Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Bad boys club! - Komentarze.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Degrassi
Odwiedzający
Odwiedzający
Degrassi


Liczba postów : 48
Punkty : 0
Join date : 30/07/2014

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Derek Hale
Wiek: 23
Rasa:

Bad boys club! - Komentarze. Empty
PisanieTemat: Bad boys club! - Komentarze.   Bad boys club! - Komentarze. Icon_minitime31/7/2014, 02:46

Komentarze do opowiadania >klik

Ludzie, ja też jestem człowiekiem i zdarzają mi się błędy. Upominajcie grzecznie, nie musicie tak wybuchać!




JEŻELI KTOŚ NIE PRZECZYTAŁ WIADOMOŚCI POD OPOWIADANIEM, POWTARZAM TO TUTAJ. JEŻELI KTOŚ CHCE, ABYM NADAL CIĄGNĄŁ OPOWIADANIE, PISZCIE TUTAJ. TO ZALEŻY OD WAS CZY POJAWI SIĘ CIĄG DALSZY.


MOJE OPOWIADANIE, TO KOMPLETNA AMATORSZCZYZNA. NIE ZNAM SIĘ NA TYM I NIE ROBIĘ TEGO ZAWODOWO. NIE OCZEKUJCIE PROFESJONALIZMU!


NAJWAŻNIEJSZE JEST WASZE ZDANIE! POZYTYWNE CZY NEGATYWNE - OTWARCIE JE PRZEDSTAW!
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Bad boys club! - Komentarze. Empty
PisanieTemat: Re: Bad boys club! - Komentarze.   Bad boys club! - Komentarze. Icon_minitime31/7/2014, 22:25

Hm... Hej xD. Piszę z komórki, więc musisz mi wybaczyć brak cytatów i długiego komentarza, jakie zwykle wstawiam, ale net z przekroczonym limitem potrafi nieźle urządzić człowieka Laughing

Co do wybuchania i oczekiwania profesjonalizmu, to jeszcze nigdy nie spotkałam się na naszym forum, żeby ktoś po kimś pojechał za opowiadanie, albo był przesadnie krytyczny czy nieuprzejmy, więc nie musisz się o to martwić Wink. Ja osobiście mam jedną uwagę techniczną - nie pogrubiaj dialogów, gorzej się przez to czyta, przynajmniej mi ;*. Jeśli chodzi zaś o samo opowiadanie, zaciekawiłeś mnie :Rolling Eyes:

Okay, to teraz przejdę do właściwego omówienia xD. I postaram się pohamować z moją tendencją do dygresji ;DD

Po pierwsze, podoba mi się, że skupiłeś się na problemach z gniewem Liama, bo w serialu w sumie o nich wspomniano tylko na początku, a już w zeszłym odcinku chłopak był aniołkiem, hah xDD. Ty zaś bardzo dobrze przedstawiłeś to, że on ma problemy z samokontrolą i łatwo wybucha przy nawet najmniejszej prowokacji (sceny z mamą; w ogóle biedna mama).

Komentarz o okresie... Ekhm, ekhm, ja jeszcze nie zauważyłam u siebie czy moich koleżanek, żebyśmy były z wejścia wściekłe podczas PMS Razz . Właściwie nawet nie jesteśmy specjalnie drażliwe, tylko obolałe Laughing (serio, bóle brzucha, nic miłego ;/ )

Laughing Laughing rozwalił mnie fragment z Derekiem xDD. Serio, był boski :Rolling Eyes: ! Biedny Liam, nie wiedział, czy Derek chce seksu/kasy/czegoś jeszcze, a sam Derek prosto z mostu walnął o tym spędzaniu wspólnie nocy xDD. Umarłam ;DD. Hale jak zwykle pracuje na swoją reputację creepera xD

Jestem zaintrygowana, co faktycznie stało się tamtej nocy i jaki udział miał w tym wszystkim Liam Bad boys club! - Komentarze. 3932743711

Powodzenia i weny, trzymam kciuki Bad boys club! - Komentarze. 1844036096
Powrót do góry Go down
Degrassi
Odwiedzający
Odwiedzający
Degrassi


Liczba postów : 48
Punkty : 0
Join date : 30/07/2014

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Derek Hale
Wiek: 23
Rasa:

Bad boys club! - Komentarze. Empty
PisanieTemat: Re: Bad boys club! - Komentarze.   Bad boys club! - Komentarze. Icon_minitime31/7/2014, 22:50

No właśnie co do tych dialogów, to mi się właśnie łatwiej tak pisze. Ale jeżeli tobie, lub większej ilości osób przeszkadza to mogę to zmienić. Jestem nauczony że narracja zwykłą czcionką, dialog pogrubioną i myśli pochyloną.

Wiesz, z wiadomych powodów nie wiem jak kobiety zachowują się po okresie i większość chłopców także. My, czyli chłopcy, myślimy, że dziewczyny chodzą wściekłe, bo tak wszyscy mówią, to chciałem to w opowiadaniu także zachować. Wreszcie Liam to chłopa, skąd mógł to wiedzieć?

Nie ukrywam, że może być trochę tego "wulgaryzmu" i takich wątków, ale jeżeli takowe się pojawią, powiadomię wczesniej.

jak pisałem, to od was zależy czy będę pisać dalej, czy też nie.
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Bad boys club! - Komentarze. Empty
PisanieTemat: Re: Bad boys club! - Komentarze.   Bad boys club! - Komentarze. Icon_minitime13/8/2014, 21:51

Witaj, tak jak napisała @Ars_amandi nie musisz się bać że ktoś będzie wobec ciebie przesadnie krytyczny. Ja tak samo jak ty jestem w tym strasznym amatorem, ale dopiero tutaj dostałem wiele cennych uwag i komentarzy, które pozwoliły mi znacznie poprawić swoje umiejętności. Zresztą trzymaj @Ars blisko, bo to taki anioł stróż nad FunFiction xd

Mnie jakoś nieprzeszkadzały te pogrubione dialogi. Nawet przyjemnie mi sie to czytało. Tak więc rób jak uważasz. Ja osobiście mogę czytać dialogi pisane twoją metodą, jak i tą, której używa np. @Ars.

Cytat :
Wyraz jej twarzy wskazywał jedno. Okres, albo kłopoty.
Do tej pory myślałem podobnie jak ty haha. Mam prawie 30 dziewczyn w klasie i wszystkie przeżywają takie dni, kiedy wolał bym żadnej nie wejść w drogę xd Jednak z tego co napisała @Ars wynika co innego . Widocznie mało jeszcze wiemy xd

Zacznijmy od początku. Zauważyłem że w wielu opowiadaniach w lesie Beacon Hills wiele się dzieje xd. Kiedy Liam napotkał tam Derek'a od razu przypomniała mi się scena Jackson'a na balu. Żałuje tylko że to Derek go przemienił. Przez chwilę liczyłem że to może Scoota tam spotkał ,tylko stworzyłeś go w swoim opowiadaniu jako zupełnie inny, cięższy charakterek. Very Happy . W każdym razie podoba mi się w jaki sposób przedstawiasz charakter Liama. Odnosisz się do jego problemów z agresją, czego np. w serialu było bardzo mało. Dodatkowo połączyłeś ze sobą dwa całkiem ciężkie postacie-> Malia jako feministka :Rolling Eyes: . Jestem ciekawy czy ona też jest supernatural czy może wymyśliłeś dla niej inną rolę? etc. nie mogę się już doczekać następnego rozdziału!.

Ps. Tak mi sie teraz skojarzyło że w serialu Liam też został ugryziony w przeddzień pełni  lol! 

Weny!
Powrót do góry Go down
Degrassi
Odwiedzający
Odwiedzający
Degrassi


Liczba postów : 48
Punkty : 0
Join date : 30/07/2014

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Derek Hale
Wiek: 23
Rasa:

Bad boys club! - Komentarze. Empty
PisanieTemat: Re: Bad boys club! - Komentarze.   Bad boys club! - Komentarze. Icon_minitime17/8/2014, 19:54

Dla mnie nadal podczas okresu będą wyglądać tak samo haha Very Happy
No staram się charakter zachować taki sam, ponieważ taki liam z pazurem mi się podoba. kolejny rozdział, chcę napisać w formie 'kilka dni wcześniej' chce opisać tę imprezę, jego przemianę etc. Very Happy 
co do malii to musicie trochę poczekać. Very Happy
następny rozdział pojawi się trochę później, bo mam trochę pracy przy rpg! Very Happy ale postaram się dodać jak najszybciej Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bad boys club! - Komentarze. Empty
PisanieTemat: Re: Bad boys club! - Komentarze.   Bad boys club! - Komentarze. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Bad boys club! - Komentarze.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» By Your Side - komentarze
» On the other side - komentarze
» Fierce Little Red - komentarze
» Beta - KOMENTARZE
» Pomegranate - komentarze

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Twórczość :: Opowiadania :: Komentarze-
Skocz do: