nie był nawet świadomy, że jego przyjaciel nie żyje.
Pomyśl, co będzie, jak dowie się, że to jego podejrzewają o zabójstwo ;/...

Cytat :
No proszę, kto by pomyślał, że nie tylko Stiles się przeciwko nim zbuntuje. I bardzo dobrze, że ktoś wreszcie dał kopa McCallowi. Powinien zdychać w męczarniach.
Ten agent to nie McCall, tylko McCalla zasłonił przed Hannim xD. Ale masz rację, że Rafael zginął w męczarniach, bo w tej eksplozji piętra spowodowanej wybuchem 4886 Broken As Designed - komentarze - Page 8 1426600735
I tak, podejrzewam, że jeśli daje się robotom wzmocnioną agresywną stronę osobowości i dodatkowe łuki umożliwiające samodzielną naukę, to one mogą się zbuntować Broken As Designed - komentarze - Page 8 3932743711 . Zwłaszcza, jeśli bronią swoich, ach, przyjaciół :Rolling Eyes:

Cytat :
Lydia górą!
Wiedziałam, że ona jest za mądra żeby jej program w końcu nie zadziałał.
Brawo
Dokładnie xD! Szkoda tylko, że ona sama nie będzie już chciała mieć nic wspólnego ze Stilesem ;/

Cytat :
I mieliśmy bohatera.
Przynajmniej tutaj Hanni nim był Laughing

Dziękuję i ściskam bardzo, baaaaardzo mocno I love you ;**********
Powrót do góry Go down
KATEE91
Wtajemniczony
Wtajemniczony
KATEE91


Liczba postów : 151
Punkty : 0
Join date : 02/03/2014
Age : 32
Skąd : Starachowice/Bydgoszcz

Broken As Designed - komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Broken As Designed - komentarze   Broken As Designed - komentarze - Page 8 Icon_minitime16/8/2014, 19:45

ars_amandi napisał:
Hej, hej ;***. Ja też tak wolno nadrabiam i, jakkolwiek skomentowałam "Firewell...", to komentarze do "On the other side" są zablokowane i nie mogę dodać tam wpisu Sad... Mam nadzieję, że niedługo odblokują Wink
Btw, widziałaś, że forum TVD jest popsute? Moje biedne "Brave..." Crying or Very sad

Nawet nie zauważyłam, że są zablokowane. Poproszę o odblokowanie żebyś mogła skomentować. W najbliższym czasie mam zamiar skończyć "on the other side", więc powinien pojawić się nowy wpis Wink
No właśnie chciałam Ci się pytać, czy wiesz co się stało. Chciałam nadrobić, a tu nie lipa. Muszę poczekać, aż tutaj dobrniesz do końca Wink

ars_amandi napisał:
Dziękuję Embarassed . Hah, uciekła znowu xD. Nie mam pojęcia, kiedy wstawię kolejny rozdział ;/

Nie ma za co :****
Rozumiem Cię, moja wena też lata sobie po świecie... Chyba wybrała się na wakacje xD
I mimo, że mam pomysły na dalszy rozwój wypadków to nijak nie mogę się przemóc, by je napisać.

ars_amandi napisał:
Nie Razz . Odwrotnie, miała przeżyć Lydia xD. Zawsze, jak mam do wyboru faceta a dziewczynę, wolę ubić faceta, niech mają za te lata seksizmu Laughing
A tak na serio, to do Jacksona byliście mniej przyzwyczajeni i - chociaż musiał umrzeć jakiś "główniejszy" bohater - to nie chciałam uśmiercać naszej kochanej Lyds Wink

No dobrze. Śmierci Lyds to bym nie wybaczyła, a Jackson... no cóż płakać nie będę.

ars_amandi napisał:
Dziękuję! . Bo nie będzie niebezpieczny, ale to dopiero od przyszłego rozdziału xD. Albo raczej... nie będzie niebezpieczny dla tych pozytywnych bohaterów

I tak właśnie powinno być Very Happy
Nie mogę się doczekać, aż będzie niebezpieczny dla tych złych Very Happy

ars_amandi napisał:
Pewnie dlatego, że ta dwójka od 3x11 nie ma żadnych prawdziwych wspólnych scen w serialu Laughing

Tak. To prawdopodobnie też jest jednym z powodów xD

ars_amandi napisał:
I akurat wena mi stanęła, jak teraz próbuję napisać ich rozmowę Sad

Takie rozmowy zawsze są trudne...

ars_amandi napisał:
Pomyśl, co będzie, jak dowie się, że to jego podejrzewają o zabójstwo ;/...

Biedak Sad

ars_amandi napisał:
Ten agent to nie McCall, tylko McCalla zasłonił przed Hannim xD. Ale masz rację, że Rafael zginął w męczarniach, bo w tej eksplozji piętra spowodowanej wybuchem 4886
I tak, podejrzewam, że jeśli daje się robotom wzmocnioną agresywną stronę osobowości i dodatkowe łuki umożliwiające samodzielną naukę, to one mogą się zbuntować . Zwłaszcza, jeśli bronią swoich, ach, przyjaciół Rolling Eyes

Dobra... Nie ogarnęłam...
Tak samo jak nie ogarnęłam, że to był Will i Hanni... Ale pięknie ich wplotłaś w akcję. Hanni taki niebezpieczny, a Will taki [za]kochany Very Happy

ars_amandi napisał:
Dokładnie xD! Szkoda tylko, że ona sama nie będzie już chciała mieć nic wspólnego ze Stilesem ;/

No szkoda, bo on sam nigdy nikogo z własnej woli, by nie skrzywdził Sad To mi przypomina opętanego Stilesa...

Jeszcze raz weny, Kochana :**************
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Broken As Designed - komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Broken As Designed - komentarze   Broken As Designed - komentarze - Page 8 Icon_minitime16/8/2014, 21:20

KATEE91,
Cytat :
Nawet nie zauważyłam, że są zablokowane. Poproszę o odblokowanie żebyś mogła skomentować. W najbliższym czasie mam zamiar skończyć "on the other side", więc powinien pojawić się nowy wpis
Już zostało odblokowane, to jutro już skomentuję I love you . I strasznie się cieszę, że niedługo pojawią się tam nowe rozdziały xD!

Cytat :
No właśnie chciałam Ci się pytać, czy wiesz co się stało. Chciałam nadrobić, a tu nie lipa. Muszę poczekać, aż tutaj dobrniesz do końca
Tu raczej nie będę wstawiać ;p. http://archiveofourown.org/works/1812724?view_full_work=true <- tutaj jednak masz całość na AO3 Broken As Designed - komentarze - Page 8 1844036096
Co do forum, to zmarł główny administrator, niestety, i wszystko się rozsypało Sad

Cytat :
Nie ma za co :****
Rozumiem Cię, moja wena też lata sobie po świecie... Chyba wybrała się na wakacje xD
I mimo, że mam pomysły na dalszy rozwój wypadków to nijak nie mogę się przemóc, by je napisać
Dokładnie! Może to przez tę pogodę?.. Raz, że częściej się wychodzi na zewnątrz, dwa, że nie można się skupić ;D

Cytat :
No dobrze. Śmierci Lyds to bym nie wybaczyła, a Jackson... no cóż płakać nie będę.
I to był mój cel :Rolling Eyes:

Cytat :
I tak właśnie powinno być
Nie mogę się doczekać, aż będzie niebezpieczny dla tych złych
Peter i Kate pewnie mniej Laughing

Cytat :
Tak. To prawdopodobnie też jest jednym z powodów xD
Ale powiem ci, że bawi mnie, jak bardzo MTV robi wszystko, bo zdusić Sterek Laughing . Wycinane są sceny, Dylan i Hoechlin rozsadzani na konwencjach, zakazywane jest do podpisywania fanart Stereka, Sterek Campaign jest ignorowana w gratulacjach za własną nagrodę, komentarze pod ankietą dot. związku Braeden i Dereka są kasowane, jeśli są negatywne bądź mają słowo "Sterek" w sobie... Umieram Laughing Laughing
A tymczasem Sterek zdobył kilka milionów głosów w corocznym największym slashowym konkursie roku i mamy pierwsze miejsce cheers ! Hannigram ma drugie :dance:

Cytat :
Takie rozmowy zawsze są trudne...
Zwłaszcza, jak przeszła ochota na tematykę związaną z TW Wink

Cytat :
Dobra... Nie ogarnęłam...
Tak samo jak nie ogarnęłam, że to był Will i Hanni... Ale pięknie ich wplotłaś w akcję. Hanni taki niebezpieczny, a Will taki [za]kochany
Tylko oni mnie przez tę akcję przeciągnęli Wink. Szczerze, TW tak się opuścił poziom, że na odcinkach bawię się wszystkim wokół tak samo, jak przy TVD, Stiles i jego OOCness mnie irytuje, Stalia jeszcze bardziej i ogólnie wszystkiego mam dość Razz
Hanni zdecydowanie niebezpieczny, nikt w końcu nie będzie groził jego Willowi Broken As Designed - komentarze - Page 8 3932743711 . Will będzie wspomniany jeszcze w następnym rozdziale, ale już się nie pojawi, niestety...

Cytat :
No szkoda, bo on sam nigdy nikogo z własnej woli, by nie skrzywdził To mi przypomina opętanego Stilesa...
I słusznie, kochana Broken As Designed - komentarze - Page 8 1844036096 . To właśnie był ten zamysł :Rolling Eyes:
Ale trudniej wymazać z pamięci, gdy ktoś zabija ci ukochaną osobę na twoich oczach ;/...

Xoxoxo ;*********** <3
Powrót do góry Go down
Annie
Wilkołak
Wilkołak
Annie


Liczba postów : 1040
Punkty : 7
Join date : 03/07/2012
Age : 27
Skąd : Tajlandia ^^

Broken As Designed - komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Broken As Designed - komentarze   Broken As Designed - komentarze - Page 8 Icon_minitime31/8/2014, 21:08

Pochłonęłam dość szybko ten rozdział i chcę już ten ostatni, bo się wręcz doczekać nie mogę, o! Smile

Jeśli chodzi o Lydię to całkowicie ją rozumiem, no, bo jednak straciła narzeczonego i pomimo, że to nie wina Stilesa to biedaczek strasznie rani bliskich wokół siebie. Nawet Johna, którego poniekąd uważa za zdrajcę. W sumie to też jest zrozumiałe, ale... i tak szkoda, że Stiles mu nie wybaczył i że jakoś nie potrafi. 

Derek/Stiles - widoczne, silne przywiązanie i... connection, hm? Very Happy No tak, już widzę, rozumiem, przyswajam. Urocze. Aczkolwiek dobrze, że chociaż Derek działa kojąco na Stilesa. Bardzo dobrze. I już nie mogę się doczekać tej ich wielkiej zemsty ]:-> będzie ciekawie, nie ma co!
Tylko, no halo, Derek nie powinien żartować o zarabianiu na ulicy ;o przecież biedny Stiles tyle przeszedł! Ahh ten Derek i to jego odmienne poczucie humoru xD i nietakt. Chociaż jakoś przeszli przez to Very Happy Hahah. ;d

A i scena u Ericii i Boyda bardzo mi się spodobała. Takie chwilowe oderwanie i wyszło tak milutko, chociaż jakoś nie lubię ich jako pary. Ale u Ciebie chyba polubiłam Very Happy 

Czekam :** :*** I love you I love you I love you
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Broken As Designed - komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Broken As Designed - komentarze   Broken As Designed - komentarze - Page 8 Icon_minitime31/8/2014, 22:49

Annie,
Cytat :
Pochłonęłam dość szybko ten rozdział i chcę już ten ostatni, bo się wręcz doczekać nie mogę, o!
Dziękuję Broken As Designed - komentarze - Page 8 1844036096 !! Ostatni powinien pojawić się w pierwszej połowie września, ale jeśli się nie wyrobię, to na pewno i tak do końca miesiąca będzie Wink. W ogóle to jakaś masakra: kiedyś wstawiałam rozdział na tydzień albo nawet częściej, a ostatnie dwa/trzy to po jednym rozdziale na miesiąc :O... Za co strasznie przepraszam, oczywiście Embarassed

Cytat :
Jeśli chodzi o Lydię to całkowicie ją rozumiem, no, bo jednak straciła narzeczonego i pomimo, że to nie wina Stilesa to biedaczek strasznie rani bliskich wokół siebie. Nawet Johna, którego poniekąd uważa za zdrajcę. W sumie to też jest zrozumiałe, ale... i tak szkoda, że Stiles mu nie wybaczył i że jakoś nie potrafi.
Masz rację, dokładnie -> Lydia, choć wie, że to nie Stiles kierował własnymi ruchami, to i tak musi mieć więcej czasu na żałobę i pogodzenie się ze śmiercią Jacksona Sad. To o tyle trudne, że to wciąż Stilesa widzi przed oczami: atakującego Jacksona, rozwalającego mu gaśnicą czaszkę ;//.. Odseparowanie go od tego będzie ciężkie i niezbyt szybkie, niestety, ech... Jednak trudno się dziwić, każdy by miał po tym traumę, a Lydia przynajmniej wciąż chce mu pomóc, nawet jeśli z dala Wink
Co zaś do Johna, to Stiles mu nie wybaczy, jeszcze dłuuugo nie ;/. Też myślę, że szkoda, bo zwykle wolę pisać ich szczęśliwy, mocny związek, ale Stiles za dużo przecierpiał i nie będzie mu łatwo o tym zapomnieć - bo John nie dał mu żadnego wyboru przy przemianie w androida, a potem jeszcze oddał go (po bezskutecznej walce, ale nieważne xD) McCallowi Sad...

Cytat :
Derek/Stiles - widoczne, silne przywiązanie i... connection, hm? No tak, już widzę, rozumiem, przyswajam. Urocze. Aczkolwiek dobrze, że chociaż Derek działa kojąco na Stilesa. Bardzo dobrze. I już nie mogę się doczekać tej ich wielkiej zemsty ]:-> będzie ciekawie, nie ma co!
Tylko, no halo, Derek nie powinien żartować o zarabianiu na ulicy ;o przecież biedny Stiles tyle przeszedł! Ahh ten Derek i to jego odmienne poczucie humoru xD i nietakt. Chociaż jakoś przeszli przez to Hahah. ;d
Zastanawiałam się, czy ktoś to wyłapie Laughing ! Haha, tak, dokładnie, Derek i taktowność nie chodzą w parze xD. Zwłaszcza, że Stiles ma dość nieprzyjemną historię wykorzystywania seksualnego, ale może Derek uznał, że jeśli postawi siebie na tej pozycji, to coś zmieni i będzie zabawne ;D? Kto tam wie, jakimi błędnymi, skomplikowanymi drogami wędrują jego myśli Laughing
Co do kojącego działania, to głównie dlatego, że - jak Stiles wyjaśni w następnym rozdziale - on utożsamia Dereka i Laurę z ludzką życzliwością Wink. W końcu jako pierwsi okazali mu ją po Scotcie i to utkwiło mu w pamięci. Dodatkowo miał 6 miesięcy na idealizowanie ich obrazu w pamięci xDD
Plus Derek mu się podoba ;D

Cytat :
A i scena u Ericii i Boyda bardzo mi się spodobała. Takie chwilowe oderwanie i wyszło tak milutko, chociaż jakoś nie lubię ich jako pary. Ale u Ciebie chyba polubiłam
Chciałam tak podomykać wątki, jako że oprócz Dereka, Stilesa, Kate i Petera nikt się nie pojawi inny w ostatnim rozdziale i przypomniało mi się, że właśnie nic o ich losach nie wspomniałam xD. Stąd właśnie pozytywna wstawka o ciąży i rodzinie <3. I strasznie się cieszę, że u mnie ich polubiłaś I love you . Mi w serialu byli obojętni, ale przez fanfiction nabrałam do nich wielkiej sympatii xD

Dziękuję jeszcze raz za cudowny, cudowny komentarz I love you ! Ściskam z caaaałych sił i buziakuję ;******
Powrót do góry Go down
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Broken As Designed - komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Broken As Designed - komentarze   Broken As Designed - komentarze - Page 8 Icon_minitime10/9/2014, 19:01

Rozdział już przeczytałam jakoś dwa tygodnie temu, a teraz jeszcze raz wróciłam do niego dla przypomnienia, i mam wielką chrapkę na kolejny Wink

Rozumiem decyzję Laury - dlaczego sama chce zostać, jak i to że pomaga Derekowi i Stilesowi  w ucieczce, dbając przy tym o ich bezpieczeństwo (bordowa bluzowa, to chyba celowy zabieg? Broken As Designed - komentarze - Page 8 3932743711 ). Podoba mi się, że Chris jest taki opiekuńczy w stosunku do niej, słodko <3
Również nie dziwię się Lydii, że po tym wszystkim nie chce mieć nic do czynienia ze Stilesem, mimo że był zaprogramowany, ale jednak to z jego rąk straciła swojego ukochanego. Więc dobrze, że ukazujesz tutaj traumę oraz  to, że Lydia jednak potrzebuje trochę czasu na oswojenie się z faktem, że nigdy więcej nie ujrzy już Jacksona i że przechodzi teraz żałobę.
Widzę, że nadal obecny jest 3546 i nawet z nawiązaniem do książki o kartagińskim wodzu Wink
Erica jest w ciąży! Ale niespodzianka Very Happy I biedny Boyd, stracił swojego dobrego przyjaciela i partnera w biznesie. ..
Johnowi nie jest lekko z tą świadomością na co naraził biednego syna i teraz jeszcze musi się zmierzyć z jego gniewem, wyrzutami i tym, że syn nie może mu tego tak łatwo wybaczyć.
Stilesa również mi szkoda po tym, co przeszedł i zrobił w ostatnich dniach, ale przynajmniej Derek pojawił się na horyzoncie i poprawił mu humor swoją obecnością, rozmową i żartami, a także podsunięciem pomysłu zemsty.

Aż nie chce mi się wierzyć, że teraz pozostał już tylko ostatni rozdział i koniec opowiadania…
Więc życzę Ci duuuużo weny i żeby przyjemnie pisało Ci się finał Wink
Tulę mocno mój Mistrzu pióra! ;***
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Broken As Designed - komentarze - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Broken As Designed - komentarze   Broken As Designed - komentarze - Page 8 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Broken As Designed - komentarze
Powrót do góry 
Strona 8 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Wake me up when I die - komentarze
» On the other side - komentarze
» By Your Side - komentarze
» The Disir - komentarze
» Wniosek - komentarze

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Twórczość :: Opowiadania :: Komentarze-
Skocz do: