Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Luźne pogaduchy

Go down 
+21
Solve
Kotna
Bexy
Kayatsuki
MHale
Black Rebel
Paramore
sinnerxx
Dulczamara
szomeone
ars_amandi
being
moneyhoney
Irony
Bratka10
Smee.
paos
Klaudyś
Morgan
Annie
Lynette
25 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next
AutorWiadomość
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Luźne pogaduchy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 13 Icon_minitime26/2/2015, 20:49

To byłoby śmiesznie, gdyby dyrektorka mnie w błąd wprowadziła xdd


Ja nie wiem jak ja przeżyję do 18 :/ W sumie, w pierwszym niby miałem do 16 w piątki, ale od 12 były wykłady, na które nie chodziłem(szkoda czasu było Very Happy ).


A tak wgl. to ja mam pytanie do Ciebie Ada Very Happy
Na takim prawie oprócz wykładów i ćwiczeń jest coś jeszcze? Bo np. my mamy jeszcze laboratoria i projekty, ciekawi mnie jak to wygląda u innych.
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Luźne pogaduchy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 13 Icon_minitime26/2/2015, 20:59

Nieee, co Ty. ;p My wgl mamy malo zajęć - przeciętnie w semestrze są 4 dni w tygodniu zajęte, i to nie od rana do wieczora - maks, bo ja wiem, 4 * 90 minut?
W sumie mamy coś, co nazywa się konwersatoriami, ale to są takie ćwiczenia z przedmiotów do wyboru. W tym semestrze wzięłam prawo blogosfery (xD), a w poprzednim kryminalistyczne coś tam badania dzieł sztuki. ;D Ale ludzie ambitnie biorą jakieś prawo spólek europejskich czy upadłościowe i naprawcze. ;p

Aa, no i musimy mieć zaliczone 3 tygodnie praktyk. Ale to zrobiłam juz po 3. roku w kancelarii.
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Luźne pogaduchy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 13 Icon_minitime26/2/2015, 21:05

Ja bym się na takim Prawie Spółek Europejskich chyba na śmierć zanudził. Prawo blogosfery to takie chociaż w miarę ciekawe jest Very Happy Very Happy

Wgl. sama nazwa konwersatoria jest fajna Very Happy Very Happy ładnie brzmi.
Moja siostra chce iść na prawo, ale ona dopiero w II klasie ogólniaka jest Very Happy


Btw. masz kontakt z Ann? Jak u niej na tej Architekturze?Very Happy

Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Luźne pogaduchy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 13 Icon_minitime26/2/2015, 21:10

Ja się wgl tam nudzę. xD

Ann sobie ładnie radzi, mailujemy czasem. Wink
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Luźne pogaduchy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 13 Icon_minitime26/2/2015, 21:55

Mailujecie?Very Happy Very Happy
To ktoś używa maili do tego celu?Very Happy Very Happy

Trzeba ją na forum ściągnąć Very Happy Very Happy Bym sobie komplecik przy okazji zmienił xdd

Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Luźne pogaduchy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 13 Icon_minitime26/2/2015, 22:11

Ja używam. ;p Bardzo lubię maile. Udalo mi się Ann przekonać. bo Bexy to nieee, tylko pw. ;D

Właśnie ja też mam żądzę nowych komplecików. Rolling
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Luźne pogaduchy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 13 Icon_minitime26/2/2015, 22:19

Ja też sobie muszę kogoś do maili znaleźć, bo tak to tylko korzystam z FB albo PW Razz Razz A Mail to tkaie bardziej naturalne, listy zwykłe Very Happy Very Happy


No ja mój komplet noszę już naprawdę długo Very Happy Very Happy Czas to zmienić Very Happy Very Happy
Weź zagadaj ją, Ciebie posłucha i wróci na nowe stare śmiecie Very Happy Very Happy


Tak btw. to jesteście na tym nowym forum TVD, które przypomina stare forum?
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Luźne pogaduchy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 13 Icon_minitime26/2/2015, 23:19

Polecam strony typu penfriends, InterPal itp. można przy okazji język poćwiczyć i poznać ludzi z całego świata. Ja na początku liceum znalazłam jakąś stronkę tego typu i mam kontakt z kolegą ze Szwecji do dziś, mailowy właśnie. Wink

Postaram się przekonać. ;p

Jestem na tym portalu, nawet mam uprawnienia moda, ale tam są niewielkie. ;D Ogólnie liczba powalonych tonkinatorów i steroidowców jest zatrważająca, ale przynajmniej jest zabawnie, jak ludzie się rzucają, że hejtuję dzidziusia Klayley i że jestem złą osobą. ;D
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Luźne pogaduchy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 13 Icon_minitime27/2/2015, 15:24

Ja w sumie mam znajomych z wymiany, ale nigdy z nimi nie mailowałem, albo fb albo skype Razz


Jak otworzyli ten portal, to był tak podobny do starego, że myślałem, że stare powróciło, ale nie mogłem się zalogować do konta, więc się nie rejestrowałem już Razz
Ja ostatnio też się dziwiłem, jak na jakiejś serialowej grupie na fb rzesza ludzi jara się Steroline, nie powiem, że hejtuję, bo nie hejtuję, ale myślałem, że to ship raczej niszowy, a tu taka niespodziewana niespodzianka Very Happy
Ja Klayley baby lubię, ale no cóż Very Happy
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Luźne pogaduchy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 13 Icon_minitime27/2/2015, 18:29

Steroida shipuja głównie delenonaziści, który zshipowaliby Stefana i z kozą, byleby trzymał się z dala od Eleny. Rolling

Ja nie znoszę wątku bachora, Srejli i całej filozofii TO "happy hybrid family" ;/
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Luźne pogaduchy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 13 Icon_minitime28/2/2015, 01:00

Tam nie ma takiej filozofii, naprawdę Razz
Aczkolwiek gusta są różne Razz



Jezusie, Delenonaziści xddd No cóż, można i tak Very Happy Very Happy
Mnie w TVD już nic nie jara, jeśli wezmę się za nadrabianie to tylko obejrzę do końca tego sezonu, kolejnego nawet zaczynał nie będę.

Chociaż, ostatnio ogarniałem(zepsułem sobie resztki przyjemności oglądania TVD) śpiewającą Caroline na pogrzebie swojej mamy. Było całkiem ciekawie, lepsze to niż Eternal Flame(na 4 odcinki).
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Luźne pogaduchy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 13 Icon_minitime28/2/2015, 23:39

Ja się poddałam po 6x13 i nie mogę się zmusić do 6x14 i 6x15. Steroidowy kiss i rozkminy nad trumną matki nt. Stefana - to jest po prostu niesmaczne. Prawie tak jak sapiący za ciężarną Hejli Eliasz.

TO jest show Hejli, taka jest przykra prawda. ;/ Pierwotni są tam w innych ciałach i w innych gatunkach, zmieniono ich historię, a całość TO gwałci kanon TVD. ;/
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Luźne pogaduchy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 13 Icon_minitime25/6/2015, 19:59

I jak tam wilczki? Wakacje za pasem, Teen Wolf startuję, budzimy się!
Powrót do góry Go down
Densho
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Densho


Liczba postów : 99
Punkty : 18
Join date : 27/12/2014
Age : 31
Skąd : Śląsk

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Luźne pogaduchy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 13 Icon_minitime26/6/2015, 09:20

Wakacje wakacjami... U mnie jeszcze sesja hula ^^ Weszła w moje życie z buciorami i nie chce z niego wyjść.

Już nie mogę się doczekać sezonu 5! Jeszcze tylko kilka dni ^^
Pewnie po 1 odcinku forum ożyje :-)
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Luźne pogaduchy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 13 Icon_minitime26/6/2015, 19:31

Ja się niedawno obroniłam i zrobiłam sobie półtora tygodnia wśród alkoholu, znajomych i seriali. ;D Nadrobiłam Hannibala i kończę How to Get Away With Murder. Wink Na TW jakos zbytnio nie czekam...
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Luźne pogaduchy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 13 Icon_minitime26/6/2015, 21:08

Adria, gratuluję Pani Magister! Luźne pogaduchy - Page 13 1844036096
U mnie sesja skończyła się dzisiaj, więc zaczynam wakacje i dla relaksu zabrałam się już od nadrabiania seriali Wink
Powrót do góry Go down
Densho
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Densho


Liczba postów : 99
Punkty : 18
Join date : 27/12/2014
Age : 31
Skąd : Śląsk

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Luźne pogaduchy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 13 Icon_minitime27/6/2015, 15:23

Matko... tylko u mnie sesja jest taka dziwna? Ostatni egzamin mam około 16 lipca :/
Jeszcze we wtorek egzamin z mojego "ukochanego" francuskiego... -.-''

Mam tyle zaległości w książkach i serialach, że już tylko marzę o wolnym.
Powrót do góry Go down
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Luźne pogaduchy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 13 Icon_minitime27/6/2015, 18:06

Densho napisał:
Matko... tylko u mnie sesja jest taka dziwna? Ostatni egzamin mam około 16 lipca :/

To faktycznie..., nic a nic Ci nie zazdroszczę takiego układu sesji. Ale na pewno szybko zleci Wink I trzymam kciuki za egzaminy! Smile
Powrót do góry Go down
Densho
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Densho


Liczba postów : 99
Punkty : 18
Join date : 27/12/2014
Age : 31
Skąd : Śląsk

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Luźne pogaduchy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 13 Icon_minitime27/6/2015, 18:19

Jaszka napisał:
I trzymam kciuki za egzaminy! Smile

Jeśli chodzi o francuski, to przeczuwam katastrofę... czuję dodatkową presję, bo dowiedziałam się o nim w środę... po czym dostałam jeszcze jednego "cudownego" maila, który miał mnie zmotywować. Miał...
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Luźne pogaduchy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 13 Icon_minitime27/6/2015, 20:31

Nie zazdroszczę tych egzaminów, ale życzę jak najlepszego wyniku :* . Najgorzej jak przyjdą upały, a ty będziesz musiała siedzieć w domciu (Tak wiem, pomagam ^>^). Na pocieszenie mogę powiedzieć, że ja wakacje zaczynam wkuwaniem testów na prawko, a już w przyszłym tygodniu egzamin! Trzymajcie kciuki ^^
Powrót do góry Go down
Densho
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Densho


Liczba postów : 99
Punkty : 18
Join date : 27/12/2014
Age : 31
Skąd : Śląsk

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Luźne pogaduchy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 13 Icon_minitime27/6/2015, 20:35

Aid_than napisał:
Na pocieszenie mogę powiedzieć, że ja wakacje zaczynam wkuwaniem testów na prawko, a już w przyszłym tygodniu egzamin! Trzymajcie kciuki ^^

Upały? Haha! Ja zawsze siedzę w domu (czy upały czy deszcz). Ja po całych dniach czytam lub gram ^^ Najgorsze jednak, że czeka mnie morfologia historyczna... zuo w czystej postaci.

O ja! Będę trzymać kciuki! W sumie to żadne pocieszenie dla mnie :-)
Nauka jak nauka... masakra. Ale pomyśl sobie jak potem będziesz popylać samochodzikiem po połowie Polski ^^
Powrót do góry Go down
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Luźne pogaduchy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 13 Icon_minitime27/6/2015, 20:45

Aid_than napisał:
wakacje zaczynam wkuwaniem testów na prawko, a już w przyszłym tygodniu egzamin! Trzymajcie kciuki ^^
Oo, to oczywiście, że trzymam kciuki! Smile
Powrót do góry Go down
Densho
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Densho


Liczba postów : 99
Punkty : 18
Join date : 27/12/2014
Age : 31
Skąd : Śląsk

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Luźne pogaduchy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 13 Icon_minitime1/7/2015, 09:47

Muszę, po prostu MUSZĘ się pochwalić, że zdałam egzamin z francuskiego!
Została tylko morfologia historyczna...
Powrót do góry Go down
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

Luźne pogaduchy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 13 Icon_minitime1/7/2015, 10:13

Aid_than - Misiek zbij piętkę! Ja też zaczynam wkuwać na prawko I love you
Densho - chyba kamień spadł Ci z serca Very Happy Czytałam tu sobie wcześniejszą konwersację i widać, że stresowałaś się tym egzaminem, Gratulacje! Smile
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Luźne pogaduchy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 13 Icon_minitime1/7/2015, 15:23

Ja też mam beznadziejną sesję, dopiero jeden egzamin był(ustny z chemii, jako jeden z nielicznych go zaliczyłem ;D ;D), i jeszcze przede mną kilka jest.
No sam sobie przesunąłem też jeden na 13 lipca, bo nie mogłem być na pierwszym terminie z matematyki, i do dyspozycji mam tylko termin poprawkowy(tak, nasza polibuda poprawki letnie ma zaraz po sesji zasadniczej, a nie we wrześniu Razz), w sumie w przerwach od uczenia się na mechanikę oglądam seriale xdd A teraz sobie odpuściłem różniczkowanie na rzecz wbicia na forum xdd

No i co gorsza, po każdym roku mam praktyki na wakacjach, i teraz mnie dobijają rozpoczynające się w poniedziałek praktyki z geodezji, a w między czasie muszę zaliczyć tą matematyką, mechaniką i fizykę xdd
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Luźne pogaduchy - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 13 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Luźne pogaduchy
Powrót do góry 
Strona 13 z 15Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtopic :: Forumowe rozmowy-
Skocz do: