Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Dom Stilesa

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Lynette
Wilkołak
Wilkołak
Lynette


Liczba postów : 768
Punkty : 0
Join date : 12/05/2012
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Allison Argent
Wiek: 17
Rasa: Łowca

Dom Stilesa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Stilesa   Dom Stilesa - Page 2 Icon_minitime6/1/2013, 13:34

Kiedy drzwi otworzyły się z hukiem, wystraszona podskoczyłam na łóżku, odrywając się od Stilesa. Zobaczywszy w progu Isaac'a, otworzyłam szerzej oczy i jęknęłam cicho. Przez chwilę patrzyliśmy na siebie zszokowani.
Dom Stilesa - Page 2 A2c2oo
Pod wpływem mój umysł, do tej pory wyłączony, nagle odzyskał sprawność.
Zmieszana, pociągnęłam za pościel, ukrywając nagie ciało przed osądzającym wzrokiem blondyna.
Co miałam powiedzieć? Przygryzłam wargę skonsternowana. Przecież oczywiste było, do czego ja i Stiles zmierzaliśmy. Wyglądało to dokładnie tak, jak wyglądało. Żadnego dwuznacznego kontekstu. Nie było więc sensu wymyślać wymówki, która i tak byłaby bezsensowna wobec całej tej akcji.
Co za pech. Co miałam robić?
Powrót do góry Go down
Smee.
Zaatakowany
Zaatakowany
Smee.


Liczba postów : 237
Punkty : 5
Join date : 19/12/2012

Dom Stilesa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Stilesa   Dom Stilesa - Page 2 Icon_minitime6/1/2013, 14:06

Byłem w szoku.
Dom Stilesa - Page 2 Tumblr_me6osd2ckQ1rm8ze0o1_500
Zastygłem w jednej pozycji i z otwartymi ustami patrzyłem na stojącego w progu Isaaca. Po chwili Ivy pociągnęła za pościel przykrywając się nim a ja nagle odzyskałem świadomość tego co się dzieje. Szybko podniosłem się z łóżka.
- Ja….- zacząłem lekko jeszcze oszołomiony w stronę Isaaca. – Jaa… - powtórzyłem. – Ja…Dobra to bez sensu chodź na korytarz. – złapałem go za ramię i pociągnąłem za drzwi.
Powrót do góry Go down
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

Dom Stilesa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Stilesa   Dom Stilesa - Page 2 Icon_minitime6/1/2013, 14:10

Chłopak złapał mnie z ramię i wyprowadził za drzwi. Patrzył na mnie przerażony i nie wiedział co powiedzieć, a ja? Niepohamowanie zacząłem się śmiać.
- Czy ty... i Ivy ? - nie mogłem przestać się śmiać. Po chwili złapałem się za brzuch i poważnie zapytałem . - Dobra mów czego jej dosypałeś? - spojrzałem na zamknięte drzwi i przypominając sobie minę Stilesa ponownie zacząłem się śmiać.
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
Smee.
Zaatakowany
Zaatakowany
Smee.


Liczba postów : 237
Punkty : 5
Join date : 19/12/2012

Dom Stilesa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Stilesa   Dom Stilesa - Page 2 Icon_minitime6/1/2013, 14:18

Śmiech Isaaca doprowadził mnie do porządku. Zdałem sobie sprawę co właśnie robiłem i z kim. Jak bardzo poniosły mnie emocje. Poczułem się lekko zawstydzony. Coś takiego ledwo po pierwszym dniu znajomości. Spojrzałem na Isaaca.
- Zachowaj to co zobaczyłeś dla siebie. Nikt nie musi wiedzieć. – przeniosłem wzrok na drzwi. – Niczego jej nie dosypałem.
Powrót do góry Go down
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

Dom Stilesa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Stilesa   Dom Stilesa - Page 2 Icon_minitime6/1/2013, 14:21

Odetchnąłem głęboko.
- Jesteś pewny? Słabo wyglądasz. - Stiles był biały jak ściana. - Zdajesz sobie sprawę, że to siostra Lydii.? - zapytałem poważnie.
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
Lynette
Wilkołak
Wilkołak
Lynette


Liczba postów : 768
Punkty : 0
Join date : 12/05/2012
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Allison Argent
Wiek: 17
Rasa: Łowca

Dom Stilesa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Stilesa   Dom Stilesa - Page 2 Icon_minitime6/1/2013, 14:34

Kiedy chłopcy wyszli, westchnęłam ciężko, zeszłam z łóżka i pozbierałam swoje rzeczy z podłogi. Ubierając się, uprzytomniłam sobie, że taka wpadka mogła odbić się na reputacji mojej rodziny. Nie bardzo zależało mi na reputacji łatwej dziewczyny.
Rodzice pewnie uznaliby to za wielce niestosowne, czysty skandal. Miałam nadzieję, że mimo wszystko Isaac nikomu nie powie o tym zajściu.
- Świetnie - westchnęłam.
Dom Stilesa - Page 2 Tumblr_lz6xcdehwk1qip7vjo2_250
Gdy założyłam na siebie bluzkę, poprawiłam włosy.
Dom Stilesa - Page 2 Tumblr_m1jwr0yUlr1r0ww96o4_250
Ciekawiło mnie, czemu Isaac przyszedł do domu Stilesa? Zrezygnowana opadłam na łóżko.
Powrót do góry Go down
Smee.
Zaatakowany
Zaatakowany
Smee.


Liczba postów : 237
Punkty : 5
Join date : 19/12/2012

Dom Stilesa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Stilesa   Dom Stilesa - Page 2 Icon_minitime6/1/2013, 14:42

Zdawałem sobie z tego sprawę może nawet za dobrze. Ganiałem za Lydią od najmłodszych lat wypruwając sobie flaki byle tylko mnie zauważyła, a teraz ledwo po jednym dniu znajomości idę do łóżka z jej siostrą. Nie było co ukrywać, że postępowałem źle. Spuściłem głowę na dół. Znajdowałem się w fatalnej sytuacji.
Dom Stilesa - Page 2 Tumblr_ma24hl6ndA1r0bsxso4_250
- Isaac proszę. Naprawdę proszę nie mów nikomu. – błagałem go.
Powrót do góry Go down
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

Dom Stilesa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Stilesa   Dom Stilesa - Page 2 Icon_minitime6/1/2013, 14:49

Chłopak był załamany. Widząc jego minę odezwał się we mnie ktoś inny.
- Dobra stary nie przejmuj się . - powiedziałem i poklepałem go po ramieniu. - Nie powiem bądź spokojny. Ale zastanów się czy na pewno jej chcesz, nie pocieszasz się tym, że to siostra Martin, bo jeśli tak, to krzywdzisz Ivy.
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
Lynette
Wilkołak
Wilkołak
Lynette


Liczba postów : 768
Punkty : 0
Join date : 12/05/2012
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Allison Argent
Wiek: 17
Rasa: Łowca

Dom Stilesa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Stilesa   Dom Stilesa - Page 2 Icon_minitime6/1/2013, 15:15

Nadal siedząc na łóżku, rozmyślałam nad ostatnimi wydarzeniami. Teraz, kiedy emocje opadły, zaczęłam analizować nasze zachowania. Byłam świadoma tego, że pod wpływem impulsu i niesamowitego przyciągania straciłam kontrolę nad sobą. To nie powinno stać się tak szybko. To nie tak miało być.
Zakryłam twarz w dłoniach. Co się ze mną działo?
Powrót do góry Go down
Smee.
Zaatakowany
Zaatakowany
Smee.


Liczba postów : 237
Punkty : 5
Join date : 19/12/2012

Dom Stilesa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Stilesa   Dom Stilesa - Page 2 Icon_minitime6/1/2013, 15:25

- Nie, ja ją lubię. Naprawdę lubię. – spojrzałem na Isaaca. – Tylko, że Lydie też lubię. Cholera gdyby nie ty to wiadomo co by się zdarzyło. Wiesz stary ja tego chciałem i gdyby to była Lydia też bym chciał. One obie są…no wiesz podobają mi się. – powiedziałem cicho spoglądając na drzwi.
Powrót do góry Go down
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

Dom Stilesa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Stilesa   Dom Stilesa - Page 2 Icon_minitime6/1/2013, 15:43

Wywróciłem oczami.
- Nie można się tak bawić czyimiś uczuciami.
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
Smee.
Zaatakowany
Zaatakowany
Smee.


Liczba postów : 237
Punkty : 5
Join date : 19/12/2012

Dom Stilesa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Stilesa   Dom Stilesa - Page 2 Icon_minitime6/1/2013, 15:49

- Akurat ty najmniej o tym wiesz. – powiedziałem zdenerwowany. – Nie byłeś w takiej sytuacji jak ja. – obrzuciłem go gniewnym spojrzeniem i wszedłem do swojego pokoju.
Ivy siedziała już ubrana na łóżku i nad czymś myślała. Przypomniałem sobie wtedy, że ja nadal mam na sobie tylko bokserki i szybko pozbierałem z podłogi resztę swoich ubrań.
- Isaac nikomu nie powie. –powiedziałem w stronę Ivy jednocześnie się ubierając.
Powrót do góry Go down
Lynette
Wilkołak
Wilkołak
Lynette


Liczba postów : 768
Punkty : 0
Join date : 12/05/2012
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Allison Argent
Wiek: 17
Rasa: Łowca

Dom Stilesa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Stilesa   Dom Stilesa - Page 2 Icon_minitime6/1/2013, 16:12

A co mógł czuć Stiles? Przecież podczas naszej pierwszej rozmowy bardzo przeżył moje słowa dotyczące Lydii. A dziś wyglądał, jakby całkowicie zapomniał o mojej siostrze. Musiałam nieźle zawrócić mu w głowie. I przy mnie wydawał się taki szczęśliwy. Westchnęłam.
Dom Stilesa - Page 2 Tumblr_ltfepkjaoN1qaco3go8_250
Mimo wszystko to nie był dobry pomysł. Po prostu wszystko potoczyło się tak szybko, że nawet nie pomyśleliśmy o konsekwencjach.
Pogrążona w rozmyślaniach, ledwo zauważyłam, że chłopak wrócił do pokoju. Kiedy usłyszałam, że Isaac dotrzyma tajemnicy, pokiwałam w ciszy głową.
Naprawdę, źle się czułam w takim położeniu. Powinnam była się zatrzymać, zanim postanowiłam cokolwiek zrobić w kierunku Stilesa. Pociągnąć ten hamulec, zanim zdążyłam zatracić się w tym niespodziewanym wybuchu namiętności.
Dom Stilesa - Page 2 Tumblr_lxesnbp2wA1qdi1fko3_250
- Nieźle namieszaliśmy, co? - zapytałam smutno.
Powrót do góry Go down
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

Dom Stilesa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Stilesa   Dom Stilesa - Page 2 Icon_minitime6/1/2013, 16:20

Miałem zapukać ? Wparować tam? Czy coś? Podniosłem rękę do drzwi ale opuściłem ją .
- Dobra , poczekam . - krzyknąłem do drzwi. i Poszedłem do salonu.
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
Smee.
Zaatakowany
Zaatakowany
Smee.


Liczba postów : 237
Punkty : 5
Join date : 19/12/2012

Dom Stilesa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Stilesa   Dom Stilesa - Page 2 Icon_minitime6/1/2013, 16:22

Ivy zadała pytanie jakby czytała mi w myślach. Pokiwałem głową i przełknąłem ślinę.
Dom Stilesa - Page 2 Tumblr_mcs3orS4Sl1r9n4hjo5_250
Po chwili usiadłem obok niej na łóżku.
- Wiesz Isaac nic nie powie ale…- zawahałem się. – ale dziwnie mi teraz będzie przebywać w towarzystwie Lydii.
Sam nie wiedziałem co czułem. Lubiłem zarówno Ivy jak i Lydie. Obie były dla mnie ważne i obie mi się podobały. Różnica była taka, że Ivy zwracała na mnie uwagę, lubiła mnie i nie ma co ukrywać, że z Ivy zaszedłem znacznie dalej. Popatrzyłem na łóżko na którym siedziałem, zdecydowanie dalej.
Powrót do góry Go down
Lynette
Wilkołak
Wilkołak
Lynette


Liczba postów : 768
Punkty : 0
Join date : 12/05/2012
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Allison Argent
Wiek: 17
Rasa: Łowca

Dom Stilesa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Stilesa   Dom Stilesa - Page 2 Icon_minitime6/1/2013, 16:50

Dom Stilesa - Page 2 Tumblr_me3ydgvGTQ1ry8aj4
- Rozumiem - powiedziałam przyciszonym głosem, po czym wstałam z łóżka i zaczęłam krążyć po pokoju.
Byłam tak spragniona bliskości, że w ogóle nie pomyślałam o jego uczuciach. Okazałam się samolubną, lekkomyślną dziewczyną. I przede wszystkim wykorzystałam niczemu winnego chłopaka, który kochał się w mojej siostrze. Dlatego do mojej listy przewinień dochodzi jeszcze zwyrodniała siostra. To wszystko była moja wina.
W końcu przystanęłam przed Stilesem.
Dom Stilesa - Page 2 Tumblr_m1ebblG5OF1qeysf2o4_r1_250
- Przepraszam, nie powinnam była... - zaczęłam się tłumaczyć, ale nagle urwałam. To nie miało sensu. Spuściłam głowę. - Lepiej będzie, jeśli już sobie pójdę.
Powrót do góry Go down
Smee.
Zaatakowany
Zaatakowany
Smee.


Liczba postów : 237
Punkty : 5
Join date : 19/12/2012

Dom Stilesa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Stilesa   Dom Stilesa - Page 2 Icon_minitime6/1/2013, 17:51

- Nie. – powiedziałem łapiąc ją za rękę. – Wcale nie chce żebyś szła.
Przysunąłem się do niej. Nagle zebrało mi się na szczerość.
- Słuchaj, podobasz mi się. Nawet bardzo. Fajnie się z tobą gada, nieziemsko całujesz. Przy tobie czuje się tak jakoś inaczej. Jeśli ty też coś do mnie czujesz to spoko. Nie masz za co przepraszać. – patrzyłem na nią czekając aż coś odpowie.
Powrót do góry Go down
Lynette
Wilkołak
Wilkołak
Lynette


Liczba postów : 768
Punkty : 0
Join date : 12/05/2012
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Allison Argent
Wiek: 17
Rasa: Łowca

Dom Stilesa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Stilesa   Dom Stilesa - Page 2 Icon_minitime6/1/2013, 19:06

Dotyk jego ręki wpłynął na mnie kojąco. Zaniemówiłam. Nie spodziewałam się po nim takiej szczerości. Zabłysnęła we mnie nadzieja, która po krótkiej chwili wygasła. Nie mogę być samolubna, powtórzyłam w myślach.
Dom Stilesa - Page 2 Tumblr_lzjntoRhSU1qi89wco1_250
Nie chciałam go zranić. Naprawdę chciałam, by nam się udało. Musiałam jednak podjąć decyzję.
- Ja... - zawahałam się. - Jeszcze w życiu tak się nie czułam, jak dziś. Tak... tak niezwykle. - Mimowolnie uśmiechnęłam się do własnych myśli. - To były magiczne chwile, tylko...
Wzruszyłam ramionami.
Dom Stilesa - Page 2 Tumblr_lukcnidZPf1qkt51oo1_500
- ...nie wiem, co będzie dalej. - Westchnęłam. - Słuchaj, Stiles. Jesteś wspaniałym chłopakiem, a ja namieszałam Ci w głowie. To moja wina i jest za co przepraszać.
Prawdą było, że to nie ta Martin powinna tu teraz stać. Spuściłam wzrok, chcąc ukryć drżenie.
Powrót do góry Go down
Smee.
Zaatakowany
Zaatakowany
Smee.


Liczba postów : 237
Punkty : 5
Join date : 19/12/2012

Dom Stilesa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Stilesa   Dom Stilesa - Page 2 Icon_minitime6/1/2013, 20:00

Nie takiej odpowiedzi oczekiwałem. Stałem smutny wpatrując się w Ivy.
Dom Stilesa - Page 2 Tumblr_map151Q7dF1qdtx48o15_r1_250
Było mi przy niej świetnie ale czułem też wyrzuty sumienia w stosunku do Lydii. Tak naprawdę jej nie zdradzałem bo nawet nigdy nie byliśmy razem ale nosiłem w sobie jakieś dziwne poczucie winy. Widziałem, że Ivy też nie czuje się najlepiej po tym zrobiliśmy. Krzywdziłbym ją swoim naleganiem byśmy spróbowali być razem.
- Posłuchaj, nie powinniśmy się spieszyć. Ty dopiero wróciłaś do miasta a ja mam problemy z kumplem. – powiedziałem mając na myśli Scotta. – Powinniśmy się teraz skupić na czymś innym a nie nękać wyrzutami sumienia. – sam nie wierzyłem w wypowiadane przezemnie słowa. Czułem jednak, że tak powinienem postąpić.
Powrót do góry Go down
Lynette
Wilkołak
Wilkołak
Lynette


Liczba postów : 768
Punkty : 0
Join date : 12/05/2012
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Allison Argent
Wiek: 17
Rasa: Łowca

Dom Stilesa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Stilesa   Dom Stilesa - Page 2 Icon_minitime6/1/2013, 20:32

Widok, jak chłopak posmutniał po mojej wypowiedzi, roztrzaskał mnie na milion kawałków.
Kiedy odpowiedział, spuściłam wzrok. Przepełniał mnie żal.
Dom Stilesa - Page 2 Tumblr_lsc9wbz3XC1r02c2fo3_250
- Tak chyba będzie chyba najwłaściwiej - szepnęłam. - Wolna przestrzeń pozwoli nam naprostować zaległe sprawy, a później będzie o wiele prościej.
Staliśmy tak przez chwilę w milczeniu. Nie mogłam ścierpieć tej jego przygnębionej miny, która sprawiała, że czułam się okropnie. Chciałam go w jakiś sposób pocieszyć.
- Hej - powiedziałam łagodnie. - To nic nie znaczy.
Zbliżyłam się do niego i go przytuliłam. Owionął mnie jego przyjemny zapach, którym delektowałam się przez chwilę.
Dom Stilesa - Page 2 Tumblr_lu1sd8MNB91r5k1l6o10_250
Zanim wyprostowałam się, wyszeptałam mu do ucha:
- Jeśli los nam sprzyja, wszystko się jeszcze ułoży.
Posłałam mu pocieszający uśmiech i skierowałam się w stronę drzwi.
Powrót do góry Go down
Smee.
Zaatakowany
Zaatakowany
Smee.


Liczba postów : 237
Punkty : 5
Join date : 19/12/2012

Dom Stilesa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Stilesa   Dom Stilesa - Page 2 Icon_minitime6/1/2013, 20:49

Oboje staliśmy w milczeniu smutni. Po chwili jednak Ivy mnie przytuliła. Objąłem ją. Czułem się jakbym miał dotykać ją po raz ostatni mimo iż przecież nadal mieliśmy utrzymywać kontakt. Starałem się zapamiętać z tej chwili jak najwięcej. Nagle usłyszałem słowa obejmującej mnie Ivy. Poczułem się jeszcze gorzej niż wcześniej. Pozostawała nam tylko nadzieja, zbyt często jej ufałem w sprawach z Lydią nie chciałem popełniać tego błędu przy Ivy. Kiedy się odsunęliśmy zaczęła kierować się w stronę wyjścia. Patrzyłem jak wolno odchodzi i miałem ochotę ją zatrzymać, pocałować i nie wypuszczać z objęć. Tylko ,że nie ja byłem tu najważniejszy. Liczyła się też ona a dobrze wiedziałem, że dla niej przyda się teraz trochę spokoju ode mnie, oboje musimy sobie poukładać kilka spraw.
Spuściłem głowę. Jeszcze nigdy nie czułem się tak zdołowany.
Dom Stilesa - Page 2 Tumblr_mea5z2iM8v1qkh83k
[KONIEC]
Powrót do góry Go down
Smee.
Zaatakowany
Zaatakowany
Smee.


Liczba postów : 237
Punkty : 5
Join date : 19/12/2012

Dom Stilesa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Stilesa   Dom Stilesa - Page 2 Icon_minitime22/1/2013, 16:56

*
Leżałem na łóżku rozmyślając o mojej ostatniej rozmowie z tatą. Mocno się pokłóciliśmy, nie dawało mi to spokoju i pochłaniało wszystkie inne myśli.
Nagle usłyszałem sygnał dzwonka z mojej komórki. Niechętnie podniosłem się po nią lecz gdy tylko nacisnąłem zieloną słuchawkę znów rzuciłem się na łóżku.
Dzwoniła Ivy. Na dźwięk jej głosu uśmiechnąłem się.
- Hej. – powiedziałem starając się brzmieć jak najbardziej radośnie.
Dzisiejszy dzień totalnie mnie wykończył. Kłótnia z tatą i wyczerpujący trening sprawiły, że jedyne o czym myślałem to cisz i wygodne łóżku ale przyjemny głos Ivy też bardzo mi pomógł.
Powrót do góry Go down
Smee.
Zaatakowany
Zaatakowany
Smee.


Liczba postów : 237
Punkty : 5
Join date : 19/12/2012

Dom Stilesa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Stilesa   Dom Stilesa - Page 2 Icon_minitime23/1/2013, 17:20

- Jasne wpadaj. – odpowiedziałem Ivy. – Tylko daj mi chwile, żebym zdążył posprzątać w pokoju. – powiedziałem rozglądając się po pomieszczeniu.
Wszędzie walały się ciuchy. Biurko było pochłonięte przez jakieś kartki, zapiski i notatki. Półki za to w całości zajmowały wrzucone byle jak ksiązki i niepotrzebne przedmioty.
Jednym słowem pokój nie nadawał się w obecnej chwili do użytkowania.
Powrót do góry Go down
Lynette
Wilkołak
Wilkołak
Lynette


Liczba postów : 768
Punkty : 0
Join date : 12/05/2012
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Allison Argent
Wiek: 17
Rasa: Łowca

Dom Stilesa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Stilesa   Dom Stilesa - Page 2 Icon_minitime26/1/2013, 22:45

Z uśmiechem na ustach przeszłam przez werandę i stanęłam u drzwi, następnie nacisnęłam dzwonek. Byłam dziwnie podekscytowana spotkaniem ze Stilesem. Naprawdę, te krótkie chwile na szkolnym korytarzu nie zadowalały mnie wystarczająco. Czułam dziwną potrzebę przebywania z tym chłopakiem. Jakoś nie potrafiłam długo bez niego wytrzymać.
Zastanawiałam się, czy pan Stilinski też był w domu i co właściwie będziemy robić, ale zdałam sobie sprawę, że to nieważne. Byle tylko przyjemnie spędzić ze sobą trochę czasu.
Powrót do góry Go down
Smee.
Zaatakowany
Zaatakowany
Smee.


Liczba postów : 237
Punkty : 5
Join date : 19/12/2012

Dom Stilesa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Stilesa   Dom Stilesa - Page 2 Icon_minitime27/1/2013, 19:10

Słysząc dzwonek do drzwi pospiesznie wrzuciłem do szafy leżące na ziemi bluzki. Obróciłem się dookoła sprawdzając czy wszystko jest tak jak powinno być i ruszyłem w stronę drzwi.
Cieszyłem się na spotkanie z Ivy. Ostatnio za bardzo pochłaniały mnie sprawy Scotta i zapominałem o własnym życiu. Wizja spędzenia czasu z Ivy była więc doskonałym pomysłem.
Kiedy otworzyłem drzwi i zobaczyłem Ivy na mojej twarzy pojawił się uśmiech.
Dom Stilesa - Page 2 Tumblr_m6xhnjPdrp1r1shx8o2_r1_250
- Hej. – powiedziałem wesoło w jej stronę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dom Stilesa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Stilesa   Dom Stilesa - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dom Stilesa
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Dom Stilesa [Nowe zadanie: strona 2]
» Dom Stilesa [Nowe zadanie: strona 1]
» Co wydarzy się w związku Stilesa&Malii?
» Scena Dereka i Stilesa w "Teen Wolf" jakiej nie widziałeś
» Szef "Nastoletniego wilkołaka" opowiada o popularności Stilesa i Dereka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Teen Wolf RPG :: Rozmowy-
Skocz do: