Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Scena Dereka i Stilesa w "Teen Wolf" jakiej nie widziałeś

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Lynette
Wilkołak
Wilkołak
Lynette


Liczba postów : 768
Punkty : 0
Join date : 12/05/2012
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Allison Argent
Wiek: 17
Rasa: Łowca

Scena Dereka i Stilesa w "Teen Wolf" jakiej nie widziałeś Empty
PisanieTemat: Scena Dereka i Stilesa w "Teen Wolf" jakiej nie widziałeś   Scena Dereka i Stilesa w "Teen Wolf" jakiej nie widziałeś Icon_minitime17/8/2012, 12:13

Hej fani "Nastoletniego wilkołaka": Musimy porozmawiać o Stereku. Jeśli nie wiesz co to znaczy, to Sterek to nazwa dla potencjalnie romantycznej pary Stilesa (Dylan O'Brien) i Dereka (Tyler Hoechlin).

W serialu, postacie są przewidziane jako faceci hetero - ale niektórzy bardzo namiętni fani widzą w serialu ich jako bratnie dusze, które się nawzajem uzupełniają. I które kompletnie się rozumieją, przez cały czas.

Nawet MTV i aktorzy widzą pojawienie się tego zjawiska. Jak przyglądałeś uważnie w tym tygodniu, to MTV wydało rysunek fana, na którym Stiles i Derek przytulają się na kanapie w narodowej telewizji. Na Comic-Conie, O'Brien i Hoechlin zapytani o możliwość pojawienia się Stereka, załapali się pod stołem za ręce, po czym Hoechlin powiedział: "Szczerze mówiąc, w serialu to jest 50/50", odnośnie tego czy Derek będzie miał dziewczynę czy zacznie się umawiać z Stilesem.

Oczywiście, kiedy rozmawialiśmy przez telefon z showrunnerem Jeffem Davisem o trzecim sezonie, nie mogliśmy się oprzeć możliwości zapytania go o przyjacielskie momenty Stereka, które zostały napisane w serialu. Postacie przylgną do siebie w basenie, będą cały czas wymieniać się spojrzeniami, aż w pewnym momencie znajdą się w pozycji leżącej jeden na drugim przez większość odcinka, sparaliżowani przez nadprzyrodzone siły. Jednym z największych złoczyńców tego sezonu powiedział, że uczynili naprawdę świetną parę.

Davis przysięga, że nie napisał tych momentów, aby bawić się emocjami fanów. W rzeczywistości sezon 2 został skończony i zamknięty do czasu, kiedy odkrył jak bardzo fani oddali się tej potencjalnej parze.

"Co jest zabawne, to fakt, że ja naprawdę nie wiedziałem o tym kilka miesięcy temu" - śmieje się. "Wszystkie te rzeczy były już napisane! To zabawne, ponieważ fani traktują to jakbyśmy zrobili to teraz, ale to nie jest prawda. To wszystko było zrobione, miesiące temu, a ja nie wiedziałem nic odnośnie tego".

Teraz wie, choć na pewno nie będzie unikał pisania tych, uh, napiętych scen między niechętnymi sojusznikami. "Teraz wiem, że to będzie interesujące do zobaczenia, jak ta wiedza wpłynie na pisanie scenariuszy później" - mówi Davis.

To czego nie wiedzą, to fakt, że Stiles i Derek mieli być bliżej w drugim sezonie niż widziałeś na ekranie. Davis mówi, że scena, w której Stiles i Derek leżą sparaliżowani obok siebie miała wyglądać tak, że Stiles leży kompletnie na Dereku.

"Oni podeszli szalenie do sceny, którą pierwotnie planowałem" - śmieje się Davis. "Pomysł był taki, że Stiles leży na Dereku i mówi do niego: 'Chwileczkę! Nadal mogę ruszać językiem'. Więc scena wyglądałaby tak, że Stiles pcha swój język przed twarzą Dereka, próbując się jakoś wydostać używając tylko języka".

"Ewentualnie jego język trafia do ucha Dereka, a on mówi: 'Stop. Po prostu przestań. Przestań'" - mówi Davis. "Dylan pokochał ten pomysł, kiedy go przedstawiłem".

Ostatecznie scena została wycięta z dwóch powodów - pierwszy, nie było wystarczająco dużo czasu, aby wpasować to w odcinek. I drugi, to nie pasowało za bardzo do całości. "Czułem się jak by to było po prostu zbyt głupie w środku tego skądinąd bardzo traumatycznego i ciężkiego odcinka" - mówi Davis.

Ale cóż, przynajmniej teraz jest materiał dla fan fiction, nie?


zap2it.com
Tłumaczenie: spoilertv.pl


Ostatnio zmieniony przez Lynette128 dnia 28/8/2012, 14:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
evans.
Omega
Omega
evans.


Liczba postów : 253
Punkty : 8
Join date : 09/05/2012
Age : 31

Scena Dereka i Stilesa w "Teen Wolf" jakiej nie widziałeś Empty
PisanieTemat: Re: Scena Dereka i Stilesa w "Teen Wolf" jakiej nie widziałeś   Scena Dereka i Stilesa w "Teen Wolf" jakiej nie widziałeś Icon_minitime17/8/2012, 13:21

Wyobrażam sobie ten moment z językiem. : ) Fajnie byłoby ją zobaczyć tą scene [mam nadzieję ze najdzie sie na dvd] ale Davis ma racje,że byłaby taka z choinki urwana i mnie na pewno wytrąciłaby z rytmu oglądania a przecież to był naprawdę dramatyczny odcinek : D
Powrót do góry Go down
http://fuckyeahtv.tumblr.com
trollik
Stały Bywalec
Stały Bywalec
trollik


Liczba postów : 90
Punkty : 0
Join date : 09/08/2012
Age : 28
Skąd : Warszawa

Scena Dereka i Stilesa w "Teen Wolf" jakiej nie widziałeś Empty
PisanieTemat: Re: Scena Dereka i Stilesa w "Teen Wolf" jakiej nie widziałeś   Scena Dereka i Stilesa w "Teen Wolf" jakiej nie widziałeś Icon_minitime17/8/2012, 14:12

Mam nadzieję, że gdzieś będzie można to zobaczyć , bo z opisu można sobie wyobrazić niesamowitą scenę ;> Do odcinka rzeczywiście by nie pasowała, ale za to fani Stereka mieliby czym żyć aż do premiery trzeciego sezonu Wink
Powrót do góry Go down
http://when-thenightisfalling.tumblr.com
Annie
Wilkołak
Wilkołak
Annie


Liczba postów : 1040
Punkty : 7
Join date : 03/07/2012
Age : 27
Skąd : Tajlandia ^^

Scena Dereka i Stilesa w "Teen Wolf" jakiej nie widziałeś Empty
PisanieTemat: Re: Scena Dereka i Stilesa w "Teen Wolf" jakiej nie widziałeś   Scena Dereka i Stilesa w "Teen Wolf" jakiej nie widziałeś Icon_minitime18/8/2012, 14:46

Jako para są śmieszni. A taka scena... rozwaliłaby system zapewne. Ale i tak nie widzę ich ... razem. xd
Powrót do góry Go down
Lynette
Wilkołak
Wilkołak
Lynette


Liczba postów : 768
Punkty : 0
Join date : 12/05/2012
Age : 28

Beacon Hills
Imię i nazwisko: Allison Argent
Wiek: 17
Rasa: Łowca

Scena Dereka i Stilesa w "Teen Wolf" jakiej nie widziałeś Empty
PisanieTemat: Re: Scena Dereka i Stilesa w "Teen Wolf" jakiej nie widziałeś   Scena Dereka i Stilesa w "Teen Wolf" jakiej nie widziałeś Icon_minitime28/8/2012, 14:09

Po internecie krąży wiele rysunków przedstawiających Dereka i Stilesa jako parę.
Osobiście, mnie nie podoba się takie shippowanie. Przeglądając tumblr, często napotykam na różnego rodzaju rysunki, które czasem wprawiają mnie w rozbawienie, a czasem po prostu obrzydzenie.
Chciałabym zobaczyć Dereka i Stilesa jako BROmans, a nie ROmans, więc zgadzam się ze wszystkimi, że scena z języczkiem całkowicie rozwaliłaby odcinek. Na szczęście, producenci postarali się i dobrze zrobili, zmieniając scenariusz.
Z drugiej strony, skoro taka scena została nakręcona, to mogliby to kiedyś pokazać. Czemu nie? Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Scena Dereka i Stilesa w "Teen Wolf" jakiej nie widziałeś Empty
PisanieTemat: Re: Scena Dereka i Stilesa w "Teen Wolf" jakiej nie widziałeś   Scena Dereka i Stilesa w "Teen Wolf" jakiej nie widziałeś Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Scena Dereka i Stilesa w "Teen Wolf" jakiej nie widziałeś
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Szef "Nastoletniego wilkołaka" opowiada o popularności Stilesa i Dereka
» Scena z 3B, Scott&Stiles
» Scena z 3x14 oraz nowe promo sezonu
» Bluzy i bluzki z Teen Wolf
» Spojlery dot. Dereka w s4

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Newsy&Spoilery :: Archiwum Newsów-
Skocz do: