Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Cześć i czołem!

Go down 
+3
Morgan
Klaudyś
Yennefer
7 posters
AutorWiadomość
Yennefer
Odwiedzający
Odwiedzający
Yennefer


Liczba postów : 20
Punkty : 0
Join date : 15/07/2015
Age : 24
Skąd : Bielsko-Biała,śląskie

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Cześć i czołem! Empty
PisanieTemat: Cześć i czołem!   Cześć i czołem! Icon_minitime21/7/2015, 01:00

Witam!
Mam na imię Ala.Na ten moment mam prawie 16 lat(jeszcze tylko miesiąc!).Od września będę się uczyć w I LO im.Mikołaja Kopernika w Bielsku-Białej.Jestem absolutnym molem książkowym.Szczególnie lubię fantastykę(Geralt,Achaja i Vuko Drakkainen to moi ulubieńcy).Moje hobby to:czytanie Smile ,szydełkowanie,jazda konna i mizianie mojej kotki.Oglądanie Teen Wolf to swego rodzaju odskocznia,bez której pewnie bym zwariowała Smile To tyle na razie.Pozdrawiam!
Powrót do góry Go down
Klaudyś
Alpha
Alpha
Klaudyś


Liczba postów : 236
Punkty : 53
Join date : 03/05/2012
Age : 33

Cześć i czołem! Empty
PisanieTemat: Re: Cześć i czołem!   Cześć i czołem! Icon_minitime21/7/2015, 08:57

Hej Wink Baw się z nami dobrze Wink I dodaj zdjęcie swojej kotki w temacie nasze zwierzaki :] Pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry Go down
https://teenwolf.forumpolish.com
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

Cześć i czołem! Empty
PisanieTemat: Re: Cześć i czołem!   Cześć i czołem! Icon_minitime21/7/2015, 14:46

Hejka, witam Cię na naszym skromnym, ale jednocześnie żywym forum ^^
Na wstępnie podziel się z nami, z serialem jesteś na bieżąco? Jakich masz swoich ulubionych bohaterów, paring, albo scenę ? Very Happy
No i dodatkowo coś z tradycyjnych pytań, oglądasz jeszcze jakieś inne seriale? Wink

P.S mam nadzieję, że zasilisz nasze stałe grono na dłużej ^^
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
Yennefer
Odwiedzający
Odwiedzający
Yennefer


Liczba postów : 20
Punkty : 0
Join date : 15/07/2015
Age : 24
Skąd : Bielsko-Biała,śląskie

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Cześć i czołem! Empty
PisanieTemat: Re: Cześć i czołem!   Cześć i czołem! Icon_minitime21/7/2015, 17:11

Zamierzam zostać na tym forum na dłużej Smile Odpowiadając na pozostałe pytania to ,tak z serialem jestem na bieżąco(właśnie czekam niecierpliwie na napisy S05E05).Mój ulubiony bohater to Parrish,a paring to Marrish.Boję się,że Jordan okaże się złym charakterem No Hmmm... Moja ulubioną sceną jest chyba scena z odcinka S04E09,w której Parrish wkracza cały w sadzy do komisariatu Very Happy Z innych seriali oglądam lub oglądałam: The Tomorrow People,Alcatraz,Pod osłoną nocy i The Listener Smile
Powrót do góry Go down
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Cześć i czołem! Empty
PisanieTemat: Re: Cześć i czołem!   Cześć i czołem! Icon_minitime21/7/2015, 17:30

Hej Alu Smile
Na starcie masz już u mnie plusa za Parrisha i Marrisha. I za kota też (również mam swojego kochanego futrzaka Wink). Kiedyś oglądałam "Pod osłoną nocy", szkoda, że serial się skończył i to w takim momencie...
A z pytań ode mnie, to: jaki jest Twój ulubiony sezon TW? Natomiast drugie to - wiem, że dopiero teraz od września zaczynasz liceum, ale może masz już w zanadrzu jakieś plany pomaturalne?  
Miłej zabawy na forum i zostań z nami, jak najdłużej! Very Happy
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Cześć i czołem! Empty
PisanieTemat: Re: Cześć i czołem!   Cześć i czołem! Icon_minitime21/7/2015, 18:36

Cześć, baw się dobrze. Wink Szydełkowanie? wow, podziwiam. Ja ledwo umiałam na drutach szalik zrobić, a szydełko podobno trudniejsze. ;p Plusik za Parrisha i Marrisha, oczywiście.
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Yennefer
Odwiedzający
Odwiedzający
Yennefer


Liczba postów : 20
Punkty : 0
Join date : 15/07/2015
Age : 24
Skąd : Bielsko-Biała,śląskie

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Cześć i czołem! Empty
PisanieTemat: Re: Cześć i czołem!   Cześć i czołem! Icon_minitime21/7/2015, 23:21

To tak.Myślę,że moim ulubionym sezonem Teen Wolf jest...kurczę pieczone mam rozterkę...3B i 4.3B,ponieważ Stiles opętany przez Nogitsune.Swoją drogą to Dylan naprawdę pokazał talent w tej roli Smile 4,ponieważ zaintrygował mnie Liam i jego problemy z agresją.Co do planów pomaturalnych to mam je już trochę zakreślone.Zastanawiam się nad pójściem na prawo.A gdzie pójdę będzie zależeć od wyników matury.Jeśli będą naprawdę dobre to myślę o UJ.Jeśli będą tylko dobre to zastanowię się nad Uniwersytetem Wrocławskim.W obu miastach nie byłoby problemu ze stancją,bo we Wrocławiu mam krewnych,a w Krakowie mam znajomych moich krewnych.Pierwsi mogą pomóc mi znaleźć jakieś lokum,a drudzy mają wolne pokoje,który w przyszłości mogłabym wynająć po przystępnej cenie.

Adria,teraz cię przerażę,uważaj.Umiem jeszcze haftować i robić na drutach Very Happy
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Cześć i czołem! Empty
PisanieTemat: Re: Cześć i czołem!   Cześć i czołem! Icon_minitime22/7/2015, 20:09

podziwiam ;p

I przy okazji odradzam zarówno UJ, jak i UWr. Wgl odradzam prawo jako kierunek. ;p
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Yennefer
Odwiedzający
Odwiedzający
Yennefer


Liczba postów : 20
Punkty : 0
Join date : 15/07/2015
Age : 24
Skąd : Bielsko-Biała,śląskie

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Cześć i czołem! Empty
PisanieTemat: Re: Cześć i czołem!   Cześć i czołem! Icon_minitime23/7/2015, 02:46

Tak z czystej ciekawości to czemu?Na razie nie wiem jeszcze kim zostanę,ale każda dobra rada lub wskazówka może się przydać Smile
Powrót do góry Go down
Jaszka
Ugryziony
Ugryziony
Jaszka


Liczba postów : 324
Punkty : 9
Join date : 30/12/2013
Skąd : W-w

Cześć i czołem! Empty
PisanieTemat: Re: Cześć i czołem!   Cześć i czołem! Icon_minitime23/7/2015, 14:29

Yennefer napisał:
To tak.Myślę,że moim ulubionym sezonem Teen Wolf jest...kurczę pieczone mam rozterkę...3B i 4.3B,ponieważ Stiles opętany przez Nogitsune.Swoją drogą to Dylan naprawdę pokazał talent w tej roli Smile 4,ponieważ zaintrygował mnie Liam i jego problemy z agresją.
Do moich ulubionych sezonów z kolei należy pierwszy i drugi. Dokładnie, w 3B Dylan wykonał po prostu kawał świetnej roboty.

Yennefer napisał:
Co do planów pomaturalnych to mam je już trochę zakreślone.Zastanawiam się nad pójściem na prawo.A gdzie pójdę będzie zależeć od wyników matury.Jeśli będą naprawdę dobre to myślę o UJ.Jeśli będą tylko dobre to zastanowię się nad Uniwersytetem Wrocławskim.W obu miastach nie byłoby problemu ze stancją,bo we Wrocławiu mam krewnych,a w Krakowie mam znajomych moich krewnych.Pierwsi mogą pomóc mi znaleźć jakieś lokum,a drudzy mają wolne pokoje,który w przyszłości mogłabym wynająć po przystępnej cenie.
Oo, prawo. Naprawdę podziwiam, bo pamiętam, że po gimnazjum nie wiedziałam jeszcze na co się nastawić po maturze Wink

Yennefer napisał:
Adria,teraz cię przerażę,uważaj.Umiem jeszcze haftować i robić na drutach
Z robieniem na drutach, haftowaniem i szydełkowaniem, to pełen szacun Smile Moja mama posiada właśnie te trzy zdolności, ale jakoś nie potrafiła mnie tym zarazić. Jedynie na drutach znam te podstawowe ruchy Razz
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Cześć i czołem! Empty
PisanieTemat: Re: Cześć i czołem!   Cześć i czołem! Icon_minitime23/7/2015, 16:32

Dopiero idziesz do ogólniaka i już wiesz, co chcesz studiować?o.O Podwójnie potrójny szacun Smile Ja przed maturą jeszcze nie wiedziałem co chcę, i po maturze w sumie też xdd Miałem jedynie okreslone działy którymi zajmować się mogę Very Happy Znaczy, wiedziałem, że idę na inżynierkę(jeszcze przed porzuceniem planów o weterynarii, a było to jakoś ponad rok przed maturą), a potem to tylko dowiadywałem się gdzie i jakie są progi(z góry skreśliłem Uniwersytety, Wzisy czy PWScoś tam; bo wiadomo, że w Polsce jak na inżynierkę, to Politechnikę), poogarniałem sobie jakie są wydziały, i co na nich jest. Skreślając te najmniej mnie interesujące doszedłem do wniosku, że moje jedyne opcje to wydziały Chemiczne i Budownicze, takim oto sposobem ograniczyłem się nie dosyć, że do dwóch typów wydziałów to jeszcze do 3(w porywach do 4) kierunków: Budownictwo, Inżynieria Środowiska(skądinąd kierunki pokrewne), Inzynieria Chemiczna i Procesowa i Technologia Chemiczna, ale w sumie to tej technologi to za bardzo pod uwagę nie brałem xdd

Potem posrpawdzałem sobie jakie mogę sobie wybrać specjalizacje, i zobaczyłem, że na PRzecie na IŚ są 2 mnie interesujące: Rozwój Infrastruktury i Odnawialne Źródła Energii. Jedno powtarza się na Budownictwie, drugie na Inż. Chem i Procesowej, ale że ja chcąc mieć wiekszy wybór, to wybrałem IŚ, chociaż na początku rozważałem przeniesienie się na budownictwo bo jednak taki bardziej chwalebny z nazwy kierunek xdd


Co do UJ, to wielu moich znajomych "niezbyt mózgów" tam poszło, fakt faktem, na kierunki dziwne typu Filmoznastwo(po co to wgl. taki kierunek tworzyć). Ja to wgl, polecam inżynierki różnego typu, przy dobrej specjalizacji i odrobienie wyobraźni pracy jest tyle, że nie ma w co ręce włożyć Very Happy

Ja na moim po każdym roku mam praktyki, w tym roku już odbębniłem z Geodezji, w pełnym słońcu czasami trzebabyło latać ze sprzętem ale satysfakcja na koniec dnia była xdd
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Cześć i czołem! Empty
PisanieTemat: Re: Cześć i czołem!   Cześć i czołem! Icon_minitime23/7/2015, 20:01

Yennefer napisał:
Tak z czystej ciekawości to czemu?Na razie nie wiem jeszcze kim zostanę,ale każda dobra rada lub wskazówka może się przydać Smile

właśnie skończyłam prawo na UWr - słabi wykładowcy i poziom studentów też pozostawia wiele do życzenia. Za dużo ludzi przyjmują. Z UJ jest inaczej - poziom może wyższy studentów, bo idą tam lepsi, wykładowcy to też bardziej śmietanka, ale niestety... podobno wiecznie nieobecni, bo mają inne rzeczy na głowie, typu komisja legislacyjna, SN, NSA, po co prowadzić zajęcia. ;p
Wgl prawda jest taka, że rynek jest tak nasycony, że decyduję się na apli ogólną, bo po niej jest jakakolwiek szansa na etat Rolling po korporacyjnej apli bardzo cięzko coś znaleźć, a na apli cięzko się utrzymać. Chyba że celujesz w korpo z Wielkiej Czwórki w Wawie, wtedy jasne, ale bardziej sie chyba opłaca wtedy na SGH iść. Wink

ALE NIE ZNIECHĘCAM, BROŃ BOŻE! ;p
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Yennefer
Odwiedzający
Odwiedzający
Yennefer


Liczba postów : 20
Punkty : 0
Join date : 15/07/2015
Age : 24
Skąd : Bielsko-Biała,śląskie

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Cześć i czołem! Empty
PisanieTemat: Re: Cześć i czołem!   Cześć i czołem! Icon_minitime23/7/2015, 21:18

Na przyszłość trzymam kciuki za zdobycie dobrej pracy Smile Z innej paki to wiesz czy dalej wszystkim rządzą znajomości w tej branży? Rodzice mnie straszą,że nie mamy prawnika w rodzinie,więc nigdy nie znajdę pracy w zawodzie No
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Cześć i czołem! Empty
PisanieTemat: Re: Cześć i czołem!   Cześć i czołem! Icon_minitime23/7/2015, 21:44

Zawsze możesz być tym procencikiem któremu udaje się znaleźć robotę bez znajmośći, po prostu w czasie studiów musisz robić o połowię więcej niż reszta, chodzić i uczestniczyć we wszystkich możliwych seminariach, stażach i praktykach zagranicznych czy coś.

Trochę brzmi strasznie, ale chodzi mi o to, że najlepsi sobie poradzą bez znajomości po każdym możliwym kierunku, czasami ciężej, a czasami niemalże niewykonalne, ale do odwaznych świat należy Razz
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Cześć i czołem! Empty
PisanieTemat: Re: Cześć i czołem!   Cześć i czołem! Icon_minitime27/7/2015, 10:25

Witaj! Wybacz, że dopiero teraz się witam, ale ostatnio mam strasznie mało czasu (a to ci niespodzianka xd).

Tak jak napisał Solve, szacun za to, ze masz już plany po średniej szkole. Ja kompletnie nie wiem co robić, chociaż myślę, że uderzę we Wrocław. Jeśli matura dobrze pójdzie to myślę o geologii, ale zobaczymy co przyszłość przyniesie, w końcu jeszcze 2 lata ^^.

Widzę, że reszta popytała cię już o różne rzeczy, więc nie będę gorszy. Very Happy .
Jak ci się podoba aktualnie emitowany sezon?
Masz może jakieś ciekawe spekulacje albo spostrzeżenia?

Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Cześć i czołem! Empty
PisanieTemat: Re: Cześć i czołem!   Cześć i czołem! Icon_minitime27/7/2015, 12:10

Ja polecam geodezję Very Happy
Kumple po technikum geodezyjnym wyciągają po 2 kafle, więc po studiach geodezyjnych może być tylko lepiej Very Happy
Powrót do góry Go down
Yennefer
Odwiedzający
Odwiedzający
Yennefer


Liczba postów : 20
Punkty : 0
Join date : 15/07/2015
Age : 24
Skąd : Bielsko-Biała,śląskie

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Cześć i czołem! Empty
PisanieTemat: Re: Cześć i czołem!   Cześć i czołem! Icon_minitime27/7/2015, 17:02

Witaj!
Uważam,że aktualnie emitowany sezon jest w porządku,ale bez fajerwerków.Na razie nic specjalnego się nie wydarzyło poza kilkoma intrygującymi scenami.Co do spekulacji to do S05E04 myślałam,że Parrish może być ognistym kitsune lub feniksem,ale teraz to nie mam pojęcia czym on może być.Jakieś skrzyżowanie banshee z kitsune lub ifryt?

Tak przy okazji.Ten Aid_than ze Sky Team Poland?
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Cześć i czołem! Empty
PisanieTemat: Re: Cześć i czołem!   Cześć i czołem! Icon_minitime27/7/2015, 17:36

A ulubiony sezon?
Lubisz Liama?
Co sądzisz o muzyce w TW?Very Happy
Gdyby Jeff ci powiedział "Słuchaj, jeden sezon zostanie zrobiony w formie filmu pełnometrażowego, który mam zrobić?" to co byś mu odpowiedziała?
Powrót do góry Go down
Yennefer
Odwiedzający
Odwiedzający
Yennefer


Liczba postów : 20
Punkty : 0
Join date : 15/07/2015
Age : 24
Skąd : Bielsko-Biała,śląskie

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Cześć i czołem! Empty
PisanieTemat: Re: Cześć i czołem!   Cześć i czołem! Icon_minitime27/7/2015, 20:22

O ulubionym sezonie już wspominałam Smile Właściwie sezonach. Sezon 3B i 4. Tak,lubię Liama. Jest słodki,ale bardziej zaciekawiły mnie jego problemy z agresją. Myślę,że przez stanie się wilkołakiem uda mu się zapanować nad napadami agresji,ponieważ każdy wybuch gniewu lub przyspieszenie pulsu może skończyć się przemianą,a on nie chce nikogo skrzywdzić,by nie zawieść swojej mamy i ojczyma. Muzyka jest całkiem niezła,choć w większości to nie są moje klimaty Smile Hmmm...gdyby Jeff mi tak powiedział to odpowiedziałabym,żeby zrobił w wersji filmowej sezon 3B.Jakby podkręcić kwestię Nogitsune to byłoby to. Myślę jednak,że Jeff nie pytałby się kogokolwiek o zdanie Smile Prędzej zrobiłby wszystko po swojemu Smile
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Cześć i czołem! Empty
PisanieTemat: Re: Cześć i czołem!   Cześć i czołem! Icon_minitime27/7/2015, 22:34

Ja po prostu założyłem, że Cb by się zapytał Razz Ja chyba też bym wybrał 3B xd Mimo, iż wcale nie był to najlepiej napisany sezon(błędy, pourywane wątki etc), ale gdyby zrobić przesiew i wywalić niepotrzebne rzeczy a inne dopracować, to powstałby z tego naprawde dobry film!
Powrót do góry Go down
Yennefer
Odwiedzający
Odwiedzający
Yennefer


Liczba postów : 20
Punkty : 0
Join date : 15/07/2015
Age : 24
Skąd : Bielsko-Biała,śląskie

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Cześć i czołem! Empty
PisanieTemat: Re: Cześć i czołem!   Cześć i czołem! Icon_minitime27/7/2015, 23:15

Tak z ciekawości to jakiej słuchasz muzyki? Smile

(Uwielbiam odwracać kota ogonem Smile )
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Cześć i czołem! Empty
PisanieTemat: Re: Cześć i czołem!   Cześć i czołem! Icon_minitime27/7/2015, 23:23

Tego co mi akurat w ucho wpadnie Very Happy
Na mojej playliście są praktycznie wszystkie możliwe gatunki Very Happy

Ostatnio to sobie często puszczam:


Czy tego:


Dużo mam klubówki, to jeszcze pozostałości z czasów kiedy dużo biegałem Very Happy A do klubowej biega się najlepiej Very Happy Także rozrzut pomiędzy gatunkami mam duży Very Happy Niemal jak chimery w TW Very Happy Very Happy

Najbardziej znienawidzona postać z serialów EVER xd?
Powrót do góry Go down
Yennefer
Odwiedzający
Odwiedzający
Yennefer


Liczba postów : 20
Punkty : 0
Join date : 15/07/2015
Age : 24
Skąd : Bielsko-Biała,śląskie

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Cześć i czołem! Empty
PisanieTemat: Re: Cześć i czołem!   Cześć i czołem! Icon_minitime28/7/2015, 12:46

Najbardziej znienawidzona postać serialowa EVER? Ciężko powiedzieć,bo jest sporo kandydatów Smile Z Teen Wolf to Peter i Gerard,ale tak najbardziej to nienawidzę Bittnera z serialu Prawo Agaty. Nie trawiłam gościa po prostu Wink Taak,serial prawniczy i to jeszcze polski,ale chyba po prostu lubię Agnieszkę Dygant Smile
Z muzyki to ja lubię na przykład to:


I jeszcze to:


I to:
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Cześć i czołem! Empty
PisanieTemat: Re: Cześć i czołem!   Cześć i czołem! Icon_minitime28/7/2015, 15:07

Fajne nuty Very Happy
Nirvana <3 <3 Coraz bardziej cię lubię Very Happy Very Happy
Ostatniej nie znałem, w sumie spoko, dołączam do mojej playlisty(która jest już taka szeroka, że dłużej mi schodzi szukanie piosenki w niej, niż szukanie jej od nowa w czeluściach youtube.... ;D ;D)

Ja Gerarda lubiłem jako czarny charakter, bo to był chyba najczarniejszy z wszystkich czarnych charakterów Very Happy Very Happy Ale osobiście to tez go niezbyt lubiłem ;D ;D ;D


Ja tam nic nie mam do polskich seriali xdd Znaczy, żadnego nie oglądam, ale Nianię uwielbiałem, i również bardzo lubię Agnieszkę Dygant Very Happy
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Cześć i czołem! Empty
PisanieTemat: Re: Cześć i czołem!   Cześć i czołem! Icon_minitime28/7/2015, 16:31

Yennefer napisał:


Tak przy okazji.Ten Aid_than ze Sky Team Poland?

Tak, dokładnie Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Cześć i czołem! Empty
PisanieTemat: Re: Cześć i czołem!   Cześć i czołem! Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Cześć i czołem!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Hej i czołęm moi drodzy...
» Co by było gdyby...CZĘŚĆ 1 [33/33]
» Co by było gdyby...CZĘŚĆ 2 [25/25]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Forum :: Przywitaj się-
Skocz do: