Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Hej i czołęm moi drodzy...

Go down 
+4
Morgan
Klaudyś
Adria
CrystalizeMoon
8 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
CrystalizeMoon
Odwiedzający
Odwiedzający
CrystalizeMoon


Liczba postów : 33
Punkty : 0
Join date : 05/02/2015
Age : 26
Skąd : Lubelskie

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Hej i czołęm moi drodzy... Empty
PisanieTemat: Hej i czołęm moi drodzy...   Hej i czołęm moi drodzy... Icon_minitime14/2/2015, 17:14

Widzę, że to forum tak jakby wymiera, ale mam nadzieję, że znajdą się tutaj jeszcze jakieś duszyczki chętne do poznania nowego kamrata i do porozmawiania z nim o brygadzie z Beacon Hills.

Więc, jeszcze raz hej, może jakieś pytanka do mojej osoby? Śmiało nie gryzę Smile
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Hej i czołęm moi drodzy... Empty
PisanieTemat: Re: Hej i czołęm moi drodzy...   Hej i czołęm moi drodzy... Icon_minitime14/2/2015, 18:19

Hej, baw się dobrze, udzielaj w tematach, może coś drgnie. Wink Twoje ulubione postaci, paringi, wątki? Masz bardzo ładny avek, sama robiłaś? Wink
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Klaudyś
Alpha
Alpha
Klaudyś


Liczba postów : 236
Punkty : 53
Join date : 03/05/2012
Age : 33

Hej i czołęm moi drodzy... Empty
PisanieTemat: Re: Hej i czołęm moi drodzy...   Hej i czołęm moi drodzy... Icon_minitime16/2/2015, 20:35

Witaj Wink Mam nadzieję, że zostaniesz u nas na dłużej Wink Forum się ożywi z kolejnym sezonem Very Happy Pozdrawiam ^^
Powrót do góry Go down
https://teenwolf.forumpolish.com
CrystalizeMoon
Odwiedzający
Odwiedzający
CrystalizeMoon


Liczba postów : 33
Punkty : 0
Join date : 05/02/2015
Age : 26
Skąd : Lubelskie

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Hej i czołęm moi drodzy... Empty
PisanieTemat: Re: Hej i czołęm moi drodzy...   Hej i czołęm moi drodzy... Icon_minitime17/2/2015, 16:45

Klaudyś napisał:
Witaj Wink Mam nadzieję, że zostaniesz u nas na dłużej Wink Forum się ożywi z kolejnym sezonem Very Happy Pozdrawiam ^^

Cześć Smile Miło mi, mam nadzieję, że to prawda, haha. Nawzajem słoneczko.

Adria napisał:
Hej, baw się dobrze, udzielaj w tematach, może coś drgnie. Wink Twoje ulubione postaci, paringi, wątki? Masz bardzo ładny avek, sama robiłaś? Wink

Dziękuję, za słowa zachęty.

Postacie? Zdecydowanie do gustu przypadł mi młodszy Hale, to takie wiecznie gburowate i złośliwe dziecko, jakbym widziała siebie.

Moje kamienne serducho podbił także uroczy Stiles, na pobudliwy, przyciągający całe zło do siebie chłopak.  Laughing

Paringi... zdecydowanie Sterek i chyba tylko on, jak na razie.   Rolling Ale no cóż dziwić się mojemu choremu entuzjazmowi do gejowskich shipów.  facepalm

Avek, niestety nie mój, ale przekażę autorce, że się podoba. Ale to w końcu Derek, i co się dziwić?

To samo pytanie kieruję do ciebie, słoneczko  Smile
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Hej i czołęm moi drodzy... Empty
PisanieTemat: Re: Hej i czołęm moi drodzy...   Hej i czołęm moi drodzy... Icon_minitime17/2/2015, 19:40

Ooo, jak shipujesz gejowskie, to się dogadamy. Very Happy Co oprócz Stereka? Scisaac może? ;p Ethan & Danny? ;p
A jakie inne seriale oglądasz? Wink

Nie, avek zrobiła moja cudowna Ann I love you
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
CrystalizeMoon
Odwiedzający
Odwiedzający
CrystalizeMoon


Liczba postów : 33
Punkty : 0
Join date : 05/02/2015
Age : 26
Skąd : Lubelskie

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Hej i czołęm moi drodzy... Empty
PisanieTemat: Re: Hej i czołęm moi drodzy...   Hej i czołęm moi drodzy... Icon_minitime18/2/2015, 16:11

Och widzę nowego sprzymierzeńca Rolling Eyes Nawet nie wiesz jak bardzo mnie to cieszy.

Scissac? Prawdopodobnie, uwielbiam tą dwójkę razem a do tego Issac jest, a raczej był taki hcuybfu.

A co do seriali to Pamiętniki Wampirów, Pierwotnych, i na pewno ponownie zajrzę do fabuły Słodkich kłamstewek czy Dawno temu...

Sądzę po twoim wieku, że prawdopodobnie jesteś na studiach, jeśli tak to jaki kierunek?
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Hej i czołęm moi drodzy... Empty
PisanieTemat: Re: Hej i czołęm moi drodzy...   Hej i czołęm moi drodzy... Icon_minitime18/2/2015, 19:12

Ja też się cieszę. ;p Skoro TVD, to może shipujesz Klefana? Jylera? Kolemy? ;p Akurat TO nie oglądam, hejtuję.
Studiuję bardzo nudny kierunek, nie ma o czym mówić^^ A Ty masz jakie plany po maturze? Wink
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Morgan
Betha
Betha
Morgan


Liczba postów : 957
Punkty : 29
Join date : 25/06/2012
Age : 27

Hej i czołęm moi drodzy... Empty
PisanieTemat: Re: Hej i czołęm moi drodzy...   Hej i czołęm moi drodzy... Icon_minitime18/2/2015, 19:27

Część :*
Widzę seriale już zostały wypytane, więc jedną dziedzinę mamy z głowy ^^
Podepnę się pod pytanie Adrii odnośnie planów pomaturalnych, może nie tylko ja mam jakieś plany z kosmosu Very Happy
Powrót do góry Go down
http://see-rome-and-die.tumblr.com/
CrystalizeMoon
Odwiedzający
Odwiedzający
CrystalizeMoon


Liczba postów : 33
Punkty : 0
Join date : 05/02/2015
Age : 26
Skąd : Lubelskie

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Hej i czołęm moi drodzy... Empty
PisanieTemat: Re: Hej i czołęm moi drodzy...   Hej i czołęm moi drodzy... Icon_minitime19/2/2015, 16:32

Ahh Kolemy Rolling Eyes Klefan... jak ja uwielbiałam no i nadal uwielbiam te shipy.

Co do planów po maturalnych to nie mam pojęcia, jestem pewna, że pójdę na studia, lecz szczerze mówiąc nie mam pojęcia na jakie. Najpierw chciałam iść na medycynę ale po kilku zdarzeniach z życia odmówiłam sobie tego jakże wymarzonego kierunku, ale jeśli nie zdecyduje się na żaden kierunek to skrobnę jakąś książkę, bądź zostanę aktorką. Niezły plan na życie, no nie? Laughing

A ty jakie masz plany na przyszłość? Obie jakie macie Hej i czołęm moi drodzy... 1907024335
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Hej i czołęm moi drodzy... Empty
PisanieTemat: Re: Hej i czołęm moi drodzy...   Hej i czołęm moi drodzy... Icon_minitime19/2/2015, 20:37

Nie masz pojęcia, jak Cię polubiłam za Kolemy i Klefana. Very Happy i za pisarstwo i aktorstwo xD
moje plany to ostatnio trochę tabu, bo kończę studia i nie wiem, co ze sobą zrobić. -_-
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Hej i czołęm moi drodzy... Empty
PisanieTemat: Re: Hej i czołęm moi drodzy...   Hej i czołęm moi drodzy... Icon_minitime19/2/2015, 22:17

Witaj. Ja także oglądam TVD I TO, więc jeśli chcesz to zawsze możemy podyskutować nawet o pierwotnych ^^. Po za tym polecę ci serial, który ostatnimi czasy skradł moje serce" The 100". Ale co ja ci się tu narzucać będę. Cieszę się, że mimo naszego pustkowia serial dalej przyciąga ludzi na naszą stronę Smile. Więc witam cię raz jeszcze i miejmy nadzieję, że wytrwasz z nami jak najdłużej. Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
CrystalizeMoon
Odwiedzający
Odwiedzający
CrystalizeMoon


Liczba postów : 33
Punkty : 0
Join date : 05/02/2015
Age : 26
Skąd : Lubelskie

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Hej i czołęm moi drodzy... Empty
PisanieTemat: Re: Hej i czołęm moi drodzy...   Hej i czołęm moi drodzy... Icon_minitime21/2/2015, 10:28

Cieszę się, że cię zainteresowałam hahah, ja mam jeszcze dobre dwa lata przed rozpoczęciem studiów ale moim problemem jak na razie jest to by zdać kwalifikację, bo oczywiście bez tego to jawna klapa. Jestem pewna, że coś wymyślisz Adrio Embarassed

Aid_than cieszę się, że znalazłam kolejnego sprzymierzeńca, przyznam się bez bicia, że nieco zaniedbałam oba seriale, gdyż postawiłam na naukę, lecz jestem jak najbardziej za, żeby podyskutować o Klusku i całej reszcie jego zacnej brygady cheers
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Hej i czołęm moi drodzy... Empty
PisanieTemat: Re: Hej i czołęm moi drodzy...   Hej i czołęm moi drodzy... Icon_minitime21/2/2015, 11:13

Wstyd się przyznać, ale ja trochę zaniedbałem początek semestru na rzecz nowych seriali Embarassed. Ale myślę, że jakos naprostuje wszystko ^^.

Co do TO to masz swojego ulubionego pierwotnego? ostatnio ich się tam namnożyło <3
Powrót do góry Go down
CrystalizeMoon
Odwiedzający
Odwiedzający
CrystalizeMoon


Liczba postów : 33
Punkty : 0
Join date : 05/02/2015
Age : 26
Skąd : Lubelskie

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Hej i czołęm moi drodzy... Empty
PisanieTemat: Re: Hej i czołęm moi drodzy...   Hej i czołęm moi drodzy... Icon_minitime21/2/2015, 12:31

Jak już wcześniej wspominałam zaniedbał serial, ale Kol skradł moje serce już od początku nawet w TVD, jak na razie nic nie zapowiada tego bym chciała zmienić ulubieńca. Myślałam, że ukatrupię szanownych łowców wampirów aka Jeremy i Elka jak mi go ukatrupili. No jak tak można Mad

A twój ulubieniec?
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Hej i czołęm moi drodzy... Empty
PisanieTemat: Re: Hej i czołęm moi drodzy...   Hej i czołęm moi drodzy... Icon_minitime21/2/2015, 23:03

Moją ukochaną pierwotną jest Rebeka. Ogólnie jest to jedyna żeńska postać, która mnie nie irytuje. Po za tym przyznam, że nienawidzę Klausa, za to, że zabił mi Jennę i sztyletował rodzeństwo. Finn jest mi obojętny, a Kol zyskał dużo dodatkowych punktów za ostatnie wydarzenia w TO.
Ps. Zgadzam się z tobą co do Gilbertów. Elena jest mdła od 1 sezonu, a dla Jeremy'iego nie ma wątku od 3 sezonu.
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Hej i czołęm moi drodzy... Empty
PisanieTemat: Re: Hej i czołęm moi drodzy...   Hej i czołęm moi drodzy... Icon_minitime22/2/2015, 02:08

To ja z tego co widzę, jestem rok starszy Very Happy
Już po wyborze studiów Very Happy
Wiadomo, dzisiaj problemem nie jest dostać się na studia, a na nich utrzymać Wink

Miłego pisania na forum Smile
Powrót do góry Go down
CrystalizeMoon
Odwiedzający
Odwiedzający
CrystalizeMoon


Liczba postów : 33
Punkty : 0
Join date : 05/02/2015
Age : 26
Skąd : Lubelskie

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Hej i czołęm moi drodzy... Empty
PisanieTemat: Re: Hej i czołęm moi drodzy...   Hej i czołęm moi drodzy... Icon_minitime22/2/2015, 17:01

Elka, była i będzie według mnie mdła do końca tego jakże zacnego działa Placka.Rolling  Co  to Beth, lubię ją i przyznam ci rację co do irytującej żeńskiej społeczności w serialu czy serialach, ale i tak nagrabiła sobie u mnie za tą jakże długą żałobę po swoim bracie a nawet braciach Smile
Klucha to Klucha nagrabił sobie przez to swoje długie życie, ode mnie minusy zebrał za to jak traktował swoje rodzeństwo oraz oczywiście za sztyleciki.

Mogę poznać imię mojego drogiego rozmówcy? Embarassed

***

Dziękuję Smile No cóż.... prawda to prawda, jeszcze gorsze niż utrzymanie się na studiach jest znalezienie pracy po nich i to w swoim kierunku Smile
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Hej i czołęm moi drodzy... Empty
PisanieTemat: Re: Hej i czołęm moi drodzy...   Hej i czołęm moi drodzy... Icon_minitime22/2/2015, 19:19

Michał droga koleżanko Smile
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Hej i czołęm moi drodzy... Empty
PisanieTemat: Re: Hej i czołęm moi drodzy...   Hej i czołęm moi drodzy... Icon_minitime22/2/2015, 20:14

No nie wiem, czy to jest taki problem Wink
Istnieje taka opinia, bo co drugi Polak jest po Jakiś stosunkach międzynarodowych czy zarządzaniu Razz
Być na odpowiednim kierunku, odpowiednia psecjalizacja no i... po skończeniu tych studiów coś z sobą robić, bo mam wrażenie, że 3/4 dzisiejszych studentów sądzi, żę po studiach oferty same będą napływały do ich skrzynek mailowych Very Happy
Powrót do góry Go down
CrystalizeMoon
Odwiedzający
Odwiedzający
CrystalizeMoon


Liczba postów : 33
Punkty : 0
Join date : 05/02/2015
Age : 26
Skąd : Lubelskie

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Hej i czołęm moi drodzy... Empty
PisanieTemat: Re: Hej i czołęm moi drodzy...   Hej i czołęm moi drodzy... Icon_minitime23/2/2015, 08:34

A więc drogi Michale z tej strony Anastazja Smile Jesteśmy w tym samym wieku, więc musisz uczyć się na poziomie technikum, liceum lub zawodówka... więc co wybrałeś?

___

A bynajmniej sądzi tak moja kuzynka Laughing Problemem według mnie jest także to, że ludzie chcą zatrudniać osoby ze stażem, więc studenci nie mają raczej dużych szans na to by się dostać, a więc jesteś po wyborze. Jaki kierunek obrałeś?
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Hej i czołęm moi drodzy... Empty
PisanieTemat: Re: Hej i czołęm moi drodzy...   Hej i czołęm moi drodzy... Icon_minitime23/2/2015, 14:33

Studia wcale nikogo nie ograniczą, jeśli chodzi o zdobywanie doświadczenia. Mam wrażenie, że wiele dzisiejszych studentów to po prostu debile, którzy nie potrafią nic z sobą zrobić, a z pustego i Salomon nie naleje. Jak ktoś chce studiować i mieć prace, to wybierze takie studia, które jednocześnie go w miarę interesują, i po których jest robota, i coś dalej z tym robi Very Happy Nie wiem jak to dokładnie wyjaśnić, ale chodzi o to, że jak ktoś chce, to może Very Happy W czasie studiów też można zdobywać doświadczenie. Jak ktoś chce coś osiągnąć, to zaczyna od asystowania szefowi w robieniu kawy, a nie tworzeniu projektów od podstaw Razz

Ja jestem na Polibudzie, studiuję Inżynierię Środowiska. I tutaj was zaskoczę, ten kierunek nie ma prawie nic wspólnego z ochroną środowiska, i bliżej mu do takiego budownictwa. Ten kierunek daje mnóstwo możliwości. Wszystko zależy od specjalizacji jaką sobie wybierzesz. Ludzie na to idą, po czym na II semestrze jest już ich połowa(u mnie było 190 osób, zostało jakieś 80parę). Do niedawna ten kierunek miał inną nazwę, może dlatego teraz jest z tym taki problem. Kierunek nie jest taki prosty, jak się mogło niektórym wydawać.
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

Hej i czołęm moi drodzy... Empty
PisanieTemat: Re: Hej i czołęm moi drodzy...   Hej i czołęm moi drodzy... Icon_minitime23/2/2015, 15:05

Cytat :
A więc drogi Michale z tej strony Anastazja Smile Jesteśmy w tym samym wieku, więc musisz uczyć się na poziomie technikum, liceum lub zawodówka... więc co wybrałeś?
Soo... Ana? Anastasia? Ananasek xd? Masz piękne imię Very Happy to tak na wstępie. Rocznik 97?? Laughing Wybrałem technikum o profilu hotelarskim. Kierunek cholernie trudny i jeśli ktoś wie, że nie będzie robić w zawodzie to bezsensowny.
Powrót do góry Go down
CrystalizeMoon
Odwiedzający
Odwiedzający
CrystalizeMoon


Liczba postów : 33
Punkty : 0
Join date : 05/02/2015
Age : 26
Skąd : Lubelskie

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Hej i czołęm moi drodzy... Empty
PisanieTemat: Re: Hej i czołęm moi drodzy...   Hej i czołęm moi drodzy... Icon_minitime23/2/2015, 16:28

Ach Michale przybij mi mentalną piątkę albo przytul, hahah. Jestem na tym samym profilu, i wiem co znaczy jest cholernie trudny lol! nam ciągle wmawiają, że w naszym kierunku jest roboty na pęczki, więc ja im zbytnio w to nie wierze, ale okej. I tak rocznik 97 Wink

___

Na moim profilu, bo wiesz ja chodzę jeszcze do technikum robią nam wiele praktyk i staży z których dostajemy światki i zaświadczenia i zdobywamy tak doświadczenie, super nie? Ja po technikum bardzo prawdopodobne że pójdę na studia marketingowe. Żaden kierunek na studiach nie jest łatwy, to dlatego nazywają się studia, chyba....
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Hej i czołęm moi drodzy... Empty
PisanieTemat: Re: Hej i czołęm moi drodzy...   Hej i czołęm moi drodzy... Icon_minitime23/2/2015, 17:45

Przesadzacie Very Happy
Ja np. też nie jestem na łatwych studiach, bo sama chemia, fizyka matematyka i te inne bzdety(a teraz dojdą przedmioty konkretne pode mnie, czyli geodezja, systemy wodociaowe i te inne), i nadal sądzę, że studia to super zabawa Very Happy Nawet czekanie na wyniki egzaminu pod pokojem wykładowcy wspominam super(to dopiero pierwsza sesja, może mi się odmieni Razz ), ludzie sobie snapowali i pisali o sądach ostatecznych i tych innych Very Happy I powiem wam, że w tkaich sytuacjach poznaje się najwięcej ludzi. Np. przed wynikami z fizyki poznałem dziewczynę, taka sympatyczna i wgl. ale to akurat przykra sytuacja bo weszła po wynik, i wyszła ze łzami, że uwaliła studia :/

Studia są ciężkie jeżeli ktoś ma ambicje na 5 z wszystkiego, to tak, wtedy jest ciężko Razz

Wgl. czego was uczą na tym hotelarstwie?

Powrót do góry Go down
CrystalizeMoon
Odwiedzający
Odwiedzający
CrystalizeMoon


Liczba postów : 33
Punkty : 0
Join date : 05/02/2015
Age : 26
Skąd : Lubelskie

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Hej i czołęm moi drodzy... Empty
PisanieTemat: Re: Hej i czołęm moi drodzy...   Hej i czołęm moi drodzy... Icon_minitime23/2/2015, 18:11

Ja bynajmniej mam organizację w hotelarstwie, czyli wszystko o hotelach od średniowiecza po czasy dzisiejsze, turystykę czyli jak zorganizować imprezę, lecz u nas to jest po prostu wyjazd a nie żadna balanga czy coś, mam także pracownie hotelarską, czyli zabawa z fakturami i kontuarem recepcji Smile Mam także pracownie a nawet dwie, angielskie czyli obsługa gościa zagranicznego. A do tego przedmioty takie jak przedsiębiorczość, rachunkowość u mnie są obowiązkowe :/ Oraz języki, ale z nimi jest nawet spoko, no chyba, że mówimy o niemieckim...on nie jest spoko.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Hej i czołęm moi drodzy... Empty
PisanieTemat: Re: Hej i czołęm moi drodzy...   Hej i czołęm moi drodzy... Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Hej i czołęm moi drodzy...
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Cześć i czołem!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Forum :: Przywitaj się-
Skocz do: