Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wywiad Glamour z Dylanem O’Brienem

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Annie
Wilkołak
Wilkołak
Annie


Liczba postów : 1040
Punkty : 7
Join date : 03/07/2012
Age : 27
Skąd : Tajlandia ^^

Wywiad Glamour z Dylanem O’Brienem Empty
PisanieTemat: Wywiad Glamour z Dylanem O’Brienem   Wywiad Glamour z Dylanem O’Brienem Icon_minitime26/12/2012, 15:20

Cytat :
Przeczytaj wywiad jakiego Dylan O’Brien (Stiles) udzielił magazynowi Glamour. Dowiedz się między innymi jaki jest jego ulubiony film, jak chciałby spędzać wolny czas, a także jak wspomina swoje pierwsze kontakty z dziewczynami.

A więc, byłaś tak nieporadny wobec dziewczyn w liceum jak Dave, [twoja] postać w filmie? [chodzi o rolę w nowym filmie Dylana. dop. An]

Oczywiście! I nie bardzo byłem uprzejmy. Byłem bardzo nieśmiały w [kontaktach] z dziewczynami i zawsze wiesz przy nich rumieniły mi się policzki. Zawsze byłem w nich zakochany, ale nigdy nie miał pojęcia, jak im to powiedzieć, więc jestem w tym sensie bardzo podobny do Dave’a.

A więc, w ogóle się nie zmieniłeś?

Nie tak dużo, szczerze mówiąc. Oczywiście czasy się zmieniają i jak podrośniesz, można czerpać wiedzę z doświadczenia. Ale ja z natury jestem trochę nieśmiały, kiedy pierwszy raz rozmawiam z dziewczyną i myślę, że zawsze tak będzie! Ale myślę, że to dobra rzecz. Nie chcę tego stracić.

Dobrze powiedziane! A teraz powiedz nam, jaka jest twoja obecna obsesja?

One Direction!

Kto jest twoim ulubieńcem?

Och, daj spokój, jak możesz pytać? Harry Styles, oczywiście! Następny jest Mick Jagger.

Czy jest film na którego punkcie masz obsesję, no wiesz w każdym tego słowa znaczeniu?

„Kłamca, kłamca”. To fenomenalny film -10 na10.

Jaki album teraz ci się podoba?

„Jack White” jest naprawdę fajny.

Na punkcie jakiej książki masz obsesję?

„Art of Fielding”. Uwielbiam baseball – „Moneyball” była moją ulubioną książką kiedy miałem 13 lat.

Jaki jest Twój pomysł na ulubiony posiłek?

Kotleciki z kurczaka, ryż pilaw i brokuły.

To bardzo zbilansowany [posiłek]! Jaki jest twój ulubiony napój?

Jestem wielkim fanem piwa korzennego.

Kto jest twoją ulubioną osoba, którą śledzisz na Twitterze?

Moja mama! Ona tweetuje i zawsze odtweetowuje co piszę. To naprawdę uroczę. Ona ma małe jajko jako swoją ikonę.

Kto był pierwszą gwiazdą na punkcie której miałeś kiedyś obsesję?

Dorastając byłem zakochany w Jennifer Aniston z „Przyjaciół”.

Następnym razem kiedy będziesz miał wolny czas, w jaki sposób zamierzasz go spędzić?

Chciałbym zastosować pewien rodzaj reżimu treningowego, więc właściwie może będę zdrowszy i [będę] ćwiczył jak normalny człowiek. Wydaje mi się, że nie zrobię tego… nigdy.

źródło : teenwolf.fan-strefa.pl

I co myślicie? Smile Ten wywiad utwierdza mnie w przekonaniu, że Dylan jest dobry w rolach nieporadnych chłopców xd Haha. Smile
Powrót do góry Go down
Miss_Lena
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Miss_Lena


Liczba postów : 89
Punkty : 15
Join date : 28/10/2012
Age : 27

Wywiad Glamour z Dylanem O’Brienem Empty
PisanieTemat: Re: Wywiad Glamour z Dylanem O’Brienem   Wywiad Glamour z Dylanem O’Brienem Icon_minitime26/12/2012, 15:50

Dylan <3 <3 Ale no... One Direction? xo Nie spodziewałam się xd
Powrót do góry Go down
 
Wywiad Glamour z Dylanem O’Brienem
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wywiad z Holland Roden
» Wywiad z Jeffem na temat finału.
» Wywiad z Davisem i Posey
» K2K - Colton Haynes wywiad
» Wywiad z nowym czlonkiem obsady Stephen Lunsford

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Newsy&Spoilery :: Wywiady-
Skocz do: