Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Luźne pogaduchy

Go down 
+21
Solve
Kotna
Bexy
Kayatsuki
MHale
Black Rebel
Paramore
sinnerxx
Dulczamara
szomeone
ars_amandi
being
moneyhoney
Irony
Bratka10
Smee.
paos
Klaudyś
Morgan
Annie
Lynette
25 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next
AutorWiadomość
Densho
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Densho


Liczba postów : 99
Punkty : 18
Join date : 27/12/2014
Age : 31
Skąd : Śląsk

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Luźne pogaduchy - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 14 Icon_minitime3/7/2015, 11:03

Morgan napisał:

Densho - chyba kamień spadł Ci z serca Very Happy Czytałam tu sobie wcześniejszą konwersację i widać, że stresowałaś się tym egzaminem, Gratulacje! Smile

Tak!! Teraz cieszę się jeszcze bardziej, bo słyszałam, że jeżeli zmuszona będę powtarzać semestr to już nie będę się z nim męczyć <3 (coś dziś nie umiem skleić porządnego zdania O.o)
Mam jeszcze jeden egzamin... ciężki strasznie! I baaaardzo się go obawiam. W ogóle to ja często panikuje ^^
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Luźne pogaduchy - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 14 Icon_minitime5/7/2015, 07:26

Morgan napisał:
Aid_than - Misiek zbij piętkę! Ja też zaczynam wkuwać na prawko I love you
Powodzenia Madziu :*.

Pierwszy egzamin za sobą. Teoria za pierwszym razem na full punktów, ale poległem na praktyce ;/.
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Luźne pogaduchy - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 14 Icon_minitime6/7/2015, 20:32

Densho napisał:
Morgan napisał:

Densho - chyba kamień spadł Ci z serca Very Happy Czytałam tu sobie wcześniejszą konwersację i widać, że stresowałaś się tym egzaminem, Gratulacje! Smile

Tak!! Teraz cieszę się jeszcze bardziej, bo słyszałam, że jeżeli zmuszona będę powtarzać semestr to już nie będę się z nim męczyć <3 (coś dziś nie umiem skleić porządnego zdania O.o)
Mam jeszcze jeden egzamin... ciężki strasznie! I baaaardzo się go obawiam. W ogóle to ja często panikuje ^^

musisz panikować przy kimś odpowiednim... żeby jak Stiles dostać całusa poczas ataku. Very Happy
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Densho
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Densho


Liczba postów : 99
Punkty : 18
Join date : 27/12/2014
Age : 31
Skąd : Śląsk

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Luźne pogaduchy - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 14 Icon_minitime7/7/2015, 08:18

Adria napisał:

musisz panikować przy kimś odpowiednim... żeby jak Stiles dostać całusa poczas ataku. Very Happy

Odpowiednim... hmmm.. to może być nieco trudniejsze. A w sumie coś w tym jest. Całus przed egzaminem na pewno by pomógł Razz
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Luźne pogaduchy - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 14 Icon_minitime7/7/2015, 21:24

Byle nie całus z profesorkiem, chociaż to też mogłoby pomóc xdd

Densho, masz zarąbisty awatar Very Happy Stiles z super miną, propsik Wink
Powrót do góry Go down
Densho
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Densho


Liczba postów : 99
Punkty : 18
Join date : 27/12/2014
Age : 31
Skąd : Śląsk

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Luźne pogaduchy - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 14 Icon_minitime7/7/2015, 21:48

Solve napisał:
Byle nie całus z profesorkiem, chociaż to też mogłoby pomóc xdd

Densho, masz zarąbisty awatar Very Happy Stiles z super miną, propsik Wink


Profesorkiem? Nie... jeśli chodzi o nich, u nas na wydziale nie ma odpowiedniego kandydata. Ale za to jest taki jeden fajny doktorek.
Koleżanka się w nim podkochuje ^^

Dziękuję! Również jaram się moim przecudnym avatarkiem.
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Luźne pogaduchy - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 14 Icon_minitime7/7/2015, 23:15

Mnie w sumie uczą sami ludzie starszej daty. Z pierwszego semestru(kończe właśnie drugi) pani od chemii, coś po 40, super doktorka, wymagająca ale za to fajna, ma raka i leży w szpitalu, a reszta to taka....no średnio fajna(tutaj piszę czysto pod względem bycia sympatyczności). Jedynie pani od laborków z chemii, doktorantka, która rok temu zrobiła magistra i pod względem charakteru i wyglądu się 'broni' ;D ;D

Bajerancki, teraz szukam czegoś nowego w podpis i avatar i jakoś nie mogę sobie znaleźć jakiegoś fajnego Liama, Stilesa czy Lacrossa.
Powrót do góry Go down
Kotna
Zaatakowany
Zaatakowany
Kotna


Liczba postów : 284
Punkty : 10
Join date : 25/04/2014
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa: Człowiek

Luźne pogaduchy - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 14 Icon_minitime8/7/2015, 17:53

Męczący ten semestr Neutral Mam dość gramatyki, ale na szczęście większość zdana (koniec łaciny Smile ) Ale marzę żeby wakacje zaczęły się już na dobre.
Powrót do góry Go down
http://stilyds.tumblr.com/
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Luźne pogaduchy - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 14 Icon_minitime8/7/2015, 18:01

Kotna, co studiujesz?;D ;D
Medycynę, że masz łacinę?Very Happy

Powrót do góry Go down
Kotna
Zaatakowany
Zaatakowany
Kotna


Liczba postów : 284
Punkty : 10
Join date : 25/04/2014
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa: Człowiek

Luźne pogaduchy - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 14 Icon_minitime8/7/2015, 18:07

Nie, anglistykę. Taki urok naszej uczelni, dużo kierunków się z nią użera.
Powrót do góry Go down
http://stilyds.tumblr.com/
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Luźne pogaduchy - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 14 Icon_minitime8/7/2015, 18:09

A na jakiej uczelni studiujesz?;D ;D

Wgl. czym się różni np. anglistyka od filologii angielskiej?
Powrót do góry Go down
Kotna
Zaatakowany
Zaatakowany
Kotna


Liczba postów : 284
Punkty : 10
Join date : 25/04/2014
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa: Człowiek

Luźne pogaduchy - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 14 Icon_minitime8/7/2015, 18:25

Na KULu w Lublinie. Filologia i anglistyka to to samo, to pierwsze to taki bardziej skrót myślowy.
Powrót do góry Go down
http://stilyds.tumblr.com/
Densho
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Densho


Liczba postów : 99
Punkty : 18
Join date : 27/12/2014
Age : 31
Skąd : Śląsk

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Luźne pogaduchy - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 14 Icon_minitime8/7/2015, 19:56

To masz szczęście że gramatyka zdana... mi właśnie to najgorsze zostało Smile
Powrót do góry Go down
Kotna
Zaatakowany
Zaatakowany
Kotna


Liczba postów : 284
Punkty : 10
Join date : 25/04/2014
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa: Człowiek

Luźne pogaduchy - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 14 Icon_minitime8/7/2015, 20:50

Właściwie to tylko gramatyka na razie nie zdana.
Powrót do góry Go down
http://stilyds.tumblr.com/
Densho
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Densho


Liczba postów : 99
Punkty : 18
Join date : 27/12/2014
Age : 31
Skąd : Śląsk

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Luźne pogaduchy - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 14 Icon_minitime8/7/2015, 20:59

Ojej. Przepraszam. Źle przeczytałam :/
No u mnie też. TYLKO. Nawet ten głupi francuski zdany.
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Luźne pogaduchy - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 14 Icon_minitime8/7/2015, 22:08

Fajne te przedmioty macie Razz

Czasami żałuję, że jestem na inżynierce, bo lubię też sobie historyjki wymyślać, rozumiem literaturę, lubię języki obce Very Happy Ale wiem, że suma sumarum jestem tam, gdzie być powinienem Very Happy Very Happy
Za to zrobię nam kiedyś normalną autostradę xdd
Powrót do góry Go down
Densho
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Densho


Liczba postów : 99
Punkty : 18
Join date : 27/12/2014
Age : 31
Skąd : Śląsk

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Luźne pogaduchy - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 14 Icon_minitime8/7/2015, 22:09

Solve napisał:
lubię języki obce Very Happy

A kysz ode mnie! Ja nienawidzę języków obcych i zapewne z wzajemnością...
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Luźne pogaduchy - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 14 Icon_minitime10/7/2015, 21:45

Ja doszłam poniewczasie do wniosku, że chyba trzeba było iść na psychologię... -_-
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Luźne pogaduchy - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 14 Icon_minitime11/7/2015, 16:29

Najgorszy egzamin za mną. W poniedziałek wyniki i egzamin z matematyki Very Happy
Dowalił nam zadaniami....miałem np. policzyć prędkośćelektronu wybitego z powierzchni Cezy przy pracy wyjscia 1,97eV ;D ;D ;D


Adria, od poczatku studiów czułaś, że trzeba było iść na psychologię?
Wgl. to dziwny system mamy, że teraz np. nie możemy sobie dozdawać innego przedmiotu i robić inny kierunek. Życie zawodowe toczy się różnie, nigdy nie wiadomo gdzie nas zawiedzie. A nóż widelec przydaje się inny kierunek, którego sobie nie możesz zrobić, bo x lat wstecz czegoś się nie zdawało.
Powinni zrobić tak, że w takich sytuacjach zdajesz na uczelni test wstępny traktowy przy rekrutacji tak jak matura. NIe rozumiem dlaczego tak nie jest, przecieżto byłoby całkowicie logiczne rozwiązanie takiej sytuacji
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Luźne pogaduchy - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 14 Icon_minitime11/7/2015, 18:28

Solve, możesz zdawać nowy przedmiot, wystarczy deklarację maturalną wypełnić we wrześniu. Znaczy ja już nie mogę, bo tylko pięć lat po maturze, ale Ty jak najbardziej chyba. Wink

Nie, na piątym roku przy psychologii sądowej mnie natchnęło. Ja tylko całe studia wiedziałam, że nie chcę prawa.^^
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Luźne pogaduchy - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 14 Icon_minitime11/7/2015, 19:01

Ja wiem, że mogę. Ale odebranie ludziom takim jak Ty takiego prawa jest bezsensu :/
Ja sobie jeszcze zdam raz biologie na rozszerzeniu, żeby było to satysfakcjonujące 82%(przynajmniej) i chemię xdd Niby nie muszę, ale chcę. Kiedyś możę mi się przydac, a i dzieci w przyszłości muszą mieć z ojca dobry przykład xdd I oglądać TW i czytać HP xdd
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Luźne pogaduchy - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 14 Icon_minitime11/7/2015, 19:10

Solve, dorastasz <3 skoro myślisz o byciu role-model dla dzieci. Aww. Wink

No niestety, głupie trochę te zasady. A bez rozszerzonego polskiego nie miałabym szansy dostać się na dobrą uczelnię na psychologię. -_-
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Luźne pogaduchy - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 14 Icon_minitime12/7/2015, 00:36

Odkąd mam dziewczynę to spoważniałem jeśli chodzi o takie sprawy <3

Mam nadzieję, że mi się moje studia będą do końca podobały. W sumie, jak nie zdałem w pierwszym terminie mechaniki(na 120 zdało 16, ale tak było mi głupio, że ja nie byłem w tych 16stu) to żałowałem, że nie poszedłem na nic humanistycznego, bo uwielbiam literaturę, rozumiem, potrafię różne takie rzeczy wymyślać, fascynuje mnie historia czy folklor, i na każdym etapie edukacji byłem w szkolnej gazetce, i raczej bym sobie poradził, i by mi się to podobało Very Happy Ale szybko stwierdizłem, że tam też mógłbym czegoś nie zdaćw pierwszym terminie, i wtedy złapałyby mnie znowu takie myśli tylko że odwrotnie xdd
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Luźne pogaduchy - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 14 Icon_minitime28/7/2015, 16:48

Ale tu ucichło... Tak więc ostatnio pisałem, że podchodzę do egzaminu na prawko i w końcu mi się udało za 3 razem xD. Chwalę się tylko dlatego, że było to dość duże zaskoczenie. Przejechałem dwa razy po ciągłej lini, nie przepuściłem babci na pasach, zdarzyło mi się nawet jechać pod prąd. Byłem pewny, że oblałem, a jednak wynik na karteczce "pozytywny" xD. Dodam, że egzaminator wcale na takiego miłego nie wyglądał, był w podeszłym wieku i miał grobową minę, ale urok osobisty nawet na niego zadziałał xD... Teraz zostaje odebrać prawko i ruszam w świat, tylko tym razem bez stresu i po dobrej stronie drogi!
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Luźne pogaduchy - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 14 Icon_minitime28/7/2015, 22:04

No nareszcie ktoś coś tutaj pisze Very Happy

Aid, gratulacje zdanego prawka Razz
Przypomniałeś mi pewną historię, którą wyczytałem na necie, i z wrazenia ją sobie zapisałem na komputerze( o egzaminie , zmianach pasów, i przepuszczaniu pieszych xdd), proszę, baw się dobrze Very Happy
Cytat :
Dwa lata temu, a dokładnie 9 stycznia 2013 roku, miałam moje trzecie podejście do egzaminu na prawo jazdy. Po raz pierwszy udało mi się wyjechać z placyku. Od razu zauważyłam, że mój egzaminator zgrywa ważniaka, żeby mnie zestresować. Wyjechaliśmy na miasto. Chciałam zamknąć okna bo chłodno było, ale ze stresu pomyliłam guziki i otwarłam egzaminatorowi okno do połowy. Zestresowałam się 3 razy bardziej, więc zostawiłam tak jak było.

W momencie kiedy miałam zmieniać pasy za każdym razem ktoś mnie przepuszczał w tym radiowóz policyjny. Pan egzaminator był bardzo poirytowany widząc to. Podjechaliśmy do świateł, bo akurat było czerwone światło. Na pas obok podjechał jakiś facet i zaczął krzyczeć: "Powodzenia! Niech się pani nie stresuje!". Uśmiechnęłam się i pomachałam, na co mój egzaminator surowym głosem powiedział, że natychmiast mam zamknąć okno i rozmowa z innymi kierowcami jest niedozwolona. Zamknęłam okno i pojechaliśmy dalej.

Chciałam rozluźnić atmosferę i zaczęłam opowiadać, jak to na jazdach było, że jeszcze wczoraj leżał śnieg, a dziś już suche drogi. Ale surowy pan nie podjął pogawędki i jechaliśmy w milczeniu. Prowadził mnie w miejsca, gdzie najczęściej oblewają, ale poradziłam sobie i czułam się już pewnie. Wjechaliśmy na uliczką jednokierunkową. Po dwóch stronach ulicy stały zaparkowane auta. Wjeżdżając na przejście dla pieszych zauważyłam, że popełniłam błąd, bo jakaś pani obfitych kształtów, w białym płaszczu stała przy pasach i czekała na możliwość przejścia przez jezdnię. Postanowiłam olać sytuację, ale egzaminator to zauważył i zapytał czy wiem, że popełniłam błąd. Oznajmiłam, że nie wiem i czy może powiedzieć jaki. Odparł, że nie przepuściłam pieszego na pasach. Na co ja, że myślałam, że to... zaspa. Pan nie wytrzymał i zaczął się śmiać na cały regulator.

Gdy podjechaliśmy pod ośrodek, wyciągnął swój notatnik, zasłonił go tak, żebym nie widziała co pisze i powiedział: "Nie umie pani jeździć, parkować też nie, nie przepuszcza pieszych na pasach i łamie przepisy drogowe". W tym momencie odsłonił kartkę, na której widniał napis POZYTYWNY.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Luźne pogaduchy - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Luźne pogaduchy   Luźne pogaduchy - Page 14 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Luźne pogaduchy
Powrót do góry 
Strona 14 z 15Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtopic :: Forumowe rozmowy-
Skocz do: