Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Błędy w Teen wolf

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Mither
Odwiedzający
Odwiedzający



Liczba postów : 38
Punkty : 4
Join date : 24/07/2013
Age : 30
Skąd : Kraków

Błędy w Teen wolf Empty
PisanieTemat: Błędy w Teen wolf   Błędy w Teen wolf Icon_minitime16/9/2013, 16:41

Cześć tutaj  umieszczajcie wpadki z teen wolfa ja powtarzając sobie drugi sezon natrafiłem na jedną , a mianowicie scena gdy Scott i Stiles są w klubie dla gejów wszędzie w okół sami faceci a gdy była akcja gdy ludzie leżeli na podłodze sparaliżowani przez kanime było słychać krzyki i to w większości damskie! Very Happy Sami zobaczcie http://www.kinomaniak.tv/seriale/teen-wolf/s2e6

w 13:15 minucie



Nazwa tematu zmieniona, na bardziej pasującą.
Jako wpadki(bloopers) określa się pomyłki w nagrywaniu.
Powrót do góry Go down
Yellowneck
Odwiedzający
Odwiedzający
Yellowneck


Liczba postów : 20
Punkty : 0
Join date : 11/09/2013
Age : 30
Skąd : Warsaw

Błędy w Teen wolf Empty
PisanieTemat: Re: Błędy w Teen wolf   Błędy w Teen wolf Icon_minitime19/9/2013, 17:37

Nie wiem, czy to wpadka, ale na pewno jest to pewnego rodzaju nielogiczność fabuły (choć, jak wiadomo, od TW logiczności fabuły nie należy oczekiwać xP).
Mama Allison zostaje ugryziona przez wilkołaka. Przed zmianą w niego dziadek Allison, Gerard, namawia ją do popełnienia samobójstwa ze względu na hańbę itd... By kilka odcinków potem szukać innego wilkołaka, by go ugryzł i uratował przed rakiem. Czy tylko ja widzę w tym dużą nielogiczność? Przecież równie dobrze mógł poprosić mamę Allison o ugryzienie, czy cokolwiek. Imo, było to bardzo nielogiczne.
Powrót do góry Go down
http://sherlocksfootprint.tumblr.com/
Mither
Odwiedzający
Odwiedzający



Liczba postów : 38
Punkty : 4
Join date : 24/07/2013
Age : 30
Skąd : Kraków

Błędy w Teen wolf Empty
PisanieTemat: Re: Błędy w Teen wolf   Błędy w Teen wolf Icon_minitime19/9/2013, 19:21

Wiesz mama Alison nie była by Alfą a tylko alfa potrafi przemieniać Smile
Powrót do góry Go down
Yellowneck
Odwiedzający
Odwiedzający
Yellowneck


Liczba postów : 20
Punkty : 0
Join date : 11/09/2013
Age : 30
Skąd : Warsaw

Błędy w Teen wolf Empty
PisanieTemat: Re: Błędy w Teen wolf   Błędy w Teen wolf Icon_minitime19/9/2013, 19:26

Ale mama Allison była łowczynią. Mogła zabić alfę, stać się alfą i Argentowie byliby najpotężniejszymi zabójcami wilkołaków, sami będąc wilkołakami. No i Gerard dostałby swoje ugryzienie.
Powrót do góry Go down
http://sherlocksfootprint.tumblr.com/
Mither
Odwiedzający
Odwiedzający



Liczba postów : 38
Punkty : 4
Join date : 24/07/2013
Age : 30
Skąd : Kraków

Błędy w Teen wolf Empty
PisanieTemat: Re: Błędy w Teen wolf   Błędy w Teen wolf Icon_minitime21/9/2013, 10:40

No tak można spekulować w nieskończoność ale zgodze się że w teen wolf fabuła bywa często nielogiczna Very Happy
Powrót do góry Go down
traugottt
Gość
Gość
traugottt


Liczba postów : 6
Punkty : 0
Join date : 18/05/2014
Age : 28
Skąd : Szczecin

Błędy w Teen wolf Empty
PisanieTemat: Re: Błędy w Teen wolf   Błędy w Teen wolf Icon_minitime18/5/2014, 19:56

Myślę, że Gerard czuł się bezkarnie jeżeli chodzi o łamanie zasad rodziny jak i samego kodeksu, więc nie ma się aż tak co dziwić, że sobie pozwolił na coś takiego jak ugryzienie przez wilkołaka byleby żyć Very Happy
Powrót do góry Go down
http://traugottt.tumblr.com
Jaxie
Odwiedzający
Odwiedzający
Jaxie


Liczba postów : 47
Punkty : 0
Join date : 17/04/2014
Age : 30

Błędy w Teen wolf Empty
PisanieTemat: Re: Błędy w Teen wolf   Błędy w Teen wolf Icon_minitime25/5/2014, 20:12

Owszem, Gerard czuł się bezkarnie, poza tym mam wrażenie, że Gerard nie chciał by matka Allison miała nad nim jakąś przewagę. Nie do końca brzmi to tak jak bym chciała, ale nie umiem ubrać tego w słowa.
Powrót do góry Go down
http://uwierzyc-w-magie.blogspot.com
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Błędy w Teen wolf Empty
PisanieTemat: Re: Błędy w Teen wolf   Błędy w Teen wolf Icon_minitime7/8/2014, 12:42

Gerard sam mial ambicje bycia alfą.
Poza tym, on do końca chciał mieć ich wszystkich po swojej stronie.
Mimo iż Chris wolałby aby Victoria żyła, to jednak widziałby, że Gerard wgl. nie trzyma się kodeksu.


w najnowszym odcinku McCall strzela w assasina pistoletem, i kula przeszywa jego głowę, plamiąc Stilesa dosyć obficie krwią. Ale kuli nigdzie nie ma. Znikła, deportowała się, rozpusciła albo nie wiem Razz To jest chyba taki dosyć specyficzny błąd, nie? Razz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Błędy w Teen wolf Empty
PisanieTemat: Re: Błędy w Teen wolf   Błędy w Teen wolf Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Błędy w Teen wolf
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Bluzy i bluzki z Teen Wolf
» Dessert Wolf
»  3x21 - The Fox and the Wolf
» SDCC Teen Wolf
» Quiz Teen Wolf

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Ogólnie o serialu-
Skocz do: