Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Teen Wolf bez Jacksona.

Go down 
+5
Lynette
Morgan
Miss_Lena
Annie
paos
9 posters
AutorWiadomość
paos
Wilkołak
Wilkołak
paos


Liczba postów : 1302
Punkty : 3
Join date : 22/06/2012
Age : 28
Skąd : Suwałki

Teen Wolf bez Jacksona. Empty
PisanieTemat: Teen Wolf bez Jacksona.   Teen Wolf bez Jacksona. Icon_minitime12/10/2012, 10:14

Mamy smutną wiadomość dla fanów serialu "Teen Wolf: Nastoletni wilkołak". Jedna z jego gwiazd Colton Haynes nie powróci na plan, kiedy w grudniu ruszą zdjęcia do trzeciej serii.

Haynes odszedł z serialu, a powody tej decyzji nie są do końca znane. Plotkarskie źródła sugerują, że poszło o to, że producenci chcieli go wykorzystać w zaledwie połowie odcinków planowanych na trzeci sezon. Haynes ponoć nie chciał się na to zgodzić.

Na razie nie wiadomo, jak wytłumaczona zostanie obecność Jacksona Whittemore'a, którego Haynes grał. Ci jednak, którzy widzieli finał drugiego sezonu, mogą się chyba domyślić, co też wymyślą scenarzyści.

Na osłodę zrozpaczonym fankom i fanom pozostaje informacja, że producenci szukają właśnie braci-bliźniaków, którzy mogliby dołączyć do obsady.
Powrót do góry Go down
Annie
Wilkołak
Wilkołak
Annie


Liczba postów : 1040
Punkty : 7
Join date : 03/07/2012
Age : 27
Skąd : Tajlandia ^^

Teen Wolf bez Jacksona. Empty
PisanieTemat: Re: Teen Wolf bez Jacksona.   Teen Wolf bez Jacksona. Icon_minitime13/10/2012, 14:33

No nie! W końcu bądź co bądź Jacskon coś do tego serialu wnosił! ;< I bez niego to będzie trochę niepełne. Ciekawe co wymyślą. Może Jacskon jest zagra... W końcu to będzie głupie jeżeli go uśmiercą z nieznanych nikomu przyczyn, tym bardziej, że dopiero co odżył.
Powrót do góry Go down
Miss_Lena
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Miss_Lena


Liczba postów : 89
Punkty : 15
Join date : 28/10/2012
Age : 27

Teen Wolf bez Jacksona. Empty
PisanieTemat: Re: Teen Wolf bez Jacksona.   Teen Wolf bez Jacksona. Icon_minitime28/10/2012, 22:08

Słyszałam! Aczkolwiek podobno drzwi dla niego są ciągle otwarte.
Powrót do góry Go down
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

Teen Wolf bez Jacksona. Empty
PisanieTemat: Re: Teen Wolf bez Jacksona.   Teen Wolf bez Jacksona. Icon_minitime2/11/2012, 13:50

Też gdzieś czytałam .. Coż to jego decyzja .. Uhuu bliźniaki ? Very Happy
To już nie będzie to samo TW bez Jacksona. :C


Ostatnio zmieniony przez Lucca dnia 12/12/2012, 23:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
Lynette
Wilkołak
Wilkołak
Lynette


Liczba postów : 768
Punkty : 0
Join date : 12/05/2012
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Allison Argent
Wiek: 17
Rasa: Łowca

Teen Wolf bez Jacksona. Empty
PisanieTemat: Re: Teen Wolf bez Jacksona.   Teen Wolf bez Jacksona. Icon_minitime18/11/2012, 20:53

Dla mnie Colton był idealny, stworzony do tej roli. Szkoda, że już nie będzie grał w 3 sezonie, ciekawa jestem, jak też usprawiedliwią jego nieobecność.

W jego śmierć po tak spektakularnym odrodzeniu nie wierzę. Po prostu poszliby na łatwiznę i go uśmiercili? Nie, nie ma tak dobrze. Ja osobiście uważam, że skoro mają dać mu otwartą furtkę, to myślę, że gdzieś go wyślą. Pytanie tylko: jaki dadzą mu pretekst?

I jak Lydia przetrwa rozstanie? Tyle już przeżyła w finale drugiego sezonu, potrzebuje wsparcia, a tu ukochanego zabraknie?

Naprawdę, trudno jest doczekać do czerwca. Potrzebuję jakichś nowych informacji o TW... Neutral
Powrót do góry Go down
SkylerDewclaw
Wtajemniczony
Wtajemniczony
SkylerDewclaw


Liczba postów : 154
Punkty : 0
Join date : 09/12/2012
Age : 30
Skąd : Nie z tego świata :)

Teen Wolf bez Jacksona. Empty
PisanieTemat: Re: Teen Wolf bez Jacksona.   Teen Wolf bez Jacksona. Icon_minitime27/1/2013, 12:15

uuuu :C A zaczęłam go lubić :/ szkoda że odchodzi , będzie jakaś pustka bez niego w TW. Ciekawe co zrobią w związku z tym z postacią Jacksona?
Powrót do góry Go down
http://blackword-s.tumblr.com/
Cthulu
Zaatakowany
Zaatakowany
Cthulu


Liczba postów : 249
Punkty : 0
Join date : 28/06/2012

Teen Wolf bez Jacksona. Empty
PisanieTemat: Re: Teen Wolf bez Jacksona.   Teen Wolf bez Jacksona. Icon_minitime27/1/2013, 14:28

Pewnie napisza że gdzieś wyjechał .
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Teen Wolf bez Jacksona. Empty
PisanieTemat: Re: Teen Wolf bez Jacksona.   Teen Wolf bez Jacksona. Icon_minitime31/5/2013, 14:38

Kurcze, ja chcę żeby on wrócił !
No niech to, taka ciekawa, złożona postać, a ma jej nie być. TO nie fair.
Może na pozostałe 14 czy tam 16 wróci ? Razz Oby !
Powrót do góry Go down
drarry
Gość
Gość



Liczba postów : 7
Punkty : 0
Join date : 14/07/2013

Teen Wolf bez Jacksona. Empty
PisanieTemat: Re: Teen Wolf bez Jacksona.   Teen Wolf bez Jacksona. Icon_minitime14/7/2013, 10:01

Mimo że Jackson był skończoną świnią zazwyczaj bardzo go lubiłam,sama nie wiem czemu i żałuję że go nie ma w 3 sezonie,wcześniej miałam nadzieję że gdzieś nagle gdy będą mieć kłopoty wróci im pomóc,ale chyba nie ma na co liczyć prawda? Sad
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Teen Wolf bez Jacksona. Empty
PisanieTemat: Re: Teen Wolf bez Jacksona.   Teen Wolf bez Jacksona. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Teen Wolf bez Jacksona.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Saturn dla TEEN WOLF
» Dessert Wolf
»  3x21 - The Fox and the Wolf
» Quiz Teen Wolf
» SDCC Teen Wolf

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Newsy&Spoilery :: Archiwum Newsów-
Skocz do: