Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Dylan O'Brien

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Annie
Wilkołak
Wilkołak
Annie


Liczba postów : 1040
Punkty : 7
Join date : 03/07/2012
Age : 27
Skąd : Tajlandia ^^

Dylan O'Brien Empty
PisanieTemat: Dylan O'Brien   Dylan O'Brien Icon_minitime13/2/2013, 22:22

Dylan O'Brien Dylan_o_brien_05

Dylan O'Brien (ur. 26 sierpnia 1991) – amerykański aktor. Najbardziej znany z roli Stilesa w serialu Teen Wolf: Nastoletni wilkołak.
O'Brien rozpoczął karierę jako gwiazda YouTube razem z rodzicami. Wziął udział w castingu do serialu MTV Teen Wolf: Nastoletni wilkołak. Po czterech castingach został wybrany do głównej roli Scotta, ale po przeczytaniu scenariusza namówił swojego menadżera o wynegocjowanie roli najlepszego przyjaciela Scotta, Stilesa.

Wystąpił:
Seriale:
2011 Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak,
jako Stiles Stilinski
Filmy:
2012 First Time,
jako Dave Hodgman
2011 High Road,
jako Jimmy
2011 Charlie Brown: Blockhead's Revenge,
jako Charlie Brown

A teraz szykuje się nowy film - "The Internship" (Stażyści), w którym również ujrzymy Dylana ^^!

Powrót do góry Go down
Lynette
Wilkołak
Wilkołak
Lynette


Liczba postów : 768
Punkty : 0
Join date : 12/05/2012
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Allison Argent
Wiek: 17
Rasa: Łowca

Dylan O'Brien Empty
PisanieTemat: Re: Dylan O'Brien   Dylan O'Brien Icon_minitime25/2/2013, 20:37

Ostatnio byłam ciekawa wcześniejszych produkcji Dylana i odkryłam Charlie Brown: Blockhead's Revenge. Jest to film krótkometrażowy, dodatkowo pojawiają się w nim również Tyler Hoechlin, Colton Haynes oraz Holland Roden.



Oraz skecz Sacks West with Don Cheadle.



i Behind the Scenes.


A na koniec zwiastun High Road.

Powrót do góry Go down
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Dylan O'Brien Empty
PisanieTemat: Re: Dylan O'Brien   Dylan O'Brien Icon_minitime5/8/2014, 21:10

Czekam na The Maze Runner(no dobra, nie czekam, ale pewnie obejrzę). Zobaczymy jak tam sobie poradził. Generalnie co do samego filmu jakoś średnio jestem przekonany, skoro Trailer wyszedł później, niż zapowiadana data premiery xddd

W Teen Wolfie, cóż, jako chyba jeden z nie wielu, nie uważam, że to "aktor iście oscarowy". Do takiego poziomu trochę mu brakuje. Tak samo jak nie uważam za wielkie osiągnięcie, tego, że można było odróżnić Nogitsune od Stilesa. Wiele scen było po prostu filmowanych inaczej. Oczywisćie nie mówię, że jest to słaby aktor. Moim zdaniem grając w 3B pochwalił się potencjałem, aczkolwiek wcale nie dzięki graniu samego Nogitsune. Wtedy całokształtem dobrze wyszedł. W scenach nagrywanych typowo Teen Wolfowsko też dało się wychwycić różnice.

Powrót do góry Go down
Adria
Wilkołak
Wilkołak
Adria


Liczba postów : 827
Punkty : 37
Join date : 30/07/2014
Age : 32
Skąd : Buzolic's bed

Dylan O'Brien Empty
PisanieTemat: Re: Dylan O'Brien   Dylan O'Brien Icon_minitime5/8/2014, 21:49

TMR to ja się nie mogę doczekać, Jojen Reed i Stiles na jednym ekranie! Obślinię się w kinie, to pewne. xD

Dla mnie Dylan jest bardzo dobrym aktorem, ale nie chodzi mi o nogitsune, raczej o całokształt. Stiles jest idealnie wręcz zagrany, nie ma w nim ani grama sztuczności, wyuczonej roli (co np. pojawia się w przypadku Arden Cho, która jest sztuczna jak choinki z Tesco), on JEST Stilesem, kiedy trzeba.
No i jest tak seksowny, że głowa boli, chociaż generalnie to nie mój typ...
Powrót do góry Go down
http://little-bitch-of-kol.tumblr.com
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Dylan O'Brien Empty
PisanieTemat: Re: Dylan O'Brien   Dylan O'Brien Icon_minitime5/8/2014, 21:55

Dla mnie Arden wcale nie wypada tak źle Razz Aczkolwiek patrząc prawdzie w oczy, rola Kiry, zwłaszcza w 4 sezonie, jest płaska jak moje biurko(choć przyznam, scena jak gadała do malii na stadionie o Scotcie była naprawdę nie najlepsza)

Wracając do O'Briena. Cóż, co do naturalności to nie mam ani cienia wątpliwości. Nigdy mnie nie zawiódł. A momenty w których wiele aktorów serialowych by zawiodło trochę miał. Rola Stilesa jest na tyle specyficzna, iż na samej je podstawie raczej ciężko byłoby oceniać jego poziom aktorski. Dlatego w sumie parę Nogitsunowych scen się przydało Razz

Co to urody, to cieżko mi oceniać, ale w krótkich włosach wygląda dziecinnie i mega śmiesznie Razz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dylan O'Brien Empty
PisanieTemat: Re: Dylan O'Brien   Dylan O'Brien Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dylan O'Brien
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Dylan w szpitalu
» Dylan O'Brien jako scenarzysta!
» Dylan O'Brien - aktor - ciekawostki
» Dylan O'Brien w Wiedniu - zbieramy fanowskie wpisy :)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtopic :: Filmy :: Aktorzy/Aktorki-
Skocz do: