Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Nowy film z Dylanem O`Brien

Go down 
+7
Morgan
KATEE91
Dulczamara
Aid_than
Black Rebel
ars_amandi
monika2325
11 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
monika2325
Odwiedzający
Odwiedzający
monika2325


Liczba postów : 20
Punkty : 1
Join date : 06/02/2014

Nowy film z Dylanem O`Brien Empty
PisanieTemat: Nowy film z Dylanem O`Brien   Nowy film z Dylanem O`Brien Icon_minitime25/2/2014, 13:14

Nie wiem czy jest to gdzieś na forum ale może będziecie zainteresowani, znalazłam własnie taka informacje:

http://hatak.pl/artykuly/zdjecia-z-filmu-science-fiction-the-maze-runner

może być ciekawy;)
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Nowy film z Dylanem O`Brien Empty
PisanieTemat: Re: Nowy film z Dylanem O`Brien   Nowy film z Dylanem O`Brien Icon_minitime25/2/2014, 15:38

Jasne, że ciekawy będzie xD. Jeśli odniesie sukces, Dylan może pójść w ślady Jennifer Lawrence :Rolling Eyes: . Shit, pamiętam, jak planowałam na to iść z okazji moich urodzin teraz w lutym, a dranie przenieśli datę premiery na 19-ego września 2014 Laughing
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 29
Skąd : Fandom

Nowy film z Dylanem O`Brien Empty
PisanieTemat: Re: Nowy film z Dylanem O`Brien   Nowy film z Dylanem O`Brien Icon_minitime25/2/2014, 16:23

Ja właśnie kończę czytać drugą część. Książki są świetne i warto je przeczytać <3.

No i Dylan, czy muszę mówić więcej??
Spoiler:
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Nowy film z Dylanem O`Brien Empty
PisanieTemat: Re: Nowy film z Dylanem O`Brien   Nowy film z Dylanem O`Brien Icon_minitime25/2/2014, 16:36

Zdecydowanie, książki są genialne <3. Od wakacji czekam na trzecią część, tho ;/.. W Polsce nie śpieszą się z wydawaniem, z pięć tysięcy razy przekładali, a na chomiku nie mogę znaleźć angielskiej Crying or Very sad ...

Nowy film z Dylanem O`Brien Tumblr_n0nlf0n9c41qd9pjvo1_500
What's cookin', good lookin' :Rolling Eyes: ?
Powrót do góry Go down
monika2325
Odwiedzający
Odwiedzający
monika2325


Liczba postów : 20
Punkty : 1
Join date : 06/02/2014

Nowy film z Dylanem O`Brien Empty
PisanieTemat: Re: Nowy film z Dylanem O`Brien   Nowy film z Dylanem O`Brien Icon_minitime25/2/2014, 16:40

a to nawet nie widziałam ze są ksiązki, hm trzeba chyba bedzie przeczytaćWink
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 29
Skąd : Fandom

Nowy film z Dylanem O`Brien Empty
PisanieTemat: Re: Nowy film z Dylanem O`Brien   Nowy film z Dylanem O`Brien Icon_minitime25/2/2014, 17:32

No widzisz, czytaj czytaj.

ars_amandi,
szukaj i jak znajdziesz to mi wyślij Very Happy
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Nowy film z Dylanem O`Brien Empty
PisanieTemat: Re: Nowy film z Dylanem O`Brien   Nowy film z Dylanem O`Brien Icon_minitime25/2/2014, 19:24

No jest na co czekaćSmile!
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Nowy film z Dylanem O`Brien Empty
PisanieTemat: Re: Nowy film z Dylanem O`Brien   Nowy film z Dylanem O`Brien Icon_minitime25/2/2014, 21:43

Black Rebel napisał:
ars_amandi,
szukaj i jak znajdziesz to mi wyślij Very Happy
Jeśli znajdę, to prawdopodobnie będzie pierwszy znak nadciągającej apokalipsy, szukam tam od wakacji, bo zakończenie drugiej mnie zostawiło w nienasyceniu Laughing
Ale moja przyjaciółka kupuje mi ją w przyszłym tygodniu z racji urodzin - trochę spóźniona, ale to przez Empik ;p - o ile znowu nie przełożą, więc poszukiwania ustaną xDD

Btw, co sądzisz o Thomasie? Ja na początku nie mogłam się do niego przekonać, lekko mnie irytował ;/ (i nawet średnio pomogło wyobrażanie go sb jako Dylana Laughing ). Dopiero pod koniec pierwszej książki zaczęłam na niego bardziej przyjaźnie patrzeć i wreszcie w drugiej polubiłam go całkowicie ;D. Po prostu on był... za bardzo.. rozchwiany? Raz kryjący się po kątach, co zrozumiałe, ale zaraz w stylu dajcie-mi-to-ja-to-zrobię-najlepiej-herooooo-wy-się-nie-znacie. Potem to wypośrodkował, stał się bardziej wspierający, niż hej-do-przodu i lubię jego lojalność, to na pewno Wink. I zdecydowanie lubię to, że "nie boi się bać", że okazuje normalnie strach, a nie podąża jakimiś "męskimi stereotypami" <3
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 29
Skąd : Fandom

Nowy film z Dylanem O`Brien Empty
PisanieTemat: Re: Nowy film z Dylanem O`Brien   Nowy film z Dylanem O`Brien Icon_minitime25/2/2014, 22:34

Ja Thomasa uwielbiam, a książkę czytałam nim się okazało, że będzie film z Dylanem. Dopiero drugą część czytałam już po ujawnieniu tej informacji i o ile Dylan jest okay w roli Thomasa, to nie mogę zdzierżyć Scodelario jako Teresy. Nienawidzę tej aktorki, gra mi na nerwach i całkowicie jej nie widzę w roli Teresy.

Ja czytając "The maze runners" przejęłam te wszytskie "klumpy" i "twarzostany" i "sztamaki" tak mi się to spodobało :3 . A najlepsze jest to, że ludzie nie ogarniają o co mi chodzi, a ja się z nich potajemnie śmieję Very Happy

Ogólnie co do samego Thomasa, to uważam, że taka dynamiczna postać, która próbuje się ustabilizować i odnaleźć się w sytuacji, jest bardziej wiarygodna niżby nagle stał się ni stąd ni zowąd wspaniałym liderem czy cuś. W końcu gdy trafił do Labiryntu miał amnezje, więc tak jakby od nowa musiał stworzyć swoją osobowość i charakter.
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Nowy film z Dylanem O`Brien Empty
PisanieTemat: Re: Nowy film z Dylanem O`Brien   Nowy film z Dylanem O`Brien Icon_minitime26/2/2014, 04:05

Dynamiczna i zgadzam się z tym, że próbuje się odnaleźć w nietypowych warunkach i określić na nowo, ale i tak wolałam go dopiero, gdy go życie trochę nauczyło pokory Laughing

Hahah, mi właśnie to słownictwo średnio przypadło do gustu ;p (może przez polskie odpowiedniki? Bo "shuck" zamiast "fuck" brzmi okay, aktualnie kojarzę, że w US używa się "shucks" w znaczeniu "oh, crap" normalnie, ale "purwa" zamiast... well, jakoś grało mi na nerwach Razz ). Szczerze, skojarzyło mi się z neologizmami Kinga i może dlatego.. Ale potem się przyzwyczaiłam i w sumie to nadaje fajny klimat książce, taki specyficzny Wink

Co zaś do aktorki grającej Teresę, to nie widziałam jej w innych produkcjach - albo nie pamiętam, że to była ona - więc mam neutralny stosunek xD

Btw, wiedziałaś, że reżyser postanowił wykasować wątek z telepatią pomiędzy Teresą i Thomasem?? Dylan mówił o tym na panelu Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 29
Skąd : Fandom

Nowy film z Dylanem O`Brien Empty
PisanieTemat: Re: Nowy film z Dylanem O`Brien   Nowy film z Dylanem O`Brien Icon_minitime26/2/2014, 11:03

Grała w Skinsach :]

Wykasować?? Przecież to raczej ważny element, hę? W "Próbach ognia" nawet wracają mu wspomnienia jak się uczył telepatii z Teresą. No i dołącza do nich Aris, który umie to samo.

Damn, mam nadzieję, że to nie prawda  Mad 
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Nowy film z Dylanem O`Brien Empty
PisanieTemat: Re: Nowy film z Dylanem O`Brien   Nowy film z Dylanem O`Brien Icon_minitime26/2/2014, 11:26

Dokładnie, bardzo ważny, przecież potem dużo rzeczy jest z nim związane ;/. Ale że podobno nie wiedzieli, jak to pokazać, same zbliżenia na twarz Dylana i głos w tle wydawał im się dziwny, ugh ;/



Z wywiadu z J.D.
"For example, the telepathy between Thomas and Teresa would just not work in the movie. Telepathy never works, it just looks cheesy and stupid.
It works great in the book, it’s a cool way for them to be connected, but that is not in the film. But Wes Ball is a genius, and the way he creates that connection in a different way is very cool.
"

Czyli jakoś inaczej będą połączeni?
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 29
Skąd : Fandom

Nowy film z Dylanem O`Brien Empty
PisanieTemat: Re: Nowy film z Dylanem O`Brien   Nowy film z Dylanem O`Brien Icon_minitime26/2/2014, 12:11

Jakoś w X-menie nie mieli z tym problemu!Sranie w banie i tyle... -_-
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Nowy film z Dylanem O`Brien Empty
PisanieTemat: Re: Nowy film z Dylanem O`Brien   Nowy film z Dylanem O`Brien Icon_minitime5/3/2014, 23:14

Nowy film z Dylanem O`Brien Tumblr_n1z8prKoCo1su9abzo1_500
TRAILER ZA 2 TYGODNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 29
Skąd : Fandom

Nowy film z Dylanem O`Brien Empty
PisanieTemat: Re: Nowy film z Dylanem O`Brien   Nowy film z Dylanem O`Brien Icon_minitime5/3/2014, 23:30

OMG!!! Taaak się cieszę! Z ubogich stillsów nie wiele można zobaczyć, ale Dylan wygląda tam tak tak tak tak tak fuckin'sexy <3
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Nowy film z Dylanem O`Brien Empty
PisanieTemat: Re: Nowy film z Dylanem O`Brien   Nowy film z Dylanem O`Brien Icon_minitime5/3/2014, 23:33

Dokładnie!! Taki wybrudzony i zdeterminowany i z tymi swoimi ogromnymi sarnimi oczami I love you ! Hahah, bawi mnie jedynie to, że oryginalna data premiery TMR miała być 14-ego lutego, a oni się nawet z trailerem wyrobili dopiero niecały miesiąc po Laughing
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Nowy film z Dylanem O`Brien Empty
PisanieTemat: Re: Nowy film z Dylanem O`Brien   Nowy film z Dylanem O`Brien Icon_minitime17/3/2014, 19:45


A jutro będzie już pełny trailer I love you
Jeden z dwóch bodajże xDD
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 29
Skąd : Fandom

Nowy film z Dylanem O`Brien Empty
PisanieTemat: Re: Nowy film z Dylanem O`Brien   Nowy film z Dylanem O`Brien Icon_minitime17/3/2014, 20:46

OMGOMGOMGOMG
OMFG
Właśnie widziałam to na fejsie i na cały dom zaczęłam krzyczeć i piszczeć "CHCĘ NA NIEGO IŚĆ! CHCĘ NA NIEGO IŚĆ! CHCĘ NA NIEGO IŚĆ!"

Chcę już cały zwiastun <3
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Nowy film z Dylanem O`Brien Empty
PisanieTemat: Re: Nowy film z Dylanem O`Brien   Nowy film z Dylanem O`Brien Icon_minitime18/3/2014, 03:53



Oh God, oh God, oh boy, to jest wszystko, czego chciałam i jeszcze więcej *____________*
To jest idealnie jak książka, oh God, oh God i Dylan perfekcyjnie gra I love you
I kocham ten moment, gdzie mówią coś w stylu, że "Jeśli masz tu zostać, musisz przestrzegać zasad" i Thomas jest jak: "Rules? What rules? Fuck rules!" i bach, do labiryntu Laughing Laughing <- fajnie ma włosy potargane w tej scenie <3, wreszcie nie ta przyklapnięta grzywka bez żelu Razz

I W OGÓLE... TO JEST NAPRAWDĘ WYSOKOBUDŻETOWY FILM I MA SPORĄ FANBASE I WYSOKI POZIOM, I STOI ZA TYM ZNANE STUDIO FILMOWE I MA PORZĄDNY TRAILER I... OMG, ALE NASZ DYLAN TAM GRA I ON TERAZ BĘDZIE JESZCZE SŁAWNIEJSZY, FUCKFUCKFUCK, NIE OGARNIAM, NASZE MALEŃSTWO JEST JUŻ TAKIE DUŻE!!
Powrót do góry Go down
Dulczamara
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Dulczamara


Liczba postów : 100
Punkty : 0
Join date : 24/01/2014
Age : 30

Nowy film z Dylanem O`Brien Empty
PisanieTemat: Re: Nowy film z Dylanem O`Brien   Nowy film z Dylanem O`Brien Icon_minitime18/3/2014, 04:11

Nieee wiem czemu ja nie śpie i mój mózg na chwile obecną naprawdę jest przegrzany, ale...ale też na to czekałam  I love you Baardzo.
 W ogóle Dylan jako Thomas, cały jest tam fajny  :dance: boskie boskie i Kaya z tym jej dramatyczny " Thooomas" haha  Laughing Laughing  chrypka Dylana na początku " what is this place ?"  Razz taki głeboki głos na tym "place " że och i ach  Laughing 
ależ ja się nie mogę doczekać ^^
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Nowy film z Dylanem O`Brien Empty
PisanieTemat: Re: Nowy film z Dylanem O`Brien   Nowy film z Dylanem O`Brien Icon_minitime18/3/2014, 04:21

Hahah, ja się niby uczę, ale bardziej to olewam na rzecz TMR Laughing . Jaką ty masz wymówkę, kochana :Rolling Eyes: ? Aww, tak, tak, dokładnie, ten jego głos <3.. Chociaż normalnie jakiś ma wyjątkowo miękki w tym filmie O.o. Hahah, tia, to "Thomas" było nawet zabawne i te spojrzenia wszystkich na niego Razz
Aww, ja jeszcze lubię to "Day one, greenie. Rise and shine", jak Tommy jest w stylu "WTF" w tej klatce Laughing
Pls, pls, plsssssss, ja chcę już wrzesień Mad
Powrót do góry Go down
Dulczamara
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Dulczamara


Liczba postów : 100
Punkty : 0
Join date : 24/01/2014
Age : 30

Nowy film z Dylanem O`Brien Empty
PisanieTemat: Re: Nowy film z Dylanem O`Brien   Nowy film z Dylanem O`Brien Icon_minitime18/3/2014, 04:41

Milion wymówek, żadna prawdziwa  Laughing a tak powaga, to staram przebrnąć przez Silmarillion ale cięzko mi idzie ( plus w przerwach oglądam SPN bo mnie coś  natchnęło  Laughing  ). Poza tym coś bezsenność złapała, co u mnie jest jak zjawisko paranormalne  Laughing  Oj kochana to wspieram cię telepatycznie w tej nauce  Razz 

Ech oni wszyscy tak szybko dorastają, Kaya jeszcze niedawno zaczynała w 1s skinnsów, a teraz występuje u boku Dylana ( szczęściara), który przecież też jest takim naszym maleństwem jeszcze Embarassed 
Strasznie chce już TMR, a tu tyle czekania.  Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

Nowy film z Dylanem O`Brien Empty
PisanieTemat: Re: Nowy film z Dylanem O`Brien   Nowy film z Dylanem O`Brien Icon_minitime18/3/2014, 07:09

SPN o 4-ej rano, haha Laughing A który sezon :Rolling Eyes: ? Bo jeśli 1-2, to podziwiam odwagę, one jeszcze były całkiem straszne xDD
To skoro ciężko ci się książkę czyta, dlaczego się z nią męczysz Wink? Ja zwykle odpuszczam, jeśli coś jest nudne Smile

Szczerze mówiąc, ja Kayi w ogóle nie znam, więc na jej temat nie mogę się wypowiedzieć Embarassed . A co do Dylana to się zgadzam, aww, jeszcze niedawno był naszym 1-sezonowym, pucołowatym Stilesem z żołnierską fryzurą, a teraz jest first-class hottie :Rolling Eyes: . I ma duży talent, bardzo duży <3
Fani TW to pewnie teraz czują się jak rodzice, oglądający, jak ich dziecko wyfruwa z rodzinnego gniazda w wielki świat Laughing
Powrót do góry Go down
Dulczamara
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Dulczamara


Liczba postów : 100
Punkty : 0
Join date : 24/01/2014
Age : 30

Nowy film z Dylanem O`Brien Empty
PisanieTemat: Re: Nowy film z Dylanem O`Brien   Nowy film z Dylanem O`Brien Icon_minitime18/3/2014, 07:38

Miałam nadzieje że mnie właśnie uśpi, ale nic z tego bo jak widać nadal tkwie. Czasem książka dopiero w połowie zaczyna ciekawić, warto trochę się pomęczyć  Razz 
Sezon 5 XD ale 1-2 rzeczywiście czasami umiał mnie przestraszyć ^^


Ja ją znam z racji własnie Skinsów( z perspektywy czasu durny serial).


 Oho... Crying or Very sad 
Powrót do góry Go down
Black Rebel
Zaatakowany
Zaatakowany
Black Rebel


Liczba postów : 245
Punkty : 1
Join date : 12/02/2014
Age : 29
Skąd : Fandom

Nowy film z Dylanem O`Brien Empty
PisanieTemat: Re: Nowy film z Dylanem O`Brien   Nowy film z Dylanem O`Brien Icon_minitime18/3/2014, 08:18

OMG
OMFG
Śnię i jeszcze nie wstałam, prawda? Dlatego Dylan jest taki perfekcyjny, a ja jestem tak daleko od niego?

Nowy film z Dylanem O`Brien Tumblr_n2memiJ7Ju1qbbimdo2_250

Mi najbardziej podobałą się mina Chucka <3

Nowy film z Dylanem O`Brien Tumblr_n2mdupQcDH1t4dbv1o8_250

Takie Wtf Thomas, myślałem, że jestem jedyny
Powrót do góry Go down
http://be-my-panda.tumblr.com/
Sponsored content





Nowy film z Dylanem O`Brien Empty
PisanieTemat: Re: Nowy film z Dylanem O`Brien   Nowy film z Dylanem O`Brien Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nowy film z Dylanem O`Brien
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Nowy Hellhound, nowy łowca, nowy potwór
» Wywiad Glamour z Dylanem O’Brienem
» Więzień Labiryntu z Dylanem O'Brienem
» Czy podoba wam się nowy motyw w tw?
» Nowy Serial Charliego Carvera!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Newsy&Spoilery :: Archiwum Newsów-
Skocz do: