Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Erica Reyes.

Go down 
+16
Solve
Ann.
Kotna
Jaxie
Oswin
Miss_Lena
Izotka87
Eleena_
Lynette
Ccaadice
Annie
starberry
Megi
Rashel
Chandra
Morgan
20 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Solve
Betha
Betha
Solve


Liczba postów : 1337
Punkty : 98
Join date : 31/05/2013
Age : 28
Skąd : Podkarpackie

Erica Reyes.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Erica Reyes.    Erica Reyes.  - Page 2 Icon_minitime25/8/2014, 11:35

Jeff na niego chyba cały czas miał nadzieję, bo tak jak wspomniałaś, on był planowany jako Hale Razz

Dobrze pamiętałem, ten film to telewizyjna produkcja CW. Nazywa się Company Town(rzecz jasna z 2013 roku, a nie 2006). Obecnie w produkcji jest Backmask-horror z Gage w jednej z głównych ról. Jest też kredytowana jako series regular dla Red Oaks, to produkcja Amazonu. Nie wiadomo(mi) kiedy pilot ma zostać puszczony.


Teoretycznie Cora wyjechała sobie z Derekiem do Ameryki Południowej, bo tam przez długi czas była i tam też Derek ją zostawił Laughing
Powrót do góry Go down
Densho
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Densho


Liczba postów : 99
Punkty : 18
Join date : 27/12/2014
Age : 31
Skąd : Śląsk

Beacon Hills
Imię i nazwisko:
Wiek:
Rasa:

Erica Reyes.  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Erica Reyes.    Erica Reyes.  - Page 2 Icon_minitime4/7/2015, 10:19

Nie lubię tej postaci. Z chorej i słabej dziewczyny zmieniła się w zadziorną i pewną siebie laskę. Z jednej skrajności w drugą.
Lubię ludzi z charakterem, ale no nie mogłam. A scena z jabłkiem? lol! Weszła, zajumała jabłko, ugryzła i nara...
Jak dla mnie, to mogłaby jej nie być w ogóle w tym serialu. Raczej nie odebrała bardzo dużej roli.

szalenstwo
Powrót do góry Go down
 
Erica Reyes.
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Erica Reyes
» Stiles & Erica
» Czy Boyd i Erica przeżyją?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serial :: Postacie-
Skocz do: