Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 4x07 - Weaponized

Go down 
+12
Adria
Stylia
Annie
Degrassi
Warrior
jeffster85
halotukarolka
Aid_than
Kotna
Solve
VoidOnis
ars_amandi
16 posters
Idź do strony : 1, 2  Next

Na ile oceniacie odcinek?
1
4x07 - Weaponized Vote_lcap0%4x07 - Weaponized Vote_rcap
 0% [ 0 ]
2
4x07 - Weaponized Vote_lcap0%4x07 - Weaponized Vote_rcap
 0% [ 0 ]
3
4x07 - Weaponized Vote_lcap0%4x07 - Weaponized Vote_rcap
 0% [ 0 ]
4
4x07 - Weaponized Vote_lcap0%4x07 - Weaponized Vote_rcap
 0% [ 0 ]
5
4x07 - Weaponized Vote_lcap6%4x07 - Weaponized Vote_rcap
 6% [ 1 ]
6
4x07 - Weaponized Vote_lcap0%4x07 - Weaponized Vote_rcap
 0% [ 0 ]
7
4x07 - Weaponized Vote_lcap18%4x07 - Weaponized Vote_rcap
 18% [ 3 ]
8
4x07 - Weaponized Vote_lcap35%4x07 - Weaponized Vote_rcap
 35% [ 6 ]
9
4x07 - Weaponized Vote_lcap12%4x07 - Weaponized Vote_rcap
 12% [ 2 ]
10
4x07 - Weaponized Vote_lcap29%4x07 - Weaponized Vote_rcap
 29% [ 5 ]
Wszystkich Głosów : 17
 

AutorWiadomość
ars_amandi
Wilkołak
Wilkołak
ars_amandi


Liczba postów : 1063
Punkty : 0
Join date : 17/10/2013
Age : 31

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Stiles Stilinski
Wiek: 17
Rasa: Człowiek

4x07 - Weaponized Empty
PisanieTemat: 4x07 - Weaponized   4x07 - Weaponized Icon_minitime5/8/2014, 11:37

Opinie :Rolling Eyes: ?

[You must be registered and logged in to see this link.]
^ dwie recenzje, z którymi się całkiem zgadzam. Wstawiam linki tym razem, bo nie mam czasu na pisanie własnej Laughing


Ostatnio zmieniony przez ars_amandi dnia 5/8/2014, 21:07, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
VoidOnis
Wtajemniczony
Wtajemniczony
VoidOnis


Liczba postów : 188
Punkty : 1
Join date : 12/05/2014

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

4x07 - Weaponized Empty
PisanieTemat: Re: 4x07 - Weaponized   4x07 - Weaponized Icon_minitime5/8/2014, 12:50

Plusy odcinka
Stiles będący Stilesem
Scott ratującym stado
Deaton
Natalie Martin
Papa McCall po raz drugi ratujący życie Stilesowi (4x07 3x18)

plus/minus
Satomi mająca około 150 lat i będąca Alphą rzuca teksty nauczyłam się kontrolować gniew ale nadal umiem go wykorzystać...
Wywijasy Satomi trochę śmiesznie te slow motion zrobili ale szybka jest i zna Halów więc to na plus



Minusy
Breaden i Derek
Lubie Stalie ale te ich sceny jak Stiles wychodził takie przeciągane...


Jak Deaton mówił o tym wirusie co zmniejszył populacje wilków o 40 % ciekawe czy miał na myśli wilkołaki czy wilki


Ducalion,Ennis,Kali mieli w swoim stadzie 3,4 Bety. Tak samo Derek miał 3 lub 4 Bety(zależy czy Scott z nim był) Zawsze myślałem że na ilość wilków w stadzie są jakieś ograniczenia że Alpha nie da rady uczyć tylu wilków naraz. A Satomi w swoim stadzie ma około 20 Bet. mając tyle Beth pewnie ma moc połączonych twinsów jak byli Alphami.
Odcinek ogólnie nudny


Na CC Dylan i Sheeley mówili że Stiles i Malia zerwą ze sobą ale będzie to śmieszna scena czyli jeszcze ze sobą nie zerwali...
Ken Yukimura , i Trener razem w odcinku Smile
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

4x07 - Weaponized Empty
PisanieTemat: Re: 4x07 - Weaponized   4x07 - Weaponized Icon_minitime5/8/2014, 15:27

8
Sam nie wiem czemu tak wysoko, ale odcinek naprawdę mi się podobał.
Pewnego czasu Jeff zaczął przesadzać, jak nie z jednym, to z drugim. Dzisiaj odcinek był tkai stonowany.

Przede wszystkim, mega podobały mi się sceny Stalii. Głównie to ich rozstanie pod koniec, ale generalnie widzę w tym shipie wielki potencjał Very Happy Ich sceny były naprawdę super fajne.
Na plus też sama Malia- przed testem, test, i wgl. wyszło super.

Reszty było tak naprawdę mało.
W zwiastunie drugiej części sezonu, to spodziewałem się, że ty wywijasy w szpitalu będą należały do Kiry tudzież Noshiko.

Satomi wypadła średnio, ale chyba lepiej niż w retrospekcjach. Choć mogli aktorkę bardziej postarzyć.


Może Jeff kazał im mówić, że to jest śmieszne? Jego śmieszą dziwne rzeczy.

VoidOnis, niekoniecznie. Może moc Alphy jest największa przy ilości 3 bet?(tak jak gęstość wody najwyższa przy 4 stopniach, przy mniejszej temperaturze mniejsza, i przy większych również) A może to wcale nie jest aż takie ważne? Siłą wilka tkwi w stadzie. Razem potrafią więcej, mogą więcej. Może moc w stadzie trochę rośnie, ale bardziej chodzi o działanie grupowe? A może Satomi robiła sobie bety w turach po 3 osoby?xd

Jeśli chodzi o wirusa, to tak, chodzi o same wilki. Konkretniej o wili z Yellowstone Wink Dokładnie tak Doc. powiedział.
Powrót do góry Go down
VoidOnis
Wtajemniczony
Wtajemniczony
VoidOnis


Liczba postów : 188
Punkty : 1
Join date : 12/05/2014

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

4x07 - Weaponized Empty
PisanieTemat: Re: 4x07 - Weaponized   4x07 - Weaponized Icon_minitime5/8/2014, 15:57

Jak sam Ducalion powiedział Moc stada zależy od jego pojedynczych członków. Więc dopóki Satomi miała tyle Bet była potężna
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

4x07 - Weaponized Empty
PisanieTemat: Re: 4x07 - Weaponized   4x07 - Weaponized Icon_minitime5/8/2014, 16:09

Dlatego Deucalion nie przyszedł po Satomi? może, ale prawdopodobniejsza kwestia, że wtedy o tym nie pomyślał xdd

Mi się wydawało, że to jest tak, że Alpha w stadzie ma większą moc, ale niekoniecznie, że czym więcej członków tym więcej mocy Razz
Powrót do góry Go down
VoidOnis
Wtajemniczony
Wtajemniczony
VoidOnis


Liczba postów : 188
Punkty : 1
Join date : 12/05/2014

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

4x07 - Weaponized Empty
PisanieTemat: Re: 4x07 - Weaponized   4x07 - Weaponized Icon_minitime5/8/2014, 16:12

Mik się tak wydaje właśnie. Przecież Bety gdy jest ich więcej w stadzie też stają się potężniejsze tak jak Alpha
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

4x07 - Weaponized Empty
PisanieTemat: Re: 4x07 - Weaponized   4x07 - Weaponized Icon_minitime5/8/2014, 16:17

To ciekawe jak potężne były Bety Satomi.
I nie zapominajmy, że nie umarli wszyscy członkowie tego stada. W opisach nowych odcinków było zaznaczone, że Scott i Kira będą ochraniali pozostałych członków.
Powrót do góry Go down
VoidOnis
Wtajemniczony
Wtajemniczony
VoidOnis


Liczba postów : 188
Punkty : 1
Join date : 12/05/2014

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

4x07 - Weaponized Empty
PisanieTemat: Re: 4x07 - Weaponized   4x07 - Weaponized Icon_minitime5/8/2014, 16:20

Zostało na pewno kilku(Bret) ale 20 już nie ma:)
Scott zajmuje się stadem Satomi a powinien zająć się swoim. żeby Peter nie przekabacił Malii. Pewnie i tak Malia będzie w stadzie Scotta
Powrót do góry Go down
Kotna
Zaatakowany
Zaatakowany
Kotna


Liczba postów : 284
Punkty : 10
Join date : 25/04/2014
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa: Człowiek

4x07 - Weaponized Empty
PisanieTemat: Re: 4x07 - Weaponized   4x07 - Weaponized Icon_minitime5/8/2014, 16:55

Odcinek niewątpliwie z klimatem. Szkoda mi było Lydii w jej pierwszej scenie. Zastanawia mnie też co zrobi Malia, z świadomością bycia Hale'em, czy domyśli się, że chodzi o Petera. Czułam napięcie w scenie przykładania Stilesowi pistoletu, dobrze, że Ralf załatwił tego gościa. Satomi całkiem nieźle walczyła, jak na niemłodą osobę. Kwarantanna - myślę, że została dobrze pokazana. Ogółem była niezła akcja.
Powrót do góry Go down
http://stilyds.tumblr.com/
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

4x07 - Weaponized Empty
PisanieTemat: Re: 4x07 - Weaponized   4x07 - Weaponized Icon_minitime5/8/2014, 22:17

A czy ktoś zwrócił uwagę na to, że kula przeszła przez głowę tego Assasina, a nigdzie jej nie było?xdd Może odbiła się od głowy stilesa xdd
Gościu ma w głowie dziurę, więc ta kula musiała gdzieś polecieć, a to było tak, jakby ona przeszła przez głowę, ale w niej została.

Pewnie Jeff chciał ubrudzić krwia Stilesa i tego nie do konca przemyślał.
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

4x07 - Weaponized Empty
PisanieTemat: Re: 4x07 - Weaponized   4x07 - Weaponized Icon_minitime5/8/2014, 23:50

Mnie osobiście się podobał, ale jest kilka momentów do których można było się przyczepić. Chodzi mi oczywiście o logikę, bo niby mam uwierzyć że przypadkowo Derek i Satomi rozmawiali o herbatce, kiedy w szkole trwała epidemia? Już szybciej kupił bym to, gdyby odkrył to sam Deaton podczas sekcji tego wilkołaka. Po drugie nie za bardzo skumałem co tak naprawdę Meredith przekazała Lydii, oglądałem dwa razy, ale w dalszym ciągu nie jestem wszystkiego pewien. Osobiście jestem uradowany każdą sceną Banschee, tylko co ta miała na celu? Jeżeli tylko przeproszenie Meredith, to trochę słaby wątek Lydii w tym odcinku. Nie wierze też że Mer, pomogła naszej rudowłosej przewidzieć kolejną śmierć, bo ta i bez tego dobrze wie czy ktoś ma umrzeć czy nie. Z innej beczki, podobała mi się Stalia, gdyż( nie wiem czy to spowodowane. Możliwe że grą aktorską Dylana i Shelley) takich emocji dawno w serialu nie było, nie licząc oczywiście końcówki 3B. Założę się jednak że mimo tej sceny fani Stereka się cieszą xd Malia zapewne będzie unikała kontaktu z grupą ( zwłaszcza ze Stiles'em) i nie zdziwię się jeśli zbliży się do Peter'a. Co jeszcze? Oczywiście Satomi! Jezu jaki ta kobieta ma Power, i ten jej tekst w 37 minucie" Może i nauczyłam się kontrolować mój gniew, ale nadal wiem jak go użyć" haha, Rambo!. Oby za szybko nie uciekła... chociaż gdy tak teraz o tym piszę to myślę że nie za bardzo przeżywa śmierć członków swojego stada skoro stać ją nawet na ploteczki z Derekiem, rzucanie uśmiechem na prawo i lewo , i oczywiście bezcenne cięte riposty. Ale sie rozpisałem o.0. Dobra kończe zanudzać, dodam tylko że jestem już praktycznie w 100% pewien że Benefactorem jest: Rafael
Powrót do góry Go down
halotukarolka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
halotukarolka


Liczba postów : 65
Punkty : 3
Join date : 28/07/2014
Skąd : Szczecin

4x07 - Weaponized Empty
PisanieTemat: Re: 4x07 - Weaponized   4x07 - Weaponized Icon_minitime6/8/2014, 15:19

Strasznie trzymał w napięciu i z klimatem, podobały mi się sceny Stalii I love you
Kto w końcu jest tym Benefactorem bo ja już nie mam do tego głowy  Evil or Very Mad 
Pierwszy raz od jakiegoś czasu Derek zagościł na dłużej w odcinku! Ale i tak to jeszcze do końca mnie nie zadowoliło  Sad 
I o co chodziło z tym co Meredith przekazała Lydii? Dalej tego nie rozumiem, pokazali jej zdjęcie ii... ? 
Ogólnie bardzo mi się podobał, daję 10 Smile
Powrót do góry Go down
jeffster85
Wtajemniczony
Wtajemniczony
jeffster85


Liczba postów : 126
Punkty : 112
Join date : 17/01/2013
Age : 38
Skąd : Łódź

4x07 - Weaponized Empty
PisanieTemat: Re: 4x07 - Weaponized   4x07 - Weaponized Icon_minitime6/8/2014, 16:43

8
Całkiem dobry odcinek, trzymał w napięciu, najbardziej chyba się bałam o trenera bo jasne i oczywiste było że naszym ulubieńcom nic nie będzie. Wreszcie poznaliśmy Satomi, już widzę coraz większa grupka chętnych do zabicia się tworzy ;/ Miejmy nadzieję że w końcu uda się ich powstrzymać, chyba nie bardzo kumam o co Malia była taka zła na końcu... nie bardzo to kumam.
Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

4x07 - Weaponized Empty
PisanieTemat: Re: 4x07 - Weaponized   4x07 - Weaponized Icon_minitime6/8/2014, 17:21

widzisz Malia z chwilą kiedy odzyskała wzrok wyjęła tę listę z kurtki Stiles'a( o której nasz Alpha zapomniał) i przeczytała "Malia Hale". Następnie dodała dwa do dwóch i jest bigos Embarassed .
Powrót do góry Go down
Warrior
Wtajemniczony
Wtajemniczony
Warrior


Liczba postów : 131
Punkty : 0
Join date : 21/07/2014
Age : 27

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Peter Hale
Wiek: 34
Rasa: Wilkołak

4x07 - Weaponized Empty
PisanieTemat: Re: 4x07 - Weaponized   4x07 - Weaponized Icon_minitime6/8/2014, 18:32

Ale w sumie nie wie, że to właśnie Peter jest jej ojcem, nie? Może być np. jej bratem, wujkiem albo coś takiego, nie? Razz
Kurde, szkoda mi jej trochę, mogli jej powiedzieć Very Happy
Powrót do góry Go down
Degrassi
Odwiedzający
Odwiedzający
Degrassi


Liczba postów : 48
Punkty : 0
Join date : 30/07/2014

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Derek Hale
Wiek: 23
Rasa:

4x07 - Weaponized Empty
PisanieTemat: Re: 4x07 - Weaponized   4x07 - Weaponized Icon_minitime6/8/2014, 20:35

Ja tam nic nudnego w tym odcinku nie widziałem. Ogólnie wszystko trzymało w napięciu i odcinek był jednym, z tych dobrych.

jestem zbyt głupi więc jednego nie rozumiem. dlaczego Malia jest zła na chłopców. Przecież wiedziała, że jest na liście ile jest warta i o tym, że Peter jest jej ojcem. więc o co chodzi? Very Happy

Pan policjant McCall punktuje sobie...

Rozumiem, że to był dzień testów i oni wszyscy są starsi od Liama... no ale Liam!Sad mógł przybiec do szkoły pochorowany, lub coś... wykluczenie go z odcinka było kiepską inicjatywąSad

Generalnie to moment w którym Stiles płakał, bo myślał, że Scott, Malia i Kira nie żyją>>> najlepszy, a jeszcze lepszy, kiedy Scott wyszedł wreszcie i ta radość omg

Dziwne, że nikt się nie zdziwił skąd aż tylko tego napięcia u Kiry. to logiczne, że zwykły człowiek by aż tyle tego nie miał. trochę pominęli się z rzeczywistym światem, prawdziwi ludzie nie zapomnieli by to tym halo

jestem ciekaw dalszej reakcji Malii. Very Happy znowu zakończyli w dobrym momencie. skubani

Odcinek jak zwykle świetny! 9/10
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

4x07 - Weaponized Empty
PisanieTemat: Re: 4x07 - Weaponized   4x07 - Weaponized Icon_minitime6/8/2014, 20:39

Nie, Malia nie wiedziała, że jest dzieckiem Petera.
Myślała, że jej ojciec to Tate.
I ona teraz jest przekonana, że nie powiedzieli jej tego, bo po prostu nie powiedzieli. Sądzi, że oni też pewnie nie wiedzą którego Hale'a. Może sądzi, że jest siostrą Dereka.
Wiadomo, że oni wiedzieli i jej nie powiedzieli.
Też bym się za to fochnął.
Powrót do góry Go down
Annie
Wilkołak
Wilkołak
Annie


Liczba postów : 1040
Punkty : 7
Join date : 03/07/2012
Age : 27
Skąd : Tajlandia ^^

4x07 - Weaponized Empty
PisanieTemat: Re: 4x07 - Weaponized   4x07 - Weaponized Icon_minitime6/8/2014, 21:54

W sumie niezbyt mi się ten odcinek podobał. Mało co wniósł a i epidemia szybko się zakończyła, rozumiem co miała na celu, ale to takie trochę... naciągane było? Ale przynajmniej Jeff wyjątkowo doprowadził wątek do końca. Co prawda wniósł tyle, że Malia dowiedziała się o swoim rodowodzie i być może... na co w sumie tak po cichu liczę stanie się teraz bad Malią.  Laughing Kupiłabym to w całości, serio. Aczkolwiek Stalia mi się w tym odcinku podobała, podobnie zresztą jak Aid_thanowi Smile. Ładnie razem wyglądali i według mnie te ich sceny były lekko poruszające i takie... patrzyło się na to z ciepłym uśmiechem, po prostu. 
Z tym lekarstwem to też nie bardzo rozumiem jak udało im się na to tak idealnie i szybko wpaść, ale przeżyję. W końcu musieli sobie jakoś z tą epidemią poradzić, nie? Ale i tak najbardziej rozbroił mi Rafael ;o Masakra, na pewno nie jego się spodziewałam! W pierwszej chwili pomyślałam, że pewnie Derek, no bo przecież Stereka dawno nie było, ale niii. Miłe zaskoczenie, nie powiem. W ogóle czyżby Mr. Scott zaczął się starać? Omomom, teoria benefactora wciąż w głowie, więc jakoś mi on do roli dobrego ojca nie pasuje xd. 
Ale co mnie rozdrażniło do granic możliwości i przy czym wywracałam oczyma i zadawałam swojemu lapkowi pytanie czy serio... Derek. No co to było... Maślane oczka i wgl...bleh, co za kit. To było wciśnięcie miłostki do granic możliwości i jestem całkowicie na nie. Derek powinien być sam, niezależny, a jak już coś to z kimś, z kim naprawdę ma chemię. Tak, tak, widziałam spoilery -.-''. W każdym razie Braeden nie jest zła, co prawda jakąś sympatią do niej nie pałam, ale jest okej nawet, no, ale... kurczę. Tak więc to było całkowicie na minus. Bo to było takie NIEDEREKOWE ;x

A z Meredith ja to zrozumiałam tak, że ona stała dokładnie w tym miejscu, w które potem spojrzała Lydia. Nie było tak, nie o to chodziło? ;o Tak jakby ten domek nad jeziorem należał kiedyś do Meredith... Ale może się mylę. A wgl czy to nie jest dziwne, że Lydia tak często opuszcza szkołę? xD Być geniuszem to jedno, no, ale to trochę dziwne jednak, że nikt się nie czepia. Haha, ale w końcu to Beacon Hills. xd 

A wtedy jak Kira poraziła tą babkę... Czy to nie było dziwne i czy nie powinno wzbudzić jakiś podejrzeń? No halo xD. Kira na niekorzyść ostatnio wypada, a szkoda, bo strasznie ją lubiłam, za to Malia plusuje ;o. 
Dobra, chyba nie mam do dodania nic więcej xd
Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

4x07 - Weaponized Empty
PisanieTemat: Re: 4x07 - Weaponized   4x07 - Weaponized Icon_minitime6/8/2014, 22:00

Annie, ja też tak zrozumiałem tą scenę Meredith/Lydia.
Tym bardziej, że w tym roku Jeff zaprzeczył swoim zeszłorocznym słową, i jednak Lydia wywodzi się z linii banshee. Mamy też poznać bliżej historię jej rodziny. Domek należał do jej babci, prawda? A może one są kuzynkami? Albo kimś takim?

Powrót do góry Go down
Aid_than
Przemieniony
Przemieniony
Aid_than


Liczba postów : 505
Punkty : 12
Join date : 18/07/2013
Age : 26
Skąd : Śląsk

4x07 - Weaponized Empty
PisanieTemat: Re: 4x07 - Weaponized   4x07 - Weaponized Icon_minitime6/8/2014, 22:05

Jeżeli był by jej bratem, wujkiem, kuzynem czy ciotką to raczej by się o tym dowiedziała? Przecież kryli tę informacje tylko po to żeby nie poszła sie spoufalać z ojcem, który moze okazać się Benefactorem.
Powrót do góry Go down
Stylia
Odwiedzający
Odwiedzający
Stylia


Liczba postów : 29
Punkty : 4
Join date : 22/03/2014
Age : 25

4x07 - Weaponized Empty
PisanieTemat: Re: 4x07 - Weaponized   4x07 - Weaponized Icon_minitime6/8/2014, 22:44

Wow, wyjątkowo dziwny odcinek ! Very Happy
Epidemia panująca w całej szkole.. Dosyć dziwny wątek. Cały odcinek opierał się na jednym wydarzeniu, nie wiem czemu, ale od razu przypomniał mi się odcinek z bodajże 1 bądź 2 sezonu, gdy Scott wraz z przyjaciółmi zostaje zamknięty w szkole Very Happy
LYDIA! Czemu była odłączona od reszty przez prawie cały odcinek ? Na plus jedynie to, że się nie zaraziła... Denerwuje mnie zachowanie reszty ekipy.. Wiem, że Lydia jest Banshee, musi ratować ludzi od śmierci, uporać się ze swoimi zdolnościami i tak dalej . Mega mi jej szkoda.
Co do Malii i Stilesa - ich wspólna scena beznadziejna, jak już czytałam poprzednie wypowiedzi - strasznie naciągana. Lubię ich jako parę, ale te gesty Stilesa.. Masakra. Jednak w innych przypadkach Stiles spisał się perfekcyjnie i znowu można go było ujrzeć od jego uroczej strony- szybkiego przekazywania informacji i logicznego myślenia. To zdecydowanie na plus ! Smile
Jakoś wcale nie szkoda mi Malii. Jest spokrewniona z Peterem... Wiadomo, że ciężko przyjdzie jej ta informacja, ale ta cała złość na Stilesa, który zrobiłby dla niej wszystko- nieodpowiednia.
To by było na tyle. Ode mnie mocna 7. Odcinek ostro zakręcony, nie mogę doczekać się następnego Smile
Powrót do góry Go down
Degrassi
Odwiedzający
Odwiedzający
Degrassi


Liczba postów : 48
Punkty : 0
Join date : 30/07/2014

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Derek Hale
Wiek: 23
Rasa:

4x07 - Weaponized Empty
PisanieTemat: Re: 4x07 - Weaponized   4x07 - Weaponized Icon_minitime7/8/2014, 00:06

Co do tej scenki z Meredtih, zrozumiałem to podobnie. A co do szkoły i Lydii... to wreszcie jej mama uczy biologi. halo a poza tym, w ameryce jest taki system, że pod koniec semestru (w usa są 4 semestry po 2/3 miesiące z tego co pamiętam) chodzą przez kilka dni, tylko na 3 godziny i przez te 3 godziny piszą testy, który sumują wszystko. Jak zostało wspominane, Lydia zaliczyła już te testy wcześniej, bo ogarnęła cały materiał szybciej niż inni. Dlatego nie przyszła do szkoły... bo nie musiała Wink

a co do Malii... to nie ma o co się fochać. Powinna zrozumieć. Poza tym, sami do końca nie byli tego pewni.
Powrót do góry Go down
VoidOnis
Wtajemniczony
Wtajemniczony
VoidOnis


Liczba postów : 188
Punkty : 1
Join date : 12/05/2014

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

4x07 - Weaponized Empty
PisanieTemat: Re: 4x07 - Weaponized   4x07 - Weaponized Icon_minitime7/8/2014, 09:13

N odcinku 9 ma pojawić się młoda jakaś Martin więc pewnie retrospekcje babci Lydii-banshee.
McCall w końcu zacznie podejrzewać coś o spn bo dziwne żeby nie miał pytań do Scotta.
Podobno Tyler (Derek) i Sheeley(Malia) nie kręcili scen w których Derek wiedział że Malia to Hale.
Może jednak kręcili chyba że Derekowi tak Breaden zawróci w głowie że nie domyśli się iż Scott i reszta są ok czyli musieli się dostać do skarbca a żeby tam się odstać jeden z nich musiał być Hale...
Powrót do góry Go down
Degrassi
Odwiedzający
Odwiedzający
Degrassi


Liczba postów : 48
Punkty : 0
Join date : 30/07/2014

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Derek Hale
Wiek: 23
Rasa:

4x07 - Weaponized Empty
PisanieTemat: Re: 4x07 - Weaponized   4x07 - Weaponized Icon_minitime7/8/2014, 17:51

Właśnie z tym skarbcem... też pomyślałem, że do skarbca mają "klucz" tylko Hale..
ale później jakoś tam mi to przepadło...
Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

4x07 - Weaponized Empty
PisanieTemat: Re: 4x07 - Weaponized   4x07 - Weaponized Icon_minitime7/8/2014, 20:51

8 - odcinek trzymał w napięciu, ale końcówka była bardzo słaba, więc odejmuję dwa punkty.

Przede wszystkim - pomysł był bardzo fajny, chociaż spodziewałam się, że zabierze dwa odcinki, a nie jeden. Ta kwarantanna, żółte ubranka, Stilinski martwiący się o Stilesa, w środku morderczy biolog... Klimat był, siedziałam jak na szpilkach. I w ogóle foch, bo jak oni śmią zarażać Scociaszka jakimś świństwem? Moje biedne bubu. ;(
Co dalej - prawie że polubiłam Malię, było mi jej szkoda na początku jak się martwiła tekstami i w ogóle jakaś znośna była, już któryś odcinek z rzędu.
Ba, ze wstydem przyznam, że początkowo Stalia w skarbcu mnie kupiła, ugh. Jak on ją tulił, to było słodkie, choć wolałabym, by tulił swojego brata Scotta, a nie randomowego kojotołaka. No ale było słodko.
Ale potem oczywiście Malia wszystko spartoliła, jak zwykle zresztą - no jak ja mam ją polubić, skoro strzela fochy na Stilesa? Żenada. Gdyby nie Scott i Stiles, nadal biegałaby po lesie jako kojot. W sumie w zwierzęcej postaci była chyba najznośniejsza. xD
Sam Scott ocalił dziewczyny, dobrze sobie poradził. A Stiles oczywiście najlepszy - odkrył prawdę i za cenę życia chciał ocalić przyjaciół, być lojalny.
Pan McCall - duży plus! Ocalił Stilesa i wszystkich innych. A ja go podejrzewałam o benefactorzenie po godzinach. UPS.

Kira jak zwykle płasko i nudno, "aktorstwo" Arden pozostawia naprawdę sporo do życzenia. Shelley mogę nie lubić, ale gra dużo lepiej, wyglądała na chorą, a Arden coś tam się niby miętosiła po podłodze, ale niespecjalnie przekonująco. ;/

Lydia - jak mi jej było szkoda... biedna. Przeprosiła Meredith, potem martwiła się o mamę... Ech. Biedna mała banshee. Holland jak zwykle dała aktorski popis. *__* I smutno mi za Mer.

Deaton & Melissa nad zwłokami - so cute! <3

Satomi - nie lubię jej, ale nieźle zabiła tamtą asasynkę. ;p Te herbatki wg mnie mocno naciągane. ;/

Derek & Braeden - o ile wcześniej byłam na tak, teraz mi się nie spodobali. Derek robi do niej maślane oczy jak do Jennifer, a wszyscy wiemy, jak to się skończyło. ;/ Jakoś w tym odcinku mnie nie kupili, ale ich nie skreślam.

Natalie Martin a.k.a. Carol Lockwood - strasznie lubię, jak Susan Walters gra zatroskaną rodzicielkę. *__* Fajny tekst do Lydii "och, próbowałam wyżebrać nadgodziny" ^^ No i super scenka z trenerem... czyżby coś, ktoś, kiedyś..? ;p

Pan Yak-mu-tam - jedyny członek tej rodziny, którego uwielbiam. Facet jest sympatyczny i inteligentny, no i pomocny. Dziwne, że związał się z taką starą jędzą i doczekał tak nudnej i płaskiej charakterologicznie córki.
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Sponsored content





4x07 - Weaponized Empty
PisanieTemat: Re: 4x07 - Weaponized   4x07 - Weaponized Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
4x07 - Weaponized
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Odcinki :: Sezon 4-
Skocz do: