Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Teen Wolf- będzie kontynuacja serialu

Go down 
AutorWiadomość
kalii
Stały Bywalec
Stały Bywalec
kalii


Liczba postów : 92
Punkty : 30
Join date : 18/01/2016

Teen Wolf- będzie kontynuacja serialu Empty
PisanieTemat: Teen Wolf- będzie kontynuacja serialu   Teen Wolf- będzie kontynuacja serialu Icon_minitime25/9/2021, 12:15

Witajcie, nie wiem czy ktoś poza mną zagląda na to forum, może tak, może nie, mimo wszystko postanowiłam podzielić się tą informacją. Dziś pojawił się news o kontynuacji serialu w formie filmu. Za sterami powróci oczywiście Jeff Davis. Są prowadzone rozmowy z oryginalną obsadą, aby powróciła na ekranie. Jeff Davis twórca, scenarzysta i producent serialu Teen Wolf: Nastoletni wilkołak podpisał umowę z platformą Paramount+, na mocy której będzie dla nich tworzyć projekty przez najbliższe lata. Dla tej platformy powstanie właśnie filmowa kontynuacja Teen Wolfa. Nie wiem jak wy, ale ja się bardzo cieszę, jedyne ale, to żałuję bardzo, że to nie kontynuacja w formie serialu tylko filmu. Very Happy  I love you  
Tutaj macie link z tym newsem, [You must be registered and logged in to see this link.]
Powrót do góry Go down
 
Teen Wolf- będzie kontynuacja serialu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Będzie 4 sezon TW! :)
» Kto będzie "panem" Kanimy?
» Bluzy i bluzki z Teen Wolf
» Motyw snu w serialu
» Ulubiona przyjaźń w serialu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Newsy&Spoilery-
Skocz do: