Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Nowy Hellhound, nowy łowca, nowy potwór

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

Nowy Hellhound, nowy łowca, nowy potwór Empty
PisanieTemat: Nowy Hellhound, nowy łowca, nowy potwór   Nowy Hellhound, nowy łowca, nowy potwór Icon_minitime1/8/2017, 00:02

Ożyjemy trochę?
Pospekulujmy troszkę.
Trzymam mocno kciuki, że nowy Piekielny Ogar przetrwał spotkanie z kulką Argenta. Pewnie jednak nadaremno, ale warto być dobrej myśli Razz
Koleś od 1812r, siedzi w wulkanicznym popiele i zabija go pani psycholog, dramat.
Swoją drogą, koleś mocno nowoczesny jak na tamte czasy Surprised Embarassed

Nowa Łowczyni [?], nowa czy stara? W opiniach widziała spekluację, że to może Kate. Czy ja wiem jednak, może ktoś podwędził kule. Głupia baba, już nie lubię jej :/

No i jak myślicie co to będzie? Nowy villan. Napewno coś co ma sporo lat, skoro nasz piesek to pamiętał. Coś co może być zmiennokształte, bo myślał, że to Liam. Coś co prawdopodobnie jest nieżywe, bo nie bije mu serce [wykluczył Liama]. I jest to coś co zna mantrę. Some idea? Razz
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
kalii
Stały Bywalec
Stały Bywalec
kalii


Liczba postów : 92
Punkty : 30
Join date : 18/01/2016

Nowy Hellhound, nowy łowca, nowy potwór Empty
PisanieTemat: Re: Nowy Hellhound, nowy łowca, nowy potwór   Nowy Hellhound, nowy łowca, nowy potwór Icon_minitime8/8/2017, 13:10

Jeśli o mnie chodzi to też liczę że nowy Piekielny Ogar będzie żył, wydaje mi się że ma jeszcze jakąś misje do wypełnienia. Co do tej łowczyni to naprawdę beznadziejna postać i beznadziejny wypór aktorki. Ona miałaby być Kate? Shocked niby w jaki sposób? Ja absolutnie wykluczam tą opcje. Co do głównego czarnego charakteru to na razie nie mam pomysłu.
Powrót do góry Go down
 
Nowy Hellhound, nowy łowca, nowy potwór
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Czy podoba wam się nowy motyw w tw?
» Nowy Serial Charliego Carvera!
» Nowy film z Dylanem O`Brien
»  Hellhound

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Spekulacje-
Skocz do: